NetworkManager-openvpn - en to et translation catalogue (38 entries)

en: Password
et: Parool

en: Authenticate VPN
et: VPN-i autentimine

en: Certificate pass_word:
et: Sertifikaadi _parool:

en: None
et: Pole

en: General
et: Üldine

en: User name
et: Kasutajanimi

en: Remote IP Address
et: Kaugmasina IP-aadress

en: Local IP Address
et: Kohalik IP-aadress

en: Static Key
et: Püsivõti

en: Type
et: Tüüp

en: Not required
et: Pole vajalik

en: OpenVPN Advanced Options
et: OpenVPN laiendatud sätted

en: Use custom gateway p_ort
et: Kasuta muud gateway _porti

en: Use custom _renegotiation interval
et: Kohandatud _kordusläbirääkimiste intervall

en: Use a _TCP connection
et: _TCP-ühenduse kasutamine

en: Use custom tunnel Maximum Transmission _Unit (MTU)
et: Kohandatud _tunneli suurima edastusühiku suurus (MTU)

en: Use custom UDP _fragment size
et: Kohandatud UDP-_fragmendi suurus

en: Restrict tunnel TCP Maximum _Segment Size (MSS)
et: Tunneli TCP maksimaalse segmendi suurus piiratud (MSS)

en: Ci_pher
et: Šiffer

en: _HMAC Authentication
et: HMAC'iga autentimine

en: Security
et: Turvalisus

en: _Subject Match
et: Kattuv nimi

en: Key _Direction
et: Võtme suund

en: Key _File
et: Võtmefail

en: TLS Authentication
et: TLS'iga autentimine

en: Proxy _Type
et: Proksi liik

en: <i>Select this option if your organization requires the use of a proxy server to access the Internet.</i>
et: <i>Vali see, kui sinu organisatsioon nõuab interneti kasutamist proksiserveri kaudu.</i>

en: Server _Address
et: Serveri aadress

en: _Port
et: Port

en: Proxy _Username
et: _Proksi kasutajanimi

en: Proxy Passwor_d
et: Proksi parool

en: _Show password
et: Näita parooli

en: Proxies
et: Proksid

en: OpenVPN Static Keys (*.key)
et: OpenVPN püsivõtmed (*.key)

en: Default
et: Vaikimisi

en: Certificates (TLS)
et: Sertifikaadid (TLS)

en: Password with Certificates (TLS)
et: Parool koos sertifikaatidega (TLS)

en: Compatible with the OpenVPN server.
et: Ühildub OpenVPN serveriga.
