NetworkManager-vpnc - en to ca@valencia translation catalogue (32 entries)

en: _Secondary Password:
ca@valencia: Contrasenya _secundària:

en: _Password:
ca@valencia: _Contrasenya:

en: Sh_ow passwords
ca@valencia: _Mostra les contrasenyes

en: _Remember passwords for this session
ca@valencia: _Recorda les contrasenyes per esta sessió

en: _Save passwords in keyring
ca@valencia: Al_ça les contrasenyes a l'anell de claus

en: You need to authenticate to access the Virtual Private Network '%s'.
ca@valencia: Vos heu d'autenticar per poder accedir a la xarxa privada virtual «%s».

en: Authenticate VPN
ca@valencia: Autentica la VPN

en: _Group Password:
ca@valencia: Contrasenya de _grup:

en: Add, Remove, and Edit VPN Connections
ca@valencia: Afegiu, suprimiu, i editeu connexions VPN

en: VPN Connection Manager (vpnc)
ca@valencia: Gestor de connexions VPN (vpnc)

en: Cisco Compatible VPN (vpnc)
ca@valencia: VPN compatible amb Cisco (vpnc)

en: Compatible with various Cisco, Juniper, Netscreen, and Sonicwall IPsec-based VPN gateways.
ca@valencia: Compatible amb diverses passarel·les VPN Cisco, Juniper, Netscreen i Sonicwall basades en IPsec.

en: Saved
ca@valencia: Alçat

en: Always Ask
ca@valencia: Demana-ho sempre

en: Not Required
ca@valencia: No necessària

en: Secure (default)
ca@valencia: Segura (predeterminat)

en: Weak (use with caution)
ca@valencia: Dèbil (utilitzeu amb compte)

en: None (completely insecure)
ca@valencia: Cap (completament insegura)

en: Disabled
ca@valencia: Inhabilitat

en: TCP tunneling not supported
ca@valencia: No estan implementats els túnels TCP

en: The VPN settings file '%s' specifies that VPN traffic should be tunneled through TCP which is currently not supported in the vpnc software.
    
    The connection can still be created, with TCP tunneling disabled, however it may not work as expected.
ca@valencia: El fitxer de paràmetres de la VPN «%s» especifica que el tràfic VPN s'hauria de posar en un túnel TCP, que de moment encara no està implementat a l'aplicació vpnc.
    
    Tot i això es pot crear la connexió, amb el túnel a través de TCP inhabilitat, tanmateix segurament no funcionarà com s'espera.

en: <b>Optional</b>
ca@valencia: <b>Opcional</b>

en: Disable Dead _Peer Detection
ca@valencia: Inhabilita la detecció de l'homòleg mort

en: _Domain
ca@valencia: Domini

en: _Encryption method
ca@valencia: Mètode d'encriptació

en: G_roup name
ca@valencia: Nom del g_rup

en: Gro_up password
ca@valencia: Contrasenya del _grup

en: _NAT traversal
ca@valencia: Travessament del NAT

en: Sho_w passwords
ca@valencia: Mostra les contrasenyes

en: User na_me
ca@valencia: Nom d'usuari

en: _Gateway
ca@valencia: _Passarel·la

en: User _password
ca@valencia: _Contrasenya d'usuari
