network-manager-openconnect - en to ug translation catalogue (362 entries)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l675 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/f5.c#l679 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l965 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.gi
en: Unexpected %d result from server
ug: مۇلازىمېتىرنىڭ ئويلىشىلمىغان %d نەتىجىسى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l902 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1105 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l1184 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnec
en: SSL wrote too few bytes! Asked for %d, sent %d
ug: SSL يازغان بايت سانى بەك ئاز! ئىلتىماس قىلغىنى %d، يوللىغىنى %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l920 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1133 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l1118 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnec
en: CSTP rekey due
ug: CSTP ئاچقۇچ يېڭىلاش سەۋەبى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l1000 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1219 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l1201
en: Sending uncompressed data packet of %d bytes
ug: %d بايتلىق پىرىسلانمىغان سانلىق مەلۇمات بوغچىسى يوللاۋاتىدۇ

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l1038 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l259 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l1790
en: Attempt new DTLS connection
ug: يېڭى DTLS باغلىنىشىنى سىناۋاتىدۇ

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l1188 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l294
en: Received DTLS packet 0x%02x of %d bytes
ug: DTLS بوغچىسى 0x%02x نى تاپشۇرۇۋالدى %d بايت

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l1212 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l358
en: DTLS rekey due
ug: DTLS ئاچقۇچ يېڭىلاش سەۋەبى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l1234 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l380
en: Send DTLS DPD
ug: DTLS DPD يوللا

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l1238 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l385
en: Failed to send DPD request. Expect disconnect
ug: DPD ئىلتىماسىنى يوللىيالمىدى. ئۈزۈلۈشى مۇمكىن

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l1277 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l452
en: Sent DTLS packet of %d bytes; DTLS send returned %d
ug: %d بايتلىق DTLS بوغچىسى يوللىدى؛ DTLS يوللاش %d قايتۇردى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-html.c#l216 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l463
en: Cannot handle form method='%s', action='%s'
ug: كۆنەكنى بىر تەرەپ قىلالمايدۇ ئۇسۇلى='%s'، مەشغۇلات='%s'

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l123
en: Form choice has no name
ug: كۆزنەك تاللاشنىڭ ئاتى يوق

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l206
en: name %s not input
ug: %s ئات كىرگۈزۈلمىگەن

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l213
en: No input type in form
ug: كۆزنەكتە كىرگۈزۈش تىپى يوق

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l225
en: No input name in form
ug: كۆزنەكتە كىرگۈزۈش ئاتى يوق

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l257
en: Unknown input type %s in form
ug: كۆزنەكتىكى يوچۇن كىرگۈزۈش تىپى %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l610 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l262
en: Failed to parse server response
ug: مۇلازىمېتىر ئىنكاسىنى تەھلىل قىلالمىدى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l612 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/f5.c#l257 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/f5.c#l299 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/b
en: Response was:%s
ug: ئىنكاسى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l720
en: Asked for password but '--no-passwd' set
ug: ئىم سورالدى ئەمما '--no-passwd' تەڭشەلگەن

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1048 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l348 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l899
en: Failed to open HTTPS connection to %s
ug: %s غىچە HTTPS باغلىنىشىنى ئاچالمىدى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1070
en: Failed to send GET request for new config
ug: يېڭى سەپلىمە ئۈچۈن GET ئىلتىماسىنى يوللىيالمىدى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1094
en: Downloaded config file did not match intended SHA1
ug: چۈشۈرگەن سەپلىمە ھۆججەت مۆلچەرلىگەن SHA1 بىلەن ماسلاشمىدى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1149
en: Failed to change to CSD home directory '%s': %s
ug: CSD ماكان مۇندەرىجە '%s' نى ئۆزگەرتەلمىدى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1178
en: Error: Server asked us to download and run a 'Cisco Secure Desktop' trojan.
    This facility is disabled by default for security reasons, so you may wish to enable it.
ug: خاتالىق: مۇلازىمېتىر بىزدىن 'Cisco Secure Desktop' تىروياننى چۈشۈرۈپ ئىجرا قىلىشنى سورىدى.
    كۆڭۈلدىكى ئەھۋالدا بىخەتەرلىكنى چىقىش قىلىپ بۇ چەكلەندى، شۇڭلاشقا ئۇنى قوزغىتامسىز.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1215
en: Failed to open temporary CSD script file: %s
ug: ۋاقىتلىق CSD قوليازما ھۆججەتنى ئاچالمىدى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1224
en: Failed to write temporary CSD script file: %s
ug: ۋاقىتلىق CSD قوليازما ھۆججەتنى يازالمىدى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1288
en: Warning: you are running insecure CSD code with root privileges
    	 Use command line option "--csd-user"
ug: ئاگاھلاندۇرۇش: سىز بىخەتەر بولمىغان CSD كودىنى root ھوقۇقىدا ئىجرا قىلىۋاتىسىز
    "--csd-user" بۇيرۇق قۇرى تاللانمىسىنى ئىشلىتىڭ

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1348
en: Failed to exec CSD script %s
ug: CSD قوليازما %s نى ئىجرا قىلالمىدى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1368
en: Unknown response from server
ug: مۇلازىمېتىرنىڭ يوچۇن ئىنكاسى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1603
en: Refreshing %s after 1 second...
ug: 1 سېكۇنتتىن كېيىن %s يېڭىلايدۇ

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l341
en: Error fetching HTTPS response
ug: HTTPS ئىنكاسىغا ئېرىشىشتە خاتالىق كۆرۈلدى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l368
en: VPN service unavailable; reason: %s
ug: VPN مۇلازىمىتىنى ئىشلەتكىلى بولمايدۇ؛ سەۋەبى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l373
en: Got inappropriate HTTP CONNECT response: %s
ug: خاتا HTTP CONNECT ئىنكاسىغا ئېرىشتى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l380
en: Got CONNECT response: %s
ug: CONNECT ئىنكاسىغا ئېرىشتى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l416 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l425
en: No memory for options
ug: تاللانمىلار ئۈچۈن ئەسلەك يوق

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l454
en: X-DTLS-Session-ID not 64 characters; is: "%s"
ug: X-DTLS-Session-ID بولسا 64 ھەرپ ئەمەس؛ بۇ: "%s"

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l566
en: Unknown CSTP-Content-Encoding %s
ug: يوچۇن CSTP-Content-Encoding %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l643
en: No MTU received. Aborting
ug: ھېچقانداق MTU قوبۇللىمىدى. چېكىنىۋاتىدۇ

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l664
en: CSTP connected. DPD %d, Keepalive %d
ug: CSTP باغلاندى. DPD %d, Keepalive %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l744
en: Compression setup failed
ug: پىرىسلاشنى تەڭشىيەلمىدى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l761
en: Allocation of deflate buffer failed
ug: كىچىكلىتىلگەن يىغلەكنى تەقسىملىيەلمىدى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l823
en: inflate failed
ug: كىچىكلىتەلمىدى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l891
en: deflate failed %d
ug: %d كىچىكلىتەلمىدى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l988
en: Unexpected packet length. SSL_read returned %d but packet is
ug: بوغچا ئۇزۇنلۇقى توغرا ئەمەس. SSL_read %d نى قايتۇردى ئەمما بوغچا

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1002
en: Got CSTP DPD request
ug: CSTP DPD ئىلتىماسىغا ئېرىشتى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1008
en: Got CSTP DPD response
ug: CSTP DPD ئىنكاسىغا ئېرىشتى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1013
en: Got CSTP Keepalive
ug: CSTP Keepalive غا ئېرىشتى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1018 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l958
en: Received uncompressed data packet of %d bytes
ug: %d بايتلىق پىرىسلانمىغان سانلىق مەلۇمات بوغچىسى تاپشۇرۇۋالدى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1035
en: Received server disconnect: %02x '%s'
ug: مۇلازىمېتىر ئۈزۈلۈشىنى تاپشۇرۇۋالدى: %02x '%s'

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1046
en: Compressed packet received in !deflate mode
ug: !deflate ھالەتتە پىرىسلانغان بوغچا تاپشۇرۇۋالدى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1055
en: received server terminate packet
ug: مۇلازىمېتىر ئاخىرلاشتۇرۇش بوغچىسىنى تاپشۇرۇۋالدى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1062
en: Unknown packet %02x %02x %02x %02x %02x %02x %02x %02x
ug: يوچۇن بوغچا %02x %02x %02x %02x %02x %02x %02x %02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1155 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l1232 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l1053 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnec
en: Reconnect failed
ug: قايتا باغلىنالمىدى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1171 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l1156 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2901
en: Send CSTP DPD
ug: CSTP DPD يوللا

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1183 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l1167 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2913
en: Send CSTP Keepalive
ug: CSTP Keepalive يوللا

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1259
en: Send BYE packet: %s
ug: يوللىغان BYE بوغچا: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l111 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l186
en: No DTLS address
ug: DTLS ئادرېس يوق

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l118
en: Server offered no DTLS cipher option
ug: مۇلازىمېتىر DTLS شىفىر تاللانمىسى تەمىنلىمىگەن

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l125
en: No DTLS when connected via proxy
ug: ۋاكالەتچى بىلەن باغلانغاندا DTLS يوق

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l217 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l521
en: Unknown packet (len %d) received: %02x %02x %02x %02x...
ug: يوچۇن بوغچا (len %d) تاپشۇرۇۋالدى: %02x %02x %02x %02x...

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l308
en: Got DTLS DPD request
ug: DTLS DPD ئىلتىماسىغا ئېرىشتى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l314
en: Failed to send DPD response. Expect disconnect
ug: DPD ئىنكاسىنى يوللىيالمىدى. ئۈزۈلۈشى مۇمكىن

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l318
en: Got DTLS DPD response
ug: DTLS DPD ئىنكاسىغا ئېرىشتى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l322
en: Got DTLS Keepalive
ug: DTLS Keepalive غا ئېرىشتى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l336
en: Unknown DTLS packet type %02x, len %d
ug: يوچۇن DTLS بوغچا تىپى %02x، ئۇزۇنلۇقى %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l398
en: Send DTLS Keepalive
ug: DTLS Keepalive يوللا

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l403
en: Failed to send keepalive request. Expect disconnect
ug: keepalive ئىلتىماسىنى يوللىيالمىدى. ئۈزۈلۈشى مۇمكىن

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l294
en: Unknown DTLS parameters for requested CipherSuite '%s'
ug: ئىلتىماس قىلىنغان شىفىر يۈرۈشلۈكى '%s' نىڭ يوچۇن DTLS پارامېتىرلىرى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l320
en: Failed to set DTLS session parameters: %s
ug: DTLS سۆزلىشىش پارامېتىرلىرىنى تەڭشىيەلمىدى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l517
en: Failed to set DTLS MTU: %s
ug: DTLS MTU نى تەڭشىيەلمىدى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l559 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l779 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l783
en: DTLS handshake timed out
ug: DTLS قول ئېلىشىش ۋاقىت ھالقىدى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l562
en: DTLS handshake failed: %s
ug: DTLS قول ئېلىشالمىدى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l369
en: Could not extract expiration time of certificate
ug: گۇۋاھنامىنىڭ توشىدىغان قەرەلىنى ئوقۇيالمىدى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l374 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1702
en: Client certificate has expired at
ug: خېرىدار گۇۋاھنامىسىنىڭ قەرەلى ئۆتىدىغان ۋاقىت

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l377 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1708
en: Client certificate expires soon at
ug: خېرىدار گۇۋاھنامىسىنىڭ قەرەلى توشىدىغان ۋاقىت

