network-manager-openconnect - en to uk translation catalogue (1620 entries)

en: OpenConnect VPN client
uk: Клієнт VPN OpenConnect

en: Client for Cisco AnyConnect SSL VPN virtual private networks
uk: Клієнт для віртуальних приватних мереж VPN SSL AnyConnect Cisco

en: Support for configuring SSL VPN virtual private network connections using OpenConnect.
uk: Підтримка налаштовування з'єднань із віртуальними приватними мережами VPN SSL з використанням OpenConnect.

en: Compatible with Cisco AnyConnect, Juniper and ocserv based networks.
uk: Сумісний із заснованими на Cisco AnyConnect, Juniper і ocserv мережами.

en: The NetworkManager Developers
uk: Розробники NetworkManager

en: Connect to VPN “%s”
uk: З'єднатися із VPN «%s»

en: Connect to VPN
uk: З'єднатися із VPN

en: <b>The certificate may be invalid or untrusted!</b>
uk: <b>Сертифікат може бути некоректним або ненадійним!</b>

en: <b>Reason:
uk: <b>Причина:

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: I really know what I am doing
uk: Мені відомі усі наслідки моїх дій

en: Connect anyway
uk: З'єднатися попри все

en: _Close
uk: За_крити

en: VPN host
uk: Вузол VPN

en: C_onnect
uk: _З'єднати

en: Automatically start connecting next time
uk: Автоматично встановлювати з’єднання наступного разу

en: Select a host to fetch the login form
uk: Виберіть вузол для отримання форми входу

en: Contacting host, please wait…
uk: Встановлення зв’язку з вузлом, будь ласка, зачекайте…

en: _Login
uk: _Увійти

en: Save passwords
uk: Зберігати паролі

en: Log
uk: Журнал

en: General
uk: Загальне

en: _VPN Protocol
uk: П_ротокол VPN

en: _Gateway
uk: _Шлюз

en: _User Agent:
uk: Агент _користувача:

en: _Proxy
uk: _Проксі

en: Allow security scanner _trojan (CSD)
uk: Дозволити _троян сканування захисту (CSD)

en: Trojan (CSD) _Wrapper Script
uk: Троянський (CSD) с_крипт-обгортка

en: Reported OS
uk: Повідомлена ОС

en: Common values: linux linux-64 win mac-intel android apple-ios
uk: Типові значення: linux linux-64 win mac-intel android apple-ios

en: Certificate Authentication
uk: Розпізнавання за сертифікатом

en: Use _FSID for key passphrase
uk: _Використовувати FSID як парольну фразу ключа

en: Prevent user from manually accepting invalid certificates
uk: Заборонити користувачеві приймати вручну некоректні сертифікати

en: Disable UDP (DTLS and ESP)
uk: Вимкнути UDP (DTLS та ESP)

en: In most cases, OpenConnect can detect network conditions or server configurations that do not permit UDP-based tunnels (including DTLS and ESP) to work correctly, and fall back automatically to a TLS-based tunnel.
    
    OpenConnect prefers to use a UDP-based tunnel whenever possible, for performance reasons.
    
    You should only select this option if your connection is unreliable or non-functional without it.
uk: Здебільшого, OpenConnect може виявляти умови мережі або налаштування сервера, які не дозволяють належну роботу тунелів на основі UDP (включно з DTLS і ESP), і автоматично переходити на резервний тунель на основі TLS.
    
    Перевагу в OpenConnect надано використанню, якщо це можливо, тунелів на основі UDP, з міркувань швидкодії.
    
    Користуватися цим параметром слід, лише якщо з'єднання є нестабільним або непрацездатним без його використання.

en: Software Token Authentication
uk: Програмне розпізнавання за ключем

en: Token _Mode
uk: _Режим ключа

en: Token Sec_ret
uk: Р_еєстраційні дані ключа

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: RSA SecurID — read from ~/.stokenrc
uk: RSA SecurID — читання з ~/.stokenrc

en: RSA SecurID — manually entered
uk: RSA SecurID — введене вручну

en: TOTP — manually entered
uk: TOTP — введене вручну

en: HOTP — manually entered
uk: HOTP — введене вручну

en: Yubikey OATH
uk: OATH Yubikey

en: Cisco AnyConnect
uk: AnyConnect від Cisco

en: Juniper/Pulse Network Connect
uk: Мережеве з’єднання Juniper/Pulse

en: Multi-protocol VPN client (openconnect)
uk: Клієнт VPN із підтримкою багатьох протоколів (openconnect)

en: Compatible with Cisco AnyConnect, Juniper Network Connect and Junos Pulse, and PAN GlobalProtect SSL VPNs.
uk: Сумісний із VPN SSL Cisco AnyConnect, Juniper Network Connect, Junos Pulse та PAN GlobalProtect.

en: Compatible with Cisco AnyConnect and Juniper Network Connect and Junos Pulse SSL VPNs.
uk: Сумісний із VPN SSL Cisco AnyConnect, Juniper Network Connect та Junos Pulse.

en: Cisco AnyConnect Compatible VPN (openconnect)
uk: Сумісна з Cisco AnyConnect VPN (openconnect)

en: Compatible with Cisco AnyConnect SSL VPN.
uk: SSL VPN, сумісна з Cisco AnyConnect.

en: Cisco AnyConnect or openconnect
uk: Cisco AnyConnect або openconnect

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/40802e459:/library.c#l113
en: Compatible with Cisco AnyConnect SSL VPN, as well as ocserv
uk: VPN SSL, сумісна з Cisco AnyConnect, а також ocserv

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b795ff352:/library.c#l130
en: Compatible with Juniper Network Connect
uk: Сумісна із Juniper Network Connect

en: object class '%s' has no property named '%s'
uk: у класі об’єктів «%s» немає властивості із назвою «%s»

en: property '%s' of object class '%s' is not writable
uk: властивість «%s» класу об’єктів «%s» є непридатною до запису

en: construct property "%s" for object '%s' can't be set after construction
uk: властивість construct «%s» об’єкта «%s» не можна встановлювати після побудови

en: '%s::%s' is not a valid property name; '%s' is not a GObject subtype
uk: «%s::%s» не є коректною назвою властивості; «%s» не є підтипом GObject

en: unable to set property '%s' of type '%s' from value of type '%s'
uk: не вдалося встановити значення властивості «%s» типу «%s» на основі значення типу «%s»

en: value "%s" of type '%s' is invalid or out of range for property '%s' of type '%s'
uk: значення «%s» типу «%s» є некоректним для властивості «%s» типу «%s» або не належить до припустимого діапазону значень

en: unable to get editor plugin name: %s
uk: не вдалося отримати назву додатка до редактора: %s

en: missing plugin file "%s"
uk: не вистачає файла додатка «%s»

en: cannot load editor plugin: %s
uk: не вдалося завантажити додаток до редактора: %s

en: cannot load factory %s from plugin: %s
uk: не вдалося завантажити обробник %s з додатка: %s

en: unknown error creating editor instance
uk: невідома помилка під час створення екземпляра редактора

en: invalid integer property “%s” or out of range [%d -> %d]
uk: некоректна цілочисельна властивість «%s» або має значення поза припустимим діапазоном [%d -> %d]

en: invalid boolean property “%s” (not yes or no)
uk: некоректна булева властивість «%s» (має значення, яке відрізняється від «yes» або «no»)

en: unhandled property “%s” type %s
uk: непридатна до обробки властивість «%s» типу %s

en: property “%s” invalid or not supported
uk: властивість «%s» є некоректною або її підтримки не передбачено

en: No VPN configuration options.
uk: Немає параметрів налаштування VPN.

en: No VPN secrets!
uk: Немає реєстраційних даних VPN!

en: Could not open /dev/net/tun
uk: Не вдалося відкрити /dev/net/tun

en: Could not create tunnel interface named '%.*s'
uk: Не вдалося створити інтерфейс тунелю з назвою «%.*s»

en: Could not create tunnel interface named 'vpnX', for X in 0..255
uk: Не вдалося створити інтерфейс тунелю з назвою «vpnX» для X у діапазоні 0...255

en: Could not set tunnel interface owner to '%d'
uk: Не вдалося зробити власником інтерфейсу тунелю «%d»

en: Could not set tunnel interface persistence
uk: Не вдалося встановити сталість інтерфейсу тунелю

en: Could not find openconnect binary.
uk: Не вдалося знайти виконуваного файла openconnect.

en: No VPN gateway specified.
uk: Не вказаною шлюзу VPN.

en: No WebVPN cookie provided.
uk: Не вказано куки WebVPN.

en: Don’t quit when VPN connection terminates
uk: Не виходити, якщо розірвано з'єднання VPN

en: Enable verbose debug logging (may expose passwords)
uk: Увімкнути докладний журнал діагностики (можливе виведення паролів)

en: D-Bus name to use for this instance
uk: Назва D-Bus для використання для цього екземпляра

en: nm-openconnect-service provides integrated Cisco AnyConnect SSL VPN capability to NetworkManager.
uk: nm-openconnect-service NetworkManager доступ до інтегрованих можливостей застарілого VPN SSL AnyConnect.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/27066a2b9:/array.c#l113
en: No ANsession cookie found
uk: Не знайдено куки ANsession

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/78c84690b:/array.c#l57 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/8f113f32a:/http.c#l423
en: Invalid cookie '%s'
uk: Некоректна кука «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/561541d63:/array.c#l333
en: Found DNS server %s
uk: Виявлено запис сервера DNS %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/561541d63:/array.c#l358
en: Got search domain '%s'
uk: Отримано домен пошуку «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/561541d63:/array.c#l445
en: Unknown Array config element '%s'
uk: Невідомий елемент налаштувань Array «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/561541d63:/array.c#l484
en: Initial config: Speed tunnel %d, enc %d, DPD %d
uk: Початкове налаштовування: швидк. тунелю %d, код. %d, DPD %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/561541d63:/array.c#l515
en: Short write in Array JSON negotiation
uk: Недостатньо даних для запису під час узгодження Array JSON

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/561541d63:/array.c#l524
en: Failed to read Array JSON response
uk: Не вдалося прочитати відповідь сервера у форматі Array JSON

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/561541d63:/array.c#l533
en: Unexpected response to Array JSON request
uk: Неочікувана відповідь на запит у форматі Array JSON

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/de93bad15:/array.c#l578
en: Failed to parse Array JSON response
uk: Не вдалося обробити відповідь у форматі Array JSON

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/78c84690b:/array.c#l124
en: Error creating array negotiation request
uk: Помилка під час спроби створити запити щодо узгодження масиву

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/78c84690b:/array.c#l140 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a6937b663:/f5.c#l412 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/http.c#l768 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/b
en: Unexpected %d result from server
uk: Неочікуваний результат %d від сервера

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/80f90dccd:/array.c#l699
en: Error building Array DTLS negotiation packet
uk: Помилка під час спроби побудувати пакет узгодження у форматі Array DTLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/de93bad15:/array.c#l695 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/78c84690b:/array.c#l198
en: Short write in array negotiation
uk: Недостатньо даних для запису під час узгодження масиву

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/de93bad15:/array.c#l704
en: Failed to read UDP negotiation response
uk: Не вдалося прочитати відповідь щодо узгодження UDP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/de93bad15:/array.c#l717
en: DTLS enabled on port %d
uk: На порту %d увімкнено DTLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/de93bad15:/array.c#l746
en: Refusing non-DTLS UDP tunnel
uk: Відмовляємо в UDP-тунелі без DTLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/78c84690b:/array.c#l207
en: Failed to read ipff response
uk: Не вдалося прочитати відповідь ipff

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/78c84690b:/array.c#l257 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/de93bad15:/array.c#l1057 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/de93bad15:/array.c#l1167 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect
en: Allocation failed
uk: Помилка розподілу пам'яті

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ad2e3199c:/array.c#l841
en: Received %d more bytes after partial %d
uk: Отримано ще %d байтів після частки %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ad2e3199c:/array.c#l855
en: Received partial packet, %d bytes
uk: Отримано частковий пакет, %d байтів

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/4a5c4a40c:/array.c#l864
en: Unrecognised data packet, len %d
uk: Нерозпізнаний пакет даних, довжина %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ad2e3199c:/array.c#l881
en: Received partial packet, %d of %d bytes
uk: Отримано частковий пакет, %d з %d байтів

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/de93bad15:/array.c#l849 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/de93bad15:/array.c#l1194
en: Receive control packet of type %x:
uk: Отримання керівного пакета типу %x:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/de93bad15:/array.c#l856 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b795ff352:/pulse.c#l1793
en: Received data packet of %d bytes
uk: Отримано пакет даних у %d байтів

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/4a5c4a40c:/array.c#l905
en: Moved down %d bytes after previous packet
uk: Пересунуто на %d байтів нижче після попереднього пакета

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/78c84690b:/array.c#l323 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/cstp.c#l616 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/8e7efd51f:/gpst.c#l735 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git
en: SSL wrote too few bytes! Asked for %d, sent %d
uk: SSL записано надто мало байтів! Мало бути %d, надіслано %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/78c84690b:/array.c#l337 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/cstp.c#l641 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/7ede7fad4:/oncp.c#l679 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git
en: CSTP rekey due
uk: Потрібен повторний обмін ключами CSTP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/78c84690b:/array.c#l344 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a983aed4f:/cstp.c#l898 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/7ede7fad4:/oncp.c#l686 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git
en: Rehandshake failed; attempting new-tunnel
uk: Не вдалося виконати повторне узгодження; намагаємося використати new-tunnel

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/de93bad15:/array.c#l934
en: TCP Dead Peer Detection detected dead peer!
uk: DPD TCP виявлено непрацездатний вузол!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/78c84690b:/array.c#l359
en: TCP reconnect failed
uk: Не вдалося повторно встановити з'єднання TCP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/de93bad15:/array.c#l954
en: Send TCP DPD
uk: Надсилання DPD TCP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/de93bad15:/array.c#l971
en: Send TCP Keepalive
uk: Надсилання Keepalive TCP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/de93bad15:/array.c#l987
en: Sending DTLS off packet
uk: Надсилаємо пакет вимикання DTLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/78c84690b:/array.c#l404 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/cstp.c#l729 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/7ede7fad4:/oncp.c#l753
en: Sending uncompressed data packet of %d bytes
uk: Надсилаємо розпакований пакунок даних з %d байтів

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/de93bad15:/array.c#l1035 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ab4abdcdf:/dtls.c#l687 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/04671ef02:/ppp.c#l1756
en: Attempt new DTLS connection
uk: Спроба встановити нове з'єднання DTLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/de93bad15:/array.c#l1069 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/04671ef02:/ppp.c#l1654
en: Failed to receive authentication response from DTLS
uk: Не вдалося отримати відповідь щодо розпізнавання від DTLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/de93bad15:/array.c#l1081
en: DTLS session established
uk: Встановлено сеанс DTLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/de93bad15:/array.c#l1094
en: Received Legacy IP over DTLS; assuming established
uk: Отримано застарілий IP з використанням DTLS; припускаємо встановлення

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/de93bad15:/array.c#l1102
en: Received IPv6 over DTLS; assuming established
uk: Отримано IPv6 з використанням DTLS; припускаємо встановлення

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/de93bad15:/array.c#l1108
en: Received unknown DTLS packet
uk: Отримано невідомий пакет DTLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/de93bad15:/array.c#l1116 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/04671ef02:/ppp.c#l1708
en: Error creating connect request for DTLS session
uk: Помилка під час спроби створення запиту на з'єднання для сеансу DTLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/de93bad15:/array.c#l1132 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/04671ef02:/ppp.c#l1724
en: Failed to write connect request to DTLS session
uk: Не вдалося записати запит на з'єднання до сеансу DTLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/de93bad15:/array.c#l1185 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/dtls.c#l443
en: Received DTLS packet 0x%02x of %d bytes
uk: Отримано пакет DTLS 0x%02x розміром %d байтів

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/de93bad15:/array.c#l1209 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/dtls.c#l493
en: DTLS rekey due
uk: Потрібен повторний обмін ключами DTLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/de93bad15:/array.c#l1216 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c02460c44:/dtls.c#l761
en: DTLS Rehandshake failed; reconnecting.
uk: Не вдалося виконати повторне узгодження DTLS; намагаємося встановити зв'язок ще раз

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/de93bad15:/array.c#l1225 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/dtls.c#l512
en: DTLS Dead Peer Detection detected dead peer!
uk: DPD DTLS виявлено непрацездатний вузол!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/de93bad15:/array.c#l1231 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ab4abdcdf:/dtls.c#l790
en: Send DTLS DPD
uk: Надсилання DPD DTLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/de93bad15:/array.c#l1235 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/845e629fa:/dtls.c#l684
en: Failed to send DPD request. Expect disconnect
uk: Не вдалося надіслати запит DPD. Очікуємо на від'єднання.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/de93bad15:/array.c#l1274 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/845e629fa:/dtls.c#l756
en: Sent DTLS packet of %d bytes; DTLS send returned %d
uk: Надіслано пакет DTLS розміром %d байтів; функцією надсилання DTLS повернуто %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/78c84690b:/array.c#l433 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/8e7efd51f:/auth-globalprotect.c#l479 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a6937b663:/f5.c#l455 https://git.infradead.org/users/dwmw2/ope
en: Logout failed.
uk: Не вдалося вийти.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/78c84690b:/array.c#l435 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c00bdc4f9:/auth-globalprotect.c#l709 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a6937b663:/f5.c#l457 https://git.infradead.org/users/dwmw2/ope
en: Logout successful.
uk: Успішний вихід.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ff13a983b:/auth-globalprotect.c#l100
en: SAML authentication required; using portal-userauthcookie to continue SAML.
uk: Потрібне розпізнавання SAML; використовуємо portal-userauthcookie для продовження SAML.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ff13a983b:/auth-globalprotect.c#l102
en: SAML authentication required; using portal-prelogonuserauthcookie to continue SAML.
uk: Потрібне розпізнавання SAML; використовуємо portal-prelogonuserauthcookie для продовження SAML.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ff13a983b:/auth-globalprotect.c#l104
en: Destination form field %s was specified; assuming SAML %s authentication is complete.
uk: Вказано поле форми призначення %s; припускаємо, що розпізнавання у SAML %s завершено.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd1d30a24:/auth-globalprotect.c#l117
en: SAML %s authentication is required via %s
uk: Слід пройти розпізнавання SAML %s за допомогою %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ff13a983b:/auth-globalprotect.c#l158
en: When SAML authentication is complete, specify destination form field by appending :field_name to login URL.
uk: Коли розпізнавання у SAML буде завершено, вкажіть поле форми призначення, дописавши рядок «:назва_поля» до адреси для входу до системи.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3e91f7bf7:/auth-globalprotect.c#l110
en: Please enter your username and password
uk: Будь ласка, введіть ім'я користувача та пароль

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/bf4338c6e:/auth-globalprotect.c#l173
en: Username
uk: Користувач

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/bf4338c6e:/auth-globalprotect.c#l190
en: Password
uk: Пароль

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3e91f7bf7:/auth-globalprotect.c#l181
en: Challenge:
uk: Виклик:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/645302574:/auth-globalprotect.c#l291
en: GlobalProtect login returned unexpected argument value arg[%d]=%s
uk: Під час спроби входу до GlobalProtect повернуто неочікуване значення аргументу arg[%d]=%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/8e7efd51f:/auth-globalprotect.c#l153
en: GlobalProtect login returned %s=%s (expected %s)
uk: Спроба увійти до GlobalProtect призвела до повернення %s=%s (мало бути %s)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/8e7efd51f:/auth-globalprotect.c#l159
en: GlobalProtect login returned empty or missing %s
uk: Спроба увійти до GlobalProtect призвела до повернення порожнього %s або значення взагалі не було повернуто

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/8e7efd51f:/auth-globalprotect.c#l165
en: GlobalProtect login returned %s=%s
uk: Спроба входу до GlobalProtect призвела до повернення %s=%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/07386df8c:/auth-globalprotect.c#l403
en: Please report %d unexpected values above (of which %d fatal) to <%s>
uk: Будь ласка, повідомте про %d неочікуваних значення вище (з яких %d є критичним) до <%s>

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/8e7efd51f:/auth-globalprotect.c#l200
en: Please select GlobalProtect gateway.
uk: Будь ласка, виберіть шлюз GlobalProtect.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/8e7efd51f:/auth-globalprotect.c#l210
en: GATEWAY:
uk: ШЛЮЗ:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/057b381be:/auth-globalprotect.c#l367
en: Ignoring portal's HIP report interval (%d minutes), because interval is already set to %d minutes.
uk: Ігноруємо інтервал звітування порталу HIP (%d хвилин), оскільки вже встановлено інтервал %d хвилин.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/057b381be:/auth-globalprotect.c#l371
en: Portal set HIP report interval to %d minutes).
uk: Встановлено інтервал звітування порталу HIP %d хвилин).

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c0d2daeaa:/auth-globalprotect.c#l506
en: Portal reports GlobalProtect version %s; we will report the same client version.
uk: Портал повідомляє про версію GlobalProtect %s; ми повідомимо про ту саму версію клієнта.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/9164e21e8:/auth-globalprotect.c#l508
en: GlobalProtect portal configuration lists no gateway servers.
uk: У списках налаштувань порталу GlobalProtect немає серверів шлюзів.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c0d2daeaa:/auth-globalprotect.c#l539 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/abc38e6fe:/main.c#l1451
en: unknown
uk: невідомий

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/8e7efd51f:/auth-globalprotect.c#l264
en: %d gateway servers available:
uk: Доступні сервери-шлюзи (%d):

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/8e7efd51f:/auth-globalprotect.c#l355 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/5ebfec224:/auth-juniper.c#l548 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/05d9a6b7c:/auth.c#l800 https://git.infradead.org/users/
en: Failed to generate OTP tokencode; disabling token
uk: Не вдалося створити код ключа OTP; вимикаємо ключ

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/8e7efd51f:/auth-globalprotect.c#l431
en: Server is neither a GlobalProtect portal nor a gateway.
uk: Сервер не є ні порталом GlobalProtect, ні шлюзом.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/cb56ec21e:/auth-html.c#l107
en: Ignoring unknown form submit item '%s'
uk: Ігноруємо невідомий запис надсилання у формі, «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/cb56ec21e:/auth-html.c#l118
en: Ignoring unknown form input type '%s'
uk: Ігноруємо невідомий тип вхідних даних у формі, «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/cb56ec21e:/auth-html.c#l128
en: Discarding duplicate option '%s'
uk: Відкидаємо дублювання параметра «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/cb56ec21e:/auth-html.c#l205 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/766633fac:/auth.c#l343
en: Cannot handle form method='%s', action='%s'
uk: Не вдалося обробити форму: метод=«%s», дія=«%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/cb56ec21e:/auth-html.c#l236
en: Unknown textarea field: '%s'
uk: Невідоме поле textarea: «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0e4fd86e5:/auth-juniper.c#l307
en: Failed to allocate memory for communication with TNCC
uk: Не вдалося отримати пам'ять для обміну даними із TNCC

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0e4fd86e5:/auth-juniper.c#l312
en: Failed to send command to TNCC
uk: Не вдалося надіслати команду до TNCC

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/5ebfec224:/auth-juniper.c#l339
en: TNCC support not implemented yet on Windows
uk: Підтримку TNCC у Windows ще не реалізовано

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/5ebfec224:/auth-juniper.c#l361
en: No DSPREAUTH cookie; not attempting TNCC
uk: Немає куки DSPREAUTH; спроба TNCC не виконуватиметься

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/7083a0ac5:/auth-juniper.c#l408
en: Trying to run TNCC/Host Checker Trojan script '%s'.
uk: Спроба запуску троянського скрипту перевірки TNCC/вузла «%s».

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/5ebfec224:/auth-juniper.c#l405
en: Failed to exec TNCC script %s: %s
uk: Не вдалося виконати скрипт TNCC %s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/5ebfec224:/auth-juniper.c#l421
en: Sent start; waiting for response from TNCC
uk: Надіслано команду запуску; чекаємо на відповідь від TNCC

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/5ebfec224:/auth-juniper.c#l426
en: Failed to read response from TNCC
uk: Не вдалося прочитати відповідь від TNCC

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/80342b349:/auth-juniper.c#l435
en: Received unsuccessful %s response from TNCC
uk: Отримано відповідь про неуспішну дію %s від TNCC

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/80342b349:/auth-juniper.c#l441
en: TNCC response 200 OK
uk: Відповідь TNCC: 200 OK

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/80342b349:/auth-juniper.c#l448
en: Second line of TNCC response: '%s'
uk: Другий рядок відповіді TNCC: «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/5ebfec224:/auth-juniper.c#l460
en: Got new DSPREAUTH cookie from TNCC: %s
uk: Отримано нову куку DSPREAUTH від TNCC: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0e4fd86e5:/auth-juniper.c#l504
en: Got reauth interval from TNCC: %d seconds
uk: Отримано інтервал reauth від TNCC: %d секунд

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/5c1cba8b9:/auth-juniper.c#l321
en: Unexpected non-empty line from TNCC after DSPREAUTH cookie: '%s'
uk: Неочікуваний порожній рядок від TNCC після куки DSPREAUTH: «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/5c1cba8b9:/auth-juniper.c#l327
en: Too many non-empty lines from TNCC after DSPREAUTH cookie
uk: Забагато непорожніх рядків від TNCC після куки DSPREAUTH

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/e41e201d1:/auth-juniper.c#l488 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/423449253:/f5.c#l110
en: Failed to parse HTML document
uk: Не вдалося обробити документ HTML

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/5ebfec224:/auth-juniper.c#l499
en: Failed to find or parse web form in login page
uk: Не вдалося знайти або обробити вебформу на сторінці входу

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c8a6ee941:/auth-juniper.c#l743
en: Encountered form with no 'name' or 'id'
uk: Виявлено форму без записів «name» або «id»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/db5142ff0:/auth-juniper.c#l761
en: Form action (%s) likely indicates that TNCC/Host Checker failed.
uk: Дія форми (%s), ймовірно, вказує на те, що перевірку TNCC/вузла не пройдено.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c8a6ee941:/auth-juniper.c#l795
en: Unknown form (name '%s', id '%s')
uk: Невідома форма (назва «%s», ідентифікатор «%s»)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/5ebfec224:/auth-juniper.c#l534 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/423449253:/f5.c#l149
en: Dumping unknown HTML form:
uk: Створюємо дамп невідомої форми HTML:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/auth.c#l124
en: Form choice has no name
uk: Вибір форми не містить назви

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/auth.c#l188
en: name %s not input
uk: назва %s, а не input

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/auth.c#l195
en: No input type in form
uk: Немає типу вхідних даних у формі

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/auth.c#l207
en: No input name in form
uk: Немає назви вхідних даних у формі

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/auth.c#l230
en: Unknown input type %s in form
uk: Невідомий тип вхідних даних %s у формі

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/7a4dcd93b:/auth.c#l498 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/8e7efd51f:/gpst.c#l219
en: Empty response from server
uk: Порожня відповідь від сервера

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/auth.c#l338
en: Failed to parse server response
uk: Не вдалося обробити відповідь сервера

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/auth.c#l340 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a6937b663:/f5.c#l75 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a6937b663:/f5.c#l117 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/
en: Response was:%s
uk: Відповідь: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/088b39077:/auth.c#l542
en: Received <client-cert-request> when not expected.
uk: Отримано неочікуване <client-cert-request>.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f51ecb36b:/auth.c#l639
en: Received <multiple-client-cert-request> when not expected.
uk: Отримано неочікуване <multiple-client-cert-request>.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f51ecb36b:/auth.c#l674
en: Server reported certificate error: %s.
uk: Сервером повідомлено про помилку із сертифікатом: %s.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c407e79e9:/auth.c#l541
en: XML response has no "auth" node
uk: Відповідь XML не містить вузла «auth»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/auth.c#l361
en: Asked for password but '--no-passwd' set
uk: Запит на пароль, але встановлено «--no-passwd»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/82c85c8fd:/auth.c#l691
en: Client certificate missing or incorrect (Certificate Validation Failure)
uk: Не вистачає сертифіката клієнта або сертифікат є помилковим (не пройдено перевірку сертифіката)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/321066cf8:/auth.c#l1132
en: Not downloading XML profile because SHA1 already matches
uk: Не отримуємо профіль XML, оскільки SHA1 вже збігається

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/321066cf8:/auth.c#l1138 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/cstp.c#l140 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fe85faaee:/http.c#l892
en: Failed to open HTTPS connection to %s
uk: Не вдалося відкрити з'єднання HTTPS до %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/321066cf8:/auth.c#l1155
en: Failed to send GET request for new config
uk: Не вдалося надіслати запит GET для отримання нових налаштувань

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/321066cf8:/auth.c#l1179
en: Downloaded config file did not match intended SHA1
uk: Отриманий файл налаштувань не відповідає SHA1

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/321066cf8:/auth.c#l1184
en: Downloaded new XML profile
uk: Отримано новий профіль XML

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/318d5777a:/auth.c#l982 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3c5887bea:/auth.c#l973
en: Error: Running the 'Cisco Secure Desktop' trojan on this platform is not yet implemented.
uk: Помилка: можливості запуску троянської програми «Cisco Secure Desktop» на цій платформі ще не передбачено.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/318d5777a:/auth.c#l993 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/79f5ed273:/mainloop.c#l140
en: Failed to set gid %ld: %s
uk: Не вдалося встановити gid %ld: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/318d5777a:/auth.c#l1000 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/79f5ed273:/mainloop.c#l147
en: Failed to set groups to %ld: %s
uk: Не вдалося встановити groups у %ld: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/318d5777a:/auth.c#l1007 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/79f5ed273:/mainloop.c#l154
en: Failed to set uid %ld: %s
uk: Не вдалося встановити uid %ld: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/318d5777a:/auth.c#l1014
en: Invalid user uid=%ld: %s
uk: Некоректний uid користувача=%ld: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/318d5777a:/auth.c#l1021
en: Failed to change to CSD home directory '%s': %s
uk: Не вдалося перейти до домашнього каталогу CSD «%s»: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/321066cf8:/auth.c#l1203
en: Error: Server asked us to run CSD hostscan.
    You need to provide a suitable --csd-wrapper argument.
uk: Помилка: сервер просив нас запустити hostscan CSD.
    Вам потрібно вказати відповідний аргумент --csd-wrapper.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/321066cf8:/auth.c#l1210
en: Error: Server asked us to download and run a 'Cisco Secure Desktop' trojan.
    This facility is disabled by default for security reasons, so you may wish to enable it.
uk: Помилка: сервер надіслав запит щодо отримання та запуску трояна «Cisco Secure Desktop».
    Типово, цю можливість вимкнено через загрозу безпеці системи, тому, ймовірно, вам доведеться її увімкнути.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/321066cf8:/auth.c#l1244
en: Temporary directory '%s' is not writable: %s
uk: Каталог тимчасових даних «%s» є непридатним до запису: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/321066cf8:/auth.c#l1252
en: Failed to open temporary CSD script file: %s
uk: Не вдалося відкрити тимчасовий файл скрипту CSD: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/321066cf8:/auth.c#l1261
en: Failed to write temporary CSD script file: %s
uk: Не вдалося виконати запис до тимчасового файла скрипту CSD: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/7083a0ac5:/auth.c#l1122
en: Trying to run CSD Trojan script '%s'.
uk: Намагаємося запустити троянський скрипт CSD «%s».

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ad3ef669b:/auth.c#l1129
en: CSD script '%s' exited abnormally
uk: Роботу скрипту CSD «%s» завершено у нештатному режимі

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ad3ef669b:/auth.c#l1134
en: CSD script '%s' returned non-zero status: %d
uk: Скриптом CSD «%s» повернуто ненульове значення стану: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b2a2c7a9c:/auth.c#l1146
en: Authentication may fail. If your script is not returning zero, fix it.
    Future versions of openconnect will abort on this error.
uk: Спроба розпізнавання може завершитися помилкою. Якщо ваш скрипт не повертає нуля, виправте це.
    У майбутніх версіях openconnect припинятиме обробку, якщо буде виявлено таку помилку.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/7083a0ac5:/auth.c#l1149
en: CSD script '%s' completed successfully.
uk: Скрипт CSD «%s» успішно завершив роботу.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/5c1cba8b9:/auth.c#l1203
en: Warning: you are running insecure CSD code with root privileges
    	 Use command line option "--csd-user"
uk: Попередження: вами віддано команду виконання небезпечного коду CSD із привілеями адміністратора системи (root)
    	 Скористайтеся параметром командного рядка «--csd-user»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ad3ef669b:/auth.c#l1210
en: Failed to exec CSD script %s
uk: Не вдалося виконати скрипт CSD %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/321066cf8:/auth.c#l1372
en: Unknown response from server
uk: Невідома відповідь сервера

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/321066cf8:/auth.c#l1496
en: Server requested SSL client certificate after one was provided
uk: Сервером надіслано запит щодо сертифіката клієнта SSL після того, як такий сертифікат було надано

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/321066cf8:/auth.c#l1500
en: Server requested SSL client certificate; none was configured
uk: Сервером надіслано запит щодо сертифіката клієнта SSL; але такий сертифікат не налаштовано

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/af7058410:/auth.c#l1487
en: Multiple-certificate authentication requires a second certificate; none were configured.
uk: Для розпізнавання за декількома сертифікатами потрібен другий сертифікат; жодного такого сертифіката не налаштовано.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/321066cf8:/auth.c#l1516
en: XML POST enabled
uk: Увімкнено POST XML

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/7a5974a59:/auth.c#l1388
en: Couldn't fetch CSD stub. Proceeding anyway with CSD wrapper script.
uk: Не вдалося отримати заглушку CSD. Продовжуємо обробку попри це, використовуючи скрипт-обгортку CSD.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/7083a0ac5:/auth.c#l1432
en: Fetched CSD stub for %s platform (size is %d bytes).
uk: Отримано фіктивний CSD для платформи %s (розмір — %d байтів).

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/321066cf8:/auth.c#l1559
en: Refreshing %s after 1 second...
uk: Оновлюємо %s за 1 секунду…

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f51ecb36b:/auth.c#l1808
en: Unsupported hash algorithm '%s' requested.
uk: Запит щодо непідтримуваного алгоритму хешування «%s».

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f51ecb36b:/auth.c#l1817
en: Duplicate hash algorithm '%s' requested.
uk: Запит щодо дублікати алгоритму хешування «%s».

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f51ecb36b:/auth.c#l1908
en: Multiple-certificate authentication signature hash algorithm negotiation failed.
uk: Не вдалося узгодити алгоритм хешування для підпису у розпізнаванні за декількома сертифікатами.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/af7058410:/auth.c#l1942
en: Error exporting multiple-certificate signer's certificate chain.
uk: Помилка при експортуванні ланцюжка сертифікації підписника декількох сертифікатів.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f51ecb36b:/auth.c#l1929
en: Error encoding the challenge response.
uk: Помилка під час кодування відповіді на виклик.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/487d08cb3:/compat.c#l207
en: (error 0x%lx)
uk: (помилка 0x%lx)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/887c9d97e:/compat.c#l246
en: (Error while describing error!)
uk: (Помилка під час спроби описати помилку!)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b5df97e74:/compat.c#l200
en: ERROR: Cannot initialize sockets
uk: Помилка: не вдалося ініціалізувати сокети

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0e72b17ee:/cstp.c#l205
en: CRITICAL ERROR: DTLS master secret is uninitialised. Please report this.
uk: Критична помилка: основні реєстраційні дані DTLS не ініціалізовано. Будь ласка, повідомте про цю помилку розробників.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fe34f4d0d:/cstp.c#l205
en: Error creating HTTPS CONNECT request
uk: Помилка під час створення запиту CONNECT HTTPS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/cstp.c#l133
en: Error fetching HTTPS response
uk: Помилка під час спроби отримати відповідь HTTPS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/cstp.c#l160
en: VPN service unavailable; reason: %s
uk: Служба VPN недоступна; причина: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/cstp.c#l165
en: Got inappropriate HTTP CONNECT response: %s
uk: Отримано неприйнятну відповідь HTTP CONNECT: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/cstp.c#l172
en: Got CONNECT response: %s
uk: Отримано відповідь CONNECT: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/cstp.c#l194 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/cstp.c#l202
en: No memory for options
uk: Недостатньо пам'яті для параметрів

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ab4abdcdf:/cstp.c#l312 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/http.c#l175
en: <elided>
uk: <пропущений>

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/aafaa23f2:/cstp.c#l215
en: X-DTLS-Session-ID not 64 characters; is: "%s"
uk: X-DTLS-Session-ID не складається із 64 символів; маємо: «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/120b59248:/cstp.c#l429
en: X-DTLS-Session-ID is invalid; is: "%s"
uk: X-DTLS-Session-ID є некоректним; маємо: «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/5f9e9271b:/cstp.c#l363
en: Unknown DTLS-Content-Encoding %s
uk: Невідоме значення DTLS-Content-Encoding — %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/cstp.c#l246
en: Unknown CSTP-Content-Encoding %s
uk: Невідоме значення CSTP-Content-Encoding — %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/e2ee619fa:/cstp.c#l419
en: No MTU received. Aborting
uk: Не отримано MTU. Перериваємо виконання

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/cstp.c#l353
en: CSTP connected. DPD %d, Keepalive %d
uk: З'єднано CSTP. DPD %d, Keepalive %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/8bacc334b:/cstp.c#l694
en: Ingested STRAP public key %s
uk: Вбудований відкритий ключ STRAP %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/cstp.c#l389
en: Compression setup failed
uk: Не вдалося налаштувати стискання

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/cstp.c#l397
en: Allocation of deflate buffer failed
uk: Не вдалося отримати пам'ять під буфер пакування

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/cstp.c#l460
en: inflate failed
uk: не вдалося розпакувати

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/84ecff1b9:/cstp.c#l708
en: LZS decompression failed: %s
uk: Не вдалося виконати розпакування LZS: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/329991d51:/cstp.c#l757
en: LZ4 decompression failed
uk: Не вдалося розпакувати LZ4

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/2028d2f00:/cstp.c#l739
en: Unknown compression type %d
uk: Невідомий тип стискання %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/84ecff1b9:/cstp.c#l715
en: Received %s compressed data packet of %d bytes (was %d)
uk: Отримано пакет стиснених даних %s з %d байтів (було %d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/bdd670b6f:/cstp.c#l751
en: deflate failed %d
uk: не вдалося запакувати %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f26b11e76:/cstp.c#l813 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/8e7efd51f:/gpst.c#l648 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b795ff352:/pulse.c#l1778
en: Short packet received (%d bytes)
uk: Отримано надто короткий пакет (%d байтів)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/cstp.c#l504
en: Unexpected packet length. SSL_read returned %d but packet is
uk: Неочікувана довжина пакета. SSL_read повернуто %d, але розмір пакета

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/cstp.c#l516
en: Got CSTP DPD request
uk: Отримано запит DPD CSTP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/cstp.c#l522
en: Got CSTP DPD response
uk: Отримано відповідь DPD CSTP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/cstp.c#l527
en: Got CSTP Keepalive
uk: Отримано Keepalive CSTP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/cstp.c#l532 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a47d69d35:/oncp.c#l970
en: Received uncompressed data packet of %d bytes
uk: Отримано розпакований пакунок даних з %d байтів

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/cstp.c#l547
en: Received server disconnect: %02x '%s'
uk: Отримано сигнал від'єднання від сервера: %02x «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/709744176:/cstp.c#l884
en: Received server disconnect
uk: Отримано сигнал про від'єднання сервера

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/cstp.c#l555
en: Compressed packet received in !deflate mode
uk: Отримано стиснений пакет у режимі !deflate

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/cstp.c#l563
en: received server terminate packet
uk: отримано пакет переривання зв'язку від сервера

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/cstp.c#l570
en: Unknown packet %02x %02x %02x %02x %02x %02x %02x %02x
uk: Невідомий пакет %02x %02x %02x %02x %02x %02x %02x %02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/cstp.c#l648 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/7ede7fad4:/oncp.c#l697 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b795ff352:/pulse.c#l1913
en: CSTP Dead Peer Detection detected dead peer!
uk: DPD CSTP виявлено непрацездатний вузол!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/cstp.c#l651 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/8e7efd51f:/gpst.c#l759 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/613bca6f9:/oncp.c#l1616 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git
en: Reconnect failed
uk: Не вдалося повторно встановити з'єднання

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ab4abdcdf:/cstp.c#l922 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/7ede7fad4:/oncp.c#l717 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b795ff352:/pulse.c#l1934
en: Send CSTP DPD
uk: Надсилання DPD CSTP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ab4abdcdf:/cstp.c#l933 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/7ede7fad4:/oncp.c#l728 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b795ff352:/pulse.c#l1946
en: Send CSTP Keepalive
uk: Надсилання Keepalive CSTP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/bdd670b6f:/cstp.c#l1130
en: Sending compressed data packet of %d bytes (was %d)
uk: Надсилаємо пакет стиснених даних з %d байтів (було %d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/cstp.c#l767
en: Send BYE packet: %s
uk: Надсилання пакета BYE: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/43db0b32c:/cstp.c#l1224
en: Short write writing BYE packet
uk: Недостатньо даних під час записування пакета BYE

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/e33b27beb:/digest.c#l27
en: Attempting Digest authentication to proxy
uk: Спроба виконати розпізнавання за контрольною сумою на проксі-сервері

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/06723682f:/digest.c#l257
en: Attempting Digest authentication to server '%s'
uk: Спроба виконати розпізнавання за контрольною сумою на сервері «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/6a3ad9877:/dtls.c#l453
en: DTLS connection attempted with an existing fd
uk: Спроба встановлення з'єднання DTLS з наявним дескриптором файла

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/4824e10ae:/dtls.c#l332 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/828966dae:/dtls.c#l188
en: No DTLS address
uk: Немає адреси DTLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/4824e10ae:/dtls.c#l339
en: Server offered no DTLS cipher option
uk: Сервером не запропоновано варіанта із шифруванням DTLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/4824e10ae:/dtls.c#l346
en: No DTLS when connected via proxy
uk: Немає DTLS при з'єднанні за допомогою проксі

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b710c91a2:/dtls.c#l692
en: DTLS initialised. DPD %d, Keepalive %d
uk: Ініціалізовано DTLS. DPD %d, Keepalive %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/21da88397:/dtls.c#l259 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/87070617c:/tun.c#l419
en: Unknown packet (len %d) received: %02x %02x %02x %02x...
uk: Отримано невідомий пакет (довжини %d): %02x %02x %02x %02x...

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/21da88397:/dtls.c#l266
en: TOS this: %d, TOS last: %d
uk: Цей TOS: %d, останній TOS: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/21da88397:/dtls.c#l270
en: UDP setsockopt
uk: setsockopt UDP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ab4abdcdf:/dtls.c#l728
en: Got DTLS DPD request
uk: Отримано запит DPD DTLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/dtls.c#l461
en: Failed to send DPD response. Expect disconnect
uk: Не вдалося надіслати відповідь DPD. Очікуємо на від'єднання.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ab4abdcdf:/dtls.c#l738
en: Got DTLS DPD response
uk: Отримано відповідь DPD DTLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ab4abdcdf:/dtls.c#l742
en: Got DTLS Keepalive
uk: Отримано Keepalive DTLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/5f9e9271b:/dtls.c#l760
en: Compressed DTLS packet received when compression not enabled
uk: Отримано стиснений пакет DTLS, але стискання не увімкнено

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/dtls.c#l474
en: Unknown DTLS packet type %02x, len %d
uk: Невідомий тип пакета DTLS — %02x, довжина %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ab4abdcdf:/dtls.c#l808
en: Send DTLS Keepalive
uk: Надсилання Keepalive DTLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/845e629fa:/dtls.c#l702
en: Failed to send keepalive request. Expect disconnect
uk: Не вдалося надіслати запит keepalive. Очікуємо на від'єднання.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0120a25b4:/dtls.c#l551
en: Initiating MTU detection (min=%d, max=%d)
uk: Ініціюємо виявлення MTU (мін=%d, макс=%d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0120a25b4:/dtls.c#l585
en: Sending MTU DPD probe (%u bytes)
uk: Надсилаємо зондування DPD MTU (%u байтів)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/8adb493b3:/dtls.c#l526
en: Failed to send DPD request (%d %d)
uk: Не вдалося надіслати запит DPD (%d %d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0120a25b4:/dtls.c#l612
en: Too long time in MTU detect loop; assuming negotiated MTU.
uk: Надто багато часу у циклі визначення MTU; припускаємо узгоджений MTU.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0120a25b4:/dtls.c#l616
en: Too long time in MTU detect loop; MTU set to %d.
uk: Надто багато часу у циклі визначення MTU; встановлюємо значення MTU %d.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c00609adc:/dtls.c#l1252
en: Received unexpected packet (%.2x) in MTU detection; skipping.
uk: Виявлено неочікуваний пакет (%.2x) під час визначення MTU; пропускаємо.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0120a25b4:/dtls.c#l640
en: No response to size %u after %d tries; declare MTU is %u
uk: Немає відповіді на розмір %u за %d спроб; оголошуємо MTU рівним %u

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0120a25b4:/dtls.c#l647
en: Failed to recv DPD request (%d)
uk: Не вдалося отримати запит DPD (%d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0120a25b4:/dtls.c#l651
en: Received MTU DPD probe (%u bytes)
uk: Отримано зондування DPD MTU (%u байтів)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c00609adc:/dtls.c#l1317
en: Detected MTU of %d bytes (was %d)
uk: Визначено MTU розміром %d байтів (було %d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c00609adc:/dtls.c#l1320
en: No change in MTU after detection (was %d)
uk: Значення MTU лишилося незмінним після визначення (було %d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/30931b517:/esp-seqno.c#l53
en: Accepting expected ESP packet with seq %u
uk: Приймаємо очікуваний пакет ESP із послідовністю %u

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f0d0e83a8:/esp-seqno.c#l109
en: Accepting later-than-expected ESP packet with seq %u (expected %<PRIu64>)
uk: Приймаємо запізнілий пакет ESP із послідовністю %u (мало бути %<PRIu64>)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/497b3dd7a:/esp-seqno.c#l104
en: Discarding ancient ESP packet with seq %u (expected %<PRIu64>)
uk: Відкидаємо застарілий пакет ESP із послідовністю %u (мало бути %<PRIu64>)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/497b3dd7a:/esp-seqno.c#l109
en: Tolerating ancient ESP packet with seq %u (expected %<PRIu64>)
uk: Зважаємо на застарілий пакет ESP із послідовністю %u (мало бути %<PRIu64>)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/497b3dd7a:/esp-seqno.c#l118
en: Discarding replayed ESP packet with seq %u
uk: Відкидаємо відтворений пакет ESP із послідовністю %u

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/497b3dd7a:/esp-seqno.c#l123
en: Tolerating replayed ESP packet with seq %u
uk: Беремо до уваги відтворений пакет ESP із послідовністю %u

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/122dcc953:/esp-seqno.c#l122
en: Accepting out-of-order ESP packet with seq %u (expected %<PRIu64>)
uk: Приймаємо нестандартний пакет ESP із послідовністю %u (мало бути %<PRIu64>)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/d70f11ed0:/esp.c#l148
en: Parameters for %s ESP: SPI 0x%08x
uk: Параметри для ESP %s: SPI 0x%08x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/d70f11ed0:/esp.c#l151
en: ESP encryption type %s key 0x%s
uk: Тип шифрування ESP %s, ключ 0x%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/d70f11ed0:/esp.c#l154
en: ESP authentication type %s key 0x%s
uk: Тип розпізнавання ESP %s, ключ 0x%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/2c6174775:/esp.c#l199
en: incoming
uk: вхідні

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/d70f11ed0:/esp.c#l180
en: outgoing
uk: вихідні

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/4cfeab795:/esp.c#l218 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/299d4444a:/esp.c#l315
en: Send ESP probes
uk: Надсилання зондування ESP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0d2eb51ab:/esp.c#l182 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0d2eb51ab:/esp.c#l189
en: ESP receive error: %s
uk: Помилка під час отримання ESP: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/4daac3fa2:/esp.c#l198
en: Received ESP packet from old SPI 0x%x, seq %u
uk: Отримано пакет ESP від застарілого SPI 0x%x, послідовність %u

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/2c6174775:/esp.c#l259
en: Received ESP packet with invalid SPI 0x%08x
uk: Отримано пакет ESP із некоректним SPI 0x%08x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/35e3374fc:/esp.c#l202
en: Received ESP Legacy IP packet of %d bytes
uk: Отримано пакет застарілого IP ESP розміром %d байтів

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/35e3374fc:/esp.c#l205
en: Received ESP Legacy IP packet of %d bytes (LZO-compressed)
uk: Отримано пакет застарілого IP ESP розміром %d байтів (стиснено LZO)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/35e3374fc:/esp.c#l208
en: Received ESP IPv6 packet of %d bytes
uk: Отримано пакет IPv6 ESP розміром %d байтів

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/35e3374fc:/esp.c#l212
en: Received ESP packet of %d bytes with unrecognised payload type %02x
uk: Отримано пакет ESP у %d байтів із нерозпізнаним типом вмісту %02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c2cb39a6c:/esp.c#l198
en: Invalid padding length %02x in ESP
uk: Некоректна довжина доповнення %02x в ESP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f0cbeacf0:/esp.c#l310
en: Invalid padding bytes in ESP
uk: Некоректні байти доповнення в ESP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c2cb39a6c:/esp.c#l207
en: ESP session established with server
uk: Встановлено сеанс ESP із сервером

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/be62fff9e:/esp.c#l295
en: Failed to allocate memory to decrypt ESP packet
uk: Не вдалося отримати пам'ять для розшифрування пакета ESP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/be62fff9e:/esp.c#l301
en: LZO decompression of ESP packet failed
uk: Не вдалося розпакувати пакет ESP за допомогою LZO

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/be62fff9e:/esp.c#l307
en: LZO decompressed %d bytes into %d
uk: Розпаковано %d байтів LZO у %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/2c700089a:/esp.c#l345
en: Rekey not implemented for ESP
uk: Заміну ключів для ESP не реалізовано

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/2c700089a:/esp.c#l349
en: ESP detected dead peer
uk: ESP виявлено непрацездатний вузол

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/2c700089a:/esp.c#l356
en: Send ESP probes for DPD
uk: Надсилання зондів ESP для DPD

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/2c700089a:/esp.c#l362
en: Keepalive not implemented for ESP
uk: Для ESP не реалізовано keepalive

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3014e3059:/esp.c#l294
en: Requeueing failed ESP send: %s
uk: Повторно додаємо до черги дій надсилання ESP, яке завершилося помилкою: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c2cb39a6c:/esp.c#l239
en: Failed to send ESP packet: %s
uk: Не вдалося надіслати пакет ESP: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/35e3374fc:/esp.c#l374
en: Sent ESP IPv%d packet of %d bytes
uk: Надіслано пакет IPv%d ESP розміром %d байтів

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/347060a85:/esp.c#l373
en: Failed to generate random keys for ESP
uk: Не вдалося створити випадкові ключі для ESP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/347060a85:/esp.c#l380
en: Failed to generate initial IV for ESP
uk: Не вдалося створити початковий IV для ESP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/514cacaff:/f5.c#l214
en: WARNING: Unknown F5 JSON form field type '%s', treating as 'text'. Please report to <%s>
uk: УВАГА: невідомий тип поля форми JSON F5, «%s», обробляємо як «text». Будь ласка, повідомте про це за адресою <%s>

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/514cacaff:/f5.c#l308
en: WARNING: No HTML authentication form found. Extracted form from F5's embedded
      JSON. This is EXPERIMENTAL. Please report results to <%s>.
uk: УВАГА: не знайдено форми розпізнавання у форматі HTML. Видобути форму з вбудованого до JSON
      F5. Це ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНА можливість. Будь ласка, повідомте про результати за адресою <%s>.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/423449253:/f5.c#l123
en: WARNING: no HTML login form found; assuming username and password fields
uk: УВАГА: не знайдено форми входу у форматі HTML; поля користувача і пароля буде визначено евристикою

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/423449253:/f5.c#l146
en: Unknown form ID '%s' (expected 'auth_form')
uk: Невідомий ідентифікатор форми «%s» (мало бути використано «auth_form»)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a6937b663:/f5.c#l73
en: Failed to parse F5 profile response
uk: Не вдалося обробити відповідь профілю F5

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a6937b663:/f5.c#l115
en: Failed to find VPN profile parameters
uk: Не вдалося знайти параметри профілю VPN

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a6937b663:/f5.c#l183
en: Failed to parse F5 options response
uk: Не вдалося обробити відповідь щодо параметрів F5

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a6937b663:/f5.c#l223
en: Idle timeout is %d minutes
uk: Час очікування на завершення бездіяльності дорівнює %d хвилин

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/792647ee1:/f5.c#l369
en: Got default routes
uk: Отримано типові маршрути

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a6937b663:/f5.c#l233
en: Got SplitTunneling0 value of %d
uk: Отримано значення SplitTunneling0 %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/792647ee1:/f5.c#l381
en: Got DNS server %s
uk: Отримано запис сервера DNS %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a6937b663:/f5.c#l249
en: Got WINS/NBNS server %s
uk: Отримано сервер WINS/NBNS %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a6937b663:/f5.c#l256 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/8b21650a5:/fortinet.c#l168 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/52000184b:/fortinet.c#l402
en: Got search domain %s
uk: Отримано домен пошуку %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/792647ee1:/f5.c#l425
en: Got split exclude route %s
uk: Отримано маршрут виключення поділу %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/792647ee1:/f5.c#l429
en: Got split include route %s
uk: Отримано маршрут включення поділу %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0066def47:/f5.c#l440 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/dc059032b:/fortinet.c#l321
en: DTLS is enabled on port %d
uk: На порту %d увімкнено DTLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0066def47:/f5.c#l452
en: WARNING: Server enables DTLS, but also requires HDLC. Disabling DTLS,
        because HDLC prevents determination of efficient and consistent MTU.
uk: УВАГА! Сервером увімкнено DTLS, але висунуто вимогу щодо HDLC. Вимикаємо DTLS,
        оскільки HDLC заважає визначенню ефективного і сумісного MTU.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a6937b663:/f5.c#l298 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/e7eb9ef63:/fortinet.c#l206
en: Failed to find VPN options
uk: Не вдалося знайти параметри VPN

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0066def47:/f5.c#l492 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/52000184b:/fortinet.c#l343
en: Got Legacy IP address %s
uk: Отримано застарілу IP-адресу %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a6937b663:/f5.c#l317 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/cd555051e:/fortinet.c#l411 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/52000184b:/fortinet.c#l398
en: Got IPv6 address %s
uk: Отримано IPv6-адресу %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a6937b663:/f5.c#l354
en: Got profile parameters '%s'
uk: Отримано параметри профілю «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a6937b663:/f5.c#l374
en: Got ipv4 %d ipv6 %d hdlc %d ur_Z '%s'
uk: Отримано ipv4 %d ipv6 %d hdlc %d ur_Z «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a6937b663:/f5.c#l396
en: Error establishing F5 connection
uk: Помилка під час встановлення з'єднання F5

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/23fae21ee:/fortinet.c#l120
en: Got login realm '%s'
uk: Отримано область входу «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/d03404734:/fortinet.c#l294
en: Invalid credentials; try again.
uk: Некоректні реєстраційні дані; повторіть спробу.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/526fd5d44:/fortinet.c#l331
en: Got IPv%d exclude route %s
uk: Отримано маршрут виключення IPv%d %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/526fd5d44:/fortinet.c#l336
en: Got IPv%d route %s
uk: Отримано маршрут IPv%d %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/e7eb9ef63:/fortinet.c#l100
en: Failed to parse Fortinet config XML
uk: Не вдалося обробити налаштування XML Fortinet

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/e7eb9ef63:/fortinet.c#l134 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/37fbeedd7:/gpst.c#l486
en: Idle timeout is %d minutes.
uk: Час очікування на завершення бездіяльності дорівнює %d хвилин.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/4e4d32543:/fortinet.c#l358
en: Server reports that reconnect-after-drop is allowed within %d seconds, %s
uk: Сервером повідомлення, що reconnect-after-drop дозволено у межах %d секунд, %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/4e4d32543:/fortinet.c#l360
en: but only from the same source IP address
uk: але лише із тієї самої початкової IP-адреси

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/4e4d32543:/fortinet.c#l360
en: even if source IP address changes
uk: навіть якщо початкову IP-адресу буде змінено

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0d79ec0b3:/fortinet.c#l365
en: Server reports that reconnect-after-drop is not allowed. OpenConnect will not
    be able to reconnect if dead peer is detected. If reconnection DOES work,
    please report to <%s>
uk: Сервером повідомлено про заборону reconnect-after-drop. OpenConnect не зможе повторно
    встановити з'єднання при виявленні непрацездатного вузла. Якщо повторне з'єднання ПРАЦЮЄ,
    будь ласка, повідомте про це на адресу <%s>

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/8b21650a5:/fortinet.c#l158
en: Reported platform is %s
uk: Повідомлено про платформу %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/8b21650a5:/fortinet.c#l172 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/52000184b:/fortinet.c#l406
en: Got IPv%d DNS server %s
uk: Отримано IPv%d сервера DNS %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/7dd69fe08:/fortinet.c#l352 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/52000184b:/fortinet.c#l412
en: WARNING: Got split-DNS domains %s (not yet implemented)
uk: УВАГА: отримано домени split-DNS %s (ще не реалізовано)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/7dd69fe08:/fortinet.c#l357 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/52000184b:/fortinet.c#l417
en: WARNING: Got split-DNS server %s (not yet implemented)
uk: УВАГА: отримано сервер split-DNS %s (ще не реалізовано)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/8c36399e6:/fortinet.c#l550
en: WARNING: Fortinet server does not specifically enable or disable reconnection
        without reauthentication. If automatic reconnection does work, please
        report results to <%s>
uk: Попередження: сервер Fortinet не вмикає і не вимикає повторне з'єднання
        без повторного розпізнавання. Якщо автоматичне повторне з'єднання працює,
        будь ласка, повідомте результати за адресою <%s>

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0d79ec0b3:/fortinet.c#l511
en: Server did not send <auth-ses tun-connect-without-reauth="0/1"/>. OpenConnect will
    probably not be able to reconnect if dead peer is detected. If reconnection DOES,
    work please report to <%s>
uk: Сервером не надіслано <auth-ses tun-connect-without-reauth="0/1"/>. Ймовірно, OpenConnect
    не зможе повторно встановити з'єднання, якщо буде виявлено непрацездатний вузол. Якщо
    повторне з'єднання ПРАЦЮЄ,
    будь ласка, повідомте про це на адресу <%s>

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/526fd5d44:/fortinet.c#l569
en: Received split routes; not setting default Legacy IP route
uk: Отримано поділені маршрути; продовжуємо без встановлення типового маршруту за застарілим IP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/526fd5d44:/fortinet.c#l571
en: No split routes received; setting default Legacy IP route
uk: Не отримано жодного поділеного маршруту; встановлюємо типовий маршрут за застарілим IP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0d79ec0b3:/fortinet.c#l595
en: Ancient Fortinet server (<v5?) only supports ancient HTML config, which is not implemented by OpenConnect.
uk: На давньому сервері Fortinet (<v5?) передбачено підтримку лише давніх налаштувань у форматі HTML, підтримку яких не реалізовано в OpenConnect.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/40a4c8449:/fortinet.c#l606
en: Fortinet server is rejecting request for connection options. This
    has been observed after reconnection in some cases. Please report to
    <%s>, or see the discussions on
    %s and
    %s.
uk: Сервер Fortinet відкидає запит щодо параметрів з'єднання. Таке
    відбувається у деяких випадках після повторного з'єднання. Будь
    ласка, повідомте про це на адресу <%s>
    або ознайомтеся із обговореннями:
    %s та
    %s.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/339138770:/fortinet.c#l505
en: Error establishing Fortinet connection
uk: Помилка під час встановлення з'єднання Fortinet

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/08128ddfb:/fortinet.c#l709
en: No cookie named SVPNCOOKIE.
uk: Немає куки із назвою SVPNCOOKIE.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/dc059032b:/fortinet.c#l625
en: Did not receive expected svrhello response.
uk: Не отримано очікуваної відповіді svrhello.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/dc059032b:/fortinet.c#l636
en: svrhello status was "%.*s" rather than "ok"
uk: Станом svrhello був «%.*s», а не «ok»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c032fcd93:/gnutls-dtls.c#l166
en: Deferring DTLS resumption until CSTP generates a PSK
uk: Відкладаємо повернення DTLS до створення PSK CSTP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/120b59248:/gnutls-dtls.c#l164
en: Failed to generate DTLS priority string
uk: Не вдалося створити рядок пріоритетності DTLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/120b59248:/gnutls-dtls.c#l182 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/87c528d64:/gnutls-dtls.c#l296 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/bfbe33bc0:/gnutls-dtls.c#l348
en: Failed to set DTLS priority: '%s': %s
uk: Не вдалося встановити пріоритетність DTLS: «%s»: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/120b59248:/gnutls-dtls.c#l194
en: Failed to allocate credentials: %s
uk: Не вдалося розмістити у пам'яті реєстраційні дані: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/120b59248:/gnutls-dtls.c#l207
en: Failed to generate DTLS key: %s
uk: Не вдалося створити ключ DTLS: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/120b59248:/gnutls-dtls.c#l221
en: Failed to set DTLS key: %s
uk: Не вдалося встановити ключ DTLS: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/120b59248:/gnutls-dtls.c#l229
en: Failed to set DTLS PSK credentials: %s
uk: Не вдалося встановити реєстраційні дані PSK DTLS: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/595e35262:/gnutls-dtls.c#l149
en: Unknown DTLS parameters for requested CipherSuite '%s'
uk: Невідомі параметри DTLS для запитаного комплекту шифрування «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/595e35262:/gnutls-dtls.c#l183
en: Failed to set DTLS session parameters: %s
uk: Не вдалося встановити параметри сеансу DTLS: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b974ed3c5:/gnutls-dtls.c#l336
en: GnuTLS used %d ClientHello random bytes; this should never happen
uk: GnuTLS використано %d випадкових байтів ClientHello; цього не повинно було статися

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b974ed3c5:/gnutls-dtls.c#l354
en: GnuTLS sent insecure ClientHello random. Upgrade to 3.6.13 or newer.
uk: GnuTLS надіслано незахищене випадкове ClientHello. Оновіться до 3.6.13 або новішої версії.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/87c528d64:/gnutls-dtls.c#l328
en: Failed to initialize DTLS: %s
uk: Не вдалося ініціалізувати DTLS: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/dadbd5907:/gnutls-dtls.c#l330 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/dadbd5907:/openssl-dtls.c#l484
en: Peer MTU %d too small to allow DTLS
uk: MTU вузла, %d, є надто малим для уможливлення DTLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/dadbd5907:/gnutls-dtls.c#l339 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/dadbd5907:/openssl-dtls.c#l495
en: DTLS MTU reduced to %d
uk: MTU DTLS зменшено до %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/2c7a54bb7:/gnutls-dtls.c#l321 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f449451c7:/openssl-dtls.c#l404
en: DTLS session resume failed; possible MITM attack. Disabling DTLS.
uk: Не вдалося відновити сеанс DTLS; можливий напад типу MITM. Вимикаємо DTLS.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/595e35262:/gnutls-dtls.c#l206
en: Failed to set DTLS MTU: %s
uk: Не вдалося встановити MTU DTLS: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/595e35262:/gnutls-dtls.c#l224
en: Established DTLS connection (using GnuTLS). Ciphersuite %s.
uk: Встановлено з'єднання DTLS (використовуємо GnuTLS). Комплекс шифрування — %s.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/595e35262:/gnutls-dtls.c#l230 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/595e35262:/openssl-dtls.c#l314
en: DTLS connection compression using %s.
uk: Стискання даних з'єднання DTLS за допомогою %s.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/595e35262:/gnutls-dtls.c#l245 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/595e35262:/openssl-dtls.c#l395 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/595e35262:/openssl-dtls.c#l399
en: DTLS handshake timed out
uk: Перевищено час очікування на узгодження DTLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/595e35262:/gnutls-dtls.c#l248
en: DTLS handshake failed: %s
uk: Помилка під час узгодження DTLS: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/595e35262:/gnutls-dtls.c#l252
en: (Is a firewall preventing you from sending UDP packets?)
uk: (Брандмауер забороняє вам надсилати пакети UDP?)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/4971447f6:/gnutls-esp.c#l64
en: Failed to initialise ESP cipher: %s
uk: Не вдалося ініціалізувати шифрування ESP: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/4971447f6:/gnutls-esp.c#l74
en: Failed to initialize ESP HMAC: %s
uk: Не вдалося ініціалізувати HMAC ESP: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/cb844980a:/gnutls-esp.c#l146 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/60da8a847:/gnutls-esp.c#l234
en: Failed to calculate HMAC for ESP packet: %s
uk: Не вдалося обчислити HMAC для пакета ESP: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/2fea605d6:/gnutls-esp.c#l160 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c43d15b5e:/openssl-esp.c#l147
en: Received ESP packet with invalid HMAC
uk: Отримано пакет ESP із некоректним HMAC

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/4748e0884:/gnutls-esp.c#l181
en: Decrypting ESP packet failed: %s
uk: Помилка під час розшифровування пакета ESP: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/60da8a847:/gnutls-esp.c#l226
en: Failed to encrypt ESP packet: %s
uk: Не вдалося зашифрувати пакет ESP: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/9232b7be9:/gnutls.c#l94 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/9232b7be9:/gnutls.c#l244 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/9232b7be9:/gnutls.c#l2297
en: Failed select() for TLS
uk: Помилка select() для TLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ccf17dd06:/gnutls.c#l118 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ccf17dd06:/openssl.c#l174
en: TLS/DTLS write cancelled
uk: Запис TLS/DTLS скасовано

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ccf17dd06:/gnutls.c#l122
en: Failed to write to TLS/DTLS socket: %s
uk: Не вдалося виконати запис до сокета TLS/DTLS: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ccf17dd06:/gnutls.c#l168 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/e1a3be3da:/openssl.c#l179 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/e1a3be3da:/openssl.c#l235 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconn
en: Failed select() for TLS/DTLS
uk: Не вдалося виконати select() для TLS/DTLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ccf17dd06:/gnutls.c#l173 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ccf17dd06:/gnutls.c#l269 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ccf17dd06:/openssl.c#l224 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconne
en: TLS/DTLS read cancelled
uk: Читання TLS/DTLS скасовано

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ccf17dd06:/gnutls.c#l186
en: TLS/DTLS socket closed uncleanly
uk: Сокет TLS/DTLS закрито нештатно

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ccf17dd06:/gnutls.c#l196 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ccf17dd06:/gnutls.c#l278
en: Failed to read from TLS/DTLS socket: %s
uk: Не вдалося виконати читання з сокета TLS/DTLS: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/9070a12a6:/gnutls.c#l306 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/9070a12a6:/openssl.c#l321
en: Attempted to read from non-existent %s session
uk: Спроба читання із сеансу %s, якого не існує

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/32dd02ea8:/gnutls.c#l318
en: Read error on %s session: %s
uk: Помилка читання у сеансі %s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/9070a12a6:/gnutls.c#l330 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/9070a12a6:/openssl.c#l346
en: Attempted to write to non-existent %s session
uk: Спроба записати сеанс %s, якого не існує

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/32dd02ea8:/gnutls.c#l364
en: Write error on %s session: %s
uk: Помилка запису у сеансі %s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/51068959a:/gnutls.c#l248
en: Could not extract expiration time of certificate
uk: Не вдалося видобути час завершення строку дії сертифіката

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ed80bfacf:/gnutls.c#l383 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0a23a8835:/openssl.c#l1677
en: Client certificate has expired at
uk: Строк дії сертифіката збігає

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ed80bfacf:/gnutls.c#l384 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0a23a8835:/openssl.c#l1678
en: Secondary client certificate has expired at
uk: Строк дії вторинного сертифіката збігає

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ed80bfacf:/gnutls.c#l386 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0a23a8835:/openssl.c#l1683
en: Client certificate expires soon at
uk: Строк дії сертифіката клієнта збігає

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ed80bfacf:/gnutls.c#l387 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0a23a8835:/openssl.c#l1684
en: Secondary client certificate expires soon at
uk: Строк дії вторинного сертифіката клієнта збігає

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/dd9b0ab34:/gnutls.c#l264 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/dd9b0ab34:/openssl.c#l621
en: Failed to load item '%s' from keystore: %s
uk: Не вдалося завантажити запис «%s» зі сховища ключів: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/63c870c01:/gnutls.c#l242
en: Failed to open key/certificate file %s: %s
uk: Не вдалося відкрити файл ключа або сертифіката %s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/63c870c01:/gnutls.c#l249
en: Failed to stat key/certificate file %s: %s
uk: Не вдалося визначити статистичні дані файла ключа або сертифіката %s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c15cebbfa:/gnutls.c#l266
en: Failed to allocate certificate buffer
uk: Не вдалося розмістити буфер сертифікатів

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c15cebbfa:/gnutls.c#l274
en: Failed to read certificate into memory: %s
uk: Не вдалося прочитати сертифікат до пам’яті: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c15cebbfa:/gnutls.c#l294
en: Failed to setup PKCS#12 data structure: %s
uk: Не вдалося налаштувати структуру даних PKCS#12: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c15cebbfa:/gnutls.c#l314 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/901cb62d6:/openssl.c#l414
en: Failed to decrypt PKCS#12 certificate file
uk: Не вдалося розшифрувати файл сертифіката PKCS#12

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ed80bfacf:/gnutls.c#l535 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0a23a8835:/openssl.c#l637
en: Enter PKCS#12 pass phrase:
uk: Введіть пароль PKCS#12:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ed80bfacf:/gnutls.c#l536 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0a23a8835:/openssl.c#l638
en: Enter secondary PKCS#12 pass phrase:
uk: Введіть вторинний пароль PKCS#12:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/40f86bdd2:/gnutls.c#l375
en: Failed to process PKCS#12 file: %s
uk: Не вдалося обробити файл PKCS#12: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ed80bfacf:/gnutls.c#l571
en: Failed to load PKCS#12 certificate: %s
uk: Не вдалося завантажити сертифікат PKCS#12: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ed80bfacf:/gnutls.c#l572
en: Failed to load secondary PKCS#12 certificate: %s
uk: Не вдалося завантажити вторинний сертифікат PKCS#12: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b0f2edbae:/gnutls.c#l596
en: Could not initialise MD5 hash: %s
uk: Не вдалося ініціалізувати хеш MD5: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b0f2edbae:/gnutls.c#l606
en: MD5 hash error: %s
uk: Помилка у хеші MD5: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b0f2edbae:/gnutls.c#l663
en: Missing DEK-Info: header from OpenSSL encrypted key
uk: У зашифрованому ключі OpenSSL немає заголовка DEK-Info:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/83d64deb8:/gnutls.c#l671
en: Cannot determine PEM encryption type
uk: Не вдалося визначити тип шифрування PEM

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b0f2edbae:/gnutls.c#l683
en: Unsupported PEM encryption type: %s
uk: Непідтримуваний тип шифрування PEM: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b0f2edbae:/gnutls.c#l701 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/83d64deb8:/gnutls.c#l722
en: Invalid salt in encrypted PEM file
uk: Некоректне початкове випадкове значення у шифрованому файлі PEM

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b0f2edbae:/gnutls.c#l738
en: Error base64-decoding encrypted PEM file: %s
uk: Помилка у розшифрованому на основі base64 файлі PEM: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b0f2edbae:/gnutls.c#l746
en: Encrypted PEM file too short
uk: Зашифрований файл PEM є надто коротким

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b0f2edbae:/gnutls.c#l774
en: Failed to initialise cipher for decrypting PEM file: %s
uk: Не вдалося ініціалізувати систему шифрування для розшифровування файла PEM: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b0f2edbae:/gnutls.c#l785
en: Failed to decrypt PEM key: %s
uk: Не вдалося розшифрувати ключ PEM: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b0f2edbae:/gnutls.c#l837
en: Decrypting PEM key failed
uk: Не вдалося розшифрувати ключ PEM

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ed80bfacf:/gnutls.c#l901 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/4af8c6ccc:/gnutls.c#l971 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0a23a8835:/openssl.c#l514
en: Enter PEM pass phrase:
uk: Введіть пароль до PEM:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ed80bfacf:/gnutls.c#l902 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0a23a8835:/openssl.c#l515
en: Enter secondary PEM pass phrase:
uk: Введіть вторинний пароль до PEM:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0c256cf97:/gnutls.c#l934
en: This binary built without system key support
uk: Цей виконуваний файл зібрано без підтримки загальносистемних ключів

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/6e4deee99:/gnutls.c#l597
en: This binary built without PKCS#11 support
uk: Цей виконуваний файл зібрано без підтримки PKCS#11

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0c256cf97:/gnutls.c#l998 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0a23a8835:/openssl-pkcs11.c#l413
en: Using PKCS#11 certificate %s
uk: Використовуємо сертифікат PKCS#11 %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0c256cf97:/gnutls.c#l999
en: Using system certificate %s
uk: Використовуємо загальносистемний сертифікат %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0c256cf97:/gnutls.c#l1017
en: Error loading certificate from PKCS#11: %s
uk: Помилка під час завантаження сертифіката з PKCS#11: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0c256cf97:/gnutls.c#l1018
en: Error loading system certificate: %s
uk: Помилка під час спроби завантажити загальносистемний сертифікат: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ed80bfacf:/gnutls.c#l1083 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0a23a8835:/openssl.c#l933
en: Using certificate file %s
uk: Використовуємо файл сертифіката %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ed80bfacf:/gnutls.c#l1084 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0a23a8835:/openssl.c#l934
en: Using secondary certificate file %s
uk: Використовуємо вторинний файл сертифіката %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3249ec9ad:/gnutls.c#l508
en: PKCS#11 file contained no certificate
uk: У файлі PKCS#11 не міститься сертифіката

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/22b82ad97:/gnutls.c#l518
en: No certificate found in file
uk: У файлі не знайдено сертифіката

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ed80bfacf:/gnutls.c#l1144
en: Loading certificate failed: %s
uk: Спроба завантаження сертифіката зазнала невдачі: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ed80bfacf:/gnutls.c#l1145
en: Loading secondary certificate failed: %s
uk: Спроба завантаження вторинного сертифіката зазнала невдачі: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ed80bfacf:/gnutls.c#l1160
en: Using system key %s
uk: Використовуємо загальносистемний ключ %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ed80bfacf:/gnutls.c#l1161
en: Using secondary system key %s
uk: Використовуємо вторинний загальносистемний ключ %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0c256cf97:/gnutls.c#l1108 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/2cc4d410f:/gnutls.c#l596
en: Error initialising private key structure: %s
uk: Помилка під час спроби ініціалізувати структуру закритих ключів: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0c256cf97:/gnutls.c#l1119
en: Error importing system key %s: %s
uk: Помилка під час спроби імпортувати загальносистемний ключ %s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/8af8f5473:/gnutls.c#l1131 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/8af8f5473:/gnutls.c#l1221 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/8af8f5473:/gnutls.c#l1249
en: Trying PKCS#11 key URL %s
uk: Намагаємося використати адресу ключа PKCS#11 %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/2cc4d410f:/gnutls.c#l577
en: Error initialising PKCS#11 key structure: %s
uk: Помилка під час спроби ініціалізувати структуру ключів PKCS#11: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/2cc4d410f:/gnutls.c#l586
en: Error importing PKCS#11 URL %s: %s
uk: Помилка під час імпортування адреси PKCS#11 %s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/8af8f5473:/gnutls.c#l1268 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0a23a8835:/openssl-pkcs11.c#l649
en: Using PKCS#11 key %s
uk: Використовуємо ключ PKCS#11 %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/2cc4d410f:/gnutls.c#l606
en: Error importing PKCS#11 key into private key structure: %s
uk: Помилка під час спроби імпортувати ключ PKCS#11 до структури закритих ключів: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/9e2226839:/gnutls.c#l1342
en: Using private key file %s
uk: Використовуємо файл закритого ключа %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/d10944185:/gnutls.c#l695 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/bf14319ca:/openssl.c#l407
en: This version of OpenConnect was built without TPM support
uk: Цю версію OpenConnect зібрано без підтримки TPM

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/584cbb01a:/gnutls.c#l1326
en: This version of OpenConnect was built without TPM2 support
uk: Цю версію OpenConnect зібрано без підтримки TPM2

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b0f2edbae:/gnutls.c#l1134
en: Failed to interpret PEM file
uk: Не вдалося обробити інтерпретатором файл PEM

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b0f2edbae:/gnutls.c#l1153
en: Failed to load PKCS#1 private key: %s
uk: Не вдалося завантажити закритий ключ PKCS#1: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/9b4add922:/gnutls.c#l1174 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c15cebbfa:/gnutls.c#l431
en: Failed to load private key as PKCS#8: %s
uk: Не вдалося завантажити закритий ключ як PKCS#8: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c15cebbfa:/gnutls.c#l439 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/71353bfd1:/gnutls.c#l1512 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0a23a8835:/openssl.c#l1081 https://git.infradead.org/users/dwmw2/opencon
en: Failed to decrypt PKCS#8 certificate file
uk: Не вдалося розшифрувати файл сертифіката PKCS#8

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b0f2edbae:/gnutls.c#l1191
en: Failed to determine type of private key %s
uk: Не вдалося визначити тип закритого ключа %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/71353bfd1:/gnutls.c#l1516 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0a23a8835:/openssl.c#l1091
en: Enter PKCS#8 pass phrase:
uk: Введіть пароль PKCS#8:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/22b82ad97:/gnutls.c#l584
en: Failed to get key ID: %s
uk: Не вдалося отримати ідентифікатор ключа: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/09bc61713:/gnutls.c#l970
en: Error signing test data with private key: %s
uk: Помилка під час спроби підписати тестові дані закритим ключем: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/09bc61713:/gnutls.c#l982
en: Error validating signature against certificate: %s
uk: Помилка під час спроби перевірити підпис за сертифікатом: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ed80bfacf:/gnutls.c#l1600
en: No SSL certificate found to match private key
uk: Не знайдено сертифіката SSL, який відповідає закритому ключу

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ed80bfacf:/gnutls.c#l1601
en: No secondary certificate found to match private key
uk: Не знайдено вторинного сертифіката, який відповідає закритому ключу

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/27a03c503:/gnutls.c#l1637
en: got_key conditions not met!
uk: Не виконано умови got_key!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/27a03c503:/gnutls.c#l1652
en: Error creating an abstract privkey from /x509_privkey: %s
uk: Помилка під час спроби створення абстрактного privkey з /x509_privkey: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ed80bfacf:/gnutls.c#l1613 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0a23a8835:/openssl.c#l662 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0a23a8835:/openssl.c#l817
en: Using client certificate '%s'
uk: Використовуємо клієнтський сертифікат «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ed80bfacf:/gnutls.c#l1614 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0a23a8835:/openssl.c#l663 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0a23a8835:/openssl.c#l818
en: Using secondary certificate '%s'
uk: Використовуємо вторинний сертифікат «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/202bbd2d3:/gnutls.c#l1442
en: Failed to allocate memory for certificate
uk: Не вдалося розмістити сертифікат у пам'яті

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/6b30c1be6:/gnutls.c#l1727
en: Got no issuer from PKCS#11
uk: Не отримати видавця з PKCS#11

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c00bdc4f9:/gnutls.c#l1638
en: Got next CA '%s' from PKCS#11
uk: Отримано наступну CA «%s» з PKCS#11

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/6894d6518:/gnutls.c#l605
en: Failed to allocate memory for supporting certificates
uk: Не вдалося отримати пам'ять для сертифікатів підтримки

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/6894d6518:/gnutls.c#l627
en: Adding supporting CA '%s'
uk: Додавання підтримувального CA «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c5728b91d:/gnutls.c#l1783
en: Importing X509 certificate failed: %s
uk: Спроба імпортування сертифіката X509 зазнала невдачі: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c5728b91d:/gnutls.c#l1793
en: Setting PKCS#11 certificate failed: %s
uk: Спроба встановлення сертифіката PKCS#11 зазнала невдачі: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c5728b91d:/gnutls.c#l1822
en: Setting certificate revocation list failed: %s
uk: Спроба встановлення списку відкликаних сертифікатів зазнала невдачі: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c5728b91d:/gnutls.c#l1843
en: Private key appears not to support RSA-PSS. Disabling TLSv1.3
uk: Здається, у закритому ключі не передбачено підтримки RSA-PSS. Вимикаємо TLSv1.3

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c5728b91d:/gnutls.c#l1857
en: Setting certificate failed: %s
uk: Спроба встановлення сертифіката зазнала невдачі: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f60bd0a83:/gnutls.c#l605
en: Server presented no certificate
uk: Сервером не надано сертифіката

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/06dffc5dd:/gnutls.c#l1970
en: Error comparing server's cert on rehandshake: %s
uk: Помилка під час спроби порівняти сертифікат сервера при повторному узгодженні з'єднання: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/06dffc5dd:/gnutls.c#l1975 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/7ec9c8e13:/openssl.c#l1385
en: Server presented different cert on rehandshake
uk: Сервером надано інший сертифікат при повторному узгодженні з'єднання

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/06dffc5dd:/gnutls.c#l1980 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/7ec9c8e13:/openssl.c#l1388
en: Server presented identical cert on rehandshake
uk: Сервером надано той самий сертифікат при повторному узгодженні з'єднання

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/1cc5b5c7c:/gnutls.c#l1731
en: Error initialising X509 cert structure
uk: Помилка під час спроби ініціалізації структури сертифікатів X509

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/1cc5b5c7c:/gnutls.c#l1737
en: Error importing server's cert
uk: Помилка під час спроби імпортувати сертифікат сервера

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b91b4a9fb:/gnutls.c#l1771
en: Could not calculate hash of server's certificate
uk: Не вдалося обчислити хеш сертифіката сервера

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f60bd0a83:/gnutls.c#l633
en: Error checking server cert status
uk: Помилка під час спроби перевірити стан сертифіката сервера

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f60bd0a83:/gnutls.c#l638
en: certificate revoked
uk: сертифікат відкликано

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f60bd0a83:/gnutls.c#l640
en: signer not found
uk: підписувача не знайдено

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f60bd0a83:/gnutls.c#l642
en: signer not a CA certificate
uk: засобом підписування не є сертифікат служби сертифікації (CA)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f60bd0a83:/gnutls.c#l644
en: insecure algorithm
uk: алгоритм не є безпечним

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f60bd0a83:/gnutls.c#l646
en: certificate not yet activated
uk: сертифікат ще не активовано

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f60bd0a83:/gnutls.c#l648
en: certificate expired
uk: строк дії сертифіката збіг

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f60bd0a83:/gnutls.c#l653
en: signature verification failed
uk: не вдалося перевірити підпис

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/9ed68cf54:/gnutls.c#l2205 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/9ed68cf54:/openssl.c#l1678
en: certificate does not match SNI
uk: сертифікат не відповідає SNI

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/908237cd1:/gnutls.c#l1833 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/674881cbb:/openssl.c#l1270 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/8b041c738:/openssl.c#l1369
en: certificate does not match hostname
uk: сертифікат не відповідає назві вузла

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/4b701f473:/gnutls.c#l1838 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/674881cbb:/openssl.c#l1269 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/8b041c738:/openssl.c#l1375
en: Server certificate verify failed: %s
uk: Сертифікат не пройшов перевірки: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/222178086:/gnutls.c#l2218
en: TLS Finished message larger than expected (%u bytes)
uk: Розмір повідомлення щодо завершення TLS є занадто великим (%u байтів)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c33f3e488:/gnutls.c#l1376
en: Failed to allocate memory for cafile certs
uk: Не вдалося отримати пам'ять для сертифікатів cafile

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c33f3e488:/gnutls.c#l1395
en: Failed to read certs from cafile: %s
uk: Не вдалося прочитати сертифікати з cafile: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ffb0c6816:/gnutls.c#l1045
en: Failed to open CA file '%s': %s
uk: Не вдалося відкрити файл служби сертифікації «%s»: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/d8cc2eec5:/gnutls.c#l635 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/bf14319ca:/openssl.c#l1029
en: Loading certificate failed. Aborting.
uk: Не вдалося завантажити сертифікат. Перериваємо обробку.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/7f42c35e5:/gnutls.c#l2282
en: Failed to construct GnuTLS priority string
uk: Не вдалося побудувати рядок пріоритетності GnuTLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/5b12bfc7b:/gnutls.c#l2254
en: Failed to set GnuTLS priority string ("%s"): %s
uk: Не вдалося встановити рядок пріоритетності GnuTLS («%s»): %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/d8cc2eec5:/gnutls.c#l671 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/bf14319ca:/openssl.c#l1068
en: SSL negotiation with %s
uk: Узгодження SSL з %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/d8cc2eec5:/gnutls.c#l695 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/bf14319ca:/openssl.c#l1099
en: SSL connection cancelled
uk: Спробу з’єднання SSL скасовано

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fed9fe8f9:/gnutls.c#l2522
en: SSL connection failure due to fatal alert: %s
uk: Помилка з'єднання SSL через критичне попередження: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/d8cc2eec5:/gnutls.c#l702
en: SSL connection failure: %s
uk: Критична помилка у з'єднанні SSL: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/d8cc2eec5:/gnutls.c#l711
en: GnuTLS non-fatal return during handshake: %s
uk: Некритичний стан повернення GnuTLS під час узгодження з'єднання: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/dd4693b60:/gnutls.c#l2339 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/dd4693b60:/openssl.c#l1891
en: Connected to HTTPS on %s with ciphersuite %s
uk: Встановлено з'єднання із HTTPS на %s за допомогою комплексу шифрування %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/dd4693b60:/gnutls.c#l2342
en: Renegotiated SSL on %s with ciphersuite %s
uk: Повторно узгоджено SSL на %s за допомогою комплексу шифрування %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b3f306d21:/gnutls.c#l2362 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/77a91693f:/openssl-pkcs11.c#l182
en: PIN required for %s
uk: Потрібен пінкод для %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ace861fc9:/gnutls.c#l1376 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/77a91693f:/openssl-pkcs11.c#l185
en: Wrong PIN
uk: Помилковий код

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ace861fc9:/gnutls.c#l1379
en: This is the final try before locking!
uk: Це остання спроба перед блокуванням!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ace861fc9:/gnutls.c#l1381
en: Only a few tries left before locking!
uk: Лишилося лише декілька спроб перед блокуванням!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ace861fc9:/gnutls.c#l1386 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/77a91693f:/openssl-pkcs11.c#l189
en: Enter PIN:
uk: Вкажіть пінкод:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/929d35ed0:/gnutls.c#l2614 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/929d35ed0:/openssl.c#l1689
en: Unsupported OATH HMAC algorithm
uk: Непідтримуваний алгоритм HMAC OATH

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/554454bf2:/gnutls.c#l2608
en: Failed to calculate OATH HMAC: %s
uk: Не вдалося обчислити HMAC OATH: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ccb1573f0:/gnutls.c#l2739
en: %s %dms
uk: %s %dмс

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/1c236226d:/gnutls.c#l2671
en: Could not set ciphersuites: %s
uk: Не вдалося встановити комплекси шифрування: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b795ff352:/gnutls.c#l2649 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b795ff352:/openssl.c#l2042
en: Established EAP-TTLS session
uk: Встановлено сеанс EAP-TTLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/cdc32a49a:/gnutls.c#l2864
en: Failed to generate STRAP key: %s
uk: Не вдалося створити ключ STRAP: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/cdc32a49a:/gnutls.c#l2873
en: Failed to generate STRAP DH key: %s
uk: Не вдалося створити ключ DH STRAP: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/02ca865dd:/gnutls.c#l2906
en: Failed to decode server DH key: %s
uk: Не вдалося декодувати ключ DH сервера: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/02ca865dd:/gnutls.c#l2918
en: Failed to export DH private key parameters: %s
uk: Не вдалося експортувати параметри закритого ключа DH: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/02ca865dd:/gnutls.c#l2924
en: Failed to export server DH key parameters: %s
uk: Не вдалося експортувати параметри ключа DH сервера: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/02ca865dd:/gnutls.c#l2932
en: HPKE uses unsupported EC curve (%d, %d)
uk: У HPKE використано непідтримувану еліптичну криву (%d, %d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/02ca865dd:/gnutls.c#l2945
en: Failed to create ECC public point for ECDH
uk: Не вдалося створити відкриту точку ECC для ECDH

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/02ca865dd:/gnutls.c#l2990
en: HKDF extract failed: %s
uk: Помилка видобування HKDF: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/02ca865dd:/gnutls.c#l3002
en: HKDF expand failed: %s
uk: Помилка розгортання HKDF: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/02ca865dd:/gnutls.c#l3021
en: Failed to init AES-256-GCM cipher: %s
uk: Не вдалося ініціалізувати шифр AES-256-GCM: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/02ca865dd:/gnutls.c#l3030
en: SSO token decryption failed: %s
uk: невдала спроба розшифрування жетона SSO: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/8bacc334b:/gnutls.c#l3140
en: Failed to decode STRAP key: %s
uk: Не вдалося декодувати ключ STRAP: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/222178086:/gnutls.c#l3129
en: Failed to regenerate STRAP key: %s
uk: Не вдалося повторно створити ключ STRAP: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/62aa9c138:/gnutls.c#l3184 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/62aa9c138:/openssl.c#l2509
en: Failed to generate STRAP key DER
uk: Не вдалося створити DER ключа STRAP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/222178086:/gnutls.c#l3161
en: STRAP signature failed: %s
uk: Не вдалося виконати підписування STRAP: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/abb6773cd:/gnutls.c#l2908
en: Certificate may be multiple certificate authentication incompatible.
uk: Сертифікат може бути несумісним із розпізнаванням за декількома сертифікатами.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a2a7f1adb:/gnutls.c#l3232
en: The certificate specifies key usages incompatible with authentication.
uk: У сертифікаті вказано використання ключів, яке є несумісним із розпізнаванням.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/74eb51cfa:/gnutls.c#l2950
en: Certificate doesn't specify key usage.
uk: У сертифікаті не вказано використання ключів.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/abb6773cd:/gnutls.c#l3014
en: Precondition failed %s[%s]:%d
uk: Не виконано попередню умову %s[%s]:%d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/abb6773cd:/gnutls.c#l3068
en: Failed to generate the PKCS#7 structure: %s.
uk: Не вдалося створити структуру PKCS#7: %s.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/74eb51cfa:/gnutls.c#l3076
en: Precondition failed %s[%s]:%d.
uk: Не виконано попередню умову %s[%s]:%d.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/abb6773cd:/gnutls.c#l3162
en: Failed to sign data with second certificate: %s.
uk: Не вдалося підписати дані другим сертифікатом: %s.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b2962e7ed:/gnutls_tpm.c#l111
en: TPM sign function called for %d bytes.
uk: Функцію підписування TPM викликано для %d байтів.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b2962e7ed:/gnutls_tpm.c#l118
en: Failed to create TPM hash object: %s
uk: Не вдалося створити об'єкт хешу TPM: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b2962e7ed:/gnutls_tpm.c#l125
en: Failed to set value in TPM hash object: %s
uk: Не вдалося встановити значення у об'єкт хешу TPM: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b2962e7ed:/gnutls_tpm.c#l135
en: TPM hash signature failed: %s
uk: Не вдалося виконати підписування хешем TPM: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b2962e7ed:/gnutls_tpm.c#l157
en: Error decoding TSS key blob: %s
uk: Помилка під час спроби розшифрувати бінарний ключ TSS: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b2962e7ed:/gnutls_tpm.c#l164 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b2962e7ed:/gnutls_tpm.c#l175 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b2962e7ed:/gnutls_tpm.c#l188
en: Error in TSS key blob
uk: Помилка у бінарному ключі TSS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b2962e7ed:/gnutls_tpm.c#l195
en: Failed to create TPM context: %s
uk: Не вдалося створити контекст TPM: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b2962e7ed:/gnutls_tpm.c#l202
en: Failed to connect TPM context: %s
uk: Не вдалося з'єднати контекст TPM: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b2962e7ed:/gnutls_tpm.c#l210
en: Failed to load TPM SRK key: %s
uk: Не вдалося завантажити ключ SRK TPM: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b2962e7ed:/gnutls_tpm.c#l217
en: Failed to load TPM SRK policy object: %s
uk: Не вдалося завантажити об'єкт правил SRK TPM: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b2962e7ed:/gnutls_tpm.c#l238
en: Failed to set TPM PIN: %s
uk: Не вдалося встановити пінкод TPM: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b2962e7ed:/gnutls_tpm.c#l254
en: Failed to load TPM key blob: %s
uk: Не вдалося завантажити двійковий ключ TPM: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b2962e7ed:/gnutls_tpm.c#l261
en: Enter TPM SRK PIN:
uk: Введіть пінкод SRK TPM:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b2962e7ed:/gnutls_tpm.c#l286
en: Failed to create key policy object: %s
uk: Не вдалося створити об'єкт правил ключів: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b2962e7ed:/gnutls_tpm.c#l294
en: Failed to assign policy to key: %s
uk: Не вдалося пов'язати правило із ключем: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ed80bfacf:/gnutls_tpm.c#l244
en: Enter TPM key PIN:
uk: Введіть пінкод ключа TPM:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ed80bfacf:/gnutls_tpm.c#l245
en: Enter secondary key TPM PIN:
uk: Введіть пінкод вторинного ключа TPM:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b2962e7ed:/gnutls_tpm.c#l311
en: Failed to set key PIN: %s
uk: Не вдалося встановити пінкод ключа: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ff4fb5c11:/gnutls_tpm2.c#l69
en: Unknown TPM2 EC digest size %d
uk: Невідомий розмір контрольної суми EC TPM2 — %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ff367965f:/gnutls_tpm2.c#l134 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/4c225c0e6:/gnutls_tpm2.c#l159
en: Not supporting EC sign algo %s
uk: Підтримки алгоритму підписування EC %s не передбачено

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/584cbb01a:/gnutls_tpm2.c#l44
en: Error decoding TSS2 key blob: %s
uk: Помилка під час спроби розшифрувати бінарний ключ TSS2: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/e1f2bb72e:/gnutls_tpm2.c#l73
en: Failed to create ASN.1 type for TPM2: %s
uk: Не вдалося створити тип ASN.1 для TPM2: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/e1f2bb72e:/gnutls_tpm2.c#l82
en: Failed to decode TPM2 key ASN.1: %s
uk: Не вдалося розшифрувати ключ TPM2 ASN.1: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c7140a505:/gnutls_tpm2.c#l226
en: Failed to parse TPM2 key type OID: %s
uk: Не вдалося обробити тип ключа OID TPM2: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c7140a505:/gnutls_tpm2.c#l232
en: TPM2 key has unknown type OID %s not %s
uk: Ключ TPM2 належить до невідомого типу OID %s, а не %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/e1f2bb72e:/gnutls_tpm2.c#l115
en: Failed to parse TPM2 key parent: %s
uk: Не вдалося обробити батьківський запис ключа TPM2: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b7b29a5a4:/gnutls_tpm2.c#l146
en: Failed to parse TPM2 pubkey element
uk: Не вдалося обробити елемент відкритого ключа TPM2

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b7b29a5a4:/gnutls_tpm2.c#l151
en: Failed to parse TPM2 privkey element
uk: Не вдалося обробити елемент закритого ключа TPM2

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/e1f2bb72e:/gnutls_tpm2.c#l126
en: Parsed TPM2 key with parent %x, emptyauth %d
uk: Оброблено ключ TPM2 із батьківським елементом %x, emptyauth %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3079615d7:/gnutls_tpm2.c#l352
en: TPM2 digest too large: %d > %d
uk: Контрольна сума TPM2 є надто великою: %d > %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ff367965f:/gnutls_tpm2.c#l464
en: PSS encoding failed; hash size %d too large for RSA key %d
uk: Помилка кодування PSS; розмір хешу %d є надто великим для ключа RSA %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ff367965f:/gnutls_tpm2.c#l583
en: TPMv2 RSA sign called for unknown algorithm %s
uk: Викликано підпис RSA TPMv2 для невідомого алгоритму %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c72c75164:/gnutls_tpm2_esys.c#l133
en: TPM2 password too long; truncating
uk: Пароль TPM2 є надто довгим; обрізаємо

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c72c75164:/gnutls_tpm2_esys.c#l150
en: owner
uk: власник

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c72c75164:/gnutls_tpm2_esys.c#l152
en: endorsement
uk: схвалення

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c72c75164:/gnutls_tpm2_esys.c#l153
en: platform
uk: платформа

