NetworkManager - en to lt translation catalogue (481 entries)

en: Enable or disable system networking
lt: Įjungti arba išjungti sistemos prieigą prie tinklo

en: System policy prevents enabling or disabling system networking
lt: Sistemos politika neleidžia įjungti arba išjungti sistemos prieigos prie tinklo

en: Put NetworkManager to sleep or wake it up (should only be used by system power management)
lt: Užmigdyti arba pažadinti NetworkManager (tai turėtų naudoti tik sistemos energijos valdymo posistemė)

en: System policy prevents putting NetworkManager to sleep or waking it up
lt: Sistemos politika neleidžia užmigdyti arba pažadinti NetworkManager

en: Enable or disable Wi-Fi devices
lt: Įjungti arba išjungti Wi-Fi įrenginius

en: System policy prevents enabling or disabling Wi-Fi devices
lt: Sistemos politika neleidžia įjungti arba išjungti Wi-Fi įrenginių

en: Enable or disable mobile broadband devices
lt: Įjungti arba išjungti mobiliojo plačiajuosčio ryšio įrenginius

en: System policy prevents enabling or disabling mobile broadband devices
lt: Sistemos politika neleidžia įjungti arba išjungti mobiliojo plačiajuosčio ryšio įrenginių

en: Enable or disable WiMAX mobile broadband devices
lt: Įjungti arba išjungti WiMAX mobiliojo plačiajuosčio ryšio įrenginius

en: System policy prevents enabling or disabling WiMAX mobile broadband devices
lt: Sistemos politika neleidžia įjungti arba išjungti WiMAX mobiliojo plačiajuosčio ryšio įrenginių

en: Allow control of network connections
lt: Leisti valdyti tinklo ryšius

en: System policy prevents control of network connections
lt: Sistemos politika neleidžia valdyti tinklo ryšių

en: Connection sharing via a protected Wi-Fi network
lt: Dalijimasis ryšiu naudojant apsaugotą Wi-Fi tinklą

en: System policy prevents sharing connections via a protected Wi-Fi network
lt: Sistemos politika nelaidžia dalytis ryšiais naudojant apsaugotą Wi-Fi tinklą

en: Connection sharing via an open Wi-Fi network
lt: Dalijimasis ryšiu naudojant atvirą Wi-Fi tinklą

en: System policy prevents sharing connections via an open Wi-Fi network
lt: Sistemos politika neleidžia dalytis ryšiais naudojant atvirą Wi-Fi tinklą

en: Modify personal network connections
lt: Keisti asmeninius tinklo ryšius

en: System policy prevents modification of personal network settings
lt: Sistemos politika neleidžia keisti asmeninių tinklų nustatymų

en: Modify network connections for all users
lt: Keisti visų naudotojų tinklo ryšius

en: System policy prevents modification of network settings for all users
lt: Sistemos politika neleidžia keisti tinklo nustatymų, skirtų visiems naudotojams

en: Modify persistent system hostname
lt: Keisti pastovų sistemos vardą

en: System policy prevents modification of the persistent system hostname
lt: Sistemos politika neleidžia keisti įsiminto sistemos vardo

en: ADSL connection
lt: ADSL ryšys

en: Wired connection %d
lt: Laidinis ryšys %d

en: VLAN connection
lt: VLAN ryšys

en: VXLAN connection
lt: VXLAN ryšys

en: # Created by NetworkManager
lt: # Sukurta NetworkManager programos

en: # Merged from %s
lt: # Sulieta iš %s

en: Opening %s failed: %s
lt: Nepavyko atverti %s: %s

en: Writing to %s failed: %s
lt: Nepavyko rašymas į %s: %s

en: Closing %s failed: %s
lt: Nepavyko užverti %s: %s

en: %s.  Please use --help to see a list of valid options.
lt: %s.  Naudokite --help, galimų parinkčių sąrašui gauti.

