network-manager-openconnect - en to ca translation catalogue (1160 entries)

en: OpenConnect VPN client
ca: Client VPN OpenConnect

en: Client for Cisco AnyConnect SSL VPN virtual private networks
ca: Client per a xarxes privades virtuals Cisco AnyConnect SSL VPN

en: Support for configuring SSL VPN virtual private network connections using OpenConnect.
ca: Suport per a configurar connexions de xarxes privades virtuals SSL VPN usant l'OpenConnect.

en: Compatible with Cisco AnyConnect, Juniper and ocserv based networks.
ca: Compatible amb xarxes basades en Cisco AnyConnect, Juniper o ocserv.

en: The NetworkManager Developers
ca: L'equip de desenvolupament del NetworkManager

en: Connect to VPN “%s”
ca: Connecta a la VPN «%s»

en: Connect to VPN
ca: Connecta a VPN

en: <b>The certificate may be invalid or untrusted!</b>
ca: <b>El certificat pot ser no vàlid o no és de confiança!</b>

en: <b>Reason:
ca: <b>Motiu:

en: _Cancel
ca: _Cancel·la

en: I really know what I am doing
ca: Sé el que estic fent

en: Connect anyway
ca: Connecta igualment

en: _Close
ca: Tan_ca

en: VPN host
ca: Amfitrió VPN

en: C_onnect
ca: C_onnecta

en: Automatically start connecting next time
ca: La propera vegada comenceu connectant automàticament

en: Select a host to fetch the login form
ca: Seleccioneu un amfitrió per a recuperar el formulari d'accés

en: Contacting host, please wait…
ca: S'està connectant l'amfitrió…

en: _Login
ca: _Nom d'usuari

en: Save passwords
ca: Desa contrasenyes

en: Log
ca: Registre

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l158 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l139
en: Invalid cookie '%s'
ca: Galeta «%s» no vàlida

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l364
en: Found DNS server %s
ca: S'ha trobat el servidor DNS %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l675 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/f5.c#l679 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l965 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.gi
en: Unexpected %d result from server
ca: Resultat %d inesperat del servidor

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l825 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l1060 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l1170 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconn
en: Allocation failed
ca: L'assignació ha fallat

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l836 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l975 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l1095 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect
en: Short packet received (%d bytes)
ca: S'ha rebut un paquet petit (%d bytes)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l852 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l1197
en: Receive control packet of type %x:
ca: Rep el paquet de control del tipus %x:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l859 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2702
en: Received data packet of %d bytes
ca: S'ha rebut el paquet de dades de %d bytes

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l902 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1105 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l1184 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnec
en: SSL wrote too few bytes! Asked for %d, sent %d
ca: SSL ha escrit molt pocs bytes! S'ha preguntat per %d, s'ha enviat %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l920 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1133 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l1118 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnec
en: CSTP rekey due
ca: S'espera la reclau CSTP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l927 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1140 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l1125 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnec
en: Rehandshake failed; attempting new-tunnel
ca: Reencaixada errònia; s'està intentant un túnel nou

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l941
en: TCP reconnect failed
ca: Ha fallat la reconnexió TCP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l957
en: Send TCP DPD
ca: Envia TCP DPD

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l974
en: Send TCP Keepalive
ca: Envia TCP Keepalive

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l990
en: Sending DTLS off packet
ca: S'està enviant DTLS fora del paquet

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l1000 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1219 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l1201
en: Sending uncompressed data packet of %d bytes
ca: S'està enviant un paquet de dades descomprimides de %d bytes

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l1038 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l259 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ppp.c#l1790
en: Attempt new DTLS connection
ca: Intenta una connexió nova DTLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l1084
en: DTLS session established
ca: Sessió DTLS establerta

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l1111
en: Received unknown DTLS packet
ca: S'ha rebut un paquet DTLS desconegut

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l1188 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l294
en: Received DTLS packet 0x%02x of %d bytes
ca: Rebuts 0x%02x paquets DTLS de %d bytes

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l1212 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l358
en: DTLS rekey due
ca: S'espera la reclau DTLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l1219 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l365
en: DTLS Rehandshake failed; reconnecting.
ca: Reencaixat DTLS fallat; s'està reconnectant.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l1228 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l374
en: DTLS Dead Peer Detection detected dead peer!
ca: El detector de parells morts DTLS ha detectat un parell mort!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l1234 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l380
en: Send DTLS DPD
ca: Envia DPD DTLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l1238 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l385
en: Failed to send DPD request. Expect disconnect
ca: Error en enviar la sol·licitud DPD. S'esperava la desconnexió

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l1277 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l452
en: Sent DTLS packet of %d bytes; DTLS send returned %d
ca: S'ha enviat el paquet DTLS de %d bytes; DTLS envia %d retornats

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l1303 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l813 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/f5.c#l714 https://git.infradead.org/users/dwmw2
en: Logout failed.
ca: Sortida de sessió errònia.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/array.c#l1305 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l815 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/f5.c#l716 https://git.infradead.org/users/dwmw2
en: Logout successful.
ca: Sortida de sessió amb èxit.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l104
en: Destination form field %s was specified; assuming SAML %s authentication is complete.
ca: S'ha especificat el camp del formulari de destinació %s; ha finalitzat l'autenticació SAML %s.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l152
en: SAML %s authentication is required via %s
ca: L'autenticació SAML %s és necessària mitjançant %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l158
en: When SAML authentication is complete, specify destination form field by appending :field_name to login URL.
ca: Quan ha finalitzat l'autenticació SAML, especifiqueu el camp del formulari de destinació afegint :nom_camp a l'URL d'inici de sessió.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l173
en: Please enter your username and password
ca: Introduïu el vostre nom d'usuari i contrasenya

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l184
en: Username
ca: Nom d'usuari

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l201
en: Password
ca: Contrasenya

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l270
en: Challenge:
ca: Desafiament:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l373
en: GlobalProtect login returned unexpected argument value arg[%d]=%s
ca: L'inici de sessió GlobalProtect ha retornat el valor d'argument inesperat arg[%d]=%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l379
en: GlobalProtect login returned %s=%s (expected %s)
ca: Nom d'usuari retornat GlobalProtect %s=%s (esperat %s)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l385
en: GlobalProtect login returned empty or missing %s
ca: El nom d'usuari retornat GlobalProtect està buit o s'ha perdut %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l389
en: GlobalProtect login returned %s=%s
ca: Nom d'usuari retornat GlobalProtect %s=%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l445
en: Please select GlobalProtect gateway.
ca: Seleccioneu passarel·la Globalprotect.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l455
en: GATEWAY:
ca: PASSAREL·LA:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l478
en: Ignoring portal's HIP report interval (%d minutes), because interval is already set to %d minutes.
ca: S'està ignorant l'interval de l'informe HIP del portal (%d minuts), perquè l'interval ja està establert a %d minuts.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l482
en: Portal set HIP report interval to %d minutes).
ca: El portal estableix l'interval de l'informe HIP a %d minuts).

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l535
en: %d gateway servers available:
ca: %d servidors de passarel·la disponibles:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l562
en: GlobalProtect portal configuration lists no gateway servers.
ca: La configuració del portal GlobalProtect no llista cap servidor de passarel·la.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l658 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-juniper.c#l583 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l763 https://git.infradead.org/use
en: Failed to generate OTP tokencode; disabling token
ca: Error en generar el codi de testimoni OTP; s'està inhabilitant el testimoni

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-globalprotect.c#l762
en: Server is neither a GlobalProtect portal nor a gateway.
ca: El servidor no és ni un portal GlobalProtect ni una passarel·la.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-html.c#l117
en: Ignoring unknown form submit item '%s'
ca: S'està ignorant l'element desconegut «%s» enviat pel formulari

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-html.c#l128
en: Ignoring unknown form input type '%s'
ca: S'està ignorant el tipus d'entrada desconeguda «%s» al formulari

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-html.c#l138
en: Discarding duplicate option '%s'
ca: S'està descartant l'opció duplicada «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-html.c#l216 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l463
en: Cannot handle form method='%s', action='%s'
ca: No es pot gestionar el mètode = «%s» al formulari, acció = «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-html.c#l278
en: Unknown textarea field: '%s'
ca: Camp desconegut d'àrea de text: «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-juniper.c#l107
en: Failed to allocate memory for communication with TNCC
ca: Error en assignar memòria per a comunicar-se amb TNCC

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-juniper.c#l112
en: Failed to send command to TNCC
ca: Error en enviar l'ordre d'inici a TNCC

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-juniper.c#l174
en: TNCC support not implemented yet on Windows
ca: El suport TNCC no està implementat encara en Windows

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-juniper.c#l188
en: No DSPREAUTH cookie; not attempting TNCC
ca: Sense la galeta DSPREAUTH; no s'intentarà TNCC

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-juniper.c#l242
en: Failed to exec TNCC script %s: %s
ca: Error en executar el script TNCC %s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-juniper.c#l259
en: Sent start; waiting for response from TNCC
ca: S'ha enviat l'inici; espereu la resposta des de TNCC

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-juniper.c#l266
en: Failed to read response from TNCC
ca: Error en llegir la resposta des de TNCC

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-juniper.c#l273
en: Received unsuccessful %s response from TNCC
ca: S'ha rebut la resposta incorrecta %s des de TNCC

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-juniper.c#l279
en: TNCC response 200 OK
ca: Resposta TNCC 200 OK

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-juniper.c#l286
en: Second line of TNCC response: '%s'
ca: Segona línia de la resposta TNCC: «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-juniper.c#l295
en: Got new DSPREAUTH cookie from TNCC: %s
ca: S'ha obtingut la nova galeta DSPREAUTH des de TNCC: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-juniper.c#l308
en: Got reauth interval from TNCC: %d seconds
ca: S'ha obtingut un interval de reautenticació de TNCC: %d segons

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-juniper.c#l321
en: Unexpected non-empty line from TNCC after DSPREAUTH cookie: '%s'
ca: Línia no buida inesperada de TNCC després de la galeta DSPREAUTH:  «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-juniper.c#l327
en: Too many non-empty lines from TNCC after DSPREAUTH cookie
ca: Massa línies no buides de TNCC després de la galeta DSPREAUTH

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-juniper.c#l499 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/f5.c#l155
en: Failed to parse HTML document
ca: Error en analitzar el document d'HTML

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-juniper.c#l516
en: Failed to find or parse web form in login page
ca: Error en trobar o analitzar el formulari web a la pàgina d'accés

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth-juniper.c#l564 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/f5.c#l175
en: Dumping unknown HTML form:
ca: S'està bolcant el formulari HTML desconegut:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l123
en: Form choice has no name
ca: El formulari triat no té nom

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l206
en: name %s not input
ca: nom %s sense entrada

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l213
en: No input type in form
ca: Formulari sense tipus d'entrada

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l225
en: No input name in form
ca: Formulari sense nom d'entrada

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l257
en: Unknown input type %s in form
ca: Tipus d'entrada desconegut %s al formulari

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l599 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l187
en: Empty response from server
ca: Resposta buida des del servidor

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l610 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l262
en: Failed to parse server response
ca: Error en analitzar la resposta del servidor

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l612 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/f5.c#l257 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/f5.c#l299 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/b
en: Response was:%s
ca: La resposta ha estat: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l634
en: Received <client-cert-request> when not expected.
ca: S'ha rebut <client-cert-request> quan no s'esperava.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l687
en: XML response has no "auth" node
ca: La resposta XML no té el node «auth»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l720
en: Asked for password but '--no-passwd' set
ca: S'ha preguntat per la contrasenya però està configurat «--no-passwd»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1042
en: Not downloading XML profile because SHA1 already matches
ca: No s'està descarregant el perfil XML, ja que SHA1 concorda realment

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1048 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l348 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l899
en: Failed to open HTTPS connection to %s
ca: Error en obrir la connexió HTTPS amb %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1070
en: Failed to send GET request for new config
ca: Error en enviar una sol·licitud GET per una configuració nova

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1094
en: Downloaded config file did not match intended SHA1
ca: El fitxer de configuració descarregat no concorda amb la SHA1 desitjada

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1099
en: Downloaded new XML profile
ca: Perfil XML nou descarregat

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1110 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1162
en: Error: Running the 'Cisco Secure Desktop' trojan on this platform is not yet implemented.
ca: Error: L'execució del cavall de Troia «Cisco Secure Desktop» no està implementada encara.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1121 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/mainloop.c#l137
en: Failed to set gid %ld: %s
ca: No s'ha pogut establir el gid %ld: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1128 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/mainloop.c#l143
en: Failed to set groups to %ld: %s
ca: No s'han pogut establir els grups a %ld: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1135 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/mainloop.c#l149
en: Failed to set uid %ld: %s
ca: No s'ha pogut establir l'uid %ld: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1142
en: Invalid user uid=%ld: %s
ca: Usuari no vàlid uid=%ld: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1149
en: Failed to change to CSD home directory '%s': %s
ca: Error en canviar al directori d'inici CSD «%s»: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1171
en: Error: Server asked us to run CSD hostscan.
    You need to provide a suitable --csd-wrapper argument.
ca: Error: El servidor us ha preguntat per a executar l'escàner d'amfitrions CSD.
    Cal que proporcioneu un argument «--csd-wrapper» adequat.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1178
en: Error: Server asked us to download and run a 'Cisco Secure Desktop' trojan.
    This facility is disabled by default for security reasons, so you may wish to enable it.
ca: Error: El servidor us ha preguntat per a descarregar i executar el cavall de Troia «Cisco Secure Desktop».
    Aquesta opció està desactivada per defecte per raons de seguretat, però podeu habilitar-la.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1207
en: Temporary directory '%s' is not writable: %s
ca: El directori temporal «%s» no té permisos d'escriptura: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1215
en: Failed to open temporary CSD script file: %s
ca: Error en obrir temporalment el fitxer script CSD: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1224
en: Failed to write temporary CSD script file: %s
ca: Error en escriure temporalment al fitxer script CSD: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1245
en: CSD script '%s' exited abnormally
ca: El script CSD «%s» ha acabat de forma anòmala

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1251
en: CSD script '%s' returned non-zero status: %d
ca: El script CSD «%s» ha retornat un estat diferent de zero: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1256
en: Authentication may fail. If your script is not returning zero, fix it.
    Future versions of openconnect will abort on this error.
ca: Pot fallar l'autenticació. Si el vostre script no torna zero, corregiu-lo.
    Les versions futures d'openconnect s'aturaran amb aquest error.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1288
en: Warning: you are running insecure CSD code with root privileges
    	 Use command line option "--csd-user"
ca: AVÍS: Esteu executant codi no segur CSD amb privilegis d'administrador
    	 Utilitzeu l'opció de la línia d'ordres «--csd-user»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1348
en: Failed to exec CSD script %s
ca: Error en executar el script CSD %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1368
en: Unknown response from server
ca: Resposta desconeguda des del servidor

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1498
en: Server requested SSL client certificate after one was provided
ca: El servidor ha demanat el certificat de client SSL després que el primer fou enviat

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1502
en: Server requested SSL client certificate; none was configured
ca: El servidor ha demanat el certificat de client SSL; cap certificat ha estat configurat

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1551
en: XML POST enabled
ca: POST XML habilitat

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1575
en: Couldn't fetch CSD stub. Proceeding anyway with CSD wrapper script.
ca: No s'ha pogut obtenir el stub del CSD. S'està procedint de totes maneres amb l'script d'embolcall del CSD.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/auth.c#l1603
en: Refreshing %s after 1 second...
ca: S'està refrescant %s després d'1 segon...

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/compat.c#l250
en: (error 0x%lx)
ca: (Error 0x%lx)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/compat.c#l253
en: (Error while describing error!)
ca: (Error mentre es descrivia l'error!)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/compat.c#l276
en: ERROR: Cannot initialize sockets
ca: ERROR: No es poden inicialitzar els sòcols

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l292
en: CRITICAL ERROR: DTLS master secret is uninitialised. Please report this.
ca: ERROR CRÍTIC: el secret mestre DTLS no està inicialitzat. Informeu-ne.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l325
en: Error creating HTTPS CONNECT request
ca: Error mentre es crea la sol·licitud CONNEXIÓ HTTPS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l341
en: Error fetching HTTPS response
ca: Error en recollir la resposta HTTPS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l368
en: VPN service unavailable; reason: %s
ca: Servei VPN no disponible; motiu: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l373
en: Got inappropriate HTTP CONNECT response: %s
ca: S'ha obtingut la resposta inapropiada CONNEXIÓ HTTP: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l380
en: Got CONNECT response: %s
ca: S'ha obtingut la resposta CONNEXIÓ: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l416 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l425
en: No memory for options
ca: No hi ha memòria per a les opcions

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l454
en: X-DTLS-Session-ID not 64 characters; is: "%s"
ca: X-DTLS-Session-ID no són 64 caràcters; són: «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l472
en: X-DTLS-Session-ID is invalid; is: "%s"
ca: X-DTLS-Session-ID és no vàlid; és: «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l491
en: Unknown DTLS-Content-Encoding %s
ca: Desconegut DTLS-Content-Encoding %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l566
en: Unknown CSTP-Content-Encoding %s
ca: Desconegut CSTP-Content-Encoding %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l643
en: No MTU received. Aborting
ca: Cap MTU rebut. S'està avortant

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l664
en: CSTP connected. DPD %d, Keepalive %d
ca: CSTP connectat. DPD %d, Keepalive %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l744
en: Compression setup failed
ca: La configuració de la compressió ha fallat

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l761
en: Allocation of deflate buffer failed
ca: L'assignació de la memòria intermèdia de desinflat ha fallat

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l823
en: inflate failed
ca: la inflació ha fallat

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l846
en: LZS decompression failed: %s
ca: La descompressió LZS ha fallat: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l859
en: LZ4 decompression failed
ca: La descompressió LZ4 ha fallat

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l866
en: Unknown compression type %d
ca: Tipus de compressió desconegut %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l871
en: Received %s compressed data packet of %d bytes (was %d)
ca: S'han rebut %s paquets de dades comprimides de %d bytes (eren %d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l891
en: deflate failed %d
ca: la deflació ha fallat %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l988
en: Unexpected packet length. SSL_read returned %d but packet is
ca: Paquet gran inesperat. SSL_read mostra %d però el paquet és

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1002
en: Got CSTP DPD request
ca: S'ha rebut la petició DPD CSTP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1008
en: Got CSTP DPD response
ca: S'ha rebut la resposta DPD CSTP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1013
en: Got CSTP Keepalive
ca: S'ha rebut Keepalive CSTP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1018 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l958
en: Received uncompressed data packet of %d bytes
ca: S'ha rebut paquet de dades descomprimides de %d bytes

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1035
en: Received server disconnect: %02x '%s'
ca: S'ha rebut una desconnexió del servidor: %02x «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1038
en: Received server disconnect
ca: S'ha rebut una desconnexió del servidor

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1046
en: Compressed packet received in !deflate mode
ca: S'ha rebut paquet comprimit! Mode desinflat

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1055
en: received server terminate packet
ca: s'ha rebut el paquet de terminació del servidor

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1062
en: Unknown packet %02x %02x %02x %02x %02x %02x %02x %02x
ca: Paquet desconegut %02x %02x %02x %02x %02x %02x %02x %02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1151 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l1136 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2880
en: CSTP Dead Peer Detection detected dead peer!
ca: El detector de parells morts CSTP ha detectat un parell mort!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1155 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l1232 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l1053 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnec
en: Reconnect failed
ca: Reconnexió errònia

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1171 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l1156 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2901
en: Send CSTP DPD
ca: Envia DPD CSTP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1183 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l1167 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2913
en: Send CSTP Keepalive
ca: Envia Keepalive CSTP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1208
en: Sending compressed data packet of %d bytes (was %d)
ca: S'està enviant un paquet de dades comprimides de %d bytes (eren %d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1259
en: Send BYE packet: %s
ca: Envia paquet BYE: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/cstp.c#l1266
en: Short write writing BYE packet
ca: Escriptura incompleta escrivint un paquet BYE

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/digest.c#l252
en: Attempting Digest authentication to proxy
ca: S'està intentant autenticar el resum per al servidor intermediari

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/digest.c#l255
en: Attempting Digest authentication to server '%s'
ca: S'està intentant autenticar el resum per al servidor «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l105
en: DTLS connection attempted with an existing fd
ca: Connexió DTLS intentada amb un FD

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l111 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l186
en: No DTLS address
ca: Sense adreça DTLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l118
en: Server offered no DTLS cipher option
ca: El servidor no ha oferit cap opció de xifrat DTLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l125
en: No DTLS when connected via proxy
ca: Sense DTLS quan es connecta amb un servidor intermediari

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l197
en: DTLS initialised. DPD %d, Keepalive %d
ca: DTLS inicialitzades. DPD %d, Keepalive %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l217 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l521
en: Unknown packet (len %d) received: %02x %02x %02x %02x...
ca: S'ha rebut un paquet desconegut  (longitud %d): %02x %02x %02x %02x...

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l224
en: TOS this: %d, TOS last: %d
ca: TOS aquest: %d, TOS últim: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l308
en: Got DTLS DPD request
ca: S'ha obtingut la petició DPD DTLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l314
en: Failed to send DPD response. Expect disconnect
ca: Error en enviar la resposta DPD. S'esperava desconnexió

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l318
en: Got DTLS DPD response
ca: S'ha obtingut la resposta DPD DTLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l322
en: Got DTLS Keepalive
ca: S'ha obtingut Keepalive DTLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l328
en: Compressed DTLS packet received when compression not enabled
ca: S'ha rebut paquet DTLS comprimit quan la compressió no està habilitada

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l336
en: Unknown DTLS packet type %02x, len %d
ca: Paquet desconegut DTLS de tipus %02x, longitud %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l398
en: Send DTLS Keepalive
ca: Envia Keepalive DTLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l403
en: Failed to send keepalive request. Expect disconnect
ca: Error en enviar la sol·licitud keepalive. S'esperava desconnexió

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l500
en: Initiating MTU detection (min=%d, max=%d)
ca: S'està iniciant la detecció de la MTU (min=%d, max=%d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l534
en: Sending MTU DPD probe (%u bytes)
ca: S'està enviant la sonda DPD MTU (%u bytes)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l538
en: Failed to send DPD request (%d %d)
ca: No s'ha pogut enviar la demanda DPD (%d %d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l561
en: Too long time in MTU detect loop; assuming negotiated MTU.
ca: Temps massa llarg al bucle de detecció del MTU; s'està assumint la MTU negociada.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l565
en: Too long time in MTU detect loop; MTU set to %d.
ca: Temps massa llarg al bucle de detecció del MTU; es configura MTU com %d.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l582
en: Received unexpected packet (%.2x) in MTU detection; skipping.
ca: S'ha rebut un paquet inesperat (%.2x) a la detecció del MTU; s'ignorarà.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l589
en: No response to size %u after %d tries; declare MTU is %u
ca: No hi ha cap resposta a la mida %u després de %d intents; declarar que la MTU és %u

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l596
en: Failed to recv DPD request (%d)
ca: No s'ha pogut rebre la demanda DPD (%d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l600
en: Received MTU DPD probe (%u bytes)
ca: Rebuda la sonda DPD MTU (%u bytes)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l653
en: Detected MTU of %d bytes (was %d)
ca: S'ha detectat MTU de %d bytes (era %d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/dtls.c#l656
en: No change in MTU after detection (was %d)
ca: Cap canvi al MTU després de la detecció (era %d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp-seqno.c#l61
en: Accepting expected ESP packet with seq %u
ca: S'està acceptant el paquet esperat ESP amb seqüència %u

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp-seqno.c#l91
en: Accepting later-than-expected ESP packet with seq %u (expected %<PRIu64>)
ca: S'està acceptant el paquet ESP més tard del que s'esperava amb seqüència %u (s'esperava %<PRIu64>)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp-seqno.c#l104
en: Discarding ancient ESP packet with seq %u (expected %<PRIu64>)
ca: S'està descartant el paquet antic ESP amb seqüència %u (s'esperava %<PRIu64>)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp-seqno.c#l109
en: Tolerating ancient ESP packet with seq %u (expected %<PRIu64>)
ca: S'està tolerant el paquet antic ESP amb seqüència %u (s'esperava %<PRIu64>)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp-seqno.c#l118
en: Discarding replayed ESP packet with seq %u
ca: S'està descartant el paquet repetit ESP amb seqüència %u

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp-seqno.c#l123
en: Tolerating replayed ESP packet with seq %u
ca: S'està tolerant el paquet repetit ESP amb seqüència %u

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp-seqno.c#l136
en: Accepting out-of-order ESP packet with seq %u (expected %<PRIu64>)
ca: S'està acceptant el paquet ESP fora de rang amb seqüència %u (s'esperava %<PRIu64>)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l68
en: Parameters for %s ESP: SPI 0x%08x
ca: Paràmetres per a ESP %s: SPI 0x%08x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l71
en: ESP encryption type %s key 0x%s
ca: Xifrat ESP del tipus %s clau 0x%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l74
en: ESP authentication type %s key 0x%s
ca: Autenticació ESP del tipus %s clau 0x%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l93
en: incoming
ca: entrant

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l94
en: outgoing
ca: sortint

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l96 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l150
en: Send ESP probes
ca: Envia sondejos ESP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l197
en: Received ESP packet from old SPI 0x%x, seq %u
ca: S'ha rebut paquet ESP amb un antic SPI 0x%x, amb seqüència  %u

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l203
en: Received ESP packet with invalid SPI 0x%08x
ca: S'ha rebut paquet ESP amb no vàlida SPI 0x%08x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l231
en: Invalid padding length %02x in ESP
ca: Longitud de farciment %02x no reconeguda en ESP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l243
en: Invalid padding bytes in ESP
ca: Bytes de farciment no vàlids en ESP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l252
en: ESP session established with server
ca: Sessió ESP establerta amb el servidor

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l263
en: Failed to allocate memory to decrypt ESP packet
ca: Error en assignar memòria per a desxifrar el paquet ESP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l269
en: LZO decompression of ESP packet failed
ca: Error en la descompressió LZO del paquet ESP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l275
en: LZO decompressed %d bytes into %d
ca: Descompressió LZO de %d bytes dintre %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l289
en: Rekey not implemented for ESP
ca: Reclau no implementada per a ESP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l293
en: ESP detected dead peer
ca: ESP ha detectat parell mort

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l301
en: Send ESP probes for DPD
ca: Envia sondejos ESP a DPD

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l308
en: Keepalive not implemented for ESP
ca: Keepalive no està implementat per a ESP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l380
en: Requeueing failed ESP send: %s
ca: S'està tornant a posar en cua l'enviament ESP que ha fallat: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l387
en: Failed to send ESP packet: %s
ca: Error en enviar el paquet ESP: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l462
en: Failed to generate random keys for ESP
ca: No s'han pogut generar claus aleatòries per a ESP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/esp.c#l469
en: Failed to generate initial IV for ESP
ca: No s'ha pogut generar el IV inicial per a ESP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/fortinet.c#l378 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l384
en: Idle timeout is %d minutes.
ca: El temps d'espera és %d minuts.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l194
en: Deferring DTLS resumption until CSTP generates a PSK
ca: Posposa la reactivació de DTLS fins que CSTP generi un PSK

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l202
en: Failed to generate DTLS priority string
ca: Error en generar la cadena de prioritat DTLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l210 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l304 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l356
en: Failed to set DTLS priority: '%s': %s
ca: Error en establir la prioritat DTLS: «%s»: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l231
en: Failed to allocate credentials: %s
ca: Error en assignar credencials:  %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l244
en: Failed to generate DTLS key: %s
ca: Error en generar la clau DTLS: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l258
en: Failed to set DTLS key: %s
ca: Error en establir la clau DTLS: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l266
en: Failed to set DTLS PSK credentials: %s
ca: Error en establir les credencials PSK DTLS: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l294
en: Unknown DTLS parameters for requested CipherSuite '%s'
ca: Paràmetres DTLS desconeguts en l'entorn de xifrat demanat «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l320
en: Failed to set DTLS session parameters: %s
ca: Error en establir els paràmetres de la sessió DTLS: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l382
en: GnuTLS used %d ClientHello random bytes; this should never happen
ca: GnuTLS utilitzat per %d ClientHello bytes aleatoris; això mai hauria de passar

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l400
en: GnuTLS sent insecure ClientHello random. Upgrade to 3.6.13 or newer.
ca: GnuTLS ha enviat un ClientHello aleatori. Actualitzeu a la 3.6.13 o més recent.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l416
en: Failed to initialize DTLS: %s
ca: Error en inicialitzar DTLS: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l484 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l645
en: Peer MTU %d too small to allow DTLS
ca: Parell MTU %d massa petit per a permetre DTLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l493 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l656
en: DTLS MTU reduced to %d
ca: MTU DTLS reduït a %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l504 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l665
en: DTLS session resume failed; possible MITM attack. Disabling DTLS.
ca: Ha fallat la continuació de la sessió DTLS; possible atac MITM. S'està inhabilitant DTLS.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l517
en: Failed to set DTLS MTU: %s
ca: Error en establir MTU DTLS: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l528
en: Established DTLS connection (using GnuTLS). Ciphersuite %s.
ca: Establerta la connexió DTLS (usant GnuTLS). Entorn de xifrat %s.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l534 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l683
en: DTLS connection compression using %s.
ca: Compressió de connexió DTLS usant %s.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l559 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l779 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l783
en: DTLS handshake timed out
ca: L'encaixada DTLS ha expirat

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l562
en: DTLS handshake failed: %s
ca: Error d'encaixat DTLS: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-dtls.c#l566
en: (Is a firewall preventing you from sending UDP packets?)
ca: (Un tallafoc impedeix que envieu paquets UDP?)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-esp.c#l57
en: Failed to initialise ESP cipher: %s
ca: Error en inicialitzar el xifrat de ESP: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-esp.c#l67
en: Failed to initialize ESP HMAC: %s
ca: Error en inicialitzar HMAC ESP: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-esp.c#l129 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-esp.c#l172
en: Failed to calculate HMAC for ESP packet: %s
ca: Error en calcular HMAC per al paquet ESP: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-esp.c#l136 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-esp.c#l166
en: Received ESP packet with invalid HMAC
ca: S'ha rebut el paquet ESP amb una HMAC no vàlida

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-esp.c#l148
en: Decrypting ESP packet failed: %s
ca: El desxifrat del paquet ESP ha fallat: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls-esp.c#l164
en: Failed to encrypt ESP packet: %s
ca: Error en xifrar el paquet ESP: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l116 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l267 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2489
en: Failed select() for TLS
ca: Ha fallat select() per TLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l369
en: Could not extract expiration time of certificate
ca: No es pot extraure la data de caducitat del certificat

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l374 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1702
en: Client certificate has expired at
ca: El certificat ha caducat a

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l377 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1708
en: Client certificate expires soon at
ca: El certificat del client caducarà aviat a

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l427 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l873
en: Failed to load item '%s' from keystore: %s
ca: Error en carregar l'element «%s» del magatzem de claus: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l439
en: Failed to open key/certificate file %s: %s
ca: Error en obrir el fitxer %s de clau/certificat: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l445
en: Failed to stat key/certificate file %s: %s
ca: Error en fer «stat» al fitxer %s de clau/certificat: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l454
en: Failed to allocate certificate buffer
ca: Error en assignar la memòria intermèdia del certificat

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l461
en: Failed to read certificate into memory: %s
ca: Error en llegir el certificat dins la memòria: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l493
en: Failed to setup PKCS#12 data structure: %s
ca: Error en configurar l'estructura de dades PKCS#12: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l516 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l631
en: Failed to decrypt PKCS#12 certificate file
ca: Error en desxifrar el certificat del fitxer PKCS#12

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l523 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l637
en: Enter PKCS#12 pass phrase:
ca: Introduïu la contrasenya PKCS#12:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l547
en: Failed to process PKCS#12 file: %s
ca: Error en processar el fitxer PKCS#12:  %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l559
en: Failed to load PKCS#12 certificate: %s
ca: Error en carregar el certificat PKCS#12: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l633
en: Could not initialise MD5 hash: %s
ca: No es pot inicialitzar el resum MD5:  %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l643
en: MD5 hash error: %s
ca: Error al resum MD5: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l701
en: Missing DEK-Info: header from OpenSSL encrypted key
ca: S'ha perdut DEK-Info: capçalera de la clau xifrada d'OpenSSL

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l708
en: Cannot determine PEM encryption type
ca: No es pot determinar el tipus de xifrat PEM

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l721
en: Unsupported PEM encryption type: %s
ca: Tipus de xifrat PEM no suportat: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l746 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l759
en: Invalid salt in encrypted PEM file
ca: Sal no vàlida al fitxer PEM xifrat

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l783
en: Error base64-decoding encrypted PEM file: %s
ca: Error de base64 en descodificar el fitxer PEM xifrat: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l791
en: Encrypted PEM file too short
ca: Fitxer PEM xifrat massa curt

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l819
en: Failed to initialise cipher for decrypting PEM file: %s
ca: Error en inicialitzar el xifrat per a desxifrar el fitxer PEM: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l830
en: Failed to decrypt PEM key: %s
ca: Error en desxifrar la clau PEM: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l882
en: Decrypting PEM key failed
ca: El desxifrat de la clau PEM ha fallat

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l889 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1488 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l502
en: Enter PEM pass phrase:
ca: Introduïu la contrasenya PEM:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1041
en: This binary built without system key support
ca: Aquest binari està muntat sense suport de claus de sistema

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1048
en: This binary built without PKCS#11 support
ca: Aquest binari està muntat sense suport de PKCS#11

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1098 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l419
en: Using PKCS#11 certificate %s
ca: S'està utilitzant el certificat %s PKCS#11

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1099
en: Using system certificate %s
ca: S'està usant el certificat de sistema %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1117
en: Error loading certificate from PKCS#11: %s
ca: Error en carregar el certificat de PKCS#11: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1118
en: Error loading system certificate: %s
ca: Error en carregar el certificat de sistema: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1129 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l933
en: Using certificate file %s
ca: S'està usant el certificat del fitxer %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1153
en: PKCS#11 file contained no certificate
ca: El fitxer PKCS#11 no conté cap certificat

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1179
en: No certificate found in file
ca: No s'ha trobat cap certificat al fitxer

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1184
en: Loading certificate failed: %s
ca: La càrrega del certificat ha fallat: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1200
en: Using system key %s
ca: S'està usant la clau de sistema %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1207 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1354
en: Error initialising private key structure: %s
ca: Error en inicialitzar l'estructura de la clau privada: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1218
en: Error importing system key %s: %s
ca: Error en importar la clau de sistema %s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1229 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1302 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1330
en: Trying PKCS#11 key URL %s
ca: S'està intentant PKCS#11 de clau URL %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1234
en: Error initialising PKCS#11 key structure: %s
ca: Error inicialitzant PKCS#11 d'estructura de clau: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1342
en: Error importing PKCS#11 URL %s: %s
ca: Error en importar  PKCS#11 URL %s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1349 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l655
en: Using PKCS#11 key %s
ca: S'està usant PKCS#11 clau %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1364
en: Error importing PKCS#11 key into private key structure: %s
ca: Error en importar clau  PKCS#11 dins de l'estructura de clau privada: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1382
en: Using private key file %s
ca: S'està usant el fitxer de clau privada %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1393 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l757
en: This version of OpenConnect was built without TPM support
ca: Aquesta versió d'OpenConnect ha sigut muntada sense suport de TPM

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1409
en: This version of OpenConnect was built without TPM2 support
ca: Aquesta versió d'OpenConnect ha sigut muntada sense suport de TPM2

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1430
en: Failed to interpret PEM file
ca: Error en interpretar el fitxer PEM

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1449
en: Failed to load PKCS#1 private key: %s
ca: Error en carregar la clau privada PKCS#1: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1462 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1476
en: Failed to load private key as PKCS#8: %s
ca: Error en carregar la clau privada com PKCS#8: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1484 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1517 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1083 https://git.infradead.org/users/dwmw2/ope
en: Failed to decrypt PKCS#8 certificate file
ca: Error en desxifrar el fitxer del certificat PKCS#8

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1509
en: Failed to determine type of private key %s
ca: Error en determinar el tipus de clau privada %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1521 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1093
en: Enter PKCS#8 pass phrase:
ca: Introduïu la contrasenya PKCS#8:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1537
en: Failed to get key ID: %s
ca: Error en obtenir la identificació de la clau: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1591
en: Error signing test data with private key: %s
ca: Error de dades de la prova de signatura amb la clau privada: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1607
en: Error validating signature against certificate: %s
ca: Error en validar la signatura del certificat: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1635
en: No SSL certificate found to match private key
ca: No s'ha trobat cap certificat SSL que concordi amb la clau privada

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1677 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l662 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l817
en: Using client certificate '%s'
ca: S'està usant el certificat del client «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1695
en: Failed to allocate memory for certificate
ca: Error en assignar memòria per al certificat

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1741
en: Got no issuer from PKCS#11
ca: No s'ha obtingut l'emissor de PKCS#11

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1746
en: Got next CA '%s' from PKCS#11
ca: S'ha obtingut el següent CA «%s» de PKCS#11

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1770
en: Failed to allocate memory for supporting certificates
ca: Error en assignar memòria per als certificats suportats

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1784
en: Adding supporting CA '%s'
ca: S'està afegint el suport CA «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1849
en: Importing X509 certificate failed: %s
ca: La importació del certificat X509 ha fallat: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1859
en: Setting PKCS#11 certificate failed: %s
ca: La configuració del certificat PKCS#11 ha fallat: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1891
en: Setting certificate revocation list failed: %s
ca: La configuració de la llista de recuperació del certificat ha fallat: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1911
en: Private key appears not to support RSA-PSS. Disabling TLSv1.3
ca: La clau privada sembla no suportar RSA-PSS. S'està inhabilitant TLSv1.3

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l1922
en: Setting certificate failed: %s
ca: La configuració del certificat ha fallat:  %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2076
en: Server presented no certificate
ca: El servidor no ha presentat cap certificat

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2084
en: Error comparing server's cert on rehandshake: %s
ca: S'ha produït un error quan s'estava comparant el certificat del servidor a la reencaixada: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2089 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1623
en: Server presented different cert on rehandshake
ca: El servidor ha presentat un certificat diferent a la reencaixada

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2094 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1626
en: Server presented identical cert on rehandshake
ca: El servidor ha presentat un certificat idèntic a la reencaixada

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2100
en: Error initialising X509 cert structure
ca: Error en inicialitzar l'estructura de certificat X509

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2106
en: Error importing server's cert
ca: Error en importar el certificat del servidor

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2115
en: Could not calculate hash of server's certificate
ca: No es pot calcular el resum del certificat del servidor

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2120
en: Error checking server cert status
ca: Error en comprovar l'estat del certificat del servidor

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2125
en: certificate revoked
ca: certificat revocat

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2127
en: signer not found
ca: signant no trobat

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2129
en: signer not a CA certificate
ca: signant sense certificat CA

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2131
en: insecure algorithm
ca: algoritme insegur

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2133
en: certificate not yet activated
ca: certificat no activat encara

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2135
en: certificate expired
ca: certificat expirat

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2140
en: signature verification failed
ca: la verificació de la signatura ha fallat

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2189 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1503 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1659
en: certificate does not match hostname
ca: el certificat no concorda amb el nom de l'amfitrió

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2194 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1502 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1665
en: Server certificate verify failed: %s
ca: La verificació del certificat el servidor ha fallat: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2282
en: Failed to allocate memory for cafile certs
ca: Error en assignar memòria per al certificat de fitxer CA

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2303
en: Failed to read certs from cafile: %s
ca: Error en llegir certificats del fitxer CA: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2319
en: Failed to open CA file '%s': %s
ca: Error en obrir el fitxer CA «%s»: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2332 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1892
en: Loading certificate failed. Aborting.
ca: La càrrega del certificat ha fallat. S'està avortant.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2425
en: Failed to set GnuTLS priority string ("%s"): %s
ca: No s'ha pogut establir la cadena de prioritat GnuTLS («%s»): %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2437 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1972
en: SSL negotiation with %s
ca: Negociació SSL amb %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2493 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1998
en: SSL connection cancelled
ca: Connexió SSL cancel·lada

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2500
en: SSL connection failure: %s
ca: Connexió SSL fallada: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2509
en: GnuTLS non-fatal return during handshake: %s
ca: GnuTLS retorna no fatal durant la reencaixada:  %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2518 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l2020
en: Connected to HTTPS on %s with ciphersuite %s
ca: Connectat a HTTPS a %s amb ciphersuite %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2521
en: Renegotiated SSL on %s with ciphersuite %s
ca: SSL renegociat a %s amb ciphersuite %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2670 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l206
en: PIN required for %s
ca: Cal PIN en %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2674 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l209
en: Wrong PIN
ca: PIN incorrecte

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2677
en: This is the final try before locking!
ca: Aquest és l'últim intent abans de bloquejar-ho!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2679
en: Only a few tries left before locking!
ca: Només alguns intents abans de bloquejar-ho!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2684 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l213
en: Enter PIN:
ca: Introduïu el PIN:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2770 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l2148
en: Unsupported OATH HMAC algorithm
ca: Algoritme HMAC OATH no suportat

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2779
en: Failed to calculate OATH HMAC: %s
ca: Error en calcular HMAC OATH: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls.c#l2841 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l2263
en: Established EAP-TTLS session
ca: Establerta sessió EAP-TTLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l56
en: TPM sign function called for %d bytes.
ca: La funció de signatura TPM ha cridat a %d bytes.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l63
en: Failed to create TPM hash object: %s
ca: Error en crear l'objecte resum TPM:  %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l70
en: Failed to set value in TPM hash object: %s
ca: Error en configurar el valor en l'objecte resum TPM:  %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l80
en: TPM hash signature failed: %s
ca: La signatura resum TPM ha fallat:  %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l102
en: Error decoding TSS key blob: %s
ca: Error en descodificar la bombolla clau TSS: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l110 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l121 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l134
en: Error in TSS key blob
ca: Error en la bombolla clau TSS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l141
en: Failed to create TPM context: %s
ca: Errada per a crear el context TPM: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l148
en: Failed to connect TPM context: %s
ca: Errada per a connectar el context TPM:  %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l156
en: Failed to load TPM SRK key: %s
ca: Errada per a carregar la clau SRK TPM: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l163
en: Failed to load TPM SRK policy object: %s
ca: Errada per a carregar l'objecte de política SRK TPM: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l184
en: Failed to set TPM PIN: %s
ca: Errada per a configurar PIN TPM: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l200
en: Failed to load TPM key blob: %s
ca: Errada per a carregar la bombolla de clau TPM: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l207
en: Enter TPM SRK PIN:
ca: Introduïu el PIN SRK TPM:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l228
en: Failed to create key policy object: %s
ca: Errada per a crear l'objecte de política clau: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l236
en: Failed to assign policy to key: %s
ca: Errada per a assignar la política a la clau: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l245
en: Enter TPM key PIN:
ca: Introduïu la clau PIN de TPM:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm.c#l257
en: Failed to set key PIN: %s
ca: Errada per a configurar la clau PIN: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2.c#l95
en: Unknown TPM2 EC digest size %d
ca: Resum TPM2 EC desconegut de mida %d:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2.c#l247
en: Error decoding TSS2 key blob: %s
ca: Error en descodificar la bombolla clau TSS2: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2.c#l257
en: Failed to create ASN.1 type for TPM2: %s
ca: Error en crear el tipus ASN.1 per a TPM2: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2.c#l266
en: Failed to decode TPM2 key ASN.1: %s
ca: Errada per a descodificar la clau  TPM2 ASN.1: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2.c#l274
en: Failed to parse TPM2 key type OID: %s
ca: Error en analitzar el tipus de clau TPM2 OID: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2.c#l280
en: TPM2 key has unknown type OID %s not %s
ca: La clau TPM2 té un tipus desconegut OID %s no %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2.c#l298
en: Failed to parse TPM2 key parent: %s
ca: Errada per a analitzar la clau TPM2 pare: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2.c#l319
en: Failed to parse TPM2 pubkey element
ca: Error en analitzar l'element TPM2 de la clau pública

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2.c#l324
en: Failed to parse TPM2 privkey element
ca: Error en analitzar l'element TPM2 de la clau privada

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2.c#l329
en: Parsed TPM2 key with parent %x, emptyauth %d
ca: S'ha analitzat la clau TPM2 amb pare %x, autenticació buida %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2.c#l433
en: TPM2 digest too large: %d > %d
ca: Resum TPM2 massa gran: %d > %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l177
en: TPM2 password too long; truncating
ca: Contrasenya TPM2 massa gran; s'està tallant

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l195
en: owner
ca: propietari

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l196
en: null
ca: nul

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l197
en: endorsement
ca: suport

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l198
en: platform
ca: plataforma

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l202
en: Creating primary key under %s hierarchy.
ca: S'està creant la clau primària sota la jerarquia %s.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l210 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_ibm.c#l266
en: Enter TPM2 %s hierarchy password:
ca: Introduïu la contrasenya de jerarquia %s TPM2:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l218 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l316 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l392
en: TPM2 Esys_TR_SetAuth failed: 0x%x
ca: Ha fallat  Esys_TR_SetAuth TPM2 : 0x%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l230
en: TPM2 Esys_CreatePrimary owner auth failed
ca: Ha fallat l'autenticació del propietari Esys_CreatePrimary TPM2

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l235
en: TPM2 Esys_CreatePrimary failed: 0x%x
ca: Ha fallat Esys_CreatePrimary TPM2: 0x%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l254
en: Establishing connection with TPM.
ca: Connexió establida amb TPM.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l259
en: TPM2 Esys_Initialize failed: 0x%x
ca: Ha fallat Esys_Initialize TPM2:  0x%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l267
en: TPM2 was already started up thus false positive failing in tpm2tss log.
ca: TPM2 es va iniciar per això hi ha un fals positiu en la fallada de registre tpm2tss.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l270
en: TPM2 Esys_Startup failed: 0x%x
ca: Ha fallat Esys_Startup TPM2: 0x%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l283
en: Esys_TR_FromTPMPublic failed for handle 0x%x: 0x%x
ca: Ha fallat Esys_TR_FromTPMPublic  per a gestionar 0x%x: 0x%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l307 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_ibm.c#l285
en: Enter TPM2 parent key password:
ca: Introduïu la contrasenya de la clau pare TPM2:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l322
en: Loading TPM2 key blob, parent %x.
ca: S'està carregant la bombolla clau TPM2, pare %x.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l330
en: TPM2 Esys_Load auth failed
ca: Ha fallat l'autenticació Esys_Load TPM2

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l336
en: TPM2 Esys_Load failed: 0x%x
ca: Ha fallat Esys_Load TPM2: 0x%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l346
en: TPM2 Esys_FlushContext for generated primary failed: 0x%x
ca: Ha fallat Esys_FlushContext TPM2 per al primari generat:  0x%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l380 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_ibm.c#l376 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_ibm.c#l476
en: Enter TPM2 key password:
ca: Introduïu la contrasenya TPM2:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l434
en: TPM2 Esys_RSA_Decrypt auth failed
ca: Ha fallat l'autenticació Esys_RSA_Decrypt TPM2

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l440 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l530
en: TPM2 failed to generate RSA signature: 0x%x
ca: TPM2 ha fallat en generar la signatura RSA:  0x%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l484 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_ibm.c#l420
en: TPM2 EC sign function called for %d bytes.
ca: La funció de signatura TPM2 EC ha cridat a %d bytes.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l524
en: TPM2 Esys_Sign auth failed
ca: Ha fallat l'autenticació Esys_Sign TPM2

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l564 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_ibm.c#l512
en: Invalid TPM2 parent handle 0x%08x
ca: Gestor pare TPM2 no vàlid 0x%08x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l596 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_ibm.c#l529
en: Failed to import TPM2 private key data: 0x%x
ca: Error en importar les dades de la clau privada TPM2: 0x%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l605 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_ibm.c#l539
en: Failed to import TPM2 public key data: 0x%x
ca: Errada per a importar les dades de  la clau pública TPM2: 0x%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_esys.c#l619 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_ibm.c#l550
en: Unsupported TPM2 key type %d
ca: Tipus de clau TPM2 no suportat %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gnutls_tpm2_ibm.c#l55
en: TPM2 operation %s failed (%d): %s%s%s
ca: L'operació TPM2 %s ha fallat (%d): %s%s%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l202
en: Challenge: %s
ca: Desafiament: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l390
en: Non-standard SSL tunnel path: %s
ca: Camí al túnel SSL no estàndard: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l394
en: Tunnel timeout (rekey interval) is %d minutes.
ca: El temps d'espera del túnel (interval de reclau) és %d minuts.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l406
en: Gateway address in config XML (%s) differs from external gateway address (%s).
ca: L'adreça de la passarel·la al fitxer de configuració XML (%s) difereix de l'adreça de la passarel·la externa (%s).

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l486
en: GlobalProtect config sent ipsec-mode=%s (expected esp-tunnel)
ca: La configuració GlobalProtect ha enviat ipsec-mode=%s (s'esperava esp-tunnel)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l494 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l779
en: Ignoring ESP keys since ESP support not available in this build
ca: S'estan ignorant les claus ESP mentre el suport ESP no estigui disponible per a aquest muntatge

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l514
en: Unknown GlobalProtect config tag <%s>: %s
ca: Etiqueta de configuració de GlobalProtect desconeguda <%s>: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l614
en: ESP disabled
ca: ESP Inhabilitat

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l616
en: No ESP keys received
ca: No s'han rebut claus ESP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l618
en: ESP support not available in this build
ca: El suport a ESP no està disponible en aquesta compilació

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l630
en: No MTU received. Calculated %d for %s%s
ca: Cap MTU rebut. Calculat %d per a %s%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l657
en: Connecting to HTTPS tunnel endpoint ...
ca: S'està connectant al final del túnel HTTPS...

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l679
en: Error fetching GET-tunnel HTTPS response.
ca: Error en recollir la resposta del túnel-GET HTTPS.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l688
en: Gateway disconnected immediately after GET-tunnel request.
ca: Passarel·la desconnectada immediatament després de la petició GET-túnel.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l846
en: WARNING: Server asked us to submit HIP report with md5sum %s.
        VPN connectivity may be disabled or limited without HIP report submission.
        %s
ca: AVÍS: El servidor ens ha demanat que presentem un informe HIP amb el md5sum %s.
        La connectivitat VPN pot ser inhabilitada o limitada sense la tramesa d'informe HIP.
        %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l850
en: However, running the HIP report submission script on this platform is not yet implemented.
ca: No obstant això, encara no s'ha implementat l'execució de l'script de tramesa de l'informe HIP en aquesta plataforma.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l852
en: You need to provide a --csd-wrapper argument with the HIP report submission script.
ca: Heu de proporcionar un argument --csd-wrapper amb l'script de tramesa de l'informe HIP.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l862
en: Error: Running the 'HIP Report' script on this platform is not yet implemented.
ca: Error: L'execució del script «informe HIP» no està implementada encara en aquesta plataforma.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l899
en: HIP script '%s' exited abnormally
ca: El script  HIP «%s» ha acabat de forma anòmala

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l904
en: HIP script '%s' returned non-zero status: %d
ca: El script HIP  «%s» ha retornat l'error no-zero: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l914
en: HIP report submission failed.
ca: L'enviament de l'informe HIP ha fallat.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l916
en: HIP report submitted successfully.
ca: L'enviament de l'informe HIP ha estat un èxit.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l952
en: Failed to exec HIP script %s
ca: Error en executar el script HIP %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l966
en: Gateway says HIP report submission is needed.
ca: La passarel·la diu que l'enviament de l'informe HIP és necessari.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l970
en: Gateway says no HIP report submission is needed.
ca: La passarel·la diu que l'enviament de l'informe HIP no és necessari.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l1027
en: ESP tunnel connected; exiting HTTPS mainloop.
ca: El túnel ESP està connectat; s'està sortint del bucle principal HTTPS.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l1054
en: Failed to connect ESP tunnel; using HTTPS instead.
ca: Error en connectar el túnel ESP;s'està usant al seu lloc HTTPS.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l1091
en: Packet receive error: %s
ca: Error de recepció de paquets: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l1112
en: Unexpected packet length. SSL_read returned %d (includes 16 header bytes) but header payload_len is %d
ca: Paquet gran inesperat. SSL_read mostra %d (inclou capçalera de 16 bytes) però payload_len de la capçalera és %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l1122
en: Got GPST DPD/keepalive response
ca: S'ha rebut la resposta GPST DPD/keepalive.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l1126
en: Expected 0000000000000000 as last 8 bytes of DPD/keepalive packet header, but got:
ca: S'esperava 0000000000000000 als darrers  8 bytes de la capçalera del paquet DPD/keepalive però teniu:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l1133
en: Received IPv%d data packet of %d bytes
ca: S'ha rebut un paquet de dades IPv%d de %d bytes

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l1138
en: Expected 0100000000000000 as last 8 bytes of data packet header, but got:
ca: S'esperava 0100000000000000 als darrers  8 bytes de la capçalera del paquet de dades però teniu:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l1151
en: Unknown packet. Header dump follows:
ca: Paquet desconegut. Segueix el bolcat de la capçalera:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l1198
en: GlobalProtect HIP check due
ca: Propera comprovació HIP de GlobalProtect

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l1210
en: HIP check or report failed
ca: Ha fallat la comprovació o l'informe HIP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l1223
en: GlobalProtect rekey due
ca: Venciment de la reclau GlobalProtect

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l1228
en: GPST Dead Peer Detection detected dead peer!
ca: El detector de parells morts GPST ha detectat un parell mort!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l1248
en: Send GPST DPD/keepalive request
ca: Envia petició GPST DPD/keepalive

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l1271
en: Sending IPv%d data packet of %d bytes
ca: S'està enviant el paquet de dades IPv%d de %d bytes

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gpst.c#l1473 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l1275
en: Failed to send ESP probe
ca: Ha fallat en enviar la sonda ESP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l75
en: Error importing GSSAPI name for authentication:
ca: Error en importar el nom GSSAPI per autenticació:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l128
en: Error generating GSSAPI response:
ca: Error en generar la resposta GSSAPI:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l145
en: Attempting GSSAPI authentication to proxy
ca: S'està intentant l'autenticació GSSAPI al servidor intermediari

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l148
en: Attempting GSSAPI authentication to server '%s'
ca: S'està intentant l'autenticació GSSAPI al servidor  «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l203 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l259 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l190 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconne
en: GSSAPI authentication completed
ca: Autenticació GSSAPI  completada

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l214
en: GSSAPI token too large (%zd bytes)
ca: Testimoni GSSAPI massa gran (%zd bytes)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l227
en: Sending GSSAPI token of %zu bytes
ca: S'està enviant el testimoni GSSAPI de %zu bytes

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l232
en: Failed to send GSSAPI authentication token to proxy: %s
ca: Errada per a enviar el testimoni de l'autenticació GSSAPI al servidor intermediari: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l240 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l267
en: Failed to receive GSSAPI authentication token from proxy: %s
ca: Errada per a rebre el testimoni de l'autenticació GSSAPI del servidor intermediari: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l246
en: SOCKS server reported GSSAPI context failure
ca: El servidor SOCKS ha informat de context GSSAPI erroni

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l250
en: Unknown GSSAPI status response (0x%02x) from SOCKS server
ca: Resposta d'estat GSSAPI desconeguda  (0x%02x) del servidor SOCKS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l271
en: Got GSSAPI token of %zu bytes: %02x %02x %02x %02x
ca: S'ha obtingut el testimoni GSSAPI de %zu bytes: %02x %02x %02x %02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l297
en: Sending GSSAPI protection negotiation of %zu bytes
ca: S'està enviant protecció GSSAPI en la negociació de %zu bytes

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l302
en: Failed to send GSSAPI protection response to proxy: %s
ca: Errada per a enviar la resposta de protecció GSSAPI al servidor intermediari: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l310 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l320
en: Failed to receive GSSAPI protection response from proxy: %s
ca: Errada per a rebre la resposta de protecció GSSAPI del servidor intermediari: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l325
en: Got GSSAPI protection response of %zu bytes: %02x %02x %02x %02x
ca: S'ha obtingut la resposta de protecció GSSAPI de %zu bytes: %02x %02x %02x %02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l335
en: Invalid GSSAPI protection response from proxy (%zu bytes)
ca: Resposta de protecció GSSAPI no vàlida del servidor intermediari (%zu bytes)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l344 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l407
en: SOCKS proxy demands message integrity, which is not supported
ca: Servidor intermediari SOCKS demana la integritat del missatge, que no està suportada

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l348 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l411
en: SOCKS proxy demands message confidentiality, which is not supported
ca: Servidor intermediari SOCKS demana la confidencialitat del missatge, que no està suportada

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/gssapi.c#l352 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l415
en: SOCKS proxy demands protection unknown type 0x%02x
ca: Servidor intermediari SOCKS demana la  protecció del tipus desconegut 0x%02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http-auth.c#l69
en: Attempting HTTP Basic authentication to proxy
ca: S'està intentant l'autenticació bàsica HTTP al servidor intermediari

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http-auth.c#l71
en: Attempting HTTP Basic authentication to server '%s'
ca: S'està intentant l'autenticació bàsica HTTP al servidor «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http-auth.c#l98
en: Attempting HTTP Bearer authentication to server '%s'
ca: S'està intentant l'autenticació del portador HTTP al servidor «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http-auth.c#l112 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1167
en: This version of OpenConnect was built without GSSAPI support
ca: Aquesta versió d'OpenConnect ha sigut muntada sense suport GSSAPI

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http-auth.c#l153
en: Proxy requested Basic authentication which is disabled by default
ca: El servidor intermediari ha demanat autenticació bàsica que està inhabilitada per defecte

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http-auth.c#l156
en: Server '%s' requested Basic authentication which is disabled by default
ca: El servidor «%s» ha demanat per autenticació bàsica que està inhabilitada per defecte

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http-auth.c#l169
en: No more authentication methods to try
ca: No hi ha més mètodes d'autenticació per a provar

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l56
en: No memory for allocating cookies
ca: No hi ha memòria per a assignar galetes

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l255 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l281
en: Error reading HTTP response: %s
ca: S'ha produït un error en llegir la resposta HTTP: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l266
en: Failed to parse HTTP response '%s'
ca: Error per a analitzar la resposta HTTP «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l272
en: Got HTTP response: %s
ca: S'ha obtingut la resposta HTTP: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l295
en: Ignoring unknown HTTP response line '%s'
ca: S'està ignorant la resposta HTTP desconeguda de línia «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l314
en: Invalid cookie offered: %s
ca: Galeta oferida no vàlida: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l334
en: SSL certificate authentication failed
ca: L'autenticació del certificat SSL ha fallat

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l367
en: Response body has negative size (%d)
ca: La resposta del cos té una mida negativa (%d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l378
en: Unknown Transfer-Encoding: %s
ca: Codificació de transferència desconeguda: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l399
en: HTTP body %s (%d)
ca: Cos HTTP %s (%d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l415 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l459
en: Error reading HTTP response body
ca: Error en llegir el cos de la resposta HTTP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l430
en: Error fetching chunk header
ca: Error en recollir un fragment de capçalera

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l441
en: HTTP chunk length is negative (%ld)
ca: La longitud del tros HTTP és negativa (%ld)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l447
en: HTTP chunk length is too large (%ld)
ca: La longitud del tros HTTP és massa gran (%ld)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l470
en: Error fetching HTTP response body
ca: Error en recollir el cos de la resposta HTTP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l487
en: Cannot receive HTTP 1.0 body without closing connection
ca: No es pot rebre el cos HTTP 1.0 sense tancar la connexió

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l649
en: Failed to parse redirected URL '%s': %s
ca: Error per a analitzar la redirecció URL «%s»: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l680
en: Cannot follow redirection to non-https URL '%s'
ca: No es pot seguir la redirecció a l'URL no https «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l701
en: Allocating new path for relative redirect failed: %s
ca: S'està assignant el nou camí per la redirecció relativa errònia: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l778
en: HTTPS socket closed by peer; reopening
ca: Sòcol HTTPS tancat pel parell; s'està reobrint

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l932
en: Retrying failed %s request on new connection
ca: S'està reintentant la sol·licitud %s fallada en una connexió nova

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1015
en: request granted
ca: petició concedida

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1016
en: general failure
ca: errada general

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1017
en: connection not allowed by ruleset
ca: connexió no permesa per configurador de regles

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1018
en: network unreachable
ca: xarxa no disponible

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1019
en: host unreachable
ca: servidor no disponible

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1020
en: connection refused by destination host
ca: connexió rebutjada pel servidor de destí

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1021
en: TTL expired
ca: TTL caducada

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1022
en: command not supported / protocol error
ca: ordre no suportada / error de protocol

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1023
en: address type not supported
ca: tipus d'adreça no suportada

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1033
en: SOCKS server requested username/password but we have none
ca: Servidor SOCKS ha preguntat per nom d'usuari / contrasenya però no n'hi ha

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1041
en: Username and password for SOCKS authentication must be < 255 bytes
ca: El nom d'usuari i la contrasenya per a l'autenticació SOCKS cal que sigui < 255 bytes

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1056 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1119
en: Error writing auth request to SOCKS proxy: %s
ca: Error en escriure la sol·licitud d'autenticació per al servidor intermediari SOCKS: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1064 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1126
en: Error reading auth response from SOCKS proxy: %s
ca: Error en llegir la resposta de l'autenticació per al servidor intermediari SOCKS: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1071 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1132
en: Unexpected auth response from SOCKS proxy: %02x %02x
ca: Resposta d'autenticació desconeguda del servidor intermediari SOCKS: %02x %02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1077
en: Authenticated to SOCKS server using password
ca: Autenticat al servidor SOCKS utilitzant la contrasenya

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1081
en: Password authentication to SOCKS server failed
ca: Contrasenya d'autenticació al servidor SOCKS errònia

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1144 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1151
en: SOCKS server requested GSSAPI authentication
ca: El servidor SOCKS ha preguntat per autenticació GSSAPI

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1157
en: SOCKS server requested password authentication
ca: El servidor SOCKS ha preguntat per autenticació de contrasenya

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1164
en: SOCKS server requires authentication
ca: El servidor SOCKS demana autenticació

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1173
en: SOCKS server requested unknown authentication type %02x
ca: El servidor SOCKS ha demanat per autenticació del tipus desconegut %02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1179
en: Requesting SOCKS proxy connection to %s:%d
ca: S'està sol·licitant connexió al servidor intermediari SOCKS per %s:%d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1194
en: Error writing connect request to SOCKS proxy: %s
ca: Error en escriure la sol·licitud de connexió al servidor intermediari SOCKS: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1202 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1244
en: Error reading connect response from SOCKS proxy: %s
ca: Error en llegir la resposta de connexió al servidor intermediari SOCKS: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1208
en: Unexpected connect response from SOCKS proxy: %02x %02x...
ca: Resposta de connexió inesperada al servidor intermediari SOCKS:%02x %02x...

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1216
en: SOCKS proxy error %02x: %s
ca: Error al servidor intermediari SOCKS %02x: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1220
en: SOCKS proxy error %02x
ca: Error al servidor intermediari SOCKS %02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1237
en: Unexpected address type %02x in SOCKS connect response
ca: Tipus d'adreça inesperada %02x a la resposta de connexió SOCKS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1260
en: Requesting HTTP proxy connection to %s:%d
ca: S'està sol·licitant la connexió al servidor intermediari HTTP per %s:%d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1295
en: Sending proxy request failed: %s
ca: L'enviament de la sol·licitud al servidor intermediari ha fallat: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1318
en: Proxy CONNECT request failed: %d
ca: La sol·licitud de CONNEXIÓ al servidor intermediari ha fallat:  %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1337
en: Unknown proxy type '%s'
ca: Tipus de servidor intermediari desconegut «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1363
en: Failed to parse proxy '%s'
ca: Ha fallat l'anàlisi del servidor intermediari «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/http.c#l1387
en: Only http or socks(5) proxies supported
ca: Sols estan suportats http o servidors intermediaris socks(5)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l124
en: Cisco AnyConnect or OpenConnect
ca: Cisco AnyConnect o OpenConnect

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l125
en: Compatible with Cisco AnyConnect SSL VPN, as well as ocserv
ca: Compatible amb VPN SSL Cisco AnyConnect així com amb ocserv

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l145
en: Compatible with Juniper Network Connect
ca: Compatible amb Juniper Network Connect

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l166
en: Compatible with Palo Alto Networks (PAN) GlobalProtect SSL VPN
ca: Compatible amb Palo Alto Networks (PAN) GlobalProtect SSL VPN

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l187
en: Compatible with Pulse Connect Secure SSL VPN
ca: Compatible amb VPN SSL segura Pulse Connect

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l330
en: Unknown VPN protocol '%s'
ca: Protocol VPN desconegut «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l353
en: Built against SSL library with no Cisco DTLS support
ca: Muntatge de la biblioteca SSL sense suport DTLS Cisco

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l519
en: No IP address received. Aborting
ca: Cap adreça IP rebuda. S'està avortant

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l527
en: Reconnect gave different Legacy IP address (%s != %s)
ca: Torneu a connectar i doneu una adreça IP antiga diferent (%s != %s)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l536
en: Reconnect gave different Legacy IP netmask (%s != %s)
ca: Torneu a connectar i doneu una màscara de xarxa IP antiga diferent (%s != %s)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l544
en: Reconnect gave different IPv6 address (%s != %s)
ca: Torneu a connectar i doneu una adreça IPv6 diferent (%s != %s)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l552
en: Reconnect gave different IPv6 netmask (%s != %s)
ca: Torneu a connectar i doneu una màscara de xarxa IPv6 diferent (%s != %s)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l567
en: IPv6 configuration received but MTU %d is too small.
ca: S'ha rebut la configuració IPv6 però MTU %d és massa petit.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l1087
en: Failed to parse server URL '%s'
ca: Error en analitzar el servidor URL  «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l1093
en: Only https:// permitted for server URL
ca: Sols està permès https:// per a l'URL del servidor

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l1516
en: Unknown certificate hash: %s.
ca: Suma del certificat desconeguda: %s.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l1550
en: The size of the provided fingerprint is less than the minimum required (%u).
ca: La mida de l'empremta digital proporcionada és menor que el mínim requerit (%u).

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/library.c#l1607
en: No form handler; cannot authenticate.
ca: Sense formulari gestor; no es pot autenticar.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l411
en: Fatal error in command line handling
ca: Error fatal en la gestió de la línia d'ordres

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l448
en: ReadConsole() failed: %s
ca: ReadConsole() ha fallat: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l497 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l510
en: Error converting console input: %s
ca: Error en convertir l'entrada de consola: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l665
en: For assistance with OpenConnect, please see the web page at
      %s
ca: Per assistència amb OpenConnect, consulteu la pàgina web a
      %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l674
en: Using %s. Features present:
ca: S'està utilitzant %s. Característiques presents:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l686
en: OpenSSL ENGINE not present
ca: L'OpenSSL ENGINE no està present

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l725
en: WARNING: This binary lacks DTLS and/or ESP support. Performance will be impaired.
ca: AVÍS: Sense suport DTLS i/o ESP en aquest binari. Es veurà perjudicat el rendiment.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l737
en: Supported protocols:
ca: Protocols suportats:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l739 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l757
en:  (default)
ca:  (per defecte)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l754
en: Set VPN protocol
ca: Estableix el protocol VPN

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l771
en: Allocation failure for string from stdin
ca: Assignació errònia de la cadena de l'entrada estàndard

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l856
en: Cannot process this executable path "%s"
ca: No es pot processar aquest camí executable «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l863
en: Allocation for vpnc-script path failed
ca: L'assignació del camí per a vpnc-script ha fallat

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l935
en: Override hostname '%s' to '%s'
ca: Sobreescriu el nom de l'ordinador de «%s» a «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l948
en: Usage:  openconnect [options] <server>
ca: Ús:  openconnect [opcions] <server>

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l949
en: Open client for multiple VPN protocols, version %s
ca: Client obert per a múltiples protocols VPN, versió %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l951
en: Read options from config file
ca: Llegeix les opcions del fitxer de configuració

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l952
en: Report version number
ca: Informa del nombre de versió

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l953
en: Display help text
ca: Mostra text d'ajuda

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l957
en: Authentication
ca: Autentificació

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l958
en: Set login username
ca: Configura el nom d'usuari d'entrada

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l959
en: Disable password/SecurID authentication
ca: Inhabilita l'autenticació de la contrasenya/SecurID

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l960
en: Do not expect user input; exit if it is required
ca: No esperis entrada de l'usuari; surt si aquesta és requerida

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l961
en: Read password from standard input
ca: Llegeix la contrasenya de l'entrada estàndard

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l962
en: Choose authentication login selection
ca: Trieu la selecció d'autenticació de l'entrada de sessió

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l963
en: Provide authentication form responses
ca: Proporciona respostes a formularis d'autenticació

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l964
en: Use SSL client certificate CERT
ca: Usa el certificat CERT del client SSL

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l965
en: Use SSL private key file KEY
ca: Usa la clau privada SSL al fitxer KEY

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l966
en: Warn when certificate lifetime < DAYS
ca: Avisa quan la vida del certificat < DAYS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l967
en: Set login usergroup
ca: Configura l'entrada del grup d'usuaris

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l968
en: Set key passphrase or TPM SRK PIN
ca: Configura la contrasenya de la clau o PIN SRK TPM

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l970
en: Key passphrase is fsid of file system
ca: La contrasenya de la clau és fsid del sistema de fitxers

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l971
en: Software token type: rsa, totp, hotp or oidc
ca: Tipus de testimoni de programari: rsa, totp, hotp o oidc

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l972
en: Software token secret or oidc token
ca: Testimoni de programari secret o testimoni oidc

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l974
en: (NOTE: libstoken (RSA SecurID) disabled in this build)
ca: (NOTA: libstoken (RSA SecurID) inhabilitada en aquest muntatge)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l977
en: (NOTE: Yubikey OATH disabled in this build)
ca: (NOTA: Yubikey OATH inhabilitada en aquest muntatge)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l980
en: Server validation
ca: Validació del servidor

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l981
en: Accept only server certificate with this fingerprint
ca: Accepta només el certificat del servidor amb aquesta empremta digital

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l982
en: Disable default system certificate authorities
ca: Inhabilita per defecte els certificats d'autoritats del sistema

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l983
en: Cert file for server verification
ca: Fitxer CERT per la verificació del servidor

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l985
en: Internet connectivity
ca: Connectivitat d'Internet

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l986
en: Set VPN server
ca: Configura el servidor VPN

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l987
en: Set proxy server
ca: Configura el servidor intermediari

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l988
en: Set proxy authentication methods
ca: Configura els mètodes d'autenticació del servidor intermediari

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l989
en: Disable proxy
ca: Inhabilita el servidor intermediari

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l990
en: Use libproxy to automatically configure proxy
ca: Utilitza libproxy per a configurar de forma automàtica el servidor intermediari

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l992
en: (NOTE: libproxy disabled in this build)
ca: (NOTA: libproxy inhabilitat en aquest muntatge)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l995
en: Use IP when connecting to HOST
ca: Usa la IP quan et connectis a HOST

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l996
en: Copy TOS / TCLASS field into DTLS and ESP packets
ca: Copia el camp TOS / TCLASS als paquets DTLS i ESP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l997
en: Set local port for DTLS and ESP datagrams
ca: Configura el port per als datagrames DTLS i ESP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l999
en: Authentication (two-phase)
ca: Autenticació (dues fases)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1000
en: Use authentication cookie COOKIE
ca: Usa galeta d'autenticació COOKIE

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1001
en: Read cookie from standard input
ca: Llegeix la galeta de l'entrada estàndard

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1002
en: Authenticate only and print login info
ca: Autentica sols i imprimeix la informació de l'entrada de sessió

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1003
en: Fetch and print cookie only; don't connect
ca: Sols obteniu i imprimiu la galeta; no connecteu

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1004
en: Print cookie before connecting
ca: Imprimiu la galeta abans de connectar-vos

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1007
en: Process control
ca: Control de procés

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1008
en: Continue in background after startup
ca: Continua al fons després de l'inici

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1009
en: Write the daemon's PID to this file
ca: Escriu els PID dels dimonis per aquest fitxer

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1010
en: Drop privileges after connecting
ca: Descarta els privilegis després de la connexió

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1013
en: Logging (two-phase)
ca: Registre (dues fases)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1015
en: Use syslog for progress messages
ca: Usa registres de sistema per al progrés dels missatges

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1017
en: More output
ca: Més sortida

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1018
en: Less output
ca: Menys sortida

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1019
en: Dump HTTP authentication traffic (implies --verbose)
ca: Bolca el trànsit d'autenticació HTTP (implica --verbose)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1020
en: Prepend timestamp to progress messages
ca: Avantposa la marca horària per al progrés dels missatges

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1022
en: VPN configuration script
ca: Script de configuració VPN

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1023
en: Use IFNAME for tunnel interface
ca: Usa IFNAME per la interfície de túnel

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1024
en: Shell command line for using a vpnc-compatible config script
ca: Terminal de la línia d'ordres per a utilitzar un vpnc compatible amb el script de configuració

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1025
en: default
ca: per defecte

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1027
en: Pass traffic to 'script' program, not tun
ca: Passa el trànsit a l'«script» del programa, no al controlador de xarxa

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1030
en: Tunnel control
ca: Control del túnel

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1031
en: Do not ask for IPv6 connectivity
ca: No pregunteu per la connectivitat IPv6

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1032
en: XML config file
ca: Fitxer de configuració XML

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1033
en: Request MTU from server (legacy servers only)
ca: Demana del MTU al servidor (sols servidors antics)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1034
en: Indicate path MTU to/from server
ca: Indica el camí MTU a / des del servidor

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1035
en: Enable stateful compression (default is stateless only)
ca: Habilita la compressió amb estat (per defecte és sols sense estat)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1036
en: Disable all compression
ca: Inhabilita tota la compressió

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1038
en: Require perfect forward secrecy
ca: Requereix una confidencialitat de redirecció perfecta

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1039
en: Disable DTLS and ESP
ca: Inhabilita DTLS i ESP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1040
en: OpenSSL ciphers to support for DTLS
ca: Xifrat OpenSSL per a suportar a DTLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1041
en: Set packet queue limit to LEN pkts
ca: Configura el límit de la cua del paquet a LEN pkts

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1043
en: Local system information
ca: Informació del sistema local

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1044
en: HTTP header User-Agent: field
ca: Capçalera HTTP de l'usuari-agent: camp

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1045
en: Local hostname to advertise to server
ca: Nom d'amfitrió local per a publicitar al servidor

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1048
en: reported version string during authentication
ca: cadena de versió informada durant l'autenticació

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1049
en: default:
ca: per defecte:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1051
en: Trojan binary (CSD) execution
ca: Execució (CSD) del binari troià

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1053
en: Drop privileges during trojan execution
ca: Descarta els privilegis durant l'execució del troià

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1054
en: Run SCRIPT instead of trojan binary
ca: Executa SCRIPT en lloc de binari troià

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1058
en: Server bugs
ca: Errors de programari del servidor

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1059
en: Disable HTTP connection re-use
ca: Inhabilita la reutilització de la connexió HTTP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1060
en: Do not attempt XML POST authentication
ca: No intentis l'autenticació POST XML

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1088
en: Failed to allocate string
ca: Error en assignar la cadena

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1161
en: Failed to get line from config file: %s
ca: Error en obtenir la línia del fitxer de configuració: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1201
en: Unrecognised option at line %d: '%s'
ca: Opció no reconeguda a la línia %d: «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1211
en: Option '%s' does not take an argument at line %d
ca: L'opció «%s» no té argument a la línia %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1215
en: Option '%s' requires an argument at line %d
ca: L'opció «%s» requereix un argument a la línia %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1247
en: Invalid user "%s": %s
ca: Usuari no vàlid «%s»: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1256
en: Invalid user ID "%d": %s
ca: ID d'usuari no vàlid «%d»: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1539
en: Unhandled autocomplete for option %d '--%s'. Please report.
ca: Autocompleció no gestionada per a l'opció %d «--%s». Informeu-ne.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1560 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1575
en: connected
ca: connectat

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1560
en: disconnected
ca: desconnectat

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1564
en: unsuccessful
ca: sense èxit

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1569
en: in progress
ca: en progrés

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1572
en: disabled
ca: inhabilitat

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1578
en: established
ca: establert

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1581
en: unknown
ca: desconegut

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1646
en: Failed to open '%s' for write: %s
ca: Errada per a obrir «%s» per a escriure: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1663
en: Continuing in background; pid %d
ca: S'està continuant al fons; PID %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1729
en: WARNING: Cannot set locale: %s
ca: AVÍS: No es pot configurar la localització: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1742
en: WARNING: This version of OpenConnect was built without iconv
             support but you appear to be using the legacy character
             set "%s". Expect strangeness.
ca: AVÍS: Aquesta versió d'openconnect ha estat muntada sense suport
              per iconv però sembla que esteu utilitzant un caràcter antic
             establert com a «%s». S'esperen coses estranyes.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1749
en: WARNING: This version of OpenConnect is %s but
             the libopenconnect library is %s
ca: AVÍS: Aquesta versió d'openconnect és %s però
             la biblioteca libopenconnect és %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1788
en: Failed to allocate vpninfo structure
ca: Error en assignar l'estructura vpninfo

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1848
en: Cannot use 'config' option inside config file
ca: No es pot utilitzar l'opció «config» dins del fitxer de configuració

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1856
en: Cannot open config file '%s': %s
ca: No es pot obrir el fitxer de configuració  «%s»: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1873
en: Invalid compression mode '%s'
ca: Mode de compressió no vàlid «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1899 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1920
en: Failed to allocate memory
ca: No s'ha pogut assignar memòria

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l1915
en: Missing colon in resolve option
ca: Falten els dos punts a l'opció resolve

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2007 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2017
en: MTU %d too small
ca: MTU %d massa petit

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2047
en: Disabling all HTTP connection re-use due to --no-http-keepalive option.
    If this helps, please report to <%s>.
ca: Deshabiliteu la reutilització de totes les connexions HTTP degut a 
    l'opció --no-http-keepalive. Si això ajuda, informeu <%s>.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2054
en: The --no-cert-check option was insecure and has been removed.
    Fix your server's certificate or use --servercert to trust it.
ca: L'opció --no-cert-check era no segura i ha estat suprimida.
    Fixeu els vostres certificats dels servidors o useu --servercert per a confiar-hi.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2075
en: Queue length zero not permitted; using 1
ca: Longitud de cua zero no permesa; s'està usant 1

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2089
en: OpenConnect version %s
ca: Versió d'OpenConnect %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2137
en: Invalid software token mode "%s"
ca: Mode de testimoni de programari «%s»  no vàlid

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2176
en: WARNING: You specified %s. This should not be
             necessary; please report cases where a priority string
             override is necessary to connect to a server
             to <%s>.
ca: AVÍS: Heu especificat %s. Això no hauria de ser
             necessari; informeu dels casos en què una substitució de cadena
             prioritària és necessària per a connectar amb un servidor
             a <%s>.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2214
en: Too many arguments on command line
ca: Massa arguments a la línia d'ordres

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2217
en: No server specified
ca: No heu especificat servidor

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2235
en: This version of OpenConnect was built without libproxy support
ca: Aquesta versió d'OpenConnect ha estat muntada sense suport per libproxy

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2345
en: Creating SSL connection failed
ca: La creació de la connexió SSL ha fallat

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2360
en: Set up UDP failed; using SSL instead
ca: La configuració de UDP ha fallat; s'està usant SSL al seu lloc

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2366
en: No --script argument provided; DNS and routing are not configured
ca: Cap argument --script proporcionat; DNS i encaminament no estan configurats

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2368
en: See %s
ca: Consulteu %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2381
en: User requested reconnect
ca: Torna a connectar la sol·licitud de l'usuari

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2396
en: Session terminated by server; exiting.
ca: Sessió acabada pel servidor; s'està sortint.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2427
en: Unknown error; exiting.
ca: Error desconegut; s'està sortint.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2447
en: Failed to open %s for write: %s
ca: Error per a obrir %s per a escriure: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2455
en: Failed to write config to %s: %s
ca: Error en escriure a config %s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2532
en: 
    Certificate from VPN server "%s" failed verification.
    Reason: %s
ca: 
    El certificat del servidor VPN  «%s» ha fallat la verificació.
    Motiu: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2535
en: To trust this server in future, perhaps add this to your command line:
ca: Per a confiar en aquest servidor en el futur, potser afegiu això a la línia d'ordres:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2541
en: Enter '%s' to accept, '%s' to abort; anything else to view:
ca: Introduïu «%s» per a acceptar, «%s» per a avortar; qualsevol altra cosa per a veure:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2542 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2548
en: yes
ca: sí

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2570
en: Server key hash: %s
ca: Resum de la clau del servidor: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2604
en: Auth choice "%s" matches multiple options
ca: La tria d'autenticació «%s» concorda amb múltiples opcions

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2607
en: Auth choice "%s" not available
ca: La tria d'autenticació «%s» no està disponible

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2628
en: User input required in non-interactive mode
ca: L'entrada de l'usuari és requerida en mode no interactiu

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2870
en: Failed to open token file for write: %s
ca: Error en obrir el fitxer testimoni per escriptura: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2878
en: Failed to write token: %s
ca: Error en escriure el testimoni: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2925 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2949
en: Soft token string is invalid
ca: El testimoni tou de la cadena és no vàlid

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2929
en: Can't open stoken file
ca: No es pot obrir el fitxer stoken

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2931
en: Can't open ~/.stokenrc file
ca: No es pot obrir el fitxer ~/.stokenrc

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2934
en: OpenConnect was not built with libstoken support
ca: OpenConnect ha sigut muntat sense suport per libstoken

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2937
en: General failure in libstoken
ca: Errada general en libstoken

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2952
en: OpenConnect was not built with liboath support
ca: OpenConnect ha sigut muntat sense suport per liboath

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2955
en: General failure in liboath
ca: Errada general en liboath

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2966
en: Yubikey token not found
ca: El testimoni Yubikey no s'ha trobat

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2969
en: OpenConnect was not built with Yubikey support
ca: OpenConnect ha sigut muntat sense suport per Yubikey

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2972
en: General Yubikey failure: %s
ca: Errada general en Yubikey: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2981
en: Can't open oidc file
ca: No es pot obrir el fitxer oidc

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/main.c#l2984
en: General failure in oidc token
ca: Error general al testimoni oidc

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/mainloop.c#l121
en: Set up tun script failed
ca: La configuració del script del controlador de xarxa ha fallat

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/mainloop.c#l128
en: Set up tun device failed
ca: La configuració del dispositiu del controlador de xarxa ha fallat

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/mainloop.c#l281
en: Delaying pause.
ca: S'està retardant la pausa.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/mainloop.c#l294
en: Caller paused the connection
ca: El cridador ha aturat la connexió

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/mainloop.c#l307
en: No work to do; sleeping for %d ms...
ca: Sense treball a fer; dormint durant %d ms...

