NetworkManager-openconnect master - en to sk translation catalogue (97 entries)

en: OpenConnect VPN client
sk: Klient VPN OpenConnect

en: Client for Cisco AnyConnect SSL VPN virtual private networks
sk: Klient pre virtuálne súkromné siete VPN Cisco AnyConnect  SSL

en: Support for configuring SSL VPN virtual private network connections using OpenConnect.
sk: Podpora pre nastavenie pripojení virtuálnej súkromnej siete SSL VPN pomocou OpenConnect.

en: Compatible with Cisco AnyConnect, Juniper and ocserv based networks.
sk: Kompatibilná so sieťami založenými na Cisco AnyConnect, Juniper a ocserv.

en: The NetworkManager Developers
sk: Vývojári správcu siete NetworkManager

en: <b>The certificate may be invalid or untrusted!</b>
sk: <b>Certifikát môže byť neplatný alebo nedôveryhodný!</b>

en: <b>Reason:
sk: <b>Dôvod:

en: _Cancel
sk: _Zrušiť

en: Connect anyway
sk: Aj tak pripojiť

en: _Close
sk: _Zavrieť

en: VPN host
sk: Hostiteľ VPN

en: C_onnect
sk: Prip_ojiť

en: Contacting host, please wait…
sk: Kontaktuje sa hostiteľ. Prosím, čakajte…

en: _Login
sk: _Prihlásiť

en: Log
sk: Záznam

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l173
en: Please enter your username and password
sk: Prosím, zadajte vaše používateľské meno a heslo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l184
en: Username
sk: Používateľské meno

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l201
en: Password
sk: Heslo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l270
en: Challenge:
sk: Výzva:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l455
en: GATEWAY:
sk: BRÁNA:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l123
en: Form choice has no name
sk: Výber vo formulári nemá meno

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l206
en: name %s not input
sk: meno %s nebolo zadané

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l213
en: No input type in form
sk: Formulár nemá typ vstupu

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2140
en: signature verification failed
sk: overenie podpisu zlyhalo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l124
en: Cisco AnyConnect or OpenConnect
sk: Cisco AnyConnect alebo OpenConnect

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l125
en: Compatible with Cisco AnyConnect SSL VPN, as well as ocserv
sk: Kompatibilná s VPN Cisco AnyConnect SSL, tak ako aj s ocserv

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l144
en: Juniper Network Connect
sk: Pripojenie k sieti Juniper

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l145
en: Compatible with Juniper Network Connect
sk: Kompatibilná s pripojením k sieti Juniper

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l519
en: No IP address received. Aborting
sk: Nebola prijatá žiadna IP adresa. Končím

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l957
en: Authentication
sk: Overenie totožnosti

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1025
en: default
sk: predvolené

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1572
en: disabled
sk: zakázané

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2542 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2548
en: yes
sk: áno

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l749 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l792
en: Realm:
sk: Oblasť:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l875
en: Session:
sk: Relácia:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l895
en: Failed to parse session list
sk: Zlyhala analýza zoznamu relácií

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l990
en: Enter secondary credentials:
sk: Zadajte vedľajšie poverenia:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l990
en: Enter user credentials:
sk: Zadajte používateľské poverenia:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1000 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1192
en: Secondary username:
sk: Vedľajšie používateľské meno:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1000 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1192
en: Username:
sk: Používateľské meno:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1010 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l115
en: Password:
sk: Heslo:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1010
en: Secondary password:
sk: Vedľajšie heslo:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1081
en: Password expired. Please change password:
sk: Heslo vypršalo. Prosím, zmeňte heslo:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1085
en: Current password:
sk: Aktuálne heslo:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1090
en: New password:
sk: Nové heslo:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1095
en: Verify new password:
sk: Overenie nového hesla:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1107
en: Passwords not provided.
sk: Heslá neboli zadané.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1113
en: Passwords do not match.
sk: Heslá sa nezhodujú.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1118
en: Current password too long.
sk: Aktuálne heslo je príliš dlhé.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1123
en: New password too long.
sk: Nové heslo je príliš dlhé.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1206
en: Please enter response:
sk: Prosím, zadajte odpoveď:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l542
en: Failed to connect to host %s
sk: Zlyhalo pripojenie k hostiteľovi %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l561
en: Reconnecting to proxy %s
sk: Znovu sa pripája k proxy %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l660
en: Could not obtain file system ID for passphrase
sk: Nepodarilo sa získať identifikátor súborového systému pre heslo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l671
en: Failed to open private key file '%s': %s
sk: Zlyhalo otvorenie súboru súkromného kľúča „%s“: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l790
en: No error
sk: Bez chyby

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l791
en: Keystore locked
sk: Úložisko kľúčov je uzamknuté

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l792
en: Keystore uninitialized
sk: Úložisko kľúčov nie je inicializované

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l793
en: System error
sk: Systémová chyba

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l794
en: Protocol error
sk: Chyba protokolu

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l795
en: Permission denied
sk: Prístup zamietnutý

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l796
en: Key not found
sk: Kľúč sa nenašiel

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l797
en: Value corrupted
sk: Hodnota je poškodená

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l798
en: Undefined action
sk: Neurčená akcia

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l802
en: Wrong password
sk: Nesprávne heslo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l803
en: Unknown error
sk: Neznáma chyba

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l1024
en: Failed to open %s: %s
sk: Zlyhalo otvorenie %s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l1053
en: Failed to allocate %d bytes for %s
sk: Zlyhalo vyhradenie %d bajtov pre %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l1061
en: Failed to read %s: %s
sk: Zlyhalo čítanie %s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l1097
en: Unknown protocol family %d. Cannot create UDP server address
sk: Neznáma rodina protokolu %d. Nedá sa vytvoriť adresa servera UDP

en: General
sk: Všeobecné

en: _VPN Protocol
sk: Protokol _VPN

en: _Gateway
sk: _Brána

en: Reported OS
sk: Ohlásený OS

en: Certificate Authentication
sk: Overenie totožnosti certifikátu

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Multi-protocol VPN client (openconnect)
sk: Klient VPN s viacerými protokolmi (openconnect)

en: Cisco AnyConnect Compatible VPN (openconnect)
sk: Kompatibilná VPN Cisco AnyConnect (openconnect)

en: Compatible with Cisco AnyConnect SSL VPN.
sk: Kompatibilná s VPN Cisco AnyConnect SSL.

en: Cisco AnyConnect or openconnect
sk: Cisco AnyConnect alebo openconnect

en: Juniper/Pulse Network Connect
sk: Pripojenie k sieti Juniper/Pulse

en: object class '%s' has no property named '%s'
sk: trieda objektu „%s“ neobsahuje vlastnosť s názvom „%s“

en: property '%s' of object class '%s' is not writable
sk: vlastnosť „%s“ triedy objektu „%s“ nie je zapisovateľná

en: unable to set property '%s' of type '%s' from value of type '%s'
sk: nie je možné nastaviť vlastnosť „%s“ typu „%s“ z hodnoty typu „%s“

en: unable to get editor plugin name: %s
sk: nie je možné získať názov zásuvného modulu editora: %s

en: missing plugin file "%s"
sk: chýba súbor „%s“ zásuvného modulu

en: cannot load editor plugin: %s
sk: nedá sa načítať zásuvný modul editora: %s

en: unknown error creating editor instance
sk: neznáma chyba pri vytváraní inštancie editora

en: invalid integer property “%s” or out of range [%d -> %d]
sk: neplatné celé číslo vlastnosti „%s“ alebo je mimo rozsah [%d -> %d]

en: invalid boolean property “%s” (not yes or no)
sk: neplatná boolovská vlastnosť „%s“ (nie je hodnota áno alebo nie)

en: unhandled property “%s” type %s
sk: neošetrená vlastnosť „%s“ typu %s

en: property “%s” invalid or not supported
sk: vlastnosť „%s“ nie je platná alebo podporovaná

en: No VPN configuration options.
sk: Žiadne voľby konfigurácie siete VPN.

en: No VPN secrets!
sk: Žiadne tajomstvá siete VPN!

en: Could not find openconnect binary.
sk: Nepodarilo sa nájsť binárny súbor openconnect.

en: No VPN gateway specified.
sk: Nebola určená žiadna brána VPN.

en: D-Bus name to use for this instance
sk: Názov zbernice D-Bus, ktorá sa má použiť pre túto inštanciu
