NetworkManager-vpnc - en to pl translation catalogue (95 entries)

en: Legacy Cisco VPNC client
pl: Przestarzały klient Cisco VPNC

en: Client for Cisco IPsec virtual private networks
pl: Klient dla wirtualnych sieci prywatnych IPsec firmy Cisco

en: Support for configuring virtual private networks based on VPNC.
pl: Obsługa konfigurowania wirtualnych sieci prywatnych opartych na VPNC.

en: Compatible with Cisco VPN concentrators configured to use IPsec.
pl: Zgodne z koncentratorami VPN firmy Cisco skonfigurowanymi do używania IPsec.

en: The NetworkManager Developers
pl: Programiści projektu NetworkManager

en: Authenticate VPN
pl: Uwierzytelnianie VPN

en: Password
pl: Hasło

en: Group Password
pl: Hasło grupy

en: _Group Password:
pl: Ha_sło grupy:

en: You need to authenticate to access the Virtual Private Network “%s”.
pl: Aby uzyskać dostęp do wirtualnej sieci prywatnej „%s”, należy się uwierzytelnić.

en: Cisco Compatible VPN (vpnc)
pl: Zgodny z Cisco VPN (vpnc)

en: Compatible with various Cisco, Juniper, Netscreen, and Sonicwall IPsec-based VPN gateways.
pl: Zgodny z wieloma bramami VPN IPsec, takimi jak Cisco, Juniper, Netscreen i Sonicwall.

en: The VPN settings file “%s” specifies that VPN traffic should be tunneled through TCP which is currently not supported in the vpnc software.
    
    The connection can still be created, with TCP tunneling disabled, however it may not work as expected.
pl: Plik ustawień VPN „%s” określa, że ruch VPN ma być tunelowany poprzez TCP. Opcja nie jest jednak obsługiwana przez oprogramowanie vpnc.
    
    Połączenie z wyłączonym tunelowaniem TCP może nie działać poprawnie.

en: Secure (default)
pl: Bezpieczna (domyślnie)

en: Weak (use with caution)
pl: Słaba (używać z ostrożnością)

en: None (completely insecure)
pl: Brak (całkowity brak zabezpieczeń)

en: Cisco (default)
pl: Cisco (domyślnie)

en: NAT-T when available (default)
pl: NAT-T, kiedy jest dostępne (domyślne)

en: NAT-T always
pl: Zawsze NAT-T

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: DH Group 1
pl: Grupa DH 1

en: DH Group 2 (default)
pl: Grupa DH 2 (domyślna)

en: DH Group 5
pl: Grupa DH 5

en: Server (default)
pl: Serwer (domyślnie)

en: None
pl: Brak

en: DH Group 2
pl: Grupa DH 2

en: property “%s” invalid or not supported
pl: właściwość „%s” jest nieprawidłowa lub nieobsługiwana

en: property “%s” contains a newline character
pl: właściwość „%s” zawiera znak nowego wiersza

en: property “%s” file path “%s” is not absolute or does not exist
pl: właściwość „%s” ścieżki do pliku „%s” nie jest bezwzględna lub nie istnieje

en: invalid integer property “%s” or out of range [%d -> %d]
pl: nieprawidłowa właściwość liczby całkowitej „%s” lub jest poza zakresem [%d -> %d]

en: invalid boolean property “%s” (not yes or no)
pl: nieprawidłowa właściwość zmiennej logicznej „%s” (nie wynosi „yes” lub „no”)

en: unhandled property “%s” type %d
pl: nieobsługiwana właściwość „%s” typu „%d”

en: No VPN configuration options.
pl: Brak opcji konfiguracji VPN.

en: No VPN secrets!
pl: Brak haseł VPN.

en: Could not find vpnc binary.
pl: Nie można odnaleźć pliku binarnego vpnc.

en: Config option “%s” invalid or unknown.
pl: Opcja konfiguracji „%s” jest nieprawidłowa lub nieznana.

en: Config option “%s” not an integer.
pl: Opcja konfiguracji „%s” nie jest liczbą całkowitą.

en: vpnc does not support interactive requests
pl: vpnc nie obsługuje interaktywnych żądań

en: Could not use new secrets as interactive mode is disabled.
pl: Nie można użyć nowych haseł, ponieważ tryb interaktywny jest wyłączony.

en: Could not process the request because the VPN connection settings were invalid.
pl: Nie można przetworzyć żądania, ponieważ ustawienia połączenia VPN są nieprawidłowe.

en: Could not process the request because no pending authentication is required.
pl: Nie można przetworzyć żądania, ponieważ żadne oczekujące uwierzytelnienie nie jest wymagane.

en: Could not process the request because the requested info “%s” was not provided.
pl: Nie można przetworzyć żądania, ponieważ nie podano żądanych informacji „%s”.

en: Don’t quit when VPN connection terminates
pl: Bez kończenia działania, kiedy połączenie VPN jest kończone

en: Enable verbose debug logging (may expose passwords)
pl: Więcej komunikatów debugowania (może wyjawić hasła)

en: D-Bus name to use for this instance
pl: Nazwa D-Bus dla tego wystąpienia

en: nm-vpnc-service provides integrated Cisco Legacy IPsec VPN capability to NetworkManager.
pl: nm-vpnc-service dostarcza zintegrowaną możliwość nawiązywania połączeń VPN IPsec Cisco Legacy dla usługi NetworkManager.

en: object class '%s' has no property named '%s'
pl: klasa obiektów „%s” nie ma właściwości o nazwie „%s”

en: property '%s' of object class '%s' is not writable
pl: właściwość „%s” klasy obiektów „%s” nie jest zapisywalna

en: construct property "%s" for object '%s' can't be set after construction
pl: właściwość konstruktu „%s” dla obiektu „%s” nie może zostać ustawiona po konstrukcji

en: '%s::%s' is not a valid property name; '%s' is not a GObject subtype
pl: „%s::%s” nie jest prawidłową nazwą właściwości, „%s” nie jest podtypem GObject

en: unable to set property '%s' of type '%s' from value of type '%s'
pl: nie można ustawić właściwości „%s” typu „%s” z wartości typu „%s”

en: value "%s" of type '%s' is invalid or out of range for property '%s' of type '%s'
pl: wartość „%s” typu „%s” jest nieprawidłowa lub spoza zakresu dla właściwości „%s” typu „%s”

en: unable to get editor plugin name: %s
pl: nie można uzyskać nazwy wtyczki edytora: %s

en: missing plugin file "%s"
pl: brak pliku wtyczki „%s”

en: cannot load editor plugin: %s
pl: nie można wczytać wtyczki edytora: %s

en: cannot load factory %s from plugin: %s
pl: nie można wczytać generatora %s z wtyczki: %s

en: unknown error creating editor instance
pl: nieznany błąd podczas tworzenia wystąpienia edytora

en: General
pl: Ogólne

en: _Gateway
pl: _Brama

en: IP/hostname of IPsec gateway
    config: IPSec gateway <gateway>
pl: Adres IP/nazwa komputera bramki IPsec
    konfiguracja: IPSec gateway <bramka>

en: User na_me
pl: _Nazwa użytkownika

en: User name for the connection
    config: Xauth username <user_name>
pl: Nazwa użytkownika dla połączenia
    konfiguracja: Xauth username <nazwa_użytkownika>

en: User _password
pl: _Hasło użytkownika

en: User password for the connection
    config: Xauth password <password>
pl: Hasło użytkownika dla połączenia
    konfiguracja: Xauth password <hasło>

en: G_roup name
pl: Nazwa g_rupy

en: Group name
    config: IPSec ID <group_name>
pl: Nazwa grupy
    konfiguracja: IPSec ID <nazwa_grupy>

en: Gro_up password
pl: Hasło gr_upy

en: Group password
    config: IPSec secret <group_password>
pl: Hasło grupy
    konfiguracja: IPSec secret <hasło_grupy>

en: Sho_w passwords
pl: _Wyświetlanie haseł

en: Use _hybrid authentication
pl: Hy_brydowe uwierzytelnienie

en: Enable hybrid authentication, i.e. use certificate in addition to password.
    config: IKE Authmode hybrid
pl: Włącza uwierzytelnianie hybrydowe, tzn. używa certyfikatu jako dodatku do hasła.
    konfiguracja: IKE Authmode hybrid

en: Advance_d…
pl: _Zaawansowane…

en: Advanced Options
pl: Zaawansowane opcje

en: Advanced Properties
pl: Zaawansowane właściwości

en: _Cancel
pl: _Anuluj

en: _Apply
pl: _Zastosuj

en: Identification
pl: Identyfikacja

en: _Domain
pl: _Domena

en: (NT-)Domain name for authentication
    config: Domain <domain>
pl: (NT-)Nazwa domeny do uwierzytelniania
    konfiguracja: Domain <domena>

en: _Vendor
pl: _Producent

en: Ve_rsion
pl: We_rsja

en: Application version to report. 
    config: Application version <ASCII string>
pl: Zgłaszana wersja programu. 
    konfiguracja: Application version <ciąg ASCII>

en: Transport and Security
pl: Przesyłanie i zabezpieczenia

en: Tunnel _interface name
pl: Nazwa _interfejsu tunelu

en: Tunnel interface name to use
    config: Interface name <name>
pl: Używana nazwa interfejsu tunelu
    konfiguracja: Interface name <nazwa>

en: _Encryption method
pl: Metoda _szyfrowania

en: Encryption method
    config: nothing for Secure, “Enable Single DES” for Weak, “Enable no encryption” for None
pl: Metoda szyfrowania
    konfiguracja: nic dla bezpiecznego, „Enable Single DES” dla słabego, „Enable no encryption” dla żadnego

en: _NAT traversal
pl: _Omijanie NAT

en: NAT traversal method to use
    config: NAT Traversal Mode <natt/none/force-natt/cisco-udp>
pl: Używana metoda omijania NAT
    konfiguracja: NAT Traversal Mode <natt/none/force-natt/cisco-udp>

en: _IKE DH Group
pl: Grupa _IKE DH

en: Perfect _Forward Secrecy
pl: Idealne p_rzekierowanie haseł

en: _Local port
pl: _Lokalny port

en: Local ISAKMP port to use (0 means random port; 500 is vpnc’s default)
    config: Local Port <0-65535>
pl: Używany lokalny port ISAKMP (0 oznacza losowy port, 500 jest domyślnym portem oprogramowania vpnc)
    konfiguracja: Local Port <0-65535>

en: Disable Dead _Peer Detection
pl: Wyłączenie wykrywania _martwych partnerów

en: Disable sending DPD packets (sets timeout to 0)
    config: DPD idle timeout (our side) 0
pl: Wyłącza wysyłanie pakietów DPD (ustawia czas oczekiwania na 0)
    konfiguracja: DPD idle timeout (our side) 0
