NetworkManager - en to or translation catalogue (616 entries)

en: Enable or disable system networking
or: ତନ୍ତ୍ର ନେଟୱର୍କିଙ୍ଗକୁ ସକ୍ରିୟ କିମ୍ବା ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ

en: System policy prevents enabling or disabling system networking
or: ତନ୍ତ୍ର ନିତୀ ତନ୍ତ୍ର ନେଟୱର୍କିଙ୍ଗକୁ ସକ୍ରିୟ କିମ୍ବା ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହେବାରୁ ବାରଣ କରିଥାଏ

en: Put NetworkManager to sleep or wake it up (should only be used by system power management)
or: NetworkManager କୁ ସୁପ୍ତ କିମ୍ବା ଜାଗ୍ରତ ରଖନ୍ତୁ (କେବଳ ତନ୍ତ୍ର ଶକ୍ତି ପରିଚାଳନା ଦ୍ୱାରା ବ୍ୟବହାର ହେବା ଉଚିତ)

en: System policy prevents putting NetworkManager to sleep or waking it up
or: ତନ୍ତ୍ର ନିତୀ NetworkManager କୁ ସୁପ୍ତ କିମ୍ବା ଜାଗ୍ରତ ରହିବାରୁ ବାରଣ କରିଥାଏ

en: Enable or disable Wi-Fi devices
or: Wi-Fi ଉପକରଣଗୁଡ଼ିକୁ ସକ୍ରିୟ କିମ୍ବା ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ

en: System policy prevents enabling or disabling Wi-Fi devices
or: ତନ୍ତ୍ର ନିତୀ Wi-Fi ଉପକରଣଗୁଡ଼ିକୁ ସକ୍ରିୟ କିମ୍ବା ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହେବାରୁ ବାରଣ କରିଥାଏ

en: Enable or disable mobile broadband devices
or: ମୋବାଇଲ ବ୍ରୋଡବ୍ୟାଣ୍ଡ ଉପକରଣଗୁଡ଼ିକୁ ସକ୍ରିୟ କିମ୍ବା ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ

en: System policy prevents enabling or disabling mobile broadband devices
or: ତନ୍ତ୍ର ନିତୀ ମୋବାଇଲ ବ୍ରୋଡବ୍ୟାଣ୍ଡ ଉପକରଣଗୁଡ଼ିକୁ ସକ୍ରିୟ କିମ୍ବା ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହେବାରୁ ବାରଣ କରିଥାଏ

en: Enable or disable WiMAX mobile broadband devices
or: WiMAX ମୋବାଇଲ ବ୍ରୋଡବ୍ୟାଣ୍ଡ ଉପକରଣଗୁଡ଼ିକୁ ସକ୍ରିୟ କିମ୍ବା ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ

en: System policy prevents enabling or disabling WiMAX mobile broadband devices
or: ତନ୍ତ୍ର ନିତୀ  WiMAX ମୋବାଇଲ ବ୍ରୋଡବ୍ୟାଣ୍ଡ ଉପକରଣଗୁଡ଼ିକୁ ସକ୍ରିୟ କିମ୍ବା ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହେବାରୁ ବାରଣ କରିଥାଏ

en: Allow control of network connections
or: ନେଟୱର୍କ ସଂଯୋଗଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣକୁ ଅନୁମତି ଦିଅନ୍ତୁ

en: System policy prevents control of network connections
or: ତନ୍ତ୍ର ନିତୀ ନେଟୱର୍କ ସଂଯୋଗଗୁଡ଼ିକର ନିୟନ୍ତ୍ରଣକୁ ବାରଣ କରିଥାଏ

en: Connection sharing via a protected Wi-Fi network
or: ଗୋଟିଏ ସୁରକ୍ଷିତ Wi-Fi ନେଟୱର୍କରେ ସଂଯୋଗ ସହଭାଗ

en: System policy prevents sharing connections via a protected Wi-Fi network
or: ତନ୍ତ୍ର ନିତୀ ଗୋଟିଏ ସୁରକ୍ଷିତ Wi-Fi ନେଟୱର୍କରେ ସଂଯୋଗ ସହଭାଗ କରିବାରେ ବାରଣ କରିଥାଏ

en: Connection sharing via an open Wi-Fi network
or: ଗୋଟିଏ ଖୋଲା Wi-Fi ନେଟୱର୍କରେ ସଂଯୋଗ ସହଭାଗ

en: System policy prevents sharing connections via an open Wi-Fi network
or: ତନ୍ତ୍ର ନିତୀ ଗୋଟିଏ ଖୋଲା Wi-Fi ନେଟୱର୍କରେ ସଂଯୋଗ ସହଭାଗ କରିବାରେ ବାରଣ କରିଥାଏ

en: Modify personal network connections
or: ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ନେଟୱର୍କ ସଂଯୋଗଗୁଡ଼ିକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ

en: System policy prevents modification of personal network settings
or: ତନ୍ତ୍ର ନିତୀ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ନେଟୱର୍କ ସଂରଚନା ପରିବର୍ତ୍ତନକୁ ବାରଣ କରିଥାଏ

en: Modify network connections for all users
or: ସମସ୍ତ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ପାଇଁ ନେଟୱର୍କ ସଂଯୋଗଗୁଡ଼ିକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ

en: System policy prevents modification of network settings for all users
or: ତନ୍ତ୍ର ନିତୀ ସମସ୍ତ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ପାଇଁ ନେଟୱର୍କ ବିନ୍ୟାସ ପରିବର୍ତ୍ତନକୁ ବାରଣ କରିଥାଏ

en: Modify persistent system hostname
or: ସ୍ଥାୟୀ ତନ୍ତ୍ର ହୋଷ୍ଟନାମକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ

en: System policy prevents modification of the persistent system hostname
or: ତନ୍ତ୍ର ନିତୀ ସ୍ଥାୟୀ ତନ୍ତ୍ର ହୋଷ୍ଟନାମର ପରିବର୍ତ୍ତନକୁ ବାରଣ କରିଥାଏ

en: %s Network
or: %s ନେଟୱର୍କ

en: Wired connection %d
or: ତାରମୟ ସଂଯୋଗ %d

en: # Created by NetworkManager
or: # NetworkManager ଦ୍ୱାରା ନିର୍ମିତ

en: # Merged from %s
or: # %s ରୁ ମିଶ୍ରିତ

en: Opening %s failed: %s
or: %s କୁ ଖୋଲିବାରେ ବିଫଳ: %s

en: Writing to %s failed: %s
or: %s ରେ ଲେଖିବା ବିଫଳ ହୋଇଛି: %s

en: Closing %s failed: %s
or: %s କୁ ବନ୍ଦ କରିବା ବିଫଳ ହୋଇଛି: %s

en: %s.  Please use --help to see a list of valid options.
or: %s.   ବୈଧ ବିକଳ୍ପର ତାଲିକା ଦେଖିବା ପାଇଁ ଦୟାକରି --help ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ।

en: Print NetworkManager version and exit
or: NetworkManager ସଂସ୍କରଣକୁ ମୁଦ୍ରଣ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ପ୍ରସ୍ଥାନ କରନ୍ତୁ

en: Don't become a daemon
or: ଗୋଟିଏ ଡିମୋନ ହୁଅ ନାହିଁ

en: Log level: one of [%s]
or: ଲଗ ସ୍ତର:  [%s] ମଧ୍ଯରୁ ଗୋଟିଏ

en: Log domains separated by ',': any combination of [%s]
or: ଲଗ ଡମେନଗୁଡ଼ିକ ',' ଦ୍ୱାରା ପୃଥକ ହୋଇଥାଏ: [%s] ର ଯେକୌଣସି ଯୁଗଳ

en: Make all warnings fatal
or: ସବୁ ଚେତାବନୀଗୁଡିକୁ ମାରାତ୍ମକ କରନ୍ତୁ

en: Specify the location of a PID file
or: ଏକ PID ଫାଇଲର ଅବସ୍ଥାନକୁ ଉଲ୍ଲେଖ କରନ୍ତୁ

en: NetworkManager monitors all network connections and automatically
    chooses the best connection to use.  It also allows the user to
    specify wireless access points which wireless cards in the computer
    should associate with.
or: NetworkManager ସମସ୍ତ ନେଟୱର୍କ ସଂଯୋଗଗୁଡ଼ିକୁ ଦେଖିଥାଏ ଏବଂ ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ
    ଉତ୍ତମ ସଂଯୋଗକୁ ବାଛିଥାଏ।  ଏହା ମଧ୍ଯ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କୁ ବେତାର ଅଭିଗମ୍ୟତା ଉଲ୍ଲେଖ କରିବା ପାଇଁ
    ଅନୁମତି ଦେଇଥାଏ ଯିଏକି ବେତାର କାର୍ଡଗୁଡ଼ିକୁ କମ୍ପୁଟର ସହିତ
     ସମ୍ପୃକ୍ତ ଥାଏ।

en: Could not daemonize: %s [error %u]
or: ଡେମନ କରିପାରିଲା ନାହିଁ: %s [ତ୍ରୁଟି %u]

en: '%s' is not valid
or: '%s' ଟି ବୈଧ ନୁହଁ

en: Config file location
or: ସଂରଚନା ଫାଇଲ ଅବସ୍ଥାନ

en: Config directory location
or: ସଂରଚନା ଡିରେକ୍ଟୋରୀ ଅବସ୍ଥାନ

en: State file location
or: ଫାଇଲ ଅବସ୍ଥାନ ଜଣାନ୍ତୁ

en: List of plugins separated by ','
or: ',' ଦ୍ୱାରା ପୃଥକ ପ୍ଲଗଇନ ତାଲିକା

en: Don't become a daemon, and log to stderr
or: ଗୋଟିଏ ଡେମନ ହୁଅ ନାହିଁ, ଏବଂ stderr ରେ ଲଗ କରନ୍ତୁ

en: An http(s) address for checking internet connectivity
or: ଇଣ୍ଟରନେଟ ସଂଯୋଗକୁ ଯାଞ୍ଚ କରିବା ପାଇଁ ଏକ http(s) ଠିକଣା

en: The interval between connectivity checks (in seconds)
or: ସଂଯୋଜକତା ଯାଞ୍ଚ ମଧ୍ଯରେ ଅନ୍ତରାଳ (ସେକଣ୍ଡରେ)

en: The expected start of the response
or: ଉତ୍ତରର ଆରମ୍ଭ

en: Bond
or: ବନ୍ଧନ

en: Team
or: ଦଳ

en: Bridge
or: ବ୍ରିଜ

en: Ethernet
or: ଇଥରନେଟ

en: Bluetooth
or: ବ୍ଲୁଟୁଥ

en: OLPC Mesh
or: OLPC ମେଶ

en: Mobile Broadband
or: ମୋବାଇଲ ବ୍ରୋଡ଼ବ୍ୟାଣ୍ଡ

en: InfiniBand
or: ଇନଫିନିବ୍ୟାଣ୍ଡ

note: TRANSLATORS: Unknown reason for a device state change (NMDeviceStateReason) TRANSLATORS: Unknown reason for a connection state change (NMActiveConnectionStateReason)
en: Unknown
or: ଅଜଣା

en: Wired
or: ତାରଯୁକ୍ତ

en: property is missing
or: ଗୁଣଧର୍ମ ଅନୁପସ୍ଥିତ ଅଛି

en: '%s' value doesn't match '%s=%s'
or: '%s' ମୂଲ୍ୟ '%s=%s' ସହିତ ମେଳ ଖାଇନଥାଏ

en: '%s' is neither an UUID nor an interface name
or: '%s' ଟି ଏକ UUID ନୁହଁ କି ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ନାମ ନୁହଁ

en: property is empty
or: ଗୁଣଧର୍ମ ଖାଲି ଅଛି

en: has to match '%s' property for PKCS#12
or: PKCS#12 ପାଇଁ '%s' ଗୁଣଧର୍ମ ସହିତ ମେଳ ହେବା ଉଚିତ

en: property is invalid
or: ଗୁଣଧର୍ମଟି ଅବୈଧ ଅଟେ

en: '%s' is not a valid value for the property
or: '%s' ଟି ଗୁଣଧର୍ମ ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ବୈଧ ମୂଲ୍ୟ ନୁହଁ

en: '%s' option is empty
or: '%s' ବିକଳ୍ପ ଖାଲି ଅଛି

en: '%s' is not a valid IPv4 address for '%s' option
or: '%s' ଟି '%s' ବିକଳ୍ପପାଇଁ ଗୋଟିଏ ବୈଧ IPv4 ନୁହଁ

en: mandatory option '%s' is missing
or: ବାଧ୍ଯତାମୂଳକ ବିକଳ୍ପ '%s' ଅନୁପସ୍ଥିତ ଅଛି

en: '%s' is not a valid value for '%s'
or: '%s' ଟି '%s' ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ବୈଧ ମୂଲ୍ୟ ନୁହଁ

en: '%s=%s' is incompatible with '%s > 0'
or: '%s=%s' ଟି  '%s > 0' ସହିତ ସୁସଙ୍ଗତ ନୁହଁ

en: '%s' option is only valid for '%s=%s'
or: '%s' ବିକଳ୍ପଟି କେବଳ '%s=%s' ପାଇଁ ବୈଧ

en: '%s=%s' is not a valid configuration for '%s'
or: '%s=%s' ଟି  '%s ' ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ବୈଧ ବିନ୍ୟାସ ନୁହଁ

en: '%s' option requires '%s' option to be set
or: '%s' ବିକଳ୍ପ '%s' ବିକଳ୍ପକୁ ସେଟ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରିଥାଏ

en: value '%d' is out of range <%d-%d>
or: ମୂଲ୍ୟ '%d' ସୀମା ବାହାରେ <%d-%d>

en: is not a valid MAC address
or: ଏହା ଏକ ବୈଧ MAC ଠିକଣା ନୁହଁ

en: '%s' is not a valid UUID
or: '%s' ଟି ଗୋଟିଏ ବୈଧ UUID ନୁହଁ

en: flags invalid
or: ସୂଚକଗୁଡ଼ିକ ଅବୈଧ ଅଟେ

en: flags invalid - disabled
or: ସୂଚକଗୁଡ଼ିକ ଅବୈଧ - ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରାଯାଇଛି

en: property invalid (not enabled)
or: ଗୁଣଧର୍ମ ଅବୈଧ (ସକ୍ରିୟ ହୋଇ ନାହିଁ)

en: element invalid
or: ଉପାଦାନଟି ଅବୈଧ ଅଟେ

en: sum not 100%
or: ସମଷ୍ଟି 100% ନୁହଁ

en: property invalid
or: ଗୁଣଧର୍ମ ଅବୈଧ ଅଟେ

en: property value '%s' is empty or too long (>64)
or: ଗୁଣଧର୍ମ ମୂଲ୍ୟ '%s' ଟି ଖାଲି ଅଛି କିମ୍ବା ଅତ୍ୟଧିକ ବଡ଼ (>64)

en: '%s' contains invalid char(s) (use [A-Za-z._-])
or: '%s' ଅବୈଧ ଅକ୍ଷର ଧାରଣ କରିଥାଏ ([A-Za-z._-] ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ)

en: '%s' length is invalid (should be 5 or 6 digits)
or: '%s' ଲମ୍ବଟି ଅବୈଧ ଅଟେ (5 କିମ୍ବା 6 ଅଙ୍କ ବିଶିଷ୍ଟ ହେବା ଉଚିତ)

en: '%s' is not a number
or: '%s' ଟି ଏକ ସଂଖ୍ୟା ନୁହଁ

en: Must specify a P_Key if specifying parent
or: ଗୋଟିଏ P_Key ଉଲ୍ଲେଖ କରିବା ଉଚିତ ଯଦି ମୂଖ୍ୟକୁ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଥାଏ

en: InfiniBand P_Key connection did not specify parent interface name
or: InfiniBand P_Key ସଂଯୋଗ ମୂଖ୍ୟ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ନାମକୁ ଉଲ୍ଲେଖ କରିନଥାଏ

en: %d. route is invalid
or: %d. ପଥ ଅବୈଧ ଅଟେ

en: this property is not allowed for '%s=%s'
or: ଏହି ଗୁମଧର୍ମଟି '%s=%s' ପାଇଁ ଅନୁମତିପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ

en: property is not specified and neither is '%s:%s'
or: ଗୁଣଧର୍ମ ଉଲ୍ଲେଖ ହୋଇନାହିଁ କି '%s:%s' ମଧ୍ଯ ନୁହଁ

en: SSID length is out of range <1-32> bytes
or: SSID ଲମ୍ବ ସୀମା ବାହାରେ <1-32> ବାଇଟ୍‌

en: '%d' is not a valid channel
or: '%d' ଟି ଏକ ବୈଧ ଚ୍ୟାନେଲ ନୁହଁ

en: '%d' is out of valid range <128-16384>
or: '%d' ଟି ବୈଧ ସୀମା ବାହାରେ <128-16384>

en: setting this property requires non-zero '%s' property
or: ଏହି ଗୁଣଧର୍ମକୁ ସେଟ କରିବା ଦ୍ୱାରା ଶୂନ୍ୟ-ହୀନ '%s' ଗୁଣଧର୍ମ ଅବଶ୍ୟକ ହୋଇନଥାଏ

en: '%s' is not a valid MAC address
or: '%s' ଟି ଏକ ବୈଧ MAC ଠିକଣା ନୁହଁ

en: flags are invalid
or: ସୂଚକଗୁଡ଼ିକ ଅବୈଧ ଅଟେ

en: '%s' is not a valid duplex value
or: '%s' ଟି ଏକ ବୈଧ ଡ୍ୟୁପଲେକ୍ସ୍‌ ମୂଲ୍ୟ ନୁହଁ

en: '%s' security requires '%s=%s'
or: '%s' ସୁରକ୍ଷା '%s=%s' ଆବଶ୍ୟକ କରିଥାଏ

en: '%s' security requires '%s' setting presence
or: '%s' ସୁରକ୍ଷା '%s' ସେଟିଙ୍ଗର ଉପସ୍ଥିତି ଆବଶ୍ୟକ କରିଥାଏ

en: '%s' can only be used with '%s=%s' (WEP)
or: '%s' କୁ '%s=%s' (WEP) ସହିତ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇପାରିବ

en: '%s' is not a valid Wi-Fi mode
or: '%s' ଟି ଏକ ବୈଧ Wi-Fi ଧାରା ନୁହଁ

en: '%s' is not a valid band
or: '%s' ଟି ଏକ ବୈଧ ବ୍ୟାଣ୍ଡ୍‌ ନୁହଁ

en: Failed to initialize the crypto engine.
or: କ୍ରିପ୍ଟ ଯନ୍ତ୍ରକୁ ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ବିଫଳ.

en: Failed to decrypt the private key: unexpected padding length.
or: ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କିକୁ ଅବସଂକେତ କରିବାରେ ବିଫଳ: ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ପ୍ୟାଡିଙ୍ଗ ଲମ୍ବ।

en: Failed to decrypt the private key.
or: ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କି କୁ ବିକୋଡ଼ନ କରିବାରେ ବିଫଳ.

en: Error initializing certificate data: %s
or: ପ୍ରମାଣପତ୍ର ତଥ୍ୟକୁ ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ତ୍ରୁଟି: %s

en: Couldn't decode certificate: %s
or: ପ୍ରମାଣପତ୍ରକୁ ଅବସଂକେତ କରିପାରିଲେ ନାହିଁ: %s

en: Couldn't initialize PKCS#12 decoder: %s
or: PKCS#12 ଅବସଂକେତକକୁ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିଲେ ନାହିଁ: %s

en: Couldn't decode PKCS#12 file: %s
or: PKCS#12 ଫାଇଲକୁ ଅବସଂକେତ କରିହେବ ନାହିଁ: %s

en: Couldn't verify PKCS#12 file: %s
or: PKCS#12 ଫାଇଲକୁ ଯାଞ୍ଚ କରିହେଲା ନାହିଁ: %s

en: Couldn't initialize PKCS#8 decoder: %s
or: PKCS#8 ଅବସଂକେତକକୁ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିଲେ ନାହିଁ: %s

en: Couldn't decode PKCS#8 file: %s
or: PKCS#8 ଫାଇଲକୁ ଅବସଂକେତ କରିହେବ ନାହିଁ: %s

en: Failed to initialize the crypto engine: %d.
or: କ୍ରିପ୍ଟ ଯନ୍ତ୍ରକୁ ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ବିଫଳ: %d.

en: Failed to initialize the decryption cipher slot.
or: ଅବସଂକେତନ କୁଞ୍ଜି ସ୍ଥାନକୁ ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ବିଫଳ.

en: Failed to set symmetric key for decryption.
or: ଅବସଂକେତନ ପାଇଁ ସମମିତ କିକୁ ବିନ୍ୟାସ କରିବାରେ ବିଫଳ.

en: Failed to set IV for decryption.
or: ଅବସଂକେତନ ପାଇଁ IV ବିନ୍ୟାସ କରିବାରେ ବିଫଳ.

en: Failed to initialize the decryption context.
or: ଅବସଂକେତନ ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ବିଫଳ.

en: Failed to decrypt the private key: %d.
or: ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କିକୁ ଅବସଂକେତ କରିବାରେ ବିଫଳ: %d.

en: Failed to decrypt the private key: decrypted data too large.
or: ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କିକୁ ଅବସଂକେତ କରିବାରେ ବିଫଳ: ଅବସଂକେତ ତଥ୍ୟଟି ଅତ୍ୟଧିକ ବଡ଼।

en: Failed to finalize decryption of the private key: %d.
or: ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କିର ଅବସଂକେତନକୁ ନିଶ୍ଚୟ କରିବାରେ ବିଫଳ: %d.

en: Failed to initialize the encryption cipher slot.
or: ଅବସଂକେତନ କୁଞ୍ଜି ସ୍ଥାନକୁ ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ବିଫଳ।

en: Failed to set symmetric key for encryption.
or: ଅବସଂକେତନ ପାଇଁ ସମମିତ କିକୁ ବିନ୍ୟାସ କରିବାରେ ବିଫଳ।

en: Failed to set IV for encryption.
or: ଅବସଂକେତନ ପାଇଁ IV ବିନ୍ୟାସ କରିବାରେ ବିଫଳ।

en: Failed to initialize the encryption context.
or: ଅବସଂକେତନ ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ବିଫଳ।

en: Failed to encrypt: %d.
or: ଅବସଂକେତ କରିବାରେ ବିଫଳ: %d.

en: Unexpected amount of data after encrypting.
or: ସଂଗୁପ୍ତ କରିବା ପରେ ଅପ୍ରତ୍ୟଶିତ ପରିମାଣର ତଥ୍ୟ।

en: Couldn't decode certificate: %d
or: ପ୍ରମାଣପତ୍ରକୁ ଅବସଂକେତନ କରିହେଲା ନାହିଁ: %d

en: Couldn't initialize PKCS#12 decoder: %d
or: PKCS#12 ଅବସଂକେତକକୁ ଆରମ୍ଭ କରିହେଲା ନାହିଁ: %d

en: Couldn't decode PKCS#12 file: %d
or: PKCS#12 ଫାଇଲକୁ ଅବସଂକେତନ କରିହେଲା ନାହିଁ: %d

en: Couldn't verify PKCS#12 file: %d
or: PKCS#12 ଫାଇଲକୁ ଯାଞ୍ଚ କରିହେଲାନାହିଁ: %d

en: Could not generate random data.
or: ମନଇଚ୍ଛା ତଥ୍ୟକୁ ଅବସଂକେତ କରିହେଲା ନାହିଁ।

en: PEM key file had no end tag '%s'.
or: PEM କି ଫାଇଲରେ କୌଣସି ଅନ୍ତ ଟ୍ୟାଗ ନାହିଁ '%s'.

en: Malformed PEM file: Proc-Type was not first tag.
or: ତ୍ରୁଟିଯୁକ୍ତ PEM ଫାଇଲ: Proc-ପ୍ରକାରଟି ପ୍ରଥମ ଟ୍ୟାଗ ନୁହଁ.

en: Malformed PEM file: unknown Proc-Type tag '%s'.
or: ତ୍ରୁଟିଯୁକ୍ତ PEM ଫାଇଲ: ଅଜଣା Proc-ପ୍ରକାର ଟ୍ୟାଗ '%s'.

en: Malformed PEM file: DEK-Info was not the second tag.
or: ତ୍ରୁଟିଯୁକ୍ତ PEM ଫାଇଲ: DEK-ସୂଚନାଟି ଦ୍ୱିତୀୟ ଟ୍ୟାଗ ନୁହଁ.

en: Malformed PEM file: no IV found in DEK-Info tag.
or: ତ୍ରୁଟିଯୁକ୍ତ PEM ଫାଇଲ: DEK-ସୂଚନା ଟ୍ୟାଗରେ କୌଣସି IV ମିଳିଲା ନାହିଁ.

en: Malformed PEM file: invalid format of IV in DEK-Info tag.
or: ତ୍ରୁଟିଯୁକ୍ତ PEM ଫାଇଲ: DEK-ସୂଚନା ଟ୍ୟାଗରେ IVର ଅବୈଧ ଶୈଳୀ.

en: Malformed PEM file: unknown private key cipher '%s'.
or: ତ୍ରୁଟିଯୁକ୍ତ PEM ଫାଇଲ: ଅଜଣା ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କି କୁଞ୍ଜି '%s'.

en: Could not decode private key.
or: ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କି କୁ ଅବସଂକେତ କରିହେବ ନାହିଁ.

en: Failed to find expected PKCS#8 start tag.
or: ଆଶାତିତ PKCS#8 କୁ ଖୋଜିବାରେ ବିଫଳ।

en: Failed to find expected PKCS#8 end tag '%s'.
or: ଆଶାତିତ PKCS#8 ସମାପ୍ତି ଟ୍ୟାଗ '%s' କୁ ଖୋଜିବାରେ ବିଫଳ।

en: Failed to decode PKCS#8 private key.
or: PKCS#8 ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କି କୁ ଖୋଲିବାରେ ବିଫଳ।

en: IV must be an even number of bytes in length.
or: IV ଆକାରରେ ନିଶ୍ଚିତ ରୂପେ ଗୋଟିଏ ଯୁଗ୍ମ ସଂଖ୍ୟକ ବାଇଟ ହୋଇଥିବା ଉଚିତ.

en: IV contains non-hexadecimal digits.
or: IV ଷୋହଳମିକ ସଂଖ୍ୟା ଧାରଣ କରିନଥାଏ.

en: Unable to determine private key type.
or: ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କି ପ୍ରକାର ନିର୍ଧାରଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ.

en: PEM certificate had no start tag '%s'.
or: PEM ପ୍ରମାଣ ପତ୍ରରେ କୌଣସି ଆରମ୍ଭ ଟ୍ୟାଗ '%s' ନାହିଁ।

en: PEM certificate had no end tag '%s'.
or: PEM ପ୍ରମାଣ ପତ୍ର ରେ ସମାପ୍ତି ଟ୍ୟାଗ '%s' ନାହିଁ।

en: Failed to decode certificate.
or: ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଅବସଂକେତକ କରିବାରେ ବିଫଳ.

en: Unknown log level '%s'
or: ଅଜ୍ଞାତ ଲଗ ସ୍ତର '%s'

en: Unknown log domain '%s'
or: ଅଜ୍ଞାତ ଲଗ ଡମେନ '%s'

en: '%s' is not valid; use [%s] or [%s]
or: '%s' ଟି ବୈଧ ନୁହଁ; [%s] କିମ୍ବା [%s] କୁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ

en: missing name, try one of [%s]
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ ନାମ, [%s] ମଧ୍ଯରୁ ଗୋଟିଏକୁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ

en: '%s' not among [%s]
or: '%s' ଟି [%s] ମଧ୍ଯରୁ ଗୋଟିଏ ନୁହଁ

en: unknown
or: ଅଜଣା

en: unmanaged
or: ଅପରିଚାଳିତ

en: unavailable
or: ଅନୁପଲବ୍ଧ

en: disconnected
or: ସଂଯୋଗ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ ହୋଇଛି

en: connecting (prepare)
or: ସଂଯୋଗ କରୁଅଛି (ପ୍ରସ୍ତୁତ)

en: connecting (configuring)
or: ସଂଯୋଗ କରୁଅଛି (ବିନ୍ୟାସ କରୁଅଛି)

en: connecting (need authentication)
or: ସଂଯୋଗ କରୁଅଛି (ବୈଧିକରଣ ଆବଶ୍ୟକ)

en: connecting (getting IP configuration)
or: ସଂଯୋଗ କରୁଅଛି (IP ସଂରଚନା ଗ୍ରହଣ କରୁଅଛି)

en: connecting (checking IP connectivity)
or: ସଂଯୋଗ କରୁଅଛି (IP ସଂଯୋଜକତାକୁ ଯାଞ୍ଚ କରୁଅଛି)

en: connecting (starting secondary connections)
or: ସଂଯୋଗ କରୁଅଛି (ଦ୍ୱିତୀୟକ ସଂଯୋଗଗୁଡ଼ିକୁ ଆରମ୍ଭ କରୁଅଛି)

en: connected
or: ସଂଯୋଗ ସ୍ଥାପିତ ହେଲା

en: deactivating
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରୁଅଛି

en: connection failed
or: ସଂଯୋଗ ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: yes
or: ହଁ

en: no
or: ନାଁ

en: No reason given
or: କୌଣସି କାରଣ ଦିଆଯାଇ ନାହିଁ

note: We should not really come here
en: Unknown error
or: ଅଜଣା ତ୍ରୁଟି

en: Device is now managed
or: ଉପକରଣଟି ବର୍ତ୍ତମାନ ପରିଚାଳିତ

en: Device is now unmanaged
or: ଉପକରଣଟି ବର୍ତ୍ତମାନ ଅପରିଚାଳିତ

en: The device could not be readied for configuration
or: ଉପକରଣକୁ ସଂରଚନା ପାଇଁ ପଢ଼ିହେଲା ନାହିଁ

en: IP configuration could not be reserved (no available address, timeout, etc.)
or: IP ସଂରଚନାକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରିହେଲା ନାହିଁ (କୌଣସି ଉପଲବ୍ଧ ଠିକଣା, ସମୟ ସମାପ୍ତି, ଇତ୍ୟାଦି ନାହିଁ।)

en: The IP configuration is no longer valid
or: IP ସଂରଚନାଟି ବର୍ତ୍ତମାନ ବୈଧ ନାହିଁ

en: Secrets were required, but not provided
or: ଗୁପ୍ତ ତଥ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଆବଶ୍ୟକ, କିନ୍ତୁ ଦିଆଯାଇ ନାହିଁ

en: 802.1X supplicant disconnected
or: 802.1X ପ୍ରାର୍ଥି ସହିତ ସଂଯୋଗ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ

en: 802.1X supplicant configuration failed
or: 802.1X ପ୍ରାର୍ଥି ସଂରଚନା ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: 802.1X supplicant failed
or: 802.1X ପ୍ରାର୍ଥି ବିଫଳ

en: 802.1X supplicant took too long to authenticate
or: 802.1X ପ୍ରାର୍ଥି ବୈଧିକୃତ ହେବା ପାଇଁ ଅଧିକ ସମୟ ନେଇନଥାଏ

en: PPP service failed to start
or: PPC ସର୍ଭିସ ଆରମ୍ଭ ହେବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: PPP service disconnected
or: PPP ସର୍ଭିସ ସହିତ ସଂଯୋଗ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ ହୋଇଛି

en: PPP failed
or: PPP ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: DHCP client failed to start
or: DHCP କ୍ଲାଏଣ୍ଟ ଆରମ୍ଭ ହେବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: DHCP client error
or: DHCP କ୍ଲାଏଣ୍ଟ ତ୍ରୁଟି

en: DHCP client failed
or: DHCP କ୍ଲାଏଣ୍ଟ ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: Shared connection service failed to start
or: ସହଭାଗୀ ସଂଯୋଗ ସର୍ଭିସ ଆରମ୍ଭ ହେବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: Shared connection service failed
or: ସହଭାଗୀ ସଂଯୋଗ ସର୍ଭିସ ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: AutoIP service failed to start
or: AutoIP ସର୍ଭିସ ଆରମ୍ଭ ହେବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: AutoIP service error
or: AutoIP ସର୍ଭିସ ତ୍ରୁଟି

en: AutoIP service failed
or: AutoIP ସର୍ଭିସ ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: The line is busy
or: ଧାଡ଼ି ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛି

en: No dial tone
or: କୌଣସି ଡାଏଲଟନ ନାହିଁ

en: No carrier could be established
or: କୌଣସିବାହକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ହୋଇ ପାରିବ ନାହିଁ

en: The dialing request timed out
or: ଡାଏଲ ଅନୁରୋଧ ସମୟ ସମାପ୍ତି

en: The dialing attempt failed
or: ଡାଏଲ ପ୍ରଚେଷ୍ଟା ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: Modem initialization failed
or: ମଡେମ ସକ୍ରିୟଣ ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: Failed to select the specified APN
or: ଉଲ୍ଲିଖିତ APN ବାଛିବାରେ ବିଫଳ

en: Not searching for networks
or: ନେଟୱର୍କଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ କୌଣସି ସନ୍ଧାନ ନାହିଁ

en: Network registration denied
or: ନେଟୱର୍କ ପଞ୍ଜିକରଣ ବାରଣ ହୋଇଛି

en: Network registration timed out
or: ନେଟୱର୍କ ପଞ୍ଜିକରଣ ସମୟ ସମାପ୍ତ

en: Failed to register with the requested network
or: ଅନୁରୋଧ କରାଯାଇଥିବା ନେଟୱର୍କ ସହିତ ପଞ୍ଜିକରଣ କରିବାରେ ବିଫଳ

en: PIN check failed
or: PIN ଯାଞ୍ଚ ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: Necessary firmware for the device may be missing
or: ଉପକରଣ ପାଇଁ ଆବଶ୍ୟକୀୟ ଫର୍ମୱେର ଅନୁପସ୍ଥିତ ଅଛି

en: The device was removed
or: ଉପକରଣଟିକୁ କଢ଼ାଯାଇଛି

en: NetworkManager went to sleep
or: NetworkManager ସୁପ୍ତ ଅଛି

en: The device's active connection disappeared
or: ଉପକରଣର ସକ୍ରିୟ ସଂଯୋଗ ଅଦୃଶ୍ୟ ହୋଇଛି

en: Device disconnected by user or client
or: ଉପକରଣଟି ବ୍ୟବହାରକାରୀ କିମ୍ବା କ୍ଲାଏଣ୍ଟ ଦ୍ୱାରା ସଂଯୋଗ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ ହୋଇଛି

en: Carrier/link changed
or: ବାହକ/ଲିଙ୍କ ପରିବର୍ତ୍ତିତ ହୋଇଛି

en: The device's existing connection was assumed
or: ଉପକରଣର ସ୍ଥିତବାନ ସଂଯୋଗକୁ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇଛି

en: The supplicant is now available
or: ପ୍ରାର୍ଥି ବର୍ତ୍ତମାନ ଉପଲବ୍ଧ

en: The modem could not be found
or: ମଡେମ ମିଳିପାରିଲା ନାହିଁ

en: The Bluetooth connection failed or timed out
or: ବ୍ଲୁଟୁଥ ସଂଯୋଗ ବିଫଳ ହୋଇଛି ଅଥବା ସମୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇଛି

en: GSM Modem's SIM card not inserted
or: GSM ମଡେମର SIM କାର୍ଡ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇ ନାହିଁ

en: GSM Modem's SIM PIN required
or: GSM ମଡେମର SIM PIN ଆବଶ୍ୟକ

en: GSM Modem's SIM PUK required
or: GSM ମଡେମର SIM PUK ଆବଶ୍ୟକ

en: GSM Modem's SIM wrong
or: GSM ମଡେମର SIM ଭୁଲ ଅଛି

en: InfiniBand device does not support connected mode
or: InfiniBand ଉପକରଣ ସଂଯୁକ୍ତ ଧାରାକୁ ସହାୟତା କରିନଥାଏ

en: A dependency of the connection failed
or: ସଂଯୋଗର ନିର୍ଭରକ ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: A problem with the RFC 2684 Ethernet over ADSL bridge
or: ADSL ବ୍ରିଜ ଉପରେ RFC 2684 ଇଥରନେଟ ସହିତ ଏକ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇଛି

en: ModemManager is unavailable
or: ମଡେମ ପରିଚାଳକ ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ

en: The Wi-Fi network could not be found
or: Wi-Fi ନେଟୱର୍କ ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: A secondary connection of the base connection failed
or: ମୂଳ ସଂଯୋଗର ଏକ ଦ୍ୱିତୀୟକ ସଂଯୋଗ ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: DCB or FCoE setup failed
or: DCB କିମ୍ବା FCoE ବ୍ୟବସ୍ଥା ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: teamd control failed
or: teamd ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: Username
or: ବ୍ୟବହାରକାରୀ ନାମ

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ

en: Identity
or: ପରିଚୟ

en: Private key password
or: ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କି ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Key
or: କି

en: Service
or: ସର୍ଭିସ

en: A password is required to connect to '%s'.
or: '%s' ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ହେବା ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ ଆବଶ୍ୟକ।

en: Authentication required by wireless network
or: ବେତାର ନେଟୱର୍କ ପାଇଁ ପ୍ରାଧିକରଣ ଆବଶ୍ୟକ

en: Passwords or encryption keys are required to access the wireless network '%s'.
or: ବେତାର ନେଟୱର୍କ '%s' କୁ ଅଭିଗମ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ କିମ୍ବା ସଂଗୁପ୍ତ କିଗୁଡ଼ିକ ଆବଶ୍ୟକ।

en: Wired 802.1X authentication
or: ତାରଯୁକ୍ତ 802.1X ବୈଧିକରଣ

en: DSL authentication
or: DSL ବୈଧିକରଣ

en: PIN code required
or: PIN ସଂକେତ ଆବଶ୍ୟକ

en: PIN code is needed for the mobile broadband device
or: ମୋବାଇଲ ବ୍ରୋଡବ୍ୟାଣ୍ଡ ଉପକରଣ ପାଇଁ PIN ସଂକେତ ଆବଶ୍ୟକ

en: Mobile broadband network password
or: ମୋବାଇଲ ବ୍ରୋଡ଼ବ୍ୟାଣ୍ଡ ନେଟୱର୍କ ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Gateway
or: ଗେଟୱେ

en: field '%s' has to be alone
or: କ୍ଷେତ୍ର '%s' ଏକୁଟିଆ ଥିବା ଉଚିତ

en: auto
or: ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ

en: '%s' is not a valid Ethernet MAC
or: '%s' ଟି ଗୋଟିଏ ବୈଧ ଇଥରନେଟ MAC ନୁହଁ

en: %d (unknown)
or: %d (ଅଜଣା)

en: 0 (none)
or: 0 (କିଛି ନାହିଁ)

en: agent-owned,
or: ଏଜେଣ୍ଟ-ପ୍ରାପ୍ତ,

en: not saved,
or: ସଂରକ୍ଷିତ ହୋଇନାହିଁ,

en: not required,
or: ଆବଶ୍ୟକ ନାହିଁ,

en: '%s' is not valid; use <option>=<value>
or: '%s' ଟି ବୈଧ ନୁହଁ; <option>=<value> କୁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ

en: '%s' is not a valid number (or out of range)
or: '%s' ଟି ଗୋଟିଏ ବୈଧ କ୍ରମ ସଂଖ୍ୟା ନୁହଁ (ଅଥବା ସୀମା ବାହାରେ ଅଛି)

en: '%s' is not a valid hex character
or: '%s' ଟି ଗୋଟିଏ ବୈଧ ଶୋହଳମିକ ବର୍ଣ୍ଣ ନୁହଁ

en: Enter a list of bonding options formatted as:
      option = <value>, option = <value>,... 
    Valid options are: %s
    'mode' can be provided as a name or a number:
    balance-rr    = 0
    active-backup = 1
    balance-xor   = 2
    broadcast     = 3
    802.3ad       = 4
    balance-tlb   = 5
    balance-alb   = 6
    
    Example: mode=2,miimon=120
or: ଏହିପରି ଭାବରେ ସଜ୍ଜିତ ବନ୍ଧନ ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକର ଏକ ତାଲିକା ଭରଣ କରନ୍ତୁ:
      option = <value>, option = <value>,... 
    ବୈଧ ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକ ହେଉଛି: %s
    'mode' କୁ ଏକ ନାମ କିମ୍ବା ସଂଖ୍ୟା ଭାବରେ ଦିଆଯାଇପାରିବ:
    balance-rr    = 0
    active-backup = 1
    balance-xor   = 2
    broadcast     = 3
    802.3ad       = 4
    balance-tlb   = 5
    balance-alb   = 6
    
    ଉଦାହରଣ: mode=2,miimon=120

en: 0 (disabled)
or: 0 (ନିଷ୍କ୍ରିୟ)

en: enabled,
or: ସକ୍ରିୟ,

en: advertise,
or: ବିଜ୍ଞାପନ,

en: willing,
or: ଇଚ୍ଛା,

en: '%s' is not a valid DCB flag
or: '%s' ଟି ଗୋଟିଏ ବୈଧ DCB ସୂଚକ ନୁହଁ

en: must contain 8 comma-separated numbers
or: ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ 8 ଟି କୋମା ଦ୍ୱାରା ପୃଥକ ସଂଖା ଧାରଣ କରିଥିବା ଉଚିତ

en: '%s' not a number between 0 and %u (inclusive) or %u
or: '%s' ଟି  0 ଏବଂ %u (ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ) ମଧ୍ଯରେ ଥିବା ଏକ ସଂଖ୍ୟା ନୁହଁ  କିମ୍ବା %u

en: '%s' not a number between 0 and %u (inclusive)
or: '%s' ଟି  0 ଏବଂ %u (ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ) ମଧ୍ଯରେ ଥିବା ଏକ ସଂଖ୍ୟା ନୁହଁ

en: bandwidth percentages must total 100%%
or: ବ୍ୟାଣ୍ଡୱିଡ଼ଥ ପ୍ରତିଶତ ସର୍ବମୋଟ 100%% ହେବା ଉଚିତ

en: '%s' is not a valid IBoIP P_Key
or: '%s' ଟି ଗୋଟିଏ ବୈଧ IBoIP P_Key ନୁହଁ

en: default
or: ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: '%s' is not a valid channel; use <1-13>
or: '%s' ଟି ଏକ ବୈଧ ଚ୍ୟାନେଲ ନୁହଁ; <1-13> କୁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ

en: invalid priority map '%s'
or: ଅବୈଧ ପ୍ରାଥମିକତା ମେଳକ '%s'

en: Enter a list of S/390 options formatted as:
      option = <value>, option = <value>,...
    Valid options are: %s
or: ଏହିପରି ଭାବରେ ସଜ୍ଜିକୃତ S/390 ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକର ଏକ ତାଲିକା ଭରଣ କରନ୍ତୁ:
      ବିକଳ୍ପ = <value>, ବିକଳ୍ପ = <value>,...
    ବୈଧ ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକ ହେଉଛି: %s

en: '%s' is not a valid channel
or: '%s' ଟି ଏକ ବୈଧ ଚ୍ୟାନେଲ ନୁହଁ

en: '%ld' is not a valid channel
or: '%ld' ଟି ଏକ ବୈଧ ଚ୍ୟାନେଲ ନୁହଁ

en: on
or: ଚାଲୁ

en: off
or: ବନ୍ଦ

note: macro that returns @func as const (guint32(*)(NMSetting*)) type, but checks * that the actual type is (guint32(*)(type *)).
en: nmcli can accepts both direct JSON configuration data and a file name containing the configuration. In the latter case the file is read and the contents is put into this property.
    
    Examples: set team.config { "device": "team0", "runner": {"name": "roundrobin"}, "ports": {"eth1": {}, "eth2": {}} }
              set team.config /etc/my-team.conf
or: ସଂରଚନା ଧାରଣ କରିଥିବା nmcli  ଉଭୟ ସିଧାସଳଖ JSON ସଂରଚନା ତଥ୍ୟକୁ  ଏବଂ ଫାଇଲନାମକୁ ଗ୍ରହଣ କରିପାରିବ। ପରବର୍ତ୍ତୀ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଫାଇଲକୁ ପଢ଼ିପାରିବେ ଏବଂ ବିଷୟବସ୍ତୁକୁ ଏହି ଗୁଣଧର୍ମରେ ରଖାଯାଇଥାଏ।
    
    ଉଦାହରଣ: set team.config { "device": "team0", "runner": {"name": "roundrobin"}, "ports": {"eth1": {}, "eth2": {}} }
              set team.config /etc/my-team.conf

en: Enter bytes as a list of hexadecimal values.
    Two formats are accepted:
    (a) a string of hexadecimal digits, where each two digits represent one byte
    (b) space-separated list of bytes written as hexadecimal digits (with optional 0x/0X prefix, and optional leading 0).
    
    Examples: ab0455a6ea3a74C2
              ab 4 55 0xa6 ea 3a 74 C2
or: ବାଇଟଗୁଡ଼ିକ ଶୋହଳମିକ ମୂଲ୍ୟ ଭାବରେ ଭରଣ କରନ୍ତୁ।
    ଦୁଇଟି ଶୈଳୀକୁ ଗ୍ରହଣ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇଥାଏ:
    (a) ଶୋହଳମିକ ଅଙ୍କର ଏକ ବାକ୍ୟଖଣ୍ଡ, ଯେଉଁଠି ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦୁଇଟି ଅଙ୍କ ଗୋଟିଏ ବାଇଟକୁ ଦର୍ଶାଇଥାଏ
    (b) ଶୋହଳମିକ ଅଙ୍କ ଭାବରେ ଲିଖିତ ଖାଲି ସ୍ଥାନ ଦ୍ୱାରା ପୃଥକ ବାଇଟ ତାଲିକା (ବୈକଳ୍ପିକ  0x/0X ଉପସର୍ଗ, ଏବଂ ବୈକଳ୍ପିକ ଅଗ୍ରଗାମୀ 0)।
    
    ଉଦାହରଣ: ab0455a6ea3a74C2
              ab 4 55 0xa6 ea 3a 74 C2

en: Forward delay
or: ଅଗ୍ରସରଣ ବିଳମ୍ବ

en: Hello time
or: ହୋଲୋ ସମୟ

en: Max age
or: ସର୍ବାଧିକ ଆୟୁ

en: Enter a list of user permissions. This is a list of user names formatted as:
      [user:]<user name 1>, [user:]<user name 2>,...
    The items can be separated by commas or spaces.
    
    Example: alice bob charlie
or: ବ୍ୟବହାରକାରୀ ଅନୁମତିଗୁଡ଼ିକର ଏକ ତାଲିକା ଭରଣ କରନ୍ତୁ। ଏହା ବ୍ୟବହାରକାରୀ ନାମଗୁଡ଼ିକର ଏକ ତାଲିକା:
      [user:]<user name 1>, [user:]<user name 2>,...
    ବସ୍ତୁଗୁଡ଼ିକୁ କୋମା କିମ୍ବା ଖାଲିସ୍ଥାନ ଦ୍ୱାରା ପୃଥକ କରାଯାଇପାରିବ।
    
    ଉଦାହରଣ: alice bob charlie

en: Enter a list of IPv4 addresses of DNS servers.
    
    Example: 8.8.8.8, 8.8.4.4
or: DNS ସର୍ଭରର IPv4 ଠିକଣାଗୁଡ଼ିକର ଏକ ତାଲିକା ଭରଣ କରନ୍ତୁ।
    
    ଉଦାହରଣ: 8.8.8.8, 8.8.4.4

en: Enter a list of IPv6 addresses of DNS servers.  If the IPv6 configuration method is 'auto' these DNS servers are appended to those (if any) returned by automatic configuration.  DNS servers cannot be used with the 'shared' or 'link-local' IPv6 configuration methods, as there is no upstream network. In all other IPv6 configuration methods, these DNS servers are used as the only DNS servers for this connection.
    
    Example: 2607:f0d0:1002:51::4, 2607:f0d0:1002:51::1
or: DNS ସର୍ଭରର IPv6 ଠିକଣାଗୁଡ଼ିକର ତାଲିକା ଭରଣ କରନ୍ତୁ।  ଯଦି IPv6 ସଂରଚନା ପଦ୍ଧତି 'auto' ହୋଇଥାଏ ତେବେ ଏହି DNS ସର୍ଭରଗୁଡ଼ିକ ସେଗୁଡ଼ିକରେ ଯୋଡ଼ାଯାଇଥାଏ (ଯଦି ଥାଏ) ଯାହାକିସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ସଂରଚନା ଦ୍ୱାରା ଫେରିଥାଏ। DNS ସର୍ଭରଗୁଡ଼ିକୁ 'shared' କିମ୍ବା'link-local' IPv6 ସଂରଚନା ପଦ୍ଧତି ସହିତ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ, ଯେହେତୁ ସେଠାରେ କୌଣସି ଅପଷ୍ଟ୍ରିମ ନେଟୱର୍କ ନାହିଁ। ଅନ୍ୟ ସମସ୍ତ IPv6 ସଂରଚନା ପଦ୍ଧତିଗୁଡ଼ିକରେ, ଏହି DNS ସର୍ଭରଗୁଡ଼ିକ ଏହି ସଂଯୋଗ ପାଇଁ କେବଳ DNS ସର୍ଭର ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇଥାଏ।
    
    ଉଦାହରଣ: 2607:f0d0:1002:51::4, 2607:f0d0:1002:51::1

en: Enter the type of WEP keys. The accepted values are: 0 or unknown, 1 or key, and 2 or passphrase.
or: WEP କିଗୁଡ଼ିକର ପ୍ରକାର ଭରଣ କରନ୍ତୁ। ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇଥିବା ମୂଲ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ହେଉଛି: 0 କିମ୍ବା ଅଜଣା, 1 କିମ୍ବା କି, ଏବଂ 2 କିମ୍ବା ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ ବାକ୍ୟାଂଶ।

en: OK
or: ଠିକ ଅଛି

en: Could not create temporary file: %s
or: ଅସ୍ଥାୟୀ ଫାଇଲ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରିଲା ନାହିଁ: %s

en: Editor failed: %s
or: ସମ୍ପାଦକ ବିଫଳ ହୋଇଛି: %s

en: Could not re-read file: %s
or: ଫାଇଲକୁ ପୁଣି ପଢ଼ି ପାରିଲା ନାହିଁ: %s

en: Connecting
or: ସଂଯୋଗ କରୁଅଛି

en: Don't print anything
or: କିଛି ମୁଦ୍ରଣ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ

en: Waits for NetworkManager to finish activating startup network connections.
or: ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ନେଟୱର୍କ ସଂଯୋଗଗୁଡ଼ିକୁ ସକ୍ରିୟ କରିସାରିବା ପାଇଁ NetworkManager କୁ ଅପେକ୍ଷା କରନ୍ତୁ।

en: Invalid option.  Please use --help to see a list of valid options.
or: ଅବୈଧ ବିକଳ୍ପ।  ବୈଧ ବିକଳ୍ପର ତାଲିକା ଦେଖିବା ପାଇଁ ଦୟାକରି --help ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ।

en: GROUP
or: ସମୁହ

en: Error: NetworkManager is not running.
or: ତ୍ରୁଟି: NetworkManager ଚାଲୁ ନାହିଁ।

en: none
or: କିଛି ନୁହେଁ

en: portal
or: ପୋର୍ଟାଲ

en: limited
or: ସୀମିତ

en: full
or: ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ

note: define some prompts for connection editor
en: Setting name?
or: ନାମ ରଚନା କରୁଛନ୍ତି କି?

en: Property name?
or: ଗୁଣଧର୍ମ ନାମ କଣ?

en: Enter connection type:
or: ସଂଯୋଗ ପ୍ରକାର ଭରଣ କରନ୍ତୁ:

en: activating
or: ସକ୍ରିୟ କରୁଅଛି

en: activated
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇସାରିଛି

en: deactivated
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇସାରିଛି

en: VPN connecting (prepare)
or: VPN ସଂଯୋଗ କରୁଅଛି (ପ୍ରସ୍ତୁତ)

en: VPN connecting (need authentication)
or: VPN ସଂଯୋଗ କରୁଅଛି (ବୈଧିକରଣ ଆବଶ୍ୟକ)

en: VPN connecting
or: VPN ସଂଯୋଗ କରୁଅଛି

en: VPN connecting (getting IP configuration)
or: VPN ସଂଯୋଗ କରୁଅଛି (IP ସଂରଚନା ଗ୍ରହଣ କରୁଅଛି)

en: VPN connected
or: VPN ସଂଯୁକ୍ତ ହୋଇଛି

en: VPN connection failed
or: VPN ସଂଯୋଗ ବିଫଳ ହୋଇଛି

en: VPN disconnected
or: VPN ସଂଯୋଗ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ ହୋଇଛି

en: never
or: କଦାପି ନୁହଁ

en: Usage: nmcli connection edit { ARGUMENTS | help }
    
    ARGUMENTS := [id | uuid | path] <ID>
    
    Edit an existing connection profile in an interactive editor.
    The profile is identified by its name, UUID or D-Bus path
    
    ARGUMENTS := [type <new connection type>] [con-name <new connection name>]
    
    Add a new connection profile in an interactive editor.
or: ବ୍ୟବହାର ବିଧି: nmcli connection edit { ARGUMENTS | help }
    
    ARGUMENTS := [id | uuid | path] <ID>
    
    କ୍ରିୟାରତ ସମ୍ପାଦକରେ ଏକ ସ୍ଥିତବାନ ସଂଯୋଗ ରୂପରେଖାକୁ ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ।
    ରୂପରେଖାଟି ତାହାର ନାମ ଦ୍ୱାରା ପରିଚିତ, UUID କିମ୍ବା D-Bus ପଥ
    
    ARGUMENTS := [type <new connection type>] [con-name <new connection name>]
    
    ନୂତନ ଏକ ସଂଯୋଗ ରୂପରେଖାକୁ କ୍ରିୟାରତ ସମ୍ପାଦକରେ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ।

en: Usage: nmcli connection reload { help }
    
    Reload all connection files from disk.
or: ବ୍ୟବହାର ବିଧି: nmcli connection reload { help }
    
    ଡିସ୍କରୁ ସମସ୍ତ ସଂଯୋଗ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ପୁନର୍ଦ୍ଧାରଣ କରନ୍ତୁ।

en: Usage: nmcli connection load { ARGUMENTS | help }
    
    ARGUMENTS := <filename> [<filename>...]
    
    Load/reload one or more connection files from disk. Use this after manually
    editing a connection file to ensure that NetworkManager is aware of its latest
    state.
or: ବ୍ୟବହାର ବିଧି: nmcli connection load { ARGUMENTS | help }
    
    ARGUMENTS := <filename> [<filename>...]
    
    ଗୋଟିଏ କିମ୍ବା ଅଧିକ ସଂଯୋଗ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ଡିସ୍କରୁ ଧାରଣ/ପୁନର୍ଦ୍ଧାରଣ କରନ୍ତୁ। ହସ୍ତକୃତ ଭାବରେ ଏକ ସଂଯୋଗ ଫାଇଲକୁ
    ସମ୍ପାଦନ କରି NetworkManager ଏହାର ବର୍ତ୍ତମାନ ସ୍ଥିତି ବିଷୟରେ ଜାଣିଛି କି ନାହିଁ ନିଶ୍ଚିତକରିବା ପାଇଁ
    ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ

en: Error: %s argument is missing.
or: ତ୍ରୁଟି: %s ସ୍ୱତନ୍ତ୍ରଚର ଅନୁପସ୍ଥିତ ଅଛି।

en: Error: %s.
or: ତ୍ରୁଟି: %s.

en: no active connection on device '%s'
or: ଉପକରଣ '%s' ରେ କୌଣସି ସକ୍ରିୟ ସଂଯୋଗ ନାହିଁ

en: no active connection or device
or: କୌଣସି ସକ୍ରିୟ ସଂଯୋଗ କିମ୍ବା ଉପକରଣ ନାହିଁ

en: device '%s' not compatible with connection '%s'
or: ଉପକରଣ '%s' ସଂଯୋଗ '%s' ସହିତ ସୁସଙ୍ଗତ ନୁହଁ

en: no device found for connection '%s'
or: ସଂଯୋଗ '%s' ପାଇଁ କୌଣସି ଉପକରଣ ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: Connection successfully activated (D-Bus active path: %s)
or: ସଂଯୋଗ ସଫଳଭାବରେ ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି (D-Bus ସକ୍ରିୟ ପଥ: %s)

en: Error: Connection activation failed: %s
or: ତ୍ରୁଟି: ସଂଯୋଗ ସକ୍ରିୟଣ ବିଫଳ ହୋଇଛି: %s

en: unknown device '%s'.
or: ଅଜଣା ଉପକରଣ '%s'.

en: neither a valid connection nor device given
or: କୌଣସି ବୈଧ ସଂଯୋଗ କିମ୍ବା ଉପକରଣ ଦିଆଯାଇ ନାହିଁ

en: Error: invalid extra argument '%s'.
or: ତ୍ରୁଟି: ଅବୈଧ ଅତିରିକ୍ତ ପ୍ରାଚଳ '%s'.

en: preparing
or: ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଅଛି

en: Error: No connection specified.
or: ତ୍ରୁଟି: କୌଣସି ସଂଯୋଗ ଉଲ୍ଲେଖ ହୋଇନାହିଁ।

en: Error: invalid property '%s': %s.
or: ତୃଟି: ଅବୈଧ ଗୁଣଧର୍ମ '%s': %s.

en: Error: invalid connection type; %s.
or: ତ୍ରୁଟି: ଅବୈଧ ସଂଯୋଗ ପ୍ରକାର: %s.

en: Error: '%s' is not a valid monitoring mode; use '%s' or '%s'.
or: ତୃଟି: '%s' ଟି ଗୋଟିଏ ବୈଧ ନିରୀକ୍ଷଣ ଧାରା ନୁହଁ; '%s' କିମ୍ବା '%s' କୁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ।

en: Error: <setting>.<property> argument is missing.
or: ତୃଟି: <setting>.<property> ସ୍ୱତନ୍ତ୍ରଚର ଅନୁପସ୍ଥିତ।

en: Error: invalid or not allowed setting '%s': %s.
or: ତୃଟି: ଅବୈଧ କିମ୍ବା ଅନୁମତି ନଥିବା ସଂରଚନା '%s': %s.

en: Error: invalid <setting>.<property> '%s'.
or: ତୃଟି: ଅବୈଧ <setting>.<property> '%s'.

note: We print here human readable text, but as scripts might parse this output * (with LANG=C), this is important to not change in the future. At least * not unless called with a new command line flag, that requests a different output. * * That means, be very careful if you change this message, it might 
en: Connection '%s' (%s) successfully added.
or: ସଂଯୋଗ '%s' (%s) କୁ ସଫଳତାର ସହିତ ଯୋଗ କରାଯାଇଛି।

en: Error: value for '%s' argument is required.
or: ତ୍ରୁଟି: '%s' ସ୍ୱତନ୍ତ୍ରଚର ପାଇଁ ମୂଲ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକ।

en: ['%s' setting values]
or: ['%s' ମୂଲ୍ୟ ସେଟ କରୁଅଛି]

en: goto <setting>[.<prop>] | <prop>  :: enter setting/property for editing
    
    This command enters into a setting or property for editing it.
    
    Examples: nmcli> goto connection
              nmcli connection> goto secondaries
              nmcli> goto ipv4.addresses
or: goto <setting>[.<prop>] | <prop>  :: enter setting/property for editing
    
    ସମ୍ପାଦନ କରିବା ପାଇଁ ଏହି ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଏକ ସଂରଚନା ଅଥବା ଗୁଣଧର୍ମମଧ୍ଯରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥାଏ।
    
    ଉଦାହରଣ: nmcli> goto connection
              nmcli connection> goto secondaries
              nmcli> goto ipv4.addresses

en: remove <setting>[.<prop>]  :: remove setting or reset property value
    
    This command removes an entire setting from the connection, or if a property
    is given, resets that property to the default value.
    
    Examples: nmcli> remove wifi-sec
              nmcli> remove eth.mtu
or: remove <setting>[.<prop>]  :: remove setting or reset property value
    
    ଏହି ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ସଂଯୋଗରୁ ସମଗ୍ର ସଂରଚନାକୁ ବାହାର କରିଥାଏ, କିମ୍ବା ଯଦି ଗୋଟିଏ ଗୁଣଧର୍ମ ପ୍ରଦାନ
    କରାଯାଇଥାଏ, ତେବେ ସେହି ଗୁମଧର୍ମକୁ ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ମୂଲ୍ୟକୁ ପୁନଃସ୍ଥାପନ କରିଥାଏ।
    
    ଉଦାହରଣ: nmcli> remove wifi-sec
              nmcli> remove eth.mtu

en: set [<setting>.<prop> <value>]  :: set property value
    
    This command sets property value.
    
    Example: nmcli> set con.id My connection
or: set [<setting>.<prop> <value>]  :: set property value
    
    ଏହି ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଗୁଣଧର୍ମ ମୂଲ୍ୟ ସେଟ କରିଥାଏ।
    
    ଉଦାହରଣ: nmcli> set con.id My connection

en: describe [<setting>.<prop>]  :: describe property
    
    Shows property description. You can consult nm-settings(5) manual page to see all NM settings and properties.
or: describe [<setting>.<prop>]  :: describe property
    
    ଗୁଣଧର୍ମ ବର୍ଣ୍ଣନା ଦର୍ଶାଇଥାଏ। ସମସ୍ତ NM ସଂରଚନା ଏବଂ ଗୁଣଧର୍ମକୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଆପଣ nm-settings(5) ହସ୍ତପୁସ୍ତକକୁ ଅନୁସରଣ କରିପାରିବେ।

en: print [all]  :: print setting or connection values
    
    Shows current property or the whole connection.
    
    Example: nmcli ipv4> print all
or: print [all]  :: print setting or connection values
    
    ବର୍ତ୍ତମାନର ଗୁଣଧର୍ମ ଅଥବା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସଂଯୋଗକୁ ଦର୍ଶାଇଥାଏ।
    
    ଉଦାହରଣ: nmcli ipv4> print all

en: activate [<ifname>] [/<ap>|<nsp>]  :: activate the connection
    
    Activates the connection.
    
    Available options:
    <ifname>    - device the connection will be activated on
    /<ap>|<nsp> - AP (Wi-Fi) or NSP (WiMAX) (prepend with / when <ifname> is not specified)
or: activate [<ifname>] [/<ap>|<nsp>]  :: activate the connection
    
    ସଂଯୋଗକୁ ସକ୍ରିୟ କରିଥାଏ।
    
    ଉପଲବ୍ଧ ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକ:
    <ifname>    - device the connection will be activated on
    /<ap>|<nsp> - AP (Wi-Fi) or NSP (WiMAX) (prepend with / when <ifname> is not specified)

en: quit  :: exit nmcli
    
    This command exits nmcli. When the connection being edited is not saved, the user is asked to confirm the action.
or: quit  :: exit nmcli
    
    ଏହି ନିର୍ଦ୍ଦେଶ nmcli କୁ ପ୍ରସ୍ଥାନ କରିଥାଏ। ଯେତେବେଳେ ସମ୍ପାଦିତ ସଂଯୋଗକୁ ସଂରକ୍ଷଣ  କରାଯାଇନଥାଏ, ସେତେବେଳେବ୍ୟବହାରକାରୀ ସେହି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରିବା ପାଇଁ ପଚାରିଥାଏ।

en: Unknown command: '%s'
or: ଅଜଣା ନିର୍ଦ୍ଦେଶ: '%s'

en: set [<value>]  :: set new value
    
    This command sets provided <value> to this property
or: set [<value>]  :: set new value
    
    ଏହି ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ସେଟଗୁଡ଼ିକ ଗୁଣଧର୍ମର <value> ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ

en: change  :: change current value
    
    Displays current value and allows editing it.
or: change  :: change current value
    
    ପ୍ରଚଳିତ ମୂଲ୍ୟକୁ ଦର୍ଶାଇଥାଏ ଏବଂ ତାହାକୁ ସମ୍ପାଦନ କରିବା ପାଇଁ ଅନୁମତି ଦେଇଥାଏ।

en: describe  :: describe property
    
    Shows property description. You can consult nm-settings(5) manual page to see all NM settings and properties.
or: describe  :: describe property
    
    ଗୁଣଧର୍ମ ବର୍ଣ୍ଣନା ଦର୍ଶାଇଥାଏ। ସମସ୍ତ NM ସଂରଚନା ଏବଂ ଗୁଣଧର୍ମକୁ ଦେଖିବା ପାଇଁଆପଣ nm-settings(5) ହସ୍ତପୁସ୍ତକ ପୃଷ୍ଠାକୁ ଅନୁସରଣ କରିପାରିବେ।

en: print [property|setting|connection]  :: print property (setting, connection) value(s)
    
    Shows property value. Providing an argument you can also display values for the whole setting or connection.
or: print [property|setting|connection]  :: print property (setting, connection) value(s)
    
    ଗୁଣଧର୍ମ ମୂଲ୍ୟକୁ ଦର୍ଶାଇଥାଏ। ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ରଚର ପ୍ରଦାନ କରି ଆପଣ ସମଗ୍ର ସଂରଚନା ଏବଂ ସଂଯୋଗ ପାଇଁ ମୂଲ୍ୟ ଦର୍ଶାଇପାରିବେ।

en: Error: Connection activation failed.
or: ତୃଟି: ସଂଯୋଗ ସକ୍ରିୟଣ ବିଫଳ ହୋଇଛି।

en: The connection profile has been removed from another client. You may type 'save' in the main menu to restore it.
or: ସଂଯୋଗ ରୂପରେଖାକୁ ଅନ୍ୟ କ୍ଲାଏଣ୍ଟ ପାଖରୁ କଢ଼ାଯାଇଛି। ଆପଣ ମୂଖ୍ୟ ତାଲିକାରେ ଏହାକୁ ରଖିବା ପାଇଁ 'ସଂରକ୍ଷଣ' କୁ ଲେଖିପାରିବେ।

en: Allowed values for '%s' property: %s
or: '%s' ଗୁଣଧର୍ମ ପାଇଁ ଅନୁମତିପ୍ରାପ୍ତ ମୂଲ୍ୟଗୁଡ଼ିକ: %s

en: Enter '%s' value:
or: '%s' ମୂଲ୍ୟ ଭରଣ କରନ୍ତୁ:

en: Error: failed to set '%s' property: %s
or: ତୃଟି: '%s' ଗୁଣଧର୍ମକୁ ସେଟ କରିବାରେ ବିଫଳ: %s

en: Edit '%s' value:
or: '%s' ମୂଲ୍ୟକୁ ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ:

en: Error: %s
or: ତ୍ରୁଟି: %s

en: Unknown command argument: '%s'
or: ଅଜଣା ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ରଚର: '%s'

en: Available settings: %s
or: ଉପଲବ୍ଧ ସଂରଚନା: %s

en: Error: invalid setting name; %s
or: ତୃଟି: ଅବୈଧ ସଂରଚନା ନାମ; %s

en: Available properties: %s
or: ଉପଲବ୍ଧ ଗୁଣଧର୍ମ: %s

en: Error: property %s
or: ତୃଟି: ଗୁଣଧର୍ମ %s

en: You may edit the following settings: %s
or: ଆପମ ନିମ୍ନଲିଖିତ ସଂରଚନାକୁ ସମ୍ପାଦନ କରିପାରିବେ: %s

en: The connection profile has been removed from another client. You may type 'save' to restore it.
or: ସଂଯୋଗ ରୂପରେଖାକୁ ଅନ୍ୟ କ୍ଲାଏଣ୍ଟ ପାଖରୁ କଢ଼ାଯାଇଛି। ଆପଣ ଏହାକୁ ରଖିବା ପାଇଁ 'ସଂରକ୍ଷଣ' କୁ ଲେଖିପାରିବେ।

en: Error: no setting selected; valid are [%s]
or: ତୃଟି: କୌଣସି ସଂରଚନା ବଛା ହୋଇନାହିଁ; ବୈଧ ମୂଲ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ହେଉଛି [%s]

en: use 'goto <setting>' first, or 'set <setting>.<property>'
or: 'goto <setting>' କୁ ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ, ଅଥବା 'set <setting>.<property>' କୁ ସେଟ କରନ୍ତୁ

en: Error: invalid setting argument '%s'; valid are [%s]
or: ତୃଟି: ଅବୈଧ ସଂରଚନା ସ୍ୱତନ୍ତ୍ରଚର '%s'; ବୈଧଗୁଡ଼ିକ ହେଉଛି [%s]

en: Error: missing setting for '%s' property
or: ତୃଟି: '%s' ଗୁଣଧର୍ମ ପାଇଁ ଅନୁପସ୍ଥିତ ସଂରଚନା

en: Error: invalid property: %s
or: ତୃଟି: ଅବୈଧ ଗୁଣଧର୍ମ: %s

en: Error: unknown setting '%s'
or: ତୃଟି: ଅଜଣା ସଂରଚନା '%s'

en: You may edit the following properties: %s
or: ଆପଣ ନିମ୍ନଲିଖିତ ଗୁଣଧର୍ମଗୁଡ଼ିକୁ ସମ୍ପାଦନ କରିପାରିବେ: %s

en: Error: failed to remove value of '%s': %s
or: ତୃଟି: '%s' ର ମୂଲ୍ୟକୁ ବାହାର କରିବାରେ ବିଫଳ: %s

en: Error: no argument given; valid are [%s]
or: ତୃଟି: କୌଣସି ସ୍ୱତନ୍ତ୍ରଚର ଦିଆଯାଇ ନାହିଁ; ବୈଧ ମୂଲ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ହେଉଛି [%s]

en: Setting '%s' is not present in the connection.
or: ସଂରଚନା '%s' ଟି ସଂଯୋଗରେ ଉପସ୍ଥିତ ନାହିଁ।

en: Error: %s properties, nor it is a setting name.
or: ତୃଟି: %s ଗୁଣଧର୍ମ ନାହିଁ, କିମ୍ବା ଏହାର ସଂରଚନା ନାମ ନାହିଁ।

en: use 'goto <setting>' first, or 'describe <setting>.<property>'
or: ପ୍ରଥମେ 'goto <setting>' କୁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ, ଅଥବା 'describe <setting>.<property>'

en: Error: invalid property: %s, neither a valid setting name.
or: ତୃଟି: ଅବୈଧ ଗୁଣଧର୍ମ: %s, ଏକ ବୈଧ ସଂରଚନା ନାମ ନୁହଁ।

en: Error: unknown setting: '%s'
or: ତୃଟି: ଅଜଣା ସଂରଚନା: '%s'

en: Verify setting '%s': %s
or: ସଂରଚନା '%s' କୁ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ: %s

en: Verify connection: %s
or: ସଂଯୋଗକୁ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ: %s

en: Connection '%s' (%s) successfully saved.
or: ସଂଯୋଗ '%s' (%s) ସଫଳତାର ସହିତ ସଂରକ୍ଷିତ ହୋଇଛି।

en: Error: connection verification failed: %s
or: ତୃଟି: ସଂଯୋଗ ଯାଞ୍ଚ ବିଫଳ ହୋଇଛି: %s

en: (unknown error)
or: (ଅଜଣା ତ୍ରୁଟି)

note: TRANSLATORS: do not translate 'save', leave it as it is
en: Error: connection is not saved. Type 'save' first.
or: ତୃଟି: ସଂଯୋଗ ସଂରକ୍ଷିତ ନାହିଁ। ପ୍ରଥମେ 'ସଂରକ୍ଷଣ' ଲେଖନ୍ତୁ।

en: Error: connection is not valid: %s
or: ତୃଟି: ସଂଯୋଗଟି ବୈଧ ନୁହଁ: %s

en: Error: Cannot activate connection: %s.
or: ତୃଟି: ସଂଯୋଗକୁ ସକ୍ରିୟ କରିପାରିବେ ନାହିଁ: %s.

en: Monitoring connection activation (press any key to continue)
or: ସଂଯୋଗ ସକ୍ରିୟଣକୁ ନିରୀକ୍ଷଣ କରୁଅଛି (ଆଗକୁ ବଢ଼ିବା ପାଇଁ ଯେକୌଣସି କି କୁ ଦବାନ୍ତୁ)

en: Error: status-line: %s
or: ତୃଟି: ସ୍ଥିତି-ପଟି: %s

en: Error: save-confirmation: %s
or: ତୃଟି: ନିଶ୍ଚିତକରଣକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ: %s

en: Current nmcli configuration:
or: ପ୍ରଚଳିତ nmcli ସଂରଚନା:

en: Invalid configuration option '%s'; allowed [%s]
or: ଅବୈଧ ସଂରଚନା ବିକଳ୍ପ '%s'; [%s] ଅନୁମତି ପ୍ରାପ୍ତ

en: Error: Unknown connection '%s'.
or: ତୃଟି: ଅଜଣା ସଂଯୋଗ '%s'.

en: Warning: editing existing connection '%s'; 'type' argument is ignored
or: ଚେତାବନୀ: ସ୍ଥିତବାନ ସଂଯୋଗ '%s' କୁ ସମ୍ପାଦନ କରୁଅଛି; 'type' ସ୍ୱତନ୍ତ୍ରଚରକୁ ଏଡ଼ାଇ ଦିଆଯାଇଛି

en: Warning: editing existing connection '%s'; 'con-name' argument is ignored
or: ଚେତାବନୀ: ସ୍ଥିତବାନ ସଂଯୋଗ '%s' କୁ ସମ୍ପାଦନ କରୁଅଛି; 'con-name' ସ୍ୱତନ୍ତ୍ରଚରକୁ ଏଡ଼ାଇ ଦିଆଯାଇଛି

en: Valid connection types: %s
or: ବୈଧ ସଂଯୋଗ ପ୍ରକାର: %s

en: Error: invalid connection type; %s
or: ତୃଟି: ଅବୈଧ ସଂଯୋଗ ପ୍ରକାର; %s

en: ===| nmcli interactive connection editor |===
or: ===| nmcli ପାରସ୍ପରିକ ସଂଯୋଗ ସମ୍ପାଦକ |===

en: Editing existing '%s' connection: '%s'
or: ସ୍ଥିତବାନ '%s' ସଂଯୋଗକୁ ସମ୍ପାଦନ କରୁଅଛି: '%s'

en: Adding a new '%s' connection
or: ନୂତନ ଏକ '%s' ସଂଯୋଗକୁ ଯୋଗ କରୁଅଛି

note: TRANSLATORS: do not translate 'help', leave it as it is
en: Type 'help' or '?' for available commands.
or: ଉପଲବ୍ଧ ନିର୍ଦ୍ଦେଶଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ 'help' କିମ୍ବା '?' ଲେଖନ୍ତୁ।

note: TRANSLATORS: do not translate 'describe', leave it as it is
en: Type 'describe [<setting>.<prop>]' for detailed property description.
or: ବିସ୍ତୃତ ଗୁଣଧର୍ମ ବର୍ଣ୍ଣନା ପାଇଁ 'describe [<setting>.<prop>]' ଲେଖନ୍ତୁ।

en: Connection '%s' (%s) successfully modified.
or: ସଂଯୋଗ '%s' (%s) ସଫଳତାର ସହିତ ପରିବର୍ତ୍ତିତ ହୋଇଛି।

en: Error: cannot delete unknown connection(s): %s.
or: ତ୍ରୁଟି: ଅଜଣା ସଂଯୋଗ(ଗୁଡ଼ିକୁ) ଅପସାରଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ: %s.

en: Could not load file '%s'
or: ଫାଇଲ '%s' କୁ ଧାରଣ କରିପାରିଲା ନାହିଁ

en: Error: No arguments provided.
or: ତୃଟି: କୌଣସି ସ୍ୱତନ୍ତ୍ରଚର ଦିଆଯାଇ ନାହିଁ।

en: Error: 'type' argument is required.
or: ତ୍ରୁଟି: 'ପ୍ରକାର' ସ୍ୱତନ୍ତ୍ରଚର ଆବଶ୍ୟକ।

note: define some prompts
en: Interface:
or: ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ:

en: (none)
or: (କିଛି ନାହିଁ)

en: Usage: nmcli device status { help }
    
    Show status for all devices.
    By default, the following columns are shown:
     DEVICE     - interface name
     TYPE       - device type
     STATE      - device state
     CONNECTION - connection activated on device (if any)
    Displayed columns can be changed using '--fields' global option. 'status' is
    the default command, which means 'nmcli device' calls 'nmcli device status'.
or: ବ୍ୟବହାର ବିଧି: nmcli device status { help }
    
    ସମସ୍ତ ଉପକରଣଗୁଡ଼ିକର ସ୍ଥିତି ଦର୍ଶାନ୍ତୁ।
    ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଭାବରେ, ନିମ୍ନଲିଖିତ ସ୍ତମ୍ଭଗୁଡ଼ିକୁ ଦର୍ଶାଯାଇଛି:
     DEVICE     - interface name
     TYPE       - device type
     STATE      - device state
     CONNECTION - ଉପକରଣ ଉପରେ ସଂଯୋଗକୁ ସକ୍ରିୟ କରାଯାଇଛି (ଯଦି କିଛି ଥାଏ)
    ଦର୍ଶାଯାଇଥିବା ସ୍ତମ୍ଭଗୁଡ଼ିକୁ '--fields' ସର୍ବସାଧାରଣ ବିକଳ୍ପକୁ ବ୍ୟବହାର କରି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଯାଇପାରିବ। 'ସ୍ଥିତି' ହେଉଛି
    ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ, ଯାହା ଅର୍ଥ ହେଉଛି 'nmcli device' ଟି 'nmcli device status' କୁ ଡ଼ାକିଥାଏ।

en: Usage: nmcli device show { ARGUMENTS | help }
    
    ARGUMENTS := [<ifname>]
    
    Show details of device(s).
    The command lists details for all devices, or for a given device.
or: ବ୍ୟବହାର ବିଧି: nmcli device show { ARGUMENTS | help }
    
    ARGUMENTS := [<ifname>]
    
    ଉପକରଣ(ଗୁଡ଼ିକ)ର ବିସ୍ତୃତ ବିବରଣୀ ଦର୍ଶାଇଥାଏ।
    ସମସ୍ତ ଉପକରଣଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ତାଲିକାଗୁଡ଼ିକ, କିମ୍ବା ପ୍ରଦତ୍ତ ଉପକରଣ ପାଇଁ।

en: Usage: nmcli device connect { ARGUMENTS | help }
    
    ARGUMENTS := <ifname>
    
    Connect the device.
    NetworkManager will try to find a suitable connection that will be activated.
    It will also consider connections that are not set to auto-connect.
or: ବ୍ୟବହାର ବିଧି: nmcli device connect { ARGUMENTS | help }
    
    ARGUMENTS := <ifname>
    
    ଉପକରଣକୁ ସଂଯୋଗ କରନ୍ତୁ।
    NetworkManager ଏକ ଉପଯୁକ୍ତ ସଂଯୋଗ ଖୋଜିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଅଛି ଯାହାକୁ ସକ୍ରିୟ କରିହେବ।
    ଏହା ସଂଯୋଗଗୁଡ଼ିକୁ ମଧ୍ଯ ଗ୍ରହଣ କରିଥାଏ ଯାହା ସ୍ୱୟଂ-ସଂଯୋଗ ଭାବରେ ସେଟ ହୋଇନଥାଏ।

en: Error: No interface specified.
or: ତ୍ରୁଟି: କୌଣସି ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇ ନାହିଁ।

en: Ad-Hoc
or: ଏଡ-ହୋକ

en: Device details
or: ଉପକରଣ ବିବରଣୀ

en: Error: 'device show': %s
or: ତ୍ରୁଟି: 'ଉପକରଣ ଦୃଶ୍ୟ': %s

en: Status of devices
or: ଉପକରଣର ସ୍ଥିତି

en: Error: 'device status': %s
or: ତ୍ରୁଟି: 'ଉପକରଣ ସ୍ଥିତି': %s

en: Error: Timeout %d sec expired.
or: ତ୍ରୁଟି: ସମୟ ସମାପ୍ତ %d ସେକଣ୍ଡ ବିତିଯାଇଛି।

en: Error: Device activation failed: %s
or: ତୃଟି: ଉପକରଣ ସକ୍ରିୟଣ ବିଫଳ ହୋଇଛି: %s

en: Error: extra argument not allowed: '%s'.
or: ତ୍ରୁଟି:ଅତିରିକ୍ତ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ରଚର ପାଇଁ ଅନୁମତି ନାହିଁ: '%s'.

en: Error: '%s' argument is missing.
or: ତ୍ରୁଟି: '%s' ସ୍ୱତନ୍ତ୍ରଚର ଅନୁପସ୍ଥିତ।

en: Error: 'autoconnect': %s.
or: ତ୍ରୁଟି: 'autoconnect': %s

en: Wi-Fi scan list
or: Wi-Fi କ୍ରମବୀକ୍ଷଣ ତାଲିକା

en: Error: Access point with bssid '%s' not found.
or: ତ୍ରୁଟି:bssid '%s' ସହିତ ଅଭିଗମ୍ୟତା ବିନ୍ଦୁ ମିଳିଲା ନାହିଁ।

en: Error: 'device wifi': %s
or: ତ୍ରୁଟି: 'ଉପକରଣ wifi': %s

en: Error: Device '%s' not found.
or: ତ୍ରୁଟି: ଉପକରଣ '%s' ମିଳିଲା ନାହିଁ।

en: Error: Device '%s' is not a Wi-Fi device.
or: ତ୍ରୁଟି: ଉପକରଣ '%s' ଟି ଗୋଟିଏ Wi-Fi ଉପକରଣ ନୁହଁ।

en: SSID or BSSID:
or: SSID କିମ୍ବା BSSID:

en: Error: SSID or BSSID are missing.
or: ତ୍ରୁଟି: SSID କିମ୍ବା BSSID ଅନୁପସ୍ଥିତ ଅଛି।

en: Error: bssid argument value '%s' is not a valid BSSID.
or: ତ୍ରୁଟି: bssid ସ୍ୱତନ୍ତ୍ରଚର ମୂଲ୍ୟ '%s' ଟି ଏକ ବୈଧ BSSID ନୁହଁ।

en: Error: wep-key-type argument value '%s' is invalid, use 'key' or 'phrase'.
or: ତ୍ରୁଟି: wep-key-type ସ୍ୱତନ୍ତ୍ରଚର ମୂଲ୍ୟ '%s' ଟି ଅବୈଧ ଅଟେ, 'key' କିମ୍ବା 'phrase' କୁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ।

en: Error: %s: %s.
or: ତ୍ରୁଟି: %s: %s.

en: Error: BSSID to connect to (%s) differs from bssid argument (%s).
or: ତ୍ରୁଟି: (%s) ସହିତ ସଂଯୋଗ କରିବାକୁ ଥିବା BSSID bssid ସ୍ୱତନ୍ତ୍ରଚର ଠାରୁ ଭିନ୍ନ ଅଟେ (%s).

en: Error: Parameter '%s' is neither SSID nor BSSID.
or: ତ୍ରୁଟି: ପ୍ରାଚଳ '%s' ଟି SSID କିମ୍ବା BSSID ନୁହଁ।

en: Error: No Wi-Fi device found.
or: ତ୍ରୁଟି: କୌଣସି Wi-Fi ଉପକରଣ ମିଳିଲାନାହିଁ।

en: Error: No network with SSID '%s' found.
or: ତ୍ରୁଟି: SSID '%s' ସହିତ କୌଣସି ନେଟୱର୍କ ମିଳିଲା ନାହିଁ।

en: Error: No access point with BSSID '%s' found.
or: ତ୍ରୁଟି: BSSID '%s' ସହିତ ଅଭିଗମ୍ୟତା ବିନ୍ଦୁ ମିଳିଲା ନାହିଁ।

en: Password:
or: ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତ:

en: Security
or: ସୁରକ୍ଷା

en: asleep
or: ଶୁପ୍ତ

en: connecting
or: ସଂଯୋଗ କରୁଅଛି

en: connected (local only)
or: ସଂଯୁକ୍ତ (କେବଳ ସ୍ଥାନୀୟ)

en: connected (site only)
or: ସଂଯୁକ୍ତ ଅଛି (କେବଳ ସାଇଟ)

en: disconnecting
or: ସଂଯୋଗ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ କରୁଅଛି

en: running
or: ଚାଲୁଅଛି

en: starting
or: ଆରମ୍ଭ କରୁଅଛି

en: started
or: ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି

en: enabled
or: ସକ୍ରିୟ

en: disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ

en: Usage: nmcli general status { help }
    
    Show overall status of NetworkManager.
    'status' is the default action, which means 'nmcli gen' calls 'nmcli gen status'
or: ବ୍ୟବହାର ବିଧି: nmcli general status { help }
    
    NetworkManager ର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସ୍ଥିତି ଦର୍ଶାନ୍ତୁ।
    'status' ଟି ହେଉଛି ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ କାର୍ଯ୍ୟ, ଯାହା ଅର୍ଥ ହେଉଛି 'nmcli gen' calls 'nmcli gen status'

en: Usage: nmcli general hostname { ARGUMENTS | help }
    
    ARGUMENTS := [<hostname>]
    
    Get or change persistent system hostname.
    With no arguments, this prints currently configured hostname. When you pass
    a hostname, NetworkManager will set it as the new persistent system hostname.
or: ବ୍ୟବହାର ବିଧି: nmcli general hostname { ARGUMENTS | help }
    
    ARGUMENTS := [<hostname>]
    
    ସ୍ଥାୟୀ ତନ୍ତ୍ର ହୋଷ୍ଟ ନାମ ପ୍ରାପ୍ତ କରନ୍ତୁ ଅଥବା ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ।
    ବିନା ସ୍ୱତନ୍ତ୍ରଚରରେ, ଏହା ବର୍ତ୍ତମାନ ବିନ୍ୟାସିତ ହୋଷ୍ଟନାମକୁ ମୁଦ୍ରଣ କରିଥାଏ। ଯେତେବେଳେ
    ଆପଣ ଏକ ହୋଷ୍ଟନାମ ପଠାନ୍ତି, NetworkManager ତାହାକୁ ନୂତନ ସ୍ଥାୟୀ ତନ୍ତ୍ର ହୋଷ୍ଟନାମ ଭାବରେ ସେଟ କରିଥାଏ।

en: Usage: nmcli general permissions { help }
    
    Show caller permissions for authenticated operations.
or: ବ୍ୟବହାର ବିଧି: nmcli general permissions { help }
    
    ବୈଧିକୃତ ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ କଲରର ଅନୁମତି ଦର୍ଶାନ୍ତୁ।

en: Usage: nmcli general logging { ARGUMENTS | help }
    
    ARGUMENTS := [level <log level>] [domains <log domains>]
    
    Get or change NetworkManager logging level and domains.
    Without any argument current logging level and domains are shown. In order to
    change logging state, provide level and/or domain. Please refer to the man page
    for the list of possible logging domains.
or: ବ୍ୟବହାର ବିଧି: nmcli general logging { ARGUMENTS | help }
    
    ARGUMENTS := [level <log level>] [domains <log domains>]
    
    NetworkManager ଲଗଇନ ସ୍ତର ଏବଂ ଡମେନଗୁଡ଼ିକୁ ପ୍ରାପ୍ତ କରନ୍ତୁ କିମ୍ବା ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ।
    ବିନା ସ୍ୱତନ୍ତ୍ରଚରରେ ପ୍ରଚଳିତ ଲଗଇନ ସ୍ତର ଏବଂ ଡମେନଗୁଡ଼ିକୁ ଦର୍ଶାଯାଇଥାଏ। ଲଗଇନ ସ୍ଥିତିକୁପରିବର୍ତ୍ତନ
    କରିବା ପାଇଁ, ସ୍ତର ଏବଂ/କିମ୍ବା ଡମେନ ପ୍ରଦାନ କରନ୍ତୁ। ସମ୍ଭାବ୍ୟ ଲଗଇନ ଡମେନଗୁଡ଼ିକର ତାଲିକା ପାଇଁ ଦୟାକରି manପୃଷ୍ଠାକୁ
    ଅନୁସରଣ କରନ୍ତୁ।

en: Usage: nmcli networking { COMMAND | help }
    
    COMMAND := { [ on | off | connectivity ] }
    
      on
    
      off
    
      connectivity [check]
or: ବ୍ୟବହାର ବିଧି: nmcli networking { COMMAND | help }
    
    COMMAND := { [ on | off | connectivity ] }
    
      on
    
      off
    
      connectivity [check]

en: Usage: nmcli networking on { help }
    
    Switch networking on.
or: ବ୍ୟବହାର ବିଧି: nmcli networking on { help }
    
    ନେଟୱର୍କିଙ୍ଗକୁ ଅନ କରନ୍ତୁ।

en: Usage: nmcli networking off { help }
    
    Switch networking off.
or: ବ୍ୟବହାର ବିଧି: nmcli networking off { help }
    
    ନେଟୱର୍କିଙ୍ଗକୁ ଅଫ କରନ୍ତୁ।

en: Usage: nmcli networking connectivity { ARGUMENTS | help }
    
    ARGUMENTS := [check]
    
    Get network connectivity state.
    The optional 'check' argument makes NetworkManager re-check the connectivity.
or: ବ୍ୟବହାର ବିଧି: nmcli networking connectivity { ARGUMENTS | help }
    
    ARGUMENTS := [check]
    
    ନେଟୱର୍କ ସଂଯୋଜକତା ସ୍ଥିତି ପ୍ରାପ୍ତ କରନ୍ତୁ।
    ବୈକଳ୍ପିକ 'check' ସ୍ୱତନ୍ତ୍ରଚର NetworkManager କୁ ସଂଯୋଜକତାକୁ ପୁନଃ ଯାଞ୍ଚ କରାଇଥାଏ।

en: Usage: nmcli radio all { ARGUMENTS | help }
    
    ARGUMENTS := [on | off]
    
    Get status of all radio switches, or turn them on/off.
or: ବ୍ୟବହାର ବିଧି: nmcli radio all { ARGUMENTS | help }
    
    ARGUMENTS := [on | off]
    
    ସମସ୍ତ ରେଡ଼ିଓ ସ୍ୱୀଚଗୁଡ଼ିକର ସ୍ଥିତି ପ୍ରାପ୍ତ କରନ୍ତୁ, ଅଥବା ସେଗୁଡ଼ିକୁ ଅନ/ଅଫ କରନ୍ତୁ।

en: Usage: nmcli radio wifi { ARGUMENTS | help }
    
    ARGUMENTS := [on | off]
    
    Get status of Wi-Fi radio switch, or turn it on/off.
or: ବ୍ୟବହାର ବିଧି: nmcli radio wifi { ARGUMENTS | help }
    
    ARGUMENTS := [on | off]
    
    Wi-Fi ରେଡ଼ିଓ ସ୍ୱୀଚର ସ୍ଥିତି ପ୍ରାପ୍ତ କରନ୍ତୁ, ଅଥବା ତାହାକୁ ଅନ/ଅଫ କରନ୍ତୁ।

en: Usage: nmcli radio wwan { ARGUMENTS | help }
    
    ARGUMENTS := [on | off]
    
    Get status of mobile broadband radio switch, or turn it on/off.
or: ବ୍ୟବହାର ବିଧି: nmcli radio wwan { ARGUMENTS | help }
    
    ARGUMENTS := [on | off]
    
    ମୋବାଇଲ ବ୍ରୋଡବ୍ୟାଣ୍ଡ ରେଡ଼ିଓ ସ୍ୱୀଚର ସ୍ଥିତି ପ୍ରାପ୍ତ କରନ୍ତୁ, ଅଥବା ତାହାକୁ ଅନ/ଅଫ କରନ୍ତୁ।

en: NetworkManager status
or: NetworkManager ସ୍ଥିତି

en: Error: only these fields are allowed: %s
or: ତୃଟି: କେବଳ ଏହି ସ୍ଥାନଗୁଡ଼ିକ ଅନୁମତି ପ୍ରାପ୍ତ: %s

note: NetworkManager quit while we were waiting.
en: NetworkManager is not running.
or: NetworkManager ଚାଲୁନାହିଁ।

en: NetworkManager permissions
or: NetworkManager ଅନୁମତିଗୁଡ଼ିକ

en: Error: 'general permissions': %s
or: ତ୍ରୁଟି: 'ସାଧାରଣ ଅନୁମତିଗୁଡ଼ିକ': %s

en: NetworkManager logging
or: NetworkManager ଲଗଇନ

en: Error: 'general logging': %s
or: ତ୍ରୁଟି: 'ସାଧାରଣ ଲଗଇନ': %s

en: Error: '--fields' value '%s' is not valid here (allowed field: %s)
or: ତୃଟି: '--fields' ମୂଲ୍ୟ '%s' ଟି ଏଠାରେ ବୈଧ ନୁହଁ (ଅନୁମତି ପ୍ରାପ୍ତ ସ୍ଥାନ: %s)

en: Error: invalid '%s' argument: '%s' (use on/off).
or: ତ୍ରୁଟି: ଅବୈଧ '%s' ପ୍ରାଚଳ: '%s'(ଅନ/ଅଫ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ)।

note: no arguments -> get current state
en: Connectivity
or: ସଂଯୋଜକତା

en: Error: 'networking' command '%s' is not valid.
or: ତ୍ରୁଟି: 'ନେଟୱର୍କିଙ୍ଗ' ନିର୍ଦ୍ଦେଶ '%s' ଟି ବୈଧ ନୁହଁ।

en: Networking
or: ନେଟୱର୍କିଙ୍ଗ

note: no argument, show all radio switches
en: Radio switches
or: ରେଡିଓ ସ୍ୱୀଚଗୁଡ଼ିକ

note: no argument, show current Wi-Fi state
en: Wi-Fi radio switch
or: Wi-Fi ରେଡିଓ ସ୍ୱୀଚ

note: no argument, show current WWAN (mobile broadband) state
en: WWAN radio switch
or: WWAN ରେଡିଓ ସ୍ୱୀଚ

en: Error: missing argument for '%s' option.
or: ତ୍ରୁଟି: '%s' ବିକଳ୍ପ ପାଇଁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ରଚର ଅନୁପସ୍ଥିତ ଅଛି।

en: Error: Option '--terse' is specified the second time.
or: ତ୍ରୁଟି: ବିକଳ୍ପ '--terse' କୁ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ପାଇଁ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଛି।

en: Error: Option '--terse' is mutually exclusive with '--pretty'.
or: ତ୍ରୁଟି: ବିକଳ୍ପ '--terse' ଏବଂ '--pretty' ପରସ୍ପର ଠାରୁ ପୃଥକ।

en: Error: Option '--pretty' is specified the second time.
or: ତ୍ରୁଟି: ବିକଳ୍ପ '--pretty' କୁ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ପାଇଁ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଛି।

en: Error: Option '--pretty' is mutually exclusive with '--terse'.
or: ତ୍ରୁଟି: ବିକଳ୍ପ '--pretty' ଏବଂ '--terse' ପରସ୍ପର ଠାରୁ ପୃଥକ।

en: Error: '%s' is not valid argument for '%s' option.
or: ତ୍ରୁଟି: '%s' ଟି '%s' ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ବୈଧ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ରଚର ନୁହଁ।

en: nmcli tool, version %s
or: nmcli ସାଧନ, ସଂସ୍କରଣ %s

en: Error: Option '%s' is unknown, try 'nmcli -help'.
or: ତ୍ରୁଟି: ବିକଳ୍ପ '%s' ଟି ଅଜଣା, 'nmcli -help' କୁ ଚେଷ୍ଟାକରନ୍ତୁ।

