NetworkManager-vpnc - en to nl translation catalogue (261 entries)

en: OpenVPN client
nl: OpenVPN-cliënt

en: Client for OpenVPN virtual private networks
nl: Cliënt voor OpenVPN-virtuele privénetwerken

en: Support for configuring OpenVPN virtual private network connections.
nl: Ondersteuning voor configuratie van OpenVPN-virtueleprivénetwerkverbindingen.

en: OpenVPN is a popular and flexible free-software VPN solution.
nl: OpenVPN is een populaire, flexibele en vrije VPN-oplossing.

en: The NetworkManager Developers
nl: De Netwerkbeheer-ontwikkelaars

en: Authentication required
nl: Aanmelding vereist

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Certificate password
nl: Certificaatwachtwoord

en: HTTP proxy password
nl: Wachtwoord voor HTTP-proxy

en: Authenticate VPN
nl: VPN aanmeldingscontrole

en: Certificate pass_word:
nl: Certificaat_wachtwoord:

en: _HTTP proxy password:
nl: Wachtwoord voor _HTTP-proxy:

en: You need to authenticate to access the Virtual Private Network “%s”.
nl: Om toegang te krijgen tot het virtuele privénetwerk ‘%s’ moet u zich aanmelden.

en: option %s expects between %u and %u argument | option %s expects between %u and %u arguments
nl[0]: optie %s verwacht tussen %u en %u parameter
nl[1]: optie %s verwacht tussen %u en %u parameters

en: option %s expects no arguments
nl: optie %s verwacht geen argumenten

en: option %s expects exactly one argument | option %s expects exactly %u arguments
nl[0]: optie %s verwacht precies één parameter
nl[1]: optie %s verwacht precies %u parameters

en: argument %s of “%s” can not be empty
nl: argument %s van ‘%s’ kan niet leeg zijn

en: argument of “%s” can not be empty
nl: argument van ‘%s’ kan niet leeg zijn

en: argument %s of “%s” must be UTF-8 encoded
nl: argument %s van ‘%s’ moet in UTF-8 gecodeerd zijn

en: argument of “%s” must be UTF-8 encoded
nl: argument van ‘%s’ moet in UTF-8 gecodeerd zijn

en: invalid %uth argument to “%s” where number expected
nl: ongeldige %ue argument voor ‘%s’ waar getal verwacht werd

note: we don't support these special destinations, as they currently cannot be expressed * in a connection.
en: unsupported %uth argument %s to “%s”
nl: niet-ondersteunde %uth-parameter %s voor ‘%s’

note: we also don't support specifing a FQDN.
en: unsupported %uth argument to “%s” which looks like a FQDN but only IPv4 address supported
nl: niet-ondersteunde %uth-parameter voor ‘%s’, die lijkt op een FQDN, maar enkel IPv4-adressen worden ondersteund

en: invalid %uth argument to “%s” where IPv4 address expected
nl: ongeldige %uth-parameter voor ‘%s’ waar IPv4-adres verwacht werd

en: invalid %uth key-direction argument to “%s”
nl: ongeldige %uth-key-direction-parameter voor ‘%s’

en: invalid %uth argument to “%s”
nl: ongeldige %uth-parameter voor ‘%s’

en: unterminated %s at position %lld
nl: niet-beëindigde %s op positie %lld

en: double quote
nl: dubbel aanhalingsteken

en: single quote
nl: enkel aanhalingsteken

en: trailing escaping backslash at position %lld
nl: trailing escaping backslash op positie %lld

en: unable to read HTTP proxy auth file
nl: kan HTTP-proxyauthenticatiebestand niet lezen

en: cannot read user/password from HTTP proxy auth file
nl: kan gebruiker/wachtwoord niet lezen uit HTTP-proxyauthenticatiebestand

en: user/password from HTTP proxy auth file must be UTF-8 encoded
nl: gebruikersnaam/wachtwoord voor HTTP-proxy-authenticatiebestand moet gecodeerd zijn in UTF-8

en: “%s” is not a directory
nl: ‘%s’ is geen map

en: cannot create “%s” directory
nl: kan de map ‘%s’ niet aanmaken

en: cannot write <%s> blob from line %ld to file (%s)
nl: kan <%s> blob uit regel %ld niet schrijven naar bestand (%s)

en: cannot write <%s> blob from line %ld to file “%s”
nl: kan <%s> blob uit regel %ld niet schrijven naar bestand ‘%s’

en: proto expects protocol type like “udp” or “tcp”
nl: proto verwacht protocoltype zoals ‘udp’ of ‘tcp’

en: unsupported mtu-disc argument
nl: niet-ondersteunde mtu-disc-parameter

en: unsupported crl-verify argument
nl: niet-ondersteunde crl-verify-parameter

en: invalid option
nl: ongeldige optie

en: unsupported comp-lzo argument
nl: niet-ondersteunde comp-lzo-parameter

en: unsupported compress argument
nl: niet-ondersteunde compressieparameter

en: remote cannot contain space
nl: extern mag geen spaties bevatten

en: remote cannot contain comma
nl: extern mag geen komma’s bevatten

en: remote expects protocol type like “udp” or “tcp”
nl: extern verwacht protocoltype zoals ‘udp’ of ‘tcp’

en: invalid verify-x509-name type
nl: ongeldig type verify-x509-name

en: unsupported blob/xml element
nl: niet-ondersteund blob/xml-element

en: unterminated blob element <%s>
nl: niet-beëindigd blob-element <%s>

en: configuration error: %s (line %ld)
nl: configuratiefout: %s (regel %ld)

en: unknown or unsupported option
nl: optie is onbekend of wordt niet ondersteund

en: The file to import wasn’t a valid OpenVPN client configuration
nl: Het te importeren bestand is geen geldige OpenVPN-cliëntconfiguratie

en: The file to import wasn’t a valid OpenVPN configuration (no remote)
nl: Het te importeren bestand is geen geldige OpenVPN-configuratie (geen extern)

en: The file to import wasn’t a valid OpenVPN configuration (--pkcs12 can not be used with --cert or --key)
nl: Het te importeren bestand is geen geldige OpenVPN-configuratie (--pkcs12 kan niet gebruikt worden met --cert of --key)

en: The file to import wasn’t a valid OpenVPN configuration (--ca can not be PKCS#12 format)
nl: Het te importeren bestand is geen geldige OpenVPN-configuratie (--ca kan niet in het PKCS#12-formaat staan)

en: The file to import wasn’t a valid OpenVPN configuration (missing --ca)
nl: Het te importeren bestand is geen geldige OpenVPN-cliëntconfiguratie (--ca ontbreekt)

en: The file to import wasn’t a valid OpenVPN configuration (if you use one of --cert or --key, you must use them both)
nl: Het te importeren bestand is geen geldige OpenVPN-configuratie (als u enkel --cert of --key hebt gebruikt, dient u ze beide te gebruiken)

en: The file to import wasn’t a valid OpenVPN configuration (--cert can not be PKCS#12 format.)
nl: Het te importeren bestand is geen geldige OpenVPN-configuratie (--cert kan niet in het PKCS#12-formaat staan.)

en: The file to import wasn’t a valid OpenVPN configuration (--key can not be PKCS#12 format.)
nl: Het te importeren bestand is geen geldige OpenVPN-configuratie (--key kan niet in het PKCS#12-formaat staan.)

en: missing path argument
nl: padargument ontbreekt

en: connection is not a valid OpenVPN connection
nl: verbinding is geen geldige OpenVPN-verbinding

en: connection was incomplete (missing gateway)
nl: verbinding is onvolledig (gateway ontbreekt)

en: failed to write file: %s
nl: schrijven naar bestand mislukt: %s

en: Automatic
nl: Automatisch

en: LZO disabled (legacy)
nl: LZO uitgeschakeld (verouderd)

en: LZO adaptive (legacy)
nl: LZO adaptief (verouderd)

en: None
nl: Geen

en: Maybe
nl: Misschien

en: Yes
nl: Ja

en: General
nl: Algemeen

en: Remote gateway(s), with optional port and protocol (e.g. ovpn.corp.com:1234:tcp). You can specify multiple hosts for redundancy (use commas or spaces as delimiters).
    config: remote
nl: Externe gateway(s), met optioneel poort en protocol (bv. ovpn.bedrijf.com:1234:tcp). U kunt meerdere hosts ingeven voor overtolligheid (gebruik komma’s of spaties als scheidingstekens).
    configuratie: remote

en: Authentication
nl: Aanmeldingscontrole

en: User
nl: Gebruiker

en: User name
nl: Gebruikersnaam

en: Password passed to OpenVPN when prompted for it.
    config: auth-user-pass
nl: Wachtwoord voor OpenVPN wanneer daar om gevraagd wordt.
    configuratie: auth-user-pass

en: Username passed to OpenVPN when prompted for it. If omitted, use the name of the system user that activates the connection.
    config: auth-user-pass
nl: Gebruikersnaam voor OpenVPN wanneer daar om gevraagd wordt. Gebruikt de naam van de systeemgebruiker die de verbinding activeert indien geen andere naam opgegeven wordt.
    config: auth-user-pass

en: Remote IP Address
nl: IP-adres op afstand

en: Local IP Address
nl: Lokaal IP-adres

en: Key Direction
nl: Sleutelrichting

en: Static Key
nl: Vaste sleutel

en: Pre-shared file for Static Key encryption mode (non-TLS).
    config: static <file>
nl: Vooraf gedeeld bestand voor versleutelingsmodus van statische sleutel (non-TLS).
    configuratie: static <bestand>

en: IP address of the remote VPN endpoint.
    config: ifconfig <l> <rn>
nl: IP-adres van extern VPN-eindpunt.
    configuratie: ifconfig <l> <rn>

en: IP address of the local VPN endpoint.
    config: ifconfig <l> <rn>
nl: IP-adres van lokaal VPN-eindpunt.
    configuratie: ifconfig <l> <rn>

en: Direction for Static Key encryption mode (non-TLS).
    If key direction is used, it must be the opposite of that used on the VPN peer. For example, if the peer uses “1”, this connection must use “0”. If you are unsure what value to use, contact your system administrator.
    config: static <file> [direction]
nl: Richting voor versleutelingsmodus voor statische sleutel (non-TLS).
    Als een sleutelrichting wordt gebruikt, moet deze tegenovergesteld zijn aan die van de VPN-peer. Bijvoorbeeld: als de andere machine ‘1’ gebruikt, moet deze verbinding ‘0’ gebruiken. Neem contact op met uw systeembeheerder als u niet weet welke waarde te gebruiken.
    configuratie: static <bestand> [richting]

en: Select an authentication mode.
nl: Kies een modus voor aanmeldingscontrole.

en: Ad_vanced…
nl: Gea_vanceerd…

en: Not required
nl: Niet vereist

en: OpenVPN Advanced Options
nl: Geavanceerde opties voor OpenVPN

en: Advanced Properties
nl: Geavanceerde eigenschappen

en: _Cancel
nl: Annu_leren

en: _Apply
nl: Toep_assen

en: Use custom gateway p_ort
nl: Aangepaste gateway-_poort

en: TCP/UDP port number for peer. (Default value when there is no port for gateway).
    config: port
nl: TCP/UDP-poortnummer voor peer. (Standaardwaarde zonder poort voor gateway).
    configuratie: port

en: Use custom _renegotiation interval
nl: Aangepast interval voor _heronderhandeling gebruiken

en: Renegotiate data channel key after the specified number of seconds.
    config: reneg-sec
nl: Heronderhandel datakanaal na opgegeven aantal seconden.
    configuratie: reneg-sec

en: Data _compression
nl: Data_compressie gebruiken

en: Use fast LZO compression.
    config: comp-lzo
nl: Snelle LZO-compressie gebruiken.
    config: comp-lzo

en: Use a _TCP connection
nl: _TCP-verbinding gebruiken

en: Use TCP for communicating with remote host.
    (This is a default setting only used when no protocol is specified for the gateway.)
    config: proto tcp-client | udp
nl: Gebruik TCP voor communicatie met externe host.
    (Dit is een standaardinstelling, die enkel wordt gebruikt indien er geen protocol is opgegeven voor de gateway.)
    configuratie: proto tcp-client | udp

en: Set virtual _device type
nl: Stel virtueel a_pparaatstype in

en: Explicitly set virtual device type and name (TUN/TAP).
nl: Stel naam en type van het virtuele apparaat uitdrukkelijk in (TUN/TAP).

en: Explicitly set virtual device type (TUN/TAP).
    config: dev-type tun | tap
nl: Stel uitdrukkelijk het virtueel apparaatstype in (TUN/TAP).
    config: dev-type tun | tap

en:  and _name
nl:  en _naam

en: Use custom name for TUN/TAP virtual device (instead of default “tun” or “tap”).
    config: dev <name>
nl: Gebruik een aangepaste naam voor TUN/TAP-virtueel apparaat (in plaats van standaard ‘tun’ of ‘tap’).
    configuratie: dev <naam>

en: Use custom tunnel Maximum Transmission _Unit (MTU)
nl: Aangepaste MT_U (maximale transmissie-eenheid) voor de tunnel gebruiken:

en: Take the TUN device MTU to be the specified value and derive the link MTU from it.
    config: tun-mtu
nl: Stel de TUN-apparaats-MTU in als de opgegeven waarde en leid er de link-MTU uit af.
    configuratie: tun-mtu

