NetworkManager-ssh - en to et translation catalogue (15 entries)

note: Otherwise, we have no saved password, or the password flags indicated * that the password should never be saved.
en: You need to authenticate to access the Virtual Private Network '%s'.
et: VPN-võrgule '%s' ligipääsuks pead end autentima.

en: Authenticate VPN
et: VPN-i autentimine

en: Password:
et: Parool:

en: _Password:
et: _Parool:

en: _Secondary Password:
et: Parool _uuesti:

en: Compatible with the SSH server.
et: Ühildub SSH serveriga.

en: Password
et: Parool

en: Not required
et: Pole vajalik

en: SSH Advanced Options
et: SSH laiendatud sätted

en: General
et: Üldine

en: <b>General</b>
et: <b>Üldine</b>

en: Remote IP Address:
et: Kaugmasina IP-aadress:

en: Local IP Address:
et: Kohalik IP-aadress:

en: <b>Authentication</b>
et: <b>Autentimine</b>

en: Type:
et: Tüüp:
