NetworkManager-vpnc master - en to hr translation catalogue (99 entries)

en: Legacy Cisco VPNC client
hr: Zastarjeli Cisco VPNC klijent

en: Client for Cisco IPsec virtual private networks
hr: Klijent za Cisco IPsec virtualne privatne mreže

en: Support for configuring virtual private networks based on VPNC.
hr: Podrška za podešavanje virtualnih privatnih mreža temeljenih na VPNC-u.

en: Compatible with Cisco VPN concentrators configured to use IPsec.
hr: Kompatibilno sa Cisco VPN koncentratorima podešenih za IPsec korištenje.

en: The NetworkManager Developers
hr: Razvijatelji mrežnog upravitelja

en: Authenticate VPN
hr: Ovjeri VPM

en: Password
hr: Lozinka

en: Group Password
hr: Lozinka grupe

en: _Group Password:
hr: _Lozinka grupe:

en: You need to authenticate to access the Virtual Private Network “%s”.
hr: Potrebna vam je ovjera za pristup Virtualnoj Privatnoj Mreži “%s“.

en: Cisco Compatible VPN (vpnc)
hr: Cisco kompatibilan VPN (vpnc)

en: Compatible with various Cisco, Juniper, Netscreen, and Sonicwall IPsec-based VPN gateways.
hr: Kompatibilno s raznim Cisco, Juniper, Netscreen i Sonicwall IPsec temeljenim VPN pristupnicima.

en: The VPN settings file “%s” specifies that VPN traffic should be tunneled through TCP which is currently not supported in the vpnc software.
    
    The connection can still be created, with TCP tunneling disabled, however it may not work as expected.
hr: Datoteka VPN postavki “%s” određuje da će VPN promet biti tuneliran kroz TCP koji trenutno nije podržan u vpnc softveru.
    
    Povezivanje još uvijek može biti stvoreno, sa TCP tuneliranjem onemogućenim, ipak može neće raditi kao što je očekivano.

en: Secure (default)
hr: Zaštićeno (zadano)

en: Weak (use with caution)
hr: Slabo (koristite uz oprez)

en: None (completely insecure)
hr: Nedodijeljeno (potpuno nezaštićeno)

en: Cisco (default)
hr: Cisco (zadano)

en: NAT-T when available (default)
hr: NAT-T kada je dostupno (zadano)

en: NAT-T always
hr: NAT-T uvijek

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: DH Group 1
hr: DH grupa 1

en: DH Group 2 (default)
hr: DH grupa 2 (zadano)

en: DH Group 5
hr: DH grupa 5

en: Server (default)
hr: Poslužitelj (zadano)

en: None
hr: Nedodjeljeno

en: DH Group 2
hr: DH grupa 2

en: Choose a Certificate Authority (CA) certificate…
hr: Odaberi (CA) vjerodajnicu izdavatelja vjerodajnice…

en: PEM certificates (*.pem, *.crt, *.cer)
hr: PEM vjerodajnice (*.pem, *.crt, *.cer)

en: property “%s” invalid or not supported
hr: svojstvo “%s” je neispravano ili nepodržano

en: property “%s” contains a newline character
hr: svojstvo “%s” sadrži znak novog redka

en: property “%s” file path “%s” is not absolute or does not exist
hr: svojstvo “%s” putanja datoteke “%s” nije apsolutna ili ne postoji

en: invalid integer property “%s” or out of range [%d -> %d]
hr: nevaljano cjelobrojno svojstvo “%s” ili je izvan raspona [%d -> %d]

en: invalid boolean property “%s” (not yes or no)
hr: nevaljano boolean svojstvo “%s” (ne da ili da)

en: unhandled property “%s” type %d
hr: nerukujuće svojstvo “%s” vrste %d

en: No VPN configuration options.
hr: Nema mogućnosti VPN podešavanja.

en: No VPN secrets!
hr: Nema VPN tajni!

en: Could not find vpnc binary.
hr: Nemoguće pronalazak vpnc binarne datoteke.

en: Config option “%s” invalid or unknown.
hr: Mogućnost podešavanja “%s” je nevaljana ili nepoznata.

en: Config option “%s” not an integer.
hr: Mogućnost podešavanja “%s” nije cijeli broj.

en: vpnc does not support interactive requests
hr: vpnc ne podržava interaktivne upite

en: Could not use new secrets as interactive mode is disabled.
hr: Nemoguće korištenje novih tajni jer je interaktivni način onemogućen.

en: Could not process the request because the VPN connection settings were invalid.
hr: Nemoguća obrada upita jer su postavke VPN povezivanja nevaljane.

en: Could not process the request because no pending authentication is required.
hr: Nemoguća obrada upita jer je potrebna ovjera bez čekanja.

en: Could not process the request because the requested info “%s” was not provided.
hr: Nemoguća obrada upita jer zatražena informacija “%s” nije navedena.

en: Don’t quit when VPN connection terminates
hr: Ne zatvaraj kada se VPN povezivanje prekida

en: Enable verbose debug logging (may expose passwords)
hr: Omogući opširno zapisivanje otklanjanja grešaka (može otkriti lozinke)

en: D-Bus name to use for this instance
hr: D-Bus naziv za korištenje s ovim primjerkom

en: nm-vpnc-service provides integrated Cisco Legacy IPsec VPN capability to NetworkManager.
hr: nm-vpnc-service pruža integrirane Cisco Zastarjele IPsec VPN mogućnosti u Mrežnom upravitelju..

en: object class '%s' has no property named '%s'
hr: klasa objekta '%s' nema svojstvo naziva '%s'

en: property '%s' of object class '%s' is not writable
hr: svojstvo '%s' klase objekta '%s' nije zapisivo

en: construct property "%s" for object '%s' can't be set after construction
hr: svojstvo izgradnje "%s" za objekt '%s' ne može se postaviti nakon izgradnje

en: '%s::%s' is not a valid property name; '%s' is not a GObject subtype
hr: '%s::%s' nije valjani naziv svojstva; '%s' nije GObject podvrsta

en: unable to set property '%s' of type '%s' from value of type '%s'
hr: neuspješno postavljanje svojstva '%s' vrste '%s' iz vrijednosti vrste '%s'

en: value "%s" of type '%s' is invalid or out of range for property '%s' of type '%s'
hr: vrijednost "%s" vrste '%s' je neispravna ili je izvan raspona za svojstvo '%s' vrste '%s'

en: unable to get editor plugin name: %s
hr: nemoguće dobivanje naziva priključka uređivača: %s

en: missing plugin file "%s"
hr: nedostaje datoteka priključka "%s"

en: cannot load editor plugin: %s
hr: nemoguće učitavanje priključka uređivača: %s

en: cannot load factory %s from plugin: %s
hr: nemoguće učitavanje tvorničkog %s iz priključka: %s

en: unknown error creating editor instance
hr: nepoznata greška stvaranja primjerka uređivača

en: General
hr: Općenito

en: Sho_w passwords
hr: Prikaž_i lozinku

en: Group password
    config: IPSec secret <group_password>
hr: Lozinka grupe
    podešavanje: IPSec secret <lozinka_grupe>

en: Gro_up password:
hr: Loz_inka grupe:

en: _Gateway:
hr: _Pristupnik:

en: G_roup name:
hr: N_aziv grupe:

en: IP/hostname of IPsec gateway
    config: IPSec gateway <gateway>
hr: IP/Naziv poslužitelja IPsec pristupnika
    podešavanje: IPSec gateway <pristupnik>

en: Group name
    config: IPSec ID <group_name>
hr: Naziv grupe
    podešavanje: IPSec ID <naziv_grupe>

en: User _password:
hr: Korisnička _lozinka:

en: User password for the connection
    config: Xauth password <password>
hr: Korisnička lozinka za povezivanje
    podešavanje: Xauth password <lozinka>

en: User name for the connection
    config: Xauth username <user_name>
hr: Korisničko ime za povezivanje
    podešavanje: Xauth username <korisničko_ime>

en: User na_me:
hr: Korisničko im_e:

en: Use _hybrid authentication
hr: Koristi _hibridnu ovjeru

en: Enable hybrid authentication, i.e. use certificate in addition to password.
    config: IKE Authmode hybrid
hr: Koristi hibridnu ovjeru, tj. koristi vjerodajnicu kao dodatak lozinki.
    podešavanje: IKE Authmode hybrid

en: CA _File:
hr: CA _datoteka:

en: CA certificate in PEM format
    config: CA-File
hr: CA vjerodajnica u PEM formatu
    podešavanje: CA-datoteka

en: Advance_d…
hr: Napredn_o…

en: Advanced Options
hr: Napredne mogućnosti

en: Identification
hr: Identifikacija

en: _Domain:
hr: _Domena:

en: (NT-)Domain name for authentication
    config: Domain <domain>
hr: (NT-)Naziv domene ovjere.
    podešavanje: Domain <domena>

en: Vendor of your IPsec gateway
    config: Vendor <cisco/netscreen>
hr: Proizvođač vašeg IPsec pristupnika
    podešavanje: Vendor <cisco/netscreen>

en: _Vendor:
hr: _Proizvođač:

en: Ve_rsion:
hr: In_ačica:

en: Application version to report. 
    config: Application version <ASCII string>
hr: Inačica aplikacije za prijaviti. 
    podešavanje: Application version <ASCII izraz>

en: Transport and Security
hr: Transport i sigurnost

en: Disable Dead _Peer Detection
hr: Onemogući otkrivanje _mrtve točke

en: Disable sending DPD packets (sets timeout to 0)
    config: DPD idle timeout (our side) 0
hr: Onemogući slanje DPD paketa (postavlja vrijeme isteka na 0)
    podešavanje: DPD idle timeout (our side) 0

en: _Local port:
hr: _Lokalni ulaz:

en: Perfect _Forward Secrecy:
hr: Savršena _tajnost prosljeđivanja:

en: _IKE DH Group:
hr: _IKE DH grupa:

en: _NAT traversal:
hr: _NAT prelazak:

en: Local ISAKMP port to use (0 means random port; 500 is vpnc’s default)
    config: Local Port <0-65535>
hr: Lokalni ISAKMP ulaz za korištenje (0 znači naizmjeničan ulaz; 500 je vpnc zadani)
    podešavanje: Local Port <0-65535>

en: Diffie-Hellman group to use for PFS
    config: Perfect Forward Secrecy <nopfs/dh1/dh2/dh5/server>
hr: Diffie-Hellman grupa za korištenje sa PFS
    podešavanje: Perfect Forward Secrecy <nopfs/dh1/dh2/dh5/server>

en: Name of the IKE DH group
    config: IKE DH Group <dh1/dh2/dh5>
hr: Naziv IKE DH grupe
    podešavanje: IKE DH Group <dh1/dh2/dh5>

en: NAT traversal method to use
    config: NAT Traversal Mode <natt/none/force-natt/cisco-udp>
hr: Način NAT prelazaka za korištenje
    podešavanje: NAT Traversal Mode <natt/none/force-natt/cisco-udp>

en: Encryption method
    config: nothing for Secure, “Enable Single DES” for Weak, “Enable no encryption” for None
hr: Način šidriranja
    podešavanje: ništa za zaštićeno, “Enable Single DES” za slabo, “Enable no encryption” za nedodijeljeno

en: Tunnel interface name to use
    config: Interface name <name>
hr: Naziv tunelskog sučelja koje se koristi
    podešavanje: Interface name <naziv>

en: _Encryption method:
hr: Način _šifriranja:

en: Tunnel _interface name:
hr: Naziv _tunelskog sučelja:
