openconnect - en to tg translation catalogue (5 entries)

en: Device ID:
tg: ID-и дастгоҳ:

en: Password:
tg: Парол:

en: System error
tg: Хатои системавӣ

en: Wrong password
tg: Пароли нодуруст

en: Unknown error
tg: Хатои номаълум