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c72c75164:/gnutls_tpm2_esys.c#l157
en: Creating primary key under %s hierarchy.
uk: Створюємо основний ключ у ієрархії %s.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c72c75164:/gnutls_tpm2_esys.c#l162 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c116b30aa:/gnutls_tpm2_ibm.c#l300
en: Enter TPM2 %s hierarchy password:
uk: Введіть пароль до ієрархії TPM2 %s:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b7b29a5a4:/gnutls_tpm2_esys.c#l147 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c72c75164:/gnutls_tpm2_esys.c#l249 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0173d30a8:/gnutls_tpm2_esys.c#l287
en: TPM2 Esys_TR_SetAuth failed: 0x%x
uk: Помилка Esys_TR_SetAuth TPM2: 0x%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b7b29a5a4:/gnutls_tpm2_esys.c#l159
en: TPM2 Esys_CreatePrimary owner auth failed
uk: Не вдалося пройти розпізнавання власника Esys_CreatePrimary TPM2

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b7b29a5a4:/gnutls_tpm2_esys.c#l164
en: TPM2 Esys_CreatePrimary failed: 0x%x
uk: Помилка Esys_CreatePrimary TPM2: 0x%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c72c75164:/gnutls_tpm2_esys.c#l204
en: Establishing connection with TPM.
uk: Встановлюємо з'єднання з TPM.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c72c75164:/gnutls_tpm2_esys.c#l209
en: TPM2 Esys_Initialize failed: 0x%x
uk: Помилка Esys_Initialize TPM2: 0x%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c72c75164:/gnutls_tpm2_esys.c#l217
en: TPM2 was already started up thus false positive failing in tpm2tss log.
uk: TPM2 вже було запущено, отже, маємо фальшиве спрацювання у журналі tpm2tss.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c72c75164:/gnutls_tpm2_esys.c#l220
en: TPM2 Esys_Startup failed: 0x%x
uk: Помилка Esys_Startup TPM2: 0x%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c72c75164:/gnutls_tpm2_esys.c#l233
en: Esys_TR_FromTPMPublic failed for handle 0x%x: 0x%x
uk: Помилка Esys_TR_FromTPMPublic для обробника 0x%x: 0x%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ed80bfacf:/gnutls_tpm2_esys.c#l305 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ed80bfacf:/gnutls_tpm2_ibm.c#l284
en: Enter TPM2 parent key password:
uk: Введіть пароль до батьківського ключа TPM2:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ed80bfacf:/gnutls_tpm2_esys.c#l306 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ed80bfacf:/gnutls_tpm2_ibm.c#l285
en: Enter secondary TPM2 parent key password:
uk: Введіть пароль до вторинного батьківського ключа TPM2:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c72c75164:/gnutls_tpm2_esys.c#l255
en: Loading TPM2 key blob, parent %x.
uk: Завантажуємо бінарний ключ TPM2, батьківський запис — %x.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c72c75164:/gnutls_tpm2_esys.c#l263
en: TPM2 Esys_Load auth failed
uk: Не пройдено розпізнавання Esys_Load TPM2

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b7b29a5a4:/gnutls_tpm2_esys.c#l209
en: TPM2 Esys_Load failed: 0x%x
uk: Помилка Esys_Load TPM2: 0x%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c72c75164:/gnutls_tpm2_esys.c#l278
en: TPM2 Esys_FlushContext for generated primary failed: 0x%x
uk: Помилка Esys_FlushContext TPM2 для створеного основного ключа: 0x%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ed80bfacf:/gnutls_tpm2_esys.c#l378 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ed80bfacf:/gnutls_tpm2_ibm.c#l374 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c116b30aa:/gnutls_tpm2_ibm.c#l501
en: Enter TPM2 key password:
uk: Введіть пароль до ключа TPM2:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ed80bfacf:/gnutls_tpm2_esys.c#l379 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ed80bfacf:/gnutls_tpm2_ibm.c#l375
en: Enter secondary TPM2 key password:
uk: Введіть пароль до вторинного ключа TPM2:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ff367965f:/gnutls_tpm2_esys.c#l412
en: TPM2 RSA sign function called for %d bytes, algo %s
uk: Функцію підписування RSA TPM2 викликано для %d байтів, алгоритм %s.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0173d30a8:/gnutls_tpm2_esys.c#l340
en: TPM2 Esys_RSA_Decrypt auth failed
uk: Не пройдено розпізнавання Esys_RSA_Decrypt TPM2

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0173d30a8:/gnutls_tpm2_esys.c#l346 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/18337ca1e:/gnutls_tpm2_esys.c#l427
en: TPM2 failed to generate RSA signature: 0x%x
uk: TPM2 не вдалося створити підпис RSA: 0x%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/18337ca1e:/gnutls_tpm2_esys.c#l391 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c116b30aa:/gnutls_tpm2_ibm.c#l456
en: TPM2 EC sign function called for %d bytes.
uk: Функцію підписування EC TPM2 викликано для %d байтів.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/830f14c37:/gnutls_tpm2_esys.c#l502 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/830f14c37:/gnutls_tpm2_ibm.c#l443
en: Unknown TPM2 EC digest size %d for algo 0x%x
uk: Невідомий розмір контрольної суми EC TPM2 — %d для алгоритму 0x%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c166bb76c:/gnutls_tpm2_esys.c#l421
en: TPM2 Esys_Sign auth failed
uk: Не пройдено розпізнавання Esys_Sign TPM2

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c72c75164:/gnutls_tpm2_esys.c#l490 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c116b30aa:/gnutls_tpm2_ibm.c#l535
en: Invalid TPM2 parent handle 0x%08x
uk: Некоректний обробник батьківського елемента TPM2 0x%08x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c2f09ab7a:/gnutls_tpm2_esys.c#l582
en: Using SWTPM due to TPM_INTERFACE_TYPE environment variable
uk: Використовуємо SWTPM через встановлення змінної середовища TPM_INTERFACE_TYPE

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c2f09ab7a:/gnutls_tpm2_esys.c#l587
en: TSS2_TctiLdr_Initialize failed for swtpm: 0x%x
uk: Помилка TSS2_TctiLdr_Initialize для swtpm: 0x%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0173d30a8:/gnutls_tpm2_esys.c#l399 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c116b30aa:/gnutls_tpm2_ibm.c#l551
en: Failed to import TPM2 private key data: 0x%x
uk: Не вдалося імпортувати дані закритого ключа TPM2: 0x%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c116b30aa:/gnutls_tpm2_esys.c#l513 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c116b30aa:/gnutls_tpm2_ibm.c#l561
en: Failed to import TPM2 public key data: 0x%x
uk: Не вдалося імпортувати дані відкритого ключа TPM2: 0x%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/18337ca1e:/gnutls_tpm2_esys.c#l537 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c116b30aa:/gnutls_tpm2_ibm.c#l572
en: Unsupported TPM2 key type %d
uk: Непідтримуваний тип ключа TPM2 %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/51581d920:/gnutls_tpm2_ibm.c#l62
en: TPM2 operation %s failed (%d): %s%s%s
uk: Помилка під час виконання дії TPM2 %s (%d): %s%s%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/2fc03b6b4:/gpst.c#l223
en: Challenge: %s
uk: Виклик: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/cb2be9106:/gpst.c#l206
en: Failed to parse non-XML server response
uk: Не вдалося обробити відповідь сервера у відмінному від XML форматі

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/cb2be9106:/gpst.c#l207 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/8e7efd51f:/gpst.c#l270
en: Response was: %s
uk: Відповідь: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/cb2be9106:/gpst.c#l262
en: Failed to parse XML server response
uk: Не вдалося обробити XML-відповідь сервера

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b056e27c9:/gpst.c#l300
en: Unknown ESP MAC algorithm: %s
uk: Невідомий алгоритм MAC ESP: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b056e27c9:/gpst.c#l308
en: Unknown ESP encryption algorithm: %s
uk: Невідомий алгоритм шифрування ESP: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/958da8244:/gpst.c#l388
en: WARNING: Config XML contains <quarantine> tag with value of "%s".
        VPN connectivity may be disabled or limited.
uk: Попередження: налаштування у форматі XML містять теґ <quarantine> зі значенням «%s».
        Можливість з'єднання VPN може бути вимкнено або обмежено.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/8e7efd51f:/gpst.c#l397
en: Non-standard SSL tunnel path: %s
uk: Нестандартний шлях тунелю SSL: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/8e7efd51f:/gpst.c#l400
en: Tunnel timeout (rekey interval) is %d minutes.
uk: Час очікування на працездатність тунелю (інтервал повторного обміну ключами) дорівнює %d хвилин.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a9fc48bd2:/gpst.c#l417
en: Gateway address in config XML (%s) differs from external gateway address (%s).
uk: Адреса шлюзу у налаштуваннях XML (%s) відрізняється від зовнішньої адреси шлюзу (%s).

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c3c2565bc:/gpst.c#l516
en: Config XML <connected-gw-ip> address (%s) differs from external
    gateway address (%s). Please report this to
    <%s>, including any problems
    with ESP or other apparent loss of connectivity or performance.
uk: Адреса <connected-gw-ip> у налаштуваннях XML (%s) відрізняється від адреси
    зовнішнього шлюзу (%s). Будь ласка, повідомте про це розробників:
    <%s>, зокрема про будь-які проблеми
    із ESP або іншу видиму втрату можливості з'єднання або швидкодії.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/1ad22fc31:/gpst.c#l531
en: GlobalProtect config sent ipsec-mode=%s (expected esp-tunnel)
uk: Налаштування GlobalProtect надіслано ipsec-mode=%s (мало бути esp-tunnel)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/8e7efd51f:/gpst.c#l439 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/cfe8cc43e:/oncp.c#l1277
en: Ignoring ESP keys since ESP support not available in this build
uk: Імпортуємо ключі ESP, оскільки у цій збірці недоступна підтримка ESP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/90b2ffc03:/gpst.c#l632
en: Potential IPv6-related GlobalProtect config tag <%s>: %s
uk: Потенційний пов'язаний із IPv6 теґ GlobalProtect налаштувань <%s>: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/d6db0ec03:/gpst.c#l585
en: Unknown GlobalProtect config tag <%s>: %s
uk: Невідомий теґ налаштовування GlobalProtect <%s>: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/07386df8c:/gpst.c#l571
en: GlobalProtect IPv6 support is experimental. Please report results to <%s>.
uk: Підтримка IPv6 у GlobalProtect є експериментальною. Будь ласка, повідомте про результати використання на адресу <%s>.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/5b98b6288:/gpst.c#l596
en: Did not receive ESP keys and matching gateway in GlobalProtect config; tunnel will be TLS only.
uk: Не отримано ключів ESP і відповідного шлюзу у налаштуваннях GlobalProtect; у тунелі буде використано лише TLS.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/1ad22fc31:/gpst.c#l607
en: ESP disabled
uk: ESP вимкнено

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/1ad22fc31:/gpst.c#l609
en: No ESP keys received
uk: Не отримано жодного ключа ESP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/1ad22fc31:/gpst.c#l611
en: ESP support not available in this build
uk: У цьому варіанті програми не передбачено підтримки ESP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/1ad22fc31:/gpst.c#l615
en: No MTU received. Calculated %d for %s%s
uk: Не отримано MTU. Обчислено %d для %s%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/8e7efd51f:/gpst.c#l548
en: Connecting to HTTPS tunnel endpoint ...
uk: Встановлюємо з'єднання із кінцевою точкою тунелю HTTPS...

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/8e7efd51f:/gpst.c#l570
en: Error fetching GET-tunnel HTTPS response.
uk: Помилка під час отримання відповіді HTTPS від GET-тунелю.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/8e7efd51f:/gpst.c#l579
en: Gateway disconnected immediately after GET-tunnel request.
uk: Шлюз від'єднано негайно після запиту GET-тунелю.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/d257a7e7c:/gpst.c#l749 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/d257a7e7c:/ppp.c#l1118
en: Got unexpected HTTP response: %.*s
uk: Отримано неочікувану відповідь HTTP: %.*s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/4e35d5053:/gpst.c#l844
en: WARNING: Server asked us to submit HIP report with md5sum %s.
        VPN connectivity may be disabled or limited without HIP report submission.
        %s
uk: Попередження: сервер попросив нас надіслати звіт HIP із md5sum %s
        Можливість з'єднання із VPN може бути вимкнено або обмежено без подання звіту HIP.
        %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/5f9a83865:/gpst.c#l923
en: However, running the HIP report submission script on this platform is not yet implemented.
uk: Втім, запуск скрипту подання звітів HIP на цій платформі ще не реалізовано.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/5f9a83865:/gpst.c#l925
en: You need to provide a --csd-wrapper argument with the HIP report submission script.
uk: Вам слід додати аргумент --csd-wrapper у команді скрипту подання звітів HIP.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/4e35d5053:/gpst.c#l854
en: Error: Running the 'HIP Report' script on this platform is not yet implemented.
uk: Помилка: запуск скрипту «HIP Report» на цій платформі ще не реалізовано.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/7083a0ac5:/gpst.c#l960
en: Trying to run HIP Trojan script '%s'.
uk: Намагаємося запустити троянський скрипт HIP «%s».

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/2f6436449:/gpst.c#l913
en: Failed to create pipe for HIP script
uk: Не вдалося створити канал для скрипту HIP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/2f6436449:/gpst.c#l921
en: Failed to fork for HIP script
uk: Не вдалося виконати відгалуження для скрипту HIP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f06b564fa:/gpst.c#l890
en: HIP script '%s' exited abnormally
uk: Роботу скрипту HIP «%s» завершено у нештатному режимі

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f06b564fa:/gpst.c#l895
en: HIP script '%s' returned non-zero status: %d
uk: Скриптом HIP «%s» повернуто ненульове значення стану: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/7083a0ac5:/gpst.c#l1002
en: HIP script '%s' completed successfully (report is %d bytes).
uk: Скрипт HIP «%s» успішно завершив роботу (за звітом %d байтів).

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/4e35d5053:/gpst.c#l881
en: HIP report submission failed.
uk: Не вдалося подати звіт HIP.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/4e35d5053:/gpst.c#l883
en: HIP report submitted successfully.
uk: Звіт HIP успішно подано.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/4e35d5053:/gpst.c#l910
en: Failed to exec HIP script %s
uk: Не вдалося виконати скрипт HIP %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f8713a8cd:/gpst.c#l1013
en: Gateway says HIP report submission is needed.
uk: Шлюзом повідомлено, що потрібне надання звіту HIP.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f8713a8cd:/gpst.c#l1017
en: Gateway says no HIP report submission is needed.
uk: Шлюзом повідомлено, що надання звіту HIP не є потрібним.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/1ad22fc31:/gpst.c#l757
en: ESP tunnel connected; exiting HTTPS mainloop.
uk: Встановлено з'єднання із тунелем ESP; виходимо із основного циклу HTTPS.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/1ad22fc31:/gpst.c#l773
en: Failed to connect ESP tunnel; using HTTPS instead.
uk: Не вдалося встановити з'єднання із тунелем ESP; використовуємо замість нього HTTPS.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/8e7efd51f:/gpst.c#l644
en: Packet receive error: %s
uk: Помилка під час отримання пакетів: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/8e7efd51f:/gpst.c#l665
en: Unexpected packet length. SSL_read returned %d (includes 16 header bytes) but header payload_len is %d
uk: Неочікувана довжина пакета. SSL_read повернуто %d (включає 16 байтів заголовка), але payload_len заголовка дорівнює %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/8e7efd51f:/gpst.c#l675
en: Got GPST DPD/keepalive response
uk: Отримано відповідь DPD/keepalive GPST

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/8e7efd51f:/gpst.c#l679
en: Expected 0000000000000000 as last 8 bytes of DPD/keepalive packet header, but got:
uk: Мало бути 0000000000000000, оскільки останні 8 байтів заголовка пакета DPD/keepalive, але отримано:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/d6db0ec03:/gpst.c#l1141
en: Received IPv%d data packet of %d bytes
uk: Отримано пакет даних IPv%d розміром %d байтів

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/8e7efd51f:/gpst.c#l694
en: Expected 0100000000000000 as last 8 bytes of data packet header, but got:
uk: Мало бути 0100000000000000, оскільки останні 8 байтів даних заголовка пакета, але отримано:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/8e7efd51f:/gpst.c#l702
en: Unknown packet. Header dump follows:
uk: Невідомий пакет. Нижче наведено дамп заголовка:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/d61ae145e:/gpst.c#l1231
en: GlobalProtect HIP check due
uk: Строк перевірки HIP GlobalProtect

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/d61ae145e:/gpst.c#l1244
en: HIP check or report failed
uk: Не вдалося виконати перевірку HIP або надіслати звіт щодо результатів

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/8e7efd51f:/gpst.c#l750
en: GlobalProtect rekey due
uk: Потрібен повторний обмін ключами GlobalProtect

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/8e7efd51f:/gpst.c#l755
en: GPST Dead Peer Detection detected dead peer!
uk: DPD GPST виявлено непрацездатний вузол!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/8e7efd51f:/gpst.c#l773
en: Send GPST DPD/keepalive request
uk: Надсилання запиту DPD/keepalive GPST

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/d6db0ec03:/gpst.c#l1254
en: Sending IPv%d data packet of %d bytes
uk: Надсилаємо пакет даних IPv%d розміру %d байтів

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/5b98b6288:/gpst.c#l1483
en: ICMPv%d probe packet (seq %d) for GlobalProtect ESP:
uk: Пакет зондування ICMPv%d (посл. %d) для GlobalProtect ESP:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/8ff6cc1de:/gpst.c#l1355 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/8ff6cc1de:/oncp.c#l1321
en: Failed to send ESP probe
uk: Не вдалося надіслати зондування ESP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a14dea8bf:/gssapi.c#l70
en: Error importing GSSAPI name for authentication:
uk: Помилка під час імпортування назви GSSAPI для розпізнавання:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/7a2b2e823:/gssapi.c#l113
en: Error generating GSSAPI response:
uk: Помилка під час створення відповіді GSSAPI:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3015829af:/gssapi.c#l109
en: Attempting GSSAPI authentication to proxy
uk: Спроба виконати розпізнавання за GSSAPI на проксі-сервері

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/70dd287c2:/gssapi.c#l148
en: Attempting GSSAPI authentication to server '%s'
uk: Спроба виконати розпізнавання за GSSAPI на сервері «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/1239b6ea5:/gssapi.c#l159 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3405d8995:/gssapi.c#l240 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/4dd05b4f2:/sspi.c#l168 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.
en: GSSAPI authentication completed
uk: Розпізнавання GSSAPI завершено

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/73e61c6b3:/gssapi.c#l170
en: GSSAPI token too large (%zd bytes)
uk: Ключ GSSAPI є надто великим (%zd байтів)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/1239b6ea5:/gssapi.c#l184
en: Sending GSSAPI token of %zu bytes
uk: Надсилаємо ключ GSSAPI розміру %zu байтів

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/1239b6ea5:/gssapi.c#l189
en: Failed to send GSSAPI authentication token to proxy: %s
uk: Не вдалося надіслати ключ розпізнавання GSSAPI на проксі-сервер: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/1239b6ea5:/gssapi.c#l197 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/1239b6ea5:/gssapi.c#l217
en: Failed to receive GSSAPI authentication token from proxy: %s
uk: Не вдалося отримати ключ розпізнавання GSSAPI з проксі-сервера: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/1239b6ea5:/gssapi.c#l203
en: SOCKS server reported GSSAPI context failure
uk: Сервером SOCKS повідомлено про помилку контексту GSSAPI

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/1239b6ea5:/gssapi.c#l207
en: Unknown GSSAPI status response (0x%02x) from SOCKS server
uk: Невідома відповідь щодо стану GSSAPI (0x%02x) від сервера SOCKS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/1239b6ea5:/gssapi.c#l221
en: Got GSSAPI token of %zu bytes: %02x %02x %02x %02x
uk: Отримано ключ GSSAPI з %zu байтів: %02x %02x %02x %02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/1239b6ea5:/gssapi.c#l248
en: Sending GSSAPI protection negotiation of %zu bytes
uk: Надсилаємо узгодження захисту GSSAPI з %zu байтів

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/1239b6ea5:/gssapi.c#l253
en: Failed to send GSSAPI protection response to proxy: %s
uk: Не вдалося надіслати відповідь щодо захисту GSSAPI до проксі-сервера: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/1239b6ea5:/gssapi.c#l261 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/1239b6ea5:/gssapi.c#l271
en: Failed to receive GSSAPI protection response from proxy: %s
uk: Не вдалося отримати відповідь щодо захисту GSSAPI від проксі-сервера: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/1239b6ea5:/gssapi.c#l276
en: Got GSSAPI protection response of %zu bytes: %02x %02x %02x %02x
uk: Отримано відповідь щодо захисту GSSAPI з %zu байтів: %02x %02x %02x %02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/1239b6ea5:/gssapi.c#l286
en: Invalid GSSAPI protection response from proxy (%zu bytes)
uk: Некоректна відповідь щодо захисту GSSAPI від проксі-сервера (%zu байтів)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/1239b6ea5:/gssapi.c#l295 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/4dd05b4f2:/sspi.c#l377
en: SOCKS proxy demands message integrity, which is not supported
uk: Проксі-сервер SOCKS вимагає цілісності повідомлень, але підтримки цієї цілісності не передбачено

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/1239b6ea5:/gssapi.c#l299 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/4dd05b4f2:/sspi.c#l381
en: SOCKS proxy demands message confidentiality, which is not supported
uk: Проксі-сервер SOCKS вимагає конфіденційності повідомлень, підтримки якої не передбачено

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/1239b6ea5:/gssapi.c#l303 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/4dd05b4f2:/sspi.c#l385
en: SOCKS proxy demands protection unknown type 0x%02x
uk: Проксі-сервер SOCKS вимагає захисту невідомого типу 0x%02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/d6780b960:/hpke.c#l58
en: Spawning external browser '%s'
uk: Відкриття зовнішнього переглядача «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/d6780b960:/hpke.c#l73
en: Spawn browser
uk: Відкрити переглядач

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/d738b6f2c:/hpke.c#l83
en: Failed to listen on local port 29786: %s
uk: Не вдалося почати очікування на дані на локальному порту 29786: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b474b2539:/hpke.c#l131
en: Failed to spawn external browser for %s
uk: Не вдалося відкрити зовнішній переглядач для %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/d738b6f2c:/hpke.c#l124
en: Accepted incoming external-browser connection on port 29786
uk: Прийнято вхідне з'єднання від зовнішнього переглядача на порту 29786

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/d738b6f2c:/hpke.c#l131
en: Invalid incoming external-browser request
uk: Некоректний вхідний запит щодо зовнішнього переглядача

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/d738b6f2c:/hpke.c#l207
en: Got encrypted SSO token of %d bytes
uk: Отримано зашифрований жетон SSO з %d байтів

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/d738b6f2c:/hpke.c#l275
en: Failed to decode SSO token at %d:
uk: Не вдалося декодувати жетон SSO у %d:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/d738b6f2c:/hpke.c#l302
en: SSO token not alphanumeric
uk: Жетон SSO не складається з літер та цифр

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/df80b8068:/http-auth.c#l192
en: Attempting HTTP Basic authentication to proxy
uk: Спроба виконати базове розпізнавання за HTTP на проксі-сервері

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/df80b8068:/http-auth.c#l194
en: Attempting HTTP Basic authentication to server '%s'
uk: Спроба виконати базове розпізнавання за HTTP на сервері «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/aa8d434da:/http-auth.c#l213
en: Attempting HTTP Bearer authentication to server '%s'
uk: Спроба виконати розпізнавання Bearer HTTP на сервері «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/df80b8068:/http-auth.c#l208 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/5a4be39fd:/http.c#l1566
en: This version of OpenConnect was built without GSSAPI support
uk: Цю версію OpenConnect зібрано без підтримки GSSAPI

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/41e131bf4:/http-auth.c#l240
en: Proxy requested Basic authentication which is disabled by default
uk: Проксі-сервер вимагає базового розпізнавання, яке типово вимкнено

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/41e131bf4:/http-auth.c#l243
en: Server '%s' requested Basic authentication which is disabled by default
uk: Сервер «%s» вимагає базового розпізнавання, яке типово вимкнено

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/df80b8068:/http-auth.c#l250
en: No more authentication methods to try
uk: Не лишилося способів розпізнавання, які можна було б ще спробувати

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/http.c#l63
en: No memory for allocating cookies
uk: Немає пам'яті для розміщення кук

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/093de8050:/http.c#l444 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/093de8050:/http.c#l470
en: Error reading HTTP response: %s
uk: Помилка під час спроби прочитати відповідь HTTP: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/093de8050:/http.c#l455
en: Failed to parse HTTP response '%s'
uk: Не вдалося обробити відповідь HTTP «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/093de8050:/http.c#l461
en: Got HTTP response: %s
uk: Отримано відповідь HTTP: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/093de8050:/http.c#l486
en: Ignoring unknown HTTP response line '%s'
uk: Ігноруємо невідомий рядок відповіді HTTP «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/093de8050:/http.c#l505
en: Invalid cookie offered: %s
uk: Запропоновано некоректну куку: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/825ae458c:/http.c#l185
en: SSL certificate authentication failed
uk: Не вдалося виконати розпізнавання за сертифікатом SSL

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/http.c#l209
en: Response body has negative size (%d)
uk: Вміст відповіді має від'ємний розмір (%d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/http.c#l219
en: Unknown Transfer-Encoding: %s
uk: Невідоме значення Transfer-Encoding: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ab4abdcdf:/http.c#l320
en: HTTP body %s (%d)
uk: Вміст HTTP %s (%d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/http.c#l247 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/http.c#l275
en: Error reading HTTP response body
uk: Помилка під час спроби читання вмісту відповіді HTTP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/http.c#l260
en: Error fetching chunk header
uk: Помилка під час спроби отримати заголовка фрагмента

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/875f0a65a:/http.c#l563
en: HTTP chunk length is negative (%ld)
uk: Довжина фрагмента HTTP є від'ємною (%ld)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/875f0a65a:/http.c#l569
en: HTTP chunk length is too large (%ld)
uk: Довжина фрагмента HTTP є надто великою (%ld)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/http.c#l286
en: Error fetching HTTP response body
uk: Помилка під час спроби отримання вмісту відповіді HTTP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/838fcd7ed:/http.c#l738
en: Error in chunked decoding. Expected '', got: '%s'
uk: Помилка під час розшифровування фрагментів. Мало бути «», отримано: «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/http.c#l302
en: Cannot receive HTTP 1.0 body without closing connection
uk: Неможливо отримати вміст HTTP 1.0 без розірвання з'єднання

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3edcc28d1:/http.c#l626
en: Failed to parse redirected URL '%s': %s
uk: Не вдалося обробити переспрямовану адресу «%s»: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/9c7a58a89:/http.c#l669
en: Cannot follow redirection to non-https URL '%s'
uk: Не вдалося перейти за переспрямовуванням до адреси «%s», яка не є адресою https

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3edcc28d1:/http.c#l680
en: Allocating new path for relative redirect failed: %s
uk: Не вдалося отримати пам'ять для нового шляху при відносному переспрямовуванні: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/7693f1f5a:/http.c#l945
en: HTTPS socket closed by peer; reopening
uk: Сокет HTTPS закрито вузлом; повторно відкриваємо його

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/01ef9ea90:/http.c#l1091
en: Retrying failed %s request on new connection
uk: Не вдалося виконати запит щодо нового з'єднання під час повторної спроби %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/http.c#l919
en: request granted
uk: надано запит

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/http.c#l920
en: general failure
uk: загальна помилка

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/http.c#l921
en: connection not allowed by ruleset
uk: з’єднання заборонено набором правил

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/http.c#l922
en: network unreachable
uk: мережа недоступна

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/http.c#l923
en: host unreachable
uk: вузол недоступний

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/http.c#l924
en: connection refused by destination host
uk: у з’єднанні відмовлено вузлом призначення

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/http.c#l925
en: TTL expired
uk: Завершився строк дії TTL

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/http.c#l926
en: command not supported / protocol error
uk: команда не підтримується / помилка у протоколі

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/http.c#l927
en: address type not supported
uk: тип адреси не підтримується

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/59c872249:/http.c#l1433
en: SOCKS server requested username/password but we have none
uk: Від сервера SOCKS надійшов запит щодо імені користувача і пароля, але у нас немає цих даних

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/59c872249:/http.c#l1441
en: Username and password for SOCKS authentication must be < 255 bytes
uk: Розміри записів імені користувача та пароля для розпізнавання SOCKS мають бути 255 байтів

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/59c872249:/http.c#l1456 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/http.c#l941
en: Error writing auth request to SOCKS proxy: %s
uk: Помилка під час записування запиту щодо розпізнавання на проксі-сервері SOCKS: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/59c872249:/http.c#l1464 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/http.c#l948
en: Error reading auth response from SOCKS proxy: %s
uk: Помилка під час читання відповіді щодо розпізнавання від проксі-сервера SOCKS: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/59c872249:/http.c#l1471 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/http.c#l954
en: Unexpected auth response from SOCKS proxy: %02x %02x
uk: Неочікувана відповідь щодо розпізнавання від проксі-сервера SOCKS: %02x %02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/59c872249:/http.c#l1477
en: Authenticated to SOCKS server using password
uk: Розпізнано на сервері SOCKS на основі пароля

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/59c872249:/http.c#l1481
en: Password authentication to SOCKS server failed
uk: Не вдалося пройти розпізнавання за паролем на сервері SOCKS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/1239b6ea5:/http.c#l1536 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/1e46958ae:/http.c#l1473
en: SOCKS server requested GSSAPI authentication
uk: Сервер SOCKS вимагає розпізнавання GSSAPI

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/1e46958ae:/http.c#l1478
en: SOCKS server requested password authentication
uk: Сервер SOCKS вимагає розпізнавання за паролем

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/1e46958ae:/http.c#l1483
en: SOCKS server requires authentication
uk: Сервер SOCKS вимагає розпізнавання

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/1e46958ae:/http.c#l1488
en: SOCKS server requested unknown authentication type %02x
uk: Сервер SOCKS вимагає розпізнавання невідомого типу %02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/http.c#l972
en: Requesting SOCKS proxy connection to %s:%d
uk: Надсилаємо запит щодо з'єднання із проксі-сервером SOCKS на %s:%d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/http.c#l987
en: Error writing connect request to SOCKS proxy: %s
uk: Помилка під час записування запиту щодо з'єднання на проксі-сервері SOCKS: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/http.c#l995 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/http.c#l1028
en: Error reading connect response from SOCKS proxy: %s
uk: Помилка під час читання відповіді щодо з'єднання від проксі-сервера SOCKS: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/http.c#l1001
en: Unexpected connect response from SOCKS proxy: %02x %02x...
uk: Неочікувана відповідь щодо з'єднання від проксі-сервера SOCKS: %02x %02x…

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/1e46958ae:/http.c#l1531
en: SOCKS proxy error %02x: %s
uk: Помилка проксі сервера SOCKS %02x: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/1e46958ae:/http.c#l1535
en: SOCKS proxy error %02x
uk: Помилка проксі-сервера SOCKS %02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/http.c#l1021
en: Unexpected address type %02x in SOCKS connect response
uk: Неочікуваний тип адреси %02x у відповіді щодо з'єднання SOCKS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/14fed28c4:/http.c#l1668
en: Requesting HTTP proxy connection to %s:%d
uk: Надсилаємо запит щодо з'єднання із проксі-сервером HTTP на %s:%d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/http.c#l1055
en: Sending proxy request failed: %s
uk: Не вдалося надіслати запит до проксі-сервера: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/7df7639e5:/http.c#l1565
en: Proxy CONNECT request failed: %d
uk: Помилка під час обробки запиту CONNECT до проксі-сервера: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/http.c#l1102
en: Unknown proxy type '%s'
uk: Невідомий тип проксі-сервера «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/51676600b:/http.c#l1383
en: Failed to parse proxy '%s'
uk: Не вдалося обробити запис проксі-сервера «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/http.c#l1130
en: Only http or socks(5) proxies supported
uk: Передбачено підтримку лише проксі-серверів http або socks(5)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/5e53550aa:/library.c#l124
en: Cisco AnyConnect or OpenConnect
uk: Cisco AnyConnect або OpenConnect

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/8e7efd51f:/library.c#l147
en: Compatible with Palo Alto Networks (PAN) GlobalProtect SSL VPN
uk: Сумісний із VPN SSL Palo Alto Networks (PAN) GlobalProtect

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b795ff352:/library.c#l168
en: Compatible with Pulse Connect Secure SSL VPN
uk: Сумісний із VPN SSL Pulse Connect Secure

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a6937b663:/library.c#l194
en: Compatible with F5 BIG-IP SSL VPN
uk: Сумісний із F5 BIG-IP SSL VPN

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/e7eb9ef63:/library.c#l213
en: Fortinet SSL VPN
uk: VPN SSL Fortinet

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/e7eb9ef63:/library.c#l214
en: Compatible with FortiGate SSL VPN
uk: Сумісний із VPN SSL FortiGate

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/9830ff833:/library.c#l193
en: PPP over TLS
uk: PPP над TLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a8ef9fa75:/library.c#l194
en: Unauthenticated RFC1661/RFC1662 PPP over TLS, for testing
uk: Без розпізнавання PPP над TLS RFC1661/RFC1662, для тестування

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/78c84690b:/library.c#l248
en: Compatible with Array Networks SSL VPN
uk: Сумісний із VPN Array Networks

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/d68987a2e:/library.c#l139
en: Unknown VPN protocol '%s'
uk: Невідомий протокол VPN «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/9831d261f:/library.c#l121
en: Built against SSL library with no Cisco DTLS support
uk: Зібрано з використанням бібліотеки SSL без підтримки DTLS Cisco

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3d1ec6e0a:/library.c#l494
en: No IP address received with Juniper rekey/reconnection.
uk: Не отримано IP-адреси за допомогою повторного надсилання ключів або повторного з'єднання Juniper.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3d845bc9b:/library.c#l459
en: No IP address received. Aborting
uk: Не отримано IP-адреси. Перериваємо виконання

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3d845bc9b:/library.c#l466
en: Reconnect gave different Legacy IP address (%s != %s)
uk: Під час повторного з'єднання отримано іншу застарілу IP-адресу (%s != %s)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3d845bc9b:/library.c#l475
en: Reconnect gave different Legacy IP netmask (%s != %s)
uk: Під час повторного з'єднання отримано іншу застарілу маску мережі (%s != %s)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3d845bc9b:/library.c#l483
en: Reconnect gave different IPv6 address (%s != %s)
uk: Під час повторного з'єднання отримано іншу адресу IPv6 (%s != %s)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3d845bc9b:/library.c#l491
en: Reconnect gave different IPv6 netmask (%s != %s)
uk: Під час повторного з'єднання отримано іншу маску мережі IPv6 (%s != %s)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3d845bc9b:/library.c#l505
en: IPv6 configuration received but MTU %d is too small.
uk: Отримано налаштування IPv6, але значення MTU %d є надто малим.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/23267eeba:/library.c#l211
en: Failed to parse server URL '%s'
uk: Не вдалося обробити адресу сервера «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/23267eeba:/library.c#l217
en: Only https:// permitted for server URL
uk: Для адреси сервера можна використовувати лише https://

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/bb8e67ddc:/library.c#l951
en: Unknown certificate hash: %s.
uk: Невідомий хеш сертифіката: %s.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/8480ed5f9:/library.c#l1137
en: The size of the provided fingerprint is less than the minimum required (%u).
uk: Розмір наданого відбитка є меншим за мінімальний потрібний (%u).

