NetworkManager-vpnc - en to cs translation catalogue (98 entries)

en: Legacy Cisco VPNC client
cs: Původní klient Cisco VPNC

en: Client for Cisco IPsec virtual private networks
cs: Klient pro virtuální privátní sítě Cisco IPSec

en: Support for configuring virtual private networks based on VPNC.
cs: Podpora nastavení sítí VPN založených na VPNC.

en: Compatible with Cisco VPN concentrators configured to use IPsec.
cs: Kompatibilní s koncentrátory Cisco VPN nastavenými pro použití IPsec.

en: The NetworkManager Developers
cs: Vývojáři aplikace NetworkManager

en: Authenticate VPN
cs: Ověřování VPN

en: Password
cs: Heslo

en: Group Password
cs: Heslo skupiny

en: _Group Password:
cs: Heslo _skupiny:

en: You need to authenticate to access the Virtual Private Network “%s”.
cs: Pro přístup do VPN „%s“ se musí provést ověření.

en: Cisco Compatible VPN (vpnc)
cs: VPN kompatibilní s Cisco (vpnc)

en: Compatible with various Cisco, Juniper, Netscreen, and Sonicwall IPsec-based VPN gateways.
cs: Kompatibilní s různými bránami VPN založenými na IPsec od Cisco, Juniper, Netscreen a Sonicwall.

en: The VPN settings file “%s” specifies that VPN traffic should be tunneled through TCP which is currently not supported in the vpnc software.
    
    The connection can still be created, with TCP tunneling disabled, however it may not work as expected.
cs: Soubor nastavení VPN „%s“ udává, že má být spojení VPN tunelováno přes TCP. To není v současné době ve vpnc podporováno.
    
    Připojení půjde navázat bez TCP tunelování, ale je možné, že nebude fungovat korektně.

en: Secure (default)
cs: Zabezpečené (výchozí)

en: Weak (use with caution)
cs: Slabé (používejte obezřetně)

en: None (completely insecure)
cs: Žádné (kompletně nezabezpečené)

en: Cisco (default)
cs: Cisco (výchozí)

en: NAT-T when available (default)
cs: NAT-T, pokud je dostupné (výchozí)

en: NAT-T always
cs: Vždy NAT-T

en: Disabled
cs: Zakázáno

en: DH Group 1
cs: Skupina DH 1

en: DH Group 2 (default)
cs: Skupina DH 2 (výchozí)

en: DH Group 5
cs: Skupina DH 5

en: Server (default)
cs: Server (výchozí)

en: None
cs: Žádný

en: DH Group 2
cs: Skupina DH 2

en: Choose a Certificate Authority (CA) certificate…
cs: Vybrat certifikát certifikační autority (CA)…

en: PEM certificates (*.pem, *.crt, *.cer)
cs: Certifikáty PEM  (*.pem, *.crt, *.cer)

en: property “%s” invalid or not supported
cs: volba „%s“ není platná nebo podporovaná

en: property “%s” contains a newline character
cs: volba „%s“ obsahuje znak odřádkování

en: property “%s” file path “%s” is not absolute or does not exist
cs: cesta k souboru „%s“ u volby „%s“ není absolutní nebo neexistuje

en: invalid integer property “%s” or out of range [%d -> %d]
cs: celočíselná volba „%s“ není platná nebo je mimo rozsah [%d -> %d]

en: invalid boolean property “%s” (not yes or no)
cs: pravdivostní volba „%s“ není platná (není ano či ne)

en: unhandled property “%s” type %d
cs: neošetřená volba „%s“ typu %d

en: No VPN configuration options.
cs: Žádné volby nastavení VPN.

en: No VPN secrets!
cs: Žádná hesla VPN!

en: Could not find vpnc binary.
cs: Nelze nalézt program vpnc.

en: Config option “%s” invalid or unknown.
cs: Volba nastavení „%s“ je neplatná nebo neznámá.

en: Config option “%s” not an integer.
cs: Volba nastavení „%s“ není číslo.

en: vpnc does not support interactive requests
cs: vpnc nepodporuje interaktivní požadavky

en: Could not use new secrets as interactive mode is disabled.
cs: Nelze použít nové tajemství, protože je vypnutý interaktivní režim.

en: Could not process the request because the VPN connection settings were invalid.
cs: Nelze zpracovat požadavek protože nastavení VPN nejsou platná.

en: Could not process the request because no pending authentication is required.
cs: Nelze zpracovat požadavek, protože není požadováno žádné čekající ověření.

en: Could not process the request because the requested info “%s” was not provided.
cs: Nelze zpracovat požadavek protože požadovaná informace „%s“ nebyla poskytnuta.

en: Don’t quit when VPN connection terminates
cs: Neukončovat při uzavření spojení VPN

en: Enable verbose debug logging (may expose passwords)
cs: Povolit podrobný ladicí výpis (může prozradit hesla)

en: D-Bus name to use for this instance
cs: Název použitý pro tuto instanci v D-Bus

en: nm-vpnc-service provides integrated Cisco Legacy IPsec VPN capability to NetworkManager.
cs: nm-vpnc-service umožňuje NetworkManageru poskytovat služby pro připojování k Cisco IPsec VPN.

en: object class '%s' has no property named '%s'
cs: objektová třída „%s“ nemá vlastnost nazvanou „%s“

en: property '%s' of object class '%s' is not writable
cs: vlastnost „%s“ objektové třídy „%s“ není zapisovatelná

en: construct property "%s" for object '%s' can't be set after construction
cs: vytvoření vlastnosti „%s“ objektu „%s“ nemůže být nastaveno po vytvoření

en: '%s::%s' is not a valid property name; '%s' is not a GObject subtype
cs: „%s::%s“ není platný název vlastnosti; „%s“ není podtyp GObject

en: unable to set property '%s' of type '%s' from value of type '%s'
cs: nelze nastavit vlastnost „%s“ typu „%s“ z hodnoty typu „%s“

en: value "%s" of type '%s' is invalid or out of range for property '%s' of type '%s'
cs: hodnota „%s“ typu „%s“ je mimo rozsah pro vlastnost „%s“ typu „%s“

en: unable to get editor plugin name: %s
cs: nelze zjistit název zásuvného modulu editoru: %s

en: missing plugin file "%s"
cs: chybějící soubor zásuvného modulu „%s“

en: cannot load editor plugin: %s
cs: nelze nahrát editor zásuvného modulu: %s

en: cannot load factory %s from plugin: %s
cs: nelze nahrát generátor %s ze zásuvného modulu: %s

en: unknown error creating editor instance
cs: neznámá chyba vytváření instance editoru

en: General
cs: Obecné

en: Sho_w passwords
cs: Zobrazo_vat hesla

en: Group password
    config: IPSec secret <group_password>
cs: Heslo skupiny
    config: IPSec secret <heslo_skupiny>

en: Gro_up password
cs: Heslo sk_upiny

en: _Gateway
cs: _Brána

en: G_roup name
cs: J_méno skupiny

en: IP/hostname of IPsec gateway
    config: IPSec gateway <gateway>
cs: IP/název počítače brány IPsec
    config: IPSec gateway <brána>

en: Group name
    config: IPSec ID <group_name>
cs: Název skupiny
    config: IPSec ID <název_skupiny>

en: User _password
cs: _Uživatelské heslo

en: User password for the connection
    config: Xauth password <password>
cs: Heslo uživatele pro toto připojení
    config: Xauth password <heslo>

en: User name for the connection
    config: Xauth username <user_name>
cs: Uživatelské jméno pro toto připojení
    config: Xauth username <uživatelské_jméno>

en: User na_me
cs: Uživatelské j_méno

en: Use _hybrid authentication
cs: Použít _hybridní ověření

en: Enable hybrid authentication, i.e. use certificate in addition to password.
    config: IKE Authmode hybrid
cs: Povolit hybridní ověření, tzn. použití ceritikátu a hesla.
    config: IKE Authmode hybrid

en: CA _File
cs: Sou_bor CA

en: CA certificate in PEM format
    config: CA-File
cs: Certifikát CA ve formátu PEM
    config: CA-File

en: Advance_d…
cs: _Rozšířené…

en: Advanced Options
cs: Rozšířené volby

en: Identification
cs: Identifikace

en: _Domain
cs: _Doména

en: (NT-)Domain name for authentication
    config: Domain <domain>
cs: Název ověřovací domény (NT)
    config: Domain <doména>

en: Vendor of your IPsec gateway
    config: Vendor <cisco/netscreen>
cs: Výrobce vaší brány IPsec
    config: Vendor <cisco|netscreen>

en: _Vendor
cs: _Výrobce

en: Ve_rsion
cs: Ve_rze

en: Application version to report. 
    config: Application version <ASCII string>
cs: Oznamovaná verze aplikace.
    config: Application version <řetězec ASCII>

en: Transport and Security
cs: Přenos a bezpečnost

en: Disable Dead _Peer Detection
cs: Zakázat Dead _Peer Detection

en: Disable sending DPD packets (sets timeout to 0)
    config: DPD idle timeout (our side) 0
cs: Zablokovat posílání rámců DPD (nastaví časový limit na 0)
    config: DPD idle timeout (our side) 0

en: _Local port
cs: Mís_tní port

en: _IKE DH Group
cs: Skupina IKE DH

en: _NAT traversal
cs: Překonávání _NAT

en: Local ISAKMP port to use (0 means random port; 500 is vpnc’s default)
    config: Local Port <0-65535>
cs: Místní port ISAKMP, který bude použit (0 znamená náhodně vybraný port; 500 je výchozí pro vpnc)
    config: Local Port <0-65535>

en: Diffie-Hellman group to use for PFS
    config: Perfect Forward Secrecy <nopfs/dh1/dh2/dh5/server>
cs: Skupina Diffie-Hellman použitá pro PFS
    config: Perfect Forward Secrecy <nopfs|dh1|dh2|dh5|server>

en: Name of the IKE DH group
    config: IKE DH Group <dh1/dh2/dh5>
cs: Název skupiny IKE DH
    config: IKE DH Group <dh1|dh2|dh5>

en: NAT traversal method to use
    config: NAT Traversal Mode <natt/none/force-natt/cisco-udp>
cs: Použitá metoda překonávání NAT
    config: NAT Traversal Mode <natt|none|force-natt|cisco-udp>

en: Encryption method
    config: nothing for Secure, “Enable Single DES” for Weak, “Enable no encryption” for None
cs: Metoda šifrování
    config: nic pro bezpečné, „Enable Single DES“ pro slabé, „Enable no encryption“ pro žádné

en: Tunnel interface name to use
    config: Interface name <name>
cs: Název rozhraní tunelu, který bude použit
    config: Interface name <název>

en: _Encryption method
cs: M_etoda šifrování

en: Tunnel _interface name
cs: Název rozhraní _tunelu
