NetworkManager-ssh - en to nl translation catalogue (10 entries)

note: Otherwise, we have no saved password, or the password flags indicated * that the password should never be saved.
en: You need to authenticate to access the Virtual Private Network '%s'.
nl: U moet zich aanmelden om toegang te krijgen tot het Virtual Private Netwerk '%s'.

en: Authenticate VPN
nl: Aanmeldingscontrole VPN

en: _Secondary Password:
nl: _Tweede wachtwoord:

en: Compatible with the SSH server.
nl: Geschikt voor SSH-servers.

en: Password
nl: Wachtwoord

en: SSH Advanced Options
nl: SSH geavanceerde opties

en: General
nl: Algemeen

en: <b>General</b>
nl: <b>Algemeen</b>

en: Local IP Address:
nl: Lokaal IP-adres:

en: <b>Authentication</b>
nl: <b>Authenticatie</b>