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3a22e11d5:/library.c#l902
en: No form handler; cannot authenticate.
uk: Немає обробника форми; розпізнавання неможливе.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/386a6edb6:/library.c#l1536
en: No form ID. This is a bug in OpenConnect's authentication code.
uk: Немає ідентифікатора форми. Це вада у коді розпізнавання OpenConnect.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/d738b6f2c:/library.c#l1637
en: No SSO handler
uk: Немає обробника SSO

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a62ce567c:/main.c#l386
en: CommandLineToArgv() failed: %s
uk: Помилка CommandLineToArgv(): %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c48013ff5:/main.c#l305
en: Fatal error in command line handling
uk: Критична помилка під час обробки командного рядка

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/d298a8b6c:/main.c#l381
en: ReadConsole() failed: %s
uk: Помилка ReadConsole(): %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c495e33a0:/main.c#l454
en: Operation aborted by user
uk: Дію перервано користувачем

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c495e33a0:/main.c#l457
en: ReadConsole() didn't read any input
uk: ReadConsole() не прочитано жодних вхідних даних

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/192eb4ff4:/main.c#l370 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/887c9d97e:/main.c#l378
en: Error converting console input: %s
uk: Помилка під час спроби перетворити вхідні дані консолі: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a2636e5e1:/main.c#l492
en: Allocation failure for string from stdin
uk: Не вдалося розмістити у пам'яті рядок зі стандартного джерела вхідних даних (stdin)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/4e8f51345:/main.c#l154
en: For assistance with OpenConnect, please see the web page at
      %s
uk: Допоміжні настанови щодо OpenConnect можна знайти на сторінці
      %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/03dad7783:/main.c#l596
en: Using %s. Features present:
uk: Використовуємо %s. Маємо такі можливості:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/45d87529e:/main.c#l197
en: OpenSSL ENGINE not present
uk: Не встановлено рушія OpenSSL

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/bbcc2c5aa:/main.c#l642
en: WARNING: This binary lacks DTLS and/or ESP support. Performance will be impaired.
uk: Попередження: у цьому виконуваному файлів немає підтримки DTLS і/або ESP. Це вплине не швидкість роботи.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/bbcc2c5aa:/main.c#l652
en: Supported protocols:
uk: Підтримувані протоколи:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/bbcc2c5aa:/main.c#l654 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/bbcc2c5aa:/main.c#l670
en:  (default)
uk:  (типове значення)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ffd55f342:/main.c#l661
en: Set VPN protocol
uk: Встановити протокол VPN

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/611cbd14b:/main.c#l434
en: Allocation failure for string from stdin
uk: Не вдалося розмістити у пам'яті рядок зі стандартного джерела вхідних даних (stdin)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a74a01c4d:/main.c#l834
en: WARNING: Cannot set handler for signal %d: %s
uk: УВАГА! Не вдалося встановити обробник для сигналу %d: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/18115d58e:/main.c#l301
en: Cannot process this executable path "%s"
uk: Не вдалося обробити шлях до цього виконуваного файла «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/18115d58e:/main.c#l307
en: Allocation for vpnc-script path failed
uk: Спроба отримати пам'ять для шляху до скрипту vpnc зазнала невдачі

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/991e018dd:/main.c#l881
en: Default vpnc-script (override with --script):
uk: Типовий vpnc-script (можна перевизначити за допомогою --script):

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/9ec9dc6c7:/main.c#l716
en: Override hostname '%s' to '%s'
uk: Перевизначити назву вузла «%s» на «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/638a35eb5:/main.c#l146
en: Usage:  openconnect [options] <server>
uk: Користування:  openconnect [параметри] <сервер>

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/bbcc2c5aa:/main.c#l788
en: Open client for multiple VPN protocols, version %s
uk: Відкритий клієнт для декількох протоколів VPN, версія %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/776104159:/main.c#l174
en: Read options from config file
uk: Прочитати параметри з файла налаштувань

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f8da07270:/main.c#l785
en: Report version number
uk: Вивести дані щодо версії

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f8da07270:/main.c#l786
en: Display help text
uk: Вивести текст довідки

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ffd55f342:/main.c#l790
en: Authentication
uk: Розпізнавання

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f8da07270:/main.c#l788
en: Set login username
uk: Встановити ім'я користувача для входу

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f8da07270:/main.c#l789
en: Disable password/SecurID authentication
uk: Вимкнути розпізнавання за паролем або SecurID

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f8da07270:/main.c#l790
en: Do not expect user input; exit if it is required
uk: Не очікувати на введення даних користувачем; вийти, якщо це потрібно

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f8da07270:/main.c#l791
en: Read password from standard input
uk: Прочитати пароль зі стандартного джерела вхідних даних

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/895371501:/main.c#l962
en: Select GROUP from authentication dropdown (may be known
uk: Вибрати ГРУПУ зі спадного списку розпізнавання (може бути відомою

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/895371501:/main.c#l963
en: as "realm", "domain", "gateway"; protocol-dependent)
uk: як «realm», «domain», «gateway»; залежна від протоколу)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/5f4149097:/main.c#l808
en: Provide authentication form responses
uk: Надати відповіді для форми розпізнавання

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/638a35eb5:/main.c#l150
en: Use SSL client certificate CERT
uk: Використати клієнтський сертифікат SSL CERT

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/638a35eb5:/main.c#l152
en: Use SSL private key file KEY
uk: Використати файл закритого ключа SSL KEY

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f8da07270:/main.c#l795
en: Warn when certificate lifetime < DAYS
uk: Попереджати, якщо строк дії сертифіката < DAYS днів

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/37b6a79a8:/main.c#l968
en: Set path of initial request URL
uk: Встановити шлях для адреси початкового запиту

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/638a35eb5:/main.c#l167
en: Set key passphrase or TPM SRK PIN
uk: Встановити пароль до ключа або пінкод SRK TPM

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b474b2539:/main.c#l963
en: Set external browser executable
uk: Встановити виконуваний файл зовнішнього переглядача

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/638a35eb5:/main.c#l168
en: Key passphrase is fsid of file system
uk: Паролем до ключа є ідентифікатор файлової системи

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/aa8d434da:/main.c#l815
en: Software token type: rsa, totp, hotp or oidc
uk: Типи програмного ключа: rsa, totp, hotp або oidc

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/aa8d434da:/main.c#l816
en: Software token secret or oidc token
uk: Реєстраційні дані програмного ключа або ключ oidc

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f8da07270:/main.c#l802
en: (NOTE: libstoken (RSA SecurID) disabled in this build)
uk: (Зауваження: у цій збірці вимкнено libstoken (RSA SecurID))

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f8da07270:/main.c#l805
en: (NOTE: Yubikey OATH disabled in this build)
uk: (Зауваження: у цій збірці вимкнено OATH Yubikey)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ffd55f342:/main.c#l811
en: Server validation
uk: Перевірка сервера

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/856d39d06:/main.c#l859
en: Accept only server certificate with this fingerprint
uk: Приймати лише сертифікат сервера із цим відбитком

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f8da07270:/main.c#l809
en: Disable default system certificate authorities
uk: Вимкнути типові уповноваження для загальносистемного сертифіката

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f8da07270:/main.c#l810
en: Cert file for server verification
uk: Файл сертифіката для перевірки сервера

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ffd55f342:/main.c#l817
en: Internet connectivity
uk: З'єднуваність із інтернетом

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a2fd6f4f2:/main.c#l886
en: Set VPN server
uk: Встановити сервер VPN

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/638a35eb5:/main.c#l169
en: Set proxy server
uk: Встановити проксі-сервер

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/084af2dd2:/main.c#l357
en: Set proxy authentication methods
uk: Встановити способи розпізнавання на проксі-сервері

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/638a35eb5:/main.c#l170
en: Disable proxy
uk: Вимкнути проксі-сервер

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/638a35eb5:/main.c#l171
en: Use libproxy to automatically configure proxy
uk: Використовувати libproxy для автоматичного налаштовування проксі-сервера

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/638a35eb5:/main.c#l173
en: (NOTE: libproxy disabled in this build)
uk: (Зауваження: у цій збірці libproxy вимкнено)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/63e4b85b1:/main.c#l955
en: Reconnection retry timeout (default is 300 seconds)
uk: Час очікування на повторне з'єднання (типовим є час у 300 секунд)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f8da07270:/main.c#l819
en: Use IP when connecting to HOST
uk: Використовувати IP при з'єднанні із вузлом HOST

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0c44ea89e:/main.c#l999
en: Always send HOST as TLS client SNI (domain fronting)
uk: Завжди надсилати HOST як SNI клієнта TLS (фронтальна обробка домену.)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c391ff7a7:/main.c#l847
en: Copy TOS / TCLASS field into DTLS and ESP packets
uk: Копіювати поле TOS / TCLASS до пакетів DTLS і ESP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f073e5b2b:/main.c#l828
en: Set local port for DTLS and ESP datagrams
uk: Встановити локальний порт для датаграм DTLS і ESP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ffd55f342:/main.c#l830
en: Authentication (two-phase)
uk: Розпізнавання (двокрокове)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f073e5b2b:/main.c#l831
en: Use authentication cookie COOKIE
uk: Використовувати куку розпізнавання COOKIE

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f8da07270:/main.c#l823
en: Read cookie from standard input
uk: Прочитати кутку зі стандартного джерела вхідних даних

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f8da07270:/main.c#l824
en: Authenticate only and print login info
uk: Виконати лише розпізнавання і вивести дані щодо входу

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f073e5b2b:/main.c#l834
en: Fetch and print cookie only; don't connect
uk: Лише отримати і вивести куку; не встановлювати з'єднання

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f073e5b2b:/main.c#l835
en: Print cookie before connecting
uk: Вивести куку перед встановленням з'єднання

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ffd55f342:/main.c#l837
en: Process control
uk: Керування процесом

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f8da07270:/main.c#l828
en: Continue in background after startup
uk: Продовжити роботу у фоновому режимі після запуску

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f8da07270:/main.c#l829
en: Write the daemon's PID to this file
uk: Записати PID фонової служби до цього файла

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f8da07270:/main.c#l830
en: Drop privileges after connecting
uk: Скинути права доступу після встановлення з'єднання

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ffd55f342:/main.c#l843
en: Logging (two-phase)
uk: Журналювання (двокрокове)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f8da07270:/main.c#l833
en: Use syslog for progress messages
uk: Використовувати syslog для повідомлень щодо поступу

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f8da07270:/main.c#l835
en: More output
uk: Докладніше виведення

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/638a35eb5:/main.c#l175
en: Less output
uk: Стисліше виведення

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/867ee3e65:/main.c#l863
en: Dump HTTP authentication traffic (implies --verbose)
uk: Створити дамп обміну даними HTTP під час розпізнавання (неявно додає --verbose)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f8da07270:/main.c#l838
en: Prepend timestamp to progress messages
uk: Дописувати перед повідомленнями щодо поступу часову позначку

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ffd55f342:/main.c#l852
en: VPN configuration script
uk: Скрипт налаштовування VPN

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f8da07270:/main.c#l839
en: Use IFNAME for tunnel interface
uk: Використовувати IFNAME як назву інтерфейсу тунелю

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/638a35eb5:/main.c#l177
en: Shell command line for using a vpnc-compatible config script
uk: Командний рядок оболонки для використання vpnc-сумісного скрипту налаштовування

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/18115d58e:/main.c#l360
en: default
uk: типовий

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/638a35eb5:/main.c#l178
en: Pass traffic to 'script' program, not tun
uk: Передавати дані обміну до програми «script», а не tun

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ffd55f342:/main.c#l860
en: Tunnel control
uk: Керування тунелем

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/638a35eb5:/main.c#l187
en: Do not ask for IPv6 connectivity
uk: Не просити про можливість з'єднання за допомогою IPv6

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f8da07270:/main.c#l846
en: XML config file
uk: Файл налаштувань XML

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f8da07270:/main.c#l847
en: Request MTU from server (legacy servers only)
uk: Запитувати про MTU у сервера (лише застарілі сервери)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f8da07270:/main.c#l848
en: Indicate path MTU to/from server
uk: Індикація MTU шляху до сервера або від сервера

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ffebb560a:/main.c#l866
en: Enable stateful compression (default is stateless only)
uk: Увімкнути залежне від стану стискання (типовим є стискання без залежності від стану)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ffebb560a:/main.c#l867
en: Disable all compression
uk: Вимкнути будь-яке стискання

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ff3972f3d:/main.c#l942
en: Set Dead Peer Detection interval (in seconds)
uk: Встановити інтервал виявлення «мертвих» вузлів (у секундах)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f8da07270:/main.c#l852
en: Require perfect forward secrecy
uk: Вимагати ідеальної секретності переспрямовування

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f073e5b2b:/main.c#l870
en: Disable DTLS and ESP
uk: Вимкнути DTLS та ESP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f8da07270:/main.c#l854
en: OpenSSL ciphers to support for DTLS
uk: Шифри OpenSSL, які слід підтримувати для DTLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f8da07270:/main.c#l855
en: Set packet queue limit to LEN pkts
uk: Встановити обмеження на кількість пакетів у черзі у значення LEN пакетів

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ffd55f342:/main.c#l873
en: Local system information
uk: Відомості щодо локальної системи

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/638a35eb5:/main.c#l197
en: HTTP header User-Agent: field
uk: Поле User-Agent: у заголовку HTTP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/436198af5:/main.c#l817
en: Local hostname to advertise to server
uk: Локальна назва вузла, про яку слід повідомити сервер

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/845e57262:/main.c#l951
en: OS type to report. Allowed values are the following:
uk: Тип операційної системи для звітування. Можливі значення:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/845e57262:/main.c#l952
en: linux, linux-64, win, mac-intel, android, apple-ios
uk: linux linux-64 win mac-intel android apple-ios

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/13b641668:/main.c#l884
en: reported version string during authentication
uk: рядок версії під час розпізнавання

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/13b641668:/main.c#l885
en: default:
uk: типовий:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ffd55f342:/main.c#l879
en: Trojan binary (CSD) execution
uk: Виконання троянського виконуваного файла (CSD)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f073e5b2b:/main.c#l881
en: Drop privileges during trojan execution
uk: Скинути права доступу під час виконання трояна

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f073e5b2b:/main.c#l882
en: Run SCRIPT instead of trojan binary
uk: Виконати СКРИПТ замість троянського виконуваного файла

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f5911aa17:/main.c#l960
en: Set minimum interval between trojan runs (in seconds)
uk: Встановити мінімальний інтервал між повторними запусками троянської програми (у секундах)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ffd55f342:/main.c#l884
en: Server bugs
uk: Вади сервера

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/2560a29f1:/main.c#l1076
en: Do not offer or use auth methods requiring external browser
uk: Не пропонувати або не використовувати методи розпізнавання, які потребують зовнішнього браузера

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f8da07270:/main.c#l863
en: Disable HTTP connection re-use
uk: Вимкнути повторне використання з'єднання HTTP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f8da07270:/main.c#l864
en: Do not attempt XML POST authentication
uk: Не намагатися виконати розпізнавання за POST XML

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/685d880b2:/main.c#l917
en: Allow use of the ancient, insecure 3DES and RC4 ciphers
uk: Дозволити використання давніх шифрувань 3DES і RC4, які не є безпечними

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a24fef5d5:/main.c#l973
en: Multiple certificate authentication (MCA)
uk: Розпізнавання за декількома сертифікатами (MCA)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a24fef5d5:/main.c#l974
en: Use MCA certificate MCACERT
uk: Використати сертифікат MCA MCACERT

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a24fef5d5:/main.c#l975
en: Use MCA key MCAKEY
uk: Використати ключ MCA MCAKEY

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a24fef5d5:/main.c#l976
en: Passphrase MCAPASS for MCACERT/MCAKEY
uk: Пароль MCAPASS до MCACERT/MCAKEY

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/9b66010c4:/main.c#l684
en: Failed to allocate string
uk: Не вдалося розмістити рядок у пам'яті

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/776104159:/main.c#l292
en: Failed to get line from config file: %s
uk: Не вдалося отримати рядок з файла налаштувань: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/776104159:/main.c#l332
en: Unrecognised option at line %d: '%s'
uk: Нерозпізнаний параметр у рядку %d: «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/776104159:/main.c#l342
en: Option '%s' does not take an argument at line %d
uk: Параметр «%s» у рядку %d не приймає аргументів

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/776104159:/main.c#l346
en: Option '%s' requires an argument at line %d
uk: Параметр «%s» у рядку %d потребує аргументу

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/57bc08dbb:/main.c#l1130
en: Internal error; option '%s' unexpectedly yielded null config_arg
uk: Внутрішня помилка; параметр «%s» неочікувано отримав значення порожнього config_arg

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3fe0e366e:/main.c#l978
en: Invalid user "%s": %s
uk: Некоректний користувач — «%s»: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3fe0e366e:/main.c#l988
en: Invalid user ID "%d": %s
uk: Некоректний ідентифікатор користувача — «%d»: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/d7fa4b375:/main.c#l1301
en: Unhandled autocomplete for option %d '--%s'. Please report.
uk: Непридатне до обробки автодоповнення для параметра %d «--%s». Будь ласка, повідомте про ваду розробникам.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b156b581e:/main.c#l1401 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/4923d84b8:/main.c#l1401
en: connected
uk: з'єднано

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b156b581e:/main.c#l1401
en: disconnected
uk: роз'єднано

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/4923d84b8:/main.c#l1391
en: unsuccessful
uk: невдало

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/4923d84b8:/main.c#l1395
en: in progress
uk: в процесі

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/4923d84b8:/main.c#l1398
en: disabled
uk: вимкнено

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/abc38e6fe:/main.c#l1448
en: established
uk: встановлено

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b156b581e:/main.c#l1421
en: Configured as %s%s%s, with SSL%s%s %s and %s%s%s %s
uk: Налаштовано як %s%s%s, з SSL%s%s %s і %s%s%s %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b056e27c9:/main.c#l1487
en: Session authentication will expire at %s
uk: Строк дії розпізнавання у сеансі буде вичерпано %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/7d8747806:/main.c#l1610
en: RX: %<PRIu64> packets (%<PRIu64> B); TX: %<PRIu64> packets (%<PRIu64> B)
uk: Отримання: %<PRIu64> пакетів (%<PRIu64> Б); передавання: %<PRIu64> пакети (%<PRIu64> Б)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b156b581e:/main.c#l1445
en: SSL ciphersuite: %s
uk: Комплекс шифрування SSL: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b156b581e:/main.c#l1447
en: %s ciphersuite: %s
uk: Комплекс шифрування %s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b156b581e:/main.c#l1450
en: Next SSL rekey in %ld seconds
uk: Наступна зміна ключів SSL за %ld секунд

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b156b581e:/main.c#l1453
en: Next %s rekey in %ld seconds
uk: Наступна зміна ключів %s за %ld секунд

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b156b581e:/main.c#l1457
en: Next Trojan invocation in %ld seconds
uk: Наступний виклик троянської програми за %ld секунд

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/557ac6cfa:/main.c#l1431
en: Failed to open '%s' for write: %s
uk: Не вдалося відкрити «%s» для запису: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a2636e5e1:/main.c#l1600
en: Failed to continue in background
uk: Не вдалося продовжити у фоновому режимі

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/557ac6cfa:/main.c#l1443
en: Continuing in background; pid %d
uk: Продовжуємо у фоновому режимі, номер процесу %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/2e7415faf:/main.c#l1098
en: WARNING: Cannot set locale: %s
uk: Попередження: не вдалося встановити локаль: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/5e53550aa:/main.c#l1742
en: WARNING: This version of OpenConnect was built without iconv
             support but you appear to be using the legacy character
             set "%s". Expect strangeness.
uk: УВАГА: Цю версію openconnect було зібрано без підтримки iconv,
             але, здається ви використовуєте застаріле кодування
             «%s». Наслідки можуть бути несподіваними.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/5e53550aa:/main.c#l1749
en: WARNING: This version of OpenConnect is %s but
             the libopenconnect library is %s
uk: УВАГА: Маємо версію openconnect %s, але
             бібліотека libopenconnect має версію %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/1cdc7deb9:/main.c#l1452
en: WARNING: This build is intended only for debugging purposes and
             may allow you to establish insecure connections.
uk: УВАГА: цю збірку призначено лише для діагностики — у ній вам може
             бути дозволено встановлювати незахищені з'єднання.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f18f58253:/main.c#l249
en: Failed to allocate vpninfo structure
uk: Не вдалося розмістити у пам'яті структуру vpninfo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/26f6d3381:/main.c#l1847
en: WARNING: --juniper is deprecated, use --protocol=nc instead.
uk: УВАГА: --juniper вважається застарілим, скористайтеся замість нього --protocol=nc.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/776104159:/main.c#l421
en: Cannot use 'config' option inside config file
uk: Не можна використовувати параметр «config» у самому файлі налаштувань

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/776104159:/main.c#l426
en: Cannot open config file '%s': %s
uk: Не вдалося відкрити файл налаштувань «%s»: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/cf3b1484f:/main.c#l1082
en: Invalid compression mode '%s'
uk: Некоректний режим стискання — «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ce7378bd0:/main.c#l1725
en: Cannot enable insecure 3DES or RC4 ciphers, because the library
    %s no longer supports them.
uk: Не можна вмикати незахищені шифрування 3DES або RC4, оскільки у бібліотеці
    %s більше не передбачено їхньої підтримки.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/856d39d06:/main.c#l1709 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/9ec9dc6c7:/main.c#l1140
en: Failed to allocate memory
uk: Не вдалося отримати пам'ять

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/9ec9dc6c7:/main.c#l1135
en: Missing colon in resolve option
uk: Пропущено двокрапку у параметрів розв'язання

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/58797b77f:/main.c#l2011
en: WARNING: You are running on macOS and specified --interface='%s'
             This probably won't work since recent macOS versions use utun
             instead. Perhaps try --interface='u%s', or omit altogether.
uk: УВАГА: ви працюєте у macOS і вказали --interface=«%s»
             Це, ймовірно, не спрацює, оскільки нещодавні версії macOS використовують
             замість цього utun. Спробуйте --interface='u%s' або взагалі приберіть це.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/95b7af19a:/main.c#l655 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/e2c36e363:/main.c#l557
en: MTU %d too small
uk: MTU %d є надто малим

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f18f58253:/main.c#l393
en: Disabling all HTTP connection re-use due to --no-http-keepalive option.
    If this helps, please report to <%s>.
uk: Вимикаємо усе повторне використання з'єднань HTTP через параметр --no-http-keepalive.
    Якщо це допомагає, будь ласка, повідомте про це на адресу <%s>.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/6c95e85f1:/main.c#l1294
en: The --no-cert-check option was insecure and has been removed.
    Fix your server's certificate or use --servercert to trust it.
uk: Використання --no-cert-check вважається небезпечним — його було вилучено.
    Виправте ваш сертифікат сервера або скористайтеся --servercert, щоб встановити довіру до нього.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f18f58253:/main.c#l447
en: Queue length zero not permitted; using 1
uk: Нульовий розмір черги є неприйнятним; використовуємо 1

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/4c4b5dbc2:/main.c#l612
en: OpenConnect version %s
uk: Версія OpenConnect %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/4bd422228:/main.c#l734
en: Invalid software token mode "%s"
uk: Некоректний режим програмного ключа — «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/845e57262:/main.c#l2033
en: Invalid OS identity "%s"
    Allowed values: linux, linux-64, win, mac-intel, android, apple-ios
uk: Некоректний профіль операційної системи «%s»
    Дозволені значення: linux, linux-64, win, mac-intel, android, apple-ios

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/5a36dc4a0:/main.c#l1510
en: WARNING: You specified %s. This should not be
             necessary; please report cases where a priority string
             override is necessary to connect to a server
             to <%s>.
uk: УВАГА: вами вказано %s. У цьому не повинно виникати
             потреби. Будь ласка, повідомте розробникам про
             випадки, коли перевизначення рядка пріоритетності
             є необхідним для встановлення з'єднання з сервером,
             на <%s>.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f18f58253:/main.c#l480
en: No server specified
uk: Не вказано сервер

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/89ba79922:/main.c#l2247
en: Too many arguments on command line
uk: Забагато аргументів у командному рядку

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/5e53550aa:/main.c#l2235
en: This version of OpenConnect was built without libproxy support
uk: Цю версію OpenConnect було зібрано без підтримки libproxy

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/cd06be2e5:/main.c#l2194
en: Error opening cmd pipe: %s
uk: Помилка під час спроби відкрити конвеєр команд: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ce8c6968f:/main.c#l1896
en: Failed to complete authentication
uk: Не вдалося завершити розпізнавання

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f18f58253:/main.c#l559
en: Creating SSL connection failed
uk: Спроба створення з'єднання SSL зазнала невдачі

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a8ab34e1b:/main.c#l1599
en: Set up UDP failed; using SSL instead
uk: Не вдалося налаштувати UDP; використовуємо замість нього SSL

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/main.c#l583
en: No --script argument provided; DNS and routing are not configured
uk: Не вказано аргументу --script; DNS і маршрутизацію не налаштовано

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/07386df8c:/main.c#l2335
en: See %s
uk: Див. %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/56c5acb16:/main.c#l1126
en: User requested reconnect
uk: Користувач надіслав запит щодо повторного з'єднання

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/bf4813a14:/main.c#l2002
en: Cookie was rejected by server; exiting.
uk: Куку не було прийнято сервером; завершуємо обробку.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/56c5acb16:/main.c#l1138
en: Session terminated by server; exiting.
uk: Сеанс перервано сервером; завершуємо роботу.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/7789af0e5:/main.c#l2029
en: User cancelled (%s); exiting.
uk: Скасовано користувачем (%s); завершуємо роботу.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/7789af0e5:/main.c#l2039
en: User detached from session (%s); exiting.
uk: Користувач від'єднався від сеансу (%s); завершуємо роботу.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/958020bea:/main.c#l2026
en: Unrecoverable I/O error; exiting.
uk: Критична помилка введення-виведення; завершуємо роботу.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/56c5acb16:/main.c#l1150
en: Unknown error; exiting.
uk: Невідома помилка. Завершуємо роботу.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/main.c#l627
en: Failed to open %s for write: %s
uk: Не вдалося відкрити %s для записування: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/main.c#l635
en: Failed to write config to %s: %s
uk: Не вдалося записати налаштування до %s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/856d39d06:/main.c#l2240
en: Insecurely accepting certificate from VPN server "%s" because you ran with --servercert=ACCEPT.
uk: Приймаємо недостатньо захищений сертифікат від сервера VPN «%s», оскільки використано параметр --servercert=ACCEPT.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/856d39d06:/main.c#l2253
en: Could not check server's certificate against %s
uk: Не вдалося перевірити сертифікат сервера у %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/856d39d06:/main.c#l2261
en: None of the %d fingerprint(s) specified via --servercert match server's certificate: %s
uk: Жоден з %d відбитків, які вказано за допомогою --servercert, не відповідає сертифікату сервера: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/aed7759dd:/main.c#l948
en: 
    Certificate from VPN server "%s" failed verification.
    Reason: %s
uk: 
    Сертифікат від сервера VPN «%s» не пройшов розпізнавання.
    Причина: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/90cbaab36:/main.c#l1721
en: To trust this server in future, perhaps add this to your command line:
uk: Щоб встановити довіру до цього сервера у майбутньому, варто додати таке до командного рядка:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/aed7759dd:/main.c#l954
en: Enter '%s' to accept, '%s' to abort; anything else to view:
uk: Введіть «%s», щоб прийняти, «%s», щоб перервати; будь-що інше, щоб переглянути:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/8fcea963e:/main.c#l921 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/5f1018513:/main.c#l1297
en: no
uk: ні

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/8fcea963e:/main.c#l921 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/5f1018513:/main.c#l1285
en: yes
uk: так

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3f06cc433:/main.c#l1592
en: Server key hash: %s
uk: Хеш ключа сервера: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a5e00b1fa:/main.c#l1127
en: Auth choice "%s" matches multiple options
uk: Варіант розпізнавання «%s» відповідає декільком варіантам

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/78ea81b56:/main.c#l1112
en: Auth choice "%s" not available
uk: Варіант розпізнавання «%s» є недоступним

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/cd0472b35:/main.c#l1012
en: User input required in non-interactive mode
uk: У неінтерактивному режимі потрібна реакція користувача

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f8b897b3f:/main.c#l1796
en: Failed to open token file for write: %s
uk: Не вдалося відкрити файл ключа для запису: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f8b897b3f:/main.c#l1804
en: Failed to write token: %s
uk: Не вдалося записати ключ: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f5e5623d9:/main.c#l1231 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/4bd422228:/main.c#l1284
en: Soft token string is invalid
uk: Рядок програмного ключа є некоректним

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3382337fa:/main.c#l2208
en: Can't open stoken file
uk: Не вдалося відкрити файл stoken

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f5e5623d9:/main.c#l1234
en: Can't open ~/.stokenrc file
uk: Не вдалося відкрити файл ~/.stokenrc

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/4bd422228:/main.c#l1270
en: OpenConnect was not built with libstoken support
uk: OpenConnect було зібрано без підтримки libstoken

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f5e5623d9:/main.c#l1240
en: General failure in libstoken
uk: Загальна помилка у libstoken

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/39541d5a9:/main.c#l3009
en: General failure in TOTP/HOTP support
uk: Загальна критична помилка у підтримці TOTP/HOTP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c24046b93:/main.c#l1910
en: Yubikey token not found
uk: Не знайдено ключ Yubikey

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c24046b93:/main.c#l1913
en: OpenConnect was not built with Yubikey support
uk: OpenConnect було зібрано без підтримки Yubikey

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c24046b93:/main.c#l1916
en: General Yubikey failure: %s
uk: Загальна помилка Yubikey: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/aa8d434da:/main.c#l2262
en: Can't open oidc file
uk: Не вдалося відкрити файл oidc

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/aa8d434da:/main.c#l2265
en: General failure in oidc token
uk: Загальна помилка у ключі oidc

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/79f5ed273:/mainloop.c#l121
en: Set up tun script failed
uk: Помилка скрипту налаштовування tun

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/79f5ed273:/mainloop.c#l128
en: Set up tun device failed
uk: Не вдалося налаштувати пристрій tun

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/9ec1fb1a4:/mainloop.c#l211
en: Delaying tunnel with reason: %s
uk: Затримка тунелювання через таку причину: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/9ec1fb1a4:/mainloop.c#l245
en: Delaying cancel (immediate callback).
uk: Затримка скасування (негайний зворотний виклик).

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/9ec1fb1a4:/mainloop.c#l248
en: Delaying cancel.
uk: Затримка скасування.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/9ec1fb1a4:/mainloop.c#l267
en: Delaying pause (immediate callback).
uk: Затримка призупинення (негайний зворотний виклик).

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/9ec1fb1a4:/mainloop.c#l270
en: Delaying pause.
uk: Затримка призупинення.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/654d565f3:/mainloop.c#l128
en: Caller paused the connection
uk: Функція виклику призупинила роботу з'єднання

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/mainloop.c#l122
en: No work to do; sleeping for %d ms...
uk: Немає чого робити; засинаємо на %d мс…

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/887c9d97e:/mainloop.c#l211
en: WaitForMultipleObjects failed: %s
uk: Помилка WaitForMultipleObjects: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/51615cbb1:/mainloop.c#l346
en: Failed epoll_wait() in mainloop
uk: Помилка epoll_wait() у основному циклі

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f91b42b80:/mainloop.c#l309
en: Failed select() in mainloop
uk: Помилка select() у основному циклі

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/2b90f3335:/mtucalc.c#l89
en: Using base_mtu of %d
uk: Використовуємо base_mtu %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/2b90f3335:/mtucalc.c#l105
en: After removing %s/IPv%d headers, MTU of %d
uk: Після вилучення заголовків %s/IPv%d MTU %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/2b90f3335:/mtucalc.c#l115
en: After removing protocol specific overhead (%d unpadded, %d padded, %d blocksize), MTU of %d
uk: Після вилучення специфічного перевищення протоколу (%d без доповнення, %d з доповненням, %d розмір блоку), MTU %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/800692918:/ntlm.c#l81 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b015dc4ae:/sspi.c#l99 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/4dd05b4f2:/sspi.c#l174
en: InitializeSecurityContext() failed: %lx
uk: Помилка InitializeSecurityContext(): %lx

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/800692918:/ntlm.c#l103 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b015dc4ae:/sspi.c#l37
en: AcquireCredentialsHandle() failed: %lx
uk: Помилка AcquireCredentialsHandle(): %lx

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/e5fedab1b:/ntlm.c#l235
en: Error communicating with ntlm_auth helper
uk: Помилка під час спроби обмінятися даними із допоміжною програмою ntlm_auth

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/70dd287c2:/ntlm.c#l265
en: Attempting HTTP NTLM authentication to proxy (single-sign-on)
uk: Намагаємося пройти розпізнавання NTLM HTTP на проксі-сервері (single-sign-on)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/70dd287c2:/ntlm.c#l268
en: Attempting HTTP NTLM authentication to server '%s' (single-sign-on)
uk: Намагаємося пройти розпізнавання NTLM HTTP на сервері «%s» (single-sign-on)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fe5cf5fd6:/ntlm.c#l930
en: Attempting HTTP NTLMv%d authentication to proxy
uk: Спроба виконати розпізнавання за HTTP NTLMv%d на проксі-сервері

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a0c0a0ed2:/ntlm.c#l969
en: Attempting HTTP NTLMv%d authentication to server '%s'
uk: Спроба виконати розпізнавання за HTTP NTLMv%d на сервері «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/d4606b645:/nullppp.c#l80
en: Terminating because nullppp has reached network state.
uk: Перериваємося, оскільки nullppp досягнуто стану мережі.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/e410cdfcf:/oath.c#l99
en: Invalid base32 token string
uk: Некоректний рядок ключа base32

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/e410cdfcf:/oath.c#l107
en: Failed to allocate memory to decode OATH secret
uk: Не вдалося отримати пам'ять для розшифрування реєстраційних даних OATH

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/6f0ee16cc:/oath.c#l114
en: This version of OpenConnect was built without PSKC support
uk: Цю версію OpenConnect зібрано без підтримки PSKC

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/6f0ee16cc:/oath.c#l240 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/6f0ee16cc:/oath.c#l268 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/465198ce3:/stoken.c#l275 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.gi
en: OK to generate INITIAL tokencode
uk: Підтвердження створення коду ключа INITIAL

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/6f0ee16cc:/oath.c#l244 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/6f0ee16cc:/oath.c#l271 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/465198ce3:/stoken.c#l280 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.gi
en: OK to generate NEXT tokencode
uk: Підтвердження створення коду ключа NEXT

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/6f0ee16cc:/oath.c#l249 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/6f0ee16cc:/oath.c#l275 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/465198ce3:/stoken.c#l285
en: Server is rejecting the soft token; switching to manual entry
uk: Сервер відкидає програмний ключ; перемикаємося на введення вручну

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/6f0ee16cc:/oath.c#l291
en: Generating OATH TOTP token code
uk: Створюємо код ключа TOTP OATH

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/6f0ee16cc:/oath.c#l405
en: Generating OATH HOTP token code
uk: Створюємо код ключа HOTP OATH

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/59e108340:/oncp.c#l168
en: Unexpected length %d for TLV %d/%d
uk: Неочікувана довжина %d для TLV %d/%d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/59e108340:/oncp.c#l175 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b795ff352:/pulse.c#l317
en: Received MTU %d from server
uk: Отримано MTU %d від сервера

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/59e108340:/oncp.c#l184 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b795ff352:/pulse.c#l268 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/49fbe6f19:/pulse.c#l335
en: Received DNS server %s
uk: Отримано сервер DNS %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f09253e1d:/oncp.c#l541 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b795ff352:/pulse.c#l326
en: Received DNS search domain %.*s
uk: Отримано домен пошуку DNS %.*s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/59e108340:/oncp.c#l205
en: Received internal IP address %s
uk: Отримано внутрішню IP-адресу %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/59e108340:/oncp.c#l214 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b795ff352:/pulse.c#l259
en: Received netmask %s
uk: Отримано маску мережі %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/59e108340:/oncp.c#l223 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b795ff352:/pulse.c#l341
en: Received internal gateway address %s
uk: Отримано внутрішню адресу шлюзу %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ee445d90b:/oncp.c#l749 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b795ff352:/pulse.c#l1670
en: Received split include route %s
uk: Отримано маршрут включення поділу %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/7808034ea:/oncp.c#l266 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b795ff352:/pulse.c#l1683
en: Received split exclude route %s
uk: Отримано маршрут виключення поділу %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/1d69bcde6:/oncp.c#l581 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b795ff352:/pulse.c#l283
en: Received WINS server %s
uk: Отримано сервер WINS %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/1d69bcde6:/oncp.c#l618
en: ESP encryption: 0x%02x (%s)
uk: Шифрування ESP: 0x%02x (%s)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/539158a8f:/oncp.c#l785
en: ESP HMAC: 0x%02x (%s)
uk: HMAC ESP: 0x%02x (%s)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/75e2ebef0:/oncp.c#l579
en: ESP compression: %d
uk: Стискання ESP: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c2cb39a6c:/oncp.c#l803 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b795ff352:/pulse.c#l418
en: ESP port: %d
uk: Порт ESP: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/4971447f6:/oncp.c#l809 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b795ff352:/pulse.c#l401
en: ESP key lifetime: %u bytes
uk: Строк дії ключа ESP: %u байтів

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/4971447f6:/oncp.c#l817 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b795ff352:/pulse.c#l393
en: ESP key lifetime: %u seconds
uk: Строк дії ключа ESP: %u секунд

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/4971447f6:/oncp.c#l825 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b795ff352:/pulse.c#l425
en: ESP to SSL fallback: %u seconds
uk: Резервний варіант ESP до SSL: %u секунд

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/87f78b4d9:/oncp.c#l606 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b795ff352:/pulse.c#l409
en: ESP replay protection: %d
uk: Захист від відтворення ESP: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c2cb39a6c:/oncp.c#l842 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/35e03f856:/pulse.c#l1774
en: ESP SPI (outbound): %x
uk: SPI ESP (вихідний): %x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/e2b7d6a2b:/oncp.c#l611 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/35e03f856:/pulse.c#l1762
en: %d bytes of ESP secrets
uk: %d байтів реєстраційних даних ESP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/59e108340:/oncp.c#l238
en: Unknown TLV group %d attr %d len %d:%s
uk: Невідома група TLV %d атрибут %d довжина %d:%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/92e374fae:/oncp.c#l930
en: Failed to parse KMP header
uk: Не вдалося обробити заголовок KMP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/92e374fae:/oncp.c#l946
en: Failed to parse KMP message
uk: Не вдалося обробити повідомлення KMP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/92e374fae:/oncp.c#l951
en: Got KMP message %d of size %d
uk: Отримано повідомлення KMP %d розміру %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/92e374fae:/oncp.c#l968
en: Received non-ESP TLVs (group %d) in ESP negotiation KMP
uk: Отримано TLV поза ESP (група %d) під час узгодження ESP KMP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/00e4586d7:/oncp.c#l156 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/59e108340:/oncp.c#l343 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/47c23aa1e:/oncp.c#l496
en: Error creating oNCP negotiation request
uk: Помилка під час спроби створити запити щодо узгодження oNCP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/8ccfe3bf9:/oncp.c#l728 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/8ccfe3bf9:/oncp.c#l848
en: Short write in oNCP negotiation
uk: Недостатньо даних для запису під час узгодження oNCP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3e796b3d8:/oncp.c#l734 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/92e374fae:/oncp.c#l1137
en: Read %d bytes of SSL record
uk: Прочитано %d байтів запису SSL

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/59e108340:/oncp.c#l362
en: Unexpected response of size %d after hostname packet
uk: Неочікувана відповідь розміру %d після пакета назви вузла

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/59e108340:/oncp.c#l369
en: Server response to hostname packet is error 0x%02x
uk: Відповіддю сервера на пакет назви вузла є повідомлення про помилку 0x%02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/2823a479a:/oncp.c#l647
en: This seems to indicate that the server has disabled support for
    Juniper's older oNCP protocol, and only allows connections using
    the newer Junos Pulse protocol. This version of OpenConnect has
    EXPERIMENTAL support for Pulse using --prot=pulse
uk: Це може вказувати на те, що на сервері вимкнено підтримку
    застарілого протоколу oNCP Juniper і уможливлено лише з'єднання
    за допомогою новішого протоколу Pulse Junos. У цій версії OpenConnect
    передбачено ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНУ підтримку Pulse за допомогою --prot=pulse

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/59e108340:/oncp.c#l384
en: Invalid packet waiting for KMP 301
uk: Некоректний пакет очікування на KMP 301

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/92e374fae:/oncp.c#l1153
en: Expected KMP message 301 from server but got %d
uk: Мало бути повідомлення KMP 301 від сервера, але отримано %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/d1b86efd8:/oncp.c#l710
en: KMP message 301 from server too large (%d bytes)
uk: Повідомлення KMP 301 від сервера є надто великим (%d байтів)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/d1b86efd8:/oncp.c#l716
en: Got KMP message 301 of length %d
uk: Отримано повідомлення KMP 301 довжини %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/d1b86efd8:/oncp.c#l723
en: Failed to read continuation record length
uk: Не вдалося прочитати запис продовження довжини

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/d1b86efd8:/oncp.c#l729
en: Record of additional %d bytes too large; would make %d
uk: Запис додаткових %d байтів є надто великим; мав би складати %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/db3501d5c:/oncp.c#l738
en: Failed to read continuation record of length %d
uk: Не вдалося прочитати запис продовження довжини %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/017b7b45a:/oncp.c#l691
en: Discarding Legacy IP frame in the middle of oNCP config
uk: Відкидаємо фрейм застарілого IP всередині налаштувань oNCP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/d1b86efd8:/oncp.c#l744
en: Read additional %d bytes of KMP 301 message
uk: Читання додаткових %d байтів повідомлення KMP 301

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/cfe8cc43e:/oncp.c#l1215
en: Error negotiating ESP keys
uk: Помилка під час узгодження ключів ESP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/76583bb43:/oncp.c#l801
en: oNCP negotiation request outgoing:
uk: Вихідний запит узгодження oNCP:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/2c6174775:/oncp.c#l1245 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/35e03f856:/pulse.c#l2008
en: new incoming
uk: нове вхідне

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/92e374fae:/oncp.c#l1241 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/35e03f856:/pulse.c#l2009
en: new outgoing
uk: нове вихідне

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a47d69d35:/oncp.c#l826
en: Read only 1 byte of oNCP length field
uk: Прочитано лише 1 байт поля довжини oNCP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a47d69d35:/oncp.c#l835
en: Server terminated connection (session expired)
uk: З'єднання перервано сервером (строк дії сеансу вичерпано)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/dfcc430b2:/oncp.c#l825
en: Server terminated connection (idle timeout)
uk: З'єднання перервано сервером (перевищено час очікування бездіяльності)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a47d69d35:/oncp.c#l839
en: Server terminated connection (reason: %d)
uk: З'єднання перервано сервером (причина: %d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a47d69d35:/oncp.c#l845
en: Server sent zero-length oNCP record
uk: Сервером надіслано запис oNCP нульової довжини

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a47d69d35:/oncp.c#l936
en: Incoming KMP message %d of size %d (got %d)
uk: Вхідне повідомлення KMP %d розміру %d (отримано %d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a47d69d35:/oncp.c#l939
en: Continuing to process KMP message %d now size %d (got %d)
uk: Продовжуємо обробку повідомлення KMP %d тепер розміру %d (отримано %d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a47d69d35:/oncp.c#l958
en: Unrecognised data packet
uk: Нерозпізнаний пакет даних

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/9b6657caa:/oncp.c#l1051
en: Failed to set up ESP: %s
uk: Не вдалося налаштувати ESP: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/79042d6f5:/oncp.c#l1491
en: Unknown KMP message %d of size %d:
uk: Невідоме повідомлення KMP %d розміру %d:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/79042d6f5:/oncp.c#l1496
en: .... + %d more bytes unreceived
uk: .... + отримано ще %d байтів

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/79042d6f5:/oncp.c#l1520 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b795ff352:/pulse.c#l1820
en: Packet outgoing:
uk: Вихідний пакет:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/2c700089a:/oncp.c#l1664
en: Sent ESP enable control packet
uk: Надіслано пакет вмикання керування ESP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/82c5a37bd:/openconnect-internal.h#l677 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/82c5a37bd:/openconnect-internal.h#l685
en: ERROR: %s() called with invalid UTF-8 for '%s' argument
uk: Помилка: викликано %s() із некоректним UTF-8 у аргументі «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/dadbd5907:/openssl-dtls.c#l94
en: Unable to calculate DTLS overhead for %s
uk: Не вдалося обчислити перевищення DTLS для %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0787d693f:/openssl-dtls.c#l210 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0787d693f:/openssl-dtls.c#l269
en: Failed to generate random key
uk: Не вдалося створити випадковий ключ

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/595e35262:/openssl-dtls.c#l134
en: Failed to create SSL_SESSION ASN.1 for OpenSSL: %s
uk: Не вдалося створити SSL_SESSION ASN.1 для OpenSSL: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/595e35262:/openssl-dtls.c#l145
en: OpenSSL failed to parse SSL_SESSION ASN.1
uk: Не вдалося OpenSSL обробити SSL_SESSION ASN.1

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/595e35262:/openssl-dtls.c#l159
en: Initialise DTLSv1 session failed
uk: Не вдалося ініціалізувати сеанс DTLSv1

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0787d693f:/openssl-dtls.c#l275
en: Too large application ID size
uk: Надто великий розмір ідентифікатора програми

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/120b59248:/openssl-dtls.c#l188
en: PSK callback
uk: Зворотний виклик PSK

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/595e35262:/openssl-dtls.c#l213
en: Initialise DTLSv1 CTX failed
uk: Не вдалося ініціалізувати CTX DTLSv1

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/595e35262:/openssl-dtls.c#l225
en: Set DTLS CTX version failed
uk: Не вдалося встановити версію CTX DTLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/120b59248:/openssl-dtls.c#l299
en: Failed to generate DTLS key
uk: Не вдалося створити ключ DTLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/595e35262:/openssl-dtls.c#l240
en: Set DTLS cipher list failed
uk: Не вдалося встановити список шифрів DTLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/6526aa640:/openssl-dtls.c#l437
en: DTLS cipher '%s' not found
uk: Не знайдено шифр DTLS «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/bfbe33bc0:/openssl-dtls.c#l528
en: SSL_set_session() failed with DTLS protocol version 0x%x
    Are you using a version of OpenSSL older than 0.9.8m?
    See %s
    Use the --no-dtls command line option to avoid this message
uk: Помилка SSL_set_session() із версією протоколу DTLS 0x%x
    Використовуєте версію OpenSSL, яка є старішою за 0.9.8m?
    Див. %s
    Скористайтеся параметром командного рядка --no-dtls command,
    щоб програма не виводила це повідомлення

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0787d693f:/openssl-dtls.c#l518
en: SSL_set_session() failed
uk: Помилка SSL_set_session()

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b056e27c9:/openssl-dtls.c#l592
en: Create DTLS dgram BIO failed
uk: Не вдалося створити DTLS dgram BIO

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/8aa72856e:/openssl-dtls.c#l606
en: Established DTLS connection (using OpenSSL). Ciphersuite %s-%s.
uk: Встановлено з'єднання DTLS (з використанням OpenSSL). Комплекс шифрування %s-%s.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b056e27c9:/openssl-dtls.c#l714
en: Your OpenSSL is older than the one you built against, so DTLS may fail!
uk: Ваша OpenSSL є старішою за ту, з якою було зібрано програму, тому DTLS може виявитися непрацездатним!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/595e35262:/openssl-dtls.c#l396
en: This is probably because your OpenSSL is broken
    See http://rt.openssl.org/Ticket/Display.html?id=2984
uk: Ймовірною причиною є те, що ваша OpenSSL є непрацездатною.
    Див. http://rt.openssl.org/Ticket/Display.html?id=2984

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/595e35262:/openssl-dtls.c#l403
en: DTLS handshake failed: %d
uk: Не вдалося виконати узгодження DTLS: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c43d15b5e:/openssl-esp.c#l49
en: Failed to initialise ESP cipher:
uk: Не вдалося ініціалізувати шифрування ESP:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c43d15b5e:/openssl-esp.c#l59
en: Failed to initialize ESP HMAC
uk: Не вдалося ініціалізувати HMAC ESP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c43d15b5e:/openssl-esp.c#l162
en: Failed to set up decryption context for ESP packet:
uk: Не вдалося налаштувати контекст розшифровування для пакета ESP:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c43d15b5e:/openssl-esp.c#l170
en: Failed to decrypt ESP packet:
uk: Не вдалося розшифрувати пакет ESP:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c43d15b5e:/openssl-esp.c#l214
en: Failed to encrypt ESP packet:
uk: Не вдалося зашифрувати пакунок ESP:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/77a91693f:/openssl-pkcs11.c#l42
en: Failed to establish libp11 PKCS#11 context:
uk: Не вдалося встановити контекст PKCS#11 libp11:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/e04d68043:/openssl-pkcs11.c#l48
en: Failed to load PKCS#11 provider module (%s):
uk: Не вдалося завантажити модуль надавача PKCS#11 (%s):

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/77a91693f:/openssl-pkcs11.c#l252
en: PIN locked
uk: Пінкод заблоковано

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/77a91693f:/openssl-pkcs11.c#l255
en: PIN expired
uk: Строк дії пінкоду вичерпано

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/77a91693f:/openssl-pkcs11.c#l258
en: Another user already logged in
uk: До системи вже увійшов інший користувач

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/77a91693f:/openssl-pkcs11.c#l262
en: Unknown error logging in to PKCS#11 token
uk: Невідома помилка під час спроби входу до ключа PKCS#11

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/77a91693f:/openssl-pkcs11.c#l269
en: Logged in to PKCS#11 slot '%s'
uk: Вхід до слоту PKCS#11 «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/77a91693f:/openssl-pkcs11.c#l283
en: Failed to enumerate certs in PKCS#11 slot '%s'
uk: Не вдалося пронумерувати сертифікати у слоті PKCS#11 «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/77a91693f:/openssl-pkcs11.c#l289
en: Found %d certs in slot '%s'
uk: Знайдено %d сертифікатів у слоті «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/77a91693f:/openssl-pkcs11.c#l321 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/77a91693f:/openssl-pkcs11.c#l473
en: Failed to parse PKCS#11 URI '%s'
uk: Не вдалося обробити адресу PKCS#11 «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/77a91693f:/openssl-pkcs11.c#l328 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/77a91693f:/openssl-pkcs11.c#l483
en: Failed to enumerate PKCS#11 slots
uk: Не вдалося пронумерувати слоти PKCS#11

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/77a91693f:/openssl-pkcs11.c#l362 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/77a91693f:/openssl-pkcs11.c#l525
en: Logging in to PKCS#11 slot '%s'
uk: Входимо до слоту PKCS#11 «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b3f09ceeb:/openssl-pkcs11.c#l392
en: Failed to find PKCS#11 cert '%s'
uk: Не вдалося знайти сертифікат PKCS#11 «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/77a91693f:/openssl-pkcs11.c#l377
en: Certificate X.509 content not fetched by libp11
uk: Вміст сертифіката X.509 не отримано у libp11

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0a23a8835:/openssl-pkcs11.c#l414
en: Using secondary PKCS#11 certificate %s
uk: Використовуємо вторинний сертифікат PKCS#11 %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/77a91693f:/openssl-pkcs11.c#l434
en: Failed to enumerate keys in PKCS#11 slot '%s'
uk: Не вдалося пронумерувати ключі у слоті PKCS#11 «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/77a91693f:/openssl-pkcs11.c#l440
en: Found %d keys in slot '%s'
uk: Знайдено %d ключів у слоті «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0a23a8835:/openssl-pkcs11.c#l499
en: Certificate has no public key
uk: Сертифікат не містить відкритого ключа

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0a23a8835:/openssl-pkcs11.c#l500
en: Secondary certificate has no public key
uk: Вторинний сертифікат не містить відкритого ключа

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0a23a8835:/openssl-pkcs11.c#l506 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0a23a8835:/openssl-pkcs11.c#l530
en: Certificate does not match private key
uk: Сертифікат не відповідає закритому ключу

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0a23a8835:/openssl-pkcs11.c#l507 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0a23a8835:/openssl-pkcs11.c#l531
en: Secondary certificate does not match private key
uk: Вторинний сертифікат не відповідає закритому ключу

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/85ff68a97:/openssl-pkcs11.c#l503
en: Checking EC key matches cert
uk: Перевіряємо відповідність ключа EC сертифікату

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/85ff68a97:/openssl-pkcs11.c#l507
en: Failed to allocate signature buffer
uk: Не вдалося отримати пам'ять для буфера підписів

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/85ff68a97:/openssl-pkcs11.c#l517
en: Failed to sign dummy data to validate EC key
uk: Не вдалося підписати фіктивні дані для перевірки ключа EC

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b3f09ceeb:/openssl-pkcs11.c#l573
en: Failed to find PKCS#11 key '%s'
uk: Не вдалося знайти ключ PKCS#11 «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0a23a8835:/openssl-pkcs11.c#l650
en: Using secondary PKCS#11 key %s
uk: Використовуємо вторинний ключ PKCS#11 %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0a23a8835:/openssl-pkcs11.c#l656
en: Failed to instantiate private key from PKCS#11
uk: Не вдалося встановити закритий ключ з PKCS#11

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0a23a8835:/openssl-pkcs11.c#l657
en: Failed to instantiate secondary private key from PKCS#11
uk: Не вдалося встановити вторинний закритий ключ з PKCS#11

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/77a91693f:/openssl-pkcs11.c#l593 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/77a91693f:/openssl-pkcs11.c#l599
en: This version of OpenConnect was built without PKCS#11 support
uk: Цю версію OpenConnect зібрано без підтримки PKCS#11

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ccf17dd06:/openssl.c#l167
en: Failed to write to TLS/DTLS socket
uk: Не вдалося виконати запис до сокета TLS/DTLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ccf17dd06:/openssl.c#l217 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ccf17dd06:/openssl.c#l283
en: Failed to read from TLS/DTLS socket
uk: Не вдалося виконати читання з сокета TLS/DTLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/32dd02ea8:/openssl.c#l334
en: Read error on %s session: %d
uk: Помилка читання у сеансі %s: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/32dd02ea8:/openssl.c#l369
en: Write error on %s session: %d
uk: Помилка запису у сеансі %s: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ef9e93ad8:/openssl.c#l286
en: Unhandled SSL UI request type %d
uk: Непридатний до обробки тип запиту щодо інтерфейсу SSL, %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/6218318ab:/openssl.c#l256
en: PEM password too long (%d >= %d)
uk: Пароль PEM є надто довгим (%d >= %d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0a23a8835:/openssl.c#l558
en: Client certificate or key missing
uk: Не вистачає сертифіката або ключа клієнта

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/bbfeac0d1:/openssl.c#l561 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0a23a8835:/openssl.c#l1027
en: Loading private key failed
uk: Не вдалося завантажити закритий ключ

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/bbfeac0d1:/openssl.c#l568
en: Failed to install certificate in OpenSSL context
uk: Не вдалося встановити сертифікат у контексті OpenSSL

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/bbfeac0d1:/openssl.c#l592
en: Extra cert from %s: '%s'
uk: Зайвий сертифікат від %s: «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0a23a8835:/openssl.c#l649
en: Parse PKCS#12 failed (see above errors)
uk: Не вдалося обробити PKCS#12 (див. наведені вище повідомлення про помилки)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0a23a8835:/openssl.c#l650
en: Parse secondary PKCS#12 failed (see above errors)
uk: Не вдалося обробити вторинний PKCS#12 (див. наведені вище повідомлення про помилки)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0a23a8835:/openssl.c#l667
en: PKCS#12 contained no certificate!
uk: PKCS#12 не містить сертифіката!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0a23a8835:/openssl.c#l668
en: Secondary PKCS#12 contained no certificate!
uk: Вторинний PKCS#12 не містить сертифіката!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0a23a8835:/openssl.c#l674
en: PKCS#12 contained no private key!
uk: PKCS#12 не містить закритого ключа!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0a23a8835:/openssl.c#l675
en: Secondary PKCS#12 contained no private key!
uk: Вторинний PKCS#12 не містить закритого ключа!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/bf14319ca:/openssl.c#l365
en: Can't load TPM engine.
uk: Не вдалося завантажити рушій TPM.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/bf14319ca:/openssl.c#l371
en: Failed to init TPM engine
uk: Не вдалося ініціалізувати рушій TPM

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/bf14319ca:/openssl.c#l381
en: Failed to set TPM SRK password
uk: Не вдалося встановити пароль SRK TPM

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0a23a8835:/openssl.c#l739
en: Failed to load TPM private key
uk: Не вдалося завантажити закритий ключ TPM

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0a23a8835:/openssl.c#l740
en: Failed to load secondary TPM private key
uk: Не вдалося завантажити вторинний закритий ключ TPM

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0a23a8835:/openssl.c#l794 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/bf14319ca:/openssl.c#l447
en: Failed to open certificate file %s: %s
uk: Не вдалося відкрити файл сертифіката %s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0a23a8835:/openssl.c#l795
en: Failed to open secondary certificate file %s: %s
uk: Не вдалося відкрити файл вторинного сертифіката %s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3d2cde338:/openssl.c#l616
en: Loading certificate failed
uk: Не вдалося завантажити сертифікат

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0a23a8835:/openssl.c#l836
en: Failed to process all supporting certs. Trying anyway...
uk: Не вдалося обробити усі підтримувані сертифікати. Виконуємо спробу попри це...

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0a23a8835:/openssl.c#l837
en: Failed to process secondary supporting certs. Trying anyway...
uk: Не вдалося обробити вторинні підтримувані сертифікати. Виконуємо спробу попри це...

