NetworkManager-pptp master - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: PPTP VPN client
sk: Klient PPTP VPN

en: Compatible with various PPTP servers including Microsoft.
sk: Kompatibilná s rôznymi servermi PPTP vrátane spoločnosti Microsoft.

en: The NetworkManager Developers
sk: Vývojári správcu siete NetworkManager

en: Authenticate VPN
sk: Overenie totožnosti VPN

en: Password
sk: Heslo

en: Compatible with Microsoft and other PPTP VPN servers.
sk: Kompatibilná so servermi spoločnosti Microsoft a inými PPTP VPN.
