openconnect - en to nl translation catalogue (990 entries)

en: OpenConnect VPN client
nl: OpenConnect-VPN-cliënt

en: Client for Cisco AnyConnect SSL VPN virtual private networks
nl: Cliënt voor virtuele privénetwerken van Cisco AnyConnect SSL VPN

en: Support for configuring SSL VPN virtual private network connections using OpenConnect.
nl: Ondersteuning voor configuratie van SSL-VPN-virtueleprivénetwerkverbindingen met OpenConnect.

en: Compatible with Cisco AnyConnect, Juniper and ocserv based networks.
nl: Compatibel met Cisco AnyConnect, Juniper en op ocserv gebaseerde netwerken.

en: The NetworkManager Developers
nl: De NetworkManager-ontwikkelaars

en: Connect to VPN “%s”
nl: Verbinden met VPN ‘%s’

en: Connect to VPN
nl: Verbinding maken met VPN

en: <b>The certificate may be invalid or untrusted!</b>
nl: <b>Het certificaat is mogelijk ongeldig of niet vertrouwd!</b>

en: <b>Reason:
nl: <b>Reden:

en: _Cancel
nl: _Annuleren

en: I really know what I am doing
nl: Ik weet echt wat ik doe

en: Connect anyway
nl: Toch verbinden

en: _Close
nl: _Sluiten

en: VPN host
nl: VPN-host

en: C_onnect
nl: _Verbinden

en: Automatically start connecting next time
nl: De volgende keer automatisch verbinding maken

en: Select a host to fetch the login form
nl: Selecteer een host om het inlogformulier op te halen

en: Contacting host, please wait…
nl: Host wordt gecontacteerd, even geduld…

en: _Login
nl: In_loggen

en: Save passwords
nl: Wachtwoorden opslaan

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l158 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l139
en: Invalid cookie '%s'
nl: Ongeldige cookie '%s'

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l675 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/f5.c#l679 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l965 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.gi
en: Unexpected %d result from server
nl: Onverwacht %d resultaat van server

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l825 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l1060 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l1170 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconn
en: Allocation failed
nl: Toewijzing mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l836 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l975 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l1095 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect
en: Short packet received (%d bytes)
nl: Kort pakket ontvangen (%d bytes)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l859 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2702
en: Received data packet of %d bytes
nl: Datapakket van %d bytes ontvangen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l902 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1105 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l1184 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnec
en: SSL wrote too few bytes! Asked for %d, sent %d
nl: SSL schreef te weinig bytes! Gevraagd om %d, verstuurde %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l920 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1133 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l1118 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnec
en: CSTP rekey due
nl: CSTP-rekey verwacht

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l927 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1140 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l1125 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnec
en: Rehandshake failed; attempting new-tunnel
nl: Rehandshake mislukt; new-tunnel proberen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l1000 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1219 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l1201
en: Sending uncompressed data packet of %d bytes
nl: Gedecomprimeerd datapakket van %d bytes verzenden

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l1038 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l259 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l1790
en: Attempt new DTLS connection
nl: Nieuwe DTLS-verbinding proberen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l1188 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l294
en: Received DTLS packet 0x%02x of %d bytes
nl: DTLS-pakket 0x%02x van %d bytes ontvangen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l1212 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l358
en: DTLS rekey due
nl: DTLS-rekey verwacht

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l1219 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l365
en: DTLS Rehandshake failed; reconnecting.
nl: DTLS-rehandshake mislukt; opnieuw verbinden.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l1228 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l374
en: DTLS Dead Peer Detection detected dead peer!
nl: DTLS Dead Peer Detection ontdekte dode peer!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l1234 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l380
en: Send DTLS DPD
nl: DTLS DPD verzenden

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l1238 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l385
en: Failed to send DPD request. Expect disconnect
nl: Verzenden van DPD-aanvraag mislukt. Verbinding wordt verbroken

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l1277 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l452
en: Sent DTLS packet of %d bytes; DTLS send returned %d
nl: DTLS-pakket van %d bytes verzonden; DTLS-verzending gaf %d weer

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l1303 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l813 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/f5.c#l714 https://git.infradead.org/users/dwmw2
en: Logout failed.
nl: Afmelden mislukt.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l1305 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l815 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/f5.c#l716 https://git.infradead.org/users/dwmw2
en: Logout successful.
nl: Afgemeld.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l173
en: Please enter your username and password
nl: Voer uw gebruikersnaam en wachtwoord in

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l184
en: Username
nl: Gebruikersnaam

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l201
en: Password
nl: Wachtwoord

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l270
en: Challenge:
nl: Uitdaging:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l379
en: GlobalProtect login returned %s=%s (expected %s)
nl: GlobalProtect-aanmelding gaf %s=%s weer (%s verwacht)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l385
en: GlobalProtect login returned empty or missing %s
nl: GlobalProtect-aanmelding gaf lege of ontbrekende %s weer

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l389
en: GlobalProtect login returned %s=%s
nl: GlobalProtect-aanmelding gaf %s=%s weer

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l445
en: Please select GlobalProtect gateway.
nl: Selecteer een GlobalProtect-gateway.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l535
en: %d gateway servers available:
nl: %d gatewayservers beschikbaar:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l658 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-juniper.c#l583 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l763 https://git.infradead.org/use
en: Failed to generate OTP tokencode; disabling token
nl: Genereren van OTP-tokencode mislukt; token wordt uitgeschakeld

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l762
en: Server is neither a GlobalProtect portal nor a gateway.
nl: Server is geen GlobalProtect-portaal, noch een gateway.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-html.c#l117
en: Ignoring unknown form submit item '%s'
nl: Onbekend submit-item '%s' van formulier wordt genegeerd

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-html.c#l128
en: Ignoring unknown form input type '%s'
nl: Onbekend invoertype '%s' van formulier wordt genegeerd

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-html.c#l138
en: Discarding duplicate option '%s'
nl: Dubbele optie '%s' wordt verworpen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-html.c#l216 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l463
en: Cannot handle form method='%s', action='%s'
nl: Kan niet overweg met formulier method=‘%s’, action=‘%s’

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-html.c#l278
en: Unknown textarea field: '%s'
nl: Onbekend tekstveld: ‘%s’

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-juniper.c#l107
en: Failed to allocate memory for communication with TNCC
nl: Toewijzen van geheugen voor communicatie met TNCC mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-juniper.c#l174
en: TNCC support not implemented yet on Windows
nl: TNCC-ondersteuning is nog niet geïmplementeerd op Windows

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-juniper.c#l188
en: No DSPREAUTH cookie; not attempting TNCC
nl: Geen DSPREAUTH-cookie; TNCC wordt niet geprobeerd

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-juniper.c#l242
en: Failed to exec TNCC script %s: %s
nl: Uitvoeren van TNCC-script %s mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-juniper.c#l259
en: Sent start; waiting for response from TNCC
nl: Start verzonden; wachten op antwoord van TNCC

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-juniper.c#l266
en: Failed to read response from TNCC
nl: Lezen van antwoord van TNCC mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-juniper.c#l273
en: Received unsuccessful %s response from TNCC
nl: Onsuccesvol %s-antwoord ontvangen van TNCC

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-juniper.c#l279
en: TNCC response 200 OK
nl: TNCC-antwoord 200 oké

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-juniper.c#l286
en: Second line of TNCC response: '%s'
nl: Tweede regel van TNCC-reactie: '%s'

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-juniper.c#l295
en: Got new DSPREAUTH cookie from TNCC: %s
nl: Nieuwe DSPREAUTH-cookie gekregen van TNCC: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-juniper.c#l321
en: Unexpected non-empty line from TNCC after DSPREAUTH cookie: '%s'
nl: Onverwachte niet-lege regel van TNCC na DSPREAUTH-cookie: '%s'

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-juniper.c#l499 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/f5.c#l155
en: Failed to parse HTML document
nl: Ontleden van HTML-document mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-juniper.c#l516
en: Failed to find or parse web form in login page
nl: Vinden of ontleden van webformulier op aanmeldingspagina mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-juniper.c#l564 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/f5.c#l175
en: Dumping unknown HTML form:
nl: Onbekend HTML-formulier wordt gedumpt:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l123
en: Form choice has no name
nl: Formulierkeuze heeft geen naam

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l206
en: name %s not input
nl: naam %s niet ingevoerd

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l213
en: No input type in form
nl: Geen invoertype in het formulier

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l225
en: No input name in form
nl: Geen invoernaam in het formulier

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l257
en: Unknown input type %s in form
nl: Onbekend invoertype %s in het formulier

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l599 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l187
en: Empty response from server
nl: Leeg antwoord van server

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l610 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l262
en: Failed to parse server response
nl: Vertalen van de serverreactie mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l612 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/f5.c#l257 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/f5.c#l299 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/b
en: Response was:%s
nl: Reactie was: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l634
en: Received <client-cert-request> when not expected.
nl: <client-cert-request> ontvangen, maar niet verwacht.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l687
en: XML response has no "auth" node
nl: XML-antwoord heeft geen ‘auth’-sectie

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l720
en: Asked for password but '--no-passwd' set
nl: Vroeg naar wachtwoord, maar ‘--no-passwd’ is ingesteld

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1042
en: Not downloading XML profile because SHA1 already matches
nl: XML-profiel wordt niet gedownload, want SHA1 komt reeds overeen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1048 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l348 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l899
en: Failed to open HTTPS connection to %s
nl: Kan geen HTTPS-verbinding openen met %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1070
en: Failed to send GET request for new config
nl: Verzenden van GET-aanvraag voor nieuwe configuratie mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1094
en: Downloaded config file did not match intended SHA1
nl: Gedownload configuratiebestand komt niet overeen met bedoelde SHA1

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1099
en: Downloaded new XML profile
nl: Nieuw XML-profiel gedownload

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1110 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1162
en: Error: Running the 'Cisco Secure Desktop' trojan on this platform is not yet implemented.
nl: Fout: uitvoeren van het ‘Cisco Secure Desktop’-Trojaans paard wordt op dit platform nog niet ondersteund.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1121 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/mainloop.c#l137
en: Failed to set gid %ld: %s
nl: Instellen van gid %ld mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1128 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/mainloop.c#l143
en: Failed to set groups to %ld: %s
nl: Instellen van groepen op %ld mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1135 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/mainloop.c#l149
en: Failed to set uid %ld: %s
nl: Instellen van uid %ld: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1142
en: Invalid user uid=%ld: %s
nl: Ongeldige gebruikers-uid=%ld: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1149
en: Failed to change to CSD home directory '%s': %s
nl: Omschakelen naar CSD-persoonlijke map ‘%s’ mislukt:%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1171
en: Error: Server asked us to run CSD hostscan.
    You need to provide a suitable --csd-wrapper argument.
nl: Fout: server vroeg ons om CSD-hostscan uit te voeren.
    U dient een geschikte parameter voor --csd-wrapper op te geven.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1178
en: Error: Server asked us to download and run a 'Cisco Secure Desktop' trojan.
    This facility is disabled by default for security reasons, so you may wish to enable it.
nl: Fout: server vroeg ons om een ‘Cisco Secure Desktop’-Trojaans paard te downloaden en uit te voeren.
    Deze faciliteit is standaard om veiligheidsredenen uitgeschakeld. U kunt zelf besluiten dit toch in te schakelen.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1207
en: Temporary directory '%s' is not writable: %s
nl: Tijdelijke map ‘%s’ is niet schrijfbaar: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1215
en: Failed to open temporary CSD script file: %s
nl: Openen van tijdelijk CSD-scriptbestand mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1224
en: Failed to write temporary CSD script file: %s
nl: Schrijven naar tijdelijk CSD-scriptbestand mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1288
en: Warning: you are running insecure CSD code with root privileges
    	 Use command line option "--csd-user"
nl: Waarschuwing: u draait onveilige CSD-code met rootprivileges
    	 Gebruik de opdrachtregeloptie ‘--csd-user’

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1348
en: Failed to exec CSD script %s
nl: Uitvoeren van CSD-script %s mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1368
en: Unknown response from server
nl: Onbekend antwoord van server

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1498
en: Server requested SSL client certificate after one was provided
nl: Server vroeg om SSL-cliëntcertificaat nadat er een werd gegeven

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1502
en: Server requested SSL client certificate; none was configured
nl: Server vroeg om SSL-cliëntcertificaat; geen ingesteld

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1551
en: XML POST enabled
nl: XML POST ingeschakeld

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1603
en: Refreshing %s after 1 second...
nl: %s vernieuwen na 1 seconde…

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/compat.c#l250
en: (error 0x%lx)
nl: (fout 0x%lx)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/compat.c#l253
en: (Error while describing error!)
nl: (Fout bij beschrijven van fout!)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/compat.c#l276
en: ERROR: Cannot initialize sockets
nl: FOUT: kan sockets niet initialiseren

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l292
en: CRITICAL ERROR: DTLS master secret is uninitialised. Please report this.
nl: KRITIEKE FOUT: DTLS-hoofdgeheim is ongeïnitialiseerd. Gelieve dit te melden.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l325
en: Error creating HTTPS CONNECT request
nl: Fout bij aanmaken van HTTPS CONNECT-verzoek

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l341
en: Error fetching HTTPS response
nl: Fout bij ophalen van HTTPS-antwoord

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l368
en: VPN service unavailable; reason: %s
nl: VPN-diesnt niet beschikbaar; reden:%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l373
en: Got inappropriate HTTP CONNECT response: %s
nl: Onjuist HTTP CONNECT-antwoord ontvangen: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l380
en: Got CONNECT response: %s
nl: CONNECT-antwoord ontvangen: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l416 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l425
en: No memory for options
nl: Geen geheugen voor opties

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l454
en: X-DTLS-Session-ID not 64 characters; is: "%s"
nl: X-DTLS-Session-ID geen 64 tekens; is: '%s'

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l472
en: X-DTLS-Session-ID is invalid; is: "%s"
nl: X-DTLS-Session-ID is ongeldig; is: '%s'

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l491
en: Unknown DTLS-Content-Encoding %s
nl: Onbekende DTLS-Content-codering %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l566
en: Unknown CSTP-Content-Encoding %s
nl: Onbekende CSTP-Content-Encoding %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l643
en: No MTU received. Aborting
nl: Geen MTU ontvangen. Afbreken

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l664
en: CSTP connected. DPD %d, Keepalive %d
nl: CSTP aangesloten. DPD %d, Keepalive %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l744
en: Compression setup failed
nl: Instellen van compressie mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l761
en: Allocation of deflate buffer failed
nl: Toewijzen van leegloopbuffer mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l823
en: inflate failed
nl: comprimeren mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l846
en: LZS decompression failed: %s
nl: LZS-decompressie mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l859
en: LZ4 decompression failed
nl: LZ4-decompressie mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l866
en: Unknown compression type %d
nl: Onbekend compressietype %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l871
en: Received %s compressed data packet of %d bytes (was %d)
nl: %s gecomprimeerd datapakket ontvangen van %d bytes (was %d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l891
en: deflate failed %d
nl: decompressie mislukt %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l988
en: Unexpected packet length. SSL_read returned %d but packet is
nl: Onverwachte pakketlengte. SSL_read meldde %d, maar pakket is

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1002
en: Got CSTP DPD request
nl: CSTP DPD-aanvraag ontvangen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1008
en: Got CSTP DPD response
nl: CSTP DPD-antwoord ontvangen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1013
en: Got CSTP Keepalive
nl: CSTP Keepalive ontvangen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1018 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l958
en: Received uncompressed data packet of %d bytes
nl: Ongecomprimeerd datapakket van %d bytes ontvangen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1035
en: Received server disconnect: %02x '%s'
nl: Verbindingsverbreking van server ontvangen: %02x '%s'

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1038
en: Received server disconnect
nl: Verbindingsverbreking van server ontvangen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1046
en: Compressed packet received in !deflate mode
nl: Gecomprimeerd pakket ontvangen in !deflate-modus

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1055
en: received server terminate packet
nl: beëindigingspakket ontvangen van server

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1062
en: Unknown packet %02x %02x %02x %02x %02x %02x %02x %02x
nl: Onbekend pakket %02x %02x %02x %02x %02x %02x %02x %02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1151 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l1136 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2880
en: CSTP Dead Peer Detection detected dead peer!
nl: CSTP Dead Peer Detection ontdekte dode peer!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1155 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l1232 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l1053 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnec
en: Reconnect failed
nl: Herverbinden mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1171 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l1156 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2901
en: Send CSTP DPD
nl: CSTP DPD verzenden

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1183 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l1167 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2913
en: Send CSTP Keepalive
nl: CSTP Keepalive verzenden

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1208
en: Sending compressed data packet of %d bytes (was %d)
nl: Gecomprimeerd datapakket van %d bytes (was %d) verzenden

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1259
en: Send BYE packet: %s
nl: BYE-pakket verzenden: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/digest.c#l252
en: Attempting Digest authentication to proxy
nl: Digest-aanmeldingscontrole bij proxy proberen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/digest.c#l255
en: Attempting Digest authentication to server '%s'
nl: Digest-aanmeldingscontrole bij server '%s' proberen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l105
en: DTLS connection attempted with an existing fd
nl: DTLS-verbinding geprobeerd met bestaande fd

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l111 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l186
en: No DTLS address
nl: Geen DTLS-adres

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l118
en: Server offered no DTLS cipher option
nl: Server bood geen DTLS-cipheroptie aan

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l125
en: No DTLS when connected via proxy
nl: Geen DTLS wanneer deze is aangesloten via een proxy

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l197
en: DTLS initialised. DPD %d, Keepalive %d
nl: DTLS geïnitialiseerd. DPD %d, Keepalive %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l217 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l521
en: Unknown packet (len %d) received: %02x %02x %02x %02x...
nl: Onbekend pakket (len %d) ontvangen: %02x %02x %02x %02x...

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l224
en: TOS this: %d, TOS last: %d
nl: TOS dit: %d, TOS laatst: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l228
en: UDP setsockopt
nl: UDP-setsockopt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l308
en: Got DTLS DPD request
nl: DTLS DPD-aanvraag ontvangen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l314
en: Failed to send DPD response. Expect disconnect
nl: DPD-antwoord verzenden mislukt. Verbinding wordt verbroken

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l318
en: Got DTLS DPD response
nl: DTLS DPD-antwoord ontvangen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l322
en: Got DTLS Keepalive
nl: DTLS Keepalive ontvangen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l328
en: Compressed DTLS packet received when compression not enabled
nl: Gecomprimeerd DTLS-pakket ontvangen, maar compressie niet ingeschakeld

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l336
en: Unknown DTLS packet type %02x, len %d
nl: Onbekend DTLS-pakkettype %02x, len %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l398
en: Send DTLS Keepalive
nl: DTLS Keepalive verzenden

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l403
en: Failed to send keepalive request. Expect disconnect
nl: Verzenden van keepalive-verzoek mislukt. Verbinding wordt verbroken

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l534
en: Sending MTU DPD probe (%u bytes)
nl: MTU DPD-sonde verzenden (%u bytes)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l538
en: Failed to send DPD request (%d %d)
nl: Verzenden van DPD-verzoek mislukt (%d %d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l561
en: Too long time in MTU detect loop; assuming negotiated MTU.
nl: Te lange tijd in MTU-detectielus; onderhandelde MTU veronderstellen.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l565
en: Too long time in MTU detect loop; MTU set to %d.
nl: Te lange tijd in MTU-detectiemodus; MTU ingesteld op %d.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l582
en: Received unexpected packet (%.2x) in MTU detection; skipping.
nl: Onverwacht pakket (%.2x) ontvangen in MTU-detectie; overslaan.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l596
en: Failed to recv DPD request (%d)
nl: Ontvangen van DPD-verzoek mislukt (%d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l600
en: Received MTU DPD probe (%u bytes)
nl: MTU DPD-sonde ontvangen (%u bytes)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l653
en: Detected MTU of %d bytes (was %d)
nl: MTU van %d bytes gedetecteerd (was %d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l656
en: No change in MTU after detection (was %d)
nl: Geen wijziging in MTU na detectie (was %d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp-seqno.c#l61
en: Accepting expected ESP packet with seq %u
nl: Verwacht ESP-pakket aanvaarden met seq %u

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp-seqno.c#l91
en: Accepting later-than-expected ESP packet with seq %u (expected %<PRIu64>)
nl: Later-dan-verwacht ESP-pakket aanvaarden met seq %u (%<PRIu64> verwacht)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp-seqno.c#l104
en: Discarding ancient ESP packet with seq %u (expected %<PRIu64>)
nl: Stokoud ESP-pakket verwerpen met seq %u (%<PRIu64> verwacht)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp-seqno.c#l109
en: Tolerating ancient ESP packet with seq %u (expected %<PRIu64>)
nl: Stokoud ESP-pakket verdragen met seq %u (%<PRIu64> verwacht)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp-seqno.c#l118
en: Discarding replayed ESP packet with seq %u
nl: Herspeeld ESP-pakket verwerpen met seq %u

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp-seqno.c#l123
en: Tolerating replayed ESP packet with seq %u
nl: Herspeeld ESP-pakket verdragen met seq %u

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp-seqno.c#l136
en: Accepting out-of-order ESP packet with seq %u (expected %<PRIu64>)
nl: Buiten-volgorde ESP-pakket aanvaarden met seq %u (%<PRIu64> verwacht)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l68
en: Parameters for %s ESP: SPI 0x%08x
nl: Parameters voor %s ESP: SPI 0x%08x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l71
en: ESP encryption type %s key 0x%s
nl: ESP-versleutelingstype %s sleutel 0x%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l74
en: ESP authentication type %s key 0x%s
nl: ESP-authenticatietype %s sleutel 0x%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l93
en: incoming
nl: inkomend

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l94
en: outgoing
nl: uitgaand

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l96 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l150
en: Send ESP probes
nl: ESP-probes verzenden

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l197
en: Received ESP packet from old SPI 0x%x, seq %u
nl: ESP-pakket ontvangen van oude SPI 0x%x, seq %u

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l203
en: Received ESP packet with invalid SPI 0x%08x
nl: ESP-pakket met ongeldige SPI 0x%08x ontvangen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l231
en: Invalid padding length %02x in ESP
nl: Ongeldige opvullingslengte %02x in ESP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l243
en: Invalid padding bytes in ESP
nl: Ongeldige opvullingsbytes in ESP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l252
en: ESP session established with server
nl: ESP-sessie met server tot stand gebracht

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l263
en: Failed to allocate memory to decrypt ESP packet
nl: Toewijzen van geheugen voor ontsleutelen van ESP-pakket mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l269
en: LZO decompression of ESP packet failed
nl: LZO-decompressie van ESP-pakket mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l275
en: LZO decompressed %d bytes into %d
nl: LZO heeft %d bytes gedecomprimeerd in %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l289
en: Rekey not implemented for ESP
nl: Rekey niet geïmplementeerd voor ESP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l293
en: ESP detected dead peer
nl: ESP bespeurde een dode peer

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l301
en: Send ESP probes for DPD
nl: ESP-sondes voor DPD verzenden

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l308
en: Keepalive not implemented for ESP
nl: Keepalive niet geïmplementeerd voor ESP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l387
en: Failed to send ESP packet: %s
nl: Verzenden van ESP-pakket mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/fortinet.c#l378 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l384
en: Idle timeout is %d minutes.
nl: Inactiviteitstime-out is %d minuten.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l194
en: Deferring DTLS resumption until CSTP generates a PSK
nl: DTLS-hervatting uitstellen totdat CSTP een PSK genereert

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l202
en: Failed to generate DTLS priority string
nl: Genereren van DTLS-prioriteitstekenreeks mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l210 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l304 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l356
en: Failed to set DTLS priority: '%s': %s
nl: Instellen van DTLS-prioriteit '%s' mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l231
en: Failed to allocate credentials: %s
nl: Toewijzen van gebruikersreferenties mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l244
en: Failed to generate DTLS key: %s
nl: Genereren van DTLS-sleutel mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l258
en: Failed to set DTLS key: %s
nl: Instellen van DTLS-sleutel mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l266
en: Failed to set DTLS PSK credentials: %s
nl: Instellen van DTLS-PSK-gebruikersreferenties mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l294
en: Unknown DTLS parameters for requested CipherSuite '%s'
nl: Onbekende DTLS-parameters voor aangevraagde CipherSuite '%s'

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l320
en: Failed to set DTLS session parameters: %s
nl: Instellen van DTLS-sessieparameters mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l416
en: Failed to initialize DTLS: %s
nl: Initialiseren van DTLS mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l484 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l645
en: Peer MTU %d too small to allow DTLS
nl: Peer-MTU %d te klein om DTLS toe te staan

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l493 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l656
en: DTLS MTU reduced to %d
nl: DTLS MTU beperkt tot %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l504 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l665
en: DTLS session resume failed; possible MITM attack. Disabling DTLS.
nl: Hervatten van DTLS-sessie mislukt; mogelijke MITM-aanval. DTLS wordt uitgeschakeld.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l517
en: Failed to set DTLS MTU: %s
nl: Instellen van DTLS MTU mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l528
en: Established DTLS connection (using GnuTLS). Ciphersuite %s.
nl: DTLS-verbinding gemaakt (met GnuTLS). Ciphersuite %s.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l534 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l683
en: DTLS connection compression using %s.
nl: DTLS-verbindingscompressie met %s.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l559 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l779 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l783
en: DTLS handshake timed out
nl: DTLS-handshake-time-out

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l562
en: DTLS handshake failed: %s
nl: DTLS-handshake mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l566
en: (Is a firewall preventing you from sending UDP packets?)
nl: (Probeert een firewall u te verhinderen UDP-pakketten te verzenden?)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-esp.c#l57
en: Failed to initialise ESP cipher: %s
nl: Initialiseren van ESP-cipher mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-esp.c#l67
en: Failed to initialize ESP HMAC: %s
nl: Initialiseren van ESP-HMAC mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-esp.c#l129 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-esp.c#l172
en: Failed to calculate HMAC for ESP packet: %s
nl: Berekenen van HMAC voor ESP-pakket mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-esp.c#l136 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-esp.c#l166
en: Received ESP packet with invalid HMAC
nl: ESP-pakket met ongeldige HMAC ontvangen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-esp.c#l148
en: Decrypting ESP packet failed: %s
nl: Ontsleutelen van ESP-pakket mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-esp.c#l164
en: Failed to encrypt ESP packet: %s
nl: Versleutelen van ESP-pakket mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l369
en: Could not extract expiration time of certificate
nl: Kon de vervaldatum niet afleiden uit het certificaat

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l374 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1702
en: Client certificate has expired at
nl: Cliëntcertificaat is verlopen op

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l377 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1708
en: Client certificate expires soon at
nl: Cliëntcertificaat vervalt binnenkort, op

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l427 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l873
en: Failed to load item '%s' from keystore: %s
nl: Load van item '%s' uit sleutelopslag mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l439
en: Failed to open key/certificate file %s: %s
nl: Openen sleutel-/certificaatsbestand %s mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l445
en: Failed to stat key/certificate file %s: %s
nl: Status van sleutel-/certificaatsbestand %s verkrijgen mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l454
en: Failed to allocate certificate buffer
nl: Toewijzen certificaatbufferruimte mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l461
en: Failed to read certificate into memory: %s
nl: In geheugen inlezen van certificaat mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l493
en: Failed to setup PKCS#12 data structure: %s
nl: Instellen van PKCS#12-gegevensstructuur mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l516 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l631
en: Failed to decrypt PKCS#12 certificate file
nl: Ontsleutelen van PKCS#12-certificaatsbestand mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l523 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l637
en: Enter PKCS#12 pass phrase:
nl: Voer PKCS#12-wachtwoord in:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l547
en: Failed to process PKCS#12 file: %s
nl: Verwerken van PKCS#12-bestand mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l559
en: Failed to load PKCS#12 certificate: %s
nl: Laden van PKCS#12-certificaat mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l633
en: Could not initialise MD5 hash: %s
nl: Kon MD5-hash niet initialiseren: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l643
en: MD5 hash error: %s
nl: MD5-hashfout: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l701
en: Missing DEK-Info: header from OpenSSL encrypted key
nl: DEK-Info ontbreeks: header uit OpenSSL-versleutelde sleutel

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l708
en: Cannot determine PEM encryption type
nl: Kan PEM-versleutelingstype niet bepalen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l721
en: Unsupported PEM encryption type: %s
nl: Niet-ondersteund PEM-versleutelingstype: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l746 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l759
en: Invalid salt in encrypted PEM file
nl: Ongeldige salt in versleuteld PEM-bestand

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l783
en: Error base64-decoding encrypted PEM file: %s
nl: Fout bij base64-decoderen van versleuteld PEM-bestand: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l791
en: Encrypted PEM file too short
nl: Versleuteld PEM-bestand te kort

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l819
en: Failed to initialise cipher for decrypting PEM file: %s
nl: Initialiseren van cipher voor ontsleutelen van PEM-bestand mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l830
en: Failed to decrypt PEM key: %s
nl: Ontsleutelen van PEM-sleutel mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l882
en: Decrypting PEM key failed
nl: Ontsleutelen van PEM-sleutel mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l889 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1488 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l502
en: Enter PEM pass phrase:
nl: Voer PEM-wachtwoord in:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1041
en: This binary built without system key support
nl: Dit binair bestand is gecompileerd zonder systeemsleutelondersteuning

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1048
en: This binary built without PKCS#11 support
nl: Dit binair bestand is gecompileerd zonder PKCS#11-ondersteuning

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1098 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l419
en: Using PKCS#11 certificate %s
nl: Gebruiken van PKCS#11-certificaat %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1099
en: Using system certificate %s
nl: Gebruiken van systeemcertificaat %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1117
en: Error loading certificate from PKCS#11: %s
nl: Fout bij laden van certificaat van PKCS#11: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1118
en: Error loading system certificate: %s
nl: Fout bij laden van systeemcertificaat: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1129 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l933
en: Using certificate file %s
nl: Gebruiken van certificaatsbestand %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1153
en: PKCS#11 file contained no certificate
nl: PKCS#11-bestand bevat geen certificaat

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1179
en: No certificate found in file
nl: Geen certificaat gevonden in bestand

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1184
en: Loading certificate failed: %s
nl: Laden van certificaat mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1200
en: Using system key %s
nl: Gebruiken van systeemsleutel %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1207 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1354
en: Error initialising private key structure: %s
nl: Fout bij initialiseren van privésleutelstructuur: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1218
en: Error importing system key %s: %s
nl: Fout bij importeren van systeemsleutel %s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1229 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1302 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1330
en: Trying PKCS#11 key URL %s
nl: PKCS#11-sleutel-URL %s proberen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1234
en: Error initialising PKCS#11 key structure: %s
nl: Fout bij initialiseren van PKCS#11-sleutelstructuur: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1342
en: Error importing PKCS#11 URL %s: %s
nl: Fout bij importeren van PKCS#11-URL %s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1349 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l655
en: Using PKCS#11 key %s
nl: Gebruiken van PKCS#11-sleutel %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1364
en: Error importing PKCS#11 key into private key structure: %s
nl: Fout bij importeren van PKCS#11-sleutel in privésleutelstructuur: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1382
en: Using private key file %s
nl: Gebruiken van geheimesleutelbestand %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1393 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l757
en: This version of OpenConnect was built without TPM support
nl: Deze versie van OpenConnect werd gecompileerd zonder TPM-ondersteuning

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1409
en: This version of OpenConnect was built without TPM2 support
nl: Deze versie van OpenConnect is gecompileerd zonder TPM2-ondersteuning

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1430
en: Failed to interpret PEM file
nl: Interpreteren van PEM-bestand mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1449
en: Failed to load PKCS#1 private key: %s
nl: Laden van PKCS#1-privésleutel mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1462 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1476
en: Failed to load private key as PKCS#8: %s
nl: Laden van privésleutel als PKCS#8 mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1484 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1517 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1083 https://git.infradead.org/users/dwmw2/ope
en: Failed to decrypt PKCS#8 certificate file
nl: Ontsleutelen van PKCS#8-certificaatsbestand mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1509
en: Failed to determine type of private key %s
nl: Type privésleutel %s bepalen mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1521 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1093
en: Enter PKCS#8 pass phrase:
nl: Voer PKCS#8-wachtwoord in:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1537
en: Failed to get key ID: %s
nl: Ophalen van sleutel-ID mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1591
en: Error signing test data with private key: %s
nl: Fout bij ondertekenen van testgegevens met geheime sleutel: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1607
en: Error validating signature against certificate: %s
nl: Fout bij valideren van handtekening tegen certificaat: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1635
en: No SSL certificate found to match private key
nl: Geen SSL-certificaat gevonden dat past bij privésleutel

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1677 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l662 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l817
en: Using client certificate '%s'
nl: Gebruiken van cliëntcertificaat '%s'

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1695
en: Failed to allocate memory for certificate
nl: Toewijzen van geheugen voor certificaat mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1741
en: Got no issuer from PKCS#11
nl: Geen uitgever verkregen van PKCS#11

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1746
en: Got next CA '%s' from PKCS#11
nl: Volgende CA '%s' verkregen van PKCS#11

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1770
en: Failed to allocate memory for supporting certificates
nl: Toewijzen van geheugen voor ondersteunende certificaten mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1784
en: Adding supporting CA '%s'
nl: Toevoegen van ondersteunende CA '%s'

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1849
en: Importing X509 certificate failed: %s
nl: Importeren van X509-certificaat mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1859
en: Setting PKCS#11 certificate failed: %s
nl: Instellen van PKCS#11-certificaat mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1891
en: Setting certificate revocation list failed: %s
nl: Instellen van certificaatintrekkingslijst mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1911
en: Private key appears not to support RSA-PSS. Disabling TLSv1.3
nl: Privésleutel lijkt geen ondersteuning te bieden voor RSA-PSS. TLSv1.3 wordt uitgeschakeld

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1922
en: Setting certificate failed: %s
nl: Instellen van certificaat mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2076
en: Server presented no certificate
nl: Server bood geen certificaat aan

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2084
en: Error comparing server's cert on rehandshake: %s
nl: Fout bij vergelijken van servercertificaat bij rehandshake: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2089 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1623
en: Server presented different cert on rehandshake
nl: Server bood verschillend certificaat aan bij rehandshake

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2094 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1626
en: Server presented identical cert on rehandshake
nl: Server bood identiek certificaat aan bij rehandshake

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2100
en: Error initialising X509 cert structure
nl: Fout bij initialiseren van X509-certificaatsstructuur

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2106
en: Error importing server's cert
nl: Fout bij importeren van servercertificaat

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2115
en: Could not calculate hash of server's certificate
nl: Kon hash van servercertificaat niet berekenen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2120
en: Error checking server cert status
nl: Fout bij controleren van servercertificaatsstatus

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2125
en: certificate revoked
nl: certificaat ingetrokken

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2127
en: signer not found
nl: ondertekenaar niet gevonden

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2129
en: signer not a CA certificate
nl: ondertekenaar is geen CA-certificaat

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2131
en: insecure algorithm
nl: onveilig algoritme

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2133
en: certificate not yet activated
nl: certificaat nog niet geactiveerd

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2135
en: certificate expired
nl: certificaat verlopen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2140
en: signature verification failed
nl: handtekeningsverificatie mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2189 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1503 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1659
en: certificate does not match hostname
nl: certificaat komt niet overeen met hostnaam

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2194 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1502 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1665
en: Server certificate verify failed: %s
nl: Servercertificaatsverificatie mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2282
en: Failed to allocate memory for cafile certs
nl: Toewijzen van geheugen voor cafile-certificaten mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2303
en: Failed to read certs from cafile: %s
nl: Lezen van certificaten van cafile mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2319
en: Failed to open CA file '%s': %s
nl: Openen van CA-bestand '%s' mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2332 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1892
en: Loading certificate failed. Aborting.
nl: Laden van certificaat mislukt. Afbreken.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2437 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1972
en: SSL negotiation with %s
nl: SSL-onderhandeling met %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2493 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1998
en: SSL connection cancelled
nl: SSL-verbinding geannuleerd

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2500
en: SSL connection failure: %s
nl: SSL-verbindingsfout: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2509
en: GnuTLS non-fatal return during handshake: %s
nl: GnuTLS niet-fatale return tijdens handshake: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2670 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l206
en: PIN required for %s
nl: Pincode vereist voor %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2674 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l209
en: Wrong PIN
nl: Verkeerde pincode

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2677
en: This is the final try before locking!
nl: Dit is de laatste poging vóór blokkeren!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2679
en: Only a few tries left before locking!
nl: Nog maar enkele pogingen vóór blokkeren!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2684 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l213
en: Enter PIN:
nl: Voer pincode in:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2770 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l2148
en: Unsupported OATH HMAC algorithm
nl: Niet-ondersteund OATH-HMAC-algoritme

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2779
en: Failed to calculate OATH HMAC: %s
nl: Berekenen van OATH HMAC mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l56
en: TPM sign function called for %d bytes.
nl: TPM-ondertekeningsfunctie vroeg %d bytes.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l63
en: Failed to create TPM hash object: %s
nl: Aanmaken van TPM-hashobject mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l70
en: Failed to set value in TPM hash object: %s
nl: Instellen van waarde in TPM-hashobject mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l80
en: TPM hash signature failed: %s
nl: TPMhashhandtekening mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l102
en: Error decoding TSS key blob: %s
nl: Fout bij decoderen van TSS-sleutelblob: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l110 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l121 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l134
en: Error in TSS key blob
nl: Fout in TSS-sleutelblob

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l141
en: Failed to create TPM context: %s
nl: Aanmaken van TPM-context mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l148
en: Failed to connect TPM context: %s
nl: Verbinden met TPM-context mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l156
en: Failed to load TPM SRK key: %s
nl: Laden van TPM SRK-sleutel mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l163
en: Failed to load TPM SRK policy object: %s
nl: Laden van TPM SRK-beleidsobject mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l184
en: Failed to set TPM PIN: %s
nl: Instellen van TPM-pincode mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l200
en: Failed to load TPM key blob: %s
nl: Laden van TPM-sleutelblob mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l207
en: Enter TPM SRK PIN:
nl: Voer TPM SRK-pincode in:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l228
en: Failed to create key policy object: %s
nl: Aanmaken van sleutelbeleidsobject mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l236
en: Failed to assign policy to key: %s
nl: Toewijzen van beleid aan sleutel mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l245
en: Enter TPM key PIN:
nl: Voer TPM-sleutelpincode in:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l257
en: Failed to set key PIN: %s
nl: Instellen van sleutelpincode mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2.c#l95
en: Unknown TPM2 EC digest size %d
nl: Onbekende TPM2-EC-digestgrootte %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2.c#l247
en: Error decoding TSS2 key blob: %s
nl: Fout bij decoderen van TSS2-sleutelblob: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2.c#l257
en: Failed to create ASN.1 type for TPM2: %s
nl: Aanmaken van ASN.1-type voor TPM2 mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2.c#l266
en: Failed to decode TPM2 key ASN.1: %s
nl: Decoderen van TPM2-sleutel ASN.1 mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2.c#l274
en: Failed to parse TPM2 key type OID: %s
nl: Ontleden van TPM2-sleuteltype-OID mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2.c#l280
en: TPM2 key has unknown type OID %s not %s
nl: TPM2-sleutel heeft onbekend type OID %s, niet %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2.c#l298
en: Failed to parse TPM2 key parent: %s
nl: Ontleden van TPM2-sleutelouder mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2.c#l319
en: Failed to parse TPM2 pubkey element
nl: Ontleden van TPM2-pubkey-element mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2.c#l324
en: Failed to parse TPM2 privkey element
nl: Ontleden van TPM2-privkey-element mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2.c#l329
en: Parsed TPM2 key with parent %x, emptyauth %d
nl: Ontlede TPM2-sleutel met ouder %x, emptyauth %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2.c#l433
en: TPM2 digest too large: %d > %d
nl: TPM2-digest te groot: %d > %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l177
en: TPM2 password too long; truncating
nl: TPM2-wachtwoord te lang; wordt ingekort

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l195
en: owner
nl: eigenaar

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l197
en: endorsement
nl: goedkeuring

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l202
en: Creating primary key under %s hierarchy.
nl: Aanmaken van primaire sleutel onder %s-hiërarchie.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l210 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_ibm.c#l266
en: Enter TPM2 %s hierarchy password:
nl: Voer TPM2-%s-hiërarchiewachtwoord in:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l218 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l316 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l392
en: TPM2 Esys_TR_SetAuth failed: 0x%x
nl: TPM2 Esys_TR_SetAuth mislukt: 0x%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l230
en: TPM2 Esys_CreatePrimary owner auth failed
nl: TPM2 Esys_CreatePrimary-gebruikersauth mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l235
en: TPM2 Esys_CreatePrimary failed: 0x%x
nl: TPM2 Esys_CreatePrimary mislukt: 0x%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l254
en: Establishing connection with TPM.
nl: Verbinding met TPM wordt tot stand gebracht.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l259
en: TPM2 Esys_Initialize failed: 0x%x
nl: TPM2 Esys_Initialize mislukt: 0x%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l267
en: TPM2 was already started up thus false positive failing in tpm2tss log.
nl: TPM2 is al gestart, vandaar de foutpositieve mislukking in het tpm2tss-logboek.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l270
en: TPM2 Esys_Startup failed: 0x%x
nl: TPM2 Esys_Startup mislukt: 0x%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l283
en: Esys_TR_FromTPMPublic failed for handle 0x%x: 0x%x
nl: Esys_TR_FromTPMPublic mislukt voor handle 0x%x: 0x%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l307 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_ibm.c#l285
en: Enter TPM2 parent key password:
nl: Voer TPM2-oudersleutelwachtwoord in:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l322
en: Loading TPM2 key blob, parent %x.
nl: Laden van TPM2-sleutelblob, ouder %x.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l330
en: TPM2 Esys_Load auth failed
nl: TPM2-Esys_Load-authenticatie mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l336
en: TPM2 Esys_Load failed: 0x%x
nl: TPM2 Esys_Load mislukt: 0x%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l346
en: TPM2 Esys_FlushContext for generated primary failed: 0x%x
nl: TPM2 Esys_FlushContext voor gegenereerde primaire sleutel mislukt: 0x%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l380 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_ibm.c#l376 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_ibm.c#l476
en: Enter TPM2 key password:
nl: Voer TPM2-sleutelwachtwoord in:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l434
en: TPM2 Esys_RSA_Decrypt auth failed
nl: TPM2 Esys_RSA_Decrypt-auth mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l440 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l530
en: TPM2 failed to generate RSA signature: 0x%x
nl: TPM2 kon RSA-handtekening niet genereren: 0x%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l484 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_ibm.c#l420
en: TPM2 EC sign function called for %d bytes.
nl: TPM2 EC-ondertekeningsfunctie gevraagd voor %d bytes.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l524
en: TPM2 Esys_Sign auth failed
nl: TPM2 Esys_Sign-auth mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l564 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_ibm.c#l512
en: Invalid TPM2 parent handle 0x%08x
nl: Ongeldige TPM2-parent-handle 0x%08x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l596 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_ibm.c#l529
en: Failed to import TPM2 private key data: 0x%x
nl: Importeren van TPM2-privésleutelgegevens mislukt: 0x%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l605 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_ibm.c#l539
en: Failed to import TPM2 public key data: 0x%x
nl: Importeren van TPM2-publiekesleutelgegevens mislukt: 0x%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l619 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_ibm.c#l550
en: Unsupported TPM2 key type %d
nl: Niet-ondersteund TPM2-sleuteltype %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_ibm.c#l55
en: TPM2 operation %s failed (%d): %s%s%s
nl: TPM2-handeling %s mislukt (%d): %s%s%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l202
en: Challenge: %s
nl: Uitdaging: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l390
en: Non-standard SSL tunnel path: %s
nl: Niet-standaard SSL-tunnelpad: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l394
en: Tunnel timeout (rekey interval) is %d minutes.
nl: Tunneltime-out (rekey-interval) is %d minuten.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l406
en: Gateway address in config XML (%s) differs from external gateway address (%s).
nl: Gatewayadres in configuratie-XML (%s) verschilt van extern gatewayadres (%s).

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l486
en: GlobalProtect config sent ipsec-mode=%s (expected esp-tunnel)
nl: GlobalProtect-configuratie stuurde ipsec-modus=%s (esp-tunnel verwacht)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l494 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l779
en: Ignoring ESP keys since ESP support not available in this build
nl: ESP-sleutels worden genegeerd, want ESP-ondersteuning is niet beschikbaar in deze versie

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l614
en: ESP disabled
nl: ESP uitgeschakeld

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l616
en: No ESP keys received
nl: Geen ESP-sleutels ontvangen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l618
en: ESP support not available in this build
nl: ESP-ondersteuning niet beschikbaar in deze versie

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l630
en: No MTU received. Calculated %d for %s%s
nl: Geen MTU ontvangen. %d berekend voor %s%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l657
en: Connecting to HTTPS tunnel endpoint ...
nl: Verbinding maken met HTTPS-tunneleindpunt…

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l679
en: Error fetching GET-tunnel HTTPS response.
nl: Fout bij ophalen van  GET-tunnel-HTTPS-reactie.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l688
en: Gateway disconnected immediately after GET-tunnel request.
nl: Gateway verbrak verbinding onmiddellijk na GET-tunnel-verzoek.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l862
en: Error: Running the 'HIP Report' script on this platform is not yet implemented.
nl: Four: uitvoeren van ‘HIP-rapportage’-script is op dit platform nog niet geïmplementeerd.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l899
en: HIP script '%s' exited abnormally
nl: HIP-script '%s' sloot onjuist af

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l904
en: HIP script '%s' returned non-zero status: %d
nl: HIP-script '%s' gaf niet-nul-status weer: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l914
en: HIP report submission failed.
nl: Indienen van HIP-rapportage mislukt.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l916
en: HIP report submitted successfully.
nl: HIP-rapportage ingediend.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l952
en: Failed to exec HIP script %s
nl: Uitvoeren van HIP-script %s mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l966
en: Gateway says HIP report submission is needed.
nl: Gateway zegt dat indienen van HIP-rapportage vereist is.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l970
en: Gateway says no HIP report submission is needed.
nl: Gateway zegt dat indienen van HIP-rapportage niet vereist is.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l1027
en: ESP tunnel connected; exiting HTTPS mainloop.
nl: ESP-tunnel verbonden; HTTPS-mainloop wordt afgesloten.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l1054
en: Failed to connect ESP tunnel; using HTTPS instead.
nl: Verbinden met ESP-tunnel mislukt; HTTPS wordt gebruikt.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l1091
en: Packet receive error: %s
nl: Fout bij ontvangen van pakket: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l1112
en: Unexpected packet length. SSL_read returned %d (includes 16 header bytes) but header payload_len is %d
nl: Onverwachte pakketlengte. SSL_read gaf %d weer (inclusief 16 headerbytes), maar payload_len van header is %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l1122
en: Got GPST DPD/keepalive response
nl: GPST DPD-/keepalive-reactie gekregen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l1126
en: Expected 0000000000000000 as last 8 bytes of DPD/keepalive packet header, but got:
nl: 0000000000000000 verwacht als laatste 8 bytes van DPD-/keepalive-pakketheader, maar we kregen:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l1138
en: Expected 0100000000000000 as last 8 bytes of data packet header, but got:
nl: 0100000000000000 verwacht als laatste 8 bytes van datapakketheader, maar we kregen:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l1151
en: Unknown packet. Header dump follows:
nl: Onbekend pakket. Headerdump volgt:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l1223
en: GlobalProtect rekey due
nl: GlobalProtect-rekey verwacht

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l1228
en: GPST Dead Peer Detection detected dead peer!
nl: GPST Dead Peer Detection ontdekte dode peer!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l1248
en: Send GPST DPD/keepalive request
nl: GPST DPD-/keepalive-verzoek verzenden

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l75
en: Error importing GSSAPI name for authentication:
nl: Fout bij importeren van GSSAPI-naam voor aanmeldingscontrole:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l128
en: Error generating GSSAPI response:
nl: Fout bij genereren van GSSAPI-reactie:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l145
en: Attempting GSSAPI authentication to proxy
nl: GSSAPI-aanmeldingscontrole bij proxy proberen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l148
en: Attempting GSSAPI authentication to server '%s'
nl: GSSAPI-aanmeldingscontrole bij server '%s' proberen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l203 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l259 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l190 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconne
en: GSSAPI authentication completed
nl: GSSAPI-aanmeldingscontrole voltooid

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l214
en: GSSAPI token too large (%zd bytes)
nl: GSSAPI-token te groot (%zd bytes)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l227
en: Sending GSSAPI token of %zu bytes
nl: GSSAPI-token van %zu bytes verzenden

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l232
en: Failed to send GSSAPI authentication token to proxy: %s
nl: Verzenden van GSSAPI-aanmeldingstoken naar proxy mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l240 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l267
en: Failed to receive GSSAPI authentication token from proxy: %s
nl: Ontvangen van GSSAPI-aanmeldingstoken van proxy mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l246
en: SOCKS server reported GSSAPI context failure
nl: SOCKS-server meldde GSSAPI-contextfout

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l250
en: Unknown GSSAPI status response (0x%02x) from SOCKS server
nl: Onbekende GSSAPI-statusreactie (0x%02x) van SOCKS-server

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l271
en: Got GSSAPI token of %zu bytes: %02x %02x %02x %02x
nl: GSSAPI-token van %zu bytes verkregen %02x %02x %02x %02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l297
en: Sending GSSAPI protection negotiation of %zu bytes
nl: GSSAPI-beschermingsonderhandeling van %zu bytes verzenden

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l302
en: Failed to send GSSAPI protection response to proxy: %s
nl: Verzenden van GSSAPI-beschermingsreactie naar proxy mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l310 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l320
en: Failed to receive GSSAPI protection response from proxy: %s
nl: Ontvangen van GSSAPI-beschermingsreactie van proxy mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l325
en: Got GSSAPI protection response of %zu bytes: %02x %02x %02x %02x
nl: GSSAPI-beschermingsreactie van %zu bytes ontvangen: %02x %02x %02x %02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l335
en: Invalid GSSAPI protection response from proxy (%zu bytes)
nl: Ongeldige GSSAPI-beschermingsreactie ontvangen van proxy (%zu bytes)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l344 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l407
en: SOCKS proxy demands message integrity, which is not supported
nl: SOCKS-proxy vereist berichtintegriteit, wat niet wordt ondersteund

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l348 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l411
en: SOCKS proxy demands message confidentiality, which is not supported
nl: SOCKS-proxy vereist berichtgeheimhouding, wat niet wordt ondersteund

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l352 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l415
en: SOCKS proxy demands protection unknown type 0x%02x
nl: SOCKS-proxy vereist bescherming van onbekend type 0x%02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http-auth.c#l69
en: Attempting HTTP Basic authentication to proxy
nl: HTTP-basic-aanmeldingscontrole bij proxy proberen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http-auth.c#l71
en: Attempting HTTP Basic authentication to server '%s'
nl: HTTP-basic-aanmeldingscontrole bij server '%s' proberen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http-auth.c#l112 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1167
en: This version of OpenConnect was built without GSSAPI support
nl: Deze versie van OpenConnect is gecompileerd zonder GSSAPI-ondersteuning

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http-auth.c#l153
en: Proxy requested Basic authentication which is disabled by default
nl: Proxy vroeg om Basic-aanmeldingscontrole, wat standaard is uitgeschakeld

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http-auth.c#l156
en: Server '%s' requested Basic authentication which is disabled by default
nl: Server '%s' vroeg om Basic-aanmeldingscontrole, wat standaard is uitgeschakeld

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http-auth.c#l169
en: No more authentication methods to try
nl: Geen aanmeldingscontrolemethode meer

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l56
en: No memory for allocating cookies
nl: Geen geheugen voor toewijzing van cookies

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l266
en: Failed to parse HTTP response '%s'
nl: Ontleden van HTTP-reactie '%s' mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l272
en: Got HTTP response: %s
nl: HTTP-reactie ontvangen: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l295
en: Ignoring unknown HTTP response line '%s'
nl: Onbekende HTTP-reactielijn '%s' genegeerd

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l314
en: Invalid cookie offered: %s
nl: Ongeldige cookie aangeboden: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l334
en: SSL certificate authentication failed
nl: SSL-certificaatsauthenticatie mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l367
en: Response body has negative size (%d)
nl: Reactie heeft negatieve grootte (%d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l378
en: Unknown Transfer-Encoding: %s
nl: Onbekende Transfer-Encoding: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l399
en: HTTP body %s (%d)
nl: HTTP-body %s (%d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l415 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l459
en: Error reading HTTP response body
nl: Fout bij lezen van HTTP-reactietekst

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l430
en: Error fetching chunk header
nl: Fout bij ophalen van brokheader

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l470
en: Error fetching HTTP response body
nl: Fout bij ophalen van HTTP-reactietekst

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l487
en: Cannot receive HTTP 1.0 body without closing connection
nl: Kan HTTP 1.0-inhoud niet ontvangen zonder verbinding te sluiten

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l649
en: Failed to parse redirected URL '%s': %s
nl: Ontleden van doorgestuurde URL '%s' mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l680
en: Cannot follow redirection to non-https URL '%s'
nl: Kan doorverwijzing naar niet-https-URL '%s' niet volgen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l701
en: Allocating new path for relative redirect failed: %s
nl: Toewijzen van nieuw pad voor relatieve doorverwijzing mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1015
en: request granted
nl: verzoek ingewilligd

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1016
en: general failure
nl: algemene fout

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1017
en: connection not allowed by ruleset
nl: verbinding niet toegestaan ​​door regelset

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1018
en: network unreachable
nl: netwerk onbereikbaar

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1019
en: host unreachable
nl: host onbereikbaar

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1020
en: connection refused by destination host
nl: verbinding geweigerd door doelhost

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1021
en: TTL expired
nl: TTL verlopen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1022
en: command not supported / protocol error
nl: opdracht niet ondersteund / protocolfout

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1023
en: address type not supported
nl: adrestype niet ondersteund

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1033
en: SOCKS server requested username/password but we have none
nl: SOCKS-server vroeg om gebruikersnaam/wachtwoord, maar we hebben er geen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1041
en: Username and password for SOCKS authentication must be < 255 bytes
nl: Gebruikersnaam en wachtwoord voor SOCKS-aanmeldingscontrole moeten kleiner zijn dan 255 bytes

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1056 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1119
en: Error writing auth request to SOCKS proxy: %s
nl: Fout bij schrijven van auth-verzoek aan SOCKS-proxy: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1064 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1126
en: Error reading auth response from SOCKS proxy: %s
nl: Fout bij lezen van auth-reactie van SOCKS-proxy: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1071 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1132
en: Unexpected auth response from SOCKS proxy: %02x %02x
nl: Onverwachte auth-reactie van SOCKS-proxy: %02x %02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1077
en: Authenticated to SOCKS server using password
nl: Aangemeld bij SOCKS-server met wachtwoord

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1081
en: Password authentication to SOCKS server failed
nl: Wachtwoordaanmelding bij SOCKS-server mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1144 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1151
en: SOCKS server requested GSSAPI authentication
nl: SOCKS-server vroeg om GSSAPI-aanmeldingscontrole

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1157
en: SOCKS server requested password authentication
nl: SOCKS-server vroeg om wachtwoordaanmeldingscontrole

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1164
en: SOCKS server requires authentication
nl: SOCKS-server vereist aanmeldingscontrole

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1173
en: SOCKS server requested unknown authentication type %02x
nl: SOCKS-server vroeg om onbekend type aanmeldingscontrole %02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1179
en: Requesting SOCKS proxy connection to %s:%d
nl: SOCKS-proxyverbinding met %s aanvragen:%d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1194
en: Error writing connect request to SOCKS proxy: %s
nl: Fout bij schrijven van verbindingsverzoek aan SOCKS-proxy: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1202 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1244
en: Error reading connect response from SOCKS proxy: %s
nl: Fout bij lezen van verbindingsreactie van SOCKS-proxy: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1208
en: Unexpected connect response from SOCKS proxy: %02x %02x...
nl: Onverwachte verbindingsreactie van SOCKS-proxy: %02x %02x...

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1216
en: SOCKS proxy error %02x: %s
nl: SOCKS-proxyfout %02x: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1220
en: SOCKS proxy error %02x
nl: SOCKS-proxyfout %02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1237
en: Unexpected address type %02x in SOCKS connect response
nl: Onverwacht adrestype %02x in SOCKS-verbindingsreactie

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1260
en: Requesting HTTP proxy connection to %s:%d
nl: HTTP-proxyverbinding met %s aanvragen:%d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1295
en: Sending proxy request failed: %s
nl: Verzenden van proxy verzoek mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1318
en: Proxy CONNECT request failed: %d
nl: Proxy-CONNECT-verzoek mislukt: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1337
en: Unknown proxy type '%s'
nl: Onbekend proxy-type '%s'

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1387
en: Only http or socks(5) proxies supported
nl: Alleen http- of socks(5)-proxy’s ondersteund

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l124
en: Cisco AnyConnect or OpenConnect
nl: Cisco AnyConnect of OpenConnect

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l125
en: Compatible with Cisco AnyConnect SSL VPN, as well as ocserv
nl: Compatibel met Cisco AnyConnect SSL VPN en ocserv

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l166
en: Compatible with Palo Alto Networks (PAN) GlobalProtect SSL VPN
nl: Compatibel met Palo Alto Networks (PAN) GlobalProtect SSL VPN

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l330
en: Unknown VPN protocol '%s'
nl: Onbekend VPN-protocol '%s'

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l353
en: Built against SSL library with no Cisco DTLS support
nl: Gecompileerd met een SSL-bibliotheek zonder Cisco DTLS-ondersteuning

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l519
en: No IP address received. Aborting
nl: Geen IP-adres ontvangen. Afbreken

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l527
en: Reconnect gave different Legacy IP address (%s != %s)
nl: Herverbinden gaf verschillende Legacy IP-adressen (%s != %s)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l536
en: Reconnect gave different Legacy IP netmask (%s != %s)
nl: Herverbinden gaf verschillende Legacy IP-netmasks (%s != %s)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l544
en: Reconnect gave different IPv6 address (%s != %s)
nl: Herverbinden gaf verschillende IP-adressen (%s != %s)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l552
en: Reconnect gave different IPv6 netmask (%s != %s)
nl: Herverbinden gaf verschillende IPv6-netmasks (%s != %s)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l567
en: IPv6 configuration received but MTU %d is too small.
nl: IPv6-configuratie ontvangen maar MTU %d is te klein.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l1087
en: Failed to parse server URL '%s'
nl: Fout bij ontleden van server-URL '%s'

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l1093
en: Only https:// permitted for server URL
nl: Alleen https:// toegestaan ​​voor server-URL

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l1516
en: Unknown certificate hash: %s.
nl: Onbekende certificaathash: %s.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l1550
en: The size of the provided fingerprint is less than the minimum required (%u).
nl: De grootte van de gegeven vingerafdruk is kleiner dan het vereiste minimum (%u).

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l1607
en: No form handler; cannot authenticate.
nl: Geen formulierafhandelaar; kan niet authenticeren.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l411
en: Fatal error in command line handling
nl: Fatale fout in verwerking van opdrachtregel

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l448
en: ReadConsole() failed: %s
nl: ReadConsole() mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l497 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l510
en: Error converting console input: %s
nl: Fout bij converteren van consoleinvoer: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l665
en: For assistance with OpenConnect, please see the web page at
      %s
nl: Voor hulp bij OpenConnect, bezoek de website op/n
      %s/n

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l686
en: OpenSSL ENGINE not present
nl: OpenSSL ENGINE niet aanwezig

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l725
en: WARNING: This binary lacks DTLS and/or ESP support. Performance will be impaired.
nl: LET OP: dit binair bestand bevat DTLS- noch ESP-ondersteuning. Prestaties worden beïnvloed.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l737
en: Supported protocols:
nl: Ondersteunde protocollen:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l739 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l757
en:  (default)
nl: (standaard)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l754
en: Set VPN protocol
nl: VPN-protocol instellen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l771
en: Allocation failure for string from stdin
nl: Toewijzen mislukt voor tekenreeks vanaf stdin

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l856
en: Cannot process this executable path "%s"
nl: Kan pad van dit uitvoerbaar bestand niet verwerken '%s'

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l863
en: Allocation for vpnc-script path failed
nl: Toewijzing voor vpnc-scriptpad mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l935
en: Override hostname '%s' to '%s'
nl: Hostnaam '%s' overschrijven naar '%s'

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l948
en: Usage:  openconnect [options] <server>
nl: Gebruik: openconnect [opties] <server>

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l949
en: Open client for multiple VPN protocols, version %s
nl: Open cliënt voor meerdere VPN-protocollen, versie %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l951
en: Read options from config file
nl: Haal opties uit configuratiebestand

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l952
en: Report version number
nl: Rapporteer versienummer

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l953
en: Display help text
nl: Geef hulptekst weer

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l957
en: Authentication
nl: Aanmeldingscontrole

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l958
en: Set login username
nl: Stel gebruikersnaam voor aanmelden in

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l959
en: Disable password/SecurID authentication
nl: Schakel wachtwoord-/SecurID-authenticatie uit

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l960
en: Do not expect user input; exit if it is required
nl: Verwacht geen invoer van de gebruiker; sluit af indien nodig

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l961
en: Read password from standard input
nl: Lees wachtwoord van standaardinvoer

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l962
en: Choose authentication login selection
nl: Kies authenticatie-aanmeldingsselectie

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l963
en: Provide authentication form responses
nl: Aanmeldingsformulierreacties aanbieden

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l964
en: Use SSL client certificate CERT
nl: Gebruik SSL-cliëntcertificaat CERT

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l965
en: Use SSL private key file KEY
nl: Gebruik SSL-privésleutelbestand KEY

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l966
en: Warn when certificate lifetime < DAYS
nl: Waarschuwen wanneer certificaatlevensduur < DAGEN

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l967
en: Set login usergroup
nl: Stel gebruikersgroep-aanmelding in

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l968
en: Set key passphrase or TPM SRK PIN
nl: Stel wachtwoord of TPM SRK-pincode in

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l970
en: Key passphrase is fsid of file system
nl: Sleutelwachtwoord is fsid van bestandssysteem

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l974
en: (NOTE: libstoken (RSA SecurID) disabled in this build)
nl: (LET OP: libstoken (RSA SecurID) uitgeschakeld in deze versie)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l977
en: (NOTE: Yubikey OATH disabled in this build)
nl: (LET OP: Yubikey-OATH uitgeschakeld in deze versie)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l980
en: Server validation
nl: Servervalidatie

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l982
en: Disable default system certificate authorities
nl: Standaardsysteemcertificaatautoriteiten uitschakelen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l983
en: Cert file for server verification
nl: Certificaatsbestand voor serververificatie

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l985
en: Internet connectivity
nl: Internetconnectiviteit

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l987
en: Set proxy server
nl: Proxyserver instellen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l988
en: Set proxy authentication methods
nl: Stel proxyaanmeldingsmethodes in

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l989
en: Disable proxy
nl: Proxy uitschakelen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l990
en: Use libproxy to automatically configure proxy
nl: Gebruik libproxy om de proxy automatisch te configureren

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l992
en: (NOTE: libproxy disabled in this build)
nl: (NB: libproxy uitgeschakeld in deze versie)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l995
en: Use IP when connecting to HOST
nl: IP gebruiken bij verbinden met HOST

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l997
en: Set local port for DTLS and ESP datagrams
nl: Lokale poort voor DTLS- en ESP-datagrammen instellen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l999
en: Authentication (two-phase)
nl: Aanmeldingscontrole (tweestaps)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1000
en: Use authentication cookie COOKIE
nl: Aanmeldingscontrolecookie COOKIE gebruiken

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1001
en: Read cookie from standard input
nl: Lees cookie van standaardinvoer

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1002
en: Authenticate only and print login info
nl: Alleen authenticeren en inloginformatie tonen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1003
en: Fetch and print cookie only; don't connect
nl: Enkel cookie ophalen en afdrukken; niet verbinden

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1004
en: Print cookie before connecting
nl: Cookie afdrukken vóór verbindne

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1007
en: Process control
nl: Procescontrole

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1008
en: Continue in background after startup
nl: Ga na het opstarten verder op de achtergrond

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1009
en: Write the daemon's PID to this file
nl: Schrijf de PID van de daemon naar dit bestand

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1010
en: Drop privileges after connecting
nl: Laat privileges vallen na verbinden

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1013
en: Logging (two-phase)
nl: Loggen (tweestaps)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1015
en: Use syslog for progress messages
nl: Gebruik syslog voor voortgangsberichten

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1017
en: More output
nl: Meer uitvoer

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1018
en: Less output
nl: Minder uitvoer

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1020
en: Prepend timestamp to progress messages
nl: Tijdstempel voorvoegen aan voortgangsberichten

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1022
en: VPN configuration script
nl: VPN-configuratiescript

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1023
en: Use IFNAME for tunnel interface
nl: Gebruik IFNAME voor tunnelinterface

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1024
en: Shell command line for using a vpnc-compatible config script
nl: Shellopdrachtregel voor gebruik van vpnc-compatibel configuratiescript

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1025
en: default
nl: standaard

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1027
en: Pass traffic to 'script' program, not tun
nl: Leidt het verkeer naar 'script'-programma, niet tun

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1030
en: Tunnel control
nl: Tunnelcontrole

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1031
en: Do not ask for IPv6 connectivity
nl: Vraag niet om IPv6-connectiviteit

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1032
en: XML config file
nl: XML-configuratiebestand

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1033
en: Request MTU from server (legacy servers only)
nl: MTU vereisen van server (enkel voor verouderde servers)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1034
en: Indicate path MTU to/from server
nl: Pad-MTU van/naar server aangeven

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1035
en: Enable stateful compression (default is stateless only)
nl: Staatvolle compressie inschakelen (standaard is enkel staatloos)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1036
en: Disable all compression
nl: Alle compressie uitschakelen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1038
en: Require perfect forward secrecy
nl: Perfect forward secrecy vereisen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1039
en: Disable DTLS and ESP
nl: DTLS en ESP uitschakelen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1040
en: OpenSSL ciphers to support for DTLS
nl: OpenSSL-ciphers voor ondersteuning van DTLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1041
en: Set packet queue limit to LEN pkts
nl: Maximale pakketlengte instellen op LEN pkts

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1043
en: Local system information
nl: Lokale systeeminformatie

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1044
en: HTTP header User-Agent: field
nl: HTTP-header-gebruikersagent: veld

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1045
en: Local hostname to advertise to server
nl: Lokale hostnaam die aan server wordt getoond

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1048
en: reported version string during authentication
nl: gemelde versietekenreeks bij aanmelding

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1049
en: default:
nl: standaard:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1051
en: Trojan binary (CSD) execution
nl: Uitvoeren van Trojaans-paard-binair bestand (CSD)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1053
en: Drop privileges during trojan execution
nl: Privileges laten vallen tijdens uitvoeren van Trojaans paard

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1054
en: Run SCRIPT instead of trojan binary
nl: SCRIPT uitvoeren in plaats van Trojaans paard-binair bestand

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1058
en: Server bugs
nl: Serverbugs

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1059
en: Disable HTTP connection re-use
nl: Hergebruiken van HTTP-verbinding uitschakelen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1060
en: Do not attempt XML POST authentication
nl: XML-POST-aanmeldingscontrole niet proberen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1088
en: Failed to allocate string
nl: Toewijzen van tekenreeks mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1161
en: Failed to get line from config file: %s
nl: Regel uit configuratiebestand halen mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1201
en: Unrecognised option at line %d: '%s'
nl: Niet-herkende optie in regel %d: '%s'

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1211
en: Option '%s' does not take an argument at line %d
nl: Optie '%s' heeft geen parameter in regel %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1215
en: Option '%s' requires an argument at line %d
nl: Optie '%s' heeft een parameter nodig in regel %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1247
en: Invalid user "%s": %s
nl: Ongeldige gebruiker '%s': %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1256
en: Invalid user ID "%d": %s
nl: Ongeldige gebruikers-ID '%d': %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1569
en: in progress
nl: bezig

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1572
en: disabled
nl: uitgeschakeld

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1646
en: Failed to open '%s' for write: %s
nl: Openen van '%s' voor schrijven mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1663
en: Continuing in background; pid %d
nl: Voortgezet in achtergrond; pid %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1729
en: WARNING: Cannot set locale: %s
nl: WAARSCHUWING: kan locale niet instellen: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1742
en: WARNING: This version of OpenConnect was built without iconv
             support but you appear to be using the legacy character
             set "%s". Expect strangeness.
nl: WAARSCHUWING: deze versie van openconnect is gecompileerd zonder ondersteuning
             voor iconv, maar u blijkt de verouderde tekenset '%s'
             te gebruiken. Verwacht vreemde dingen.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1749
en: WARNING: This version of OpenConnect is %s but
             the libopenconnect library is %s
nl: WAARSCHUWING: deze versie van openconnect is %s, maar de
                  versie van de libopenconnect-bibliotheek is %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1788
en: Failed to allocate vpninfo structure
nl: Toewijzigen van vpninfo-structuur mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1848
en: Cannot use 'config' option inside config file
nl: Kan 'config'-optie in configuratiebestand niet gebruiken

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1856
en: Cannot open config file '%s': %s
nl: Kan configuratiebestand '%s' niet openen: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1873
en: Invalid compression mode '%s'
nl: Ongeldige compressiemodus '%s'

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1899 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1920
en: Failed to allocate memory
nl: Toewijzen van geheugen mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1915
en: Missing colon in resolve option
nl: Ontbrekende dubbelpunt in resolve-optie

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2007 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2017
en: MTU %d too small
nl: MTU %d te klein

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2047
en: Disabling all HTTP connection re-use due to --no-http-keepalive option.
    If this helps, please report to <%s>.
nl: Alle hergebruik van HTTP-verbindingen wordt uitgeschakeld als gevolg van optie --no-http-keepalive.
    Als dit helpt, meld dit dan op <%s>.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2054
en: The --no-cert-check option was insecure and has been removed.
    Fix your server's certificate or use --servercert to trust it.
nl: De optie --no-cert-check was onveilig en is daarom verwijderd.
    Herstel het certificaat van uw server of gebruik --servercert om het te vertrouwen.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2075
en: Queue length zero not permitted; using 1
nl: 0-lengte van wachtrij niet toegestaan; gebruik 1

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2089
en: OpenConnect version %s
nl: OpenConnect-versie %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2137
en: Invalid software token mode "%s"
nl: Ongeldige softwaretokenmodus '%s'

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2214
en: Too many arguments on command line
nl: Te veel parameters op opdrachtregel

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2217
en: No server specified
nl: Geen server opgegeven

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2235
en: This version of OpenConnect was built without libproxy support
nl: Deze versie van OpenConnect werd gecompileerd zonder libproxy-ondersteuning

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2345
en: Creating SSL connection failed
nl: Aanmaken van SSL-verbinding mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2360
en: Set up UDP failed; using SSL instead
nl: Instellen van UDP mislukt; gebruik SSL in plaats daarvan

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2366
en: No --script argument provided; DNS and routing are not configured
nl: Geen parameter --script opgegeven; DNS en routering zijn niet geconfigureerd

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2368
en: See %s
nl: Bekijk %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2381
en: User requested reconnect
nl: Gebruiker vroeg om herverbinding

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2396
en: Session terminated by server; exiting.
nl: Sessie beëindigd door server; wordt afgesloten.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2427
en: Unknown error; exiting.
nl: Onbekende fout; wordt afgesloten.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2447
en: Failed to open %s for write: %s
nl: Openen van %s voor schrijven mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2455
en: Failed to write config to %s: %s
nl: Schrijven van configuratie naar %s mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2532
en: 
    Certificate from VPN server "%s" failed verification.
    Reason: %s
nl: 
    Verificatie van certificaat van VPN-server '%s' mislukt.
    Reden: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2535
en: To trust this server in future, perhaps add this to your command line:
nl: Om deze server in de toekomst te vertrouwen, kunt u dit toevoegen aan uw opdrachtregel:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2541
en: Enter '%s' to accept, '%s' to abort; anything else to view:
nl: Voer '%s' in om te aanvaarden, '%s' om af te breken; iets anders om te bekijken:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2542 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2561
en: no
nl: nee

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2542 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2548
en: yes
nl: ja

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2570
en: Server key hash: %s
nl: Serversleutelhash: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2604
en: Auth choice "%s" matches multiple options
nl: Auth-keuze '%s' komt overeen met meerdere opties

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2607
en: Auth choice "%s" not available
nl: Auth-keuze '%s' niet beschikbaar

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2628
en: User input required in non-interactive mode
nl: Gebruikersinvoer vereist in niet-interactieve modus

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2870
en: Failed to open token file for write: %s
nl: Openen van tokenbestand voor schrijven mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2878
en: Failed to write token: %s
nl: Schrijven van token mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2925 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2949
en: Soft token string is invalid
nl: Soft-token-tekenreeks is ongeldig

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2931
en: Can't open ~/.stokenrc file
nl: Kan ~/.stokenrc-bestand niet openen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2934
en: OpenConnect was not built with libstoken support
nl: OpenConnect is niet gecompileerd met libstoken-ondersteuning

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2937
en: General failure in libstoken
nl: Algemene fout in libstoken

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2952
en: OpenConnect was not built with liboath support
nl: OpenConnect is niet gecompileerd met liboath-ondersteuning

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2955
en: General failure in liboath
nl: Algemene fout in liboath

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2966
en: Yubikey token not found
nl: Yubikey-token niet gevonden

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2969
en: OpenConnect was not built with Yubikey support
nl: OpenConnect niet gecompileerd met Yubikey-ondersteuning

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2972
en: General Yubikey failure: %s
nl: Algemene Yubikey-fout: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/mainloop.c#l121
en: Set up tun script failed
nl: Instellen van tun-script mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/mainloop.c#l128
en: Set up tun device failed
nl: Instellen van tun-apparaat mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/mainloop.c#l294
en: Caller paused the connection
nl: Beller heeft verbinding gepauzeerd

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/mainloop.c#l307
en: No work to do; sleeping for %d ms...
nl: Niets te doen; slapen voor %d ms...

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/mainloop.c#l328
en: WaitForMultipleObjects failed: %s
nl: WaitForMultipleObjects mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ntlm.c#l88 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l113 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l196
en: InitializeSecurityContext() failed: %lx
nl: InitializeSecurityContext() mislukt: %lx

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ntlm.c#l114 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l47
en: AcquireCredentialsHandle() failed: %lx
nl: AcquireCredentialsHandle() mislukt: %lx

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ntlm.c#l247
en: Error communicating with ntlm_auth helper
nl: Fout bij communiceren met ntlm_auth-helper

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ntlm.c#l266
en: Attempting HTTP NTLM authentication to proxy (single-sign-on)
nl: HTTP NTLM-aanmeldingscontrole bij proxy proberen (single-sign-on)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ntlm.c#l269
en: Attempting HTTP NTLM authentication to server '%s' (single-sign-on)
nl: HTTP NTLM-aanmeldingscontrole bij server '%s' proberen (single-sign-on)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ntlm.c#l981
en: Attempting HTTP NTLMv%d authentication to proxy
nl: HTTP NTLMv%d-aanmeldingscontrole bij proxy proberen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ntlm.c#l985
en: Attempting HTTP NTLMv%d authentication to server '%s'
nl: HTTP NTLMv%d-aanmeldingscontrole bij server '%s' proberen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oath.c#l104
en: Invalid base32 token string
nl: Ongeldige base32-token-tekenreeks

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oath.c#l112
en: Failed to allocate memory to decode OATH secret
nl: Toewijzen van geheugen voor decoderen van OATH-geheim mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oath.c#l218
en: This version of OpenConnect was built without PSKC support
nl: Deze versie van OpenConnect is gecompileerd zonder PSKC-ondersteuning

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oath.c#l314 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oath.c#l339 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l297 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect
en: OK to generate INITIAL tokencode
nl: Oké om INITIËLE tokencode te genereren

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oath.c#l318 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oath.c#l342 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l302 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect
en: OK to generate NEXT tokencode
nl: Oké om VOLGENDE tokencode te genereren

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oath.c#l323 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oath.c#l346 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l307
en: Server is rejecting the soft token; switching to manual entry
nl: Server weigert soft-token; omschakelen naar handmatige invoer

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oath.c#l380
en: Generating OATH TOTP token code
nl: Genereren van OATH-TOTP-tokencode

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oath.c#l526
en: Generating OATH HOTP token code
nl: Genereren van OATH-HOTP-tokencode

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l76
en: Unexpected length %d for TLV %d/%d
nl: Onverwachte lengte %d voor TLV %d/%d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l82 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l371
en: Received MTU %d from server
nl: MTU %d ontvangen van server

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l91 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l253 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l312
en: Received DNS server %s
nl: DNS-server %s ontvangen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l102 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l380
en: Received DNS search domain %.*s
nl: DNS-zoekdomein %.*s ontvangen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l117
en: Received internal IP address %s
nl: Intern IP-adres %s ontvangen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l126 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l244
en: Received netmask %s
nl: Netmask %s ontvangen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l135 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l395
en: Received internal gateway address %s
nl: Intern gatewayadres %s ontvangen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l148 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2369
en: Received split include route %s
nl: Split-include-route %s ontvangen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l170 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2382
en: Received split exclude route %s
nl: Split-exclude-route %s ontvangen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l190 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l268
en: Received WINS server %s
nl: WINS-server %s ontvangen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l213
en: ESP encryption: 0x%02x (%s)
nl: ESP-versleuteling: 0x%02x (%s)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l243
en: ESP compression: %d
nl: ESP-compressie: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l251 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l475
en: ESP port: %d
nl: ESP-poort: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l258 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l458
en: ESP key lifetime: %u bytes
nl: ESP-sleutellevensduur: %u bytes

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l266 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l450
en: ESP key lifetime: %u seconds
nl: ESP-sleutellevensduur: %u seconden

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l274 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l482
en: ESP to SSL fallback: %u seconds
nl: ESP-naar-SSL-fallback: %u seconden

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l282 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l466
en: ESP replay protection: %d
nl: ESP-replaybescherming: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l290 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2470
en: ESP SPI (outbound): %x
nl: ESP SPI (uitgaand): %x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l299 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2458
en: %d bytes of ESP secrets
nl: %d bytes aan ESP-geheimen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l311
en: Unknown TLV group %d attr %d len %d:%s
nl: Onbekende TLV-groep %d attr %d len %d:%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l393
en: Failed to parse KMP header
nl: Ontleden van KMP-header mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l412
en: Failed to parse KMP message
nl: Ontleden van KMP-bericht mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l421
en: Got KMP message %d of size %d
nl: KMP-bericht %d met grootte %d ontvangen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l437
en: Received non-ESP TLVs (group %d) in ESP negotiation KMP
nl: Niet-ESP-TLV's ontvangen (groep %d) in ESP-onderhandelings-KMP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l508 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l542 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l686
en: Error creating oNCP negotiation request
nl: Fout bij aanmaken van oNCP-onderhandelingsverzoek

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l551 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l721
en: Short write in oNCP negotiation
nl: Kort schrijven in oNCP-onderhandeling

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l564 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l605
en: Read %d bytes of SSL record
nl: %d bytes gelezen uit SSL-record

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l569
en: Unexpected response of size %d after hostname packet
nl: Onverwacht antwoord van grootte %d na hostnaampakket

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l576
en: Server response to hostname packet is error 0x%02x
nl: Antwoord van server op hostnaampakket is fout 0x%02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l609
en: Invalid packet waiting for KMP 301
nl: Ongeldig pakket in wacht voor KMP 301

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l622
en: Expected KMP message 301 from server but got %d
nl: KMP-bericht 301 verwacht van server, maar %d ontvangen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l631
en: KMP message 301 from server too large (%d bytes)
nl: KMP-bericht 301 van server te groot (%d bytes)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l637
en: Got KMP message 301 of length %d
nl: KMP-bericht 301 van lengte %d ontvangen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l644
en: Failed to read continuation record length
nl: Lezen van voortzettings-record-lengte mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l650
en: Record of additional %d bytes too large; would make %d
nl: Record van %d extra bytes te groot; zou %d zijn

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l659
en: Failed to read continuation record of length %d
nl: Lezen van voortzettings-record met lengte %d mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l665
en: Read additional %d bytes of KMP 301 message
nl: %d extra bytes van KMP-301-bericht lezen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l706
en: Error negotiating ESP keys
nl: Fout bij onderhandelen over ESP-sleutels

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l715
en: oNCP negotiation request outgoing:
nl: Uitgaand oNCP-onderhandelingsverzoek:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l773 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2732
en: new incoming
nl: nieuw inkomend

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l774 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2733
en: new outgoing
nl: nieuw uitgaand

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l799
en: Read only 1 byte of oNCP length field
nl: Slechts 1 byte van oNCP-lengte-veld lezen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l808
en: Server terminated connection (session expired)
nl: Verbinding beëindigd door server (sessie verlopen)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l816
en: Server terminated connection (reason: %d)
nl: Verbinding beëindigd door server (reden: %d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l823
en: Server sent zero-length oNCP record
nl: Server stuurde oNCP-record met nul-lengte

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l924
en: Incoming KMP message %d of size %d (got %d)
nl: Inkomend KMP-bericht %d met grootte %d (%d ontvangen)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l927
en: Continuing to process KMP message %d now size %d (got %d)
nl: Verdergaan met verwerken van KMP-bericht %d, nu met grootte %d (%d gekregen)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l946
en: Unrecognised data packet
nl: Niet-herkend datapakket

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l1015
en: Unknown KMP message %d of size %d:
nl: Onbekend KMP-bericht %d met grootte %d:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l1020
en: .... + %d more bytes unreceived
nl: .... + nog %d bytes niet ontvangen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l1035 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2787
en: Packet outgoing:
nl: Pakket uitgaand:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l1097
en: Sent ESP enable control packet
nl: ESP-pakket voor inschakelen controle verzonden

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openconnect-internal.h#l1692 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openconnect-internal.h#l1702
en: ERROR: %s() called with invalid UTF-8 for '%s' argument
nl: FOUT: %s() gevraagd met ongeldige UTF-8 voor parameter '%s'

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l94
en: Unable to calculate DTLS overhead for %s
nl: Kan DTLS-overhead niet berekenen voor %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l210 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l269
en: Failed to generate random key
nl: Genereren van willekeurige sleutel mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l232
en: Failed to create SSL_SESSION ASN.1 for OpenSSL: %s
nl: Aanmaken van SSL_SESSION ASN.1 voor OpenSSL mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l243
en: OpenSSL failed to parse SSL_SESSION ASN.1
nl: OpenSSL kon SSL_SESSION ASN.1 niet ontleden

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l259
en: Initialise DTLSv1 session failed
nl: Initialiseren van DTLSv1-sessie mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l275
en: Too large application ID size
nl: Toepassings-ID-grootte te groot

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l308
en: PSK callback
nl: PSK-callback

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l370
en: Initialise DTLSv1 CTX failed
nl: Initialiseren van DTLSv1 CTX mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l380
en: Set DTLS CTX version failed
nl: Instellen van DTLS CTX-versie mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l408
en: Failed to generate DTLS key
nl: Genereren van DTLS-sleutel mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l468
en: Set DTLS cipher list failed
nl: Instellen van DTLS-cipherlijst mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l519
en: DTLS cipher '%s' not found
nl: DTLS-cipher '%s' niet gevonden

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l576
en: SSL_set_session() failed
nl: SSL_set_session() mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l780
en: This is probably because your OpenSSL is broken
    See http://rt.openssl.org/Ticket/Display.html?id=2984
nl: Uw OpenSSL-installatie is waarschijnlijk beschadigd
    Bekijk http://rt.openssl.org/Ticket/Display.html?id=2984

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l787
en: DTLS handshake failed: %d
nl: DTLS-handshake mislukt: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-esp.c#l86
en: Failed to initialise ESP cipher:
nl: Initialiseren van ESP-cipher mislukt:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-esp.c#l100
en: Failed to initialize ESP HMAC
nl: Initialiseren van ESP-HMAC mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-esp.c#l176
en: Failed to set up decryption context for ESP packet:
nl: Instellen van ontsleutelingscontext voor ESP-pakket mislukt:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-esp.c#l184
en: Failed to decrypt ESP packet:
nl: Ontsleutelen van ESP-pakket mislukt:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-esp.c#l200
en: Failed to encrypt ESP packet:
nl: Versleutelen van ESP-pakket mislukt:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l45
en: Failed to establish libp11 PKCS#11 context:
nl: Opzetten van libp11-PKCS#11-context mislukt:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l51
en: Failed to load PKCS#11 provider module (%s):
nl: Laden van PKCS#11-providermodule mislukt (%s):

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l281
en: PIN locked
nl: Pincode vergrendeld

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l284
en: PIN expired
nl: Pincode verlopen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l287
en: Another user already logged in
nl: Er is al een andere gebruiker aangemeld

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l291
en: Unknown error logging in to PKCS#11 token
nl: Onbekende fout bij aanmelden met PKCS#11-token

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l298
en: Logged in to PKCS#11 slot '%s'
nl: Aangemeld bij PKCS#11-slot ‘%s’

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l312
en: Failed to enumerate certs in PKCS#11 slot '%s'
nl: Oplijsten van certificaten in PKCS#11-slot ‘%s’ mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l318
en: Found %d certs in slot '%s'
nl: %d certificaten gevonden in slot ‘%s’

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l354 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l576
en: Failed to parse PKCS#11 URI '%s'
nl: Ontleden van PKCS#11-URI ‘%s’ mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l361 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l586
en: Failed to enumerate PKCS#11 slots
nl: Oplijsten van PKCS#11-slots mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l395 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l628
en: Logging in to PKCS#11 slot '%s'
nl: Aanmelden bij PKCS#11-slot ‘%s’

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l405
en: Failed to find PKCS#11 cert '%s'
nl: Vinden van PKCS#11-certificaat '%s' mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l413
en: Certificate X.509 content not fetched by libp11
nl: X.509-certificaatsinhoud niet verkregen van libp11

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l465
en: Failed to enumerate keys in PKCS#11 slot '%s'
nl: Oplijsten van sleutels in PKCS#11-slot '%s' mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l471
en: Found %d keys in slot '%s'
nl: %d sleutels gevonden in slot '%s'

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l505
en: Certificate has no public key
nl: Certificaat heeft geen publieke sleutel

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l512 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l536
en: Certificate does not match private key
nl: Certificaat komt niet overeen met privésleutel

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l516
en: Checking EC key matches cert
nl: Bezig met controleren of EC-sleutel overeenkomt met certificaat

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l520
en: Failed to allocate signature buffer
nl: Toewijzen van handtekeningsbuffer mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l530
en: Failed to sign dummy data to validate EC key
nl: Ondertekenen van dummygegevens voor valideren van EC-sleutel mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l649
en: Failed to find PKCS#11 key '%s'
nl: Vinden van PKCS#11-sleutel '%s' mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l719 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l725
en: This version of OpenConnect was built without PKCS#11 support
nl: Deze versie van OpenConnect werd gecompileerd zonder PKCS#11-ondersteuning

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l430
en: Unhandled SSL UI request type %d
nl: Onverwerkt SSL-UI-verzoekstype %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l510
en: PEM password too long (%d >= %d)
nl: PEM-wachtwoord te lang (%d >= %d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l562 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1027
en: Loading private key failed
nl: Laden van privésleutel mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l569
en: Failed to install certificate in OpenSSL context
nl: Installeren van certificaat in OpenSSL-context mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l593
en: Extra cert from %s: '%s'
nl: Extra certificaat van %s: '%s'

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l649
en: Parse PKCS#12 failed (see above errors)
nl: Ontleden van PKCS#12 mislukt (zie bovenstaande fouten)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l667
en: PKCS#12 contained no certificate!
nl: PKCS#12 bevatte geen certificaat!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l674
en: PKCS#12 contained no private key!
nl: PKCS#12 bevatte geen privésleutel!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l709
en: Can't load TPM engine.
nl: Kan TPM-engine niet laden.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l715
en: Failed to init TPM engine
nl: Initialiseren van TPM-engine mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l725
en: Failed to set TPM SRK password
nl: Instellen van TPM SRK-wachtwoord mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l739
en: Failed to load TPM private key
nl: Laden van TPM-privésleutel mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l794 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l943
en: Failed to open certificate file %s: %s
nl: Openen van certificaatsbestand %s mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l805
en: Loading certificate failed
nl: Laden van certificaat mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l836
en: Failed to process all supporting certs. Trying anyway...
nl: Verwerken van alle ondersteunende certificaten mislukt. Toch proberen…

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l850
en: PEM file
nl: PEM-bestand

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l879
en: Failed to create BIO for keystore item '%s'
nl: Aanmaken van BIO voor sleutelopslagitem ‘%s’ mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l906
en: Loading private key failed (wrong passphrase?)
nl: Laden van privésleutel mislukt (verkeerd wachtwoord?)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l913
en: Loading private key failed (see above errors)
nl: Laden van privésleutel mislukt (zie bovenstaande fouten)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l966
en: Failed to load X509 certificate from keystore
nl: Laden van X509-certificaat uit sleutelopslag mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1003
en: Failed to open private key file %s: %s
nl: Openen van privésleutelbestand %s mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1119
en: Failed to convert PKCS#8 to OpenSSL EVP_PKEY
nl: Omzetten van PKCS#8 naar OpenSSL EVP_PKEY mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1130
en: Failed to identify private key type in '%s'
nl: Identificeren van privésleuteltype in '%s' mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1307
en: Matched DNS altname '%s'
nl: Overeenkomstige DNS-altname '%s'

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1314
en: No match for altname '%s'
nl: Geen overeenkomsten voor altname '%s'

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1328
en: Certificate has GEN_IPADD altname with bogus length %d
nl: Certificaat heeft GEN_IPADD-altname met pseudolengte %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1339 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1485
en: Matched %s address '%s'
nl: Overeenkomstig %s-adres '%s'

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1346
en: No match for %s address '%s'
nl: Geen overeenkomsten voor %s-adres %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1388
en: URI '%s' has non-empty path; ignoring
nl: URI '%s' heeft geen leeg pad; negeren

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1393
en: Matched URI '%s'
nl: Overeenkomstige URI '%s'

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1404
en: No match for URI '%s'
nl: Geen overeenkomsten voor URI '%s'

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1419
en: No altname in peer cert matched '%s'
nl: Geen altname in peercertificaat overeenkomstig met '%s'

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1427
en: No subject name in peer cert!
nl: Geen onderwerpnaam in peercertificaat!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1447
en: Failed to parse subject name in peer cert
nl: Ontleden van onderwerpnaam in peercertificaat mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1454
en: Peer cert subject mismatch ('%s' != '%s')
nl: Peercertificaatonderwerpmismatch ('%s'! = '%s')

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1459 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1493
en: Matched peer certificate subject name '%s'
nl: Overeenkomstige peercertificaatonderwerpnaam '%s'

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1555
en: Extra cert from cafile: '%s'
nl: Extra certificaat van CAFile: '%s'

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1698
en: Error in client cert notAfter field
nl: Fout in cliëntcertificaat-notAfter-veld

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1714
en: <error>
nl: <fout>

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1742
en: SSL certificate and key do not match
nl: SSL-certificaat en sleutel komen niet overeen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1778
en: Failed to read certs from CA file '%s'
nl: Lezen van certificaten uit CA-bestand '%s' mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1808
en: Failed to open CA file '%s'
nl: Openen van CA-bestand '%s' mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1856
en: Create TLSv1 CTX failed
nl: Aanmaken van TLSv1-CTX mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1988
en: SSL connection failure
nl: SSL-verbindingsfout

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l2154
en: Failed to calculate OATH HMAC
nl: Berekenen van OATH-HMAC mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1010 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l115
en: Password:
nl: Wachtwoord:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/script.c#l179
en: Discard bad split include: "%s"
nl: Slechte split-include negeren: '%s'

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/script.c#l183
en: Discard bad split exclude: "%s"
nl: Slechte split-exclude negeren: '%s'

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/script.c#l625 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/script.c#l673
en: Failed to spawn script '%s' for %s: %s
nl: Starten van script '%s' voor %s mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/script.c#l680
en: Script '%s' exited abnormally (%x)
nl: Script '%s' eindigde abnormaal (%x)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/script.c#l688
en: Script '%s' returned error %d
nl: Script '%s' gaf fout %d weer

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l124
en: Socket connect cancelled
nl: Socketverbinding geannuleerd

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l303
en: Failed to reconnect to proxy %s: %s
nl: Opnieuw verbinden met proxy %s mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l307
en: Failed to reconnect to host %s: %s
nl: Opnieuw verbinden met host %s mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l375
en: Proxy from libproxy: %s://%s:%d/
nl: Proxy van libproxy: %s://%s:%d/

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l408
en: getaddrinfo failed for host '%s': %s
nl: getaddrinfo mislukt voor host '%s': %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l420 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l547
en: Reconnecting to DynDNS server using previously cached IP address
nl: Opnieuw verbinden met DynDNS-server met IP-adressen uit cachegeheugen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l435
en: Attempting to connect to proxy %s%s%s:%s
nl: Poging te verbinden met proxy %s%s%s:%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l436
en: Attempting to connect to server %s%s%s:%s
nl: Poging te verbinden met server %s%s%s:%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l457
en: Connected to %s%s%s:%s
nl: Verbonden met %s%s%s:%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l469
en: Failed to allocate sockaddr storage
nl: Toewijzen van sockaddr-opslag mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l512
en: Failed to connect to %s%s%s:%s: %s
nl: Verbinding maken met %s%s%s:%s mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l530
en: Forgetting non-functional previous peer address
nl: Niet-functionele vorige peeradressen vergeten

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l542
en: Failed to connect to host %s
nl: Verbinding maken met host %s mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l561
en: Reconnecting to proxy %s
nl: Herverbinden met proxy %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l660
en: Could not obtain file system ID for passphrase
nl: Kon bestandssysteem-ID niet verkrijgen voor wachtwoord

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l671
en: Failed to open private key file '%s': %s
nl: Openen van privésleutelbestand '%s' mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l790
en: No error
nl: Geen fout

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l791
en: Keystore locked
nl: Sleutelopslag vergrendeld

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l792
en: Keystore uninitialized
nl: Sleutelopslag niet geïnitialiseerd

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l793
en: System error
nl: Systeemfout

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l794
en: Protocol error
nl: Protocolfout

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l795
en: Permission denied
nl: Toegang geweigerd

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l796
en: Key not found
nl: Sleutel niet gevonden

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l797
en: Value corrupted
nl: Waarde beschadigd

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l798
en: Undefined action
nl: Ongedefinieerde actie

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l802
en: Wrong password
nl: Verkeerd wachtwoord

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l803
en: Unknown error
nl: Onbekende fout

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l1024
en: Failed to open %s: %s
nl: Openen van %s mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l1031
en: Failed to fstat() %s: %s
nl: fstat() %s mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l1053
en: Failed to allocate %d bytes for %s
nl: Toewijzen van %d bytes voor %s mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l1061
en: Failed to read %s: %s
nl: Lezen van %s mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l1097
en: Unknown protocol family %d. Cannot create UDP server address
nl: Onbekende protocolfamilie %d. Kan UDP-serveradres niet aanmaken

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l1116
en: Open UDP socket
nl: UDP-socket openen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l1156
en: Unknown protocol family %d. Cannot use UDP transport
nl: Onbekende protocolfamilie %d. Kan UDP-transport niet gebruiken

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l1164
en: Bind UDP socket
nl: UDP-socket binden

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l1215
en: Cookie is no longer valid, ending session
nl: Cookie is niet meer geldig, sessie wordt beëindigd

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l1219
en: sleep %ds, remaining timeout %ds
nl: slaap %ds, resterende time-out %ds

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l202
en: SSPI token too large (%ld bytes)
nl: SSPI-token te groot (%ld bytes)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l215
en: Sending SSPI token of %lu bytes
nl: SSPI-token van %lu bytes verzenden

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l220
en: Failed to send SSPI authentication token to proxy: %s
nl: Verzenden van SSPI-aanmeldingstoken naar proxy mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l228 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l256
en: Failed to receive SSPI authentication token from proxy: %s
nl: Ontvangen van SSPI-aanmeldingstoken van proxy mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l234
en: SOCKS server reported SSPI context failure
nl: SOCKS-server meldde SSPI-contextfout

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l238
en: Unknown SSPI status response (0x%02x) from SOCKS server
nl: Onbekende SSPI-statusreactie (0x%02x) van SOCKS-server

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l260
en: Got SSPI token of %lu bytes: %02x %02x %02x %02x
nl: SSPI-token van %lu bytes verkregen: %02x %02x %02x %02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l276
en: QueryContextAttributes() failed: %lx
nl: QueryContextAttributes() mislukt: %lx

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l312
en: EncryptMessage() failed: %lx
nl: EncryptMessage() mislukt: %lx

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l324
en: EncryptMessage() result too large (%lu + %lu + %lu)
nl: EncryptMessage()-resultaat te groot (%lu + %lu + %lu)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l349
en: Sending SSPI protection negotiation of %u bytes
nl: SSPI-beschermingsonderhandeling van %u bytes verzenden

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l354
en: Failed to send SSPI protection response to proxy: %s
nl: Verzenden van SSPI-beschermingsreactie naar proxy mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l362 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l372
en: Failed to receive SSPI protection response from proxy: %s
nl: Ontvangen van SSPI-beschermingsreactie van proxy mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l377
en: Got SSPI protection response of %d bytes: %02x %02x %02x %02x
nl: SSPI-beschermingsreactie van %d bytes ontvangen: %02x %02x %02x %02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l393
en: DecryptMessage failed: %lx
nl: DecryptMessage mislukt: %lx

