NetworkManager-ssh - en to da translation catalogue (12 entries)

note: Otherwise, we have no saved password, or the password flags indicated * that the password should never be saved.
en: You need to authenticate to access the Virtual Private Network '%s'.
da: Du skal opnå godkendelse for at tilgå det virtuelle private netværk "%s".

en: Authenticate VPN
da: VPN-godkendelse

en: Password:
da: Adgangskode:

en: _Password:
da: _Adgangskode:

en: _Secondary Password:
da: _Sekundær adgangskode:

en: Compatible with the SSH server.
da: Kompatibel med SSH-serveren.

en: Password
da: Adgangskode

en: SSH Advanced Options
da: Avancerede indstillinger til SSH

en: General
da: Generelt

en: <b>General</b>
da: <b>Generelt</b>

en: Local IP Address:
da: Lokal IP-adresse:

en: <b>Authentication</b>
da: <b>Godkendelse</b>