en: Print NetworkManager version and exit
lt: Parodyti NetworkManager versiją ir išeiti

en: Don't become a daemon
lt: Netapti demonu

en: Log level: one of [%s]
lt: Žurnalo lygis: vienas iš [%s]

en: Log domains separated by ',': any combination of [%s]
lt: Žurnalo domenai, skiriami „,“: bet kuri [%s] kombinacija

en: Make all warnings fatal
lt: Paversti visus įspėjimus lemtingais

en: Specify the location of a PID file
lt: Nurodykite PID failo vietą

en: NetworkManager monitors all network connections and automatically
    chooses the best connection to use.  It also allows the user to
    specify wireless access points which wireless cards in the computer
    should associate with.
lt: NetworkManager stebi visus tinklo ryšius ir automatiškai
    pasirenka geriausią ryšį. Jis taip pat leidžia naudotojui
    nurodyti belaidžio ryšio prieigos taškus, su kuriais susieti
    jūsų kompiuterio belaidžio ryšio kortas.

en: Could not daemonize: %s [error %u]
lt: Nepavyko tapri demonu: %s [klaida %u]

en: '%s' is not valid
lt: „%s“ yra netinkama

en: Config file location
lt: Konfigūracijos failo vieta

en: Config directory location
lt: Konfigūracijos aplanko vieta

en: State file location
lt: Būsenos failo vieta

en: List of plugins separated by ','
lt: Įskiepių sąrašas skiriant „,“

en: Don't become a daemon, and log to stderr
lt: Netapti demonu ir rašyti žurnalą į stderr

en: An http(s) address for checking internet connectivity
lt: http(s) adresas interneto jungiamumui tikrinti

en: The interval between connectivity checks (in seconds)
lt: Intervalas tarp jungiamumo tikrinimų (sekundėmis)

en: The expected start of the response
lt: Tikėtina atsakymo pradžia

en: VPN connection
lt: VPN ryšys

en: Bond
lt: Susieti

en: Team
lt: Komanda

en: Bridge
lt: Susiejimas

en: Invalid device Bluetooth address.
lt: Neteisingas Bluetooth įrenginio adresas.

en: The Bluetooth addresses of the device and the connection didn't match.
lt: Bluetooth įrenginio ir ryšio adresai nesutapo.

note: TRANSLATORS: Unknown reason for a device state change (NMDeviceStateReason) TRANSLATORS: Unknown reason for a connection state change (NMActiveConnectionStateReason)
en: Unknown
lt: Nežinoma

en: setting not found
lt: nustatymas nerastas

en: property is missing
lt: trūksta savybės

en: '%s' value doesn't match '%s=%s'
lt: „%s“ vertė neatitinka „%s=%s“

en: '%s' is neither an UUID nor an interface name
lt: „%s“ nėra nei UUID, nei sąsajos pavadinimas

en: property is empty
lt: savybė yra tuščia

en: has to match '%s' property for PKCS#12
lt: PKCS#12 turi atitikti „%s“ savybę

en: property is invalid
lt: savybė netinkama

en: '%s' is not a valid value for the property
lt: „%s“ yra netinkama vertė savybei

en: '%s' option is empty
lt: „%s“ parametras yra tuščias

en: '%s' is not a valid IPv4 address for '%s' option
lt: „%s“ yra netinkamas IPv4 adresas parametrui „%s“

en: mandatory option '%s' is missing
lt: trūksta būtino parametro „%s“

en: '%s' is not a valid value for '%s'
lt: „%s“ yra netinkama „%s“ vertė

en: '%s=%s' is incompatible with '%s > 0'
lt: „%s=%s“ nesuderinama su „%s > 0“

en: '%s=%s' is not a valid configuration for '%s'
lt: „%s=%s“ yra netinkama „%s“ konfigūracija

en: '%s' option requires '%s' option to be set
lt: „%s“ parametras reikalauja nustatyti parametrą „%s“

en: value '%d' is out of range <%d-%d>
lt: vertė „%d“ yra už ribų <%d-%d>

en: is not a valid MAC address
lt: nėra tinkamas MAC adresas

en: '%s' is not a valid UUID
lt: „%s“ nėra tinkamas UUID

en: property value '%s' is empty or too long (>64)
lt: savybės vertė „%s“ yra tuščia arba per ilga (>64)

en: '%s' contains invalid char(s) (use [A-Za-z._-])
lt: „%s“ turi netinkamų simbolių (naudokite [A-Za-z._-])

en: '%s' length is invalid (should be 5 or 6 digits)
lt: „%s“ ilgis yra netinkamas (turi būti 5 arba 6 skaitmenys)

en: '%s' is not a number
lt: „%s“ nėra skaičius

en: Must specify a P_Key if specifying parent
lt: Reikia nurodyti P_Key nurodant tėvą

en: InfiniBand P_Key connection did not specify parent interface name
lt: InfiniBand P_Key ryšiui nenurodytas tėvinės sąsajos pavadinimas

en: %d. route is invalid
lt: %d. kelias yra netinkamas

en: this property is not allowed for '%s=%s'
lt: ši savybė neleidžiama „%s=%s“

en: property is not specified and neither is '%s:%s'
lt: savybė yra nenurodyta ir nėra „%s:%s“

en: SSID length is out of range <1-32> bytes
lt: SSID ilgis yra už ribū <1-32> baitai

en: '%d' is not a valid channel
lt: „%d“ yra netinkamas kanalas

en: '%d' is out of valid range <128-16384>
lt: „%d“ yra už galimų ribų <128-16384>

en: setting this property requires non-zero '%s' property
lt: šios savybės nustatymas reikalauja, kad savybė „%s“ būtų ne nulis

en: '%s' is not a valid MAC address
lt: „%s“ nėra tinkamas MAC adresas

en: flags are invalid
lt: požymiai yra netinkami

en: '%s' is not a valid duplex value
lt: „%s“ nėra tinkama dupleksinė vertė

en: '%s' security requires '%s=%s'
lt: „%s“ saugumas reikalauja „%s=%s“

en: '%s' security requires '%s' setting presence
lt: „%s“ saugumas reikalauja „%s“ nustatymo

en: '%s' can only be used with '%s=%s' (WEP)
lt: „%s“ gali būti naudojamas tik su „%s=%s“ (WEP)

en: '%s' is not a valid Wi-Fi mode
lt: „%s“ nėra tinkama Wi-Fi veiksena

en: '%s' is not a valid band
lt: „%s“ nėra tinkamos bangos

en: not a file (%s)
lt: nėra failas (%s)

en: Failed to initialize the crypto engine.
lt: Nepavyko inicijuoti šifravimo posistemės.

en: Failed to decrypt the private key: unexpected padding length.
lt: Nepavyko iššifruoti asmeninio rakto: netikėtas užpildo ilgis.

en: Failed to decrypt the private key.
lt: Nepavyko iššifruoti asmeninio rakto.

en: Error initializing certificate data: %s
lt: Klaida inicijuojant liudijimo duomenis: %s

en: Couldn't decode certificate: %s
lt: Nepavyko iškoduoti liudijimo: %s

en: Couldn't initialize PKCS#12 decoder: %s
lt: Nepavyko inicializuoti PKCS#12 dekoderio: %s

en: Couldn't decode PKCS#12 file: %s
lt: Nepavyko iškoduoti PKCS#12 failo: %s

en: Couldn't verify PKCS#12 file: %s
lt: Nepavyko patvirtinti PKCS#12 failo: %s

en: Couldn't initialize PKCS#8 decoder: %s
lt: Nepavyko inicializuoti PKCS#8 dekoderio: %s

en: Couldn't decode PKCS#8 file: %s
lt: Nepavyko iškoduoti PKCS#8 failo: %s

en: Failed to initialize the crypto engine: %d.
lt: Nepavyko inicijuoti šifravimo posistemės: %d.

en: Failed to initialize the decryption cipher slot.
lt: Nepavyko inicijuoti iššifravimo šifro lizdo.

en: Failed to set symmetric key for decryption.
lt: Nepavyko iššifravimui nustatyti simetriško rakto.

en: Failed to set IV for decryption.
lt: Nepavyko iššifravimui nustatyti IV.

en: Failed to initialize the decryption context.
lt: Nepavyko inicijuoti iššifravimo konteksto.

en: Failed to decrypt the private key: %d.
lt: Nepavyko iššifruoti asmeninio rakto: %d.

en: Failed to decrypt the private key: decrypted data too large.
lt: Nepavyko iššifruoti asmeninio rakto: iššifruoti duomenys per dideli.

en: Failed to finalize decryption of the private key: %d.
lt: Nepavyko baigti asmeninio rakto iššifravimo: %d.

en: Failed to initialize the encryption cipher slot.
lt: Nepavyko inicijuoti šifravimo šifro lizdo.

en: Failed to set symmetric key for encryption.
lt: Nepavyko šifravimui nustatyti simetriško rakto.

en: Failed to set IV for encryption.
lt: Nepavyko šifravimui nustatyti IV.

en: Failed to initialize the encryption context.
lt: Nepavyko inicijuoti šifravimo konteksto.

en: Failed to encrypt: %d.
lt: Nepavyko šifruoti: %d.

en: Unexpected amount of data after encrypting.
lt: Netikėtas duomenų kiekis po šifravimo.

en: Couldn't decode certificate: %d
lt: Nepavyko iškoduoti liudijimo: %d

en: Password must be UTF-8
lt: Slaptažodis privalo būti UTF-8

en: Couldn't initialize PKCS#12 decoder: %d
lt: Nepavyko inicializuoti PKCS#12 dekoderio: %d

en: Couldn't decode PKCS#12 file: %d
lt: Nepavyko iškoduoti PKCS#12 failo: %d

en: Couldn't verify PKCS#12 file: %d
lt: Nepavyko patvirtinti PKCS#12 failo: %d

en: Could not generate random data.
lt: Nepavyko sugeneruoti atsitiktinių duomenų.

en: PEM key file had no end tag '%s'.
lt: PEM rakto faile nėra pabaigos gairės „%s“.

en: Malformed PEM file: Proc-Type was not first tag.
lt: Netinkamai suformuotas PEM failas: Proc-Type buvo ne pirma gairė.

en: Malformed PEM file: unknown Proc-Type tag '%s'.
lt: Netinkamai suformuotas PEM failas: nežinoma Proc-Type gairė „%s“.

en: Malformed PEM file: DEK-Info was not the second tag.
lt: Netinkamai suformuotas PEM failas: DEK-Info buvo ne antra gairė.

en: Malformed PEM file: no IV found in DEK-Info tag.
lt: Netinkamai suformuotas PEM failas: DEK-Info gairėje nerasta IV.

en: Malformed PEM file: invalid format of IV in DEK-Info tag.
lt: Netinkamai suformuotas PEM failas: DEK-Info gairėje netinkamas IV formatas.

en: Malformed PEM file: unknown private key cipher '%s'.
lt: Netinkamai suformuotas PEM failas: nežinomas asmeninio rakto šifras „%s“.

en: Could not decode private key.
lt: Nepavyko iškoduoti asmeninio rakto.

en: Failed to find expected PKCS#8 start tag.
lt: Nepavyko rasti laukiamos PKCS#8 pradžios žymos.

en: Failed to find expected PKCS#8 end tag '%s'.
lt: Nepavyko rasti laukiamos PKCS#8 pabaigos žymos „%s“.

en: Failed to decode PKCS#8 private key.
lt: Nepavyko iššifruoti PKCS#8 asmeninio rakto.

en: IV must be an even number of bytes in length.
lt: IV ilgis turi būti lyginis baitų skaičius.

en: IV contains non-hexadecimal digits.
lt: IV yra ne šešioliktainių skaitmenų.

en: Unable to determine private key type.
lt: Nepavyko nustatyti asmeninio rakto tipo.

en: PEM certificate had no start tag '%s'.
lt: PEM liudijime nėra pradžios gairės „%s“.

en: PEM certificate had no end tag '%s'.
lt: PEM liudijime nėra pabaigos gairės „%s“.

en: Failed to decode certificate.
lt: Nepavyko iškoduoti liudijimo.

en: Unknown log level '%s'
lt: Nežinomas žurnalo vedimo lygis „%s“

en: Unknown log domain '%s'
lt: Nežinoma žurnalo sritis „%s“

en: '%s' is not valid; use [%s] or [%s]
lt: „%s“ yra netinkamas; naudokite [%s] arba [%s]

en: '%s' not among [%s]
lt: „%s“ nėra tarp [%s]

en: unknown
lt: nežinoma

en: unmanaged
lt: nevaldomas

en: unavailable
lt: neprieinamas

en: disconnected
lt: atjungtas

en: connecting (prepare)
lt: jungiamasi (ruošiama)

en: connecting (configuring)
lt: jungiamasi (konfigūruojama)

en: connecting (need authentication)
lt: jungiamasi (reikia nustatyti tapatybę)

en: connecting (getting IP configuration)
lt: jungiamasi (gaunama IP konfigūracija)

en: connecting (checking IP connectivity)
lt: jungiamasi (tikrinamas IP jungiamumas)

en: connecting (starting secondary connections)
lt: jungiamasi (paleidžiami antriniai prisijungimai)

en: connected
lt: prisijungta

en: deactivating
lt: deaktyvuojama

en: connection failed
lt: prisijungti nepavyko

en: yes
lt: taip

en: no
lt: ne

en: No reason given
lt: Nenurodyta priežastis

note: We should not really come here
en: Unknown error
lt: Nežinoma klaida

en: Device is now managed
lt: Įrenginys dabar yra valdomas

en: Device is now unmanaged
lt: Įrenginys dabar yra nevaldomas

en: The device could not be readied for configuration
lt: Nepavyko paruošti įrenginio konfigūravimui

en: IP configuration could not be reserved (no available address, timeout, etc.)
lt: Nepavyko rezervuoti IP konfigūracijos (nėra prieinamo adreso, baigėsi skirtas laikas ir kt.)

en: The IP configuration is no longer valid
lt: IP konfigūracija nebeteisinga

en: Secrets were required, but not provided
lt: Reikalingos bet nepateiktos paslaptys

en: 802.1X supplicant disconnected
lt: 802.1X prašytojas atjungtas

en: 802.1X supplicant configuration failed
lt: 802.1X prašytojo konfigūracija nepavyko

en: 802.1X supplicant failed
lt: 802.1X prašytojas dingo

en: 802.1X supplicant took too long to authenticate
lt: 802.1X prašytojui per ilgai užtruko patvirtinti tapatybę

en: PPP service failed to start
lt: nepavyko paleisti PPP tarnybos

en: PPP service disconnected
lt: PPP tarnyba atjungta

en: PPP failed
lt: PPP patyrė nesėkmę

en: DHCP client failed to start
lt: nepavyko paleisti DHCP kliento

en: DHCP client error
lt: DHCP kliento klaida

en: DHCP client failed
lt: DHCP klientas patyrė nesėkmę

en: Shared connection service failed to start
lt: Bendro ryšio tarnybos nepavyko paleisti

en: Shared connection service failed
lt: Nepavyko bendro ryšio tarnybos paleidimas

