network-manager-openconnect - en to sr translation catalogue (1327 entries)

en: OpenConnect VPN client
sr: ВПН клијент Отореног повезивања

en: Client for Cisco AnyConnect SSL VPN virtual private networks
sr: Клијент за Цискове Ени конект ССЛ ВПН виртуелне приватне мреже

en: Support for configuring SSL VPN virtual private network connections using OpenConnect.
sr: Подршка за подешавање веза ССЛ ВПН виртуелних приватних мрежа које користе Отворено повезивање.

en: Compatible with Cisco AnyConnect, Juniper and ocserv based networks.
sr: Сагласно са мрежама заснованим на Цисковом Ени конекту, Џаниперу и оцсерв-у.

en: The NetworkManager Developers
sr: Програмери Управника мреже

en: OpenConnect: %s: %s:%s
sr: Отворено повезивање: %s: %s:%s

en: Connect to VPN “%s”
sr: Повежи се на ВПН „%s“

en: Connect to VPN
sr: Повежите се на ВПН

en: <b>The certificate may be invalid or untrusted!</b>
sr: <b>Уверење је неисправно или од неповерења!</b>

en: <b>Reason:
sr: <b>Разлог:

en: _Cancel
sr: _Откажи

en: I really know what I am doing
sr: Стварно знам шта радим

en: Connect anyway
sr: Ипак се повежи

en: _Close
sr: _Затвори

en: VPN host
sr: ВПН домаћин

en: C_onnect
sr: _Повежи се

en: Automatically start connecting next time
sr: Сам започни повезивање следећи пут

en: Select a host to fetch the login form
sr: Изаберите домаћина за добављање пријаве

en: Contacting host, please wait…
sr: Обраћам се домаћину, сачекајте мало…

en: _Login
sr: Пријави _ме

en: Save passwords
sr: Сачувај лозинке

en: Log
sr: Дневник

en: General
sr: Опште

en: _VPN Protocol
sr: _ВПН протокол

en: _Gateway
sr: _Мрежни пролаз

en: _Proxy
sr: _Посредник

en: Allow security scanner _trojan (CSD)
sr: Дозволи _тројанца скенера безбедности (ЦСД)

en: Trojan (CSD) _Wrapper Script
sr: Скрипта (ЦСД) _омотача тројанца

en: Reported OS
sr: Пријављени ОС

en: Common values: linux linux-64 win mac-intel android apple-ios
sr: Опште вредности: linux linux-64 win mac-intel android apple-ios

en: Certificate Authentication
sr: Потврђивање идентитета уверења

en: Use _FSID for key passphrase
sr: Користи _ФСИД за лозинку кључа

en: Prevent user from manually accepting invalid certificates
sr: Спречава корисника да ручно прихвати неисправна уверења

en: Software Token Authentication
sr: Потврђивање идентитета софтверским модулом

en: Token _Mode
sr: _Режим модула

en: Token Sec_ret
sr: _Тајна модула

en: Disabled
sr: Искључено

en: RSA SecurID — read from ~/.stokenrc
sr: РСА безбедни ИБ — читам из „~/.stokenrc“

en: RSA SecurID — manually entered
sr: РСА безбедни ИБ — ручно је унешен

en: TOTP — manually entered
sr: ТОТП — ручно унешено

en: HOTP — manually entered
sr: ХОТП — ручно унешено

en: Yubikey OATH
sr: Јубики ОАТХ

en: Cisco AnyConnect
sr: Циско Ени конект

en: Juniper/Pulse Network Connect
sr: Повезивање Џанипер/Пулс мреже

en: Multi-protocol VPN client (openconnect)
sr: Вишепротоколни ВПН клијент (опенконект)

en: Compatible with Cisco AnyConnect, Juniper Network Connect and Junos Pulse, and PAN GlobalProtect SSL VPNs.
sr: Сагласно са Циско Ани Конектом, Џанипер Нетворк Конектом и Јунос Пулсом, и ПАН Глобал Протект ССЛ ВПН-има.

en: Compatible with Cisco AnyConnect and Juniper Network Connect and Junos Pulse SSL VPNs.
sr: Сагласно са Циско Ани Конектом и Џанипер Нетворк Конектом и Јунос Пулс ССЛ ВПН-има.

en: Cisco AnyConnect Compatible VPN (openconnect)
sr: ВПН сагласан са Циско Ени Конектом (openconnect)

en: Compatible with Cisco AnyConnect SSL VPN.
sr: Сагласно са ССЛ ВПН-ом Циско Ени Конекта.

en: Cisco AnyConnect or openconnect
sr: Циско Ени Конект или опенконект

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/library.c#l125
en: Compatible with Cisco AnyConnect SSL VPN, as well as ocserv
sr: Сагласно са ССЛ ВПН-ом Циско Ени Конекта, као и са „ocserv“-ом

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/library.c#l144
en: Juniper Network Connect
sr: Повезивање Џанипер мреже

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/library.c#l145
en: Compatible with Juniper Network Connect
sr: Сагласно са Џанипер Нетворк Конектом

en: object class '%s' has no property named '%s'
sr: класа објекта „%s“ нема својство под називом „%s“

en: property '%s' of object class '%s' is not writable
sr: својство „%s“ класе објекта „%s“ није уписиво

en: construct property "%s" for object '%s' can't be set after construction
sr: својство творбе „%s“ за објекат „%s“ се не може поставити након творбе

en: '%s::%s' is not a valid property name; '%s' is not a GObject subtype
sr: „%s::%s“ није исправан назив својства; „%s“ није подврста Гобјекта

en: unable to set property '%s' of type '%s' from value of type '%s'
sr: не могу да поставим својство „%s“ врсте „%s“ из вредности врсте „%s“

en: value "%s" of type '%s' is invalid or out of range for property '%s' of type '%s'
sr: вредност „%s“ врсте „%s“ није исправна или је ван опсега за својство „%s“ врсте „%s“

en: unable to get editor plugin name: %s
sr: не могу да добавим назив прикључка: %s

en: missing plugin file "%s"
sr: недостаје датотека прикључка „%s“

en: cannot load editor plugin: %s
sr: не могу да учитам прикључак уређивача: %s

en: cannot load factory %s from plugin: %s
sr: не могу да учитам погон „%s“ из прикључка: %s

en: unknown error creating editor instance
sr: непозната грешка приликом стварања примерка уређивача

en: invalid integer property “%s” or out of range [%d -> %d]
sr: неисправно својство целог броја „%s“ или је ван опсега [%d —> %d]

en: invalid boolean property “%s” (not yes or no)
sr: неисправно логичко својство „%s“ (није „да“ или „не“)

en: unhandled property “%s” type %s
sr: неруковано својство „%s“ врсте %s

en: property “%s” invalid or not supported
sr: својство „%s“ је неисправно или није подржано

en: No VPN configuration options.
sr: Нема опција ВПН подешавања.

en: No VPN secrets!
sr: Нема ВПН тајни!

en: Could not find openconnect binary.
sr: Не могу да пронађем извршни отвореног повезивања.

en: No VPN gateway specified.
sr: Није наведен ВПН мрежни пролаз.

en: No WebVPN cookie provided.
sr: Није достављен колачић ВебВПН-а.

en: Don’t quit when VPN connection terminates
sr: Не прекида када се завршава ВПН веза

en: Enable verbose debug logging (may expose passwords)
sr: Укључује опширно записивање прочишћавања (може изложити лозинке)

en: D-Bus name to use for this instance
sr: Назив Д-сабирнице који се користи за овај примерак

en: nm-openconnect-service provides integrated Cisco AnyConnect SSL VPN capability to NetworkManager.
sr: нм-опенконект-услуга обезбеђује Управнику мреже обједињену Циско Ени Конект ССЛ ВПН могућност.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l130
en: No ANsession cookie found
sr: Нисам нашао колачић АН-сесије

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l158 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l139
en: Invalid cookie '%s'
sr: Неисправан колачић „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l364
en: Found DNS server %s
sr: Нађох ДНС сервер „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l391
en: Got search domain '%s'
sr: Добих домен претраге „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l478
en: Unknown Array config element '%s'
sr: Непознат елемент подешавања низа „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l517
en: Initial config: Speed tunnel %d, enc %d, DPD %d
sr: Почетно подешавање: Тунел брзине %d, шифрер %d, ДПД %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l548
en: Short write in Array JSON negotiation
sr: Кратак запис у преговарању ЈСОН низа

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l557
en: Failed to read Array JSON response
sr: Нисам успео да прочитам одговор ЈСОН низа

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l566
en: Unexpected response to Array JSON request
sr: Неочекивани одговор у захтеву ЈСОН низа

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l579
en: Failed to parse Array JSON response
sr: Нисам успео да обрадим одговор ЈСОН низа

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l659
en: Error creating array negotiation request
sr: Грешка стварања захтева преговарања низа

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l675 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/f5.c#l679 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l965 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.gi
en: Unexpected %d result from server
sr: Неочекиван %d резултат са сервера

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l698
en: Error building Array DTLS negotiation packet
sr: Грешка у изградњи пакета преговарања ДТЛС низа

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l716 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l763
en: Short write in array negotiation
sr: Кратак упис у преговарању низа

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l726
en: Failed to read UDP negotiation response
sr: Нисам успео да прочитам одговор УДП преговарања

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l738
en: DTLS enabled on port %d
sr: ДТЛС је укључено на прикључнику %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l750
en: Refusing non-DTLS UDP tunnel
sr: Одбијам не-ДТЛС УДП тунел

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l772
en: Failed to read ipff response
sr: Нисам успео да прочитам „ipff“ одговор

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l825 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l1100 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l1210 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconn
en: Allocation failed
sr: Није успела расподела

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l836 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l975 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l1095 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect
en: Short packet received (%d bytes)
sr: Примљен је кратак пакет (%d бајта)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l864
en: Unrecognised data packet, len %d
sr: Непознати пакет података, дужина %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l877 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l1237
en: Receive control packet of type %x:
sr: Примих контролни пакет врсте „%x“:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l884 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l2702
en: Received data packet of %d bytes
sr: Примих пакет података од %d бајта

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l905
en: Moved down %d bytes after previous packet
sr: Померих се %d бајта након претходног пакета

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l942 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l1105 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l1184 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnec
en: SSL wrote too few bytes! Asked for %d, sent %d
sr: ССЛ је записао премало бајтова! Тражио је %d, послао је %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l960 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l1133 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l1114 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnec
en: CSTP rekey due
sr: Истек промене кључа ЦСТП-а

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l967 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l1140 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l1121 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnec
en: Rehandshake failed; attempting new-tunnel
sr: Поновно руковање није успело; покушавам нови тунел

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l977
en: TCP Dead Peer Detection detected dead peer!
sr: ТЦП откривање мртвог парњака открило је мртвог парњака!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l981
en: TCP reconnect failed
sr: ТЦП поновно повезивање није успело

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l997
en: Send TCP DPD
sr: Шаљем ТЦП ДПД

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l1014
en: Send TCP Keepalive
sr: Шаљем ТЦП одржи живим

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l1030
en: Sending DTLS off packet
sr: Шаљем пакет ДТЛС искључења

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l1040 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l1219 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l1197
en: Sending uncompressed data packet of %d bytes
sr: Шаљем пакет незапакованих података од %d бајта

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l1078 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l259 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ppp.c#l1790
en: Attempt new DTLS connection
sr: Покушај нову ДТЛС везу

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l1112 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ppp.c#l1688
en: Failed to receive authentication response from DTLS
sr: Нисам успео да примим одговор потврђивања идентитета са ДТЛС-а

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l1124
en: DTLS session established
sr: ДТЛС сесија је успостављена

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l1137
en: Received Legacy IP over DTLS; assuming established
sr: Примих стару ИП преко ДТЛС-а; сматрам да је успостављена

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l1145
en: Received IPv6 over DTLS; assuming established
sr: Примих ИПв6 преко ДТЛС-а; сматрам да је успостављена

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l1151
en: Received unknown DTLS packet
sr: Примих непознат ДТЛС пакет

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l1159 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ppp.c#l1742
en: Error creating connect request for DTLS session
sr: Грешка стварања захтева повезивања за ДТЛС сесију

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l1175 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ppp.c#l1758
en: Failed to write connect request to DTLS session
sr: Нисам успео да упишем захтев повезивања у ДТЛС сесију

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l1228 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l294
en: Received DTLS packet 0x%02x of %d bytes
sr: Примљен је ДТЛС пакет 0x%02x од %d бајта

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l1252 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l358
en: DTLS rekey due
sr: Истек промене кључа ДТЛС-а

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l1259 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l365
en: DTLS Rehandshake failed; reconnecting.
sr: Није успело поновно ДТЛС руковање; пново се повезујем.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l1268 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l374
en: DTLS Dead Peer Detection detected dead peer!
sr: Откривање неактивног парњака ДТЛС-а је открило неактивног парњака!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l1274 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l380
en: Send DTLS DPD
sr: Послах ДТЛС ДПД

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l1278 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l385
en: Failed to send DPD request. Expect disconnect
sr: Нисам успео да пошаљем ДПД захтев. Очекујте прекид везе

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l1317 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l452
en: Sent DTLS packet of %d bytes; DTLS send returned %d
sr: Послао сам ДТЛС пакет од %d бајта; ДТЛС-ово слање је дало %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l1343 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-globalprotect.c#l813 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/f5.c#l714 https://git.infradead.org/users/dwmw2
en: Logout failed.
sr: Одјављивање није успело.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/array.c#l1345 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-globalprotect.c#l815 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/f5.c#l716 https://git.infradead.org/users/dwmw2
en: Logout successful.
sr: Одјављивање је успело.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-globalprotect.c#l100
en: SAML authentication required; using portal-userauthcookie to continue SAML.
sr: САМЛ потврђивање идентитета се захтева; користим „portal-userauthcookie“ да нсатавим са САМЛ-ом

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-globalprotect.c#l102
en: SAML authentication required; using portal-prelogonuserauthcookie to continue SAML.
sr: САМЛ потврђивање идентитета се захтева; користим „portal-prelogonuserauthcookie“ да нсатавим са САМЛ-ом

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-globalprotect.c#l104
en: Destination form field %s was specified; assuming SAML %s authentication is complete.
sr: Одредиште из поља „%s“ је наведено; подразумевам да је САМЛ „%s“ потврђивање идентитета обављено.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-globalprotect.c#l152
en: SAML %s authentication is required via %s
sr: САМЛ „%s“ потврђивање идентитета се захтева путем „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-globalprotect.c#l158
en: When SAML authentication is complete, specify destination form field by appending :field_name to login URL.
sr: Када се обави САМЛ потврђивање идентитета, наводи одредиште из поља додајући „:field_name“ на адресу пријављивања.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-globalprotect.c#l173
en: Please enter your username and password
sr: Унесите своје корисничко име и лозинку

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-globalprotect.c#l184
en: Username
sr: Корисничко име

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-globalprotect.c#l201
en: Password
sr: Лозинка

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-globalprotect.c#l270
en: Challenge:
sr: Изазов:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-globalprotect.c#l373
en: GlobalProtect login returned unexpected argument value arg[%d]=%s
sr: Пријава Опште заштите је вратила неочекивану вредност аргумента „arg[%d]=%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-globalprotect.c#l379
en: GlobalProtect login returned %s=%s (expected %s)
sr: Пријава Опште заштите је вратила „%s=%s“ (очекивах „%s“)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-globalprotect.c#l385
en: GlobalProtect login returned empty or missing %s
sr: Пријава Опште заштите је вратила празно или недостајуће „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-globalprotect.c#l389
en: GlobalProtect login returned %s=%s
sr: Пријава Опште заштите је вратила „%s=%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-globalprotect.c#l403
en: Please report %d unexpected values above (of which %d fatal) to <%s>
sr: Известите о неочекиваним вредностима - %d (од којих је %d кобна) на <%s>

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-globalprotect.c#l445
en: Please select GlobalProtect gateway.
sr: Изаберите мрежни пролаз Опште заштите.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-globalprotect.c#l455
en: GATEWAY:
sr: МРЕЖНИ_ПРОЛАЗ:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-globalprotect.c#l478
en: Ignoring portal's HIP report interval (%d minutes), because interval is already set to %d minutes.
sr: Занемарујем период ХИП извештаја портала (%d минута), јер је период већ постављен на %d минута.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-globalprotect.c#l482
en: Portal set HIP report interval to %d minutes).
sr: Портал је поставио период ХИП извештаја на %d минута).

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-globalprotect.c#l535
en: %d gateway servers available:
sr: %d сервера мрежног пролаза су доступна:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-globalprotect.c#l562
en: GlobalProtect portal configuration lists no gateway servers.
sr: Подешавање портала Опште заштите није исписало сервере мрежног пролаза.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-globalprotect.c#l658 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-juniper.c#l583 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l763 https://git.infradead.org/use
en: Failed to generate OTP tokencode; disabling token
sr: Нисам успео да створим ОТП код модула; искључујем модул

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-globalprotect.c#l762
en: Server is neither a GlobalProtect portal nor a gateway.
sr: Сервер није ни портал Опште заштите ни мрежни пролаз.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-html.c#l117
en: Ignoring unknown form submit item '%s'
sr: Занемарујем ставку предаје непознатог облика „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-html.c#l128
en: Ignoring unknown form input type '%s'
sr: Занемарујем врсту уноса непознатог облика „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-html.c#l138
en: Discarding duplicate option '%s'
sr: Одбацујем удвостручене опције „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-html.c#l216 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l463
en: Cannot handle form method='%s', action='%s'
sr: Не могу да радим са начином=„%s“ обрасца, радња=„%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-html.c#l278
en: Unknown textarea field: '%s'
sr: Непознато поље текстуалне области: „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-juniper.c#l107
en: Failed to allocate memory for communication with TNCC
sr: Нисам успео да доделим меморију за комуникацију са ТНЦЦ-ом

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-juniper.c#l112
en: Failed to send command to TNCC
sr: Нисам успео да пошаљем наредбу ТНЦЦ-у

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-juniper.c#l174
en: TNCC support not implemented yet on Windows
sr: ТНЦЦ подршка још није примењена на Виндоузу

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-juniper.c#l188
en: No DSPREAUTH cookie; not attempting TNCC
sr: Нема „DSPREAUTH“ колачића; не покушавам ТНЦЦ

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-juniper.c#l193
en: Trying to run TNCC/Host Checker Trojan script '%s'.
sr: Покушавам да покренем скрипту тројанца „%s“ ТНЦЦ/Проверивача домаћина.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-juniper.c#l242
en: Failed to exec TNCC script %s: %s
sr: Нисам успео да извршим ТНЦЦ скрипту „%s“: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-juniper.c#l259
en: Sent start; waiting for response from TNCC
sr: Послах почетак; чекам на одговор од ТНЦЦ-а

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-juniper.c#l266
en: Failed to read response from TNCC
sr: Нисам успео да прочитам одговор од ТНЦЦ-а

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-juniper.c#l273
en: Received unsuccessful %s response from TNCC
sr: Примих безуспешан %s одговор од ТНЦЦ-а

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-juniper.c#l279
en: TNCC response 200 OK
sr: ТНЦЦ је одговорио 200 У реду

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-juniper.c#l286
en: Second line of TNCC response: '%s'
sr: Други ред ТНЦЦ одговора: „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-juniper.c#l295
en: Got new DSPREAUTH cookie from TNCC: %s
sr: Добих нови „DSPREAUTH“ колачић од ТНЦЦ-а: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-juniper.c#l308
en: Got reauth interval from TNCC: %d seconds
sr: Добих период поновног потврђивања идентитета са ТНЦЦ-а: %d секунде

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-juniper.c#l321
en: Unexpected non-empty line from TNCC after DSPREAUTH cookie: '%s'
sr: Неочекиван не-празан ред из ТНЦЦ-а након „DSPREAUTH“ колачића: '%s'

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-juniper.c#l327
en: Too many non-empty lines from TNCC after DSPREAUTH cookie
sr: Превише не-празних редова из ТНЦЦ-а након „DSPREAUTH“ колачића

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-juniper.c#l499 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/f5.c#l155
en: Failed to parse HTML document
sr: Нисам успео да обрадим ХТМЛ документ

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-juniper.c#l516
en: Failed to find or parse web form in login page
sr: Нисам успео да нађем или да обрадим образац веба на страници пријављивања

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-juniper.c#l526
en: Encountered form with no 'name' or 'id'
sr: Наиђох на образац без „назива“ или „ид“-а

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-juniper.c#l555
en: Form action (%s) likely indicates that TNCC/Host Checker failed.
sr: Радња обрасца (%s) вероватно означава да ТНЦЦ/Проверивач домаћина није успео.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-juniper.c#l561
en: Unknown form (name '%s', id '%s')
sr: Непознат образац (назив „%s“, ид „%s“)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth-juniper.c#l564 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/f5.c#l175
en: Dumping unknown HTML form:
sr: Избацујем непознати ХТМЛ образац:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l123
en: Form choice has no name
sr: Избор обрасца нема назив

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l206
en: name %s not input
sr: назив „%s“ није улаз

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l213
en: No input type in form
sr: Нема врсте улаза за образац

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l225
en: No input name in form
sr: Нема назива улаза у обрасцу

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l257
en: Unknown input type %s in form
sr: Непозната врста улаза „%s“ у обрасцу

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l599 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l187
en: Empty response from server
sr: Празан одговор са сервера

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l610 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l262
en: Failed to parse server response
sr: Нисам успео да обрадим одговор сервера

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l612 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/f5.c#l257 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/f5.c#l299 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/b
en: Response was:%s
sr: Одговор је био:%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l634
en: Received <client-cert-request> when not expected.
sr: Примих <захтев-уверења-клијента> када није очекиван.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l643
en: Received <multiple-client-cert-request> when not expected.
sr: Примих <више-захтева-уверења-клијента> када није очекивано.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l680
en: Server reported certificate error: %s.
sr: Сервер је известио о грешци уверења: %s.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l687
en: XML response has no "auth" node
sr: ИксМЛ одговор нема чвор „auth“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l720
en: Asked for password but '--no-passwd' set
sr: Затражена ми је лозинка али је постављено „--no-passwd“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l746
en: Client certificate missing or incorrect (Certificate Validation Failure)
sr: Уверење клијента недостаје или је нетачно (Неуспех потврђивања уверења)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1042
en: Not downloading XML profile because SHA1 already matches
sr: Не преузимам ИксМЛ профил јер СХА1 већ одговара

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1048 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l348 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l899
en: Failed to open HTTPS connection to %s
sr: Нисам успео да отворим ХТТПС везу са „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1070
en: Failed to send GET request for new config
sr: Нисам успео да пошаљем „GET“ захтев за ново подешавање

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1094
en: Downloaded config file did not match intended SHA1
sr: Преузета датотека подешавања не одговара жељеном СХА1

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1099
en: Downloaded new XML profile
sr: Преузет је нови ИкМЛ профил

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1110 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1162
en: Error: Running the 'Cisco Secure Desktop' trojan on this platform is not yet implemented.
sr: Грешка: Покретање тројанца „Циско безбедне радне површи“ на овој платформи још није примењено.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1121 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/mainloop.c#l137
en: Failed to set gid %ld: %s
sr: Нисам успео да подесим гиб %ld: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1128 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/mainloop.c#l143
en: Failed to set groups to %ld: %s
sr: Нисам успео да подесим групу на %ld: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1135 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/mainloop.c#l149
en: Failed to set uid %ld: %s
sr: Нисам успео да подесим јиб %ld: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1142
en: Invalid user uid=%ld: %s
sr: Неисправан кориснички јиб=%ld: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1149
en: Failed to change to CSD home directory '%s': %s
sr: Нисам успео да пређем у лични ЦСД директоријум „%s“: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1171
en: Error: Server asked us to run CSD hostscan.
    You need to provide a suitable --csd-wrapper argument.
sr: Грешка: Сервер је затражио да покренемо ЦСД преглед домаћина.
    Морате да обезбедите одговарајући „--csd-wrapper“ аргумент.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1178
en: Error: Server asked us to download and run a 'Cisco Secure Desktop' trojan.
    This facility is disabled by default for security reasons, so you may wish to enable it.
sr: Грешка: Сервер је затражио да преузмемо и покренемо тројанца „Циско безбедне радне површи“.
    Ова околност је искључена по основи из безбедносних разлога, тако да бисте можда желели да је укључите.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1207
en: Temporary directory '%s' is not writable: %s
sr: Привремени директоријум „%s“ није уписив: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1215
en: Failed to open temporary CSD script file: %s
sr: Нисам успео да отворим привремену датотеку ЦСД скрипте: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1224
en: Failed to write temporary CSD script file: %s
sr: Нисам успео да запишем привремену датотеку ЦСД скрипте: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1233
en: Trying to run CSD Trojan script '%s'.
sr: Покушавам да покренем скрипту ЦСД тројанца „%s“.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1245
en: CSD script '%s' exited abnormally
sr: ЦСД скрипта „%s“ је изашла неисправно

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1251
en: CSD script '%s' returned non-zero status: %d
sr: ЦСД скрипта „%s“ је вратила не-нулто стање: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1256
en: Authentication may fail. If your script is not returning zero, fix it.
    Future versions of openconnect will abort on this error.
sr: Потврђивање идентитета може да не успе. Ако ваша скрипта није вратила нулу, поправите то.
    Будућа издања ОпенКонекта ће прекинути са овом грешком.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1260
en: CSD script '%s' completed successfully.
sr: ЦСД скрипта „%s“ је успешно окончана.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1288
en: Warning: you are running insecure CSD code with root privileges
    	 Use command line option "--csd-user"
sr: Упозорење: покренули сте небезбедни ЦСД код са администраторским овлашћењима
    	 Користите опцију „--csd-user“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1348
en: Failed to exec CSD script %s
sr: Нисам успео да извршим ЦСД скрипту „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1368
en: Unknown response from server
sr: Непознат одговор са сервера

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1498
en: Server requested SSL client certificate after one was provided
sr: Сервер је затражио уверење ССЛ клијента након што је достављено једно

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1502
en: Server requested SSL client certificate; none was configured
sr: Сервер је затражио уверење ССЛ клијента; ниједно није подешено

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1520
en: Multiple-certificate authentication requires a second certificate; none were configured.
sr: Потврђивање идентитета више-уверења захтева још једно уверење; ниједно није подешено.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1551
en: XML POST enabled
sr: ИксМЛ ПОСТ је укључен

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1575
en: Couldn't fetch CSD stub. Proceeding anyway with CSD wrapper script.
sr: Не могу да довучем ЦСД окрајак. Ипак настављам са скриптом ЦСД омотача.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1583
en: Fetched CSD stub for %s platform (size is %d bytes).
sr: Довукох ЦСД окрајак за „%s“ платформу (величина је %d бајта).

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1603
en: Refreshing %s after 1 second...
sr: Освежавам „%s“ након 1 секунде...

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1841
en: Unsupported hash algorithm '%s' requested.
sr: Неподржан хеш алгоритам „%s“ се захтева.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1850
en: Duplicate hash algorithm '%s' requested.
sr: Двоструки хеш алгоритам „%s“ се захтева.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1936
en: Multiple-certificate authentication signature hash algorithm negotiation failed.
sr: Преговарање хеш алгоритма потписа потврђивања идентитета вишеструког уверења није успело.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1950
en: Error exporting multiple-certificate signer's certificate chain.
sr: Грешка извоза ланца уверења потписника више-уверења.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/auth.c#l1964
en: Error encoding the challenge response.
sr: Грешка кодирања одговора изазова.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/compat.c#l250
en: (error 0x%lx)
sr: (грешка 0х%lx)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/compat.c#l253
en: (Error while describing error!)
sr: (Грешка приликом описивања грешке!)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/compat.c#l276
en: ERROR: Cannot initialize sockets
sr: ГРЕШКА: Не могу да покренем прикључнице

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l113 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/mtucalc.c#l57
en: TCP_INFO rcv mss %d, snd mss %d, adv mss %d, pmtu %d
sr: ТЦП_ИНФО прим пор %d, посл пор %d, пор огл %d, пмту %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l135 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/mtucalc.c#l76
en: TCP_MAXSEG %d
sr: ТЦП_МАХСЕГ %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l292
en: CRITICAL ERROR: DTLS master secret is uninitialised. Please report this.
sr: КРИТИЧНА ГРЕШКА: Главна тајна ДТЛС-а није покренута. Известите о овоме.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l325
en: Error creating HTTPS CONNECT request
sr: Грешка стварања захтева за ХТТПС ПОВЕЗИВАЊЕ

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l341
en: Error fetching HTTPS response
sr: Грешка довлачења ХТТПС одговора

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l368
en: VPN service unavailable; reason: %s
sr: ВПН услуга није доступна; разлог: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l373
en: Got inappropriate HTTP CONNECT response: %s
sr: Добих неодговарајући одговор ХТТП ПОВЕЗИВАЊА: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l380
en: Got CONNECT response: %s
sr: Добих одговор ПОВЕЗИВАЊА: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l416 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l425
en: No memory for options
sr: Нема меморије за опције

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l454
en: X-DTLS-Session-ID not 64 characters; is: "%s"
sr: ИБ сесије Х-ДТЛС-а није 64 знака; већ: „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l472
en: X-DTLS-Session-ID is invalid; is: "%s"
sr: ИБ сесије Х-ДТЛС-а није исправан; већ је: „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l491
en: Unknown DTLS-Content-Encoding %s
sr: Непознато кодирање ДТЛС садржаја %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l566
en: Unknown CSTP-Content-Encoding %s
sr: Непознато кодирање ЦСТП садржаја %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l643
en: No MTU received. Aborting
sr: МТУ није примљен. Прекидам

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l664
en: CSTP connected. DPD %d, Keepalive %d
sr: ЦСТП је повезан. ДПД %d, Одржи активним %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l744
en: Compression setup failed
sr: Подешавање паковања није успело

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l761
en: Allocation of deflate buffer failed
sr: Додела међумеморије издувавања није успела

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l823
en: inflate failed
sr: надувавање није успело

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l846
en: LZS decompression failed: %s
sr: Није успело ЛЗС распакивање: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l859
en: LZ4 decompression failed
sr: Није успело ЛЗ4 распакивање

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l866
en: Unknown compression type %d
sr: Непозната врста паковања „%d“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l871
en: Received %s compressed data packet of %d bytes (was %d)
sr: Примих %s запаковани пакет података од %d бајта (беше %d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l891
en: deflate failed %d
sr: издувавање није успело %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l988
en: Unexpected packet length. SSL_read returned %d but packet is
sr: Неочекивана дужина пакета. ССЛ_читање је дало %d али пакет је

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l1002
en: Got CSTP DPD request
sr: Добих ЦСТП ДПД захтев

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l1008
en: Got CSTP DPD response
sr: Добих ЦСТП ДПД одговор

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l1013
en: Got CSTP Keepalive
sr: Добих ЦСТП Одржи активним

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l1018 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l954
en: Received uncompressed data packet of %d bytes
sr: Примих пакет незапакованих података од %d бајта

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l1035
en: Received server disconnect: %02x '%s'
sr: Примих прекид везе са сервера: %02x „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l1038
en: Received server disconnect
sr: Примих прекид везе са сервера

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l1046
en: Compressed packet received in !deflate mode
sr: Сажети пакет је примљен у „!deflate“ режиму

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l1055
en: received server terminate packet
sr: примљен је серверов пакет окончавања

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l1062
en: Unknown packet %02x %02x %02x %02x %02x %02x %02x %02x
sr: Непознат пакет %02x %02x %02x %02x %02x %02x %02x %02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l1151 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l1132 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l2880
en: CSTP Dead Peer Detection detected dead peer!
sr: Откривање неактивног парњака ЦСТП-а је открило неактивног парњака!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l1155 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l1232 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l1049 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnec
en: Reconnect failed
sr: Поновно повезивање није успело

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l1171 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l1152 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l2901
en: Send CSTP DPD
sr: Послах ЦСТП ДПД

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l1183 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l1163 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l2913
en: Send CSTP Keepalive
sr: Послах ЦСТП Одржи активним

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l1208
en: Sending compressed data packet of %d bytes (was %d)
sr: Шаљем пакет запакованих података од %d бајта (беше %d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l1259
en: Send BYE packet: %s
sr: Послах пакет ОДЛАСКА: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/cstp.c#l1266
en: Short write writing BYE packet
sr: Кратко писање приликом писања „BYE“ пакета

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/digest.c#l252
en: Attempting Digest authentication to proxy
sr: Покушавам сваривање потврђивања идентитета са посредником

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/digest.c#l255
en: Attempting Digest authentication to server '%s'
sr: Покушавам прихватање потврђивања идентитета на серверу „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l105
en: DTLS connection attempted with an existing fd
sr: ДТЛС веза је покушана са постојећим фд-ом

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l111 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l186
en: No DTLS address
sr: Нема ДТЛС адресе

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l118
en: Server offered no DTLS cipher option
sr: Сервер је није понудио опцију ДТЛС шифрера

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l125
en: No DTLS when connected via proxy
sr: Нема ДТЛС-а када сте повезани путем посредника

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l197
en: DTLS initialised. DPD %d, Keepalive %d
sr: ДТЛС је покренут. ДПД %d, Одржи активним %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l217 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun.c#l521
en: Unknown packet (len %d) received: %02x %02x %02x %02x...
sr: Примљен је непознат пакет (дужине %d): %02x %02x %02x %02x...

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l224
en: TOS this: %d, TOS last: %d
sr: ТОС ово: %d, ТОС последње: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l228
en: UDP setsockopt
sr: Подешава опције прикључнице УДП

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l308
en: Got DTLS DPD request
sr: Добих ДТЛС ДПД захтев

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l314
en: Failed to send DPD response. Expect disconnect
sr: Нисам успео да пошаљем ДПД одговор. Очекујте прекид везе

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l318
en: Got DTLS DPD response
sr: Добих ДТЛС ДПД одговор

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l322
en: Got DTLS Keepalive
sr: Добих ДТЛС Одржи активним

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l328
en: Compressed DTLS packet received when compression not enabled
sr: Запаковани ДТЛС пакет је примљен када запакивање није укључено

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l336
en: Unknown DTLS packet type %02x, len %d
sr: Непозната врста ДТЛС пакета %02x, дужина %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l398
en: Send DTLS Keepalive
sr: Послах ДТЛС Одржи активним

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l403
en: Failed to send keepalive request. Expect disconnect
sr: Нисам успео да пошаљем захтев одржи активним. Очекујте прекид везе

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l500
en: Initiating MTU detection (min=%d, max=%d)
sr: Покрећем МТУ откривање (најм.=%d, најв.=%d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l534
en: Sending MTU DPD probe (%u bytes)
sr: Шаљем МТУ ДПД пробу (%u бајта)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l538
en: Failed to send DPD request (%d %d)
sr: Нисам успео да пошаљем ДПД захтев (%d %d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l561
en: Too long time in MTU detect loop; assuming negotiated MTU.
sr: Предуго време у петљи МТУ откривања; подразумевам преговорени МТУ.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l565
en: Too long time in MTU detect loop; MTU set to %d.
sr: Предуго време у петљи МТУ откривања; МТУ је постављен на %d.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l582
en: Received unexpected packet (%.2x) in MTU detection; skipping.
sr: Примих неочекивани пакет (%.2x) у МТУ откривању; прескачем.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l589
en: No response to size %u after %d tries; declare MTU is %u
sr: Нема одговора на величину %u након %d покушаја; објављујем да је МТУ %u

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l596
en: Failed to recv DPD request (%d)
sr: Нисам успео да примим ДПД захтев (%d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l600
en: Received MTU DPD probe (%u bytes)
sr: Примих МТУ ДПД пробу (%u бајта)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l653
en: Detected MTU of %d bytes (was %d)
sr: Отрио сам МТУ од %d бајта (беше %d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/dtls.c#l656
en: No change in MTU after detection (was %d)
sr: Нема промене у МТУ након откривања (беше %d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp-seqno.c#l61
en: Accepting expected ESP packet with seq %u
sr: Прихватам очекивани ЕСП пакет са низом %u

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp-seqno.c#l91
en: Accepting later-than-expected ESP packet with seq %u (expected %<PRIu64>)
sr: Прихватам ЕСП пакет касније-него-очекивано са низом %u (очекивах %<PRIu64>)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp-seqno.c#l104
en: Discarding ancient ESP packet with seq %u (expected %<PRIu64>)
sr: Одбацујем стари ЕСП пакет са низом %u (очекивах %<PRIu64>)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp-seqno.c#l109
en: Tolerating ancient ESP packet with seq %u (expected %<PRIu64>)
sr: Толеришем стари ЕСП пакет са низом %u (очекивах %<PRIu64>)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp-seqno.c#l118
en: Discarding replayed ESP packet with seq %u
sr: Одбацујем одговорени ЕСП пакет са низом %u

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp-seqno.c#l123
en: Tolerating replayed ESP packet with seq %u
sr: Толеришем одговорени ЕСП пакет са низом %u

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp-seqno.c#l136
en: Accepting out-of-order ESP packet with seq %u (expected %<PRIu64>)
sr: Прихватам ЕСП пакет без најаве са низом %u (очекивах %<PRIu64>)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp.c#l68
en: Parameters for %s ESP: SPI 0x%08x
sr: Параметри за %s ЕСП: СПИ 0x%08x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp.c#l71
en: ESP encryption type %s key 0x%s
sr: Врста „%s“ ЕСП шифровања кључ 0x%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp.c#l74
en: ESP authentication type %s key 0x%s
sr: Врста „%s“ ЕСП пријављивања кључ 0x%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp.c#l93
en: incoming
sr: долазно

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp.c#l94
en: outgoing
sr: одлазно

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp.c#l96 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp.c#l150
en: Send ESP probes
sr: Послах ЕСП пробе

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp.c#l182 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp.c#l189
en: ESP receive error: %s
sr: ЕСП је примио грешку: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp.c#l212
en: Received ESP packet from old SPI 0x%x, seq %u
sr: Примљен је ЕСП пакет са старог СПИ-ја 0×%x, низ %u

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp.c#l218
en: Received ESP packet with invalid SPI 0x%08x
sr: Примих ЕСП пакет са неисправним СПИ-ем 0x%08x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp.c#l229
en: Received ESP Legacy IP packet of %d bytes
sr: Примих ЕСП старе ИП пакет од %d бајта

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp.c#l232
en: Received ESP Legacy IP packet of %d bytes (LZO-compressed)
sr: Примих ЕСП старе ИП пакет од %d бајта (ЛЗО-ом запаковане)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp.c#l235
en: Received ESP IPv6 packet of %d bytes
sr: Примих ЕСП ИПв6 пакет од %d бајта

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp.c#l239
en: Received ESP packet of %d bytes with unrecognised payload type %02x
sr: Примих ЕСП пакет од %d бајта са непознатом врстом утовара %02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp.c#l246
en: Invalid padding length %02x in ESP
sr: Неисправна дужина попуне %02x У ЕСП-у

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp.c#l258
en: Invalid padding bytes in ESP
sr: Неисправни битови попуне У ЕСП-у

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp.c#l267
en: ESP session established with server
sr: ЕСП сесија је успостављена са сервером

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp.c#l278
en: Failed to allocate memory to decrypt ESP packet
sr: Нисам успео да доделим меморију за дешифровање ЕСП пакета

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp.c#l284
en: LZO decompression of ESP packet failed
sr: ЛЗО распакивање ЕСП пакета није успело

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp.c#l290
en: LZO decompressed %d bytes into %d
sr: ЛЗО је распаковао %d бајта у %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp.c#l304
en: Rekey not implemented for ESP
sr: Поновно стварање кључа није примењено за ЕСП

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp.c#l308
en: ESP detected dead peer
sr: ЕСП је открио неактивног парњака

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp.c#l316
en: Send ESP probes for DPD
sr: Послах ЕСП пробе за ДПД

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp.c#l323
en: Keepalive not implemented for ESP
sr: Одржи активним није примењено за ЕСП

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp.c#l395
en: Requeueing failed ESP send: %s
sr: Није успело ЕСП слање поновног стављања у ред: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp.c#l402
en: Failed to send ESP packet: %s
sr: Нисам успео да пошаљем ЕСП пакет: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp.c#l408
en: Sent ESP IPv%d packet of %d bytes
sr: Послах ЕСП ИПв%d пакет од %d бајта

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp.c#l477
en: Failed to generate random keys for ESP
sr: Нисам успео да створим насумичне кључеве за ЕСП