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l427 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l873
en: Failed to load item '%s' from keystore: %s
ug: ئاچقۇچ ئامبىرىدىن '%s' تۈرنى يۈكلىيەلمىدى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l439
en: Failed to open key/certificate file %s: %s
ug: ئاچقۇچ/گۇۋاھنامە ھۆججىتى %s نى ئاچالمىدى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l445
en: Failed to stat key/certificate file %s: %s
ug: ئاچقۇچ/گۇۋاھنامە ھۆججىتى %s نى سىتاتىستىكا قىلالمىدى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l454
en: Failed to allocate certificate buffer
ug: گۇۋاھنامە يىغلەكنى تەقسىملىيەلمىدى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l461
en: Failed to read certificate into memory: %s
ug: گۇۋاھنامىنى ئەسلەككە ئوقۇيالمىدى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l493
en: Failed to setup PKCS#12 data structure: %s
ug: PKCS#12 سانلىق مەلۇمات قۇرۇلمىسىنى تەڭشىيەلمىدى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l516 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l631
en: Failed to decrypt PKCS#12 certificate file
ug: PKCS#12 گۇۋاھنامە ھۆججەت شىفىرىنى يېشەلمىدى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l523 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l637
en: Enter PKCS#12 pass phrase:
ug: PKCS#12 ئىم جۈملىسى كىرگۈزۈڭ:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l547
en: Failed to process PKCS#12 file: %s
ug: PKCS#12 ھۆججەتنى بىر تەرەپ قىلالمىدى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l559
en: Failed to load PKCS#12 certificate: %s
ug: PKCS#12 ھۆججەتنى يۈكلىيەلمىدى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l633
en: Could not initialise MD5 hash: %s
ug: MD5 hash نى دەسلەپلەشتۈرەلمىدى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l643
en: MD5 hash error: %s
ug: MD5 hash خاتالىقى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l708
en: Cannot determine PEM encryption type
ug: PEM شىفىرلاش تىپىنى جەزملىيەلمىدى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l721
en: Unsupported PEM encryption type: %s
ug: قوللىمايدىغان PEM شىفىرلاش تىپى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l783
en: Error base64-decoding encrypted PEM file: %s
ug: base64 كود يەشكۈچتە PEM ھۆججەتنى شىېفىرلىغاندا خاتالىق كۆرۈلدى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l791
en: Encrypted PEM file too short
ug: شىفىرلانغان PEM ھۆججەت بەك قىسقا

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l819
en: Failed to initialise cipher for decrypting PEM file: %s
ug: PEM ھۆججەت شىفىرىنى يېشىش ئۈچۈن شىفىرنى دەسلەپلەشتۈرەلمىدى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l830
en: Failed to decrypt PEM key: %s
ug: PEM ئاچقۇچ شىفىرىنى يېشەلمىدى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l882
en: Decrypting PEM key failed
ug: PEM ئاچقۇچ شىفىرىنى يېشەلمىدى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l889 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1488 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l502
en: Enter PEM pass phrase:
ug: PEM ئىم جۈملىسى كىرگۈزۈڭ:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1048
en: This binary built without PKCS#11 support
ug: بۇ ئىككىلىك نەشرى PKCS#11 نى قوللىمايدۇ

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1098 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l419
en: Using PKCS#11 certificate %s
ug: PKCS#11 گۇۋاھنامە %s ئىشلىتىدۇ

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1117
en: Error loading certificate from PKCS#11: %s
ug: PKCS#11 دىن گۇۋاھنامە يۈكلىيەلمىدى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1129 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l933
en: Using certificate file %s
ug: گۇۋاھنامە ھۆججىتى %s نى ئىشلىتىۋاتىدۇ

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1153
en: PKCS#11 file contained no certificate
ug: PKCS#11 ھۆججەتتە گۇۋاھنامە يوق

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1179
en: No certificate found in file
ug: ھۆججەتتە گۇۋاھنامە يوق

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1184
en: Loading certificate failed: %s
ug: گۇۋاھنامىنى يۈكلىيەلمىدى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1207 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1354
en: Error initialising private key structure: %s
ug: شەخسىي ئاچقۇچ قۇرۇلمىسىنى دەسلەپلەشتۈرۈۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1234
en: Error initialising PKCS#11 key structure: %s
ug: PKCS#11 ئاچقۇچ قۇرۇلمىسىنى دەسلەپلەشتۈرۈۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1342
en: Error importing PKCS#11 URL %s: %s
ug: PKCS#11 URL %s نى ئەكىرىۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1349 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l655
en: Using PKCS#11 key %s
ug: PKCS#11 ئاچقۇچ %s ئىشلىتىدۇ

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1364
en: Error importing PKCS#11 key into private key structure: %s
ug: PKCS#11 ئاچقۇچنى شەخسىي ئاچقۇچ قۇرۇلمىسىغا ئەكىرىۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1382
en: Using private key file %s
ug: شەخسىي ئاچقۇچ ھۆججەت %s نى ئىشلىتىدۇ

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1393 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l757
en: This version of OpenConnect was built without TPM support
ug: بۇ OpenConnect نەشرى TPM نى قوللىمايدۇ

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1430
en: Failed to interpret PEM file
ug: PEM ھۆججەتنى چۈشەندۈرەلمىدى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1449
en: Failed to load PKCS#1 private key: %s
ug: PKCS#1 شەخسىي ئاچقۇچنى يۈكلىيەلمىدى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1462 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1476
en: Failed to load private key as PKCS#8: %s
ug: شەخسىي ئاچقۇچنى PKCS#8 سۈپىتىدە يۈكلىيەلمىدى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1484 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1517 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1083 https://git.infradead.org/users/dwmw2/ope
en: Failed to decrypt PKCS#8 certificate file
ug: PKCS#8 گۇۋاھنامە ھۆججەت شىفىرىنى يېشەلمىدى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1509
en: Failed to determine type of private key %s
ug: شەخسىي ئاچقۇچ %s نىڭ تىپىنى جەزملىيەلمىدى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1521 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1093
en: Enter PKCS#8 pass phrase:
ug: PKCS#8 ئىم جۈملىسى كىرگۈزۈڭ:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1537
en: Failed to get key ID: %s
ug: ئاچقۇچ ID غا ئېرىشەلمىدى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1591
en: Error signing test data with private key: %s
ug: شەخسىي ئاچقۇچ بىلەن سىناق سانلىق مەلۇماتتا تىزىمغا كىرىۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1607
en: Error validating signature against certificate: %s
ug: گۇۋاھنامە ئىمزاسىغا نىسبەتەن دەلىللەش ئېلىپ بېرىۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1635
en: No SSL certificate found to match private key
ug: شەخسىي ئاچقۇچقا ماس كېلىدىغان ھېچقانداق SSL گۇۋاھنامە تېپىلمىدى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1677 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l662 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l817
en: Using client certificate '%s'
ug: خېرىدار گۇۋاھنامىسى '%s' نى ئىشلىتىدۇ

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1770
en: Failed to allocate memory for supporting certificates
ug: قوللايدىغان گۇۋاھنامىلەر ئۈچۈن ئەسلەك تەقسىملىيەلمىدى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1784
en: Adding supporting CA '%s'
ug: قوللايدىغان CA '%s' قوشۇۋاتىدۇ

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1849
en: Importing X509 certificate failed: %s
ug: X509 گۇۋاھنامىنى ئەكىرەلمىدى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1859
en: Setting PKCS#11 certificate failed: %s
ug: PKCS#11 گۇۋاھنامىنى تەڭشىيەلمىدى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1891
en: Setting certificate revocation list failed: %s
ug: گۇۋاھنامە كۈچتىن قېلىش تىزىمىنى تەڭشەۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1922
en: Setting certificate failed: %s
ug: گۇۋاھنامىنى تەڭشىيەلمىدى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2076
en: Server presented no certificate
ug: مۇلازىمېتىر تارقىتىدىغان گۇۋاھنامە يوق

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2100
en: Error initialising X509 cert structure
ug: X509 گۇۋاھنامە قۇرۇلمىسىنى دەسلەپلەشتۈرەلمىدى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2106
en: Error importing server's cert
ug: مۇلازىمېتىرنىڭ گۇۋاھنامىسىنى ئەكىرىۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2120
en: Error checking server cert status
ug: مۇلازىمېتىر گۇۋاھنامە ھالىتىنى تەكشۈرۈۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2125
en: certificate revoked
ug: گۇۋاھنامە كۈچتىن قالدى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2127
en: signer not found
ug: ئىمزا قويغۇچى تېپىلمىدى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2129
en: signer not a CA certificate
ug: ئىمزا قويغۇچى بىر CA گۇۋاھنامىسى ئەمەس

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2131
en: insecure algorithm
ug: بىخەتەر بولمىغان ھېسابلاش ئۇسۇلى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2133
en: certificate not yet activated
ug: گۇۋاھنامە تېخى ئاكتىپلانمىغان

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2135
en: certificate expired
ug: گۇۋاھنامىنىڭ ۋاقتى ئۆتكەن

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2140
en: signature verification failed
ug: ئىمزا دەلىللىيەلمىدى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2189 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1503 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1659
en: certificate does not match hostname
ug: گۇۋاھنامە ماشىنا ئاتىغا ماس كەلمىدى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2194 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1502 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1665
en: Server certificate verify failed: %s
ug: مۇلازىمېتىر گۇۋاھنامىسىنى دەلىللىيەلمىدى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2282
en: Failed to allocate memory for cafile certs
ug: CA ھۆججەت گۇۋاھنامىسى ئۈچۈن ئەسلەك تەقسىملىيەلمىدى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2303
en: Failed to read certs from cafile: %s
ug: CA ھۆججەتتىن گۇۋاھنامە ئوقۇيالمىدى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2319
en: Failed to open CA file '%s': %s
ug: CA ھۆججەت  '%s' تىن گۇۋاھنامە ئاچالمىدى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2332 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1892
en: Loading certificate failed. Aborting.
ug: گۇۋاھنامىنى يۈكلىيەلمىدى. چېكىنىۋاتىدۇ.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2437 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1972
en: SSL negotiation with %s
ug: %s بىلەن SSL كېڭىشى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2493 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1998
en: SSL connection cancelled
ug: SSL باغلىنىشتىن ۋاز كەچتى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2500
en: SSL connection failure: %s
ug: SSL باغلىنالمىدى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2509
en: GnuTLS non-fatal return during handshake: %s
ug: قول ئېلىشىۋاتقاندا GnuTLS ئەجەللىك بولمىغان قايتۇرۇش: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2670 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l206
en: PIN required for %s
ug: %s ئۈچۈن PIN زۆرۈر

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2674 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l209
en: Wrong PIN
ug: PIN خاتا

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2677
en: This is the final try before locking!
ug: بۇ قۇلۇپلاشتىن ئىلگىرىكى ئاخىرقى سىناق!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2679
en: Only a few tries left before locking!
ug: قۇلۇپلاشتىن ئىلگىرى بىر قانچە قېتىملىق سىناقلا قالدى!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2684 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l213
en: Enter PIN:
ug: PIN نى كىرگۈزۈڭ

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l56
en: TPM sign function called for %d bytes.
ug: %d بايتلىق TPM ئىمزا فونكسىيەسىنى چاقىردى.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l63
en: Failed to create TPM hash object: %s
ug: TPM hash نەڭ قۇرالمىدى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l70
en: Failed to set value in TPM hash object: %s
ug: TPM hash نەڭدە قىممەتنى تەڭشىيەلمىدى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l80
en: TPM hash signature failed: %s
ug: TPM hash ئىمزالىيالمىدى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l102
en: Error decoding TSS key blob: %s
ug: TSS key blob نى كود يېشىۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l110 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l121 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l134
en: Error in TSS key blob
ug: TSS key blob خاتالىقى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l141
en: Failed to create TPM context: %s
ug: TPM تىل مۇھىتى قۇرالمىدى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l148
en: Failed to connect TPM context: %s
ug: TPM تىل مۇھىتىغا باغلىنالمىدى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l156
en: Failed to load TPM SRK key: %s
ug: TPM SRK ئاچقۇچىنى يۈكلىيەلمىدى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l163
en: Failed to load TPM SRK policy object: %s
ug: TPM SRK بىخەتەرلىك نەڭنى يۈكلىيەلمىدى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l184
en: Failed to set TPM PIN: %s
ug: TPM PIN نى تەڭشىيەلمىدى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l200
en: Failed to load TPM key blob: %s
ug: TPM key blob نى يۈكلىيەلمىدى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l207
en: Enter TPM SRK PIN:
ug: TPM SRK PIN كىرگۈزۈڭ:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l228
en: Failed to create key policy object: %s
ug: ئاچقۇچ بىخەتەرلىك نەڭ قۇرالمىدى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l236
en: Failed to assign policy to key: %s
ug: بىخەتەرلىك ئاچقۇچىنى تەقسىملىيەلمىدى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l245
en: Enter TPM key PIN:
ug: TPM key PIN كىرگۈزۈڭ:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l257
en: Failed to set key PIN: %s
ug: ئاچقۇچ PIN نى تەڭشىيەلمىدى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l56
en: No memory for allocating cookies
ug: cookies تەقسىملەيدىغان ئەسلەك يوق

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l266
en: Failed to parse HTTP response '%s'
ug: HTTP ئىنكاسى '%s' نى تەھلىل قىلالمىدى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l272
en: Got HTTP response: %s
ug: HTTP ئىنكاسىغا ئېرىشتى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l295
en: Ignoring unknown HTTP response line '%s'
ug: يوچۇن HTTP ئىنكاس قۇرى '%s' غا پەرۋا قىلمايۋاتىدۇ

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l314
en: Invalid cookie offered: %s
ug: ئىناۋەتسىز cookie تەمىنلىگەن: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l334
en: SSL certificate authentication failed
ug: SSL گۇۋاھنامە دەلىللىيەلمىدى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l367
en: Response body has negative size (%d)
ug: ئىنكاس گەۋدىسى مەنپىي چوڭلۇقتا (%d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l378
en: Unknown Transfer-Encoding: %s
ug: يوچۇن يوللاش كودلىنىشى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l399
en: HTTP body %s (%d)
ug: HTTP گەۋدىسى %s (%d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l415 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l459
en: Error reading HTTP response body
ug: HTTP ئىنكاس گەۋدىسىنى ئوقۇش خاتالىقى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l430
en: Error fetching chunk header
ug: بۆلەك بېشىغا ئېرىشىش خاتالىقى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l470
en: Error fetching HTTP response body
ug: ۋاكالەتچى ئىنكاسىغا ئېرىشىشتە خاتالىق كۆرۈلدىHTTP ئىنكاس گەۋدىسىگە ئېرىشىش خاتالىقى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l487
en: Cannot receive HTTP 1.0 body without closing connection
ug: باشلىنىش يېپىلمىغان HTTP 1.0 گەۋدىسىنى قوبۇل قىلالمايدۇ

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l649
en: Failed to parse redirected URL '%s': %s
ug: قايتا نىشانلايدىغان URL '%s' نى تەھلىل قىلالمىدى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l680
en: Cannot follow redirection to non-https URL '%s'
ug: قايتا نىشانلايدىغان https ئەمەس URL '%s' غا ئەگىشەلمىدى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l701
en: Allocating new path for relative redirect failed: %s
ug: مۇناسىۋەتلىك قايتا نىشانلاش ئۈچۈن يېڭى يولنى تەقسىملىيەلمىدى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1015
en: request granted
ug: ئىجازەت ئىلتىماسى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1016
en: general failure
ug: ئادەتتىكى مەغلۇبىيەت

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1017
en: connection not allowed by ruleset
ug: قائىدە توپلىمى باغلىنىشقا يول قويمىدى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1018
en: network unreachable
ug: تورغا يېتەلمەيدۇ

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1019
en: host unreachable
ug: ماشىنىغا يېتەلمەيدۇ

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1020
en: connection refused by destination host
ug: نىشان ماشىنا باغلىنىشنى رەت قىلدى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1021
en: TTL expired
ug: TTL ۋاقتى ئۆتتى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1022
en: command not supported / protocol error
ug: بۇيرۇقنى قوللىمايدۇ/كېلىشىم خاتالىقى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1023
en: address type not supported
ug: ئادرېس تىپىنى قوللىمايدۇ

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1056 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1119
en: Error writing auth request to SOCKS proxy: %s
ug: دەلىللەش ئىلتىماسىنى SOCKS ۋاكالەتچىگە يېزىش خاتالىقى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1064 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1126
en: Error reading auth response from SOCKS proxy: %s
ug: دەلىللەش ئىنكاسىنى SOCKS ۋاكالەتچىدىن ئوقۇش خاتالىقى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1071 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1132
en: Unexpected auth response from SOCKS proxy: %02x %02x
ug: SOCKS ۋاكالەتچىنىڭ ئويلاشمىغان دەلىللەش ئىنكاسى: %02x %02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1179
en: Requesting SOCKS proxy connection to %s:%d
ug: %s غا SOCKS ۋاكالەتچى باغلىنىش ئىلتىماسى: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1194
en: Error writing connect request to SOCKS proxy: %s
ug: باغلىنىش ئىلتىماسىنى SOCKS ۋاكالەتچىگە يېزىۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1202 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1244
en: Error reading connect response from SOCKS proxy: %s
ug: باغلىنىش ئىنكاسىنى SOCKS ۋاكالەتچىدىن ئوقۇش خاتالىقى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1208
en: Unexpected connect response from SOCKS proxy: %02x %02x...
ug: SOCKS ۋاكالەتچىدىن كەلگەن ئويلاشمىغان باغلىنىش ئىنكاسى: %02x %02x...

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1216
en: SOCKS proxy error %02x: %s
ug: SOCKS ۋاكالەتچى خاتالىقى %02x: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1220
en: SOCKS proxy error %02x
ug: SOCKS ۋاكالەتچى خاتالىقى %02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1237
en: Unexpected address type %02x in SOCKS connect response
ug: SOCKS باغلىنىش ئىنكاسىدىكى ئويلاشمىغان ئادرېس تىپى %02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1260
en: Requesting HTTP proxy connection to %s:%d
ug: %s غا HTTP ۋاكالەتچى باغلىنىش ئىلتىماسى: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1295
en: Sending proxy request failed: %s
ug: ۋاكالەتچى ئىلتىماسىنى يوللىيالمىدى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1318
en: Proxy CONNECT request failed: %d
ug: ۋاكالەتچى CONNECT ئىلتىماسى مەغلۇپ بولدى: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1337
en: Unknown proxy type '%s'
ug: يوچۇن ۋاكالەتچى خاتالىقى '%s'

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1387
en: Only http or socks(5) proxies supported
ug: پەقەت http ياكى socks(5) نىلا قوللايدۇ

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l353
en: Built against SSL library with no Cisco DTLS support
ug: ئىچكى SSL ئامبار نەشرىدە Cisco DTLS نى قوللىمايدۇ

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l519
en: No IP address received. Aborting
ug: ھېچقانداق IP ئادرېس قوبۇللىمىدى. چېكىنىۋاتىدۇ

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l527
en: Reconnect gave different Legacy IP address (%s != %s)
ug: قايتا باغلىنىش پەرقلىق كونا IP ئادرېس بەردى  (%s != %s)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l536
en: Reconnect gave different Legacy IP netmask (%s != %s)
ug: قايتا باغلىنىش پەرقلىق كونا IP تور ماسكىسى بەردى  (%s != %s)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l544
en: Reconnect gave different IPv6 address (%s != %s)
ug: قايتا باغلىنىش پەرقلىق IPv6 ئادرېس بەردى  (%s != %s)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l552
en: Reconnect gave different IPv6 netmask (%s != %s)
ug: قايتا باغلىنىش پەرقلىق IPv6 تور ماسكىسى بەردى  (%s != %s)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l1087
en: Failed to parse server URL '%s'
ug: مۇلازىمېتىر URL '%s' نى تەھلىل قىلالمىدى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l1093
en: Only https:// permitted for server URL
ug: مۇلازىمېتىر URL پەقەت https:// غىلا يول قويىدۇ

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l1607
en: No form handler; cannot authenticate.
ug: كۆزنەك بىر تەرەپ قىلغۇچ يوق؛ دەلىللىيەلمەيدۇ

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l665
en: For assistance with OpenConnect, please see the web page at
      %s
ug: OpenConnect ھەققىدىكى ياردەمنى تۆۋەندىكى تورتۇرادىن كۆرۈڭ
    %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l686
en: OpenSSL ENGINE not present
ug: OpenSSL موتورى مەۋجۇت ئەمەس

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l771
en: Allocation failure for string from stdin
ug: stdin دىن ھەرپ تىزىقىنى تەقسىملىيەلمىدى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l948
en: Usage:  openconnect [options] <server>
ug: ئىشلىتىلىشى: openconnect [options] <server>

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l951
en: Read options from config file
ug: سەپلىمە ھۆججەتتىن تاللانمىلارنى ئوقۇ

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l952
en: Report version number
ug: دوكلات نەشر نومۇرى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l953
en: Display help text
ug: ياردەم مەتىننى كۆرسەت

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l958
en: Set login username
ug: تىزىمغا كىرىدىغان ئىشلەتكۈچى ئاتى تەڭشىكى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l959
en: Disable password/SecurID authentication
ug: ئىم/SecurID دەلىللەشنى چەكلە

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l960
en: Do not expect user input; exit if it is required
ug: ئىشلەتكۈچى كىرگۈزۈشنى ئۈمىد قىلما؛ زۆرۈر بولسا چېكىن

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l961
en: Read password from standard input
ug: ئۆلچەملىك كىرگۈزۈشتىن ئىم ئوقۇ

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l962
en: Choose authentication login selection
ug: دەلىللەپ تىزىمغا كىرىش تاللانمىسىنى تاللاڭ

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l964
en: Use SSL client certificate CERT
ug: SSL خېرىدار گۇۋاھنامىسى CERT نى ئىشلەت

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l965
en: Use SSL private key file KEY
ug: SSL شەخسىي ئاچقۇچ ھۆججەت ئاچقۇچىنى ئىشلەت

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l966
en: Warn when certificate lifetime < DAYS
ug: گۇۋاھنامىنىڭ ئىناۋەتلىك ۋاقتىنى ئاگاھلاندۇر < DAYS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l967
en: Set login usergroup
ug: usergroup تىزىمغا كىرىش تەڭشىكى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l968
en: Set key passphrase or TPM SRK PIN
ug: ئاچقۇچ ئىم جۈملىسى ياكى TPM SRK PIN تەڭشىكى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l970
en: Key passphrase is fsid of file system
ug: ھۆججەت سىستېمىسىنىڭ ھالقىلىق ئىم جۈملىسى fsid

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l983
en: Cert file for server verification
ug: مۇلازىمېتىر دەلىللەش ئۈچۈن گۇۋاھنامە ھۆججەت

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l987
en: Set proxy server
ug: ۋاكالەتچى مۇلازىمېتىر تەڭشەك

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l989
en: Disable proxy
ug: ۋاكالەتچىنى چەكلە

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l990
en: Use libproxy to automatically configure proxy
ug: ئۆزلۈكىدىن سەپلىنىدىغان ۋاكالەتچى libproxy نى ئىشلەت

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l992
en: (NOTE: libproxy disabled in this build)
ug: (دىققەت: libproxy بۇ نەشرىدە چەكلەنگەن)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1001
en: Read cookie from standard input
ug: ئۆلچەملىك كىرگۈزۈشتىن cookie ئوقۇ

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1002
en: Authenticate only and print login info
ug: پەقەت دەلىللەش ۋە باسىدىغان تىزىمغا كىرىش ئۇچۇرى بار

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1008
en: Continue in background after startup
ug: قوزغالغاندىن كېيىن ئارقا سۇپىدا داۋاملاشتۇر

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1009
en: Write the daemon's PID to this file
ug: نازارەتچىنىڭ PID نى بۇ ھۆججەتكە ياز

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1010
en: Drop privileges after connecting
ug: باغلانغاندىن كېيىن ئالدىنلىقنى تاشلا

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1015
en: Use syslog for progress messages
ug: سۈرئەت ئۇچۇرى ئۈچۈن syslog ئىشلەت

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1017
en: More output
ug: تېخىمۇ كۆپ چىقىرىش

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1018
en: Less output
ug: ئازراق چىقىرىش

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1023
en: Use IFNAME for tunnel interface
ug: تونىل ئېغىزى ئۈچۈن IFNAME ئىشلەت

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1024
en: Shell command line for using a vpnc-compatible config script
ug: vpnc ماسلىشىشچان سەپلىمە قوليازمىسىنىڭ Shell بۇيرۇقى قۇرى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1025
en: default
ug: كۆڭۈلدىكى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1031
en: Do not ask for IPv6 connectivity
ug: IPv6 باغلىنىشىنى سورىما

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1032
en: XML config file
ug: XML سەپلىمە ھۆججەت

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1034
en: Indicate path MTU to/from server
ug: مۇلازىمېتىرغا/دىن MTU يولىنى كۆرسەت

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1040
en: OpenSSL ciphers to support for DTLS
ug: DTLS نى قوللايدىغان OpenSSL شىفىر

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1041
en: Set packet queue limit to LEN pkts
ug: بوغچا قاتار چېكىنى LEN pkts غا تەڭشە

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1044
en: HTTP header User-Agent: field
ug: HTTP بېشىنىڭ ئىشلەتكۈچى ۋاكالەتچىسى: سۆز بۆلىكى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1059
en: Disable HTTP connection re-use
ug: HTTP باغلىنىشىنى قايتا ئىشلىتىشنى چەكلە

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1161
en: Failed to get line from config file: %s
ug: سەپلىمە ھۆججەتتىن قۇرغا ئېرىشەلمىدى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1201
en: Unrecognised option at line %d: '%s'
ug: %d قۇردىكى تونۇيالمايدىغان تاللانما: '%s'

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1211
en: Option '%s' does not take an argument at line %d
ug: '%s' تاللانما %d قۇردىكى ئۆزگەرگۈچىگە ئېرىشەلمىدى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1215
en: Option '%s' requires an argument at line %d
ug: '%s' تاللانما %d قۇردىكى ئۆزگەرگۈچىنى ئىلتىماس قىلدى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1646
en: Failed to open '%s' for write: %s
ug: يېزىش ئۈچۈن «%s»نى ئاچالمىدى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1663
en: Continuing in background; pid %d
ug: ئارقا سۇپىدا داۋاملاشتۇر؛ pid %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1749
en: WARNING: This version of OpenConnect is %s but
             the libopenconnect library is %s
ug: ئاگاھلاندۇرۇش: بۇ نەشرىدىكى openconnect بولسا %s ئەمما libopenconnect ئامبىرى %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1788
en: Failed to allocate vpninfo structure
ug: vpninfo قۇرۇلمىسىنى تەقسىملىيەلمىدى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1848
en: Cannot use 'config' option inside config file
ug: سەپلىمە ھۆججەتتە 'config' تاللانمىسىنى ئىشلىتەلمەىدى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1856
en: Cannot open config file '%s': %s
ug: سەپلىمە ھۆججەت «%s»نى ئاچالمىدى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2007 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2017
en: MTU %d too small
ug: MTU %d بەك كىچىك

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2047
en: Disabling all HTTP connection re-use due to --no-http-keepalive option.
    If this helps, please report to <%s>.
ug: تاللانما -no-http-keepalive نى قايتا ئىشلىتىش سەۋەبىدىن بارلىق HTTP باغلىنىش چەكلەندى.
    ئەگەر بۇنىڭ ياردىمى بولسا <%s> غا دوكلات قىلىڭ.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2075
en: Queue length zero not permitted; using 1
ug: قاتار ئۇزۇنلۇقىنىڭ نۆل بولۇشىغا يول قويۇلمايدۇ؛ 1 نى ئىشلىتىڭ

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2089
en: OpenConnect version %s
ug: OpenConnect نەشرى %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2214
en: Too many arguments on command line
ug: بۇيرۇق قۇرىدا ئۆزگەرگۈچى بەك كۆپ

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2217
en: No server specified
ug: مۇلازىمېتىر بەلگىلەنمىگەن

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2235
en: This version of OpenConnect was built without libproxy support
ug: OpenConnect نىڭ بۇ نەشرى libproxy نى قوللىمايدۇ

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2345
en: Creating SSL connection failed
ug: SSL باغلىنىشى قۇرالمىدى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2366
en: No --script argument provided; DNS and routing are not configured
ug: ھېچقانداق --script ئۆزگەرگۈچى تەمىنلەنمىگەن؛ DNS ۋە يېتەكلىگۈچ سەپلەنمىگەن

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2368
en: See %s
ug: %s نى كۆرۈڭ

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2447
en: Failed to open %s for write: %s
ug: يېزىش ئۈچۈن %s نى ئاچالمىدى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2455
en: Failed to write config to %s: %s
ug: سەپلىمىنى %s غا يازالمىدى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2532
en: 
    Certificate from VPN server "%s" failed verification.
    Reason: %s
ug: 
    VPN مۇلازىمىتىر «%s» دىن گۇۋاھنامە دەلىللىيەلمىدى.
    سەۋەبى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2541
en: Enter '%s' to accept, '%s' to abort; anything else to view:
ug: «%s» كىرگۈزۈلسە قوشۇلىدۇ، «%s» چېكىنىدۇ؛ ئۇنداق بولمىسا كۆرسىتىدۇ:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2542 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2561
en: no
ug: ياق

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2542 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2548
en: yes
ug: ھەئە

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2607
en: Auth choice "%s" not available
ug: دەلىللەشكە «%s»نى تاللاپ ئىشلەتكىلى بولمايدۇ

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2628
en: User input required in non-interactive mode
ug: تەسىرلەشمەيدىغان ھالەتتە ئىشلەتكۈچى كىرگۈزۈشى زۆرۈر

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/mainloop.c#l128
en: Set up tun device failed
ug: tun ئۈسكۈنىسىنى تەڭشىيەلمىدى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/mainloop.c#l307
en: No work to do; sleeping for %d ms...
ug: ھېچقانداق ئىش يوق؛ %dms ئۇخلايدۇ…

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l259
en: Initialise DTLSv1 session failed
ug: DTLSv1 سۆزلىشىشنى دەسلەپلەشتۈرەلمىدى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l370
en: Initialise DTLSv1 CTX failed
ug: DTLSv1 CTX نى دەسلەپلەشتۈرەلمىدى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l468
en: Set DTLS cipher list failed
ug: DTLS شىفىر تىزىمىنى تەڭشىيەلمىدى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l787
en: DTLS handshake failed: %d
ug: DTLS قول ئېلىشالمىدى: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l510
en: PEM password too long (%d >= %d)
ug: PEM ئىم جۈملىسى بەك ئۇزۇن (%d >= %d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l593
en: Extra cert from %s: '%s'
ug: %s نىڭ زىيادە گۇۋاھنامىسى: '%s'

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l649
en: Parse PKCS#12 failed (see above errors)
ug: PKCS#12 نى تەھلىل قىلالمىدى (ئۈستىدىكى خاتالىقلارنى كۆرۈڭ)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l667
en: PKCS#12 contained no certificate!
ug: PKCS#12 دا گۇۋاھنامە يوق!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l674
en: PKCS#12 contained no private key!
ug: PKCS#12 دا شەخسىي ئاچقۇچ يوق!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l709
en: Can't load TPM engine.
ug: TPM موتۇرنى يۈكلىيەلمىدى.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l715
en: Failed to init TPM engine
ug: TPM موتۇرنى دەسلەپلەشتۈرەلمىدى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l725
en: Failed to set TPM SRK password
ug: TPM SRK ئىمنى تەڭشىيەلمىدى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l739
en: Failed to load TPM private key
ug: TPM شەخسىي ئاچقۇچنى يۈكلىيەلمىدى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l794 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l943
en: Failed to open certificate file %s: %s
ug: گۇۋاھنامە ھۆججىتى %s نى ئاچالمىدى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l805
en: Loading certificate failed
ug: گۇۋاھنامىنى يۈكلىيەلمىدى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l879
en: Failed to create BIO for keystore item '%s'
ug: ئاچقۇچ ئامبار تۈرى '%s' دىن BIO نى قۇرالمىدى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l906
en: Loading private key failed (wrong passphrase?)
ug: شەخسىي ئاچقۇچنى يۈكلىيەلمىدى (ئىم جۈملىسى خاتا؟)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l913
en: Loading private key failed (see above errors)
ug: شەخسىي ئاچقۇچنى يۈكلىيەلمىدى (ئۈستىدىكى خاتالىقلارنى كۆرۈڭ)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l966
en: Failed to load X509 certificate from keystore
ug: ئاچقۇچ ئامبىرىدىن X509 گۇۋاھنامىنى يۈكلىيەلمىدى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1003
en: Failed to open private key file %s: %s
ug: شەخسىي ئاچقۇچ ھۆججىتى %s نى ئاچالمىدى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1130
en: Failed to identify private key type in '%s'
ug: شەخسىي ئاچقۇچ ھۆججىتى %s نى تونۇيالمىدى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1307
en: Matched DNS altname '%s'
ug: DNS altname '%s' ماسلاشتى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1314
en: No match for altname '%s'
ug: altname '%s' ماس كېلىدىغىنى يوق

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1339 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1485
en: Matched %s address '%s'
ug: ماسلاشقىنى %s ئادرېس '%s'

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1346
en: No match for %s address '%s'
ug: '%s' ئۈچۈن ماس كېلىدىغىنى يوق ئادرېس '%s'

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1388
en: URI '%s' has non-empty path; ignoring
ug: URI '%s' نىڭ بوش ئەمەس يولى بار؛ پەرۋا قىلمايۋاتىدۇ

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1393
en: Matched URI '%s'
ug: ماس كەلگەن URI '%s'

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1404
en: No match for URI '%s'
ug: URI '%s' ئۈچۈن ماس كەلگىنى يوق

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1555
en: Extra cert from cafile: '%s'
ug: cafile دىن زىيادە گۇۋاھنامە: '%s'

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1698
en: Error in client cert notAfter field
ug: خېرىدار گۇۋاھنامەدىكى notAfter سۆز بۆلەك خاتالىقى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1714
en: <error>
ug: <خاتالىق>

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1778
en: Failed to read certs from CA file '%s'
ug: CA ھۆججەت '%s' تىن گۇۋاھنامە ئوقۇش خاتالىقى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1808
en: Failed to open CA file '%s'
ug: CA ھۆججەت '%s' تىن ئوقۇيالمىدى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1988
en: SSL connection failure
ug: SSL باغلىنالمىدى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1010 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l115
en: Password:
ug: ئىم:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l124
en: Socket connect cancelled
ug: Socket باغلىنىشتىن ۋاز كەچتى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l375
en: Proxy from libproxy: %s://%s:%d/
ug: libproxy دىن كەلگەن ۋاكالەتچى: %s://%s:%d/

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l408
en: getaddrinfo failed for host '%s': %s
ug: ماشىنا '%s' نىڭ getaddrinfo مەغلۇپ بولدى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l469
en: Failed to allocate sockaddr storage
ug: sockaddr ساقلىغۇچنى تەقسىملىيەلمىدى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l542
en: Failed to connect to host %s
ug: ماشىنا %s غا باغلىنالمىدى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l790
en: No error
ug: خاتالىق يوق

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l792
en: Keystore uninitialized
ug: ئاچقۇچ ئامبىرى دەسلەپلەشتۈرۈلمىگەن

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l793
en: System error
ug: سىستېما خاتالىقى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l794
en: Protocol error
ug: كېلىشىم خاتالىقى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l795
en: Permission denied
ug: ھوقۇقى رەت قىلىندى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l796
en: Key not found
ug: ئاچقۇچ تېپىلمىدى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l797
en: Value corrupted
ug: قىممەت بۇزۇلغان

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l798
en: Undefined action
ug: بەلگىلەنمىگەن مەشغۇلات

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l802
en: Wrong password
ug: ئىم خاتا

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l803
en: Unknown error
ug: يوچۇن خاتالىق

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l1219
en: sleep %ds, remaining timeout %ds
ug: ئۇخلاش %ds، قالغان مۆھلىتى %ds

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l108
en: Device ID:
ug: ئۈسكۈنە كىملىكى:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l162
en: Incorrect device ID or password; try again.
ug: ئۈسكۈنە كىملىكى ياكى ئىم خاتا؛ قايتا سىناڭ.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l241
en: Invalid PIN format; try again.
ug: ئىناۋەتسىز PIN پىچىمى، قايتا سىناڭ.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l92
en: Can't push IP
ug: IP نى ئىتتىرەلمىدى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l102
en: Can't set ifname
ug: ifname نى تەڭشىيەلمىدى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l139
en: open /dev/tun
ug: /dev/tun ئاچ

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l145
en: Failed to create new tun
ug: يېڭى tun قۇرالمىدى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l219 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l402
en: Failed to open tun device: %s
ug: tun ئۈسكۈنىسىنى ئاچالمىدى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l363
en: Invalid interface name '%s'; must match 'tun%%d'
ug: ئىناۋەتسىز ئېغىز ئاتى '%s'؛ 'tun%%d' غا ماسلىشىش كېرەك

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l372
en: Cannot open '%s': %s
ug: '%s' ئاچالمىدى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l478
en: (script)
ug: (قوليازما)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l546
en: Failed to write incoming packet: %s
ug: كەلگەن بوغچىنى يازالمىدى: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/xml.c#l77 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/xml.c#l102
en: Treating host "%s" as a raw hostname
ug: «%s» ماشىنىنى  raw ماشىنا سۈپىتىدە بىر تەرەپ قىلىدۇ

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/xml.c#l92
en: XML config file SHA1: %s
ug: XML سەپلىمە ھۆججەت SHA1: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/xml.c#l100
en: Failed to parse XML config file %s
ug: XML سەپلىمە ھۆججىتى «%s» نى تەھلىل قىلالمىدى

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/xml.c#l137
en: Host "%s" has address "%s"
ug: «%s» ماشىنىنىڭ ئادرېسى «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/xml.c#l147
en: Host "%s" has UserGroup "%s"
ug: «%s» ماشىنىنىڭ UserGroup «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/xml.c#l161
en: Host "%s" not listed in config; treating as raw hostname
ug: «%s» ماشىنا سەپلىمە تىزىمىدا يوق؛ raw ماشىنا سۈپىتىدە بىر تەرەپ قىلىدۇ

en: _Gateway
ug: تور ئۆتكىلى(_G)

en: _Proxy
ug: ۋاكالەتچى(_P)

en: Cisco AnyConnect Compatible VPN (openconnect)
ug: Cisco AnyConnect بىلەن ماسلىشىدىغان VPN (openconnect)

en: Compatible with Cisco AnyConnect SSL VPN.
ug: Cisco AnyConnect SSL VPN بىلەن ماسلىشىدۇ.
