NetworkManager-ssh - en to cs translation catalogue (68 entries)

note: Otherwise, we have no saved password, or the password flags indicated * that the password should never be saved.
en: You need to authenticate to access the Virtual Private Network '%s'.
cs: Pro přístup do VPN „%s“ se musíte autentizovat.

en: Authenticate VPN
cs: Ověření identity uživatele VPN

en: Password:
cs: Heslo:

en: Couldn't find '%s' environment variable.
    
    Is ssh-agent running?
cs: Nelze nalézt proměnnou prostředí „%s“.
    
    Je ssh-agent spuštěn?

en: _Password:
cs: _Heslo:

en: _Secondary Password:
cs: _Sekundární heslo:

en: _Cancel
cs: _Zrušit

en: Sh_ow passwords
cs: Zo_brazit hesla

en: You have chosen not to use 'root' as the remote username.
    
    Please make sure the user you specify is allowed to open tun/tap devices on the remote host.
cs: Rozhodli jste se nepoužít uživatele 'root' pro vzdálený počítač.
    
    Ujistěte se, že uživatel, kterého používáte má oprávnění otevírat tun/tap zařízení navzdáleném počítači.

en: Compatible with the SSH server.
cs: Kompatibilní s SSH serverem.

en: Saved
cs: Uložit

en: Always Ask
cs: Vždy se ptát

en: Password
cs: Heslo

en: Key Authentication
cs: Klíč

en: Not required
cs: Není vyžadováno

en: SSH Advanced Options
cs: Pokročilé volby SSH

en: Use custom gateway port:
cs: Použít vlastní port _brány:

en: Use custom tunnel Maximum Transmission Unit (MTU):
cs: Použít vlastní maximální velikost přenosové jednotky (_MTU):

en: Extra SSH options:
cs: _Dodatečné volby SSH:

en: Remote device number:
cs: Index vzdáleného _zařízení:

en: Use a TAP device
cs: Použít _TAP zařízení

en: Remote username:
cs: Vzdálené _uživatelské jméno:

en: Do not replace default route
cs: _Nenahrazovat implicitní cestu směrování

en: General
cs: Obecné

en: <b>General</b>
cs: <b>Obecné</b>

en: Gateway:
cs: _Brána:

en: <b>Network Settings</b>
cs: <b>Síťová nastavení</b>

en: Remote IP Address:
cs: Vzdálená adresa IP:

en: Local IP Address:
cs: Místní adresa IP:

en: Netmask:
cs: Síťová maska:

en: <b>IPv6 Network Settings</b>
cs: <b>Síťová nastavení pro IPv6</b>

en: Use IPv6
cs: Použít IPv6

en: Remote IP Address (IPv6):
cs: Vzdálená adresa IPv6:

en: Local IP Address (IPv6):
cs: Místní adresa IPv6:

en: Advanced...
cs: P_okročilé…

en: <b>Authentication</b>
cs: <b>Autentizace</b>

en: Type:
cs: Typ:

en: Select an authentication mode.
cs: Zvolte mód autentizace.

en: Show Passwords
cs: Zobrazit hesla

en: SSH Key File:
cs: Soubor klíče:

en: invalid address '%s'
cs: neplatná adresa „%s“

en: invalid integer property '%s' or out of range [%d -> %d]
cs: celočíselná volba „%s“ není platná nebo je mimo rozsah [%d -> %d]

en: invalid boolean property '%s' (not yes or no)
cs: pravdivostní volba „%s“ není platná (není ano či ne)

en: unhandled property '%s' type %s
cs: neošetřená volba „%s“ typu %s

en: property '%s' invalid or not supported
cs: volba „%s“ není platná nebo podporovaná

en: No VPN configuration options.
cs: Žádné volby nastavení VPN.

en: Could not find the ssh binary.
cs: Nelze nalézt program ssh.

en: Could not find the sshpass binary.
cs: Nelze nalézt program sshpass.

en: Failed creating pipe.
cs: Nelze vytvořit rouru.

en: No password specified.
cs: Heslo nebylo zadáno.

en: Key authentication selected, but no key file specified.
cs: Vybrána autentizace klíčem, ale nebyl zadán žádný soubor klíče.

en: Missing required SSH_AUTH_SOCK.
cs: Chybějící SSH_AUTH_SOCK, který je vyžadován.

en: Unknown authentication type: %s.
cs: Neznámý typ autentizace „%s“.

en: Please set remote address.
cs: Zadejte prosím vzdálenou adresu.

en: Invalid port number '%s'.
cs: Neplatné číslo portu „%s“.

en: Invalid TUN MTU size '%s'.
cs: Neplatná velikost TUN MTU „%s“.

en: Invalid TUN/TAP device number '%s'.
cs: Neplatný index zařízení TUN/TAP

en: Missing required remote IP address.
cs: Chybí požadovaná vzdálená adresa IP.

en: Missing required local IP address.
cs: Chybí požadovaná místní adresa IP.

en: Missing required netmask.
cs: Chybí požadovaná maska sítě.

en: Missing required IPv6 remote IP address.
cs: Chybí požadovaná vzdálená adresa IPv6.

en: Missing required IPv6 local IP address.
cs: Chybí požadovaná místní adresa IPv6.

en: Missing required IPv6 netmask.
cs: Chybí požadovaná maska sítě.

en: Could not pass password to sshpass.
cs: Nelze předat heslo do programu sshpass.

en: Could not process the request because the VPN connection settings were invalid.
cs: Nelze zpracovat požadavek, protože nastavení VPN nejsou platná.

en: Don't quit when VPN connection terminates
cs: Neukončovat při uzavření spojení VPN

en: Enable verbose debug logging (may expose passwords)
cs: Povolit podrobný ladicí výpis (může prozradit hesla)

en: nm-ssh-service provides integrated SSH capability to NetworkManager.
cs: nm-ssh-service umožňuje NetworkManageru poskytovat služby pro připojování k SSH.