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/mainloop.c#l328
en: WaitForMultipleObjects failed: %s
ca: WaitForMultipleObjects ha fallat: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/mainloop.c#l396
en: Failed select() in mainloop
ca: Ha fallat select() al bucle principal

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ntlm.c#l88 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l113 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l196
en: InitializeSecurityContext() failed: %lx
ca: InitializeSecurityContext() ha fallat:  %lx

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ntlm.c#l114 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l47
en: AcquireCredentialsHandle() failed: %lx
ca: AcquireCredentialsHandle() ha fallat:  %lx

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ntlm.c#l247
en: Error communicating with ntlm_auth helper
ca: Error en comunicar amb l'ajuda ntlm_auth

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ntlm.c#l266
en: Attempting HTTP NTLM authentication to proxy (single-sign-on)
ca: S'està intentant l'autenticació NTLM HTTP amb el servidor intermediari (inici-sessió-única)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ntlm.c#l269
en: Attempting HTTP NTLM authentication to server '%s' (single-sign-on)
ca: S'està intentant l'autenticació NTLM HTTP amb el servidor «%s» (inici-sessió-única)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ntlm.c#l981
en: Attempting HTTP NTLMv%d authentication to proxy
ca: S'està intentant l'autenticació NTLMv%d HTTP amb el servidor intermediari

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ntlm.c#l985
en: Attempting HTTP NTLMv%d authentication to server '%s'
ca: S'està intentant l'autenticació NTLMv%d HTTP amb el servidor «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oath.c#l104
en: Invalid base32 token string
ca: Cadena testimoni de base32 no vàlida

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oath.c#l112
en: Failed to allocate memory to decode OATH secret
ca: Error en assignar memòria per a descodificar el secret OATH

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oath.c#l218
en: This version of OpenConnect was built without PSKC support
ca: Aquesta versió d'OpenConnect ha estat muntada sense suport PSKC

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oath.c#l314 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oath.c#l339 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l297 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect
en: OK to generate INITIAL tokencode
ca: D'acord per a generar el codi testimoni INICIAL

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oath.c#l318 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oath.c#l342 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l302 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect
en: OK to generate NEXT tokencode
ca: D'acord per a generar el codi testimoni SEGÜENT

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oath.c#l323 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oath.c#l346 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l307
en: Server is rejecting the soft token; switching to manual entry
ca: El servidor està rebutjant el testimoni tou; s'està canviant a entrada manual

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oath.c#l380
en: Generating OATH TOTP token code
ca: S'està generant el codi testimoni TOTP OATH

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oath.c#l526
en: Generating OATH HOTP token code
ca: S'està generant el codi testimoni HOTP OATH

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l76
en: Unexpected length %d for TLV %d/%d
ca: Longitud inesperada %d per TLV %d/%d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l82 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l371
en: Received MTU %d from server
ca: S'ha rebut MTU %d del servidor

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l91 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l253 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l312
en: Received DNS server %s
ca: S'ha rebut el servidor DNS %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l102 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l380
en: Received DNS search domain %.*s
ca: Rebuda la cerca de dominis DNS %.*s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l117
en: Received internal IP address %s
ca: Rebuda l'adreça IP interna %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l126 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l244
en: Received netmask %s
ca: Rebuda la màscara de xarxa %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l135 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l395
en: Received internal gateway address %s
ca: Rebuda l'adreça interna de passarel·la %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l148 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2369
en: Received split include route %s
ca: Rebuda ruta inclosa en la divisió %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l170 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2382
en: Received split exclude route %s
ca: Rebut divisió exclosa la ruta %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l190 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l268
en: Received WINS server %s
ca: Rebut el servidor WINS %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l213
en: ESP encryption: 0x%02x (%s)
ca: Xifrat ESP: 0x%02x (%s)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l243
en: ESP compression: %d
ca: Compressió ESP: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l251 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l475
en: ESP port: %d
ca: Port ESP: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l258 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l458
en: ESP key lifetime: %u bytes
ca: Vida de la clau ESP: %u bytes

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l266 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l450
en: ESP key lifetime: %u seconds
ca: Temps de vida de la clau ESP: %u segons

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l274 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l482
en: ESP to SSL fallback: %u seconds
ca: ESP al SSL alternatiu: %u segons

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l282 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l466
en: ESP replay protection: %d
ca: Protecció de repetició ESP: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l290 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2470
en: ESP SPI (outbound): %x
ca: SPI ESP (sortida): %x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l299 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2458
en: %d bytes of ESP secrets
ca: %d bytes de secrets ESP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l311
en: Unknown TLV group %d attr %d len %d:%s
ca: Grup TLV desconegut %d attr %d len %d:%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l393
en: Failed to parse KMP header
ca: Error en analitzar la capçalera KMP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l412
en: Failed to parse KMP message
ca: Error en analitzar el missatge KMP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l421
en: Got KMP message %d of size %d
ca: S'ha obtingut el missatge KMP  %d de mida %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l437
en: Received non-ESP TLVs (group %d) in ESP negotiation KMP
ca: Rebuts no-ESP TLVs (grup %d) en la negociació ESP KMP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l508 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l542 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l686
en: Error creating oNCP negotiation request
ca: Error en crear la sol·licitud de negociació oNCP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l551 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l721
en: Short write in oNCP negotiation
ca: Escrit curt en la negociació oNCP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l564 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l605
en: Read %d bytes of SSL record
ca: Llegits %d bytes del registre SSL

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l569
en: Unexpected response of size %d after hostname packet
ca: Resposta inesperada de mida %d després del paquet de nom de l'amfitrió

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l576
en: Server response to hostname packet is error 0x%02x
ca: La resposta del servidor al paquet de nom de l'amfitrió és l'error 0x%02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l580
en: This seems to indicate that the server has disabled support for
    Juniper's older oNCP protocol, and only allows connections using
    the newer Junos Pulse protocol. This version of OpenConnect has
    EXPERIMENTAL support for Pulse using --prot=pulse
ca: Això sembla indicar que el servidor ha desactivat la compatibilitat del
    protocol oNCP de Juniper i només permet connexions mitjançant
    el nou protocol Junos Pulse. Aquesta versió de l'OpenConnect té
    compatibilitat experimental amb el Pulse mitjançant --prot=pulse

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l609
en: Invalid packet waiting for KMP 301
ca: Paquet no vàlid mentre s'està esperant a KMP 301

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l622
en: Expected KMP message 301 from server but got %d
ca: Esperat el missatge 301 KMP del servidor però s'ha obtingut %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l631
en: KMP message 301 from server too large (%d bytes)
ca: El missatge 301 de KMP del servidor és massa gran (%d bytes)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l637
en: Got KMP message 301 of length %d
ca: S'ha obtingut el missatge 301 de KMP de mida %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l644
en: Failed to read continuation record length
ca: No s'ha pogut llegir la longitud del registre de continuació

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l650
en: Record of additional %d bytes too large; would make %d
ca: El registre de %d bytes addicionals és massa gran; es farà de %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l659
en: Failed to read continuation record of length %d
ca: No s'ha pogut llegir el registre de continuació de longitud %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l665
en: Read additional %d bytes of KMP 301 message
ca: Llegeix %d bytes addicionals del missatge 301 de KMP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l706
en: Error negotiating ESP keys
ca: Error en negociar les claus ESP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l715
en: oNCP negotiation request outgoing:
ca: Sol·licitud de negociació oNCP sortint:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l773 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2732
en: new incoming
ca: entrada nova

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l774 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2733
en: new outgoing
ca: sortida nova

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l799
en: Read only 1 byte of oNCP length field
ca: Llegeix sols 1 byte del camp de longitud oNCP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l808
en: Server terminated connection (session expired)
ca: La connexió del servidor ha acabat (sessió expirada)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l816
en: Server terminated connection (reason: %d)
ca: La connexió del servidor ha acabat (motiu: %d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l823
en: Server sent zero-length oNCP record
ca: El servidor ha enviat un registre oNCP de longitud zero

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l924
en: Incoming KMP message %d of size %d (got %d)
ca: S'està rebent un missatge %d d'entrada KMP de mida %d (rebut %d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l927
en: Continuing to process KMP message %d now size %d (got %d)
ca: S'està continuant al missatge %d KMP de procés amb mida %d (rebut %d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l946
en: Unrecognised data packet
ca: Paquet de dades no reconegudes

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l1005
en: Failed to set up ESP: %s
ca: Ha fallat la configuració de l'ESP: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l1015
en: Unknown KMP message %d of size %d:
ca: Missatge KMP %d desconegut de mida %d:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l1020
en: .... + %d more bytes unreceived
ca: .... + %d bytes més sense rebre

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l1035 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2787
en: Packet outgoing:
ca: Paquet de sortida:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/oncp.c#l1097
en: Sent ESP enable control packet
ca: S'ha enviat habilitació ESP de control de paquets

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openconnect-internal.h#l1692 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openconnect-internal.h#l1702
en: ERROR: %s() called with invalid UTF-8 for '%s' argument
ca: ERROR: %s() cridada amb UTF-8 no vàlida per a l'argument «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l94
en: Unable to calculate DTLS overhead for %s
ca: No es pot calcular la sobrecàrrega DTLS per a %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l210 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l269
en: Failed to generate random key
ca: Error en generar claus aleatòries

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l232
en: Failed to create SSL_SESSION ASN.1 for OpenSSL: %s
ca: Error en crear ASN.1 SSL_SESSION per a OpenSSL: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l243
en: OpenSSL failed to parse SSL_SESSION ASN.1
ca: OpenSSL ha fallat en analitzar ASN.1 SSL_SESSION

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l259
en: Initialise DTLSv1 session failed
ca: La inicialització de la sessió DTLSv1 ha fallat

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l275
en: Too large application ID size
ca: La mida de l'identificador és massa gran

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l308
en: PSK callback
ca: Crida de retorn PSK

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l370
en: Initialise DTLSv1 CTX failed
ca: La inicialització de CTX DTLSv1 ha fallat

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l380
en: Set DTLS CTX version failed
ca: L'establiment de la versió DTLS CTX ha fallat

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l408
en: Failed to generate DTLS key
ca: Error en generar la clau DTLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l468
en: Set DTLS cipher list failed
ca: La configuració de la llista de xifrat DTLS ha fallat

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l519
en: DTLS cipher '%s' not found
ca: El xifrat DTLS  «%s» no es troba

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l576
en: SSL_set_session() failed
ca: Ha fallat SSL_set_session()

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l677
en: Established DTLS connection (using OpenSSL). Ciphersuite %s-%s.
ca: Connexió DTLS establerta (utilitza OpenSSL). Ciphersuite %s-%s.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l780
en: This is probably because your OpenSSL is broken
    See http://rt.openssl.org/Ticket/Display.html?id=2984
ca: Això és degut al fet que el vostre OpenSSL està trencat
    Consulteu http://rt.openssl.org/Ticket/Display.html?id=2984

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-dtls.c#l787
en: DTLS handshake failed: %d
ca: L'encaixada DTLS ha fallat: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-esp.c#l86
en: Failed to initialise ESP cipher:
ca: Error en inicialitzar el xifrat ESP:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-esp.c#l100
en: Failed to initialize ESP HMAC
ca: Error en inicialitzar HMAC ESP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-esp.c#l176
en: Failed to set up decryption context for ESP packet:
ca: Error en configurar el context de desxifrat per al paquet ESP:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-esp.c#l184
en: Failed to decrypt ESP packet:
ca: Error en desxifrar el paquet ESP:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-esp.c#l200
en: Failed to encrypt ESP packet:
ca: Error en xifrar el paquet ESP:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l45
en: Failed to establish libp11 PKCS#11 context:
ca: Error en establir el context PKCS#11 libp11:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l51
en: Failed to load PKCS#11 provider module (%s):
ca: Error en carregar el mòdul que proporciona PKCS#11 (%s):

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l281
en: PIN locked
ca: PIN bloquejat

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l284
en: PIN expired
ca: PIN caducat

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l287
en: Another user already logged in
ca: Un altre usuari està realment connectat

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l291
en: Unknown error logging in to PKCS#11 token
ca: Error desconegut en registrar-se al testimoni PKCS#11

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l298
en: Logged in to PKCS#11 slot '%s'
ca: Registrat en PKCS#11 ranura «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l312
en: Failed to enumerate certs in PKCS#11 slot '%s'
ca: Error en enumerar certificats de PKCS#11 ranura «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l318
en: Found %d certs in slot '%s'
ca: S'han trobat %d certificats a la ranura «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l354 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l576
en: Failed to parse PKCS#11 URI '%s'
ca: Error en analitzar PKCS#11 URI «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l361 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l586
en: Failed to enumerate PKCS#11 slots
ca: Error en enumerar les ranures PKCS#11

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l395 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l628
en: Logging in to PKCS#11 slot '%s'
ca: S'està registrant en PKCS#11 ranura «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l405
en: Failed to find PKCS#11 cert '%s'
ca: Error en cercar el certificat  PKCS#11 «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l413
en: Certificate X.509 content not fetched by libp11
ca: Contingut del certificat X.509 no recuperat per libp11

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l465
en: Failed to enumerate keys in PKCS#11 slot '%s'
ca: Error en enumerar les claus al PKCS#11 ranura «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l471
en: Found %d keys in slot '%s'
ca: S'han trobat %d claus a la ranura «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l505
en: Certificate has no public key
ca: El certificat no té clau pública

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l512 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l536
en: Certificate does not match private key
ca: El certificat no coincideix amb la clau privada

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l516
en: Checking EC key matches cert
ca: S'està comprovant la coincidència de la clau EC amb el certificat

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l520
en: Failed to allocate signature buffer
ca: Error en assignar la memòria intermèdia de la signatura

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l530
en: Failed to sign dummy data to validate EC key
ca: Error en signar les dates simulades per a validar la clau EC

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l649
en: Failed to find PKCS#11 key '%s'
ca: Error en cercar la clau PKCS#11 «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l719 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl-pkcs11.c#l725
en: This version of OpenConnect was built without PKCS#11 support
ca: Aquesta versió d'OpenConnect ha sigut muntada sense suport PKCS#11

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l430
en: Unhandled SSL UI request type %d
ca: Tipus %d  de sol·licitud UI SSL no gestionat

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l510
en: PEM password too long (%d >= %d)
ca: Contrasenya PEM massa gran (%d >= %d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l562 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1027
en: Loading private key failed
ca: La càrrega de la clau privativa ha fallat

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l569
en: Failed to install certificate in OpenSSL context
ca: Error en instal·lar el certificat al context OpenSSL

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l593
en: Extra cert from %s: '%s'
ca: Extra cert de %s: «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l649
en: Parse PKCS#12 failed (see above errors)
ca: L'anàlisi PKCS#12 ha fallat (mireu amunt els errors)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l667
en: PKCS#12 contained no certificate!
ca: PKCS#12 no conté cap certificat!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l674
en: PKCS#12 contained no private key!
ca: PKCS#12 no conté cap clau privada!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l709
en: Can't load TPM engine.
ca: No es pot carregar l'enginy TPM.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l715
en: Failed to init TPM engine
ca: Error en iniciar l'enginy TPM

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l725
en: Failed to set TPM SRK password
ca: Error en configurar la contrasenya SRK TPM

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l739
en: Failed to load TPM private key
ca: Error en carregar la clau privada TPM

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l794 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l943
en: Failed to open certificate file %s: %s
ca: Error en obrir el fitxer certificat %s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l805
en: Loading certificate failed
ca: La càrrega del certificat ha fallat

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l836
en: Failed to process all supporting certs. Trying anyway...
ca: Error en processar tots els certificats suportats. S'està intentant de tota manera...

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l850
en: PEM file
ca: Fitxer PEM

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l879
en: Failed to create BIO for keystore item '%s'
ca: Error en crear BIO per a l'element «%s» del magatzem de claus

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l906
en: Loading private key failed (wrong passphrase?)
ca: La càrrega de la clau privada ha fallat (contrasenya dolenta? )

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l913
en: Loading private key failed (see above errors)
ca: La càrrega de la clau privada ha fallat (mireu amunt els errors)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l966
en: Failed to load X509 certificate from keystore
ca: Error en carregar el certificat X509 del magatzem de claus

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1003
en: Failed to open private key file %s: %s
ca: Error en obrir el fitxer %s de la clau privativa: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1119
en: Failed to convert PKCS#8 to OpenSSL EVP_PKEY
ca: No s'ha pogut convertir PKCS#8 a OpenSSL EVP_PKEY

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1130
en: Failed to identify private key type in '%s'
ca: Errada en identificar el tipus de clau privativa en «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1307
en: Matched DNS altname '%s'
ca: Coincideix el nom alternatiu DNS «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1314
en: No match for altname '%s'
ca: No hi ha concordances per al nom alternatiu «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1328
en: Certificate has GEN_IPADD altname with bogus length %d
ca: El certificat té un nom alternatiu GEN_IPADD amb la longitud amb errors %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1339 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1485
en: Matched %s address '%s'
ca: Coincideix %s amb l'adreça «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1346
en: No match for %s address '%s'
ca: No hi ha concordances per l'adreça %s amb «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1388
en: URI '%s' has non-empty path; ignoring
ca: URI «%s» no té un camí buit;  s'està ignorant

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1393
en: Matched URI '%s'
ca: Coincideix URI «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1404
en: No match for URI '%s'
ca: No hi ha concordances per URI «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1419
en: No altname in peer cert matched '%s'
ca: No hi ha nom alternatiu al certificat parell trobat «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1427
en: No subject name in peer cert!
ca: No hi ha nom de l'assumpte al certificat del parell!

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1447
en: Failed to parse subject name in peer cert
ca: Error en analitzar el nom de l'assumpte al certificat del parell

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1454
en: Peer cert subject mismatch ('%s' != '%s')
ca: L'assumpte del certificat del parell no coincideix («%s» != «%s»)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1459 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1493
en: Matched peer certificate subject name '%s'
ca: El nom de l'assumpte del certificat del parell coincideix «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1555
en: Extra cert from cafile: '%s'
ca: Extra cert del certificat del fitxer: «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1698
en: Error in client cert notAfter field
ca: Error al camp notAfter del certificat del client

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1742
en: SSL certificate and key do not match
ca: El certificat SSL i la clau no coincideixen

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1778
en: Failed to read certs from CA file '%s'
ca: Error en llegir certificats del fitxer CA «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1808
en: Failed to open CA file '%s'
ca: Error en obrir el fitxer CA «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1856
en: Create TLSv1 CTX failed
ca: Ha fallat la creació de TLSv1 CTX

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1922
en: Failed to set OpenSSL cipher list ("%s")
ca: No s'ha pogut establir la llista de xifratge OpenSSL («%s»)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l1988
en: SSL connection failure
ca: La connexió SSL ha fallat

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l2154
en: Failed to calculate OATH HMAC
ca: Error en calcular HMAC OATH

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l2257
en: EAP-TTLS negotiation with %s
ca: Negociació EAP-TTLS amb %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/openssl.c#l2268
en: EAP-TTLS connection failure %d
ca: Ha fallat la connexió EAP-TTLS %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l235
en: Received internal Legacy IP address %s
ca: S'ha rebut l'adreça IP antiga interna %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l283 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l301 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l320 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnec
en: Failed to handle IPv6 address
ca: No s'ha pogut gestionar l'adreça IPv6

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l293
en: Received internal IPv6 address %s
ca: S'ha rebut l'adreça IPv6 interna %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l335
en: Received IPv6 split include %s
ca: S'ha rebut la inclusió de la divisió IPv6 %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l358
en: Received IPv6 split exclude %s
ca: S'ha rebut l'exclusió de la divisió IPv6 %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l365
en: Unexpected length %d for attr 0x%x
ca: Longitud inesperada %d de l'atribut 0x%x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l416
en: ESP encryption: 0x%04x (%s)
ca: Encriptació ESP: 0x%04x (%s)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l490
en: ESP only: %d
ca: Només ESP: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l528
en: Unknown attr 0x%x len %d:%s
ca: Es desconeix de l'atribut 0x%x la longitud %d:%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l539
en: Read %d bytes of IF-T/TLS record
ca: S'han llegit %d bytes del registre IF-T/TLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l556
en: Short write to IF-T/TLS
ca: Escriptura incompleta a IF-T/TLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l569
en: Error creating IF-T packet
ca: S'ha produït un error en crear el paquet IF-T

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l589
en: Error creating EAP packet
ca: S'ha produït un error en crear el paquet EAP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l624 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1432 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1495
en: Unexpected IF-T/TLS authentication challenge:
ca: S'ha produït un repte inesperat d'autenticació IF-T/TLS:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l642
en: Unexpected EAP-TTLS payload:
ca: Càrrega útil EAP-TTLS inesperada:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l744
en: Enter Pulse user realm:
ca: Introduïu el domini d'usuari Pulse:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l749 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l792
en: Realm:
ca: Domini:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l787
en: Choose Pulse user realm:
ca: Trieu el domini d'usuari Pulse:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l803 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1562 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1631
en: Failed to parse AVP
ca: No s'ha pogut analitzar l'AVP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l870
en: Session limit reached. Choose session to kill:
ca: S'ha arribat al límit de sessions. Trieu una sessió a finalitzar:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l875
en: Session:
ca: Sessió:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l895
en: Failed to parse session list
ca: No s'ha pogut analitzar la llista de sessions

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l990
en: Enter secondary credentials:
ca: Introduïu les credencials secundàries:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l990
en: Enter user credentials:
ca: Introduïu les credencials de l'usuari:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1000 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1192
en: Secondary username:
ca: Nom d'usuari secundari:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1000 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1192
en: Username:
ca: Nom d'usuari:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1010 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l115
en: Password:
ca: Contrasenya:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1010
en: Secondary password:
ca: Contrasenya secundària:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1081
en: Password expired. Please change password:
ca: La contrasenya ha caducat. Canvieu la contrasenya:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1085
en: Current password:
ca: Contrasenya actual:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1090
en: New password:
ca: Contrasenya nova:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1095
en: Verify new password:
ca: Confirmeu la contrasenya nova:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1107
en: Passwords not provided.
ca: No s'han proporcionat contrasenyes.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1113
en: Passwords do not match.
ca: Les contrasenyes no coincideixen.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1118
en: Current password too long.
ca: La contrasenya actual és massa llarga.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1123
en: New password too long.
ca: La contrasenya nova és massa llarga.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1182
en: Token code request:
ca: Sol·licitud de codi de testimoni:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1206
en: Please enter response:
ca: Introduïu la resposta:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1210
en: Please enter your passcode:
ca: Introduïu el vostre codi d'accés:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1212
en: Please enter your secondary token information:
ca: Introduïu la vostra informació de testimoni secundari:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1349
en: Error creating Pulse connection request
ca: S'ha produït un error en crear la sol·licitud de connexió Pulse

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1392
en: Unexpected response to IF-T/TLS version negotiation:
ca: Resposta inesperada a la negociació de versió IF-T/TLS:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1397
en: IF-T/TLS version from server: %d
ca: Versió IF-T/TLS del servidor: %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1524
en: Failed to establish EAP-TTLS session
ca: No s'ha pogut establir la sessió EAP-TTLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1647
en: WARNING: Server provided certificate MD5 does not match its actual certificate.
ca: AVÍS: El certificat proporcionat pel servidor MD5 no coincideix amb el certificat real.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1661
en: Authentication failure: Account locked out
ca: Error d'autenticació: el compte està bloquejat

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1667
en: Authentication failure: Code 0x%02x
ca: Error d'autenticació: Codi 0x%02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1701
en: Unknown D73 prompt value 0x%x. Will prompt for both username and password.
ca: Valor desconegut de sol·licitud D73 0x%x. Se sol·licitarà tant el nom d'usuari com la contrasenya.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1704
en: Please report this value and the behaviour of the official client.
ca: Informeu d'aquest valor i del comportament del client oficial.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1773
en: Authentication failure: %.*s
ca: Error d'autenticació: %.*s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1783
en: Pulse server requested Host Checker; not yet supported
    Try Juniper mode (--protocol=nc)
ca: El servidor Pulse ha sol·licitat el comprovador d'amfitrions, que encara no és compatible
    Proveu el mode Juniper (--protocol=nc)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1803
en: Unhandled Pulse authentication packet, or authentication failure
ca: No s'ha gestionat el paquet d'autenticació Pulse o ha fallat l'autenticació

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1819
en: Pulse authentication cookie not accepted
ca: No s'ha acceptat la galeta d'autenticació Pulse

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1825
en: Pulse realm entry
ca: Entrada del domini Pulse

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1831
en: Pulse realm choice
ca: Opció del domini del Pulse

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1838
en: Pulse password auth request, code 0x%02x
ca: Sol·licitud d'autenticació de contrasenya Pulse. Codi 0x%02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1851
en: Pulse password request with unknown code 0x%02x. Please report.
ca: Sol·licitud de contrasenya Pulse amb codi desconegut 0x%02x. Informeu-ne.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1860
en: Pulse password general token code request
ca: Sol·licitud de codi de testimoni general de contrasenya del Pulse

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1871
en: Pulse session limit, %d sessions
ca: Límit de sessions del Pulse. %d sessions

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1880
en: Unhandled Pulse auth request
ca: Sol·licitud d'autenticació Pulse no gestionada

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1917
en: Unexpected response instead of IF-T/TLS auth success:
ca: Resposta inesperada en lloc d'autenticació correcta IF-T/TLS:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l1980
en: EAP-TTLS failure: Flushing output with pending input bytes
ca: Error EAP-TTLS: s'està esborrant la sortida amb bytes d'entrada pendents

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2003
en: Error creating EAP-TTLS buffer
ca: S'ha produït un error en crear la memòria intermèdia EAP-TTLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2052
en: Failed to read EAP-TTLS Acknowledge: %s
ca: No s'ha pogut llegir el reconeixement EAP-TTLS: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2060 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2102
en: Read %d bytes of IF-T/TLS EAP-TTLS record
ca: S'han llegit %d bytes del registre IF-T/TLS EAP-TTLS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2071
en: Bad EAP-TTLS Acknowledge packet
ca: Paquet de reconeixement EAP-TTLS incorrecte

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2113
en: Bad EAP-TTLS packet (len %d, left %d)
ca: Paquet EAP-TTLS incorrecte (longitud %d, restant %d)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2299
en: Unexpected Pulse config packet:
ca: Paquet de configuració del Pulse inesperat:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2393
en: Receive route of unknown type 0x%08x
ca: Rep ruta de tipus desconegut 0x%08x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2451
en: Invalid ESP config packet:
ca: Paquet de configuració ESP no vàlid:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2463
en: Invalid ESP setup
ca: Configuració ESP no vàlida

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2538
en: Bad IF-T/TLS packet when expecting configuration:
ca: Paquet IF-T/TLS incorrecte esperant la configuració:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2546
en: Unexpected IF-T/TLS packet when expecting configuration.
ca: S'ha trobat un paquet IF-T/TLS inesperat esperant la configuració.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2724
en: ESP rekey failed
ca: Ha fallat la reclau ESP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2771
en: Unknown Pulse packet
ca: Paquet Pulse desconegut

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/pulse.c#l2949
en: Sending IF-T/TLS data packet of %d bytes
ca: S'està enviant un paquet de dades IF-T/TLS de %d bytes

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/script.c#l179
en: Discard bad split include: "%s"
ca: Descarta la divisió dolenta inclosa: «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/script.c#l183
en: Discard bad split exclude: "%s"
ca: Descarta la divisió dolenta exclosa: «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/script.c#l211
en: WARNING: Split include "%s" has host bits set, replacing with "%s/%d".
ca: Avís: la divisió inclou «%s» té el conjunt de bits de l'amfitrió. S'està substituint per «%s/%d».

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/script.c#l215
en: WARNING: Split exclude "%s" has host bits set, replacing with "%s/%d".
ca: Avís: l'exclusió de la divisió «%s» té el conjunt de bits de l'amfitrió. S'està substituint per «%s/%d».

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/script.c#l324
en: Ignoring legacy network because address "%s" is invalid.
ca: S'està ignorant la xarxa antiga perquè l'adreça «%s» no és vàlida.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/script.c#l329
en: Ignoring legacy network because netmask "%s" is invalid.
ca: S'està ignorant la xarxa antiga perquè la màscara de xarxa «%s» no és vàlida.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/script.c#l625 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/script.c#l673
en: Failed to spawn script '%s' for %s: %s
ca: Error en engendrar el script  «%s» per %s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/script.c#l680
en: Script '%s' exited abnormally (%x)
ca: El script «%s» ha acabat de forma anòmala (%x)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/script.c#l688
en: Script '%s' returned error %d
ca: El script «%s» ha retornat l'error %d

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l119
en: Failed select() for socket connect
ca: Ha fallat select() per a la connexió al sòcol

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l124
en: Socket connect cancelled
ca: S'ha cancel·lat la connexió del sòcol

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l252
en: Failed setsockopt(TCP_NODELAY) on TLS socket:
ca: Ha fallat setsockopt(TCP_NODELAY) al sòcol TLS:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l303
en: Failed to reconnect to proxy %s: %s
ca: No s'ha pogut tornar a connectar amb el servidor intermediari %s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l307
en: Failed to reconnect to host %s: %s
ca: No s'ha pogut tornar a connectar amb l'amfitrió %s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l375
en: Proxy from libproxy: %s://%s:%d/
ca: Servidor intermediari de  libproxy: %s://%s:%d/

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l408
en: getaddrinfo failed for host '%s': %s
ca: getaddrinfo ha fallat per a l'amfitrió «%s»: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l420 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l547
en: Reconnecting to DynDNS server using previously cached IP address
ca: S'està tornant a connectar amb el servidor DynDNS utilitzant l'adreça IP amagada prèviament

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l435
en: Attempting to connect to proxy %s%s%s:%s
ca: S'està intentant connectar amb el servidor intermediari %s%s%s:%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l436
en: Attempting to connect to server %s%s%s:%s
ca: S'està intentant connectar amb el servidor  %s%s%s:%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l457
en: Connected to %s%s%s:%s
ca: Connectat a %s%s%s:%s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l469
en: Failed to allocate sockaddr storage
ca: Error en assignar el magatzem sockaddr

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l512
en: Failed to connect to %s%s%s:%s: %s
ca: No s'ha pogut connectar a %s%s%s:%s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l530
en: Forgetting non-functional previous peer address
ca: S'estan oblidant les adreces parelles prèvies no funcionals

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l542
en: Failed to connect to host %s
ca: Error en connectar amb l'amfitrió %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l561
en: Reconnecting to proxy %s
ca: S'està tornant a connectar amb el servidor intermediari %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l660
en: Could not obtain file system ID for passphrase
ca: No es pot obtenir la identificació del sistema de fitxers per la contrasenya

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l671
en: Failed to open private key file '%s': %s
ca: Error en obrir el fitxer de clau privada «%s»: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l790
en: No error
ca: Sense errors

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l791
en: Keystore locked
ca: Magatzem de claus bloquejat

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l792
en: Keystore uninitialized
ca: Magatzem de claus no inicialitzat

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l793
en: System error
ca: Error de sistema

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l794
en: Protocol error
ca: Error de protocol

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l795
en: Permission denied
ca: Permís denegat

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l796
en: Key not found
ca: Clau no trobada

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l797
en: Value corrupted
ca: Valor corrupte

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l798
en: Undefined action
ca: Acció no definida

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l802
en: Wrong password
ca: Contrasenya dolenta

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l803
en: Unknown error
ca: Error desconegut

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l936
en: Failed select() for command socket
ca: Ha fallat select() per al sòcol d'ordres

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l1024
en: Failed to open %s: %s
ca: Error en obrir %s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l1031
en: Failed to fstat() %s: %s
ca: Errada a fstat() %s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l1038
en: File %s is empty
ca: El fitxer %s és buit

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l1053
en: Failed to allocate %d bytes for %s
ca: Error en assignar %d bytes per %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l1061
en: Failed to read %s: %s
ca: Error en llegir %s: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l1097
en: Unknown protocol family %d. Cannot create UDP server address
ca: Família %d de protocol desconegut. No es pot crear l'adreça del servidor UDP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l1116
en: Open UDP socket
ca: Sòcol UDP obert

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l1156
en: Unknown protocol family %d. Cannot use UDP transport
ca: Família %d de protocol desconegut. No es pot usar el transport UDP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l1164
en: Bind UDP socket
ca: Sòcol UDP d'enllaç

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l1178
en: Make UDP socket non-blocking
ca: Fa que el sòcol UDP no es bloquegi

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l1215
en: Cookie is no longer valid, ending session
ca: La galeta no és ja vàlida, s'està acabant la sessió

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l1219
en: sleep %ds, remaining timeout %ds
ca: dormint %ds, temps restant %ds

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l1290
en: Failed select() for socket send
ca: Ha fallat select() per a enviar el sòcol

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/ssl.c#l1330
en: Failed select() for socket recv
ca: Ha fallat select() per al sòcol de rebuda

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l202
en: SSPI token too large (%ld bytes)
ca: Testimoni SSPI massa gran (%ld bytes)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l215
en: Sending SSPI token of %lu bytes
ca: S'està enviant el testimoni SSPI de %lu bytes

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l220
en: Failed to send SSPI authentication token to proxy: %s
ca: Errada per a enviar el testimoni d'autenticació SSPI al servidor intermediari: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l228 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l256
en: Failed to receive SSPI authentication token from proxy: %s
ca: Errada per a rebre el testimoni d'autenticació SSPI del servidor intermediari: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l234
en: SOCKS server reported SSPI context failure
ca: El servidor SOCKS ha informat de fallades de context SSPI

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l238
en: Unknown SSPI status response (0x%02x) from SOCKS server
ca: Resposta d'estat SSPI desconeguda (0x%02x) del servidor SOCKS

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l260
en: Got SSPI token of %lu bytes: %02x %02x %02x %02x
ca: S'ha rebut testimoni SSPI de %lu bytes: %02x %02x %02x %02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l276
en: QueryContextAttributes() failed: %lx
ca: QueryContextAttributes() ha fallat: %lx

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l312
en: EncryptMessage() failed: %lx
ca: EncryptMessage() ha fallat: %lx

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l324
en: EncryptMessage() result too large (%lu + %lu + %lu)
ca: L'EncryptMessage() ha resultat massa gran (%lu + %lu + %lu)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l349
en: Sending SSPI protection negotiation of %u bytes
ca: S'està enviant la negociació de protecció SSPI de %u bytes

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l354
en: Failed to send SSPI protection response to proxy: %s
ca: Error en enviar la resposta de protecció SSPI al servidor intermediari: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l362 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l372
en: Failed to receive SSPI protection response from proxy: %s
ca: Error en rebre la resposta de protecció SSPI del servidor intermediari: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l377
en: Got SSPI protection response of %d bytes: %02x %02x %02x %02x
ca: S'ha rebut la resposta de protecció SSPI de %d bytes: %02x %02x %02x %02x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l393
en: DecryptMessage failed: %lx
ca: DecryptMessage ha fallat: %lx

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/sspi.c#l398
en: Invalid SSPI protection response from proxy (%lu bytes)
ca: La resposta de protecció SSPI del servidor intermediari és no vàlida  (%lu bytes)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l102
en: Enter credentials to unlock software token.
ca: Introduïu les credencials per a desbloquejar el testimoni del programari.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l108
en: Device ID:
ca: Identificació del dispositiu:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l142
en: User bypassed soft token.
ca: L'usuari ha omès el testimoni tou.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l148 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l234
en: All fields are required; try again.
ca: Es requereixen tots els camps; torneu-ho a intentar.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l158 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l326
en: General failure in libstoken.
ca: Fallada general en libstoken.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l162
en: Incorrect device ID or password; try again.
ca: Identificació o contrasenya de dispositiu no correctes; torneu-ho a intentar.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l166
en: Soft token init was successful.
ca: La inicialització del testimoni tou ha sigut un èxit.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l209
en: Enter software token PIN.
ca: Introduïu el PIN del testimoni de programari.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l241
en: Invalid PIN format; try again.
ca: Format de PIN no vàlid; torneu a intentar.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/stoken.c#l321
en: Generating RSA token code
ca: S'està generant el codi de testimoni RSA

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l86
en: Error accessing registry key for network adapters
ca: Error en accedir a la clau de registre per als adaptadors de xarxa

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l112
en: Cannot read %s\%s or is not string
ca: No es pot llegir %s\%s o no és una cadena

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l128
en: Found %s at %s
ca: Trobat %s al %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l145
en: Cannot open registry key %s
ca: No es pot obrir la clau de registre %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l156
en: Cannot read registry key %s\%s or is not string
ca: No es pot obrir la clau de registre %s\%s o no és una cadena

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l197
en: GetAdapterIndex() failed: %s
    Falling back to GetAdaptersInfo()
ca: GetAdapterIndex() ha fallat: %s
    Alternativament, s'utilitzarà GetAdaptersInfo()

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l211
en: GetAdaptersInfo() failed: %s
ca: GetAdaptersInfo() ha fallat: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l365
en: Failed to open %s
ca: Error en obrir %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l378
en: Failed to obtain TAP driver version: %s
ca: Error en obtenir la versió del controlador TAP: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l384
en: Error: TAP-Windows driver v9.9 or greater is required (found %ld.%ld)
ca: Error: El controlador TAP de Windows  v9.9 o superior és requerit (s'ha trobat %ld.%ld)

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l405
en: Failed to set TAP IP addresses: %s
ca: Error en configurar l'adreça IP TAP: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l417 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l666
en: Failed to set TAP media status: %s
ca: Error en configurar l'estat del medi TAP: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l564
en: TAP device aborted connectivity. Disconnecting.
ca: El dispositiu TAP ha avortat la connectivitat. S'està desconnectant.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l569
en: Failed to read from TAP device: %s
ca: Error en llegir del dispositiu TAP: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l583
en: Failed to complete read from TAP device: %s
ca: Error en completar la lectura des del dispositiu TAP: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l609
en: Wrote %ld bytes to tun
ca: Escrits %ld bytes al controlador de xarxa

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l619
en: Waiting for tun write...
ca: S'està esperant l'escriptura del controlador de xarxa...

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l622
en: Wrote %ld bytes to tun after waiting
ca: Escrits %ld bytes al controlador de xarxa després d'esperar

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l629
en: Failed to write to TAP device: %s
ca: Error en escriure al dispositiu TAP: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun-win32.c#l683
en: Spawning tunnel scripts is not yet supported on Windows
ca: La generació de scripts de túnel no està encara suportat en Windows

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l88
en: Could not open /dev/tun for plumbing
ca: No es pot obrir /dev/tun per a fer canonades

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l92
en: Can't push IP
ca: No es pot empènyer IP

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l102
en: Can't set ifname
ca: No es pot configurar «ifname»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l118
en: Can't plumb %s for IPv%d: %s
ca: No es pot fer la canonada %s a IPv%d: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l139
en: open /dev/tun
ca: obre /dev/tun

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l145
en: Failed to create new tun
ca: Error per a crear un controlador de xarxa nou

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l151
en: Failed to put tun file descriptor into message-discard mode
ca: Error en posar el descriptor del fitxer del controlador de xarxa al mode descarrega-missatge

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l183
en: tun device is unsupported on this platform
ca: el dispositiu tun no té suport a aquesta plataforma

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l219 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l402
en: Failed to open tun device: %s
ca: Error en obrir el dispositiu controlador de xarxa: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l230
en: Failed to bind local tun device (TUNSETIFF): %s
ca: Error en vincular el dispositiu controlador de xarxa local (TUNSETIFF): %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l234
en: To configure local networking, openconnect must be running as root
    See %s for more information
ca: Per a configurar la xarxa local, openconnect cal que sigui executat com a root
    Consulteu %s per més informació

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l297
en: Invalid interface name '%s'; must match 'utun%%d' or 'tun%%d'
ca: Nom d'interfície no vàlida «%s»; hauria de coincidir 'utun%%d' o 'tun%%d'

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l306
en: Failed to open SYSPROTO_CONTROL socket: %s
ca: Error en obrir el sòcol SYSPROTO_CONTROL: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l315
en: Failed to query utun control id: %s
ca: Error en consultar la identificació de control «utun»: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l333
en: Failed to allocate utun device name
ca: Error en assignar el nom al dispositiu «utun»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l344
en: Failed to connect utun unit: %s
ca: Error en connectar la unitat «utun»: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l363
en: Invalid interface name '%s'; must match 'tun%%d'
ca: Nom d'interfície no vàlida «%s»; hauria de concordar «tun%%d»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l372
en: Cannot open '%s': %s
ca: No es pot obrir «%s»: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l432
en: Failed to make tun socket nonblocking: %s
ca: No s'ha pogut fer que el sòcol TUN no bloquegi: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l459
en: socketpair failed: %s
ca: «socketpair» ha fallat: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l464
en: fork failed: %s
ca: «fork» ha fallat: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/tun.c#l546
en: Failed to write incoming packet: %s
ca: Error en escriure al paquet d'entrada: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/xml.c#l77 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/xml.c#l102
en: Treating host "%s" as a raw hostname
ca: S'està tractant l'amfitrió «%s» com un nom d'amfitrió en brut

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/xml.c#l84
en: Failed to SHA1 existing file
ca: Error al fitxer SHA1 que existeix

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/xml.c#l92
en: XML config file SHA1: %s
ca: SHA1 del fitxer de configuració XML: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/xml.c#l100
en: Failed to parse XML config file %s
ca: Error en analitzar el fitxer de configuració XML %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/xml.c#l137
en: Host "%s" has address "%s"
ca: L'amfitrió «%s» té l'adreça «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/xml.c#l147
en: Host "%s" has UserGroup "%s"
ca: L'amfitrió «%s» té el grup d'usuari «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/xml.c#l161
en: Host "%s" not listed in config; treating as raw hostname
ca: L'amfitrió «%s» no està llistat al fitxer de configuració; es tractarà com un nom d'amfitrió en brut

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l96
en: Failed to send "%s" to ykneo-oath applet: %s
ca: Error en enviar «%s» a la miniaplicació ykneo-oath: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l103
en: Invalid short response to "%s" from ykneo-oath applet
ca: Resposta curta no vàlida a «%s» de la miniaplicació ykneo-oath

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l120
en: Failure response to "%s": %04x
ca: Error en la resposta a «%s»: %04x

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l174
en: select applet command
ca: selecciona ordre de la miniaplicació

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l185 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l424
en: Unrecognised response from ykneo-oath applet
ca: Resposta no reconeguda de la miniaplicació ykneo-oath

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l201
en: Found ykneo-oath applet v%d.%d.%d.
ca: S'ha trobat miniaplicació ykneo-oath v%d.%d.%d.

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l225
en: PIN required for Yubikey OATH applet
ca: PIN requerit per la miniaplicació OATH Yubikey

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l230
en: Yubikey PIN:
ca: PIN Yubikey:

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l257
en: Failed to calculate Yubikey unlock response
ca: Error en calcular la resposta de desbloqueig Yubikey

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l274
en: unlock command
ca: ordre de desbloqueig

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l306
en: Trying truncated-char PBKBF2 variant of Yubikey PIN
ca: S'està intentant la cadena truncada PBKBF2 variant del PIN Yubikey

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l342
en: Failed to establish PC/SC context: %s
ca: Error en establir el context PC/SC: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l347
en: Established PC/SC context
ca: Establert el context PC/SC

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l353 https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l365
en: Failed to query reader list: %s
ca: Error en consultar la llista de lectura: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l392
en: Failed to connect to PC/SC reader '%s': %s
ca: Error en connectar al lector PC/SC «%s»: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l397
en: Connected PC/SC reader '%s'
ca: Connectat el lector PC/SC «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l402
en: Failed to obtain exclusive access to reader '%s': %s
ca: Error en obtenir accés exclusiu al lector «%s»: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l412
en: list keys command
ca: llista d'ordres clau

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l445
en: Found %s/%s key '%s' on '%s'
ca: S'ha trobat %s/%s clau «%s» en «%s»

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l468
en: Token '%s' not found on Yubikey '%s'. Searching for another Yubikey...
ca: Testimoni «%s» no trobat en Yubikey «%s». S'està cercant una altra Yubikey...

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l516
en: Server is rejecting the Yubikey token; switching to manual entry
ca: El servidor està rebutjant el testimoni Yubikey, s'està canviant a l'entrada manual

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l570
en: Generating Yubikey token code
ca: S'està generant el codi testimoni Yubikey

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l575
en: Failed to obtain exclusive access to Yubikey: %s
ca: Error en obtenir l'accés exclusiu a Yubikey: %s

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l619
en: calculate command
ca: ordre calcula

note: https://git.infradead.org/users/dwmw2/openconnect.git/blob/3186bb699e:/yubikey.c#l627
en: Unrecognised response from Yubikey when generating tokencode
ca: Resposta no reconeguda de Yubikey mentre s'està generant el codi testimoni

en: _VPN Protocol
ca: Protocol _VPN

en: _Gateway
ca: _Passarel·la

en: _Proxy
ca: _Servidor intermediari

en: Allow security scanner _trojan (CSD)
ca: Permet escàner de seguretat _troià (CSD)

en: Trojan (CSD) _Wrapper Script
ca: Script _embolcall del troià (CSD)

en: Reported OS
ca: SO informat

en: Common values: linux linux-64 win mac-intel android apple-ios
ca: Valors comuns: linux linux-64 win mac-intel android apple-ios

en: Certificate Authentication
ca: Certificat d'autenticació

en: Use _FSID for key passphrase
ca: Utilitza el _FSID com a contrasenya de la clau

en: Prevent user from manually accepting invalid certificates
ca: Impedeix als usuaris acceptar de forma manual certificats no vàlids

en: Software Token Authentication
ca: Programari d'autenticació de testimoni

en: Token _Mode
ca: _Mode testimoni

en: Token Sec_ret
ca: Testimoni sec_ret

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: RSA SecurID — read from ~/.stokenrc
ca: Identificador segur RSA - llegit des de ~/.stokenrc

en: RSA SecurID — manually entered
ca: Identificador segur RSA - entrat manualment

en: TOTP — manually entered
ca: TOTP - entrat manualment

en: HOTP — manually entered
ca: HOTP - entrat manualment

en: Multi-protocol VPN client (openconnect)
ca: Client VPN multi-protocol (openconnect)

en: Compatible with Cisco AnyConnect, Juniper Network Connect and Junos Pulse, and PAN GlobalProtect SSL VPNs.
ca: Compatible amb Cisco AnyConnect, Juniper Network Connect i Junos Pulse, i PAN GlobalProtect SSL VPNs.

en: Compatible with Cisco AnyConnect and Juniper Network Connect and Junos Pulse SSL VPNs.
ca: Compatible amb Cisco AnyConnect i Juniper Network Connect i Junos Pulse SSL VPNs.

en: Cisco AnyConnect Compatible VPN (openconnect)
ca: VPN compatible amb Cisco AnyConnect (openconnect)

en: Compatible with Cisco AnyConnect SSL VPN.
ca: VPN SSL compatible amb Cisco AnyConnect.

en: Cisco AnyConnect or openconnect
ca: Cisco AnyConnect o openconnect

en: object class '%s' has no property named '%s'
ca: l'objecte de classe «%s» no té cap propietat anomenada «%s»

en: property '%s' of object class '%s' is not writable
ca: la propietat «%s» de l'objecte de classe «%s» no es pot escriure

en: construct property "%s" for object '%s' can't be set after construction
ca: la propietat «%s» de construcció per a l'objecte «%s» no es pot establir després de la construcció

en: '%s::%s' is not a valid property name; '%s' is not a GObject subtype
ca: «%s::%s» no és un nom de propietat vàlid; «%s» no és un subtipus GObject

en: unable to set property '%s' of type '%s' from value of type '%s'
ca: no s'ha pogut establir la propietat «%s» del tipus «%s» a partir del valor de tipus «%s»

en: value "%s" of type '%s' is invalid or out of range for property '%s' of type '%s'
ca: el valor «%s» de tipus «%s» no és vàlid o està fora de rang per a la propietat «%s» de tipus «%s»

en: unable to get editor plugin name: %s
ca: no s'ha pogut obtenir el nom del connector de l'editor: %s

en: missing plugin file "%s"
ca: fitxer «%s» de connector absent

en: cannot load editor plugin: %s
ca: no s'ha pogut carregar el connector d'editor: %s

en: cannot load factory %s from plugin: %s
ca: no es pot carregar la fàbrica %s des del connector: %s

en: unknown error creating editor instance
ca: s'ha produït un error desconegut quan es creava la instància de l'editor

en: invalid integer property “%s” or out of range [%d -> %d]
ca: nombre enter no vàlid en la propietat «%s» o fora de rang [%d -> %d]

en: invalid boolean property “%s” (not yes or no)
ca: booleà no vàlid a la propietat «%s» (cal posar sí o no)

en: unhandled property “%s” type %s
ca: propietat no gestionada «%s» del tipus %s

en: property “%s” invalid or not supported
ca: propietat «%s» no vàlida o no suportada

en: No VPN configuration options.
ca: Sense opcions de configuració VPN.

en: No VPN secrets!
ca: Sense secrets VPN!

en: Could not find openconnect binary.
ca: No es pot trobar el binari d'openconnect.

en: No VPN gateway specified.
ca: Sense especificar la passarel·la de la VPN.

en: No WebVPN cookie provided.
ca: Sense proporcionar la galeta WebVPN.

en: Don’t quit when VPN connection terminates
ca: No sortiu quan la connexió VPN acabi

en: Enable verbose debug logging (may expose passwords)
ca: Habilita l'accés amb depuració detallada (pot exposar les contrasenyes)

en: D-Bus name to use for this instance
ca: Nom D-Bus a usar per a aquesta instància

en: nm-openconnect-service provides integrated Cisco AnyConnect SSL VPN capability to NetworkManager.
ca: nm-openconnect-service proporciona la capacitat VPN SSL AnyConnect Cisco al gestor de xarxa.