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/bbfeac0d1:/openssl.c#l835
en: PEM file
uk: Файл PEM

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/676158767:/openssl.c#l626
en: Failed to create BIO for keystore item '%s'
uk: Не вдалося створити BIO для запису сховища ключів «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0a23a8835:/openssl.c#l904
en: Loading private key failed (wrong passphrase?)
uk: Не вдалося завантажити закритий ключ (помилковий пароль?)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0a23a8835:/openssl.c#l905
en: Loading secondary private key failed (wrong passphrase?)
uk: Не вдалося завантажити вторинний закритий ключ (помилковий пароль?)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0a23a8835:/openssl.c#l911
en: Loading private key failed (see above errors)
uk: Не вдалося завантажити закритий ключ (див. наведені вище повідомлення про помилки)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0a23a8835:/openssl.c#l912
en: Loading secondary private key failed (see above errors)
uk: Не вдалося завантажити вторинний закритий ключ (див. наведені вище повідомлення про помилки)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/676158767:/openssl.c#l708
en: Failed to load X509 certificate from keystore
uk: Не вдалося завантажити сертифікат X509 зі сховища ключів

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/bf14319ca:/openssl.c#l484
en: Failed to open private key file %s: %s
uk: Не вдалося відкрити файл закритого ключа %s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0a23a8835:/openssl.c#l1028
en: Loading secondary private key failed
uk: Не вдалося завантажити вторинний закритий ключ

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0a23a8835:/openssl.c#l1082 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0a23a8835:/openssl.c#l1097
en: Failed to decrypt secondary PKCS#8 certificate file
uk: Не вдалося розшифрувати файл вторинного сертифіката PKCS#8

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0a23a8835:/openssl.c#l1092
en: Enter PKCS#8 secondary pass phrase:
uk: Введіть вторинний пароль PKCS#8:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0a23a8835:/openssl.c#l1117
en: Failed to convert PKCS#8 to OpenSSL EVP_PKEY
uk: Не вдалося перетворити PKCS#8 на EVP_PKEY OpenSSL

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0a23a8835:/openssl.c#l1118
en: Failed to convert secondary PKCS#8 to OpenSSL EVP_PKEY
uk: Не вдалося перетворити вторинний PKCS#8 на EVP_PKEY OpenSSL

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/da47029c9:/openssl.c#l866
en: Failed to identify private key type in '%s'
uk: Не вдалося ідентифікувати тип закритого ключа у «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/bf14319ca:/openssl.c#l705
en: Matched DNS altname '%s'
uk: Встановлено відповідність альтернативній назві DNS «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/bf14319ca:/openssl.c#l712
en: No match for altname '%s'
uk: Не знайдено відповідників серед альтернативних назв «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/bf14319ca:/openssl.c#l726
en: Certificate has GEN_IPADD altname with bogus length %d
uk: У сертифікаті містилася альтернативна назва GEN_IPADD із фіктивною довжиною %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/bf14319ca:/openssl.c#l737 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/674881cbb:/openssl.c#l1252
en: Matched %s address '%s'
uk: Встановлено відповідність адреси %s «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/bf14319ca:/openssl.c#l744
en: No match for %s address '%s'
uk: Не знайдено відповідників адреси %s «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/bf14319ca:/openssl.c#l786
en: URI '%s' has non-empty path; ignoring
uk: Адреса «%s» містить непорожній шлях; ігноруємо

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/bf14319ca:/openssl.c#l791
en: Matched URI '%s'
uk: Встановлено відповідність адреси «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/bf14319ca:/openssl.c#l802
en: No match for URI '%s'
uk: Не знайдено відповідників адреси «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/bf14319ca:/openssl.c#l817
en: No altname in peer cert matched '%s'
uk: Жодна із альтернативних назв у сертифікаті вузла не збігається із «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/bf14319ca:/openssl.c#l825
en: No subject name in peer cert!
uk: У сертифікаті вузла не вказано призначення!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/bf14319ca:/openssl.c#l845
en: Failed to parse subject name in peer cert
uk: Не вдалося обробити запис призначення у сертифікаті вузла

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/bf14319ca:/openssl.c#l852
en: Peer cert subject mismatch ('%s' != '%s')
uk: Невідповідність призначення сертифіката вузла («%s» != «%s»)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/bf14319ca:/openssl.c#l857 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/674881cbb:/openssl.c#l1260
en: Matched peer certificate subject name '%s'
uk: Встановлено відповідність призначення сертифіката вузла «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/bf14319ca:/openssl.c#l935
en: Extra cert from cafile: '%s'
uk: Зайвий сертифікат у файлі CA: «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0a23a8835:/openssl.c#l1673
en: Error in client cert notAfter field
uk: Помилка у полі notAfter клієнтського сертифіката

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0a23a8835:/openssl.c#l1674
en: Error in secondary client cert notAfter field
uk: Помилка у полі notAfter вторинного клієнтського сертифіката

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/bf14319ca:/openssl.c#l980
en: <error>
uk: <помилка>

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/bbfeac0d1:/openssl.c#l1684
en: SSL certificate and key do not match
uk: Невідповідність сертифіката SSL ключу

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/2bb5457f1:/openssl.c#l1707
en: Failed to read certs from CA file '%s'
uk: Не вдалося прочитати сертифікати з файла CA «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/2bb5457f1:/openssl.c#l1737
en: Failed to open CA file '%s'
uk: Не вдалося відкрити файл CA «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/2b6c77452:/openssl.c#l1538
en: Create TLSv1 CTX failed
uk: Не вдалося створити CTX TLSv1

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/7f42c35e5:/openssl.c#l1768
en: Failed to construct OpenSSL cipher list
uk: Не вдалося побудувати список шифрів OpenSSL

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/5b12bfc7b:/openssl.c#l1743
en: Failed to set OpenSSL cipher list ("%s")
uk: Не вдалося встановити список шифрувань OpenSSL («%s»)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/bf14319ca:/openssl.c#l1084
en: SSL connection failure
uk: Критична помилка у з'єднанні SSL

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/554454bf2:/openssl.c#l1679
en: Failed to calculate OATH HMAC
uk: Не вдалося обчислити HMAC OATH

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b795ff352:/openssl.c#l2036
en: EAP-TTLS negotiation with %s
uk: Узгодження EAP-TTLS з %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b795ff352:/openssl.c#l2047
en: EAP-TTLS connection failure %d
uk: Критична помилка з'єднання EAP-TTLS %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/cdc32a49a:/openssl.c#l2294
en: Failed to generate STRAP key
uk: Не вдалося створити ключ STRAP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/cdc32a49a:/openssl.c#l2304
en: Failed to generate STRAP DH key
uk: Не вдалося створити ключ DH STRAP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/8bacc334b:/openssl.c#l2377
en: Failed to decode STRAP key
uk: Не вдалося декодувати ключ STRAP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/60c54dafb:/openssl.c#l2338
en: Failed to decode server DH key
uk: Не вдалося декодувати ключ DH сервера

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/60c54dafb:/openssl.c#l2348
en: Failed to compute DH secret
uk: Не вдалося обчислити ключ DH

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/60c54dafb:/openssl.c#l2371
en: HKDF key derivation failed
uk: Не вдалося виконати обчислення ключа HKDF

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/60c54dafb:/openssl.c#l2392
en: SSO token decryption failed
uk: невдала спроба розшифрування жетона SSO

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/222178086:/openssl.c#l2448
en: SSL Finished message too large (%zd bytes)
uk: Розмір повідомлення про завершення SSL є занадто великим (%zd байтів)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/222178086:/openssl.c#l2458 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/222178086:/openssl.c#l2495
en: STRAP signature failed
uk: Не вдалося виконати підписування STRAP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/222178086:/openssl.c#l2471
en: Failed to regenerate STRAP key
uk: Не вдалося повторно створити ключ STRAP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ab6b983d9:/openssl.c#l2323
en: Failed to create PKCS#7 structure
uk: Не вдалося створити структуру PKCS#7

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ab6b983d9:/openssl.c#l2330
en: Failed to output PKCS#7 structure
uk: Не вдалося вивести структуру PKCS#7

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/7a4a14fc5:/openssl.c#l2442
en: Failed to generate signature for multiple certificate authentication
uk: Не вдалося створити підпис для розпізнавання за декількома сертифікатами

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a47406b43:/ppp.c#l113
en: HDLC initial flag sequence (0x7e) is missing
uk: Пропущено початкову послідовність прапорців HDLC (0x7e)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a47406b43:/ppp.c#l131
en: HDLC buffer ended without FCS and flag sequence (0x7e)
uk: Буфер HDLC завершено без FCS і послідовності прапорців (0x7e)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a47406b43:/ppp.c#l137
en: HDLC frame too short (%d bytes)
uk: Фрейм HDLC є надто коротким (%d байтів)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a47406b43:/ppp.c#l149
en: Bad HDLC packet FCS %04x
uk: Помилковий пакет HDLC FCS %04x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/e71cd923c:/ppp.c#l154
en: Un-HDLC'ed packet (%ld bytes -> %ld), FCS=0x%04x
uk: Un-HDLC-вано пакет (%ld байтів -> %ld), FCS=0x%04x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/285e86157:/ppp.c#l303
en: Current PPP state: %s (encap %s):
uk: Поточний стан PPP: %s (обгортка %s):

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a47406b43:/ppp.c#l270
en:     in: asyncmap=0x%08x, lcp_opts=%d, lcp_magic=0x%08x, ipv4=%s, ipv6=%s
uk:     вхід: asyncmap=0x%08x, lcp_opts=%d, lcp_magic=0x%08x, ipv4=%s, ipv6=%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/285e86157:/ppp.c#l313
en:    out: asyncmap=0x%08x, lcp_opts=%d, lcp_magic=0x%08x, ipv4=%s, ipv6=%s, solicit_peerns=%d, got_peerns=%d
uk:    вихід: asyncmap=0x%08x, lcp_opts=%d, lcp_magic=0x%08x, ipv4=%s, ipv6=%s, solicit_peerns=%d, got_peerns=%d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a47406b43:/ppp.c#l358
en: Received MRU %d from server. Nak-offering larger MRU of %d (our MTU)
uk: Отримано MRU %d від сервера. Nak-пропонуємо більший MRU %d (наш MTU)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a47406b43:/ppp.c#l364
en: Received MRU %d from server. Setting our MTU to match.
uk: Отримано MRU %d від сервера. Встановлюємо наш MTU відповідно.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a47406b43:/ppp.c#l372
en: Received asyncmap of 0x%08x from server
uk: Отримано asyncmap 0x%08x від сервера

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a47406b43:/ppp.c#l378
en: Received magic number of 0x%08x from server
uk: Отримано контрольну суму 0x%08x від сервера

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a47406b43:/ppp.c#l383
en: Received protocol field compression from server
uk: Отримано стискання поля протоколу від сервера

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a47406b43:/ppp.c#l388
en: Received address and control field compression from server
uk: Отримано адресу і стискання поля керування від сервера

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a47406b43:/ppp.c#l395
en: Received deprecated IP-Addresses from server, ignoring
uk: Отримано застарілі IP-адреси від сервера, ігноруємо

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a47406b43:/ppp.c#l402
en: Received Van Jacobson TCP/IP compression from server
uk: Отримано стискання Ван Якобсона TCP/IP від сервера

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a47406b43:/ppp.c#l410
en: Received peer IPv4 address %s from server
uk: Отримано адресу IPv4 вузла %s від сервера

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a47406b43:/ppp.c#l421
en: Received peer IPv6 link-local address %s from server
uk: Отримано адресу lical IPv6 %s від сервера

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a47406b43:/ppp.c#l428
en: Received unknown %s TLV (tag %d, len %d+2) from server:
uk: Отримано невідомий TLV %s (мітка %d, довжина %d+2) від сервера:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/20f0c2ab4:/ppp.c#l459
en: Received %ld extra bytes at end of Config-Request:
uk: Отримано %ld зайвих байтів наприкінці Config-Request:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a47406b43:/ppp.c#l461
en: Reject %s/id %d config from server
uk: Відкинути %s/ід. %d налаштування з сервера

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a47406b43:/ppp.c#l472
en: Nak %s/id %d config from server
uk: Nak %s/ід. %d налаштування з сервера

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a47406b43:/ppp.c#l478
en: Ack %s/id %d config from server
uk: Ack %s/ід. %d налаштування з сервера

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/9ca12dc18:/ppp.c#l513
en: Requesting calculated MTU of %d
uk: Запитуємо обчислений MTU %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a47406b43:/ppp.c#l564
en: Sending our %s/id %d config request to server
uk: Надсилаємо наш %s/ід. %d запит щодо налаштування серверу

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a47406b43:/ppp.c#l600
en: Server rejected/nak'ed LCP MRU option
uk: Сервером відкинуто/nak-вано параметр MRU LCP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a47406b43:/ppp.c#l605
en: Server rejected/nak'ed LCP asyncmap option
uk: Сервером відкинуто/nak-вано параметр asyncmap LCP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a47406b43:/ppp.c#l616
en: Server rejected LCP magic option
uk: Сервером відкинуто параметр контрольної суми LCP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a47406b43:/ppp.c#l622
en: Server rejected/nak'ed LCP PFCOMP option
uk: Сервером відкинуто/nak-вано параметр PFCOMP LCP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a47406b43:/ppp.c#l627
en: Server rejected/nak'ed LCP ACCOMP option
uk: Сервером відкинуто/nak-вано параметр ACCOMP LCP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/71bf1d939:/ppp.c#l703
en: Server nak-offered IPv4 address: %s
uk: Сервером nak-запропоновано адресу IPv4 %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/285e86157:/ppp.c#l685
en: Server rejected Legacy IP address %s
uk: Сервером відмовлено в обробці застарілої IP-адреси %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/71bf1d939:/ppp.c#l713
en: Server rejected/nak'ed our IPv4 address or request: %s
uk: Сервером відкинуто/nak-вано нашу адресу IPv4 або запит: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a47406b43:/ppp.c#l656
en: Server nak-offered IPCP request for %s[%d] server: %s
uk: Сервером nak-запропоновано запит IPCP щодо сервера %s[%d]: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a47406b43:/ppp.c#l665
en: Server rejected/nak'ed IPCP request for %s[%d] server
uk: Сервером відкинуто/nak-вано запит IPCP щодо сервера %s[%d]

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/71bf1d939:/ppp.c#l750
en: Server nak-offered IPv6 link-local address %s
uk: Сервером nak-запропоновано адресу link-local IPv6 %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a47406b43:/ppp.c#l698
en: Server rejected/nak'ed our IPv6 interface identifier
uk: Сервером відкинуто/nak-вадно наш ідентифікатор інтерфейсу IPv6

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a47406b43:/ppp.c#l705
en: Server rejected/nak'ed %s TLV (tag %d, len %d+2)
uk: Сервером відкинуто/nak-вано %s TLV (мітка %d, довжина %d+2)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/20f0c2ab4:/ppp.c#l721
en: Received %ld extra bytes at end of Config-Reject:
uk: Отримано %ld зайвих байтів наприкінці Config-Reject:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a47406b43:/ppp.c#l739
en: Received %s/id %d %s from server
uk: Отримано %s/ідентифікатор %d %s з сервера

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a47406b43:/ppp.c#l770
en: Server terminates with reason: %s
uk: Сервер перервав роботи з такої причини: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a47406b43:/ppp.c#l797
en: Server rejected our request to configure IPv%d
uk: Сервер відмовив у нашому запиті щодо налаштування IPv%d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/d2402eb30:/ppp.c#l1016
en: PPP state transition from %s to %s on %s channel
uk: Стан передавання PPP з %s до %s на каналі %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/76a42bef0:/ppp.c#l1111
en: PPP payload exceeds receive buffer
uk: Об'єм даних PPP перевищує розмір буфера отримання

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/76a42bef0:/ppp.c#l1150
en: Short packet received (%d bytes). Waiting for more.
uk: Отримано закороткий пакет (%d байтів). Очікуємо на більший.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a6937b663:/ppp.c#l1033
en: Unexpected pre-PPP packet header for encap %d.
uk: Неочікуваний заголовок пакета перед PPP для обгортки %d.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/76a42bef0:/ppp.c#l1181
en: PPP payload len %d exceeds receive buffer %d
uk: Довжина даних PPP %d перевищує розмір буфера отримання %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/76a42bef0:/ppp.c#l1187
en: PPP packet is incomplete. Received %d bytes on wire (includes %d encap) but header payload_len is %d. Waiting for more.
uk: Пакет PPP є неповним. Отримано %d байтів поспіль (включно із %d обгортки), але payload_len для заголовка дорівнює %d. Очікуємо на об'ємніші дані.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a47406b43:/ppp.c#l1026
en: Invalid PPP encapsulation
uk: Некоректна інкапсуляція PPP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a47406b43:/ppp.c#l1035
en: Packet contains %d bytes after payload. Assuming concatenated packet.
uk: У пакеті міститься %d байтів після вмісту. Припускаємо обрізаний пакет.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a47406b43:/ppp.c#l1085
en: Unexpected IPv%d packet in PPP state %s.
uk: Неочікуваний пакет IPv%d у стані PPP %s.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/d2402eb30:/ppp.c#l1241
en: Received IPv%d data packet of %d bytes over %s
uk: Отримано пакет даних IPv%d розміром %d байтів з використанням %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a47406b43:/ppp.c#l1095
en: Expected %d PPP header bytes but got %ld, shifting payload.
uk: Мало бути %d байтів заголовка PPP, але маємо %ld, зсуваємо вміст.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a47406b43:/ppp.c#l1118
en: Sending Protocol-Reject for %s. Payload:
uk: Надсилаємо Protocol-Reject для %s. Вміст:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a47406b43:/ppp.c#l1194
en: Detected dead peer!
uk: Виявлено непрацездатний вузол!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/6a4220b71:/ppp.c#l1371
en: Failed to establish PPP
uk: Не вдалося встановити PPP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a47406b43:/ppp.c#l1212
en: Send PPP discard request as keepalive
uk: Надіслати запит щодо відкидання PPP як запит підтримання зв'язку

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a47406b43:/ppp.c#l1216
en: Send PPP echo request as DPD
uk: Надіслати луна-запит PPP як DPD

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/d2402eb30:/ppp.c#l1444
en: Sending PPP %s %s packet over %s (id %d, %d bytes total)
uk: Надсилаємо PPP пакет %s %s з використанням %s (ід. %d, %d байтів загалом)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/d2402eb30:/ppp.c#l1450
en: Sending PPP %s packet over %s (%d bytes total)
uk: Надсилаємо пакет PPP %s з використанням %s (%d байтів загалом)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/04671ef02:/ppp.c#l1519
en: PPP connect called with invalid DTLS state %d
uk: Викликано connect PPP із некоректним станом DTLS %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/04671ef02:/ppp.c#l1540
en: DTLS tunnel connected; exiting HTTPS mainloop.
uk: Встановлено з'єднання із тунелем DTLS; виходимо із основного циклу HTTPS.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/04671ef02:/ppp.c#l1574
en: Failed to connect DTLS tunnel; using HTTPS instead (state %d).
uk: Не вдалося встановити з'єднання із тунелем DTLS; використовуємо замість нього HTTPS (стан %d).

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/04671ef02:/ppp.c#l1599
en: Establishing PPP tunnel over TLS failed
uk: Спроба встановити тунель PPP з TLS зазнала невдачі

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/04671ef02:/ppp.c#l1610
en: Invalid DTLS state %d
uk: Некоректний стан DTLS — %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/04671ef02:/ppp.c#l1677
en: Reset PPP failed
uk: Невдала спроба відновлення початкового стану PPP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/04671ef02:/ppp.c#l1698
en: Failed to authenticate DTLS session
uk: Не вдалося пройти розпізнавання для сеансу DTLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b795ff352:/pulse.c#l250
en: Received internal Legacy IP address %s
uk: Отримано внутрішню застарілу IP-адресу %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b795ff352:/pulse.c#l298 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/49fbe6f19:/pulse.c#l324 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/49fbe6f19:/pulse.c#l343 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.g
en: Failed to handle IPv6 address
uk: Не вдалося обробити адресу IPv6

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b795ff352:/pulse.c#l303
en: Received internal IPv6 address %s
uk: Отримано внутрішню адресу IPv6 %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/49fbe6f19:/pulse.c#l358
en: Received IPv6 split include %s
uk: Отримано маршрут включення поділу IPv6 %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/49fbe6f19:/pulse.c#l381
en: Received IPv6 split exclude %s
uk: Отримано маршрут виключення поділу IPv6 %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b795ff352:/pulse.c#l311
en: Unexpected length %d for attr 0x%x
uk: Неочікувана довжина %d для атрибута 0x%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b795ff352:/pulse.c#l362
en: ESP encryption: 0x%04x (%s)
uk: Шифрування ESP: 0x%04x (%s)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b795ff352:/pulse.c#l383
en: ESP HMAC: 0x%04x (%s)
uk: HMAC ESP: 0x%04x (%s)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b795ff352:/pulse.c#l433
en: ESP only: %d
uk: Лише ESP: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/35cce8ea8:/pulse.c#l503
en: Received internal gateway IPv6 address %s
uk: Отримано внутрішню адресу IPv6 шлюзу %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/7bbbc9cd0:/pulse.c#l515
en: Pulse ESP tunnel allowed to carry 6in4 or 4in6 traffic: %d
uk: Тунель ESP Pulse може нести обмін даними 6in4 або 4in6: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b795ff352:/pulse.c#l475
en: Unknown attr 0x%x len %d:%s
uk: Невідомий атрибут 0x%x довжини %d:%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b795ff352:/pulse.c#l486
en: Read %d bytes of IF-T/TLS record
uk: Прочитано %d байтів із запису IF-T/TLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/35e03f856:/pulse.c#l506
en: Short write to IF-T/TLS
uk: Недостатньо даних для запису до IF-T/TLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b795ff352:/pulse.c#l498
en: Error creating IF-T packet
uk: Помилка під час спроби створення пакета IF-T

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b795ff352:/pulse.c#l529
en: Error creating EAP packet
uk: Помилка під час спроби створення пакета EAP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b795ff352:/pulse.c#l564 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b795ff352:/pulse.c#l1106 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b795ff352:/pulse.c#l1169
en: Unexpected IF-T/TLS authentication challenge:
uk: Неочікуваний виклик розпізнавання IF-T/TLS:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b795ff352:/pulse.c#l582
en: Unexpected EAP-TTLS payload:
uk: Неочікуваний вміст EAP-TTLS:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b795ff352:/pulse.c#l684
en: Enter Pulse user realm:
uk: Введіть область користувача Pulse:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b795ff352:/pulse.c#l689 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b795ff352:/pulse.c#l732
en: Realm:
uk: Область:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b795ff352:/pulse.c#l727
en: Choose Pulse user realm:
uk: Виберіть область користувача Pulse:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/33a746590:/pulse.c#l795
en: Choose Pulse region:
uk: Виберіть область Pulse:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/33a746590:/pulse.c#l797
en: Region:
uk: Область:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b795ff352:/pulse.c#l743 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b795ff352:/pulse.c#l1235 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b795ff352:/pulse.c#l1278
en: Failed to parse AVP
uk: Не вдалося обробити AVP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b795ff352:/pulse.c#l810
en: Session limit reached. Choose session to kill:
uk: Досягнуто максимальної кількості сеансів. Виберіть сеанс, який слід завершити:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b795ff352:/pulse.c#l815
en: Session:
uk: Сеанс:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b795ff352:/pulse.c#l831
en: Failed to parse session list
uk: Не вдалося обробити список сеансів

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/45cbcd27c:/pulse.c#l1012
en: Enter secondary credentials:
uk: Введіть вторинні реєстраційні дані:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/45cbcd27c:/pulse.c#l1012
en: Enter user credentials:
uk: Введіть реєстраційні дані користувача:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/45cbcd27c:/pulse.c#l1022 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/45cbcd27c:/pulse.c#l1115
en: Secondary username:
uk: Вторинне ім'я користувача:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/45cbcd27c:/pulse.c#l1022 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/45cbcd27c:/pulse.c#l1115
en: Username:
uk: Користувач:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/45cbcd27c:/pulse.c#l1032 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/465198ce3:/stoken.c#l89
en: Password:
uk: Пароль:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/45cbcd27c:/pulse.c#l1032
en: Secondary password:
uk: Вторинний пароль:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/48e69d156:/pulse.c#l1122
en: Password expired. Please change password:
uk: Строк дії пароля вичерпано. Будь ласка, змініть пароль:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/48e69d156:/pulse.c#l1126
en: Current password:
uk: Поточний пароль:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/48e69d156:/pulse.c#l1131
en: New password:
uk: Новий пароль:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/48e69d156:/pulse.c#l1136
en: Verify new password:
uk: Підтвердження нового пароля:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/48e69d156:/pulse.c#l1148
en: Passwords not provided.
uk: Не вказано паролі.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/48e69d156:/pulse.c#l1154
en: Passwords do not match.
uk: Вказано різні паролі.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/48e69d156:/pulse.c#l1159
en: Current password too long.
uk: Поточний пароль є надто довгим.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/48e69d156:/pulse.c#l1164
en: New password too long.
uk: Новий пароль є надто довгим.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/569a7d6aa:/pulse.c#l1084
en: Token code request:
uk: Запит щодо коду ключа:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/45cbcd27c:/pulse.c#l1129
en: Please enter response:
uk: Будь ласка, введіть відповідь:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/45cbcd27c:/pulse.c#l1133
en: Please enter your passcode:
uk: Будь ласка, введіть ваш пароль:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/45cbcd27c:/pulse.c#l1135
en: Please enter your secondary token information:
uk: Будь ласка, введіть відомості щодо вашого вторинного ключа:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b795ff352:/pulse.c#l1025
en: Error creating Pulse connection request
uk: Помилка під час спроби створити запит щодо з'єднання Pulse

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b795ff352:/pulse.c#l1066
en: Unexpected response to IF-T/TLS version negotiation:
uk: Неочікувана відповідь на узгодження версії IF-T/TLS:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b795ff352:/pulse.c#l1071
en: IF-T/TLS version from server: %d
uk: Версія IF-T/TLS з сервера: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b795ff352:/pulse.c#l1197
en: Failed to establish EAP-TTLS session
uk: Не вдалося встановити сеанс EAP-TTLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b02101eb6:/pulse.c#l1701
en: WARNING: Server provided certificate MD5 does not match its actual certificate.
uk: УВАГА: надана сервером контрольна сума MD5 сертифіката не відповідає контрольній сумі сертифіката.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/270eda80a:/pulse.c#l1489
en: Authentication failure: Account locked out
uk: Помилка під час розпізнавання: обліковий запис заблоковано

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/4261aed85:/pulse.c#l1715
en: Authentication failure: Client certificate required
uk: Помилка розпізнавання: потрібен клієнтський сертифікат

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/270eda80a:/pulse.c#l1492
en: Authentication failure: Code 0x%02x
uk: Помилка під час розпізнавання: код 0x%02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/62653d993:/pulse.c#l1635
en: Unknown D73 prompt value 0x%x. Will prompt for both username and password.
uk: Невідоме значення запиту D73 0x%x. Буде надіслано запит щодо імені користувача і пароля.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/62653d993:/pulse.c#l1638
en: Please report this value and the behaviour of the official client.
uk: Будь ласка, повідомте про це значення та поведінку програми розробникам офіційного клієнта.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/48e69d156:/pulse.c#l1795
en: Authentication failure: %.*s
uk: Критична помилка розпізнавання: %.*s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/9ec9c8621:/pulse.c#l1819
en: Pulse server requested Host Checker; not yet supported
    Try Juniper mode (--protocol=nc)
uk: Сервером Pulse надіслано запит щодо засобу перевірки вузла (Host Checker); це ще не реалізовано
    Спробуйте режим Juniper (--protocol=nc)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/7e41de54b:/pulse.c#l1840
en: Pulse server is trying to authenticate via EAP-TLS over EAP-TTLS, which we
    do not know how to handle. This can happen when the server OPTIONALLY accepts
    TLS client certificates, but your authentication does not require one.
    You may be able to work around it by spoofing a very old Pulse client with:
            --useragent="Pulse-Secure/3.0.0"
    Please report results to <%s>.
uk: Сервер Pulse намагається пройти розпізнавання за допомогою EAP-TLS через EAP-TTLS,
    спосіб обробки такої ситуації невідомий. Це може трапитися, якщо сервер МОЖЕ приймати
    клієнтські сертифікати TLS, але ваше розпізнавання не потребує таких сертифікатів.
    Ви можете обійти цю проблему, повідомивши про дуже стару версію клієнта Pulse, ось так:
            --useragent="Pulse-Secure/3.0.0"
    Будь ласка, повідомте про результати сюди: <%s>.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f96dae330:/pulse.c#l1839
en: Pulse server requested unexpected EAP type 0x%x
uk: Сервером Pulse надіслано запит щодо неочікуваного типу EAP 0x%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/569a7d6aa:/pulse.c#l1527
en: Unhandled Pulse authentication packet, or authentication failure
uk: Непридатний до обробки пакет розпізнавання Pulse або критична помилка під час спроби розпізнавання

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b795ff352:/pulse.c#l1350
en: Pulse authentication cookie not accepted
uk: Куку розпізнавання Pulse не прийнято

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b795ff352:/pulse.c#l1356
en: Pulse realm entry
uk: Вхід до області Pulse

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b795ff352:/pulse.c#l1362
en: Pulse realm choice
uk: Вибір області Pulse

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/33a746590:/pulse.c#l1847
en: Pulse region choice
uk: Вибір області Pulse

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b795ff352:/pulse.c#l1369
en: Pulse password auth request, code 0x%02x
uk: Запит щодо розпізнавання за паролем у Pulse, код 0x%02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/48e69d156:/pulse.c#l1867
en: Pulse password request with unknown code 0x%02x. Please report.
uk: Запит щодо пароля Pulse із невідомим кодом 0x%02x. Будь ласка, повідомте про це розробникам.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/569a7d6aa:/pulse.c#l1572
en: Pulse password general token code request
uk: Запит щодо коду загального ключа пароля Pulse

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b795ff352:/pulse.c#l1379
en: Pulse session limit, %d sessions
uk: Обмеження на кількість сеансів Pulse, %d сеансів

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b795ff352:/pulse.c#l1386
en: Unhandled Pulse auth request
uk: Непридатний до обробки запит щодо розпізнавання у Pulse

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b795ff352:/pulse.c#l1423
en: Unexpected response instead of IF-T/TLS auth success:
uk: Неочікувана відповідь замість повідомлення про успіх розпізнавання IF-T/TLS:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/9c45fd072:/pulse.c#l2007
en: EAP-TTLS failure: Flushing output with pending input bytes
uk: Помилка EAP-TTLS: спорожнення виведених даних із вхідними байтами у черзі обробки

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/9c45fd072:/pulse.c#l2030
en: Error creating EAP-TTLS buffer
uk: Помилка під час спроби створити буфер EAP-TTLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/9c45fd072:/pulse.c#l2078
en: Failed to read EAP-TTLS Acknowledge: %s
uk: Не вдалося прочитати Acknowledge EAP-TTLS: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/9c45fd072:/pulse.c#l2084 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b795ff352:/pulse.c#l1492
en: Read %d bytes of IF-T/TLS EAP-TTLS record
uk: Прочитано %d байтів із запису EAP-TTLS IF-T/TLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/9c45fd072:/pulse.c#l2095
en: Bad EAP-TTLS Acknowledge packet
uk: Помилковий пакет Acknowledge EAP-TTLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/9c45fd072:/pulse.c#l2135
en: Bad EAP-TTLS packet (len %d, left %d)
uk: Помилковий пакет EAP-TTLS (довжина %d, лишилося %d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b795ff352:/pulse.c#l1638
en: Unexpected Pulse config packet:
uk: Неочікуваний пакет налаштування Pulse:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/bad0f0430:/pulse.c#l2352
en: Processing Pulse main config packet for server version >= 9.1R14
uk: Обробляємо пакет основних налаштувань Pulse для версії сервера >= 9.1R14

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3bcb811e0:/pulse.c#l2364
en: attr_flag 0x2c00: known for Pulse version >= 9.1R14
uk: attr_flag 0x2c00: відомий для версії Pulse >= 9.1R14

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3bcb811e0:/pulse.c#l2368
en: attr_flag 0x2e00: known for Pulse version >= 9.1R16
uk: attr_flag 0x2e00: відомий для версії Pulse >= 9.1R16

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3bcb811e0:/pulse.c#l2372
en: attr_flag 0x%04x: unknown Pulse version. Please report to <%s>
uk: attr_flag 0x%04x: невідома версія Pulse. Будь ласка, повідомте про неї за адресою <%s>

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/bad0f0430:/pulse.c#l2373
en: If any of the above attributes are meaningful, please report to <%s>
uk: Якщо якийсь з наведених вище атрибутів має значення, будь ласка, повідомте про це за адресою <%s>

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/bad0f0430:/pulse.c#l2378
en: Processing Pulse main config packet for server version < 9.1R14
uk: Обробляємо пакет основних налаштувань Pulse для версії сервера < 9.1R14

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eea59ff04:/pulse.c#l1678
en: Receive route of unknown type 0x%08x
uk: Отримано маршрут невідомого типу 0x%08x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/bad0f0430:/pulse.c#l2500
en: Processing Pulse ESP config packet
uk: Обробка пакета налаштовування ESP Pulse

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/35e03f856:/pulse.c#l1755
en: Invalid ESP config packet:
uk: Некоректній пакет налаштовування ESP:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/35e03f856:/pulse.c#l1767
en: Invalid ESP setup
uk: Некоректне налаштування ESP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eea59ff04:/pulse.c#l1763
en: Bad IF-T/TLS packet when expecting configuration:
uk: Помилковий пакет IF-T/TLS, а мали бути налаштування:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3d6e371b6:/pulse.c#l2615
en: Unexpected IF-T/TLS packet when expecting configuration: wrong vendor
uk: Неочікуваний пакет IF-T/TLS, а мали бути налаштування: помилковий виробник

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3d6e371b6:/pulse.c#l2639 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3d6e371b6:/pulse.c#l2644 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3d6e371b6:/pulse.c#l2651 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnec
en: Unexpected Pulse configuration packet: %s
uk: Неочікуваний пакет налаштовування Pulse: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3d6e371b6:/pulse.c#l2640
en: wrong type field (!= 1)
uk: помилкове поле типу (!= 1)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3d6e371b6:/pulse.c#l2645
en: too short
uk: закороткий

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3d6e371b6:/pulse.c#l2652
en: non-zero values at offsets 0x10, 0x14, 0x18, 0x1c, or 0x24
uk: ненульові значення зі зсувом 0x10, 0x14, 0x18, 0x1c або 0x24

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3d6e371b6:/pulse.c#l2657
en: length at offset 0x28 != packet length - 0x10
uk: довжина зі зсувом 0x28 != довжина пакета - 0x10

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3d6e371b6:/pulse.c#l2696
en: identifier at offset 0x20 is unknown
uk: ідентифікатор зі зсувом 0x20 є невідомим

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/808a702d0:/pulse.c#l2571
en: Insufficient configuration found
uk: Виявлено недостатність налаштувань

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/35e03f856:/pulse.c#l2000
en: ESP rekey failed
uk: Помилка під час спроби зміни ключів ESP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f1540c9d0:/pulse.c#l2732
en: Pulse fatal error (reason: %ld): %s
uk: Критична помилка Pulse (причина: %ld): %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/cf4c5dcfb:/pulse.c#l2771
en: Unknown Pulse packet of %d bytes (vendor 0x%03x, type 0x%02x, hdr_len %d, ident %d)
uk: Невідомий пакет Pulse з %d байтів (виробник 0x%03x, тип 0x%02x, довжина заголовка %d, ідентифікатор %d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b795ff352:/pulse.c#l1966
en: Sending IF-T/TLS data packet of %d bytes
uk: Надсилаємо пакет даних IF-T/TLS у %d байтів

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/e49e49e33:/script.c#l130
en: Discard bad split include: "%s"
uk: Відкидаємо помилкове включення поділу: «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/e49e49e33:/script.c#l134
en: Discard bad split exclude: "%s"
uk: Відкидаємо помилкове виключення поділу: «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/e49e49e33:/script.c#l161
en: WARNING: Split include "%s" has host bits set, replacing with "%s/%d".
uk: УВАГА: для включення поділу «%s» встановлено біти вузла, замінюємо їх на «%s/%d».

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/e49e49e33:/script.c#l165
en: WARNING: Split exclude "%s" has host bits set, replacing with "%s/%d".
uk: УВАГА: для виключення поділу «%s» встановлено біти вузла, замінюємо їх на «%s/%d».

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/e49e49e33:/script.c#l272
en: Ignoring legacy network because address "%s" is invalid.
uk: Ігноруємо застарілу мережу, оскільки адреса «%s» є некоректною.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/e49e49e33:/script.c#l277
en: Ignoring legacy network because netmask "%s" is invalid.
uk: Ігноруємо застарілу мережу, оскільки маска мережі «%s» є некоректною.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b056e27c9:/script.c#l594
en: Failed to get script exit status: %s
uk: Не вдалося отримати стан виходу зі скрипту: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ba8e9e8bb:/script.c#l599
en: Script '%s' returned error %ld
uk: Скриптом «%s» повернуто повідомлення про помилку %ld

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/adc0b0cef:/script.c#l611
en: Script did not complete within 10 seconds.
uk: Роботу скрипту не було завершено протягом 10 секунд.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/887c9d97e:/script.c#l368 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/dd0df3770:/script.c#l377
en: Failed to spawn script '%s' for %s: %s
uk: Не вдалося запустити скрипт «%s» для %s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f90b4428d:/script.c#l334
en: Script '%s' exited abnormally (%x)
uk: Скрипт «%s» завершив роботу нештатно (%x)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f90b4428d:/script.c#l343
en: Script '%s' returned error %d
uk: Скриптом «%s» повернуто повідомлення про помилку %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fe2f766b6:/ssl.c#l110
en: Failed select() for socket connect
uk: Не вдалося виконати select() для з'єднання сокетів

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/2412b1da5:/ssl.c#l999
en: Socket connect cancelled
uk: З'єднання сокетів скасовано

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/8388bc370:/ssl.c#l191
en: Failed select() for socket accept
uk: Помилка select() для прийняття сокета

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/8388bc370:/ssl.c#l196
en: Socket accept cancelled
uk: Скасовано прийняття сокета

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/8388bc370:/ssl.c#l207
en: Failed to accept local connection: %s
uk: Не вдалося прийняти локальне з'єднання: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b69aa4e48:/ssl.c#l194
en: Failed setsockopt(TCP_NODELAY) on TLS socket:
uk: Помилка setsockopt(TCP_NODELAY) на сокеті TLS:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/cda04d3b1:/ssl.c#l159
en: Failed to reconnect to proxy %s: %s
uk: Не вдалося повторно з'єднатися із проксі-сервером %s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/cda04d3b1:/ssl.c#l163
en: Failed to reconnect to host %s: %s
uk: Не вдалося повторно з'єднатися із вузлом %s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/ssl.c#l943
en: Proxy from libproxy: %s://%s:%d/
uk: Проксі від libproxy: %s://%s:%d/

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/ssl.c#l974
en: getaddrinfo failed for host '%s': %s
uk: Помилка getaddrinfo для вузла «%s»: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/2f55fec32:/ssl.c#l258 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/2f55fec32:/ssl.c#l342
en: Reconnecting to DynDNS server using previously cached IP address
uk: Повторно встановлюємо з'єднання із сервером DynDNS за допомогою раніше кешованої IP-адреси

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/4bcce5703:/ssl.c#l223
en: Attempting to connect to proxy %s%s%s:%s
uk: Намагаємося з'єднатися із проксі-сервером %s%s%s:%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/4bcce5703:/ssl.c#l224
en: Attempting to connect to server %s%s%s:%s
uk: Намагаємося з'єднатися із сервером %s%s%s:%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/cda04d3b1:/ssl.c#l294
en: Connected to %s%s%s:%s
uk: З'єднано із %s%s%s:%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/ssl.c#l1001
en: Failed to allocate sockaddr storage
uk: Не вдалося розмістити у пам'яті сховище даних sockaddr

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/cda04d3b1:/ssl.c#l340
en: Failed to connect to %s%s%s:%s: %s
uk: Не вдалося з'єднатися із %s%s%s:%s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/2f55fec32:/ssl.c#l327
en: Forgetting non-functional previous peer address
uk: Забуваємо про непрацездатну попередню адресу вузла

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/ssl.c#l1016
en: Failed to connect to host %s
uk: Не вдалося з'єднатися із вузлом %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/9e50ba476:/ssl.c#l306
en: Reconnecting to proxy %s
uk: Повторно з'єднуємося із проксі-сервером %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/e57699e1d:/ssl.c#l404
en: Could not obtain file system ID for passphrase
uk: Не вдалося отримати ідентифікатор файлової системи для пароля

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/45f8f22de:/ssl.c#l419
en: Failed to open private key file '%s': %s
uk: Не вдалося відкрити файл закритого ключа «%s»: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/dd9b0ab34:/ssl.c#l415
en: No error
uk: Немає помилок

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/473903c0f:/ssl.c#l422
en: Keystore locked
uk: Сховище ключів заблоковано

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/dd9b0ab34:/ssl.c#l417
en: Keystore uninitialized
uk: Неініціалізоване сховище ключів

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/dd9b0ab34:/ssl.c#l418
en: System error
uk: Системна помилка

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/dd9b0ab34:/ssl.c#l419
en: Protocol error
uk: Помилка протоколу

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/dd9b0ab34:/ssl.c#l420
en: Permission denied
uk: Відмовлено у доступі

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/dd9b0ab34:/ssl.c#l421
en: Key not found
uk: Ключ не знайдено

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/dd9b0ab34:/ssl.c#l422
en: Value corrupted
uk: Значення пошкоджено

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/dd9b0ab34:/ssl.c#l423
en: Undefined action
uk: Невизначена дія

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ed16cfcf0:/ssl.c#l465
en: Wrong password
uk: Неправильний пароль

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/dd9b0ab34:/ssl.c#l428
en: Unknown error
uk: Невідома помилка

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/e1a3be3da:/ssl.c#l885
en: Got cancel on legacy fd
uk: Скасовано на застарілому дескрипторі файла

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/e1a3be3da:/ssl.c#l900
en: Got cancel command
uk: Отримано команду скасування

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/e1a3be3da:/ssl.c#l905
en: Got pause command
uk: Отримано команду призупинення

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fe2f766b6:/ssl.c#l843
en: Failed select() for command socket
uk: Не вдалося виконати select() для командного сокета

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ccb1573f0:/ssl.c#l938
en: %s() used with unsupported mode '%s'
uk: %s() використано із непідтримуваним режимом «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/848ceff1d:/ssl.c#l931
en: Failed to open %s: %s
uk: Не вдалося відкрити %s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/848ceff1d:/ssl.c#l938
en: Failed to fstat() %s: %s
uk: Помилка fstat() %s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/848ceff1d:/ssl.c#l945
en: File %s is empty
uk: Файл %s є порожнім

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3b8bb9a99:/ssl.c#l973
en: File %s has suspicious size %<PRId64>
uk: Розмір файла %s є підозріливим — %<PRId64>

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/848ceff1d:/ssl.c#l960
en: Failed to allocate %d bytes for %s
uk: Не вдалося розмістити у пам'яті %d байтів %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/848ceff1d:/ssl.c#l968
en: Failed to read %s: %s
uk: Не вдалося прочитати %s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/8721d4074:/ssl.c#l818
en: Unknown protocol family %d. Cannot create UDP server address
uk: Невідоме сімейство протоколів %d. Неможливо створити адресу сервера UDP.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c2b6cb710:/ssl.c#l832
en: Open UDP socket
uk: Відкритий сокет UDP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c2b6cb710:/ssl.c#l863
en: Unknown protocol family %d. Cannot use UDP transport
uk: Невідоме сімейство протоколів %d. Неможливо здійснювати передавання даних UDP.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c2b6cb710:/ssl.c#l871
en: Bind UDP socket
uk: Пов'язування сокета UDP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/aebbd342d:/ssl.c#l1107
en: Connect UDP socket
uk: З'єднання із сокетом UDP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/9b6885730:/ssl.c#l1007
en: Make UDP socket non-blocking
uk: Зробити сокет UDP неблокувальним

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/613bca6f9:/ssl.c#l910
en: Cookie is no longer valid, ending session
uk: Строк дії куки вичерпано, завершуємо сеанс

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/613bca6f9:/ssl.c#l914
en: sleep %ds, remaining timeout %ds
uk: присипляння на %d с, лишилося часу очікування — %d с

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fe2f766b6:/ssl.c#l1121
en: Failed select() for socket send
uk: Не вдалося виконати select() для сокета надсилання

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fe2f766b6:/ssl.c#l1160
en: Failed select() for socket recv
uk: Не вдалося виконати select() для сокета отримання

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/4dd05b4f2:/sspi.c#l180
en: SSPI token too large (%ld bytes)
uk: Ключ SSPI є надто великим (%ld байтів)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/4dd05b4f2:/sspi.c#l194
en: Sending SSPI token of %lu bytes
uk: Надсилаємо ключ SSPI із %lu байтів

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/4dd05b4f2:/sspi.c#l199
en: Failed to send SSPI authentication token to proxy: %s
uk: Не вдалося надіслати ключ розпізнавання SSPI на проксі-сервер: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/4dd05b4f2:/sspi.c#l207 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/4dd05b4f2:/sspi.c#l228
en: Failed to receive SSPI authentication token from proxy: %s
uk: Не вдалося отримати ключ розпізнавання SSPI з проксі-сервера: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/4dd05b4f2:/sspi.c#l213
en: SOCKS server reported SSPI context failure
uk: Сервером SOCKS повідомлено про помилку контексту SSPI

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/4dd05b4f2:/sspi.c#l217
en: Unknown SSPI status response (0x%02x) from SOCKS server
uk: Невідома відповідь щодо стану SSPI (0x%02x) від сервера SOCKS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/4dd05b4f2:/sspi.c#l232
en: Got SSPI token of %lu bytes: %02x %02x %02x %02x
uk: Отримано ключ SSPI з %lu байтів: %02x %02x %02x %02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/4dd05b4f2:/sspi.c#l248
en: QueryContextAttributes() failed: %lx
uk: Помилка QueryContextAttributes(): %lx

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/4dd05b4f2:/sspi.c#l284
en: EncryptMessage() failed: %lx
uk: Помилка EncryptMessage(): %lx

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/4dd05b4f2:/sspi.c#l296
en: EncryptMessage() result too large (%lu + %lu + %lu)
uk: Результат виконання EncryptMessage() є надто великим (%lu + %lu + %lu)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/4dd05b4f2:/sspi.c#l318
en: Sending SSPI protection negotiation of %u bytes
uk: Надсилаємо узгодження захисту SSPI з %u байтів

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/4dd05b4f2:/sspi.c#l323
en: Failed to send SSPI protection response to proxy: %s
uk: Не вдалося надіслати відповідь щодо захисту SSPI до проксі-сервера: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/4dd05b4f2:/sspi.c#l331 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/4dd05b4f2:/sspi.c#l341
en: Failed to receive SSPI protection response from proxy: %s
uk: Не вдалося отримати відповідь щодо захисту SSPI від проксі-сервера: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/4dd05b4f2:/sspi.c#l346
en: Got SSPI protection response of %d bytes: %02x %02x %02x %02x
uk: Отримано відповідь щодо захисту SSPI з %d байтів: %02x %02x %02x %02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/4dd05b4f2:/sspi.c#l362
en: DecryptMessage failed: %lx
uk: Помилка DecryptMessage: %lx

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/4dd05b4f2:/sspi.c#l367
en: Invalid SSPI protection response from proxy (%lu bytes)
uk: Некоректна відповідь щодо захисту SSPI від проксі-сервера (%lu байтів)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/465198ce3:/stoken.c#l77
en: Enter credentials to unlock software token.
uk: Введіть реєстраційні дані, щоб розблокувати ключ програмного забезпечення.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/465198ce3:/stoken.c#l82
en: Device ID:
uk: Ід. пристрою:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/465198ce3:/stoken.c#l118
en: User bypassed soft token.
uk: Програмний ключ обійдено користувачем.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/465198ce3:/stoken.c#l124 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/465198ce3:/stoken.c#l209
en: All fields are required; try again.
uk: Слід вказати вміст усіх полів; повторіть спробу.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/465198ce3:/stoken.c#l134 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/465198ce3:/stoken.c#l304
en: General failure in libstoken.
uk: Загальна помилка у libstoken.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/465198ce3:/stoken.c#l138
en: Incorrect device ID or password; try again.
uk: Помилковий ідентифікатор пристрою або пароль; повторіть спробу.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/465198ce3:/stoken.c#l142
en: Soft token init was successful.
uk: Ініціалізацію програмного ключа виконано успішно.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/465198ce3:/stoken.c#l185
en: Enter software token PIN.
uk: Введіть пінкод програмного ключа.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/465198ce3:/stoken.c#l189
en: PIN:
uk: Пінкод:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/465198ce3:/stoken.c#l216
en: Invalid PIN format; try again.
uk: Некоректний формат пінкоду; повторіть спробу.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/465198ce3:/stoken.c#l299
en: Generating RSA token code
uk: Створюємо код ключа RSA

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/62558f59a:/tun-win32.c#l70
en: Error accessing registry key for network adapters
uk: Помилка під час спроби доступу до ключа реєстру для адаптерів мережі

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0be961a51:/tun-win32.c#l101
en: Cannot read %s\%s or is not string
uk: Не вдалося прочитати %s\%s або прочитані дані не є рядком

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/60d1f092e:/tun-win32.c#l118
en: %s\ComponentId is unknown '%s'
uk: %s\Невідомий ComponentId «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0be961a51:/tun-win32.c#l114
en: Found %s at %s
uk: Знайдено %s у %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0be961a51:/tun-win32.c#l131
en: Cannot open registry key %s
uk: Не вдалося відкрити ключ реєстру %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0be961a51:/tun-win32.c#l142
en: Cannot read registry key %s\%s or is not string
uk: Не вдалося прочитати ключ реєстру %s\%s або прочитані дані не є рядком

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/6096fb0e4:/tun-win32.c#l186
en: GetAdapterIndex() failed: %s
    Falling back to GetAdaptersInfo()
uk: Помилка GetAdapterIndex(): %s
    Повертаємося до GetAdaptersInfo()

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/6096fb0e4:/tun-win32.c#l200
en: GetAdaptersInfo() failed: %s
uk: Помилка GetAdaptersInfo(): %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0c10442fa:/tun-win32.c#l256
en: GetAdaptersAddresses() failed: %s
uk: Помилка GetAdaptersAddresses(): %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0c10442fa:/tun-win32.c#l286
en: Adapter "%S" / %ld is UP and using our IPv%d address. Cannot resolve.
uk: Адаптер «%S» / %ld перебуває у стані UP і використовує нашу адресу IPv%d. Вирішення проблеми неможливе.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0c10442fa:/tun-win32.c#l293
en: Adapter "%S" / %ld is DOWN and using our IPv%d address. We will reclaim the address from it.
uk: Адаптер «%S» / %ld перебуває у стані DOWN і використовує нашу адресу IPv%d. Ми заберемо цю адресу у нього.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/4a224cdfc:/tun-win32.c#l309
en: GetUnicastIpAddressTable() failed: %s
uk: Помилка GetUnicastIpAddressTable(): %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/4a224cdfc:/tun-win32.c#l330
en: DeleteUnicastIpAddressEntry() failed: %s
uk: Помилка DeleteUnicastIpAddressEntry(): %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/4a224cdfc:/tun-win32.c#l337
en: GetUnicastIpAddressTable() did not find matching address to reclaim
uk: GetUnicastIpAddressTable() не знайдено відповідної адреси для заміщення

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/7c7ad370b:/tun-win32.c#l129
en: Failed to open %s
uk: Не вдалося відкрити %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/60d1f092e:/tun-win32.c#l242
en: Opened tun device %S
uk: Відкрито пристрій tun %S

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/887c9d97e:/tun-win32.c#l184
en: Failed to obtain TAP driver version: %s
uk: Не вдалося отримати дані щодо версії драйвера TAP: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/7c7ad370b:/tun-win32.c#l146
en: Error: TAP-Windows driver v9.9 or greater is required (found %ld.%ld)
uk: Помилка: потрібна версія драйвера TAP-Windows 9.9 або новіша (виявлено %ld.%ld)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/887c9d97e:/tun-win32.c#l207
en: Failed to set TAP IP addresses: %s
uk: Не вдалося встановити IP-адреси TAP: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/887c9d97e:/tun-win32.c#l219 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/58e7ea69c:/tun-win32.c#l406
en: Failed to set TAP media status: %s
uk: Не вдалося встановити стан носія TAP: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/60d1f092e:/tun-win32.c#l303
en: Ignoring non-matching interface "%S"
uk: Ігноруємо невідповідний інтерфейс «%S»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/60d1f092e:/tun-win32.c#l326
en: Could not convert interface name to UTF-8
uk: Не вдалося перетворити назву інтерфейсу у кодування UTF-8

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b5ff6f3fb:/tun-win32.c#l468
en: Using %s device '%s', index %d
uk: Використовуємо пристрій %s «%s», індекс %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b5ff6f3fb:/tun-win32.c#l473
en: WARNING: Support for Wintun is experimental and may be unstable. If you
      encounter problems, install the TAP-Windows driver instead. See
      %s
uk: УВАГА: підтримка Wintun є експериментальною, тому робота може бути
      нестабільною. Якщо у вас виникають проблеми, встановіть драйвер
      TAP-Windows. Див. %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/60d1f092e:/tun-win32.c#l353
en: Could not construct interface name
uk: Не вдалося побудувати назву інтерфейсу

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a4d7bf9c5:/tun-win32.c#l393
en: Access denied creating Wintun adapter. Are you running with Administrator privileges?
uk: Під час спроби створення адаптера Wintun відмовлено у доступі. У вас справді є привілеї адміністратора?

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/48bd28aad:/tun-win32.c#l394
en: Neither Windows-TAP nor Wintun adapters were found. Is the driver installed?
uk: Не знайдено адаптерів ні Windows-TAP, ні Wintun. Чи встановлено драйвер?

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fa3a36f01:/tun-win32.c#l249
en: TAP device aborted connectivity. Disconnecting.
uk: Можливість з'єднання перервано пристроєм TAP. Розриваємо з'єднання.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/887c9d97e:/tun-win32.c#l249
en: Failed to read from TAP device: %s
uk: Не вдалося прочитати дані з пристрою TAP: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/887c9d97e:/tun-win32.c#l263
en: Failed to complete read from TAP device: %s
uk: Не вдалося повністю прочитати дані з пристрою TAP: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/87070617c:/tun-win32.c#l245
en: Wrote %ld bytes to tun
uk: Записано %ld байтів до tun

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/87070617c:/tun-win32.c#l255
en: Waiting for tun write...
uk: Очікуємо на запис до tun…

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/87070617c:/tun-win32.c#l258
en: Wrote %ld bytes to tun after waiting
uk: Записано %ld байтів до tun після очікування

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/887c9d97e:/tun-win32.c#l306
en: Failed to write to TAP device: %s
uk: Не вдалося виконати запис до пристрою TAP: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/cb1a342a4:/tun-win32.c#l285
en: Spawning tunnel scripts is not yet supported on Windows
uk: Підтримки породження скриптів тунелів у Windows ще не передбачено

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f8fbc0b30:/tun.c#l121
en: Could not open /dev/tun for plumbing
uk: Не вдалося відкрити /dev/tun для вимірювання

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f8fbc0b30:/tun.c#l125
en: Can't push IP
uk: Не вдалося надіслати IP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f8fbc0b30:/tun.c#l135
en: Can't set ifname
uk: Не вдалося встановити назву інтерфейсу

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b056e27c9:/tun.c#l109
en: Can't open %s: %s
uk: Не вдалося відкрити %s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0f15f33b7:/tun.c#l152
en: Can't plumb %s for IPv%d: %s
uk: Не вдалося виміряти %s для IPv%d: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/720c63e28:/tun.c#l139
en: open /dev/tun
uk: відкрити /dev/tun

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/720c63e28:/tun.c#l145
en: Failed to create new tun
uk: Не вдалося створити tun

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/720c63e28:/tun.c#l151
en: Failed to put tun file descriptor into message-discard mode
uk: Не вдалося перевести дескриптор файла tun у режим message-discard

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/4b960afd1:/tun.c#l183
en: tun device is unsupported on this platform
uk: Підтримки пристрою tun на цій платформі не передбачено

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/eef00ae2f:/tun.c#l432 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0f484d6c7:/tun.c#l619
en: Failed to open tun device: %s
uk: Не вдалося відкрити пристрій tun: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ebc9e59a3:/tun.c#l244
en: Failed to bind local tun device (TUNSETIFF): %s
uk: Не вдалося пов'язати локальний пристрій тунелю (TUNSETIFF): %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ebc9e59a3:/tun.c#l248
en: To configure local networking, openconnect must be running as root
    See %s for more information
uk: Для налаштовування локальної мережі openconnect має бути запущено від імені root.
    Див. %s, щоб дізнатися більше

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/898246b25:/tun.c#l294
en: Invalid interface name '%s'; must match 'utun%%d' or 'tun%%d'
uk: Некоректна назва інтерфейсу — «%s»; має бути «utun%%d» або «tun%%d»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/898246b25:/tun.c#l303
en: Failed to open SYSPROTO_CONTROL socket: %s
uk: Не вдалося відкрити сокет SYSPROTO_CONTROL: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/898246b25:/tun.c#l312
en: Failed to query utun control id: %s
uk: Не вдалося опитати систему щодо ідентифікатора керування utun: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/5b9c521a9:/tun.c#l343
en: Failed to allocate utun device name
uk: Не вдалося розмістити у пам'яті назву пристрою utun

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/5b9c521a9:/tun.c#l354
en: Failed to connect utun unit: %s
uk: Не вдалося встановити з'єднання із модулем utun: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/422e196ae:/tun.c#l508
en: Invalid interface name '%s'; must match 'tun%%d'
uk: Некоректна назва інтерфейсу — «%s»; має бути «tun%%d»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/422e196ae:/tun.c#l518
en: Cannot open '%s': %s
uk: Не вдалося відкрити %s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/9b6885730:/tun.c#l464
en: Failed to make tun socket nonblocking: %s
uk: Не вдалося зробити сокет tun неблокувальним: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0f484d6c7:/tun.c#l664
en: socketpair failed: %s
uk: Помилка socketpair: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0f484d6c7:/tun.c#l669
en: fork failed: %s
uk: Помилка fork: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/9186ea2ae:/tun.c#l580
en: (script)
uk: (скрипт)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/87070617c:/tun.c#l436
en: Failed to write incoming packet: %s
uk: Не вдалося записати вхідний пакет: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c6ef11969:/vhost.c#l77
en: Failed to set vring #%d size: %s
uk: Не вдалося встановити розмір vring %d: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c6ef11969:/vhost.c#l85 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c6ef11969:/vhost.c#l97
en: Failed to set vring #%d base: %s
uk: Не вдалося встановити основу vring %d: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c6ef11969:/vhost.c#l107
en: Failed to set vring #%d RX backend: %s
uk: Не вдалося встановити модуль приймача vring %d: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c6ef11969:/vhost.c#l115
en: Failed to set vring #%d call eventfd: %s
uk: Не вдалося встановити дескриптор файла події виклику vring %d: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c6ef11969:/vhost.c#l124
en: Failed to set vring #%d kick eventfd: %s
uk: Не вдалося встановити дескриптор файла події відкидання vring %d: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/7b059e931:/vhost.c#l183
en: Failed to find virtual task size; search reached zero
uk: Не вдалося знайти розмір віртуального завдання; пошуком повернуто нуль

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/7b059e931:/vhost.c#l233
en: Detected virtual address range 0x%lx-0x%lx
uk: Виявлено діапазон віртуальних адрес 0x%lx-0x%lx

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c6ef11969:/vhost.c#l143
en: Not using vhost-net due to low queue length %d
uk: Не використовуємо vhost-net через низьку довжину черги, %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c6ef11969:/vhost.c#l157
en: Failed to open /dev/vhost-net: %s
uk: Не вдалося відкрити /dev/vhost-net: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c6ef11969:/vhost.c#l164
en: Failed to set vhost ownership: %s
uk: Не вдалося встановити власника vhost: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c6ef11969:/vhost.c#l173
en: Failed to get vhost features: %s
uk: Не вдалося отримати можливості vhost: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c6ef11969:/vhost.c#l178
en: vhost-net lacks required features: %llx
uk: vhost-net не вистачає потрібних можливостей: %llx

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c6ef11969:/vhost.c#l186
en: Failed to set vhost features: %s
uk: Не вдалося встановити можливості vhost: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c6ef11969:/vhost.c#l194
en: Failed to open vhost kick eventfd: %s
uk: Не вдалося відкрити дескриптор файла події відкидання vhost: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c6ef11969:/vhost.c#l201
en: Failed to open vhost call eventfd: %s
uk: Не вдалося відкрити дескриптор файла події виклику vhost: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c6ef11969:/vhost.c#l219
en: Failed to set vhost memory map: %s
uk: Не вдалося встановити прив'язку до пам'яті vhost: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c6ef11969:/vhost.c#l242
en: Failed to set tun sndbuf: %s
uk: Не вдалося встановити sndbuf tun: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c6ef11969:/vhost.c#l247
en: Using vhost-net for tun acceleration, ring size %d
uk: Використовуємо vhost-net для прискорення tun, розмір кільця %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c6ef11969:/vhost.c#l332
en: Error: vhost gave back invalid descriptor %d, len %d
uk: Помилка: vhost повернуто некоректний дескриптор %d, довжина %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c6ef11969:/vhost.c#l342
en: vhost gave back empty descriptor %d
uk: vhost повернуто порожній дескриптор %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c6ef11969:/vhost.c#l353
en: Free TX packet %p [%d] [used %d]
uk: Вільний пакет передавання %p [%d] [використано %d]

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c6ef11969:/vhost.c#l365
en: RX packet %p(%d) [%d] [used %d]
uk: Пакет отримання %p(%d) [%d] [використано %d]

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c6ef11969:/vhost.c#l413
en: Queue TX packet %p at desc %d avail %d
uk: Пакет передавання черги %p із описом %d, доступно %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c6ef11969:/vhost.c#l421
en: Queue RX packet %p at desc %d avail %d
uk: Пакет отримання черги %p із описом %d, доступно %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c6ef11969:/vhost.c#l456
en: Immediate wake because vhost ring moved on from 0x%x to 0x%x
uk: Негайне пробудження через пересування кільця vhost з 0x%x до 0x%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/fd8cfdfd3:/vhost.c#l536
en: Failed to kick vhost-net eventfd
uk: Не вдалося викинути дескриптор файла події vhost-net

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c6ef11969:/vhost.c#l482
en: Kick vhost ring
uk: Викинути кільце vhost

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/60d1f092e:/wintun.c#l75
en: Could not load wintun.dll
uk: Не вдалося завантажити wintun.dll

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/60d1f092e:/wintun.c#l90
en: Could not resolve functions from wintun.dll
uk: Не вдалося визначити назви функцій з wintun.dll

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/43f078d92:/wintun.c#l143
en: Loaded Wintun v%lu.%lu
uk: Завантажено Wintun v%lu.%lu

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/b056e27c9:/wintun.c#l146
en: Failed to create Wintun session: %s
uk: Не вдалося створити сеанс Wintun: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/9033a84be:/wintun.c#l173
en: Could not retrieve packet from Wintun adapter '%S': %s
uk: Не вдалося отримати пакет від адаптера Wintun «%S»: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/9033a84be:/wintun.c#l185
en: Drop oversized packet retrieved from Wintun adapter '%S' (%ld > %d)
uk: Відкинути пакет надмірного розміру від адаптера Wintun «%S» (%ld > %d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/9033a84be:/wintun.c#l200
en: Could not send packet through Wintun adapter '%S': %s
uk: Не вдалося надіслати пакет крізь адаптер Wintun «%S»: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/8d7853a7b:/xml.c#l97 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f18f58253:/xml.c#l88
en: Treating host "%s" as a raw hostname
uk: Вважаємо назву вузла «%s» простою

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/113965a85:/xml.c#l107
en: Failed to SHA1 existing file
uk: Не вдалося знайти суму SHA1 наявного файла

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/ab4abdcdf:/xml.c#l110
en: XML config file SHA1: %s
uk: SHA1 файла налаштувань XML: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f18f58253:/xml.c#l86
en: Failed to parse XML config file %s
uk: Не вдалося обробити файл налаштувань XML %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f18f58253:/xml.c#l123
en: Host "%s" has address "%s"
uk: Вузол «%s» має адресу «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f18f58253:/xml.c#l132
en: Host "%s" has UserGroup "%s"
uk: Вузол «%s» належить групі користувачів «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/f18f58253:/xml.c#l146
en: Host "%s" not listed in config; treating as raw hostname
uk: Вузла «%s» немає у списку налаштувань; вважаємо його простою назвою вузла

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c24046b93:/yubikey.c#l74
en: Failed to send "%s" to ykneo-oath applet: %s
uk: Не вдалося надіслати «%s» до аплету ykneo-oath: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c24046b93:/yubikey.c#l80
en: Invalid short response to "%s" from ykneo-oath applet
uk: Некоректна коротка відповідь на «%s» від аплету ykneo-oath

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a23f11ad9:/yubikey.c#l106
en: Failure response to "%s": %04x
uk: Відповідь із повідомленням щодо помилки у «%s»: %04x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0a24290ce:/yubikey.c#l151
en: select applet command
uk: вибрати команду для аплету

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0a24290ce:/yubikey.c#l162 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0a24290ce:/yubikey.c#l298
en: Unrecognised response from ykneo-oath applet
uk: Невідома відповідь від аплету ykneo-oath

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0a24290ce:/yubikey.c#l179
en: Found ykneo-oath applet v%d.%d.%d.
uk: Виявлено аплет ykneo-oath v%d.%d.%d.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a23f11ad9:/yubikey.c#l206
en: PIN required for Yubikey OATH applet
uk: Аплету OATH Yubikey потрібен пінкод

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/a23f11ad9:/yubikey.c#l211
en: Yubikey PIN:
uk: Пінкод Yubikey:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0a24290ce:/yubikey.c#l193
en: Failed to calculate Yubikey unlock response
uk: Не вдалося обчислити відповідь щодо розблокування Yubikey

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0a24290ce:/yubikey.c#l209
en: unlock command
uk: команда розблокування

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/9a7accaf7:/yubikey.c#l289
en: Trying truncated-char PBKBF2 variant of Yubikey PIN
uk: Намагаємося виконати варіант PBKBF2 із обрізаними символами для пінкоду Yubikey

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c24046b93:/yubikey.c#l146
en: Failed to establish PC/SC context: %s
uk: Не вдалося встановити контекст PC/SC: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c24046b93:/yubikey.c#l150
en: Established PC/SC context
uk: Встановлено контекст PC/SC

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c24046b93:/yubikey.c#l155 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c24046b93:/yubikey.c#l165
en: Failed to query reader list: %s
uk: Не вдалося опитати список читачів: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c24046b93:/yubikey.c#l180
en: Failed to connect to PC/SC reader '%s': %s
uk: Не вдалося встановити з'єднання із читачем PC/SC «%s»: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/973eed1ff:/yubikey.c#l341
en: Connected PC/SC reader '%s'
uk: Встановлено з'єднання із читачем PC/SC «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/973eed1ff:/yubikey.c#l346
en: Failed to obtain exclusive access to reader '%s': %s
uk: Не вдалося отримати ексклюзивний доступ до читача «%s»: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c24046b93:/yubikey.c#l232
en: list keys command
uk: команда списку ключів

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c24046b93:/yubikey.c#l262
en: Found %s/%s key '%s' on '%s'
uk: Знайдено ключ %s/%s «%s» на «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c24046b93:/yubikey.c#l279
en: Token '%s' not found on Yubikey '%s'. Searching for another Yubikey...
uk: Ключ «%s» не знайдено на Yubikey «%s». Шукаємо інший Yubikey…

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c24046b93:/yubikey.c#l319
en: Server is rejecting the Yubikey token; switching to manual entry
uk: Сервер відкидає ключ Yubikey; перемикаємося на введення вручну

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/c24046b93:/yubikey.c#l374
en: Generating Yubikey token code
uk: Створюємо код ключа Yubikey

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/973eed1ff:/yubikey.c#l515
en: Failed to obtain exclusive access to Yubikey: %s
uk: Не вдалося отримати ексклюзивний доступ до Yubikey: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/46b6bb885:/yubikey.c#l622
en: calculate command
uk: команда обчислення

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/0a24290ce:/yubikey.c#l488
en: Unrecognised response from Yubikey when generating tokencode
uk: Нерозпізнана відповідь від Yubikey під час створення коду ключа