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/esp.c#l484
en: Failed to generate initial IV for ESP
sr: Нисам успео да створим почетни „IV“ за ЕСП

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/f5.c#l166
en: WARNING: no HTML login form found; assuming username and password fields
sr: УПОЗОРЕЊЕ: нисам нашао образац ХТМЛ пријаве; подразумевам поље корисничког имена и лозинке

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/f5.c#l172
en: Unknown form ID '%s' (expected 'auth_form')
sr: Непознат ИД обрасца „%s“ (очекивах „auth_form“)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/f5.c#l255
en: Failed to parse F5 profile response
sr: Нисам успео да обрадим одговор Ф5 профила

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/f5.c#l297
en: Failed to find VPN profile parameters
sr: Нисам успео да нађем параметре ВПН профила

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/f5.c#l340
en: Failed to parse F5 options response
sr: Нисам успео да обрадим одговор Ф5 опција

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/f5.c#l374
en: Idle timeout is %d minutes
sr: Време истека мировања је %d минута

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/f5.c#l384
en: Got default routes
sr: Добих основне руте

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/f5.c#l387
en: Got SplitTunneling0 value of %d
sr: Добих вредност од %d Поделе тунелисања0

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/f5.c#l396
en: Got DNS server %s
sr: Добих ДНС сервер „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/f5.c#l403
en: Got WINS/NBNS server %s
sr: Добих „WINS/NBNS“ сервер „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/f5.c#l410 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/fortinet.c#l482 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/fortinet.c#l527
en: Got search domain %s
sr: Добих домен претраге „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/f5.c#l440
en: Got split exclude route %s
sr: Добих руту „%s“ одбацивања поделе

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/f5.c#l444
en: Got split include route %s
sr: Добих руту „%s“ обухватања поделе

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/f5.c#l452 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/fortinet.c#l421
en: DTLS is enabled on port %d
sr: ДТЛС је укључен на прикључнику %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/f5.c#l464
en: WARNING: Server enables DTLS, but also requires HDLC. Disabling DTLS,
        because HDLC prevents determination of efficient and consistent MTU.
sr: УПОЗОРЕЊЕ: Сервер укључује ДТЛС, али такође захтева ХДЛЦ. Искључујем ДТЛС,
        јер ХДЛЦ спречава одређивање делотворног и постојаног МТУ-а.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/f5.c#l485 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/fortinet.c#l589
en: Failed to find VPN options
sr: Нисам успео да нађем ВПН опције

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/f5.c#l508 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/fortinet.c#l478
en: Got Legacy IP address %s
sr: Добих стару ИП адресу „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/f5.c#l513 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/fortinet.c#l516 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/fortinet.c#l521
en: Got IPv6 address %s
sr: Добих ИПв6 адресу „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/f5.c#l563
en: Got profile parameters '%s'
sr: Добих параметре профила „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/f5.c#l583
en: Got ipv4 %d ipv6 %d hdlc %d ur_Z '%s'
sr: Добих ipv4 %d ipv6 %d hdlc %d ur_Z „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/f5.c#l612
en: Error establishing F5 connection
sr: Грешка успостављања Ф5 везе

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/fortinet.c#l127
en: Got login realm '%s'
sr: Добих подручје пријаве „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/fortinet.c#l331
en: Got IPv%d exclude route %s
sr: Примих ИПв%d одбацивања руте „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/fortinet.c#l336
en: Got IPv%d route %s
sr: Добих ИПв%d руту „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/fortinet.c#l403
en: Failed to parse Fortinet config XML
sr: Нисам успео да обрадим ХМЛ подешавања Фортинет-а

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/fortinet.c#l432 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l384
en: Idle timeout is %d minutes.
sr: Временски истек мировања је %d минута.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/fortinet.c#l452
en: Server reports that reconnect-after-drop is allowed within %d seconds, %s
sr: Сервер извештава да је поновно повезивање након одбацивања дозвољено за %d секунде, „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/fortinet.c#l454
en: but only from the same source IP address
sr: али само са исте ИП адресе извора

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/fortinet.c#l454
en: even if source IP address changes
sr: чак и ако се ИП адреса извора промени

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/fortinet.c#l457
en: Server reports that reconnect-after-drop is not allowed. OpenConnect will not
    be able to reconnect if dead peer is detected. If reconnection DOES work,
    please report to <%s>
sr: Сервер извештава да поновно повезивање након одбацивања није дозвољено. Отворено повезивање неће
    бити у стању да се поново повеже ако се открије мртав парњак. Ако поновно повезивање РАДИ,
    известите о томе на <%s>

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/fortinet.c#l473
en: Reported platform is %s
sr: Пријављена платформа је „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/fortinet.c#l486 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/fortinet.c#l531
en: Got IPv%d DNS server %s
sr: Добих ИПв%d ДНС сервер „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/fortinet.c#l492 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/fortinet.c#l537
en: WARNING: Got split-DNS domains %s (not yet implemented)
sr: УПОЗОРЕЊЕ: Добих подели-ДНС домене „%s“ (није још примењено)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/fortinet.c#l497 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/fortinet.c#l542
en: WARNING: Got split-DNS server %s (not yet implemented)
sr: УПОЗОРЕЊЕ: Добих подели-ДНС сервер „%s“ (није још примењено)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/fortinet.c#l557
en: WARNING: Fortinet server does not specifically enable or disable reconnection
        without reauthentication. If automatic reconnection does work, please
        report results to <%s>
sr: УПОЗОРЕЊЕ: Фортинет сервер специјално не укључује или искључује поновно повезивање
        без поновног потврђивања идентитета. Ако самостално поновно повезивање ради,
        известите о резултатима на <%s>

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/fortinet.c#l565
en: Server did not send <auth-ses tun-connect-without-reauth="0/1"/>. OpenConnect will
    probably not be able to reconnect if dead peer is detected. If reconnection DOES,
    work please report to <%s>
sr: Сервер није послао <auth-ses tun-connect-without-reauth="0/1"/>. Отворено повезивање
    вероватно неће бити у стању да се поново повеже ако се открије мртав парњак. Ако,
    поновно повезивање РАДИ, известите на <%s>

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/fortinet.c#l572
en: Received split routes; not setting default Legacy IP route
sr: Примих руте поделе; не постављам основну руту старе ИП

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/fortinet.c#l574
en: No split routes received; setting default Legacy IP route
sr: Нисам примио руте поделе; постављам основну руту старе ИП

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/fortinet.c#l631
en: No cookie named SVPNCOOKIE.
sr: Нема колачића под називом „SVPNCOOKIE“.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/fortinet.c#l656
en: Ancient Fortinet server (<v5?) only supports ancient HTML config, which is not implemented by OpenConnect.
sr: Стари Фортинет сервер (<v5?) подржава само старо ХТМЛ подешавање које није примењено Отвореним повезивањем.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/fortinet.c#l659
en: Fortinet server is rejecting request for connection options. This
    has been observed after reconnection in some cases. Please report to
    <%s>, or see the discussions on
    %s and
    %s.
sr: Фортинет сервер одбацује захтев за опције повезивања. Ово је
    посматрано након поновног повезивања у неким случајевима. Известите
    на <%s>, или погледајте расправу на
    %s и
    %s.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/fortinet.c#l698
en: Error establishing Fortinet connection
sr: Грешка успостављања Фортинет везе

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/fortinet.c#l799
en: Did not receive expected svrhello response.
sr: Нисам примио очекивани „svrhello“ одговор.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/fortinet.c#l810
en: svrhello status was "%.*s" rather than "ok"
sr: „svrhello“ стање беше „%.*s“ у,есто да је „ok“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls-dtls.c#l194
en: Deferring DTLS resumption until CSTP generates a PSK
sr: Одлажем ДТЛС обнављање док ЦСТП ствара ПСК

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls-dtls.c#l202
en: Failed to generate DTLS priority string
sr: Нисам успео да створим ниску хитности ДТЛС-а

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls-dtls.c#l210 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls-dtls.c#l304 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls-dtls.c#l356
en: Failed to set DTLS priority: '%s': %s
sr: Нисам успео да поставим хитност ДТЛС-а: „%s“: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls-dtls.c#l231
en: Failed to allocate credentials: %s
sr: Нисам успео да доделим акредитиве: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls-dtls.c#l244
en: Failed to generate DTLS key: %s
sr: Нисам успео да створим ДТЛС кључ: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls-dtls.c#l258
en: Failed to set DTLS key: %s
sr: Нисам успео да поставим ДТЛС кључ: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls-dtls.c#l266
en: Failed to set DTLS PSK credentials: %s
sr: Нисам успео да поставим акредитиве ДТЛС ПСК-а: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls-dtls.c#l294
en: Unknown DTLS parameters for requested CipherSuite '%s'
sr: Непознати ДТЛС параметри за затражени Комплет шифрера „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls-dtls.c#l320
en: Failed to set DTLS session parameters: %s
sr: Нисам успео да поставим параметре ДТЛС сесије: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls-dtls.c#l382
en: GnuTLS used %d ClientHello random bytes; this should never happen
sr: ГнуТЛС је користио %d насумична бајта клијента поздрава; ово није требало да се деси

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls-dtls.c#l400
en: GnuTLS sent insecure ClientHello random. Upgrade to 3.6.13 or newer.
sr: ГнуТЛС је послао небезбедну насумичност „ClientHello“-а. Надоградите на 3.6.13 или новији.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls-dtls.c#l416
en: Failed to initialize DTLS: %s
sr: Нисам успео да покренем ДТЛС: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls-dtls.c#l484 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-dtls.c#l645
en: Peer MTU %d too small to allow DTLS
sr: МТУ %d парњака је премало да дозволи ДТЛС

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls-dtls.c#l493 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-dtls.c#l656
en: DTLS MTU reduced to %d
sr: ДТЛС МТУ је смањено на %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls-dtls.c#l504 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-dtls.c#l665
en: DTLS session resume failed; possible MITM attack. Disabling DTLS.
sr: Повраћај ДТЛС сесије није успео; могућ МИТМ напад. Искључујем ДТЛС.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls-dtls.c#l517
en: Failed to set DTLS MTU: %s
sr: Нисам успео да поставим ДТЛС МТУ: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls-dtls.c#l528
en: Established DTLS connection (using GnuTLS). Ciphersuite %s.
sr: Успостављена је ДТЛС веза (користим ГнуТЛС). Комплет шифрера %s.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls-dtls.c#l534 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-dtls.c#l683
en: DTLS connection compression using %s.
sr: Запакивање ДТЛС везе са „%s“.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls-dtls.c#l559 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-dtls.c#l779 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-dtls.c#l783
en: DTLS handshake timed out
sr: Истекло је време ДТЛС руковања

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls-dtls.c#l562
en: DTLS handshake failed: %s
sr: Није успело ДТЛС руковање: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls-dtls.c#l566
en: (Is a firewall preventing you from sending UDP packets?)
sr: (Да ли вас мрежна баријера спречава да пошаљете УДП пакете?)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls-esp.c#l57
en: Failed to initialise ESP cipher: %s
sr: Нисам успео да покренем ЕСП шифрера: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls-esp.c#l67
en: Failed to initialize ESP HMAC: %s
sr: Нисам успео да покренем ЕСП ХМАЦ: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls-esp.c#l129 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls-esp.c#l172
en: Failed to calculate HMAC for ESP packet: %s
sr: Нисам успео да израчунам ХМАЦ за ЕСП пакет: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls-esp.c#l136 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-esp.c#l166
en: Received ESP packet with invalid HMAC
sr: Примих ЕСП пакет са неисправним ХМАЦ-ом

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls-esp.c#l148
en: Decrypting ESP packet failed: %s
sr: Није успело дешифровање ЕСП пакета: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls-esp.c#l164
en: Failed to encrypt ESP packet: %s
sr: Нисам успео да шифрујем ЕСП пакет: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l116 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l267 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2489
en: Failed select() for TLS
sr: Није успело „select()“ за ТЛС

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l120 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l179
en: TLS/DTLS write cancelled
sr: ТЛС/ДТЛС упис је отказан

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l124
en: Failed to write to TLS/DTLS socket: %s
sr: Нисам успео да пишем на ТЛС/ДТЛС прикључници: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l170
en: Failed select() for TLS/DTLS
sr: Није успело „select()“ за ТЛС/ДТЛС

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l175 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l271 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l229 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openco
en: TLS/DTLS read cancelled
sr: ТЛС/ДТЛС читање је отказано

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l188
en: TLS/DTLS socket closed uncleanly
sr: ТЛС/ДТЛС прикључница се нечисто затворила

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l198 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l280
en: Failed to read from TLS/DTLS socket: %s
sr: Нисам успео да читам са ТЛС/ДТЛС прикључнице: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l297 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l313
en: Attempted to read from non-existent %s session
sr: Покушах да читам са непостојеће „%s“ сесије

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l309
en: Read error on %s session: %s
sr: Грешка читања на „%s“ сесији: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l321 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l338
en: Attempted to write to non-existent %s session
sr: Покушах да пишем на непостојећој „%s“ сесији

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l355
en: Write error on %s session: %s
sr: Грешка писања на „%s“ сесији: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l369
en: Could not extract expiration time of certificate
sr: Не могу да извучем време истека уверења

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l374 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1706
en: Client certificate has expired at
sr: Уверење клијента је истекло у

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l375 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1707
en: Secondary client certificate has expired at
sr: Друго уверење клијента је истекло

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l377 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1712
en: Client certificate expires soon at
sr: Уверење клијента ускоро истиче

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l378 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1713
en: Secondary client certificate expires soon at
sr: Друго уверење клијента ускоро истиче

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l427 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l877
en: Failed to load item '%s' from keystore: %s
sr: Нисам успео да учитам „%s“ из смештаја кључа: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l439
en: Failed to open key/certificate file %s: %s
sr: Нисам успео да отворим датотеку кључа/уверења „%s“: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l445
en: Failed to stat key/certificate file %s: %s
sr: Нисам успео да добавим податке датотеке кључа/уверења „%s“: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l454
en: Failed to allocate certificate buffer
sr: Нисам успео да доделим међумеморију уверења

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l461
en: Failed to read certificate into memory: %s
sr: Нисам успео да учитам уверење у меморију: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l493
en: Failed to setup PKCS#12 data structure: %s
sr: Нисам успео да поставим структуру ПКЦС#12 података: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l516 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l635
en: Failed to decrypt PKCS#12 certificate file
sr: Нисам успео да дешифрујем датотеку ПКЦС#12 уверења

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l523 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l641
en: Enter PKCS#12 pass phrase:
sr: Унесите ПКЦС#12 лозинку:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l524 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l642
en: Enter secondary PKCS#12 pass phrase:
sr: Унесите другу ПКЦС#12 лозинку:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l547
en: Failed to process PKCS#12 file: %s
sr: Нисам успео да обрадим ПКЦС#12 датотеку: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l559
en: Failed to load PKCS#12 certificate: %s
sr: Нисам успео да учитам ПКЦС#12 уверење: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l560
en: Failed to load secondary PKCS#12 certificate: %s
sr: Нисам успео да учитам друго ПКЦС#12 уверење: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l633
en: Could not initialise MD5 hash: %s
sr: Не могу да покренем МД5 хеш: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l643
en: MD5 hash error: %s
sr: Грешка МД5 хеша: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l701
en: Missing DEK-Info: header from OpenSSL encrypted key
sr: Недостаје заглавље „DEK-Info:“ из кључа шифрованог Отвореним ССл-ом

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l708
en: Cannot determine PEM encryption type
sr: Не могу да одредим врсту ПЕМ шифровања

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l721
en: Unsupported PEM encryption type: %s
sr: Неподржана врста ПЕМ шифровања: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l746 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l759
en: Invalid salt in encrypted PEM file
sr: Неисправан присолак у шифрованој ПЕМ датотеци

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l783
en: Error base64-decoding encrypted PEM file: %s
sr: Грешка шифроване ПЕМ датотеке основе64-декодирања: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l791
en: Encrypted PEM file too short
sr: Шифрована ПЕМ датотека је прекратка

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l819
en: Failed to initialise cipher for decrypting PEM file: %s
sr: Нисам успео да покренем шифрера за дешифровање ПЕМ датотеке: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l830
en: Failed to decrypt PEM key: %s
sr: Нисам успео да дешифрујем ПЕМ кључ: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l882
en: Decrypting PEM key failed
sr: Није успело дешифровање ПЕМ кључа

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l889 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1488 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l506
en: Enter PEM pass phrase:
sr: Унесите ПЕМ лозинку:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l890 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l507
en: Enter secondary PEM pass phrase:
sr: Унесите другу Пем лозинку:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1041
en: This binary built without system key support
sr: Ова извршна је изграђена без подршке кључа система

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1048
en: This binary built without PKCS#11 support
sr: Ова извршна је изграђена без подршке ПКЦС#11

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1098 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l419
en: Using PKCS#11 certificate %s
sr: Користим ПКЦС#11 уверење „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1099
en: Using system certificate %s
sr: Користим системско уверење „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1117
en: Error loading certificate from PKCS#11: %s
sr: Грешка учитавања уверења из ПКЦС#11: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1118
en: Error loading system certificate: %s
sr: Грешка учитавања системског уверења: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1129 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l937
en: Using certificate file %s
sr: Користим датотеку уверења „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1130 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l938
en: Using secondary certificate file %s
sr: Користим другу датотеку уверења „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1153
en: PKCS#11 file contained no certificate
sr: ПКЦС#11 датотека не садржи уверење

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1179
en: No certificate found in file
sr: Нисам пронашао уверење у датотеци

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1184
en: Loading certificate failed: %s
sr: Нисам успео да увезем уверење: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1185
en: Loading secondary certificate failed: %s
sr: Учитавање другог уверења није успело: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1200
en: Using system key %s
sr: Користим системски кључ „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1201
en: Using secondary system key %s
sr: Користим други системски кључ „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1207 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1354
en: Error initialising private key structure: %s
sr: Грешка покретања структуре личног кључа: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1218
en: Error importing system key %s: %s
sr: Грешка увоза системског кључа „%s“: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1229 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1302 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1330
en: Trying PKCS#11 key URL %s
sr: Покушавам адресу ПКЦС#11 кључа „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1234
en: Error initialising PKCS#11 key structure: %s
sr: Грешка покретања структуре ПКЦС#11 кључа: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1342
en: Error importing PKCS#11 URL %s: %s
sr: Грешка увоза ПКЦС#11 адресе „%s“: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1349 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l655
en: Using PKCS#11 key %s
sr: Користим ПКЦС#11 кључ „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1364
en: Error importing PKCS#11 key into private key structure: %s
sr: Грешка увоза ПКЦС#11 кључа у структуру личног кључа: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1382
en: Using private key file %s
sr: Користим датотеку личног кључа „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1393 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l761
en: This version of OpenConnect was built without TPM support
sr: Ово издање Отвореног повезивања је изграђено без ТПМ подршке

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1409
en: This version of OpenConnect was built without TPM2 support
sr: Ово издање Отвореног повезивања је изграђено без ТПМ2 подршке

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1430
en: Failed to interpret PEM file
sr: Нисам успео да протумачим ПЕМ датотеку

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1449
en: Failed to load PKCS#1 private key: %s
sr: Нисам успео да учитам ПКЦС#1 лични кључ: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1462 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1476
en: Failed to load private key as PKCS#8: %s
sr: Нисам успео да учитам лични кључ као ПКЦС#8: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1484 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1517 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1087 https://git.infradead.org/users/dwmw2/ope
en: Failed to decrypt PKCS#8 certificate file
sr: Нисам успео да дешифрујем датотеку ПКЦС#8 уверења

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1509
en: Failed to determine type of private key %s
sr: Нисам успео да одредим врсту личног кључа „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1521 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1097
en: Enter PKCS#8 pass phrase:
sr: Унесите ПКЦС#8 лозинку:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1537
en: Failed to get key ID: %s
sr: Нисам успео да добавим ИБ кључа: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1591
en: Error signing test data with private key: %s
sr: Грешка потписивања пробних података личним кључем: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1607
en: Error validating signature against certificate: %s
sr: Грешка потврђивања потписа наспрам уверења: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1635
en: No SSL certificate found to match private key
sr: Нисам нашао ССЛ уверење које одговара личном кључу

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1636
en: No secondary certificate found to match private key
sr: Нисам нашао друго уверење које одговара приватном кључу

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1648
en: got_key conditions not met!
sr: „got_key“ услови нису задовољени!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1663
en: Error creating an abstract privkey from /x509_privkey: %s
sr: Грешка стварања апстрактног приватног кључа из „/x509_privkey“: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1677 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l666 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l821
en: Using client certificate '%s'
sr: Користим уверење клијента „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1678 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l667 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l822
en: Using secondary certificate '%s'
sr: Користим друго уверење „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1695
en: Failed to allocate memory for certificate
sr: Нисам успео да доделим меморију за уверење

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1741
en: Got no issuer from PKCS#11
sr: Нисам добио издавача из ПКЦС#11

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1746
en: Got next CA '%s' from PKCS#11
sr: Добих следећег издавача уверења „%s“ из ПКЦС11

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1770
en: Failed to allocate memory for supporting certificates
sr: Нисам успео да доделим меморију за подржавање уверења

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1784
en: Adding supporting CA '%s'
sr: Додајем подржавајуће „%s“ издавача уверења

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1849
en: Importing X509 certificate failed: %s
sr: Нисам успео да увезем Х509 уверење: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1859
en: Setting PKCS#11 certificate failed: %s
sr: Нисам успео да поставим ПКЦС#11 уверење: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1891
en: Setting certificate revocation list failed: %s
sr: Подешавање списка опоравка уверења није успело: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1911
en: Private key appears not to support RSA-PSS. Disabling TLSv1.3
sr: Лични кључ изгледа да не подржава РСА-ПСС. Искључујем ТЛСв1.3

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l1922
en: Setting certificate failed: %s
sr: Нисам успео да подесим уверење: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2076
en: Server presented no certificate
sr: Сервер није представио ниједно уверење

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2084
en: Error comparing server's cert on rehandshake: %s
sr: Грешка упоређивања уверења сервера при поновном руковању: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2089 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1627
en: Server presented different cert on rehandshake
sr: Сервер је представио другачије уверење при поновном руковању

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2094 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1630
en: Server presented identical cert on rehandshake
sr: Сервер је представио исто уверење при поновном руковању

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2100
en: Error initialising X509 cert structure
sr: Грешка покретања структуре X509 уверења

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2106
en: Error importing server's cert
sr: Грешка увоза серверског уверења

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2115
en: Could not calculate hash of server's certificate
sr: Не могу да израчунам хеш серверског уверења

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2120
en: Error checking server cert status
sr: Грешка провере стања уверења сервера

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2125
en: certificate revoked
sr: уверење је опозвано

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2127
en: signer not found
sr: потписник није пронађен

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2129
en: signer not a CA certificate
sr: потписник није уверење издавача уверења

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2131
en: insecure algorithm
sr: небезбедни алгоритам

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2133
en: certificate not yet activated
sr: уверење још није активирано

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2135
en: certificate expired
sr: уверење је истекло

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2140
en: signature verification failed
sr: провера потписа није успела

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2189 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1507 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1663
en: certificate does not match hostname
sr: уверење не одговара називу домаћина

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2194 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1506 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1669
en: Server certificate verify failed: %s
sr: Није успела провера уверења сервера: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2220
en: TLS Finished message larger than expected (%u bytes)
sr: ТЛС завршена порука је већа од очекиваног (%u бајта)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2282
en: Failed to allocate memory for cafile certs
sr: Нисам успео да доделим меморију за уверења датотеке издавача уверења

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2303
en: Failed to read certs from cafile: %s
sr: Нисам успео да прочитам уверења из датотеке издавача уверења: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2319
en: Failed to open CA file '%s': %s
sr: Нисам успео да отворим датотеку издавача уверења „%s“: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2332 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1896
en: Loading certificate failed. Aborting.
sr: Нисам успео да учитам уверење. Прекидам.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2413
en: Failed to construct GnuTLS priority string
sr: Нисам успео да изградим ГнуТЛС ниску приоритета

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2425
en: Failed to set GnuTLS priority string ("%s"): %s
sr: Нисам успео да поставим ниску хитности ГнуТЛС-а (%s): %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2437 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1976
en: SSL negotiation with %s
sr: ССЛ преговарање са „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2493 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l2002
en: SSL connection cancelled
sr: ССЛ веза је отказана

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2500
en: SSL connection failure: %s
sr: Неуспех ССЛ везе: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2509
en: GnuTLS non-fatal return during handshake: %s
sr: Не-кобни резултат ГнуТЛС-а за време руковања: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2518 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l2024
en: Connected to HTTPS on %s with ciphersuite %s
sr: Повезан сам на ХТТПС са „%s“ са шифрерским скупом „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2521
en: Renegotiated SSL on %s with ciphersuite %s
sr: Поново је преговаран ССЛ на „%s“ са шифрерским скупом „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2670 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l206
en: PIN required for %s
sr: Потребан је ПИН за %s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2674 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l209
en: Wrong PIN
sr: Погрешан ПИН

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2677
en: This is the final try before locking!
sr: Ово је последњи покушај пре закључавања!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2679
en: Only a few tries left before locking!
sr: Остало је само неколико покушаја пре закључавања!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2684 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l213
en: Enter PIN:
sr: Унесите ПИН:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2770 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l2152
en: Unsupported OATH HMAC algorithm
sr: Неподржани ОАТХ ХМАЦ алгоритам

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2779
en: Failed to calculate OATH HMAC: %s
sr: Нисам успео да израчунам ОАТХ ХМАЦ: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2841 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l2267
en: Established EAP-TTLS session
sr: Успостављена је ЕАП-ТТЛС сесија

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2934
en: Failed to generate STRAP key: %s
sr: Нисам успео да створим „STRAP“ кључ: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2943
en: Failed to generate STRAP DH key: %s
sr: Нисам успео да створим „STRAP DH“ кључ: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2976
en: Failed to decode server DH key: %s
sr: Нисам успео да дешифрујем „DH“ кључ сервера: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2988
en: Failed to export DH private key parameters: %s
sr: Нисам успео да извезем параметре „DH“ приватног кључа: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l2994
en: Failed to export server DH key parameters: %s
sr: Нисам успео да извезем параметре „DH“ кључа сервера: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l3002
en: HPKE uses unsupported EC curve (%d, %d)
sr: ХПКЕ користи неподржану ЕЦ криву (%d, %d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l3015
en: Failed to create ECC public point for ECDH
sr: Нисам успео да створи, ЕЦЦ јавну тачку за ЕЦДХ

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l3060
en: HKDF extract failed: %s
sr: ХКДФ извлачење није успело: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l3072
en: HKDF expand failed: %s
sr: ХКДФ ширење није успело: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l3091
en: Failed to init AES-256-GCM cipher: %s
sr: Нисам успео да покренем „AES-256-GCM“ шифрера: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l3143
en: Failed to decode STRAP key: %s
sr: Нисам успео да дешифрујем „STRAP“ кључ: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l3169
en: Failed to regenerate STRAP key: %s
sr: Нисам успео да поново створим „STRAP“ кључ: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l3184 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l2513
en: Failed to generate STRAP key DER
sr: Нисам успео да створим ДЕР „STRAP“ кључа: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l3209
en: STRAP signature failed: %s
sr: „STRAP“ потпис није успео: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l3300
en: Certificate may be multiple certificate authentication incompatible.
sr: Уверење је можда несагласно са потврђивањем идентитета више уверења.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l3378
en: The certificate specifies key usages incompatible with authentication.
sr: Уверење наводи коришћење кључа несагласног са потврђивањем идентитета.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l3387
en: Certificate doesn't specify key usage.
sr: Уверење не наводи коришћење кључа.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l3405
en: Precondition failed %s[%s]:%d
sr: Предуслов није успео „%s[%s]“:%d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l3459
en: Failed to generate the PKCS#7 structure: %s.
sr: Нисам успео да створим ПКЦС#7 структуру: %s.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l3493
en: Precondition failed %s[%s]:%d.
sr: Предуслов није успео „%s[%s]“:%d.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls.c#l3553
en: Failed to sign data with second certificate: %s.
sr: Нисам успео да потпишем податке са другим уверењем: %s.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm.c#l56
en: TPM sign function called for %d bytes.
sr: Функција ТПМ знака је позвана за %d бајта.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm.c#l63
en: Failed to create TPM hash object: %s
sr: Нисам успео да направим ТПМ хеш објекат: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm.c#l70
en: Failed to set value in TPM hash object: %s
sr: Нисам успео да подесим ТПМ хеш објекат: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm.c#l80
en: TPM hash signature failed: %s
sr: Није успео ТПМ хеш потпис: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm.c#l102
en: Error decoding TSS key blob: %s
sr: Грешка декодирања блоба ТСС кључа: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm.c#l110 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm.c#l121 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm.c#l134
en: Error in TSS key blob
sr: Грешка у блобу ТСС кључа

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm.c#l141
en: Failed to create TPM context: %s
sr: Нисам успео да направим ТПМ контекст: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm.c#l148
en: Failed to connect TPM context: %s
sr: Нисам успео да повежем ТПМ контекст: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm.c#l156
en: Failed to load TPM SRK key: %s
sr: Нисам успео да учитам ТПМ СРК кључ: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm.c#l163
en: Failed to load TPM SRK policy object: %s
sr: Нисам успео да учитам објект ТПМ СРК политике: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm.c#l184
en: Failed to set TPM PIN: %s
sr: Нисам успео да подесим ТПМ ПИН: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm.c#l200
en: Failed to load TPM key blob: %s
sr: Нисам успео да учитам блоб ТПМ кључа: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm.c#l207
en: Enter TPM SRK PIN:
sr: Унесите ТПМ СРК ПИН:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm.c#l228
en: Failed to create key policy object: %s
sr: Нисам успео да направим објекат политике кључа: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm.c#l236
en: Failed to assign policy to key: %s
sr: Нисам успео да доделим политику кључу: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm.c#l245
en: Enter TPM key PIN:
sr: Унесите ПИН ТПМ кључа:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm.c#l246
en: Enter secondary key TPM PIN:
sr: Унесите ТПМ ПИН другог кључа:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm.c#l257
en: Failed to set key PIN: %s
sr: Нисам успео да подесим ПИН кључа: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2.c#l95
en: Unknown TPM2 EC digest size %d
sr: За ТПМ2 ЕЦ сажетак није позната величина %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2.c#l151 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2.c#l191
en: Not supporting EC sign algo %s
sr: Не подржавам алгоритам ЕЦ знака „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2.c#l247
en: Error decoding TSS2 key blob: %s
sr: Грешка декодирања блоба ТСС2 кључа: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2.c#l257
en: Failed to create ASN.1 type for TPM2: %s
sr: Нисам успео да направим АСН.1 врсту за ТПМ2: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2.c#l266
en: Failed to decode TPM2 key ASN.1: %s
sr: Нисам успео да дешифрујем ТПМ2 кључ АСН.1: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2.c#l274
en: Failed to parse TPM2 key type OID: %s
sr: Нисам успео да обрадим ТПМ2 кључ врсте ОИД: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2.c#l280
en: TPM2 key has unknown type OID %s not %s
sr: ТПМ2 кључ има непознату врсту ОИД „%s“ а не „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2.c#l298
en: Failed to parse TPM2 key parent: %s
sr: Нисам успео да обрадим родитеља ТПМ2 кључа: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2.c#l319
en: Failed to parse TPM2 pubkey element
sr: Нисам успео да обрадим елемент ТПМ2 јавног кључа

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2.c#l324
en: Failed to parse TPM2 privkey element
sr: Нисам успео да обрадим елемент ТПМ2 личног кључа

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2.c#l329
en: Parsed TPM2 key with parent %x, emptyauth %d
sr: Обрадих ТПМ2 кључ са родитељем %x, празно потврђивање идентитета %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2.c#l433
en: TPM2 digest too large: %d > %d
sr: ТПМ2 сажетак је превелик: %d > %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2.c#l487
en: PSS encoding failed; hash size %d too large for RSA key %d
sr: ПСС кодирање није успело; величина хеша %d је превелика за РСА кључ %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2.c#l622
en: TPMv2 RSA sign called for unknown algorithm %s
sr: ТПМв2 РСА знак је позван за непознати алгоритам „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l177
en: TPM2 password too long; truncating
sr: ТПМ2 лозинка је предуга; скраћујем је

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l195
en: owner
sr: власник

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l196
en: null
sr: ништа

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l197
en: endorsement
sr: одобрење

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l198
en: platform
sr: платформа

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l202
en: Creating primary key under %s hierarchy.
sr: Стварам примарни кључ под „%s“ хијерархијом.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l210 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_ibm.c#l266
en: Enter TPM2 %s hierarchy password:
sr: Упишите лозинку ТПМ2 „%s“хијерархије:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l218 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l316 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l392
en: TPM2 Esys_TR_SetAuth failed: 0x%x
sr: ТПМ2 „Esys_TR_SetAuth“ није успело: 0×%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l230
en: TPM2 Esys_CreatePrimary owner auth failed
sr: Потврђивање идентитета власника ТПМ2 „Esys_CreatePrimary“ није успело

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l235
en: TPM2 Esys_CreatePrimary failed: 0x%x
sr: ТПМ2 „Esys_CreatePrimary“ није успело: 0×%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l254
en: Establishing connection with TPM.
sr: Успостављам везу са ТПМ.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l259
en: TPM2 Esys_Initialize failed: 0x%x
sr: ТПМ2 „Esys_Initialize“ није успело: 0×%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l267
en: TPM2 was already started up thus false positive failing in tpm2tss log.
sr: ТПМ2 је већ покренут упркос лажном позитивном неуспеху у „tpm2tss“ дневнику.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l270
en: TPM2 Esys_Startup failed: 0x%x
sr: ТПМ2 „Esys_Startup“ није успело: 0×%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l283
en: Esys_TR_FromTPMPublic failed for handle 0x%x: 0x%x
sr: „Esys_TR_FromTPMPublic“ није успело за ручку 0×%x: 0×%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l307 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_ibm.c#l285
en: Enter TPM2 parent key password:
sr: Упишите лозинку кључа ТПМ2 родитеља:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l308 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_ibm.c#l286
en: Enter secondary TPM2 parent key password:
sr: Упишите лозинку другог ТПМ2 родитељског кључа:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l322
en: Loading TPM2 key blob, parent %x.
sr: Учитавам блоб ТПМ2 кључа, родитељ %x.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l330
en: TPM2 Esys_Load auth failed
sr: Потврђивање идентитета ТПМ2 „Esys_Load“ није успело

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l336
en: TPM2 Esys_Load failed: 0x%x
sr: ТПМ2 „Esys_Load“ није успело: 0×%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l346
en: TPM2 Esys_FlushContext for generated primary failed: 0x%x
sr: ТПМ2 „Esys_FlushContext“ за створеног примарног није успело: 0×%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l380 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_ibm.c#l376 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_ibm.c#l476
en: Enter TPM2 key password:
sr: Упишите лозинку ТПМ2 кључа:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l381 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_ibm.c#l377
en: Enter secondary TPM2 key password:
sr: Упишите лозинку другог ТПМ2 кључа:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l414
en: TPM2 RSA sign function called for %d bytes, algo %s
sr: Функција ТПМ2 РСА знака је позвана за %d бајта, алгоритам „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l434
en: TPM2 Esys_RSA_Decrypt auth failed
sr: Потврђивање идентитета ТПМ2 „Esys_RSA_Decrypt“ није успело

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l440 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l530
en: TPM2 failed to generate RSA signature: 0x%x
sr: ТПМ2 није успео да створи РСА потпис: 0×%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l484 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_ibm.c#l420
en: TPM2 EC sign function called for %d bytes.
sr: Функција ТПМ2 ЕЦ знака је позвана за %d бајта.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l524
en: TPM2 Esys_Sign auth failed
sr: Потврђивање идентитета ТПМ2 „Esys_Sign“ није успело

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l564 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_ibm.c#l512
en: Invalid TPM2 parent handle 0x%08x
sr: Неисправна ТПМ2 родитеља ручка 0×%08x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l581
en: Using SWTPM due to TPM_INTERFACE_TYPE environment variable
sr: Користим „SWTPM“ због „TPM_INTERFACE_TYPE“ променљиве окружења

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l586
en: TSS2_TctiLdr_Initialize failed for swtpm: 0x%x
sr: „TSS2_TctiLdr_Initialize“ није успело за „swtpm“: 0x%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l596 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_ibm.c#l529
en: Failed to import TPM2 private key data: 0x%x
sr: Нисам успео да увезем податке ТПМ2 личног кључа: 0×%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l605 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_ibm.c#l539
en: Failed to import TPM2 public key data: 0x%x
sr: Нисам успео да увезем податке ТПМ2 јавног кључа: 0×%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_esys.c#l619 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_ibm.c#l550
en: Unsupported TPM2 key type %d
sr: Неподржан ТПМ2 кључ врсте %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gnutls_tpm2_ibm.c#l55
en: TPM2 operation %s failed (%d): %s%s%s
sr: ТПМ2 радња „%s“ није успела (%d): %s%s%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l202
en: Challenge: %s
sr: Изазов: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l264
en: Response was: %s
sr: Одговор беше: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l300
en: Unknown ESP MAC algorithm: %s
sr: Непознат ЕСП МАЦ алгоритам: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l308
en: Unknown ESP encryption algorithm: %s
sr: Непознат алгоритам ЕСП шифровања: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l380
en: WARNING: Config XML contains <quarantine> tag with value of "%s".
        VPN connectivity may be disabled or limited.
sr: УПОЗОРЕЊЕ: ХМЛ подешавања садржи ознаку <quarantine> са вредношћу „%s“.
        ВПН повезивост може бити искључена или ограничена.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l390
en: Non-standard SSL tunnel path: %s
sr: Неуобичајена путања ССЛ тунела: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l394
en: Tunnel timeout (rekey interval) is %d minutes.
sr: Временски истек тунела (период поновног кључа) је %d минута.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l406
en: Gateway address in config XML (%s) differs from external gateway address (%s).
sr: Адреса мрежног пролаза у подешавању ХМЛ-а (%s) се разликује од адресе спољног мрежног пролаза (%s).

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l413
en: IPv6 gateway address in config XML (%s) differs from external gateway address (%s).
sr: Адреса ИПв6 мрежног пролаза у ХМЛ-у подешавања (%s) се разликује од адресе спољног мрежног пролаза (%s).

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l418
en: Config XML <connected-gw-ip> address (%s) differs from external
    gateway address (%s). Please report this to
    <%s>, including any problems
    with ESP or other apparent loss of connectivity or performance.
sr: Адреса <connected-gw-ip> ХМЛ-а подешавања (%s) се разликује од адресе
    спољног мрежног пролаза (%s). Пошаљите извештај о овоме на
    <%s>, укључујући све проблеме са
    ЕСП-ом или другим значајним губитком повезивости или учинковитости.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l486
en: GlobalProtect config sent ipsec-mode=%s (expected esp-tunnel)
sr: Подешавање опште заштите је послало „ipsec-mode=%s“ (очекиван је есп-тунел)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l494 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l775
en: Ignoring ESP keys since ESP support not available in this build
sr: Занемарујем ЕСП кључеве пошто ЕСП подршка није доступна у овом издању

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l514
en: Unknown GlobalProtect config tag <%s>: %s
sr: Непозната ознака подешавања опште заштите <%s>: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l527
en: GlobalProtect IPv6 support is experimental. Please report results to <%s>.
sr: ИПв6 подршка Опште заштите је експериментална. О резултатима известите на <%s>.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l550
en: Did not receive ESP keys and matching gateway in GlobalProtect config; tunnel will be TLS only.
sr: Нисам примио ЕСП кључеве и одговарајући мрежни пролаз у подешавању Опште заштите; тунел ће бити само ТЛС.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l614
en: ESP disabled
sr: ЕСП је искључено

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l616
en: No ESP keys received
sr: Није примљен ЕСП кључ

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l618
en: ESP support not available in this build
sr: ЕСП подршка није доступна у овој изградњи

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l630
en: No MTU received. Calculated %d for %s%s
sr: Нисам примио МТУ. Израчунах %d за %s%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l657
en: Connecting to HTTPS tunnel endpoint ...
sr: Повезујем се на крајњу тачку ХТТПС тунела ...