en: Success
or: ସଫଳତା

en: Do you also want to set '%s' to '%s'? [yes]:
or: ଆପଣ '%s' କୁ '%s' ରେ ସେଟ କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି? [yes]:

en: Do you also want to clear '%s'? [yes]:
or: ଆପଣ '%s' କୁ ସଫା କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି? [yes]:

en: don't know how to get the property value
or: ଗୁଣଧର୍ମ ମୂଲ୍ୟକୁ କିପରି ପାଇବେ ତାହା ଜାଣି ନାହିଁ

en: the property can't be changed
or: ଗୁଣଧର୍ମକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: [NM property description]
or: [NM ଗୁଣଧର୍ମ ବର୍ଣ୍ଣନା]

en: [nmcli specific description]
or: [nmcli ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ବର୍ଣ୍ଣନା]

en: Error: Argument '%s' was expected, but '%s' provided.
or: ତ୍ରୁଟି: ସ୍ୱତନ୍ତ୍ରଚର '%s' କୁ ଆଶାକରାଯାଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ '%s' ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଛି।

en: Error: Unexpected argument '%s'
or: ତ୍ରୁଟି: ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ରଚର '%s'

en: (unknown)
or: (ଅଜଣା)

en: Ethernet connection %d
or: ଇଥରନେଟ ସଂଯୋଗ %d

en: Wi-Fi connection %d
or: Wi-Fi ସଂଯୋଗ %d

en: InfiniBand connection %d
or: InfiniBand ସଂଯୋଗ %d

en: Mobile broadband connection %d
or: ମୋବାଇଲ ବ୍ରୋଡ଼ବ୍ୟାଣ୍ଡ ସଂଯୋଗ %d

en: DSL connection %d
or: DSL ସଂଯୋଗ %d

en: Bond connection %d
or: ବନ୍ଧନ ସଂଯୋଗ %d

en: Bridge connection %d
or: ବ୍ରିଜ ସଂଯୋଗ %d

en: Team connection %d
or: ଦଳ ସଂଯୋଗ %d

en: VLAN connection %d
or: VLAN ସଂଯୋଗ %d

en: VPN connection %d
or: VPN ସଂଯୋଗ %d

en: Select...
or: ବାଛନ୍ତୁ ...

en: Add
or: ଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: Edit...
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ...

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Hide
or: ଲୁଚାନ୍ତୁ

en: Show
or: ଦେଖାନ୍ତୁ

en: Could not create editor for connection '%s' of type '%s'.
or: '%s' ପ୍ରକାରର ସଂଯୋଗ '%s' ପାଇଁ ସମ୍ପାଦକ ନିର୍ମାଣ କରିପାରିଲା ନାହିଁ।

en: Could not create editor for invalid connection '%s'.
or: ଅବୈଧ ସଂଯୋଗ '%s' ପାଇଁ ସମ୍ପାଦକ ନିର୍ମାଣ କରିପାରିଲା ନାହିଁ।

en: Unable to save connection: %s
or: ସଂଯୋଗକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ: %s

en: Unable to add new connection: %s
or: ନୂତନ ସଂଯୋଗକୁ ଯୋଡ଼ିବାରେ ଅସମର୍ଥ: %s

en: Profile name
or: ରୂପରେଖା ନାମ

en: Device
or: ଉପକରଣ

note: And finally the bottom widgets
en: Automatically connect
or: ସ୍ବୟଂଚାଳିତଭାବରେ ସଂଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: Available to all users
or: ସମସ୍ତ ଚାଳକ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: (default)
or: (ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ)

en: bytes
or: ବାଇଟ

en: Active Backup
or: ସକ୍ରିୟ ନକଲ ସଂରକ୍ଷଣ

en: Broadcast
or: ପ୍ରସାରଣ

en: Adaptive Transmit Load Balancing (tlb)
or: ଅନୁକୂଳ ପରିବହନ ଭାର ସନ୍ତୁଳନ (tlb)

en: Adaptive Load Balancing (alb)
or: ଅନୁକୂଳ ଭାର ସନ୍ତୁଳନ (alb)

note: NB: the ordering/numbering here corresponds to NmtPageBondMonitoringMode
en: MII (recommended)
or: MII (ପରାମର୍ଶିତ)

en: Slaves
or: ଅନୁଗାମୀ

en: Mode
or: ଧାରା

en: Primary
or: ପ୍ରାଥମିକ

en: Link monitoring
or: ଲିଙ୍କ ନିରିକ୍ଷଣ

en: Monitoring frequency
or: ନିରୀକ୍ଷଣ ପୁନରାବୃତ୍ତି

en: Link up delay
or: ଲିଙ୍କ ସକ୍ରିୟ ହେବାରେ ବିଳମ୍ବ

en: Link down delay
or: ଲିଙ୍କ ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହେବାରେ ବିଳମ୍ବ

en: ARP targets
or: ARP ଲକ୍ଷ୍ୟଗୁଡ଼ିକ

en: Cloned MAC address
or: ଅବିକଳ MAC ଠିକଣା

en: BRIDGE PORT
or: ବ୍ରିଜ ପୋର୍ଟ

en: Priority
or: ଅଗ୍ରାଧିକାର

en: Path cost
or: ପଥ ମୂଲ୍ୟ

en: Hairpin mode
or: ହେୟରପିନ ଧାରା

en: BRIDGE
or: ବ୍ରିଜ

en: seconds
or: ସେକେଣ୍ଡ

en: Aging time
or: ଏଜିଙ୍ଗ ସମୟ

en: Enable STP (Spanning Tree Protocol)
or: STP କୁ ସକ୍ରିୟ କରିଥାଏ (ସ୍ପେନିଙ୍ଗ ଟ୍ରୀ ପ୍ରଟୋକଲ)

en: ETHERNET
or: ଇଥରନେଟ

en: Datagram
or: ଡେଟାଗ୍ରାମ

en: Connected
or: ସଂଯୁକ୍ତ

en: INFINIBAND
or: ଇନଫିନିବ୍ୟାଣ୍ଡ

en: Transport mode
or: ପରିବହନ ଧାରା

en: Parent
or: ମୂଖ୍ୟ

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ

en: Automatic
or: ସ୍ବୟଂଚାଳିତ

en: Link-Local
or: ସଂଯୋଗ-ସ୍ଥାନୀୟ

en: Manual
or: ହସ୍ତ ପୁସ୍ତିକା

en: Shared
or: ସହଭାଗ

en: (No custom routes)
or: (କୌଣସି ଇଚ୍ଛାମୁତାବକ ପଥ ନାହିଁ)

en: One custom route | %d custom routes
or[0]: ଗୋଟିଏ ଇଚ୍ଛାମୁତାବକ ପଥ
or[1]: %d ଟି ଇଚ୍ଛାମୁତାବକ ପଥ

en: IPv4 CONFIGURATION
or: IPv4 ବିନ୍ଯାସ

en: Addresses
or: ଠିକଣାଗୁଡିକ

en: DNS servers
or: DNS ସର୍ଭର

en: Search domains
or: ସନ୍ଧାନ ଡମେନଗୁଡ଼ିକ

en: Routing
or: ରାଉଟିଙ୍ଗ

en: Never use this network for default route
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ରାଉଟ ପାଇଁ ଏହି ନେଟୱର୍କକୁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ

en: Require IPv4 addressing for this connection
or: ଏହି ସଂଯୋଗ ପାଇଁ IPv4 ଠିକଣା ଆବଶ୍ୟକ

en: Ignore
or: ଅଗ୍ରାହ୍ୟ କରନ୍ତୁ

en: Automatic (DHCP-only)
or: ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ (କେବଳ DHCP)

en: IPv6 CONFIGURATION
or: IPv6 ବିନ୍ଯାସ

en: Require IPv6 addressing for this connection
or: ଏହି ସଂଯୋଗ ପାଇଁ IPv6 ଠିକଣା ଆବଶ୍ୟକ

en: TEAM PORT
or: ଶ୍ରେଣୀ ପୋର୍ଟ

en: JSON configuration
or: JSON ବିନ୍ଯାସ

en: TEAM
or: ଶ୍ରେଣୀ

[ctx: Wi-Fi]
en: Client
or: କ୍ଲାଏଣ୍ଟ

en: Access Point
or: ଅଭିଗମ୍ୟ ବିନ୍ଦୁ

en: Ad-Hoc Network
or: ଏଡ-ହକ ନେଟୱର୍କ

[ctx: Wi-Fi]
en: Automatic
or: ସ୍ବୟଂଚାଳିତ

[ctx: Wi-Fi security]
en: None
or: କିଛି ନାହିଁ

en: WPA & WPA2 Personal
or: WPA & WPA2 ବ୍ୟକ୍ତିଗତ

en: WPA & WPA2 Enterprise
or: WPA & WPA2 ଉଦ୍ଦୋଗ

en: WEP 40/128-bit Key (Hex or ASCII)
or: WEP 40/128-ବିଟ କି (Hex କିମ୍ବା ASCII)

en: WEP 128-bit Passphrase
or: WEP 128-ବିଟ ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Dynamic WEP (802.1x)
or: ଗତିଜ WEP (802.1x)

[ctx: WEP key index]
en: 1 (Default)
or: 1 (ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ)

en: Open System
or: ଖୋଲା ତନ୍ତ୍ର

en: Shared Key
or: ସହଭାଗୀ କି

en: Channel
or: ଚ୍ୟାନେଲ

note: "wpa-enterprise" FIXME
en: (No support for wpa-enterprise yet...)
or: (ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ wpa-enterprise ପାଇଁ କୌଣସି ସହାୟତା ନାହିଁ ...)

en: WEP index
or: WEP ସୂଚୀ

en: Authentication
or: ବୈଧିକରଣ

note: "dynamic-wep" FIXME
en: (No support for dynamic-wep yet...)
or: (ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ dynamic-wep ପାଇଁ କୌଣସି ସହାୟତା ନାହିଁ ...)

en: Ask for this password every time
or: ପ୍ରତ୍ୟେକ ଥର ଏହି ପ୍ରବେଶ ସଂକେତକୁ ପଚାରନ୍ତୁ

en: Show password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Destination
or: ଗନ୍ତବ୍ଯ ସ୍ଥଳ

en: Prefix
or: ଉପସର୍ଗ

en: Next Hop
or: ପରବର୍ତ୍ତୀ ହପ

en: Metric
or: ମେଟ୍ରିକ

en: No custom routes are defined.
or: କୌଣସି ଇଚ୍ଛାରୂପଣ ପଥ ବ୍ୟାଖା କରାଯାଇ ନାହିଁ।

en: Select the type of slave connection you wish to add.
or: ଆପଣ ଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ସ୍ଲେଭ ସଂଯୋଗ ପ୍ରକାରକୁ ବାଛନ୍ତୁ।

en: Add...
or: ଯୋଗ କରନ୍ତୁ...

en: Remove
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Connecting...
or: ସଂଯୋଗ କରୁଅଛି...

en: Could not activate connection: %s
or: ସଂଯୋଗକୁ ସକ୍ରିୟ କରିପାରିଲା ନାହିଁ: %s

en: Activate
or: ସକ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ

en: Deactivate
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ

en: Quit
or: ବିଦାୟ ନିଅନ୍ତୁ

en: No such connection '%s'
or: '%s' ପରି କୌଣସି ସଂଯୋଗ ନାହିଁ

en: Connection is already active
or: ସଂଯୋଗ ପୂର୍ବରୁ ସକ୍ରିୟ ଅଛି

en: Create
or: ନିର୍ମାଣ କରନ୍ତୁ

en: Select the type of connection you wish to create.
or: ଆପଣ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ସଂଯୋଗର ପ୍ରକାର ବାଛନ୍ତୁ।

en: If you are creating a VPN, and the VPN connection you wish to create does not appear in the list, you may not have the correct VPN plugin installed.
or: ଯଦି ଆପଣ ଗୋଟିଏ VPN ସୃଷ୍ଟି କରୁଛନ୍ତି, ଏବଂ ଆପଣ ନିର୍ମାଣ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ସେହି  VPN ସଂଯୋଗ ତାଲିକାରେ ଦେଖାନଯାଏ, ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ସଠିକ VPN ପ୍ଲଗଇନ ସ୍ଥାପିତ ନାହିଁ।

en: New Connection
or: ନୂଆ ସଂଯୋଗ

en: Unable to delete connection: %s
or: ସଂଯୋଗକୁ ଅପସାରଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ: %s

en: Are you sure you want to delete the connection '%s'?
or: ସଂଯୋଗ '%s କୁ ଅପସାରଣ କରିବେ ବୋଲି ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ କି?

en: Set Hostname
or: ହୋଷ୍ଟନାମ ସେଟ କରନ୍ତୁ

en: Hostname
or: ହୋଷ୍ଟ ନାମ

note: TRANSLATORS: this indicates the result. ie, "I have set the hostname to ..."
en: Set hostname to '%s'
or: ହୋଷ୍ଟନାମକୁ '%s' ଭାବରେ ସେଟ କରନ୍ତୁ

en: Unable to set hostname: %s
or: ହୋଷ୍ଟନାମ ସେଟ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ: %s

en: connection
or: ସଂଯୋଗ

en: Edit a connection
or: ସଂଯୋଗକୁ ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Activate a connection
or: ସଂଯୋଗକୁ ସକ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ

en: new hostname
or: ନୂଆ ହୋଷ୍ଟନାମ

en: Set system hostname
or: ଗୋଟିଏ ତନ୍ତ୍ର ହୋଷ୍ଟନାମ ସେଟ କରନ୍ତୁ

en: Please select an option
or: ଦୟାକରି ଗୋଟିଏ ବିକଳ୍ପ ବାଛନ୍ତୁ

en: Usage
or: ବ୍ୟବହାର ବିଧି

en: Could not parse arguments
or: ସ୍ୱତନ୍ତ୍ରଚରକୁ ବିଶ୍ଳେଷଣ କରିପାରିଲା ନାହିଁ
