NetworkManager-vpnc - en to nl translation catalogue (96 entries)

en: Legacy Cisco VPNC client
nl: Verouderde Cisco VPNC-cliënt

en: Client for Cisco IPsec virtual private networks
nl: Cliënt voor Cisco IPsec-virtuele privénetwerken

en: Support for configuring virtual private networks based on VPNC.
nl: Ondersteuning voor configuratie van virtuele privénetwerken gebaseerd op VPNC.

en: Compatible with Cisco VPN concentrators configured to use IPsec.
nl: Compatibel met Cisco VPN-concentratoren geconfigureerd voor gebruik met IPsec.

en: The NetworkManager Developers
nl: De NetworkManager-ontwikkelaars

en: Authenticate VPN
nl: Aanmeldingscontrole voor VPN

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Group Password
nl: Groepswachtwoord

en: _Group Password:
nl: _Groepswachtwoord:

en: You need to authenticate to access the Virtual Private Network “%s”.
nl: Om toegang te krijgen tot het Virtual Private Network ‘%s’ moet u zich aanmelden.

en: Cisco Compatible VPN (vpnc)
nl: Cisco-compatibele VPN-cliënt (vpnc)

en: Compatible with various Cisco, Juniper, Netscreen, and Sonicwall IPsec-based VPN gateways.
nl: Geschikt voor verschillende Cisco-, Juniper-, Netscreen- en Sonicwall IPSec-gebaseerde VPN-gateways.

en: The VPN settings file “%s” specifies that VPN traffic should be tunneled through TCP which is currently not supported in the vpnc software.
    
    The connection can still be created, with TCP tunneling disabled, however it may not work as expected.
nl: Het VPN-instellingenbestand ‘%s’ geeft aan dat VPN-verkeer getunneld moet worden via TCP, hetgeen momenteel nog niet mogelijk is met de vpnc-software.
    
    De verbinding kan evengoed worden gemaakt met TPC-tunneling uitgeschakeld, maar het werkt mogelijk niet helemaal correct.

en: Secure (default)
nl: Veilig (standaard)

en: Weak (use with caution)
nl: Zwak (voorzichtigheid geboden)

en: None (completely insecure)
nl: Geen (geheel onveilig)

en: Cisco (default)
nl: Cisco (standaard)

en: NAT-T when available (default)
nl: NAT-T wanneer beschikbaar (standaard)

en: NAT-T always
nl: NAT-T altijd

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: DH Group 1
nl: DH-groep 1

en: DH Group 2 (default)
nl: DH-groep 2 (standaard)

en: DH Group 5
nl: DH-groep 5

en: Server (default)
nl: Server (standaard)

en: None
nl: Geen

en: DH Group 2
nl: DH-groep 2

en: Choose a Certificate Authority (CA) certificate…
nl: Kies een certificaat van een certificaat-autoriteit (CA)…

en: PEM certificates (*.pem, *.crt, *.cer)
nl: PEM-certificaten (*.pem, *.crt, *.cer)

en: property “%s” invalid or not supported
nl: eigenschap ‘%s’ is ongeldig of wordt niet ondersteund

en: property “%s” contains a newline character
nl: eigenschap ‘%s’ bevat een nieuweregelteken

en: property “%s” file path “%s” is not absolute or does not exist
nl: eigenschap ‘%s’ van bestandspad ‘%s’ is niet absoluut, of bestaat niet

en: invalid integer property “%s” or out of range [%d -> %d]
nl: eigenschap ‘%s’ is geen geheel getal of buiten bereik [%d -> %d]

en: invalid boolean property “%s” (not yes or no)
nl: ongeldige booleaanse waarde voor eigenschap ‘%s’ (geen ja of nee)

en: unhandled property “%s” type %d
nl: onbehandelde eigenschap ‘%s’ type %d

en: No VPN configuration options.
nl: Geen VPN-configuratieopties.

en: No VPN secrets!
nl: Geen VPN-geheimen!

en: Could not find vpnc binary.
nl: Kon het vpnc-binaire bestand niet vinden.

en: Config option “%s” invalid or unknown.
nl: Configuratieoptie ‘%s’ ongeldig of onbekend.

en: Config option “%s” not an integer.
nl: Configuratieoptie ‘%s’ is geen geheel getal.

en: vpnc does not support interactive requests
nl: vpnc biedt geen ondersteuning voor interactieve verzoeken

en: Could not use new secrets as interactive mode is disabled.
nl: Nieuwe geheimen gebruiken mislukt, interactieve modus is uitgeschakeld.

en: Could not process the request because the VPN connection settings were invalid.
nl: Aanmelding is mislukt wegens ongeldige verbindingsinstellingen van VPN.

en: Could not process the request because no pending authentication is required.
nl: Aanmelding is mislukt omdat er geen lopende authenticatie vereist is.

en: Could not process the request because the requested info “%s” was not provided.
nl: Aanmelding is mislukt omdat de vereist info ‘%s’ niet opgegeven is.

en: Enable verbose debug logging (may expose passwords)
nl: Uitgebreide debug-logging inschakelen (kan wachtwoorden blootstellen)

en: D-Bus name to use for this instance
nl: D-Bus-naam voor deze instantie

en: nm-vpnc-service provides integrated Cisco Legacy IPsec VPN capability to NetworkManager.
nl: nm-vpnc-service biedt geïntegreerde Cisco Legacy IPSec VPN-mogelijkheden aan NetworkManager.

en: object class '%s' has no property named '%s'
nl: objectklasse ‘%s’ heeft geen eigenschap ‘%s’

en: property '%s' of object class '%s' is not writable
nl: eigenschap ‘%s’ van objectklasse ‘%s’ is niet schrijfbaar

en: construct property "%s" for object '%s' can't be set after construction
nl: constructeigenschap ‘%s’ voor object ‘%s’ kan niet ingesteld worden na constructie

en: '%s::%s' is not a valid property name; '%s' is not a GObject subtype
nl: ‘%s::%s’ is geen geldige eigenschapsnaam; ‘%s’ is geen GObject-subtype

en: unable to set property '%s' of type '%s' from value of type '%s'
nl: instellen van eigenschap ‘%s’ van type ‘%s’ van waarde van type ‘%s’ mislukt

en: value "%s" of type '%s' is invalid or out of range for property '%s' of type '%s'
nl: waarde ‘%s’ van type ‘%s’ is ongeldig of buiten bereik voor eigenschap ‘%s’ van type ‘%s’

en: unable to get editor plugin name: %s
nl: verkrijgen van naam van verwerkersplug-in mislukt: %s

en: missing plugin file "%s"
nl: plug-inbestand ‘%s’ ontbreekt

en: cannot load editor plugin: %s
nl: laden van verwerkersplug-in mislukt: %s

en: cannot load factory %s from plugin: %s
nl: laden van factory %s uit plug-in %s mislukt

en: unknown error creating editor instance
nl: onbekende fout bij aanmaken van verwerkersinstantie

en: General
nl: Algemeen

en: Sho_w passwords
nl: _Wachtwoorden tonen

en: Group password
    config: IPSec secret <group_password>
nl: Groepswachtwoord
    configuratie: IPSec secret <groepswachtwoord>

en: Gro_up password
nl: _Groepswachtwoord

en: G_roup name
nl: G_roepsnaam

en: IP/hostname of IPsec gateway
    config: IPSec gateway <gateway>
nl: IP/hostnaam van IPsec-gateway
    configuratie: IPSec gateway <gateway>

en: Group name
    config: IPSec ID <group_name>
nl: Groepsnaam
    configuratie: IPSec ID <groepsnaam>

en: User _password
nl: Gebruikers_wachtwoord

en: User password for the connection
    config: Xauth password <password>
nl: Gebruikerswachtwoord voor de verbinding
    configuratie: Xauth password <wachtwoord>

en: User name for the connection
    config: Xauth username <user_name>
nl: Gebruikersnaam voor de verbinding
    configuratie: Xauth username <gebruikersnaam>

en: User na_me
nl: Gebruikersnaa_m

en: Use _hybrid authentication
nl: _Hybride authenticatie gebruiken

en: Enable hybrid authentication, i.e. use certificate in addition to password.
    config: IKE Authmode hybrid
nl: Hybride authenticatie inschakelen, d.i. gebruik van certificaat bovenop wachtwoord.
    configuratie: IKE Authmode hybrid

en: CA _File
nl: CA-_bestand

en: CA certificate in PEM format
    config: CA-File
nl: CA-certificaat in PEM-formaat
    configuratie: CA-File

en: Advance_d…
nl: Geavanceer_d…

en: Advanced Options
nl: Geavanceerde opties

en: Identification
nl: Identificatie

en: _Domain
nl: _Domein

en: (NT-)Domain name for authentication
    config: Domain <domain>
nl: (NT-)Domeinnaam voor authenticatie
    configuratie: Domain <domein>

en: Vendor of your IPsec gateway
    config: Vendor <cisco/netscreen>
nl: Leverancier van uw IPsec-gateway
    configuratie: Vendor <cisco/netscreen>

en: _Vendor
nl: Le_verancier

en: Ve_rsion
nl: Ve_rsie

en: Application version to report. 
    config: Application version <ASCII string>
nl: Weer te geven toepassingsversie. 
    configuratie: Application version <ASCII-tekenreeks>

en: Transport and Security
nl: Transport and beveiliging

en: Disable Dead _Peer Detection
nl: Detectie van ‘Dead _peers’ uitschakelen

en: Disable sending DPD packets (sets timeout to 0)
    config: DPD idle timeout (our side) 0
nl: Verzenden van DPD-pakketten uitschakelen (stelt time-out in op 0)
    configuratie: DPD idle timeout (our side) 0

en: _Local port
nl: _Lokale poort

en: _IKE DH Group
nl: _IKE DH-groep

en: _NAT traversal
nl: _NAT-traversal

en: Local ISAKMP port to use (0 means random port; 500 is vpnc’s default)
    config: Local Port <0-65535>
nl: Lokale ISAKMP-poort (0 is willekeurige poort; 500 is standaardpoort van vpnc)
    configuratie: Lokale poort <0-65535>

en: Diffie-Hellman group to use for PFS
    config: Perfect Forward Secrecy <nopfs/dh1/dh2/dh5/server>
nl: Diffie-Hellman-groep voor PFS
    configuratie: Perfect Forward Secrecy <nopfs/dh1/dh2/dh5/server>

en: Name of the IKE DH group
    config: IKE DH Group <dh1/dh2/dh5>
nl: Naam van IKE DH-groep
    configuratie: IKE DH Group <dh1/dh2/dh5>

en: NAT traversal method to use
    config: NAT Traversal Mode <natt/none/force-natt/cisco-udp>
nl: NAT-traversalmethode
    configuratie: NAT Traversal Mode <natt/none/force-natt/cisco-udp>

en: Encryption method
    config: nothing for Secure, “Enable Single DES” for Weak, “Enable no encryption” for None
nl: Versleutelingsmethode
    configuratie: niets voor Veilig, ‘Enkele DES inschakelen’ voor Zwak, ‘Geen versleuteling inschakelen’ voor Geen

en: Tunnel interface name to use
    config: Interface name <name>
nl: Naam van tunnelinterface
    configuratie: Interface name <naam>

en: _Encryption method
nl: V_ersleutelingsmethode

en: Tunnel _interface name
nl: Naam van tunnel_interface