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l679
en: Error fetching GET-tunnel HTTPS response.
sr: Грешка довлачења „GET-тунел“ ХТТПС одговора.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l688
en: Gateway disconnected immediately after GET-tunnel request.
sr: Мрежни пролаз је искључен одмах након „GET-тунел“ захтева.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l700 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ppp.c#l1130
en: Got unexpected HTTP response: %.*s
sr: Добих неочекивани ХТТП одговор: %.*s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l846
en: WARNING: Server asked us to submit HIP report with md5sum %s.
        VPN connectivity may be disabled or limited without HIP report submission.
        %s
sr: УПОЗОРЕЊЕ: Сервер је затражио од нас да предамо ХИП извештај са „md5sum %s“.
        ВПН повезивост може бити искључена или ограничена без предаје ХИП извештаја.
        %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l850
en: However, running the HIP report submission script on this platform is not yet implemented.
sr: Међутим, покретање скрипте предаје ХИП извештаја на овој платформи још није примењено.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l852
en: You need to provide a --csd-wrapper argument with the HIP report submission script.
sr: Треба да доставите „--csd-wrapper“ аргумент са скриптом предаје ХИП извештаја.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l862
en: Error: Running the 'HIP Report' script on this platform is not yet implemented.
sr: Грешка: Покретање скрипте „ХИП извештај“ на овој платформи још није примењено.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l867
en: Trying to run HIP Trojan script '%s'.
sr: Покушавам да покренем ХИП скрипту тројанца „%s“.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l875
en: Failed to create pipe for HIP script
sr: Нисам успео да створим спојку за ХИП скрипту

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l899
en: HIP script '%s' exited abnormally
sr: ХИП скрипта „%s“ је изашла неисправно

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l904
en: HIP script '%s' returned non-zero status: %d
sr: ХИП скрипта „%s“ је вратила не-нулто стање: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l909
en: HIP script '%s' completed successfully (report is %d bytes).
sr: ХИП скрипта „%s“ је успешно довршена (извештај је %d бајта).

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l914
en: HIP report submission failed.
sr: Предаја ХИП извештаја није успела.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l916
en: HIP report submitted successfully.
sr: ХИП извештај је успешно предат.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l952
en: Failed to exec HIP script %s
sr: Нисам успео да извршим ХИП скрипту „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l966
en: Gateway says HIP report submission is needed.
sr: Мрежни пролаз каже да је предаја ХИП извештаја потребна.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l970
en: Gateway says no HIP report submission is needed.
sr: Мрежни пролаз каже да предаја ХИП извештаја није потребна.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l1027
en: ESP tunnel connected; exiting HTTPS mainloop.
sr: ЕСП тунел је повезан; излазим из ХТТПС главне петље.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l1054
en: Failed to connect ESP tunnel; using HTTPS instead.
sr: Нисам успео да се повежем на ЕСП тунел; користим ХТТПС.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l1091
en: Packet receive error: %s
sr: Пакет је примио грешку: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l1112
en: Unexpected packet length. SSL_read returned %d (includes 16 header bytes) but header payload_len is %d
sr: Неочекивана дужина пакета. „SSL_read“ је вратило %d (укључује бајтове 16 заглавља) али заглавље „payload_len“ је %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l1122
en: Got GPST DPD/keepalive response
sr: Добих одговор ГПСТ ДПД/одржи_активним

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l1126
en: Expected 0000000000000000 as last 8 bytes of DPD/keepalive packet header, but got:
sr: Очекивах 0000000000000000 као последња 8 бајта ДПД/одржи_активним заглавља пакета, али добих:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l1133
en: Received IPv%d data packet of %d bytes
sr: Примих пакет ИПв%d података од %d бајта

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l1138
en: Expected 0100000000000000 as last 8 bytes of data packet header, but got:
sr: Очекивах 0100000000000000 као последња 8 бајта заглавља пакета података, али добих:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l1151
en: Unknown packet. Header dump follows:
sr: Непознат пакет. Избачај заглавља следи:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l1198
en: GlobalProtect HIP check due
sr: Рок провере ХИП-а Опште заштите

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l1210
en: HIP check or report failed
sr: ХИП провера или извештај није успела

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l1223
en: GlobalProtect rekey due
sr: Рок поновног кључа Опште заштите

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l1228
en: GPST Dead Peer Detection detected dead peer!
sr: Откривање неактивног парњака ГПСТ-а је открило неактивног парњака!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l1248
en: Send GPST DPD/keepalive request
sr: Послао сам одговор ГПСТ ДПД/одржи_активним

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l1271
en: Sending IPv%d data packet of %d bytes
sr: Шаљем пакет ИПв%d података од %d бајта

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gpst.c#l1473 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l1271
en: Failed to send ESP probe
sr: Нисам успео да пошаљем ЕСП пробу

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gssapi.c#l75
en: Error importing GSSAPI name for authentication:
sr: Грешка увоза ГССАПИ назива за потврђивање идентитета:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gssapi.c#l128
en: Error generating GSSAPI response:
sr: Грешка стварања ГССАПИ одговора:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gssapi.c#l145
en: Attempting GSSAPI authentication to proxy
sr: Покушавам ГССАПИ потврђивање идентитета са посредником

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gssapi.c#l148
en: Attempting GSSAPI authentication to server '%s'
sr: Покушавам ГССАПИ потврђивање идентитета са сервером „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gssapi.c#l203 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gssapi.c#l259 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/sspi.c#l190 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconne
en: GSSAPI authentication completed
sr: ГССАПИ потврђивање идентитета је обављено

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gssapi.c#l214
en: GSSAPI token too large (%zd bytes)
sr: ГССАПИ модул је превелик (%zd бајта)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gssapi.c#l227
en: Sending GSSAPI token of %zu bytes
sr: Шаљем ГССАПИ модул од %zu бајта

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gssapi.c#l232
en: Failed to send GSSAPI authentication token to proxy: %s
sr: Нисам успео да пошаљем ГССАПИ модул потврђивања идентитета посреднику: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gssapi.c#l240 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gssapi.c#l267
en: Failed to receive GSSAPI authentication token from proxy: %s
sr: Нисам успео да примим ГССАПИ модул потврђивања идентитета од посредника: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gssapi.c#l246
en: SOCKS server reported GSSAPI context failure
sr: СОЦКС сервер је известио о неуспеху ГССАПИ контекста

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gssapi.c#l250
en: Unknown GSSAPI status response (0x%02x) from SOCKS server
sr: Непознат одговор ГССАПИ стања (0х%02x) са СОЦКС сервера

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gssapi.c#l271
en: Got GSSAPI token of %zu bytes: %02x %02x %02x %02x
sr: Добих ГССАПИ модул од %zu бајта: %02x %02x %02x %02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gssapi.c#l297
en: Sending GSSAPI protection negotiation of %zu bytes
sr: Шаљем преговор ГССАПИ заштите од %zu бајта

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gssapi.c#l302
en: Failed to send GSSAPI protection response to proxy: %s
sr: Нисам успео да пошаљем одговор ГССАПИ заштите посреднику: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gssapi.c#l310 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gssapi.c#l320
en: Failed to receive GSSAPI protection response from proxy: %s
sr: Нисам успео да примим одговор ГССАПИ заштите од посредника: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gssapi.c#l325
en: Got GSSAPI protection response of %zu bytes: %02x %02x %02x %02x
sr: Добих одговор ГССАПИ заштите од %zu бајта: %02x %02x %02x %02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gssapi.c#l335
en: Invalid GSSAPI protection response from proxy (%zu bytes)
sr: Неисправан одговор ГССАПИ заштите са посредника (%zu бајта)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gssapi.c#l344 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/sspi.c#l407
en: SOCKS proxy demands message integrity, which is not supported
sr: СОЦКС посредник тражи целовитост поруке, што није подржано

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gssapi.c#l348 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/sspi.c#l411
en: SOCKS proxy demands message confidentiality, which is not supported
sr: СОЦКС посредник тражи поверљивост поруке, што није подржано

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/gssapi.c#l352 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/sspi.c#l415
en: SOCKS proxy demands protection unknown type 0x%02x
sr: СОЦКС посредник тражи непознату врсту заштите 0х%02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http-auth.c#l69
en: Attempting HTTP Basic authentication to proxy
sr: Покушавам ХТТП Основно потврђивање идентитета са посредником

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http-auth.c#l71
en: Attempting HTTP Basic authentication to server '%s'
sr: Покушавам ХТТП Основно потврђивање идентитета са сервером „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http-auth.c#l98
en: Attempting HTTP Bearer authentication to server '%s'
sr: Покушавам потврђивање идентитета ХТТП носиоца са сервером „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http-auth.c#l112 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1167
en: This version of OpenConnect was built without GSSAPI support
sr: Ово издање Отвореног повезивања је изграђено без ГССАПИ подршке

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http-auth.c#l153
en: Proxy requested Basic authentication which is disabled by default
sr: Посредник захтева Основно потврђивање идентитета које је по основи искључено

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http-auth.c#l156
en: Server '%s' requested Basic authentication which is disabled by default
sr: Сервер „%s“ захтева Основно потврђивање идентитета које је по основи искључено

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http-auth.c#l169
en: No more authentication methods to try
sr: Нема више начина потврђивања идентитета

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l56
en: No memory for allocating cookies
sr: Нема меморије за доделу колачића

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l255 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l281
en: Error reading HTTP response: %s
sr: Грешка читања ХТТП одговора: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l266
en: Failed to parse HTTP response '%s'
sr: Нисам успео да обрадим ХТТП одговор „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l272
en: Got HTTP response: %s
sr: Добих ХТТП одговор: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l295
en: Ignoring unknown HTTP response line '%s'
sr: Занемарујем непознати ред ХТТП одговора „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l314
en: Invalid cookie offered: %s
sr: Понуђен је неисправан колачић: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l334
en: SSL certificate authentication failed
sr: Није успело потврђивање идентитета ССЛ уверења

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l367
en: Response body has negative size (%d)
sr: Тело одговора има негативну величину (%d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l378
en: Unknown Transfer-Encoding: %s
sr: Непознато преносно-кодирање: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l399
en: HTTP body %s (%d)
sr: ХТТП тело %s (%d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l415 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l459
en: Error reading HTTP response body
sr: Грешка читања тела ХТТП одговора

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l430
en: Error fetching chunk header
sr: Грешка довлачења заглавља делића

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l441
en: HTTP chunk length is negative (%ld)
sr: Дужина ХТТП дела је негативна (%ld)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l447
en: HTTP chunk length is too large (%ld)
sr: Дужина ХТТП дела је превелика (%ld)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l470
en: Error fetching HTTP response body
sr: Грешка довлачења тела ХТТП одговора

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l487
en: Cannot receive HTTP 1.0 body without closing connection
sr: Не могу да примим ХТТП 1.0 тело без затварања везе

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l649
en: Failed to parse redirected URL '%s': %s
sr: Нисам успео да обрадим преусмерену адресу „%s“: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l680
en: Cannot follow redirection to non-https URL '%s'
sr: Не могу да пратим преусмерење на не-хттпс адресе „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l701
en: Allocating new path for relative redirect failed: %s
sr: Није успело додељивање нове путање за релативно преусмерење: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l778
en: HTTPS socket closed by peer; reopening
sr: Парњак је затворио ХТТПС прикључницу; отварам поново

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l932
en: Retrying failed %s request on new connection
sr: Поновно покушавање није успело за „%s“ захтев при новој вези

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1015
en: request granted
sr: захтев је одобрен

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1016
en: general failure
sr: општи неуспех

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1017
en: connection not allowed by ruleset
sr: веза није дозвољена скупом правила

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1018
en: network unreachable
sr: мрежа је недостижна

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1019
en: host unreachable
sr: домаћин је недостижан

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1020
en: connection refused by destination host
sr: везу је одбио одредишни домаћин

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1021
en: TTL expired
sr: ТТЛ је истекло

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1022
en: command not supported / protocol error
sr: наредба није подржана / грешка протокола

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1023
en: address type not supported
sr: врста адресе није подржана

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1033
en: SOCKS server requested username/password but we have none
sr: СОЦКС сервер је затражио корисничко име/лозинку али ми немамо ниједно

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1041
en: Username and password for SOCKS authentication must be < 255 bytes
sr: Корисничко име и лозинка за СОЦКС потврђивање идентитета морају бити < 255 бајта

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1056 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1119
en: Error writing auth request to SOCKS proxy: %s
sr: Грешка писања захтева потврђивања идентитета на СОЦКС посреднику: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1064 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1126
en: Error reading auth response from SOCKS proxy: %s
sr: Грешка читања захтева потврђивања идентитета са СОЦКС посредника: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1071 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1132
en: Unexpected auth response from SOCKS proxy: %02x %02x
sr: Неочекиван одговор потврђивања идентитета са СОЦКС посредника: %02x %02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1077
en: Authenticated to SOCKS server using password
sr: Потврдили сте идентитет на СОЦКС посреднику користећи лозинку

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1081
en: Password authentication to SOCKS server failed
sr: Није успело потврђивање идентитета лозинком на СОЦКС серверу

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1144 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1151
en: SOCKS server requested GSSAPI authentication
sr: СОЦКС сервер захтева ГССАПИ потврђивање идентитета

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1157
en: SOCKS server requested password authentication
sr: СОЦКС сервер захтева потврђивање идентитета лозинком

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1164
en: SOCKS server requires authentication
sr: СОЦКС сервер захтева потврђивање идентитета

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1173
en: SOCKS server requested unknown authentication type %02x
sr: СОЦКС сервер захтева непознату врсту потврђивања идентитета %02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1179
en: Requesting SOCKS proxy connection to %s:%d
sr: Захтевам везу СОЦКС посредника са %s:%d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1194
en: Error writing connect request to SOCKS proxy: %s
sr: Грешка писања захтева повезивања са СОЦКС посредником: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1202 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1244
en: Error reading connect response from SOCKS proxy: %s
sr: Грешка читања одговора везе са СОЦКС посредника: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1208
en: Unexpected connect response from SOCKS proxy: %02x %02x...
sr: Неочекиван одговор везе са СОЦКС посредника: %02x %02x...

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1216
en: SOCKS proxy error %02x: %s
sr: Грешка СОЦКС посредника %02x: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1220
en: SOCKS proxy error %02x
sr: Грешка СОЦКС посредника %02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1237
en: Unexpected address type %02x in SOCKS connect response
sr: Неочекивана врста адресе %02x у одговору СОЦКС везе

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1260
en: Requesting HTTP proxy connection to %s:%d
sr: Захтевам везу ХТТП посредника са %s:%d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1295
en: Sending proxy request failed: %s
sr: Нисам успео да пошаљем захтев посредника: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1318
en: Proxy CONNECT request failed: %d
sr: Захтев ПОВЕЗИВАЊА посредника није успео: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1337
en: Unknown proxy type '%s'
sr: Непозната врста посредника „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1363
en: Failed to parse proxy '%s'
sr: Нисам успео да обрадим посредника „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/http.c#l1387
en: Only http or socks(5) proxies supported
sr: Подржани су само хттп или соцкс(5) посредници

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/library.c#l124
en: Cisco AnyConnect or OpenConnect
sr: Циско Ени Конект или ОпенКонект

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/library.c#l166
en: Compatible with Palo Alto Networks (PAN) GlobalProtect SSL VPN
sr: Сагласно са ССЛ ВПН Опште заштите Пало Алто мрежа (PAN)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/library.c#l187
en: Compatible with Pulse Connect Secure SSL VPN
sr: Сагласно са ССЛ ВПН Пулс Конект Секјуром

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/library.c#l330
en: Unknown VPN protocol '%s'
sr: Непознати ВПН протокол „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/library.c#l353
en: Built against SSL library with no Cisco DTLS support
sr: Изграђено је ССЛ библиотеком без Циско ДТЛС подршке

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/library.c#l519
en: No IP address received. Aborting
sr: Није примљена ИП адреса. Прекидам

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/library.c#l527
en: Reconnect gave different Legacy IP address (%s != %s)
sr: Поновно повезивање је дало другачију Стару ИП адресу (%s != %s)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/library.c#l536
en: Reconnect gave different Legacy IP netmask (%s != %s)
sr: Поновно повезивање је дало другачију Стару ИП мрежну маску (%s != %s)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/library.c#l544
en: Reconnect gave different IPv6 address (%s != %s)
sr: Поновно повезивање је дало другачију ИПв6 адресу (%s != %s)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/library.c#l552
en: Reconnect gave different IPv6 netmask (%s != %s)
sr: Поновно повезивање је дало другачију ИПв6 мрежну маску (%s != %s)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/library.c#l567
en: IPv6 configuration received but MTU %d is too small.
sr: Примљено је ИПв6 подешавање али МТУ %d је премали.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/library.c#l1096
en: Failed to parse server URL '%s'
sr: Нисам успео да обрадим адресу сервера „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/library.c#l1102
en: Only https:// permitted for server URL
sr: Дозвољено је само „https://“ за адресу сервера

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/library.c#l1525
en: Unknown certificate hash: %s.
sr: Непознат хеш уверења: %s.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/library.c#l1559
en: The size of the provided fingerprint is less than the minimum required (%u).
sr: Величина достављеног отиска је мања од потребног минимума (%u).

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/library.c#l1616
en: No form handler; cannot authenticate.
sr: Нема руковаоца обрасцем; не могу да потврдим идентитет.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l411
en: Fatal error in command line handling
sr: Кобна грешка у раду са линијом наредби

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l448
en: ReadConsole() failed: %s
sr: Није успела функција читања конзоле: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l497 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l510
en: Error converting console input: %s
sr: Грешка претварања улаза конзоле: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l665
en: For assistance with OpenConnect, please see the web page at
      %s
sr: За испомоћ са Отвореним повезивањем, погледајте веб страницу на
      „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l674
en: Using %s. Features present:
sr: Користим „%s“. Присутне функције:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l686
en: OpenSSL ENGINE not present
sr: Није присутан ПОГОН ОтвореногССЛ-а

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l725
en: WARNING: This binary lacks DTLS and/or ESP support. Performance will be impaired.
sr: УПОЗОРЕЊЕ: Нема ДТЛС и/или ЕСП подршке у овој извршној. Делотворност ће бити умањена.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l737
en: Supported protocols:
sr: Подржани протоколи:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l739 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l757
en:  (default)
sr:  (основно)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l754
en: Set VPN protocol
sr: Поставите ВПН протокол

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l771
en: Allocation failure for string from stdin
sr: Неуспех додељвања за ниску са стандардног улаза

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l795
en: fgets (stdin)
sr: fgets (стдул)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l856
en: Cannot process this executable path "%s"
sr: Не могу да обрадим путању ове извршне „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l863
en: Allocation for vpnc-script path failed
sr: Додела за путању впнц-скрипте није успела

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l935
en: Override hostname '%s' to '%s'
sr: Преписује назив домаћина „%s“ са „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l948
en: Usage:  openconnect [options] <server>
sr: Употреба:  openconnect [опције] <сервер>

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l949
en: Open client for multiple VPN protocols, version %s
sr: Отворени клијент за више ВПН протокола, издање %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l951
en: Read options from config file
sr: Чита опције из датотеке подешавања

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l952
en: Report version number
sr: Извештава о броју издања

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l953
en: Display help text
sr: Приказује текст помоћи

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l957
en: Authentication
sr: Потврђивање идентитета

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l958
en: Set login username
sr: Подешава корисничко име пријављивања

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l959
en: Disable password/SecurID authentication
sr: Искључује потврђивање идентитета лозинком/Безбедним ИБ-ом

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l960
en: Do not expect user input; exit if it is required
sr: Не очекује кориснички унос; излази ако је затражен

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l961
en: Read password from standard input
sr: Чита лозинку са стандардног улаза

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l962
en: Choose authentication login selection
sr: Бира избор пријаве потврђивања идентитета

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l963
en: Provide authentication form responses
sr: Обезбеђује потврђивање идентитета из одговора

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l964
en: Use SSL client certificate CERT
sr: Користи уверење УВЕР ССЛ клијента

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l965
en: Use SSL private key file KEY
sr: Користи КЉУЧ датотеке личног кључа ССЛ-а

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l966
en: Warn when certificate lifetime < DAYS
sr: Упозорава када је животни век уверења < ДАНА

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l967
en: Set login usergroup
sr: Подешава корисничку групу пријављивања

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l968
en: Set key passphrase or TPM SRK PIN
sr: Подешава лозинку кључа или ТПМ СРК ПИН

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l970
en: Key passphrase is fsid of file system
sr: Лозинка кључа је иб система датотека или систем датотека

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l971
en: Software token type: rsa, totp, hotp or oidc
sr: Врста софтверског модула: „rsa“, „totp“, „hotp“ или „oidc“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l972
en: Software token secret or oidc token
sr: Тајна софтверског модула или оидц модул

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l974
en: (NOTE: libstoken (RSA SecurID) disabled in this build)
sr: (НАПОМЕНА: „libstoken“ (РСА Безбедни ИБ) је искључена у овој изградњи)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l977
en: (NOTE: Yubikey OATH disabled in this build)
sr: (НАПОМЕНА: „Yubikey“ ОАТХ је искључен у овој изградњи)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l980
en: Server validation
sr: Потврђивање сервера

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l982
en: Disable default system certificate authorities
sr: Искључује основне системске издаваче уверења

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l983
en: Cert file for server verification
sr: Датотека уверења за проверу сервера

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l985
en: Internet connectivity
sr: Интернет повезивост

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l987
en: Set proxy server
sr: Подешава посреднички сервер

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l988
en: Set proxy authentication methods
sr: Подешава начине потврђивања идентитета посредника

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l989
en: Disable proxy
sr: Искључује посредника

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l990
en: Use libproxy to automatically configure proxy
sr: Користи „libproxy“ да самостално подеси посредника

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l992
en: (NOTE: libproxy disabled in this build)
sr: (НАПОМЕНА: „libproxy“ је искључена у овој изградњи)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l995
en: Use IP when connecting to HOST
sr: Користи ИП приликом повезивања са ДОМАЋИНОМ

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l996
en: Copy TOS / TCLASS field into DTLS and ESP packets
sr: Умножава ТОС / ТКЛАСА поље у ДТЛС и ЕСП пакете

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l997
en: Set local port for DTLS and ESP datagrams
sr: Поставља месни прикључник за ДТЛС и ЕСП датаграме

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l999
en: Authentication (two-phase)
sr: Потврђивање идентитета (две фазе)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1000
en: Use authentication cookie COOKIE
sr: Користи колачић потврђивања идентитета „COOKIE“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1001
en: Read cookie from standard input
sr: Чита колачић са стандардног улаза

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1002
en: Authenticate only and print login info
sr: Само потврђује идентитет и исписује податке о пријави

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1003
en: Fetch and print cookie only; don't connect
sr: Само добавља и исписује колачић; не повезује се

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1004
en: Print cookie before connecting
sr: Испсиује колачић пре повезивања

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1007
en: Process control
sr: Контрола поступка

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1008
en: Continue in background after startup
sr: Наставља у позадини након покретања

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1009
en: Write the daemon's PID to this file
sr: Пише ПИБ позадинца у ову датотеку

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1010
en: Drop privileges after connecting
sr: Одбацује овлашћења након повезивања

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1013
en: Logging (two-phase)
sr: Пријављивање (две фазе)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1015
en: Use syslog for progress messages
sr: Користи системски дневник за поруке напредовања

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1017
en: More output
sr: Више излаза

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1018
en: Less output
sr: Мање излаза

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1019
en: Dump HTTP authentication traffic (implies --verbose)
sr: Исписује саобраћај ХТТП потврђивања идентитета (подразумева „--verbose“)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1020
en: Prepend timestamp to progress messages
sr: Додаје датум и време порукама напредовања

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1022
en: VPN configuration script
sr: Скрипта ВПН подешавања

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1023
en: Use IFNAME for tunnel interface
sr: Користи АКОНАЗИВ за уређај тунела

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1024
en: Shell command line for using a vpnc-compatible config script
sr: Линија наредбе шкољке за коришћење впнц-сагласне скрипте подешавања

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1025
en: default
sr: основно

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1027
en: Pass traffic to 'script' program, not tun
sr: Прослеђујем саобраћај програму „script“, а не туну

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1030
en: Tunnel control
sr: Контрола тунела

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1031
en: Do not ask for IPv6 connectivity
sr: Не тражи ИПв6 повезивост

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1032
en: XML config file
sr: ИксМЛ датотека подешавања

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1033
en: Request MTU from server (legacy servers only)
sr: Захтева МТУ са сервера (само стари сервери)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1034
en: Indicate path MTU to/from server
sr: Указује на МТУ путању до/од сервера

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1035
en: Enable stateful compression (default is stateless only)
sr: Укључује постојано сажимање (основно је само непостојано)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1036
en: Disable all compression
sr: Искључује сва сажимања

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1038
en: Require perfect forward secrecy
sr: Захтева савршену тајност прослеђивања

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1039
en: Disable DTLS and ESP
sr: Искључује ДТЛС и ЕСП

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1040
en: OpenSSL ciphers to support for DTLS
sr: Шифрери ОтвореногССЛ-а за подршку ДТЛС-а

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1041
en: Set packet queue limit to LEN pkts
sr: Подешава ограничење реда пакета на ДУЖИНУ пакета

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1043
en: Local system information
sr: Информације о локалном систему

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1044
en: HTTP header User-Agent: field
sr: Корисник-Агент ХТТП заглавља: поље

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1045
en: Local hostname to advertise to server
sr: Назив домаћина за обавештавање сервера

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1048
en: reported version string during authentication
sr: пријављена ниска издања за време потврђивања идентитета

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1049
en: default:
sr: основно:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1051
en: Trojan binary (CSD) execution
sr: Извршавање бинарне (CSD) тројанца

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1053
en: Drop privileges during trojan execution
sr: Одбацује овлашћења за време извршавања тројанца

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1054
en: Run SCRIPT instead of trojan binary
sr: Покреће СКРИПТУ уместо извршне тројанца

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1058
en: Server bugs
sr: Грешке сервера

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1059
en: Disable HTTP connection re-use
sr: Искључује поновно коришћење ХТТП везе

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1060
en: Do not attempt XML POST authentication
sr: Не покушава ИксМЛ ПОСТ потврђивање идентитета

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1088
en: Failed to allocate string
sr: Нисам успео да доделим ниску

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1161
en: Failed to get line from config file: %s
sr: Нисам успео да добавим ред из датотеке подешавања: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1201
en: Unrecognised option at line %d: '%s'
sr: Непозната опција у %d. реду: „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1211
en: Option '%s' does not take an argument at line %d
sr: Опција „%s“ не узима аргумент у %d. реду

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1215
en: Option '%s' requires an argument at line %d
sr: Опција „%s“ захтева аргумент у %d. реду

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1247
en: Invalid user "%s": %s
sr: Неисправан корисник „%s“: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1256
en: Invalid user ID "%d": %s
sr: Неисправан ИБ корисника „%d“: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1539
en: Unhandled autocomplete for option %d '--%s'. Please report.
sr: Неуправљано самодовршавање за опцију %d „--%s“. Пријавите ово, не било вам тешко.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1569
en: in progress
sr: у току

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1572
en: disabled
sr: искључено

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1646
en: Failed to open '%s' for write: %s
sr: Нисам успео да отворим „%s“ ради уписа: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1663
en: Continuing in background; pid %d
sr: Настављам рад у позадини, пиб %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1729
en: WARNING: Cannot set locale: %s
sr: УПОЗОРЕЊЕ: Не могу да поставим језик: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1742
en: WARNING: This version of OpenConnect was built without iconv
             support but you appear to be using the legacy character
             set "%s". Expect strangeness.
sr: УПОЗОРЕЊЕ: Ово издање отвореног повезивања је изграђено без иконв
             подршке али изгледа да користите наслеђени знак
             подесите „%s“. Очекујте неочекивано.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1749
en: WARNING: This version of OpenConnect is %s but
             the libopenconnect library is %s
sr: УПОЗОРЕЊЕ: Ово издање „openconnect“-а је %s али
             библиотека „libopenconnect“ је %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1788
en: Failed to allocate vpninfo structure
sr: Нисам успео да доделим структуру впнподатака

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1848
en: Cannot use 'config' option inside config file
sr: Не можете користити опцију „config“ унутар датотеке подешавања

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1856
en: Cannot open config file '%s': %s
sr: Не могу да отворим датотеку подешавања „%s“: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1873
en: Invalid compression mode '%s'
sr: Неисправан режим запакивања „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1899 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1920
en: Failed to allocate memory
sr: Нисам успео да доделим меморију

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l1915
en: Missing colon in resolve option
sr: Недостаје двотачка у опцији решавања

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2007 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2017
en: MTU %d too small
sr: МТУ %d је премало

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2047
en: Disabling all HTTP connection re-use due to --no-http-keepalive option.
    If this helps, please report to <%s>.
sr: Искључујем поновно коришћење свих ХТТП веза због опције „--no-http-keepalive“.
    Ако ово помогне, известите о томе на „<%s>“.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2054
en: The --no-cert-check option was insecure and has been removed.
    Fix your server's certificate or use --servercert to trust it.
sr: Опција „--no-cert-check“ није била безбедна и уклоњена је.
    Исправите ваше уверење сервера или користите „--servercert“ да му верујете.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2075
en: Queue length zero not permitted; using 1
sr: Нулта дужина реда није дозвољена; користим 1

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2089
en: OpenConnect version %s
sr: Отворено повезивање издање %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2137
en: Invalid software token mode "%s"
sr: Неисправан режим софтверског модула „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2176
en: WARNING: You specified %s. This should not be
             necessary; please report cases where a priority string
             override is necessary to connect to a server
             to <%s>.
sr: УПОЗОРЕЊЕ: Навели сте „%s“. То неће бити
             потребно; известите о случају где је потребно превазилажење
             ниске хитности за повезивање на сервер
             на <%s>.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2214
en: Too many arguments on command line
sr: Превише аргумената на линији наредби

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2217
en: No server specified
sr: Није наведен сервер

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2235
en: This version of OpenConnect was built without libproxy support
sr: Ово издање отвореног повезивања је изграђено без подршке библиотеке посредника

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2345
en: Creating SSL connection failed
sr: Није успело стварање ССЛ везе

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2360
en: Set up UDP failed; using SSL instead
sr: Постављање УДП-а није успело; користим ССЛ

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2366
en: No --script argument provided; DNS and routing are not configured
sr: Није достављен аргумент „--script“; ДНС и упућивање нису подешени

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2368
en: See %s
sr: Погледајте „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2381
en: User requested reconnect
sr: Корисник је затражио поновно повезивање

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2396
en: Session terminated by server; exiting.
sr: Сервер је окончао сесију; излазим.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2427
en: Unknown error; exiting.
sr: Непозната грешка; излазим.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2447
en: Failed to open %s for write: %s
sr: Нисам успео да отворим „%s“ ради уписа: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2455
en: Failed to write config to %s: %s
sr: Нисам успео да упишем подешавања у „%s“: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2532
en: 
    Certificate from VPN server "%s" failed verification.
    Reason: %s
sr: 
    Није успело потврђивање уверења са ВПН сервера „%s“.
    Разлог: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2535
en: To trust this server in future, perhaps add this to your command line:
sr: Да и даље верујете овом серверу, додајте ово на линију наредби:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2541
en: Enter '%s' to accept, '%s' to abort; anything else to view:
sr: Унесите „%s“ да прихватите, „%s“ да прекинете; било шта друго да прегледате:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2542 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2561
en: no
sr: не

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2542 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2548
en: yes
sr: да

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2570
en: Server key hash: %s
sr: Хеш серверског кључа: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2604
en: Auth choice "%s" matches multiple options
sr: Избор потврђивања идентитета „%s“ се поклапа са више опција

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2607
en: Auth choice "%s" not available
sr: Избор потврђивања „%s“ није доступан

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2628
en: User input required in non-interactive mode
sr: Кориснички улаз је затражен у немеђудејственом режиму

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2870
en: Failed to open token file for write: %s
sr: Нисам успео да отворим датотеку модула ради уписа: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2878
en: Failed to write token: %s
sr: Нисам успео да запишем модул: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2925 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2949
en: Soft token string is invalid
sr: Ниска софтверског модула је неисправна

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2929
en: Can't open stoken file
sr: Не могу да отворим датотеку „stoken“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2931
en: Can't open ~/.stokenrc file
sr: Не могу да отворим датотеку „~/.stokenrc“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2934
en: OpenConnect was not built with libstoken support
sr: Отворено повезивање није изграђено са подршком „libstoken“-а

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2937
en: General failure in libstoken
sr: Општи неуспех у „libstoken“-у

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2952
en: OpenConnect was not built with liboath support
sr: Отворено повезивање није изграђено са подршком „liboath“-а

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2955
en: General failure in liboath
sr: Општи неуспех у „liboath“-у

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2966
en: Yubikey token not found
sr: Нисам нашао модул Јуби кључа

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2969
en: OpenConnect was not built with Yubikey support
sr: Отворено повезивање није изграђено са подршком Јуби кључа

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2972
en: General Yubikey failure: %s
sr: Општи неуспех Јуби кључа: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2981
en: Can't open oidc file
sr: Не могу да отворим датотеку „iodc“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/main.c#l2984
en: General failure in oidc token
sr: Општи неуспех у оидц модулу

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/mainloop.c#l121
en: Set up tun script failed
sr: Подешавање тун скрипте није успело

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/mainloop.c#l128
en: Set up tun device failed
sr: Подешавање тун уређаја није успело

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/mainloop.c#l294
en: Caller paused the connection
sr: Позивник је паузирао везу

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/mainloop.c#l307
en: No work to do; sleeping for %d ms...
sr: Беспослен сам; одспаваћу %d ms...

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/mainloop.c#l328
en: WaitForMultipleObjects failed: %s
sr: Чекање на више објеката није успело: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/mainloop.c#l396
en: Failed select() in mainloop
sr: Није успело „select()“ у главној петљи

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ntlm.c#l88 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/sspi.c#l113 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/sspi.c#l196
en: InitializeSecurityContext() failed: %lx
sr: Покретање контекста безбедности није успело: %lx

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ntlm.c#l114 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/sspi.c#l47
en: AcquireCredentialsHandle() failed: %lx
sr: Руковање набавком уверења није успело: %lx

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ntlm.c#l247
en: Error communicating with ntlm_auth helper
sr: Грешка у разговору са „ntlm_auth“ помоћником

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ntlm.c#l266
en: Attempting HTTP NTLM authentication to proxy (single-sign-on)
sr: Покушавам ХТТП НТМЛ потврђивање идентитета са посредником (једна-пријава)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ntlm.c#l269
en: Attempting HTTP NTLM authentication to server '%s' (single-sign-on)
sr: Покушавам ХТТП НТМЛ потврђивање идентитета са сервером „%s“ (једна-пријава)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ntlm.c#l981
en: Attempting HTTP NTLMv%d authentication to proxy
sr: Покушавам ХТТП НТЛМв%d потврђивање идентитета са посредником

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ntlm.c#l985
en: Attempting HTTP NTLMv%d authentication to server '%s'
sr: Покушавам ХТТП НТЛМв%d потврђивање идентитета са сервером „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oath.c#l104
en: Invalid base32 token string
sr: Неисправна ниска модула основе32

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oath.c#l112
en: Failed to allocate memory to decode OATH secret
sr: Нисам успео да доделим меморију за декодирање ОАТХ тајне

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oath.c#l218
en: This version of OpenConnect was built without PSKC support
sr: Ово издање Отвореног повезивања је изграђено без ПСКЦ подршке

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oath.c#l314 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oath.c#l339 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/stoken.c#l297 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect
en: OK to generate INITIAL tokencode
sr: Могуће је стварање ПОЧЕТНОГ кода модула

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oath.c#l318 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oath.c#l342 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/stoken.c#l302 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect
en: OK to generate NEXT tokencode
sr: Могуће је стварање СЛЕДЕЋЕГ кода модула

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oath.c#l323 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oath.c#l346 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/stoken.c#l307
en: Server is rejecting the soft token; switching to manual entry
sr: Сервер одбија софтверски модул; прелазим на ручни унос

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oath.c#l380
en: Generating OATH TOTP token code
sr: Стварам код ОАТХ ТОТП модула

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oath.c#l526
en: Generating OATH HOTP token code
sr: Стварам код ОАТХ ХОТП модула

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l76
en: Unexpected length %d for TLV %d/%d
sr: Неочекивана дужина %d за ТЛВ %d/%d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l82 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l371
en: Received MTU %d from server
sr: Примих МТУ %d са сервера

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l91 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l253 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l312
en: Received DNS server %s
sr: Примих ДНС сервер „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l102 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l380
en: Received DNS search domain %.*s
sr: Примих ДНС домен претраге %.*s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l117
en: Received internal IP address %s
sr: Примих унутрашњу ИП адресу %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l126 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l244
en: Received netmask %s
sr: Примих мрежну маску %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l135 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l395
en: Received internal gateway address %s
sr: Примих унутрашњу адресу мрежног пролаза %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l148 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l2369
en: Received split include route %s
sr: Примих поделу обухватања руте %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l168 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l2382
en: Received split exclude route %s
sr: Примих поделу одбацивања руте %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l186 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l268
en: Received WINS server %s
sr: Примих ВИНС сервер „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l209
en: ESP encryption: 0x%02x (%s)
sr: ЕСП шифровање: 0x%02x (%s)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l228
en: ESP HMAC: 0x%02x (%s)
sr: ЕСП ХМАЦ: 0x%02x (%s)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l239
en: ESP compression: %d
sr: ЕСП запакивање: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l247 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l475
en: ESP port: %d
sr: ЕСП прикључник: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l254 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l458
en: ESP key lifetime: %u bytes
sr: Време живота ЕСП кључа: %u бајта

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l262 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l450
en: ESP key lifetime: %u seconds
sr: Време живота ЕСП кључа: %u секунде

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l270 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l482
en: ESP to SSL fallback: %u seconds
sr: Враћање са ЕСП-а на ССЛ: %u секунде

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l278 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l466
en: ESP replay protection: %d
sr: Заштита ЕСП одговора: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l286 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l2470
en: ESP SPI (outbound): %x
sr: ЕСП СПИ (одлазеће): %x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l295 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l2458
en: %d bytes of ESP secrets
sr: %d бајта ЕСП тајни

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l307
en: Unknown TLV group %d attr %d len %d:%s
sr: Непозната ТЛВ група %d атр. %d дуж. %d:%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l389
en: Failed to parse KMP header
sr: Нисам успео да обрадим КМП заглавље

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l408
en: Failed to parse KMP message
sr: Нисам успео да обрадим КМП поруку

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l417
en: Got KMP message %d of size %d
sr: Добих КМП поруку %d величине %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l433
en: Received non-ESP TLVs (group %d) in ESP negotiation KMP
sr: Примих не-ЕСП ТЛВ-а (група %d) у ЕСП преговора КМП

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l504 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l538 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l682
en: Error creating oNCP negotiation request
sr: Грешка стварања захтева оНЦП преговарања

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l547 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l717
en: Short write in oNCP negotiation
sr: Кратко писање у оНЦП преговарању

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l560 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l601
en: Read %d bytes of SSL record
sr: Читам %d бајта ССЛ записа

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l565
en: Unexpected response of size %d after hostname packet
sr: Неочекивани одговор величине %d након пакета назива домаћина

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l572
en: Server response to hostname packet is error 0x%02x
sr: Одговор сервера пакету назива домаћина је грешка 0x%02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l576
en: This seems to indicate that the server has disabled support for
    Juniper's older oNCP protocol, and only allows connections using
    the newer Junos Pulse protocol. This version of OpenConnect has
    EXPERIMENTAL support for Pulse using --prot=pulse
sr: Ово изгледа да указује на то да је сервер искључио подршку за
    Џаниперов старији „oNCP“ протокол, и да само дозвољава везе коришћењем
    новог Јунос Пулсе протокола. Ово издање Опен Конекта има
    ЕКСПЕРИМЕНТАЛНУ подршку за Пулсе користећи “--prot=pulse“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l605
en: Invalid packet waiting for KMP 301
sr: Неисправан пакет чека на КМП 301

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l618
en: Expected KMP message 301 from server but got %d
sr: Очекивах КМП поруку 301 са сервера али добих %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l627
en: KMP message 301 from server too large (%d bytes)
sr: КМП порука 301 са сервера је превелика (%d бајта)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l633
en: Got KMP message 301 of length %d
sr: Добих КМП поруку 301 величине %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l640
en: Failed to read continuation record length
sr: Нисам успео да прочитам дужину записа наставка

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l646
en: Record of additional %d bytes too large; would make %d
sr: Запис додатна %d бајта је превелик; направићу %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l655
en: Failed to read continuation record of length %d
sr: Нисам успео да прочитам запис наставка дужине %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l661
en: Read additional %d bytes of KMP 301 message
sr: Читам додатна %d бајта КМП 301 поруке

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l702
en: Error negotiating ESP keys
sr: Грешка преговарања ЕСП кључа

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l711
en: oNCP negotiation request outgoing:
sr: Одлазно захтев оНЦП преговарања:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l769 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l2732
en: new incoming
sr: ново долазно

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l770 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l2733
en: new outgoing
sr: ново одлазно

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l795
en: Read only 1 byte of oNCP length field
sr: Читам само 1 бајт оНЦП дужине поља

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l804
en: Server terminated connection (session expired)
sr: Сервер је окончао везу (сесија је истекла)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l812
en: Server terminated connection (reason: %d)
sr: Сервер је окончао везу (разлог: %d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l819
en: Server sent zero-length oNCP record
sr: Сервер је послао оНЦП запис нулте дужине

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l920
en: Incoming KMP message %d of size %d (got %d)
sr: Долазна КМП порука %d величине %d (добих %d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l923
en: Continuing to process KMP message %d now size %d (got %d)
sr: Настављам да обрађујем КМП поруку %d сада величине %d (добих %d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l942
en: Unrecognised data packet
sr: Непознати пакет података

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l1001
en: Failed to set up ESP: %s
sr: Нисам успео да поставим ЕСП: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l1011
en: Unknown KMP message %d of size %d:
sr: Непозната КМП порука %d величине %d:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l1016
en: .... + %d more bytes unreceived
sr: …. + %d бајтова непримљених

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l1031 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l2787
en: Packet outgoing:
sr: Одлазни пакет:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/oncp.c#l1093
en: Sent ESP enable control packet
sr: Послах контролни пакет ЕСП укључивања

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openconnect-internal.h#l1692 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openconnect-internal.h#l1702
en: ERROR: %s() called with invalid UTF-8 for '%s' argument
sr: ГРЕШКА: „%s()“ је позвано са неисправним УТФ-8 за аргумент „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-dtls.c#l94
en: Unable to calculate DTLS overhead for %s
sr: Не могу да израчунам ДТЛС прекорачење за „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-dtls.c#l210 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-dtls.c#l269
en: Failed to generate random key
sr: Нисам успео да створим насумични кључ

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-dtls.c#l232
en: Failed to create SSL_SESSION ASN.1 for OpenSSL: %s
sr: Нисам успео да направим „SSL_SESSION ASN.1“ за ОпенССЛ: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-dtls.c#l243
en: OpenSSL failed to parse SSL_SESSION ASN.1
sr: Опен ССЛ није успео да обради „SSL_SESSION ASN.1“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-dtls.c#l259
en: Initialise DTLSv1 session failed
sr: Није успело покретање ДТЛСв1 сесије

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-dtls.c#l275
en: Too large application ID size
sr: Превелика величина ИБ-а програма

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-dtls.c#l308
en: PSK callback
sr: ПСК повратни позив

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-dtls.c#l370
en: Initialise DTLSv1 CTX failed
sr: Није успело покретање ДТЛСв1 ЦТХ-а

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-dtls.c#l380
en: Set DTLS CTX version failed
sr: Подешавање ДТЛС ЦТИкс издања није успело

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-dtls.c#l408
en: Failed to generate DTLS key
sr: Нисам успео да створим ДТЛС кључ

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-dtls.c#l468
en: Set DTLS cipher list failed
sr: Није успело постављање списка ДТЛС шифрера

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-dtls.c#l576
en: SSL_set_session() failed
sr: „SSL_set_session()“ није успело

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-dtls.c#l677
en: Established DTLS connection (using OpenSSL). Ciphersuite %s-%s.
sr: Успостављена је ДТЛС веза (користим Отворени ССЛ). Комплет шифрера „%s-%s“.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-dtls.c#l780
en: This is probably because your OpenSSL is broken
    See http://rt.openssl.org/Ticket/Display.html?id=2984
sr: Вероватно зато што је оштећен ваш Отворени ССЛ
    Видите „http://rt.openssl.org/Ticket/Display.html?id=2984“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-dtls.c#l787
en: DTLS handshake failed: %d
sr: Није успело ДТЛС руковање: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-esp.c#l86
en: Failed to initialise ESP cipher:
sr: Нисам успео да покренем ЕСП шифрера:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-esp.c#l100
en: Failed to initialize ESP HMAC
sr: Нисам успео да покренем ЕСП ХМАЦ

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-esp.c#l176
en: Failed to set up decryption context for ESP packet:
sr: Нисам успео да подесим контекст дешифровања за ЕСП пакет:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-esp.c#l184
en: Failed to decrypt ESP packet:
sr: Нисам успео да дешифрујем ЕСП пакет:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-esp.c#l200
en: Failed to encrypt ESP packet:
sr: Нисам успео да шифрујем ЕСП пакет:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l45
en: Failed to establish libp11 PKCS#11 context:
sr: Нисам успео да успоставим либп11 ПКЦС#11 контекст:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l51
en: Failed to load PKCS#11 provider module (%s):
sr: Нисам успео да учитам модул ПКЦС#11 достављача (%s):

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l281
en: PIN locked
sr: ПИН је закључан

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l284
en: PIN expired
sr: ПИН је истекао

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l287
en: Another user already logged in
sr: Други корисник је већ пријављен

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l291
en: Unknown error logging in to PKCS#11 token
sr: Непозната грешка пријављивања на ПКЦС#11 модул

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l298
en: Logged in to PKCS#11 slot '%s'
sr: Пријављен сам на ПКЦС#11 прикључак „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l312
en: Failed to enumerate certs in PKCS#11 slot '%s'
sr: Нисам успео да набројим уверења у ПКЦС#11 прикључку „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l318
en: Found %d certs in slot '%s'
sr: Нађох %d уверења у прикључку „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l354 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l576
en: Failed to parse PKCS#11 URI '%s'
sr: Нисам успео да обрадим ПКЦС#11 путању „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l361 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l586
en: Failed to enumerate PKCS#11 slots
sr: Нисам успео да набројим ПКЦС#11 прикључке

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l395 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l628
en: Logging in to PKCS#11 slot '%s'
sr: Пријављујем се на ПКЦС#11 прикључак „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l405
en: Failed to find PKCS#11 cert '%s'
sr: Нисам успео да нађем ПКЦС#11 уверење „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l413
en: Certificate X.509 content not fetched by libp11
sr: либп11 није довукла садржај Х.509 уверења

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l465
en: Failed to enumerate keys in PKCS#11 slot '%s'
sr: Нисам успео да набројим кључеве у ПКЦС#11 прикључку „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l471
en: Found %d keys in slot '%s'
sr: Нађох %d кључа у прикључку „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l505
en: Certificate has no public key
sr: Уверење нема јавни кључ

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l512 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l536
en: Certificate does not match private key
sr: Уверење не одговара личном кључу

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l516
en: Checking EC key matches cert
sr: Провера ЕЦ кључа одговара уверењу

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l520
en: Failed to allocate signature buffer
sr: Нисам успео да доделим међумеморију потписа

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l530
en: Failed to sign dummy data to validate EC key
sr: Нисам успео да потпишем лажне податке да бих потврдио ЕЦ кључ

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l649
en: Failed to find PKCS#11 key '%s'
sr: Нисам успео да нађем ПКЦС#11 кључ „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l719 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl-pkcs11.c#l725
en: This version of OpenConnect was built without PKCS#11 support
sr: Ово издање Отвореног повезивања је изграђено без ПКЦС#11 подршке

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l434
en: Unhandled SSL UI request type %d
sr: Непозната врста захтева КС ССЛ-а %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l514
en: PEM password too long (%d >= %d)
sr: ПЕМ лозинка је предуга (%d >= %d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l566 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1031
en: Loading private key failed
sr: Учитавање личног кључа није успело

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l573
en: Failed to install certificate in OpenSSL context
sr: Нисам успео да инсталирам уверење у ОпенССЛ контекст

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l597
en: Extra cert from %s: '%s'
sr: Додатно уверење из „%s“: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l653
en: Parse PKCS#12 failed (see above errors)
sr: Није успела обрада ПКЦС#12 (видите грешке изнад)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l671
en: PKCS#12 contained no certificate!
sr: ПКЦС#12 не садржи уверење!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l678
en: PKCS#12 contained no private key!
sr: ПКЦС#12 не садржи лични кључ!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l686
en: PKCS#12
sr: ПКЦС#12

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l713
en: Can't load TPM engine.
sr: Не могу да учитам ТПМ погон.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l719
en: Failed to init TPM engine
sr: Нисам успео да покренем ТПМ погон

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l729
en: Failed to set TPM SRK password
sr: Нисам успео да подесим ТПМ СРК лозинку

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l743
en: Failed to load TPM private key
sr: Нисам успео да учитам ТПМ лични кључ

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l798 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l947
en: Failed to open certificate file %s: %s
sr: Нисам успео да отворим датотеку уверења „%s“: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l809
en: Loading certificate failed
sr: Нисам успео да учитам уверење

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l840
en: Failed to process all supporting certs. Trying anyway...
sr: Нисам успео да обрадим сва подржавајућа уверења. Ипак покушавам...

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l854
en: PEM file
sr: ПЕМ датотека

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l883
en: Failed to create BIO for keystore item '%s'
sr: Нисам успео да направим БИО за ставку смештаја кључева „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l910
en: Loading private key failed (wrong passphrase?)
sr: Учитавање личног кључа није успело (погрешна лозинка?)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l917
en: Loading private key failed (see above errors)
sr: Учитавање личног кључа није успело (видите грешке изнад)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l970
en: Failed to load X509 certificate from keystore
sr: Нисам успео да учитам Х509 уверење из смештаја кључа

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1007
en: Failed to open private key file %s: %s
sr: Нисам успео да отворим датотеку личног кључа „%s“: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1123
en: Failed to convert PKCS#8 to OpenSSL EVP_PKEY
sr: Нисам успео да претворим ПКЦС#8 у ОпенССЛ ЕВП_ПКЉУЧ

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1134
en: Failed to identify private key type in '%s'
sr: Нисам успео да одредим врсту личног кључа у „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1311
en: Matched DNS altname '%s'
sr: Поклопих ДНС заменски назив „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1318
en: No match for altname '%s'
sr: Нема поклапања за заменски назив „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1332
en: Certificate has GEN_IPADD altname with bogus length %d
sr: Уверење има заменски назив „GEN_IPADD“ са привидном дужином %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1343 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1489
en: Matched %s address '%s'
sr: Поклопљена је %s адреса „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1350
en: No match for %s address '%s'
sr: Нема поклапања за %s адресу „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1392
en: URI '%s' has non-empty path; ignoring
sr: Путања „%s“ има не-празну путању; занемарујем

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1397
en: Matched URI '%s'
sr: Одговарајућа путања „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1408
en: No match for URI '%s'
sr: Нема поклапања за путању „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1423
en: No altname in peer cert matched '%s'
sr: Нема одговарајућег заменског назива у уверењу парњака „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1431
en: No subject name in peer cert!
sr: Нема назива теме у уверењу парњака!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1451
en: Failed to parse subject name in peer cert
sr: Нисам успео да обрадим назив теме у уверењу парњака

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1458
en: Peer cert subject mismatch ('%s' != '%s')
sr: Тема уверења парњака не одговара ('%s' != '%s')

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1463 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1497
en: Matched peer certificate subject name '%s'
sr: Одговарајући назив теме уверења парњака „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1559
en: Extra cert from cafile: '%s'
sr: Додатно уверење из датотеке издавача уверења: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1702
en: Error in client cert notAfter field
sr: Грешка у пољу „није_након“ у уверењу клијента

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1718
en: <error>
sr: <грешка>

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1746
en: SSL certificate and key do not match
sr: ССЛ уверење и кључ се не подударају

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1782
en: Failed to read certs from CA file '%s'
sr: Нисам успео да прочитам уверења из датотеке издавача уверења „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1812
en: Failed to open CA file '%s'
sr: Нисам успео да отворим датотеку издавача уверења „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1860
en: Create TLSv1 CTX failed
sr: Стварање ТЛСв1 ЦТИкс-а није успело

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1926
en: Failed to set OpenSSL cipher list ("%s")
sr: Нисам успео да поставим списак шифрера Отвореног ССЛ-а (%s)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l1992
en: SSL connection failure
sr: Неуспех ССЛ везе

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l2158
en: Failed to calculate OATH HMAC
sr: Нисам успео да израчунам ОАТХ ХМАЦ

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l2261
en: EAP-TTLS negotiation with %s
sr: ЕАП-ТТЛС преговарање са „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/openssl.c#l2272
en: EAP-TTLS connection failure %d
sr: Неуспех ЕАП-ТТЛС везе %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l235
en: Received internal Legacy IP address %s
sr: Примих унутрашњу стару ИП адресу „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l283 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l301 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l320 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnec
en: Failed to handle IPv6 address
sr: Нисам успео да радим са ИПв6 адресом

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l293
en: Received internal IPv6 address %s
sr: Примих унутрашњу ИПв6 адресу „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l335
en: Received IPv6 split include %s
sr: Примих ИПв6 поделу укључивања „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l358
en: Received IPv6 split exclude %s
sr: Примих ИПв6 поделу искључивања „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l365
en: Unexpected length %d for attr 0x%x
sr: Неочекивана дужина %d за атрибут 0×%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l416
en: ESP encryption: 0x%04x (%s)
sr: ЕСП шифровање: 0×%04x (%s)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l440
en: ESP HMAC: 0x%04x (%s)
sr: ЕСП ХМАЦ: 0×%04x (%s)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l490
en: ESP only: %d
sr: Само ЕСП: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l528
en: Unknown attr 0x%x len %d:%s
sr: Непознат атрибут 0×%x дужине %d:%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l539
en: Read %d bytes of IF-T/TLS record
sr: Читам %d бајта ИФ-Т/ТЛС записа

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l556
en: Short write to IF-T/TLS
sr: Кратко писање у ИФ-Т/ТЛС

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l569
en: Error creating IF-T packet
sr: Грешка ставарња ИФ-Т пакета

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l589
en: Error creating EAP packet
sr: Грешка ставарња ЕАП пакета

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l624 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1432 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1495
en: Unexpected IF-T/TLS authentication challenge:
sr: Неочекиван изазов ИФ-Т/ТЛС потврђивања идентитета:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l642
en: Unexpected EAP-TTLS payload:
sr: Неочекивани ЕАП-ТТЛС утовар:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l675
en: AVP 0x%x/0x%x:%s
sr: АВП 0×%x/0×%x:%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l677
en: AVP %d:%s
sr: АВП %d:%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l744
en: Enter Pulse user realm:
sr: Упишите домен Пулсе корисника:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l749 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l792
en: Realm:
sr: Домен:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l787
en: Choose Pulse user realm:
sr: Изаберите домен Пулсе корисника:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l803 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1562 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1631
en: Failed to parse AVP
sr: Нисам успео да обрадим АВП

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l870
en: Session limit reached. Choose session to kill:
sr: Достигнуто је ограничење сесије. Изаберите сесију за гашење:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l875
en: Session:
sr: Сесија:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l895
en: Failed to parse session list
sr: Нисам успео да обрадим списак сесије

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l990
en: Enter secondary credentials:
sr: Упишите друге особености:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l990
en: Enter user credentials:
sr: Упишите корисникове особености:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1000 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1192
en: Secondary username:
sr: Друго корисничко име:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1000 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1192
en: Username:
sr: Корисничко име:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1010 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/stoken.c#l115
en: Password:
sr: Лозинка:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1010
en: Secondary password:
sr: Друга лозинка:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1081
en: Password expired. Please change password:
sr: Лозинка је истекла. Промените лозинку:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1085
en: Current password:
sr: Садашња лозинка:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1090
en: New password:
sr: Нова лозинка:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1095
en: Verify new password:
sr: Провери нову лозинку:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1107
en: Passwords not provided.
sr: Нисте доставили лозинку.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1113
en: Passwords do not match.
sr: Лозинке се не подударају.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1118
en: Current password too long.
sr: Садшња лозинка је предуга.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1123
en: New password too long.
sr: Нова лозинка је предуга.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1182
en: Token code request:
sr: Захтев шифре модула:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1206
en: Please enter response:
sr: Упишите одговор:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1210
en: Please enter your passcode:
sr: Упишите вашу пропусну шифру:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1212
en: Please enter your secondary token information:
sr: Упишите вашу резервну скупину информација:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1349
en: Error creating Pulse connection request
sr: Грешка стварања захтева Пулсе повезивања

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1392
en: Unexpected response to IF-T/TLS version negotiation:
sr: Неочекивани одговор преговарања ИФ-Т/ТЛС издања:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1397
en: IF-T/TLS version from server: %d
sr: ИФ-Т/ТЛС издање са сервера: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1524
en: Failed to establish EAP-TTLS session
sr: Нисам успео да успоставим ЕАП-ТТЛС сесију

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1647
en: WARNING: Server provided certificate MD5 does not match its actual certificate.
sr: УПОЗОРЕЊЕ: Уверење МД5 које је доставио сервер не одговара његовом стварном уверењу.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1661
en: Authentication failure: Account locked out
sr: Неуспех потврђивања идентитета: Налог је закључан

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1667
en: Authentication failure: Code 0x%02x
sr: Неуспех потврђивања идентитета: Шифра 0×%02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1701
en: Unknown D73 prompt value 0x%x. Will prompt for both username and password.
sr: Непозната вредност 0×%x Д73 упита. Поставићу упит и за корисничко име и за лозинку.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1704
en: Please report this value and the behaviour of the official client.
sr: Пријавите ову вредност и понашање званичног клијента.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1773
en: Authentication failure: %.*s
sr: Неуспех потврђивања идентитета: %.*s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1783
en: Pulse server requested Host Checker; not yet supported
    Try Juniper mode (--protocol=nc)
sr: Пулсе сервер је затражио проверивача домаћина; још није подржано
    Покушајте режим Џанипера (--protocol=nc)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1803
en: Unhandled Pulse authentication packet, or authentication failure
sr: Необрађен пакет Пулсе потврђивања идентитета, или неуспех потврђивања идентитета

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1819
en: Pulse authentication cookie not accepted
sr: Колачић Пулсе потврђивања идентитета није прихваћен

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1825
en: Pulse realm entry
sr: Унос Пулсе домена

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1831
en: Pulse realm choice
sr: Избор Пулсе домена

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1838
en: Pulse password auth request, code 0x%02x
sr: Пулсе захтев потврђивања идентитета лозинком, шифра 0×%02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1851
en: Pulse password request with unknown code 0x%02x. Please report.
sr: Пулсе захтев лозиинке са непознатом шифром 0×%02x. Пријавите ово.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1860
en: Pulse password general token code request
sr: Захтев шифре општег модула Пулсе лозинке

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1871
en: Pulse session limit, %d sessions
sr: Ограничење Пулсе сесије, %d сесије

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1880
en: Unhandled Pulse auth request
sr: Необрађен захтев Пулсе потврђивања идентитета

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1917
en: Unexpected response instead of IF-T/TLS auth success:
sr: Неочекиван одговор уместо успеха ИФ-Т/ТЛС потврђивања идентитета:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l1980
en: EAP-TTLS failure: Flushing output with pending input bytes
sr: ЕАП-ТТЛС неуспех: Дајем излаз са чекајућим бајтовима уноса

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l2003
en: Error creating EAP-TTLS buffer
sr: Грешка ставарња ЕАП-ТТЛС међумеморије

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l2052
en: Failed to read EAP-TTLS Acknowledge: %s
sr: Нисам успео да читам ЕАП-ТТЛС потврду: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l2060 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l2102
en: Read %d bytes of IF-T/TLS EAP-TTLS record
sr: Читам %d бајта ИФ-Т/ТЛС ЕАП-ТТЛС записа

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l2071
en: Bad EAP-TTLS Acknowledge packet
sr: Лош пакет ЕАП-ТТЛС потврде