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l398
en: Invalid SSPI protection response from proxy (%lu bytes)
nl: Ongeldige SSPI-beschermingsreactie ontvangen van proxy (%lu bytes)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l102
en: Enter credentials to unlock software token.
nl: Voer aanmeldingsgegevens in om softwaretoken te ontgrendelen.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l108
en: Device ID:
nl: Apparaats-ID:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l142
en: User bypassed soft token.
nl: Gebruiker ging voorbij aan soft-token.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l148 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l234
en: All fields are required; try again.
nl: Alle velden zijn verplicht; probeer het opnieuw.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l158 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l326
en: General failure in libstoken.
nl: Algemene fout in libstoken.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l162
en: Incorrect device ID or password; try again.
nl: Verkeerde apparaats-ID of wachtwoord; probeer het opnieuw.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l166
en: Soft token init was successful.
nl: Soft-token-init voltooid.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l209
en: Enter software token PIN.
nl: Voer softwaretokenpincode in.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l214
en: PIN:
nl: Pincode:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l241
en: Invalid PIN format; try again.
nl: Ongeldig pincodeformaat; probeer het opnieuw.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l321
en: Generating RSA token code
nl: Genereren van RSA-tokencode

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l86
en: Error accessing registry key for network adapters
nl: Fout bij benaderen van registersleutel voor netwerkadapters

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l197
en: GetAdapterIndex() failed: %s
    Falling back to GetAdaptersInfo()
nl: GetAdapterIndex() mislukt: %s
    Terugvallen op GetAdaptersInfo()

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l211
en: GetAdaptersInfo() failed: %s
nl: GetAdaptersInfo() mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l365
en: Failed to open %s
nl: Openen van %s mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l378
en: Failed to obtain TAP driver version: %s
nl: Verkrijgen van TAP-driverversie mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l384
en: Error: TAP-Windows driver v9.9 or greater is required (found %ld.%ld)
nl: Fout: TAP-Windows-driver v9.9 of hoger is vereist (v%ld.%ld gevonden)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l405
en: Failed to set TAP IP addresses: %s
nl: Instellen van TAP-IP-adressen mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l417 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l666
en: Failed to set TAP media status: %s
nl: Instellen van TAP-mediastatus mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l564
en: TAP device aborted connectivity. Disconnecting.
nl: TAP-apparaat verbrak connectiviteit. Verbinding wordt verbroken.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l569
en: Failed to read from TAP device: %s
nl: Lezen van TAP-apparaat mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l583
en: Failed to complete read from TAP device: %s
nl: Voltooien van lezen van TAP-apparaat mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l609
en: Wrote %ld bytes to tun
nl: %ld bytes geschreven naar tun

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l619
en: Waiting for tun write...
nl: Wachten op tun-schrijven…

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l622
en: Wrote %ld bytes to tun after waiting
nl: %ld bytes geschreven naar tun na wachten

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l629
en: Failed to write to TAP device: %s
nl: Schrijven naar TAP-apparaat mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l683
en: Spawning tunnel scripts is not yet supported on Windows
nl: Starten van tunnelscripts wordt nog niet ondersteund op Windows

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l88
en: Could not open /dev/tun for plumbing
nl: Kon /dev/tun niet openen voor plumbing

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l92
en: Can't push IP
nl: Kan IP niet pushen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l102
en: Can't set ifname
nl: Kan ifname niet instellen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l118
en: Can't plumb %s for IPv%d: %s
nl: Kan %s niet plumben voor IPv%d: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l145
en: Failed to create new tun
nl: Aanmaken van nieuwe tun mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l151
en: Failed to put tun file descriptor into message-discard mode
nl: Kon tun-bestandsbeschrijver niet in message-discard-modus plaatsen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l183
en: tun device is unsupported on this platform
nl: tun-apparaat is niet ondersteund op dit platform

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l219 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l402
en: Failed to open tun device: %s
nl: Openen van tun-apparaat mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l230
en: Failed to bind local tun device (TUNSETIFF): %s
nl: Binden van lokaal tun-apparaat mislukt (TUNSETIFF): %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l234
en: To configure local networking, openconnect must be running as root
    See %s for more information
nl: Om lokale netwerken te configureren, moet openconnect worden uitgevoerd als root
    Bekijk %s voor meer informatie

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l297
en: Invalid interface name '%s'; must match 'utun%%d' or 'tun%%d'
nl: Ongeldige interfacenaam '%s'; moet overeenkomen met 'utun%%d' of 'tun%%d'

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l306
en: Failed to open SYSPROTO_CONTROL socket: %s
nl: Openen van SYSPROTO_CONTROL-socket mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l315
en: Failed to query utun control id: %s
nl: Opvragen van utun-controle-ID mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l333
en: Failed to allocate utun device name
nl: Toewijzen van utun-apparaatsnaam mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l344
en: Failed to connect utun unit: %s
nl: Verbinding met utun-eenheid mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l363
en: Invalid interface name '%s'; must match 'tun%%d'
nl: Ongeldige interfacenaam '%s'; moet overeenkomen met 'tun%%d'

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l372
en: Cannot open '%s': %s
nl: Kan '%s' niet openen: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l459
en: socketpair failed: %s
nl: socketpair mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l464
en: fork failed: %s
nl: fork mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l546
en: Failed to write incoming packet: %s
nl: Schrijven van inkomend pakket mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/xml.c#l77 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/xml.c#l102
en: Treating host "%s" as a raw hostname
nl: Host '%s' behandelen als kale hostnaam

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/xml.c#l84
en: Failed to SHA1 existing file
nl: Aanmaken van SHA1-hash voor huidig bestand mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/xml.c#l92
en: XML config file SHA1: %s
nl: XML-configuratiebestand SHA1: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/xml.c#l100
en: Failed to parse XML config file %s
nl: Ontleden van XML-configuratiebestand %s mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/xml.c#l137
en: Host "%s" has address "%s"
nl: Host '%s' heeft adres '%s'

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/xml.c#l147
en: Host "%s" has UserGroup "%s"
nl: Host '%s' heeft gebruikersgroep '%s'

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/xml.c#l161
en: Host "%s" not listed in config; treating as raw hostname
nl: Host '%s' niet vermeld in configuratie; behandelen als kale hostnaam

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l96
en: Failed to send "%s" to ykneo-oath applet: %s
nl: Verzenden van '%s' naar ykneo-oath-applet mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l103
en: Invalid short response to "%s" from ykneo-oath applet
nl: Ongeldige korte reactie aan '%s' van ykneo-oath-applet

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l120
en: Failure response to "%s": %04x
nl: Verkeerde reactie aan '%s': %04x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l174
en: select applet command
nl: applet-opdracht selecteren

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l185 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l424
en: Unrecognised response from ykneo-oath applet
nl: Reactie van ykneo-oath-applet niet herkend

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l201
en: Found ykneo-oath applet v%d.%d.%d.
nl: ykneo-oath-applet  v%d.%d.%d gevonden.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l225
en: PIN required for Yubikey OATH applet
nl: Pincode vereist voor Yubikey-OATH-applet

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l230
en: Yubikey PIN:
nl: Yubikey-pincode:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l257
en: Failed to calculate Yubikey unlock response
nl: Berekenen van Yubikey-ontgrendelingsreactie mislukt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l274
en: unlock command
nl: opdracht voor ontgrendelen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l306
en: Trying truncated-char PBKBF2 variant of Yubikey PIN
nl: Ingekorteteken-PBKBF2-variant van Yubikey-pincode proberen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l342
en: Failed to establish PC/SC context: %s
nl: Opstellen van PC/SC-context mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l347
en: Established PC/SC context
nl: PS/SC-context opgesteld

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l353 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l365
en: Failed to query reader list: %s
nl: Opvragen van lezerlijst mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l392
en: Failed to connect to PC/SC reader '%s': %s
nl: Verbinden met PC/SC-lezer '%s' mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l397
en: Connected PC/SC reader '%s'
nl: PC/SC-lezer '%s' verbonden

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l402
en: Failed to obtain exclusive access to reader '%s': %s
nl: Verkrijgen van exclusieve toegang tot lezer '%s' mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l412
en: list keys command
nl: opdracht voor oplijsten van sleutels

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l445
en: Found %s/%s key '%s' on '%s'
nl: %s/%s sleutel ‘%s’ op ‘%s’ gevonden

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l468
en: Token '%s' not found on Yubikey '%s'. Searching for another Yubikey...
nl: Token '%s' niet gevonden op Yubikey '%s'. Zoeken naar andere Yubikey...

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l516
en: Server is rejecting the Yubikey token; switching to manual entry
nl: Server weigert Yubikey-token; omschakelen naar handmatige invoer

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l570
en: Generating Yubikey token code
nl: Bezig met genereren van Yubikey-tokencode

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l575
en: Failed to obtain exclusive access to Yubikey: %s
nl: Verkrijgen van exclusieve toegang tot Yubikey mislukt: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l619
en: calculate command
nl: opdracht voor berekenen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l627
en: Unrecognised response from Yubikey when generating tokencode
nl: Niet-herkende reactie van Yubikey bij genereren van tokencode

en: General
nl: Algemeen

en: _VPN Protocol
nl: _VPN-protocol

en: Allow security scanner _trojan (CSD)
nl: Beveiligingsscanner voor _Trojaanse paarden toestaan (CSD)

en: Trojan (CSD) _Wrapper Script
nl: _Wrapperscript voor Trojaans paard (CSD)

en: Reported OS
nl: Besturingssysteem

en: Common values: linux linux-64 win mac-intel android apple-ios
nl: Veelvoorkomende waarden: linux linux-64 win mac-intel android apple-ios

en: Certificate Authentication
nl: Certificaatauthenticatie

en: Use _FSID for key passphrase
nl: _FSID gebruiken voor sleutelwachtwoord

en: Prevent user from manually accepting invalid certificates
nl: Verhinder gebruiker van ongeldige certificaten handmatig te aanvaarden

en: Software Token Authentication
nl: Softwaretokenaanmeldingscontrole

en: Token _Mode
nl: Token_modus

en: Token Sec_ret
nl: _Tokengeheim

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: RSA SecurID — read from ~/.stokenrc
nl: RSA-SecurID — lezen uit ~/.stokenrc

en: RSA SecurID — manually entered
nl: RSA-SecurID — handmatig ingevoerd

en: TOTP — manually entered
nl: TOTP — handmatig ingevoerd

en: HOTP — manually entered
nl: HOTP — handmatig ingevoerd

en: Yubikey OATH
nl: Yubikey-OATH

en: Multi-protocol VPN client (openconnect)
nl: Multi-protocol-VPN-cliënt (openconnect)

en: Compatible with Cisco AnyConnect, Juniper Network Connect and Junos Pulse, and PAN GlobalProtect SSL VPNs.
nl: Compatibel met Cisco AnyConnect, Juniper Network Connect en Junos Pulse, en PAN GlobalProtect SSL VPN’s.

en: Compatible with Cisco AnyConnect and Juniper Network Connect and Junos Pulse SSL VPNs.
nl: Compatibel met Cisco AnyConnect en Juniper Network Connect en Junos Pulse SSL VPN’s.

en: Cisco AnyConnect Compatible VPN (openconnect)
nl: VPN compatibel met Cisco AnyConnect (openconnect)

en: Compatible with Cisco AnyConnect SSL VPN.
nl: Compatibel met Cisco AnyConnect SSL VPN.

en: Cisco AnyConnect or openconnect
nl: Cisco AnyConnect of openconnect

en: object class '%s' has no property named '%s'
nl: objectklasse ‘%s’ heeft geen eigenschap met de naam ‘%s’

en: property '%s' of object class '%s' is not writable
nl: eigenschap ‘%s’ van objectklasse ‘%s’ is niet schrijfbaar

en: construct property "%s" for object '%s' can't be set after construction
nl: bouweigenschap ‘%s’ voor object ‘%s’ kan niet worden ingesteld na de bouw

en: '%s::%s' is not a valid property name; '%s' is not a GObject subtype
nl: ‘%s::%s’ is geen geldige eigenschapsnaam; ‘%s’ is geen GObject-subtype

en: unable to set property '%s' of type '%s' from value of type '%s'
nl: instellen van eigenschap ‘%s’ type ‘%s’ van waarde van type ‘%s’ is niet mogelijk

en: value "%s" of type '%s' is invalid or out of range for property '%s' of type '%s'
nl: waarde ‘%s’ van type ‘%s’ is ongeldig of buiten bereik voor eigenschap ‘%s’ van type ‘%s’

en: unable to get editor plugin name: %s
nl: verkrijgen van naam van verwerkersplug-in mislukt: %s

en: missing plugin file "%s"
nl: plug-inbestand ‘%s’ ontbreekt

en: cannot load editor plugin: %s
nl: laden van verwerkersplug-in mislukt: %s

en: cannot load factory %s from plugin: %s
nl: laden van factory %s uit plug-in %s mislukt

en: unknown error creating editor instance
nl: onbekende fout bij aanmaken van verwerkersinstantie

en: invalid integer property “%s” or out of range [%d -> %d]
nl: eigenschap ‘%s’ is geen geheel getal of buiten bereik [%d -> %d]

en: invalid boolean property “%s” (not yes or no)
nl: ongeldige booleaanse waarde voor eigenschap ‘%s’ (geen ja of nee)

en: unhandled property “%s” type %s
nl: onbehandelde eigenschap ‘%s’ type %s

en: property “%s” invalid or not supported
nl: eigenschap ‘%s’ is ongeldig of wordt niet ondersteund

en: No VPN configuration options.
nl: Geen VPN-configuratieopties.

en: No VPN secrets!
nl: Geen VPN-geheimen!

en: Could not find openconnect binary.
nl: Kon het openconnect-binaire bestand niet vinden.

en: No VPN gateway specified.
nl: Geen VPN-gateway opgegeven.

en: No WebVPN cookie provided.
nl: Geen WebVPN-cookie opgegeven.

en: Don’t quit when VPN connection terminates
nl: Niet afsluiten wanneer VPN-verbinding beëindigt

en: Enable verbose debug logging (may expose passwords)
nl: Uitgebreide debug-logging inschakelen (kan wachtwoorden blootstellen)

en: D-Bus name to use for this instance
nl: D-Bus-naam voor deze instantie

en: nm-openconnect-service provides integrated Cisco AnyConnect SSL VPN capability to NetworkManager.
nl: nm-openconnect-service biedt geïntegreerde ondersteuning voor Cisco AnyConnect SSL VPN aan NetworkManager.
