NetworkManager-ssh - en to fi translation catalogue (13 entries)

note: Otherwise, we have no saved password, or the password flags indicated * that the password should never be saved.
en: You need to authenticate to access the Virtual Private Network '%s'.
fi: Yhteydenotto VPN-verkkoon "%s" vaatii kirjautumista.

en: Authenticate VPN
fi: Todenna VPN-yhteyden avaus

en: Password:
fi: Salasana:

en: _Password:
fi: _Salasana:

en: _Secondary Password:
fi: _Toissijainen salasana:

en: Compatible with the SSH server.
fi: Yhteensopiva SSH-palvelimen kanssa.

en: Password
fi: Salasana

en: SSH Advanced Options
fi: SSH-lisäasetukset

en: General
fi: Yleisasetukset

en: <b>General</b>
fi: <b>Yleisasetukset</b>

en: Local IP Address:
fi: Oma IP-osoite:

en: <b>Authentication</b>
fi: <b>Tunnistautuminen</b>

en: Type:
fi: Tyyppi:
