NetworkManager-ssh - en to ka translation catalogue (57 entries)

note: Otherwise, we have no saved password, or the password flags indicated * that the password should never be saved.
en: You need to authenticate to access the Virtual Private Network '%s'.
ka: პირად ვირტუალურ ქსელში (%s) წვდომის მისაღებად საჭიროა ავთენტიკაცია.

en: Authenticate VPN
ka: VPN-ის ავთენტიკაცია

en: Password:
ka: პაროლი:

en: Couldn't find '%s' environment variable.
    
    Is ssh-agent running?
ka: გარემოს ცვლადის (%s) პოვნა შეუძლებელია.
    
    არის ssh-agent-ი გაშვებული?

en: _Password:
ka: _პაროლი:

en: _Secondary Password:
ka: _მეორადი პაროლი:

en: Sh_ow passwords
ka: _პაროლების ჩვენება

en: Compatible with the SSH server.
ka: SSH სერვერთან თავსებადია.

en: Saved
ka: შენახულია

en: Always Ask
ka: ყოველთვის კითხვა

en: SSH Agent
ka: SSH  აგენტი

en: Password
ka: პაროლი

en: Key Authentication
ka: გასაღებით ავთენტიკაცია

en: Not required
ka: აუცილებელი არაა

en: SSH Advanced Options
ka: SSH-ის დამატებითი პარამეტრები

en: Use custom gateway port:
ka: გამავალი რაუტერის პორტის ხელით მითითება:

en: Use custom tunnel Maximum Transmission Unit (MTU):
ka: ტუნელის MTU-ის ხელით მითითება:

en: Extra SSH options:
ka: SSH-ის დამატებითი პარამეტრები:

en: Remote device number:
ka: დაშორებული მოწყობილობის ნომერი:

en: Use a TAP device
ka: TAP მოწყობილობის გამოყენება

en: Remote username:
ka: დაშორებული მომხმარებლის სახელი:

en: Do not replace default route
ka: ნაგულისხმები რაუტის არ შეცვლა

en: General
ka: ზოგადი

en: <b>General</b>
ka: <b>საერთო</b>

en: Gateway:
ka: ნაგულისხმები რაუტერი:

en: <b>Network Settings</b>
ka: <b>ქსელის მორგება</b>

en: Remote IP Address:
ka: დაშორებული IP მისამართი:

en: Local IP Address:
ka: ლოკალური IP მისამართი:

en: Netmask:
ka: ქსელური ნიღაბი:

en: <b>IPv6 Network Settings</b>
ka: <b>IPv6 ქსელის მორგება</b>

en: Use IPv6
ka: IPv6-ის გამოყენება

en: Remote IP Address (IPv6):
ka: დაშორებული IP მისამართი(IPv6):

en: Local IP Address (IPv6):
ka: ლოკალური IP მისამართი (IPv6):

en: Prefix (IPv6):
ka: პრეფიქსი (IPv6):

en: Advanced...
ka: დამატებით...

en: <b>Authentication</b>
ka: <b>ავთენტიკაცია</b>

en: Type:
ka: ტიპი:

en: Select an authentication mode.
ka: აირჩიეთ ავთენტიკაციის რეჟიმი.

en: Show Passwords
ka: პაროლების ჩვენება

en: SSH Key File:
ka: SSH-ის გასაღების ფაილი:

en: invalid address '%s'
ka: არასწორი მისამართი: %s

en: No VPN configuration options.
ka: VPN-ის მორგების გარეშე.

en: Could not find the ssh binary.
ka: /usr/bin/ssh გამშვები ფაილი ვერ ვიპოვე.

en: Could not find the sshpass binary.
ka: "sshpass"-ის გამშვები ფაილი ვერ ვიპოვე.

en: No password specified.
ka: პაროლი მითითებული არაა.

en: Key authentication selected, but no key file specified.
ka: არჩეულია გასაღებით ავთენტიკაცია, მაგრამ გასაღები მითითებული არაა.

en: Missing required SSH_AUTH_SOCK.
ka: აკლია SSH_AUTH_SOCK. ის აუცილებელია.

en: Unknown authentication type: %s.
ka: ავტოკონსოლის უცნობი ტიპი '%s'.

en: Please set remote address.
ka: მიუთითეთ დაშორებული მისამართი.

en: Invalid port number '%s'.
ka: პორტის არასწორი ნომერი: "%s".

en: Invalid TUN MTU size '%s'.
ka: TUN MTU -ის არასწორი ზომა: '%s'.

en: Missing required remote IP address.
ka: აკლია აუცილებელი დაშორებული IP მისამართი.

en: Missing required local IP address.
ka: აკლია აუცილებელი ლოკალური IP მისამართი.

en: Missing required netmask.
ka: აკლია აუცილებელი ქსელის ნიღაბი.

en: Missing required IPv6 remote IP address.
ka: აკლია აუცილებელი IPv6 დაშორებული IP მისამართი.

en: Missing required IPv6 local IP address.
ka: აკლია აუცილებელი IPv6 ლოკალური IP მისამართი.

en: Missing required IPv6 netmask.
ka: აკლია აუცილებელი IPv6 ქსელის ნიღაბი.
