NetworkManager-openvpn - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Authenticate VPN
th: ยืนยันตัวบุคคลกับ VPN

en: Certificate pass_word:
th: _รหัสผ่านใบรับรอง:

en: No
th: ไม่ใช้

en: Yes
th: ใช้

en: _Gateway
th: เ_กตเวย์