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l2113
en: Bad EAP-TTLS packet (len %d, left %d)
sr: Лош ЕАП-ТТЛС пакет (дужина %d, преостало је %d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l2299
en: Unexpected Pulse config packet:
sr: Неочекивани пакет Пулсе подешавања:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l2393
en: Receive route of unknown type 0x%08x
sr: Примих руту непознате врсте 0×%08x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l2451
en: Invalid ESP config packet:
sr: Неисправан пакет ЕСП подешавања:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l2463
en: Invalid ESP setup
sr: Неисправна ЕСП поставка

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l2538
en: Bad IF-T/TLS packet when expecting configuration:
sr: Лош ИФ-Т/ТЛС пакет када очекујем подешавање:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l2546
en: Unexpected IF-T/TLS packet when expecting configuration.
sr: Неочекиван ИФ-Т/ТЛС пакет када очекујем подешавање.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l2724
en: ESP rekey failed
sr: ЕСП поновни кључ није успео

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l2771
en: Unknown Pulse packet
sr: Непознат Пулсе пакет

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/pulse.c#l2949
en: Sending IF-T/TLS data packet of %d bytes
sr: Шаљем пакет ИФ-Т/ТЛС података од %d бајта

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/script.c#l179
en: Discard bad split include: "%s"
sr: Одбацујем укључивања лоше поделе: „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/script.c#l183
en: Discard bad split exclude: "%s"
sr: Одбацујем искључивања лоше поделе: „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/script.c#l211
en: WARNING: Split include "%s" has host bits set, replacing with "%s/%d".
sr: УПОЗОРЕЊЕ: Подела укључивања „%s“ садржи скуп битова домаћина, замењујем са „%s/%d“.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/script.c#l215
en: WARNING: Split exclude "%s" has host bits set, replacing with "%s/%d".
sr: УПОЗОРЕЊЕ: Подела искључивања „%s“ садржи скуп битова домаћина, замењујем са „%s/%d“.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/script.c#l324
en: Ignoring legacy network because address "%s" is invalid.
sr: Занемарујем стару мрежу јер је адреса „%s“ неисправна.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/script.c#l329
en: Ignoring legacy network because netmask "%s" is invalid.
sr: Занемарујем стару мрежу јер је мрежна маска „%s“ неисправна.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/script.c#l625 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/script.c#l673
en: Failed to spawn script '%s' for %s: %s
sr: Нисам успео да изродим скрипту „%s“ за %s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/script.c#l680
en: Script '%s' exited abnormally (%x)
sr: Скрипта „%s“ је изашла неисправно (%x)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/script.c#l688
en: Script '%s' returned error %d
sr: Скрипта „%s“ је дала грешку %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l119
en: Failed select() for socket connect
sr: Није успело „select()“ за повезивање прикључнице

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l124
en: Socket connect cancelled
sr: Повезивање прикључнице је отказано

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l252
en: Failed setsockopt(TCP_NODELAY) on TLS socket:
sr: Није успело „setsockopt(TCP_NODELAY)“ на ТЛС прикључници:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l303
en: Failed to reconnect to proxy %s: %s
sr: Нисам успео поново да се повежем са посредником „%s“: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l307
en: Failed to reconnect to host %s: %s
sr: Нисам успео поново да се повежем са домаћином „%s“: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l375
en: Proxy from libproxy: %s://%s:%d/
sr: Посредник из библиотеке посредника: %s://%s:%d/

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l408
en: getaddrinfo failed for host '%s': %s
sr: Добављање података адресе није успело за домаћина „%s“: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l420 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l547
en: Reconnecting to DynDNS server using previously cached IP address
sr: Поново се повезујем на ДинДНС сервер користећи претходно причувану ИП адресу

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l435
en: Attempting to connect to proxy %s%s%s:%s
sr: Покушавам да се повежем са посредником %s%s%s:%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l436
en: Attempting to connect to server %s%s%s:%s
sr: Покушавам да се повежем са сервером %s%s%s:%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l457
en: Connected to %s%s%s:%s
sr: Повезан сам са %s%s%s:%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l469
en: Failed to allocate sockaddr storage
sr: Нисам успео да доделим смештај адресе прикључнице

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l512
en: Failed to connect to %s%s%s:%s: %s
sr: Нисам успео да се повежем на %s%s%s:%s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l530
en: Forgetting non-functional previous peer address
sr: Заборављам не-делотворну адресу преходног парњака

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l542
en: Failed to connect to host %s
sr: Нисам успео да се повежем са домаћином „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l561
en: Reconnecting to proxy %s
sr: Поново се повезујем са посредником „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l660
en: Could not obtain file system ID for passphrase
sr: Не могу да добијем ИБ система датотека за лозинку

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l671
en: Failed to open private key file '%s': %s
sr: Нисам успео да отворим датотеку личног кључа „%s“: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l790
en: No error
sr: Нема грешке

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l791
en: Keystore locked
sr: Смештај кључа је закључан

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l792
en: Keystore uninitialized
sr: Смештај кључа није покренут

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l793
en: System error
sr: Грешка система

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l794
en: Protocol error
sr: Грешка протокола

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l795
en: Permission denied
sr: Приступ је одбијен

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l796
en: Key not found
sr: Нисам нашао кључ

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l797
en: Value corrupted
sr: Вредност је оштећена

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l798
en: Undefined action
sr: Неодређена радња

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l802
en: Wrong password
sr: Погрешна лозинка

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l803
en: Unknown error
sr: Непозната грешка

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l936
en: Failed select() for command socket
sr: Није успело „select()“ за прикључницу наредбе

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l1024
en: Failed to open %s: %s
sr: Нисам успео да отворим „%s“: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l1031
en: Failed to fstat() %s: %s
sr: Не могу да добијем податке о „%s“: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l1038
en: File %s is empty
sr: Датотека „%s“ је празна

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l1053
en: Failed to allocate %d bytes for %s
sr: Нисам успео да доделим %d бајта за „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l1061
en: Failed to read %s: %s
sr: Нисам успео да прочитам „%s“: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l1097
en: Unknown protocol family %d. Cannot create UDP server address
sr: Непозната породица протокола %d. Не могу да направим адресу УДП сервера

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l1116
en: Open UDP socket
sr: Отварам УДП прикључницу

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l1156
en: Unknown protocol family %d. Cannot use UDP transport
sr: Непозната породица протокола %d. Не могу да користим УДП пренос

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l1164
en: Bind UDP socket
sr: Свезујем УДП прикључницу

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l1178
en: Make UDP socket non-blocking
sr: Чини УДП прикључницу неблокирајућом

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l1215
en: Cookie is no longer valid, ending session
sr: Колачић није више исправан, завршавам сесију

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l1219
en: sleep %ds, remaining timeout %ds
sr: спавам %d сек., преостало време истека %d сек.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l1290
en: Failed select() for socket send
sr: Није успело „select()“ за слање прикључнице

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/ssl.c#l1330
en: Failed select() for socket recv
sr: Није успело „select()“ за пријем прикључнице

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/sspi.c#l202
en: SSPI token too large (%ld bytes)
sr: ССПИ модул је превелик (%ld бајта)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/sspi.c#l215
en: Sending SSPI token of %lu bytes
sr: Шаљем ССПИ модул од %lu бајта

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/sspi.c#l220
en: Failed to send SSPI authentication token to proxy: %s
sr: Нисам успео да пошаљем ССПИ модул потврђивања идентитета посреднику: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/sspi.c#l228 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/sspi.c#l256
en: Failed to receive SSPI authentication token from proxy: %s
sr: Нисам успео да примим ССПИ модул потврђивања идентитета од посредника: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/sspi.c#l234
en: SOCKS server reported SSPI context failure
sr: СОЦКС сервер је известио о неуспеху ССПИ контекста

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/sspi.c#l238
en: Unknown SSPI status response (0x%02x) from SOCKS server
sr: Непознат одговор ССПИ стања (0х%02x) са СОЦКС сервера

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/sspi.c#l260
en: Got SSPI token of %lu bytes: %02x %02x %02x %02x
sr: Добих ССПИ модул од %lu бајта: %02x %02x %02x %02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/sspi.c#l276
en: QueryContextAttributes() failed: %lx
sr: Пропитивање контекстних атрибута није успело: %lx

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/sspi.c#l312
en: EncryptMessage() failed: %lx
sr: Шифровање поруке није успело: %lx

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/sspi.c#l324
en: EncryptMessage() result too large (%lu + %lu + %lu)
sr: Резултат шифроване поруке је превелик (%lu + %lu + %lu)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/sspi.c#l349
en: Sending SSPI protection negotiation of %u bytes
sr: Шаљем преговор ССПИ заштите од %u бајта

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/sspi.c#l354
en: Failed to send SSPI protection response to proxy: %s
sr: Нисам успео да пошаљем одговор ССПИ заштите посреднику: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/sspi.c#l362 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/sspi.c#l372
en: Failed to receive SSPI protection response from proxy: %s
sr: Нисам успео да примим одговор ССПИ заштите од посредника: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/sspi.c#l377
en: Got SSPI protection response of %d bytes: %02x %02x %02x %02x
sr: Добих одговор ССПИ заштите од %d бајта: %02x %02x %02x %02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/sspi.c#l393
en: DecryptMessage failed: %lx
sr: Дешифровање поруке није успело: %lx

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/sspi.c#l398
en: Invalid SSPI protection response from proxy (%lu bytes)
sr: Неисправан одговор ССПИ заштите са посредника (%lu бајта)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/stoken.c#l102
en: Enter credentials to unlock software token.
sr: Унесите уверења за откључавање софтверског модула.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/stoken.c#l108
en: Device ID:
sr: ИБ уређаја:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/stoken.c#l142
en: User bypassed soft token.
sr: Корисник је заобишао софтверски модул.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/stoken.c#l148 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/stoken.c#l234
en: All fields are required; try again.
sr: Сва поља су обавезна; покушајте опет.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/stoken.c#l158 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/stoken.c#l326
en: General failure in libstoken.
sr: Општи неуспех у „libstoken“-у.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/stoken.c#l162
en: Incorrect device ID or password; try again.
sr: Неисправан ИБ уређаја или лозинка; покушајте поново.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/stoken.c#l166
en: Soft token init was successful.
sr: Покретање софтверског модула је успело.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/stoken.c#l209
en: Enter software token PIN.
sr: Унесите ПИН софтверског модула.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/stoken.c#l214
en: PIN:
sr: ПИН:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/stoken.c#l241
en: Invalid PIN format; try again.
sr: Неисправан запис ПИН-а; покушајте поново.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/stoken.c#l321
en: Generating RSA token code
sr: Стварам код РСА модула

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun-win32.c#l86
en: Error accessing registry key for network adapters
sr: Грешка приступа кључу регистра за мрежним прилагођивачима

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun-win32.c#l112
en: Cannot read %s\%s or is not string
sr: Не могу да прочитам „%s\%s“ или није ниска

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun-win32.c#l128
en: Found %s at %s
sr: Нађох „%s“ на „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun-win32.c#l145
en: Cannot open registry key %s
sr: Не могу да отворим кључ регистра „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun-win32.c#l156
en: Cannot read registry key %s\%s or is not string
sr: Не могу да прочитам кључ регистра „%s\%s“ или није ниска

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun-win32.c#l197
en: GetAdapterIndex() failed: %s
    Falling back to GetAdaptersInfo()
sr: Није успело „GetAdapterIndex()“: %s
    Пребацујем се на „GetAdaptersInfo()“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun-win32.c#l211
en: GetAdaptersInfo() failed: %s
sr: Није успело „GetAdaptersInfo()“: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun-win32.c#l365
en: Failed to open %s
sr: Нисам успео да отворим „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun-win32.c#l378
en: Failed to obtain TAP driver version: %s
sr: Нисам успео да добијем издање ТАП управљачког програма: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun-win32.c#l384
en: Error: TAP-Windows driver v9.9 or greater is required (found %ld.%ld)
sr: Грешка: Потребан је управљачки програм ТАП-Виндоуза v9.9 или већи (нађох %ld.%ld)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun-win32.c#l405
en: Failed to set TAP IP addresses: %s
sr: Нисам успео да подесим ТАП ИП адресе: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun-win32.c#l417 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun-win32.c#l666
en: Failed to set TAP media status: %s
sr: Нисам успео да подесим стање ТАП медија: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun-win32.c#l564
en: TAP device aborted connectivity. Disconnecting.
sr: ТАП уређај је прекинуо повезивост. Прекидам везу.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun-win32.c#l569
en: Failed to read from TAP device: %s
sr: Нисам успео да читам са ТАП уређаја: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun-win32.c#l583
en: Failed to complete read from TAP device: %s
sr: Нисам успео да довршим читање са ТАП уређаја: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun-win32.c#l609
en: Wrote %ld bytes to tun
sr: Записах %ld бајта на туну

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun-win32.c#l619
en: Waiting for tun write...
sr: Чекам на записивање туна...

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun-win32.c#l622
en: Wrote %ld bytes to tun after waiting
sr: Записах %ld бајта на туну након чекања

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun-win32.c#l629
en: Failed to write to TAP device: %s
sr: Нисам успео да пишем на ТАП уређај: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun-win32.c#l683
en: Spawning tunnel scripts is not yet supported on Windows
sr: Израђање тунелских скрипти још није подржано на Виндоузу

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun.c#l88
en: Could not open /dev/tun for plumbing
sr: Не могу да отворим „/dev/tun“ за омрежење

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun.c#l92
en: Can't push IP
sr: Не могу да погурам ИП

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun.c#l102
en: Can't set ifname
sr: Не могу да подесим „ifname“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun.c#l118
en: Can't plumb %s for IPv%d: %s
sr: Не могу да омрежим „%s“ за ИПв%d: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun.c#l139
en: open /dev/tun
sr: отварам „/dev/tun“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun.c#l145
en: Failed to create new tun
sr: Нисам успео да направим нови тун

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun.c#l151
en: Failed to put tun file descriptor into message-discard mode
sr: Нисам успео да ставим описник тун датотеке у режим одбацивања поруке

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun.c#l183
en: tun device is unsupported on this platform
sr: тун уређај није подржан на овој платформи

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun.c#l219 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun.c#l402
en: Failed to open tun device: %s
sr: Не могу да отворим тун уређај: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun.c#l230
en: Failed to bind local tun device (TUNSETIFF): %s
sr: Нисам успео да свежем месни тун уређај (TUNSETIFF): %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun.c#l234
en: To configure local networking, openconnect must be running as root
    See %s for more information
sr: За подешавање месног умрежавања, ОпенКонект мора бити покренут као администратор
    Видите „%s“ за више података

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun.c#l297
en: Invalid interface name '%s'; must match 'utun%%d' or 'tun%%d'
sr: Неисправан назив уређаја „%s“; мора да буде „utun%%d“ или „tun%%d“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun.c#l306
en: Failed to open SYSPROTO_CONTROL socket: %s
sr: Нисам успео да отворим „SYSPROTO_CONTROL“ прикључницу: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun.c#l315
en: Failed to query utun control id: %s
sr: Нисам успео да пропитам иб контроле утуна: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun.c#l333
en: Failed to allocate utun device name
sr: Нисам успео да доделим назив утун уређаја

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun.c#l344
en: Failed to connect utun unit: %s
sr: Нисам успео да повежем утун јединицу: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun.c#l363
en: Invalid interface name '%s'; must match 'tun%%d'
sr: Неисправан назив уређаја „%s“; мора да буде „tun%%d“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun.c#l372
en: Cannot open '%s': %s
sr: Не могу да отворим „%s“: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun.c#l432
en: Failed to make tun socket nonblocking: %s
sr: Нисам успео да учиним тун прикључницу неблокирајућом: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun.c#l459
en: socketpair failed: %s
sr: Није успело упаривање утичнице: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun.c#l464
en: fork failed: %s
sr: исцепљивање није успело: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun.c#l478
en: (script)
sr: (скрипта)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/tun.c#l546
en: Failed to write incoming packet: %s
sr: Нисам успео да запишем пристигли пакет: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/xml.c#l77 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/xml.c#l102
en: Treating host "%s" as a raw hostname
sr: Сматрам домаћина „%s“ за сирови назив домаћина

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/xml.c#l84
en: Failed to SHA1 existing file
sr: Нисам успео да СХА1 постојећу датотеку

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/xml.c#l92
en: XML config file SHA1: %s
sr: СХА1 датотеке ИксМЛ подешавања: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/xml.c#l100
en: Failed to parse XML config file %s
sr: Нисам успео да обрадим датотеку ИксМЛ подешавања „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/xml.c#l137
en: Host "%s" has address "%s"
sr: Домаћин „%s“ има адресу „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/xml.c#l147
en: Host "%s" has UserGroup "%s"
sr: Домаћин „%s“ има корисничку групу „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/xml.c#l161
en: Host "%s" not listed in config; treating as raw hostname
sr: Домаћин „%s“ није наведен у подешавањима; сматрам га сировим називом домаћина

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/yubikey.c#l96
en: Failed to send "%s" to ykneo-oath applet: %s
sr: Нисам успео да пошаљем „%s“ до програмчета „ykneo-oath“: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/yubikey.c#l103
en: Invalid short response to "%s" from ykneo-oath applet
sr: Неисправан кратак одговор за „%s“ од програмчета „ykneo-oath“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/yubikey.c#l120
en: Failure response to "%s": %04x
sr: Неуспели одговор за „%s“: %04x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/yubikey.c#l174
en: select applet command
sr: изабери наредбу програмчета

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/yubikey.c#l185 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/yubikey.c#l424
en: Unrecognised response from ykneo-oath applet
sr: Непознат одговор од програмчета „ykneo-oath“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/yubikey.c#l201
en: Found ykneo-oath applet v%d.%d.%d.
sr: Нашао сам програмче „ykneo-oath“ и%d.%d.%d.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/yubikey.c#l225
en: PIN required for Yubikey OATH applet
sr: Потребан је ПИН за ОАТХ програмче Јуби кључа

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/yubikey.c#l230
en: Yubikey PIN:
sr: ПИН Јуби кључа:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/yubikey.c#l257
en: Failed to calculate Yubikey unlock response
sr: Нисам успео да израчунам одговор откључавања Јуби кључа

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/yubikey.c#l274
en: unlock command
sr: наредба откључавања

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/yubikey.c#l306
en: Trying truncated-char PBKBF2 variant of Yubikey PIN
sr: Покушавам ПБКБФ2 варијанту скраћеног-знака Јубики ПИН-а

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/yubikey.c#l342
en: Failed to establish PC/SC context: %s
sr: Нисам успео да успоставим ПЦ/СЦ контекст: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/yubikey.c#l347
en: Established PC/SC context
sr: ПЦ/СЦ контекст је упсостављен

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/yubikey.c#l353 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/yubikey.c#l365
en: Failed to query reader list: %s
sr: Нисам успео да пропитам списак читача: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/yubikey.c#l392
en: Failed to connect to PC/SC reader '%s': %s
sr: Нисам успео да се повежем са ПЦ/СЦ читачем „%s“: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/yubikey.c#l397
en: Connected PC/SC reader '%s'
sr: Повезан је ПЦ/СЦ читач „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/yubikey.c#l402
en: Failed to obtain exclusive access to reader '%s': %s
sr: Нисам успео да добијем искључиви приступ читачу „%s“: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/yubikey.c#l412
en: list keys command
sr: наредба списка кључева

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/yubikey.c#l445
en: Found %s/%s key '%s' on '%s'
sr: Нађох %s/%s кљзч „%s“ на „%s“

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/yubikey.c#l468
en: Token '%s' not found on Yubikey '%s'. Searching for another Yubikey...
sr: Нисам нашао модул „%s“ на Јуби кључу „%s“. Тражим други Јуби кључ...

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/yubikey.c#l516
en: Server is rejecting the Yubikey token; switching to manual entry
sr: Сервер одбија модул Јуби кључа; прелазим на ручни унос

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/yubikey.c#l570
en: Generating Yubikey token code
sr: Стварам код модула Јуби кључа

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/yubikey.c#l575
en: Failed to obtain exclusive access to Yubikey: %s
sr: Нисам успео да добијем искључиви приступ Јуби кључу: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/yubikey.c#l619
en: calculate command
sr: наредба израчунавања

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd740cfab2:/yubikey.c#l627
en: Unrecognised response from Yubikey when generating tokencode
sr: Непознат одговор са Јуби кључа приликом стварања кода модула