en: Use custom UDP _fragment size
nl: Aangepaste UDP-_fragmentgrootte gebruiken

en: Enable internal datagram fragmentation with this maximum size.
    config: fragment
nl: Schakel interne datagramfragmentatie met deze maximale grootte in.
    configuratie: fragment

en: Restrict tunnel TCP Maximum _Segment Size (MSS)
nl: Maximale TCP-_segmentgrootte (MSS) van tunnel beperken

en: Restrict tunnel TCP MSS.
    config: mssfix
nl: Beperkt tunnel-TCP-MSS.
    configuratie: mssfix

en: Rando_mize remote hosts
nl: Externe hosts rando_miseren

en: Randomize the order of gateways list (remote) as a kind of basic load-balancing measure.
    config: remote-random
nl: Randomiseer de volgorde van de lijst met gateways (extern) als een eenvoudige taakverdelingsmaatregel.
    configuratie: remote-random

en: Allow Pull FQDN
nl: Pull FQDN toestaan

en: Allow client to pull DNS names from server
    config: allow-pull-fqdn
nl: Cliënt toestaan om DNS-namen van de server te halen
    configuratie: allow-pull-fqdn

en: _Prefix remote DNS name with random string
nl: Externe DNS-naam _voorvoegen met willekeurige tekenreeks

en: Adds a random string to remote DNS name to avoid DNS caching.
    config: remote-random-hostname
nl: Voegt een willekeurige tekenreeks toe aan de DNS-naam om DNS-caching te vermijdne.
    configuratie: remote-random-hostname

en: IPv6 tun link
nl: IPv6-tun-link

en: Build a tun link capable of forwarding IPv6 traffic
    config: tun-ipv6
nl: Stel een tun-link in die IPv6-verkeer kan doorsturen
    configuratie: tun-ipv6

en: Specify pin_g interval
nl: Geef pin_ginterval op

en: Ping remote over the TCP/UDP control channel if no packets have been sent for at least n seconds.
    config: ping <n>
nl: Ping extern via TCP/UDP-controlekanaal indien geen pakketten verzonden zijn voor minstens n seconden.
    configuratie: ping <n>

en: Specify _exit or restart ping
nl: Geef ping van afsluit_en of herstarten op

en: Exit or restart after n seconds pass without reception of a ping or other packet from remote.
    config: ping-exit | ping-restart <n>
nl: Sluit af of herstart na n seconden zonder ontvangst van ping of ander pakket van extern.
    configuratie: ping-exit | ping-restart <n>

en: Accept authenticated packets from any address (F_loat)
nl: Aanvaard geauthenticeerde pakketten van elk adres (F_loat)

en: Allow remote peer to change its IP address and/or port number, such as due to DHCP (this is the default if --remote is not used). --float when specified with --remote allows an OpenVPN session to initially connect to a peer at a known address, however if packets arrive from a new address and pass all authentication tests, the new address will take control of the session. This is useful when you are connecting to a peer which holds a dynamic address such as a dial-in user or DHCP client.
    
    Essentially, --float tells OpenVPN to accept authenticated packets from any address, not only the address which was specified in the --remote option.
    
    config: float
nl: Sta externe peer toe zijn IP-adres en/of poortnummer te wijzigen, zoals door DHCP (dit is de standaard indien --remote niet wordt gebruikt). --float indien opgegeven met --remote staat een OpenVPN-sessie toe initieel te verbinden met een peer op een gekend adres, maar als pakketten toekomen van een nieuw adres en voor alle authenticatietests slagen, zal het nieuwe adres de controle over de sessie overneme. Dit is nuttig indien u verbinding maakt met een peer met een dynamisch adres, zoals een inbel-gebruiker of DHCP-cliënt.
    
    Eigenlijk zegt --float aan OpenVPN dat deze geauthenticeerde pakketten van elk adres moet aanvaarden, niet enkel van het adres opgegeven in de optie --remote.
    
    configuratie: float

en: Specify max routes
nl: Geef maximaal aantal routes op

en: Specify the maximum number of routes the server is allowed to specify.
    config: max-routes <n>
nl: Geef het maximale aantal routes op dat de server kan opgeven.
    configuratie: max-routes <n>

en: Encrypt packets with cipher algorithm. The default is BF-CBC (Blowfish in Cipher Block Chaining mode).
    config: cipher
nl: Versleutel pakketten met cipheralgoritme. Standaard is BF-CBC (Blowfish in cipherblokkettingsmodus).
    configuratie: cipher

en: Use custom _size of cipher key
nl: Aangepa_ste grootte van ciphersleutel gebruiken

en: Set cipher key size to a custom value. If unspecified, it defaults to cipher-specific size.
    config: keysize <n>
nl: Stel de grootte van de ciphersleutel in op een aangepaste waarde. Indien niet ingesteld, wordt de waarde standaard ingesteld op een cipher-specifieke grootte.
    configuratie: keysize <n>

en: Authenticate packets with HMAC using message digest algorithm. The default is SHA1.
    config: auth
nl: Authenticeer pakketten met HMAC aan de hand van het message-digest-algoritme. Standaard is SHA1.
    configuratie: auth

en: Ci_pher
nl: Ver_cijfering

en: _HMAC Authentication
nl: _HMAC-authenticatie

en: Disable cipher _negotiation
nl: Ciphero_nderhandeling uitschakelen

en: Disable cipher negotiation between client and server.
    config: ncp-disable
nl: Schakel cipheronderhandeling tussen cliënt en server uit.
    configuratie: ncp-disable

en: Verify CRL from file
nl: CRL verifiëren uit bestand

en: Check peer certificate against the specified file in PEM format. A CRL (certificate revocation list) is used when a particular key is compromised but when the overall PKI is still intact.
nl: Controleer peercertificaat tegen opgegeven bestand in PEM-formaat. Een CRL (certificaatintrekkingslijst) wordt gebruikt wanneer een bepaalde sleutel gecompromitteerd is maar de algemene PKI nog intact is.

en: Verify CRL from directory
nl: CRL verifiëren uit map

en: Check peer certificate by looking at files in the specified directory. The directory must contain files named as revoked serial numbers (the files may be empty, the contents are never read).
nl: Controleer peercertificaat door te kijken naar bestanden in de opgegeven map. De map moet bestanden bevatten genaamd als ingetrokken serienummers (de bestanden mogen leeg zijn, de inhoud ervan wordt niet gelezen).

en: (None)
nl: (Geen)

en: Security
nl: Beveiliging

en: _Subject Match
nl: Overeenkom_st met onderwerp

en: Subject or Common Name to verify server certificate information against.
    
    config: verify-x509-name subject-or-name [mode]
    config (legacy mode): tls-remote subject-or-name
nl: Onderwerp of Algemene Naam om servercertificaatsinformatie tegen te verifiëren.
    
    configuratie: verify-x509-name onderwerp-of-naam [modus]
    configuratie (legacy-modus): tls-remote onderwerp-of-naam

en: Server _Certificate Check
nl: Server_certificaatcontrole

en: Verify server certificate identification.
    
    When enabled, connection will only succeed if the server certificate matches some expected properties.
    Matching can either apply to the whole certificate subject (all the fields),
    or just the Common Name (CN field).
    
    The legacy option tls-remote is deprecated and removed from OpenVPN 2.4 and newer. Do not use it anymore.
    
    config: verify-x509-name subject-or-name [mode]
    config (legacy mode): tls-remote subject-or-name
nl: Verifieer servercertificaatsidentificatie.
    
    Indien ingeschakeld, zal een verbinding enkel slagen als het servercertificaat overeenkomt met verwachte eigenschappen.
    Overeenkomen kan worden toegepast op het volledige certificaatsonderwerp (alle velden),
    of enkel de Algemene Naam (CN-veld).
    
    De legacy-optie tls-remote is verouderd en verwijderd sinds OpenVPN 2.4 en recenter. Gebruik deze niet meer.
    
    configuratie: verify-x509-name onderwerp-of-naam [modus]
    configuratie (legacy-modus): tls-remote onderwerp-of-naam

en: _Verify peer (server) certificate usage signature
nl: _Verifieer gebruikshandtekening van peer(server)certificaat

en: Require that peer certificate was signed with an explicit key usage and extended key usage based on RFC3280 TLS rules.
nl: Vereis dat peercertificaat ondertekend werd met een uitdrukkelijk sleutelgebruik en uitgebreid sleutelgebruik gebaseerd op RFC3280-TLS-regels.

en: _Remote peer certificate TLS type
nl: TLS-type van certificaat van exte_rne peer

en: Require that peer certificate was signed with an explicit key usage and extended key usage based on RFC3280 TLS rules.
    config: remote-cert-tls client|server
nl: Vereis dat peercertificaat ondertekend werd met een uitdrukkelijk sleutelgebruik en uitgebreid sleutelgebruik gebaseerd op RFC3280-TLS-regels.
    configuratie: remote-cert-tls client|server

en: _Verify peer (server) certificate nsCertType designation
nl: _Verifieer nsCertType-toewijzing van peer(server)certificaat

en: Require that peer certificate was signed with an explicit nsCertType designation.
nl: Vereis dat peercertificaat ondertekend werd met een uitdrukkelijke nsCertType-toewijzing.

en: _Remote peer certificate nsCert designation
nl: Exte_rne nsCert-toewijzing van peercertificaat

en: Require that peer certificate was signed with an explicit nsCertType designation.
    config: ns-cert-type client|server
nl: Vereis dat peercertificaat ondertekend werd met een uitdrukkelijke nsCertType-toewijzing.
    configuratie: ns-cert-type client|server

en: Key _Direction
nl: Sleutel_richting

en: Add an additional layer of HMAC authentication on top of the TLS control channel to protect against DoS attacks. In case of TLS-Crypt mode, the control channel is also encrypted.
    config: tls-auth <file> [direction] | tls-crypt <file>
nl: Voeg een extra laag HMAC-authenticatie toe bovenop het TLS-controlekanaal, als bescherming tegen DoS-aanvallen. Ingeval van TLS-Crypt-modus, wordt het controlekanaal ook versleuteld.
    configuratie: tls-auth <bestand> [richting] | tls-crypt <bestand>

en: Direction parameter for static key mode.
    If key direction is used, it must be the opposite of that used on the VPN peer. For example, if the peer uses “1”, this connection must use “0”. If you are unsure what value to use, contact your system administrator.
    config: tls-auth <file> [direction]
nl: Richtingsparameter voor statischesleutelmodus.
    Als een sleutelrichting wordt gebruikt, moet deze tegenovergesteld zijn dan die van de VPN-peer. Bijvoorbeeld: als de andere machine ‘1’ gebruikt, moet deze verbinding ‘0’ gebruiken. Neem contact op met uw systeembeheerder als u niet weet welke waarde te gebruiken.
    configuratie: tls-auth <bestand> [richting]

en: Key _File
nl: _Sleutelbestand

en: Mode
nl: Modus

en: Add an additional layer of encryption or HMAC authentication.
nl: Voeg een extra laag met versleuteling of HMAC-authenticatie toe.

en: Extra Certificates
nl: Extra certificaten

en: Specify a file containing one or more PEM certs (concatenated together) that complete the local certificate chain.
    config: extra-certs <file>
nl: Geef een bestand op dat een of meerdere PEM-certificaten bevat (samengevoegd), die de lokale certificaatsketen vervolledigen.
    configuratie: extra-certs <bestand>

en: Additional TLS authentication or encryption
nl: Extra TLS-authenticatie of -versleuteling gebruiken

en: Controls min and max version allowed for TLS.
nl: Bepaalt de laagste en de hoogste toegestane versie voor TLS.

en: TLS version control
nl: TLS-versiebeheer

en: TLS _min version
nl: TLS-_minimumversie

en: TLS ma_x version
nl: TLS-ma_ximumversie

en: Set the maximum TLS version we will use (default is the highest version supported).  Examples for version include "1.0", "1.1", or "1.2".
nl: Bepaalt de hoogste TLS-versie die we gebruiken (standaard is de hoogst mogelijke ondersteunde versie).  De versie kan bijvoorbeeld ‘1.0’, ‘1.1’ of ‘1.2’ zijn.

en: TLS Authentication
nl: TLS-authenticatie

en: Proxy type: HTTP or Socks.
    config: http-proxy or socks-proxy
nl: Proxytype: HTTP of Socks.
    configuratie: http-proxy of socks-proxy

en: Proxy _Type
nl: Proxy-_type

en: <i>Select this option if your organization requires the use of a proxy server to access the Internet.</i>
nl: <i>Gebruik deze optie als uw organisatie een proxy-server gebruikt voor internettoegang.</i>

en: Server _Address
nl: Server_adres

en: Connect to remote host through a proxy with this address.
    config: http-proxy or socks-proxy
nl: Maak verbinding met externe host via proxy met dit adres.
    configuratie: http-proxy of socks-proxy

en: _Port
nl: _Poort

en: Connect to remote host through a proxy with this port.
    config: http-proxy or socks-proxy
nl: Maak verbinding met externe host via proxy met deze poort.
    configuratie: http-proxy of socks-proxy

en: _Retry indefinitely when errors occur
nl: Voo_r onbepaalde tijd herhalen wanneer er fouten optreden

en: Retry indefinitely on proxy errors. It simulates a SIGUSR1 reset.
    config: http-proxy-retry or socks-proxy-retry
nl: Probeer eindeloos opnieuw bij proxyfouten. Dit simuleert een SIGUSR1-reset.
    configuratie: http-proxy-retry of socks-proxy-retry

en: Proxy _Username
nl: Gebr_uikersnaam voor proxy

en: Proxy Passwor_d
nl: Proxywachtwoor_d

en: HTTP/Socks proxy username passed to OpenVPN when prompted for it.
nl: HTTP/Socks-proxygebruikersnaam doorgegeven aan OpenVPN wanneer gevraagd.

en: HTTP/Socks proxy password passed to OpenVPN when prompted for it.
nl: HTTP/Socks-proxywachtwoord doorgegeven aan OpenVPN wanneer gevraagd.

en: _Show password
nl: Wachtwoord t_onen

en: Proxies
nl: Proxy’s

en: Path mtu discovery
nl: Pad-MTU-ontdekking

en: Connect timeout
nl: Verbindingstime-out

en: The timeout in seconds before trying the next server. This timeout includes proxy and TCP connect timeouts.
    config: connect-timeout <n> | server-poll-timeout <n>
nl: Time-out in seconden vooraleer verbinding wordt gemaakt met de volgende server. Deze time-out omvat proxy- en TCP-verbindingstime-outs.
    configuratie: connect-timeout <n> | server-poll-timeout <n>

en: Push peer info
nl: Peerinformatie pushen

en: Push additional information about the client to server.
    config: push-peer-info
nl: Extra informatie over de cliënt aan de server doorgeven.
    configuratie: push-peer-info

en: Misc
nl: Allerlei

en: Choose an OpenVPN static key…
nl: Kies een statische OpenVPN-sleutel…

en: _Select
nl: _Selecteren

en: Choose CRL file
nl: CRL-bestand kiezen

en: Choose CRL directory
nl: CRL-map kiezen

en: Choose a key file
nl: Kies een sleutelbestand

en: Choose extra certificate file
nl: Kies een extra certificaatbestand

en: OpenVPN Static Keys (*.key)
nl: Statische OpenVPN-sleutels (*.key)

en: Default
nl: Standaard

en: Don’t verify certificate identification
nl: Certificaatidentificatie niet verifiëren

en: Verify whole subject exactly
nl: Volledig onderwerp precies verifiëren

en: Verify name exactly
nl: Naam precies verifiëren

en: Verify name by prefix
nl: Naam verifiëren op voorvoegsel

en: Verify subject partially (legacy mode, strongly discouraged)
nl: Onderwerp deels verifiëren (verouderde modus, dit wordt ten zeerste afgeraden)

en: Client
nl: Cliënt

note: interface name is max 15 chars
en: (automatic)
nl: (automatisch)

en: Certificates (TLS)
nl: Certificaten (TLS)

en: Password with Certificates (TLS)
nl: Wachtwoord met certificaten (TLS)

en: could not load UI widget
nl: kon UI-widget niet laden

en: Compatible with the OpenVPN server.
nl: Geschikt voor OpenVPN-servers.

en: object class '%s' has no property named '%s'
nl: objectklasse ‘%s’ heeft geen eigenschap met de naam ‘%s’

en: property '%s' of object class '%s' is not writable
nl: eigenschap ‘%s’ van objectklasse ‘%s’ is niet beschrijfbaar

en: construct property "%s" for object '%s' can't be set after construction
nl: bouweigenschap ‘%s’ voor object ‘%s’ kan niet worden ingesteld na de bouw

en: '%s::%s' is not a valid property name; '%s' is not a GObject subtype
nl: ‘%s::%s’ is geen geldige eigenschapnaam; ‘%s’ is niet van het subtype GObject

en: unable to set property '%s' of type '%s' from value of type '%s'
nl: instellen van eigenschap ‘%s’ type ‘%s’ van waarde van type ‘%s’ is niet mogelijk

en: value "%s" of type '%s' is invalid or out of range for property '%s' of type '%s'
nl: waarde ‘%s’ van type ‘%s’ is ongeldig of buiten bereik voor eigenschap ‘%s’ type ‘%s’

en: unable to get editor plugin name: %s
nl: verkrijgen van naam van verwerkersplug-in mislukt: %s

en: missing plugin file "%s"
nl: plug-inbestand ‘%s’ ontbreekt

en: cannot load editor plugin: %s
nl: laden van verwerkersplug-in mislukt: %s

en: cannot load factory %s from plugin: %s
nl: laden van factory %s uit plug-in %s mislukt

en: unknown error creating editor instance
nl: onbekende fout bij aanmaken van verwerkersinstantie

en: invalid delimiter character '%c'
nl: ongeldig delimiter-teken ‘%c’

en: invalid non-utf-8 character
nl: ongeldig non-utf-8-teken

en: empty host
nl: lege host

en: invalid port
nl: ongeldige poort

en: invalid protocol
nl: ongeldig protocol

en: invalid address “%s”
nl: ongeldig adres ‘%s’

en: invalid integer property “%s” or out of range [%d -> %d]
nl: eigenschap ‘%s’ is geen geheel getal of buiten bereik [%d -> %d]

note: Translators: keep "yes" and "no" untranslated!
en: invalid boolean property “%s” (not yes or no)
nl: ongeldige booleaanse waarde voor eigenschap ‘%s’ (geen ja of nee)

en: unhandled property “%s” type %s
nl: onbehandelde eigenschap ‘%s’ type %s

en: property “%s” invalid or not supported
nl: eigenschap ‘%s’ is ongeldig of wordt niet ondersteund

en: No VPN configuration options.
nl: Geen VPN-configuratieopties.

en: A username is required.
nl: Een gebruikersnaam is vereist.

en: A password is required.
nl: Een wachtwoord is vereist.

en: A username and password are required.
nl: Een gebruikersnaam en wachtwoord zijn vereist.

en: A private key password is required.
nl: Een privésleutelwachtwoord is vereist.

en: An HTTP Proxy username is required.
nl: Een HTTP-proxy-gebruikersnaam is vereist.

en: An HTTP Proxy password is required.
nl: Een HTTP-proxy-wachtwoord is vereist.

en: An HTTP Proxy username and password are required.
nl: Een HTTP-proxy-gebruikersnaam en -wachtwoord zijn vereist.

en: Could not process the request because the VPN connection settings were invalid.
nl: De aanvraag kon niet in behandeling genomen worden, omdat de verbindingsinstellingen van het VPN ongeldig waren.

en: Invalid connection type.
nl: Ongeldig verbindingstype.

en: Could not find the openvpn binary.
nl: Kon de binary ‘openvpn’ niet vinden.

en: Invalid port number “%s”.
nl: Ongeldig poortnummer ‘%s’.

en: Invalid proto “%s”.
nl: Ongeldige proto ‘%s’.

en: Invalid proxy type “%s”.
nl: Ongeldig proxytype ‘%s’.

en: Invalid ping duration “%s”.
nl: Ongeldige pingduur ‘%s’.

en: Invalid ping-exit duration “%s”.
nl: Ongeldige ping-exitduur ‘%s’.

en: Invalid ping-restart duration “%s”.
nl: Ongeldige ping-restartduur ‘%s’.

en: Invalid connect timeout “%s”.
nl: Ongeldige verbindingstime-out ‘%s’.

en: Invalid max-routes argument “%s”.
nl: Ongeldige max-routes-parameter ‘%s’.

en: Invalid keysize “%s”.
nl: Ongeldige sleutelgrootte ‘%s’.

en: Invalid configuration with tls-remote and verify-x509-name.
nl: Ongeldige configuratie met tls-remote en verify-x509-name.

en: Invalid verify-x509-name.
nl: Ongeldige verify-x509-name.

en: Invalid reneg seconds “%s”.
nl: Ongeldige (heronderhandelings)seconden ‘%s’.

en: Invalid TUN MTU size “%s”.
nl: Ongeldige TUN MTU-grootte ‘%s’.

en: Invalid fragment size “%s”.
nl: Ongeldige fragmentgrootte ‘%s’.

en: Unknown connection type “%s”.
nl: Onbekend verbindingstype ‘%s’.

en: User “%s” not found, check NM_OPENVPN_USER.
nl: Gebruiker ‘%s’ niet gevonden, controleer NM_OPENVPN_USER.

en: Group “%s” not found, check NM_OPENVPN_GROUP.
nl: Groep ‘%s’ niet gevonden, controleer NM_OPENVPN_GROUP.

en: Unhandled pending authentication.
nl: Lopende aanmeldingscontrole niet verwerkt.

en: Don’t quit when VPN connection terminates
nl: Niet afsluiten wanneer VPN-verbinding beëindigt

en: Enable verbose debug logging (may expose passwords)
nl: Uitgebreide debug-logging inschakelen (kan wachtwoorden blootleggen)

en: D-Bus name to use for this instance
nl: D-Bus-naam voor deze instantie

en: nm-openvpn-service provides integrated OpenVPN capability to NetworkManager.
nl: nm-openvpn-service biedt geïntegreerde Cisco Legacy IPSec VPN-mogelijkheden aan NetworkManager.
