NetworkManager-vpnc - en to et translation catalogue (38 entries)

en: _Secondary Password:
et: _Teisene parool:

en: _Password:
et: _Parool:

en: Sh_ow passwords
et: _Paroole näidatakse

en: _Remember passwords for this session
et: _Jäta parool selle seansi ajaks meelde

en: _Save passwords in keyring
et: _Salvesta parool võtmerõngasse

en: You need to authenticate to access the Virtual Private Network '%s'.
et: Virtuaalse privaatvõrguga '%s' ühendumiseks pead end autentima.

en: Authenticate VPN
et: VPN-i autentimine

en: _Group Password:
et: _Grupiparool:

en: Add, Remove, and Edit VPN Connections
et: VPN-ühenduste lisamine, muutmine ja eemaldamine

en: VPN Connection Manager (vpnc)
et: VPN-ühenduste haldur (vpnc)

en: Cisco Compatible VPN (vpnc)
et: Cisco VPN kliendiga ühilduv (vpnc)

en: Compatible with various Cisco, Juniper, Netscreen, and Sonicwall IPsec-based VPN gateways.
et: Ühilduv erinevate Cisco, Juniper, Netscreen, ja Sonicwall IPsec seadmetel baseeruvate VPN võrgulüüsidega.

en: Saved
et: Salvestatud

en: Always Ask
et: Alati küsitakse

en: Not Required
et: Pole vajalik

en: Secure (default)
et: Turvaline (vaikimisi)

en: Weak (use with caution)
et: Nõrk (kasuta ettevaatlikult)

en: None (completely insecure)
et: Puudub (täiesti turvamata)

en: NAT-T when available (default)
et: NAT-T, kui saadaval (vaikimisi)

en: NAT-T always
et: Alati NAT-T

en: Disabled
et: Keelatud

en: DH Group 1
et: DH grupp 1

en: DH Group 2 (default)
et: DH grupp 2 (vaikimisi)

en: DH Group 5
et: DH grupp 5

en: TCP tunneling not supported
et: TCP-tunneldamine pole toetatud

en: The VPN settings file '%s' specifies that VPN traffic should be tunneled through TCP which is currently not supported in the vpnc software.
    
    The connection can still be created, with TCP tunneling disabled, however it may not work as expected.
et: VPN-i sätete fail '%s' määrab, et VPN liikluse tunnel tuleks teha TCP kaudu. Kahjuks ei toeta seda vpnc tarkvara.
    
    Siiski saab tekitada ilma TCP tunnelita ühenduse, kuid see ei pruugi toimida soovitud viisil.

en: <b>General</b>
et: <b>Üldine</b>

en: <b>Optional</b>
et: <b>Valikuline</b>

en: Disable Dead _Peer Detection
et: Surnud masina tuvastamise (DPD) keelamine

en: _Domain:
et: Domeen:

en: _Encryption method:
et: Krüpteerimise meetod:

en: G_roup name:
et: G_rupi nimi:

en: Gro_up password:
et: _Grupiparool:

en: _IKE DH Group:
et: IKE DH grupp:

en: _NAT traversal:
et: NAT-traversal:

en: Sho_w passwords
et: Paroole näidatakse

en: User na_me:
et: Kasutajanimi:

en: User _password:
et: _Kasutaja parool:
