NetworkManager-openvpn - en to sk translation catalogue (58 entries)

en: OpenVPN client
sk: Klient OpenVPN

en: Password
sk: Heslo

en: Certificate password
sk: Heslo certifikátu

en: HTTP proxy password
sk: Heslo proxy HTTP

en: Certificate pass_word:
sk: Hes_lo certifikátu:

en: _HTTP proxy password:
sk: Heslo proxy _HTTP:

en: invalid option
sk: neplatná voľba

en: failed to write file: %s
sk: zlyhal zápis súboru: %s

en: No
sk: Nie

en: Yes
sk: Áno

en: General
sk: Všeobecné

en: _Gateway
sk: _Brána

en: Authentication
sk: Overenie totožnosti

en: User
sk: Používateľský

en: User name
sk: Meno používateľa

en: Remote IP Address
sk: Vzdialená adresa IP

en: Local IP Address
sk: Miestna adresa IP

en: Static Key
sk: Statický kľúč

en: Ad_vanced…
sk: _Rozšírené…

en: Not required
sk: Nevyžadované

en: OpenVPN Advanced Options
sk: Rozšírené voľby OpenVPN

en: Data _compression
sk: _Kompresia údajov

en: Use a _TCP connection
sk: Použiť pripojenie _TCP

en: Ci_pher
sk: Ci_fra

en: _HMAC Authentication
sk: Overenie totožnosti _HMAC

en: Security
sk: Zabezpečenie

en: Server _Certificate Check
sk: Kontrola _certifikátu servera

en: Key _File
sk: Súbor _kľúča

en: Mode
sk: Režim

en: Extra Certificates
sk: Certifikáty navyše

en: TLS _min version
sk: _Min. verzia TLS

en: TLS Authentication
sk: Overenie totožnosti TLS

en: Proxy _Type
sk: _Typ proxy

en: <i>Select this option if your organization requires the use of a proxy server to access the Internet.</i>
sk: <i>Túto voľbu vyberte, ak vaša spoločnosť vyžaduje na prístup k internetu server proxy.</i>

en: Server _Address
sk: _Adresa servera

en: Proxy _Username
sk: Meno po_užívateľa proxy

en: Proxy Passwor_d
sk: _Heslo proxy

en: _Show password
sk: _Zobraziť heslo

en: Proxies
sk: Proxy

en: Connect timeout
sk: Čas pripojenia vypršal

en: Misc
sk: Rôzne

en: OpenVPN Static Keys (*.key)
sk: Statické kľúče OpenVPN (*.key)

en: Client
sk: Klient

en: Certificates (TLS)
sk: Certifikáty (TLS)

en: Password with Certificates (TLS)
sk: Heslo s certifikátmi (TLS)

en: Compatible with the OpenVPN server.
sk: Kompatibilná so serverom OpenVPN.

en: missing plugin file "%s"
sk: chýba súbor „%s“ zásuvného modulu

en: empty host
sk: prázdny hostiteľ

en: invalid port
sk: neplatný port

en: invalid protocol
sk: neplatný protokol

en: invalid address “%s”
sk: neplatná adresa „%s“

en: A username is required.
sk: Vyžaduje sa používateľské meno.

en: A password is required.
sk: Vyžaduje sa heslo.

en: A username and password are required.
sk: Vyžaduje sa používateľské meno a heslo.

en: A private key password is required.
sk: Vyžaduje sa heslo k súkromnému kľúču.

en: Invalid connection type.
sk: Neplatný typ pripojenia.

en: Invalid port number “%s”.
sk: Neplatné číslo portu „%s“.

en: Unknown connection type “%s”.
sk: Neznámy typ pripojenia „%s“.