en: AutoIP service failed to start
lt: AutoIP tarnybos nepavyko paleisti

en: AutoIP service error
lt: AutoIP tarnybos klaida

en: AutoIP service failed
lt: Nepavyko AutoIP tarnybos paleidimas

en: The line is busy
lt: Linija užimta

en: No dial tone
lt: Nėra skambinimo tono

en: No carrier could be established
lt: Nepavyko nustatyti pernešėjo

en: The dialing request timed out
lt: Skambinimo užklausos laikas baigėsi

en: The dialing attempt failed
lt: Mėginimas skambinti nepavyko

en: Modem initialization failed
lt: Nepavyko inicializuoti modemo

en: Failed to select the specified APN
lt: Nepavyko pasirinkti nurodyto APN

en: Not searching for networks
lt: Neieškoma tinklų

en: Network registration denied
lt: Tinklo registracija draudžiama

en: Network registration timed out
lt: Baigėsi tinklo registracijos laikas

en: Failed to register with the requested network
lt: Nepavyko registruoti su prašomu tinklu

en: PIN check failed
lt: Nepavyko patikrinti PIN

en: Necessary firmware for the device may be missing
lt: Trūksta įrenginiui reikalingos aparatinės programinės įrangos

en: The device was removed
lt: Įrenginys buvo pašalintas

en: NetworkManager went to sleep
lt: NetworkManager užmigo

en: The device's active connection disappeared
lt: Įrenginio aktyvus ryšys dingo

en: Device disconnected by user or client
lt: Įrenginys atjungtas naudotojo arba kliento

en: Carrier/link changed
lt: Pernešėjas/saitas pasikeitė

en: The device's existing connection was assumed
lt: Įrenginio esamas ryšys buvo priimtas

en: The supplicant is now available
lt: Prašytojas dabar yra prieinamas

en: The modem could not be found
lt: Nepavyko rasti modemo

en: The Bluetooth connection failed or timed out
lt: Bluetooth ryšys nepavyko arba baigėsi laikas

en: GSM Modem's SIM card not inserted
lt: GSM modemo SIM kortelė neįdėta

en: GSM Modem's SIM PIN required
lt: Reikalingas GSM modemo SIM kortelės PIN

en: GSM Modem's SIM PUK required
lt: Reikalingas GSM modemo SIM kortelės PUK

en: GSM Modem's SIM wrong
lt: Neteisinga GSM modemo SIM

en: InfiniBand device does not support connected mode
lt: InfiniBand įrenginys nepalaiko ryšio veiksenos

en: A dependency of the connection failed
lt: Ryšio priklausomybė nepavyko

en: A problem with the RFC 2684 Ethernet over ADSL bridge
lt: Problema su RFC 2684 laidiniu per ADSL tiklų tiltą

en: ModemManager is unavailable
lt: Nėra ModemManager

en: The Wi-Fi network could not be found
lt: Nepavyko rasti Wi-Fi tinklo

en: A secondary connection of the base connection failed
lt: Bazinio ryšio antraeilis ryšys nepavyko

en: Modem now ready and available
lt: Modemas dabar yra pasiruošęs ir prieinamas

en: Username
lt: Naudotojo vardas

en: Service
lt: Tarnyba

en: Gateway
lt: Tinklų sietuvas

en: Cookie
lt: Slapukas

en: field '%s' has to be alone
lt: laukas „%s“ turi būti vienintelis

en: auto
lt: automatinis

en: '%s' is not a valid Ethernet MAC
lt: „%s“ nėra tinkamas laidinio tinklo MAC

en: %d (unknown)
lt: %d (nežinoma)

en: 0 (NONE)
lt: 0 (JOKS)

en: REORDER_HEADERS,
lt: PERRIKIUOTI_ANTRAŠTES,

en: LOOSE_BINDING,
lt: PRARASTI_SUSIEJIMĄ,

en: 0 (none)
lt: 0 (nėra)

en: not saved,
lt: neįrašyta,

en: not required,
lt: nebūtina,

en: '%s' is not valid; use <option>=<value>
lt: „%s“ yra netinkama; naudokite <parametras>=<vertė>

en: '%s' is not a valid number (or out of range)
lt: „%s“ yra netinkamas numeris (arba už ribų)

en: '%s' is not a valid hex character
lt: „%s“ nėra tinkamas šešioliktainis simbolis

en: Enter a list of bonding options formatted as:
      option = <value>, option = <value>,... 
    Valid options are: %s
    'mode' can be provided as a name or a number:
    balance-rr    = 0
    active-backup = 1
    balance-xor   = 2
    broadcast     = 3
    802.3ad       = 4
    balance-tlb   = 5
    balance-alb   = 6
    
    Example: mode=2,miimon=120
lt: Įveskite susiejamų parametrų sąrašą, suformatuotą taip:
      options = <vertė>, parametras = <vertė>,..
    Galimi parametrai yra: %s
    „mode“ gali būti pateiktas kaip pavadinimas arba skaičius:
    balance-rr    = 0
    active-backup = 1
    balance-xor   = 2
    broadcast     = 3
    802.3ad       = 4
    balance-tlb   = 5
    balance-alb   = 6
    
    Pavyzdys: mode=2,miimon=120

en: '%s' is not a valid IBoIP P_Key
lt: „%s“ nėra tinkamas IBoIP P_Key

en: default
lt: numatyta

en: '%s' is not a valid channel; use <1-13>
lt: „%s“ yra netinkamas kanalas; naudokite <1-13>

en: invalid priority map '%s'
lt: netinkamas prioritetų susiejimas „%s“

en: '%s' is not a valid channel
lt: „%s“ nėra tinkamas kanalas

en: '%ld' is not a valid channel
lt: „%ld“ nėra tinkamas kanalas

en: on
lt: įjungta

en: off
lt: išjungta

en: Enter bytes as a list of hexadecimal values.
    Two formats are accepted:
    (a) a string of hexadecimal digits, where each two digits represent one byte
    (b) space-separated list of bytes written as hexadecimal digits (with optional 0x/0X prefix, and optional leading 0).
    
    Examples: ab0455a6ea3a74C2
              ab 4 55 0xa6 ea 3a 74 C2
lt: Įveskite baitus kaip šešioliktainių verčių sąrašą.
    Galimi du formatai:
    (a) šešioliktainių skaitmenų eilutė, kurie kiekviena skaitmenų pora reiškia vieną baitą
    (b) tarpais skiriamas baitų sąrašas, parašytas kaip šešioliktianiai skaitmenys (su nebūtinais 0x/0X priešdėliu bei 0 pabaigoje).
    
    Pavyzdžiai: ab0455a6ea3a74C2
                ab 4 55 0xa6 ea 3a 74 C2

en: Bluetooth device address
lt: Bluetooth įrenginio adresas

en: Enter a list of IPv4 addresses of DNS servers.
    
    Example: 8.8.8.8, 8.8.4.4
lt: Įveskite DNS serverių IPv4 adresų sąrašą.
    
    Pavyzdys: 8.8.8.8, 8.8.4.4

en: IPv4 address (IP[/plen]) [none]
lt: IPv4 adresas (IP[/plen]) [nėra]

en: IPv4 gateway [none]
lt: IPv4 tinklų sietuvas [nėra]

en: IPv6 address (IP[/plen]) [none]
lt: IPv6 adresas (IP[/plen]) [nėra]

en: PPPoE username
lt: PPPoE naudotojo vardas

en: User ID [none]
lt: Naudotojo ID [nėra]

en: Group ID [none]
lt: Grupės ID [nėra]

en: Local address [none]
lt: Vietinis adresas [nėra]

en: WiMAX NSP name
lt: WiMAX NSP pavadinimas

en: bluetooth connection
lt: bluetooth ryšys

en: IPv4 protocol
lt: IPv4 protokolas

en: IPv6 protocol
lt: IPv6 protokolas

en: MACsec connection
lt: MACsec ryšys

en: macvlan connection
lt: macvlan ryšys

en: Proxy
lt: Įgaliotasis serveris

en: Tun device
lt: Tun įrenginys

en: OK
lt: Gerai

en: Connecting
lt: Jungiamasi

en: Don't print anything
lt: Nespausdinti nieko

en: Waits for NetworkManager to finish activating startup network connections.
lt: Laukia, kol NetworkManager baigs aktyvuoti pradinius tinklo ryšius.

en: Invalid option.  Please use --help to see a list of valid options.
lt: Netinkama parinktis.  Galimų parinkčių sąrašą galite pamatyti naudodami parametrą --help.

en: Usage: nmcli agent { COMMAND | help }
    
    COMMAND := { secret | polkit | all }
lt: Naudojimas: nmcli agent { COMMAND | help }
    
    COMMAND := { secret | polkit | all }

en: GROUP
lt: GRUPĖ

en: Error: openconnect failed: %s
lt: Klaida: openconnect nepavyko: %s

en: Error: openconnect failed with status %d
lt: Klaida: openconnect nepavyko su būsena %d

en: Error: openconnect failed with signal %d
lt: Klaida: openconnect nepavyko su signalu %d

en: Error: NetworkManager is not running.
lt: Klaida: NetworkManager neveikia.

en: none
lt: jokia

note: define some prompts for connection editor
en: Setting name?
lt: Nustatomas pavadinimas?

en: Property name?
lt: Savybės pavadinimas?

en: Enter connection type:
lt: Įveskite ryšio tipą:

en: activating
lt: aktyvuojama

en: activated
lt: aktyvuota

en: deactivated
lt: išjungtas

en: VPN connecting (prepare)
lt: VPN jungiamasi (ruošiama)

en: VPN connecting (need authentication)
lt: VPN jungiamasi (reikia nustatyti tapatybę)

en: VPN connecting
lt: VPN jungiamasi

en: VPN connecting (getting IP configuration)
lt: VPN jungiamasi (gaunama IP konfigūracija)

en: VPN connected
lt: VPN prisijungta

en: VPN connection failed
lt: VPN prisijungti nepavyko

en: VPN disconnected
lt: VPN atsijungta

en: never
lt: niekada

en: Connection profile details
lt: Išsamesnė ryšio profilio informacija

en: Error: 'connection show': %s
lt: Klaida: „connection show“: %s

en: unknown connection '%s'
lt: nežinomas ryšys "%s"

en: '--order' argument is missing
lt: trūksta argumento "--order"

en: NetworkManager active profiles
lt: NetworkManager aktyvūs profiliai

en: NetworkManager connection profiles
lt: NetworkManager ryšio profiliai

en: Error: %s argument is missing.
lt: Klaida: trūksta argumento %s.

en: Error: %s - no such connection profile.
lt: Klaida: %s - tokio ryšio profilio nėra.

en: Error: %s.
lt: Klaida: %s

en: no active connection on device '%s'
lt: nėra aktyvaus ryšio įrenginyje „%s“

en: no active connection or device
lt: nėra aktyvaus ryšio įrenginyje

en: device '%s' not compatible with connection '%s'
lt: įrenginys „%s“ nesuderinamas su ryšiu „%s“

en: no device found for connection '%s'
lt: nerastas įrenginys ryšiui „%s“

en: Connection successfully activated (D-Bus active path: %s)
lt: Ryšys sėkmingai aktyvuotas (D-Bus aktyvus kelias: %s)

en: Error: Connection activation failed: %s
lt: Klaida: nepavyko aktyvuoti ryšio: %s

en: unknown device '%s'.
lt: nežinomas įrenginys "%s".

en: Error: invalid extra argument '%s'.
lt: Klaida: netinkamas papildomas argumentas „%s“.

en: preparing
lt: ruošiama

en: Connection '%s' (%s) successfully deleted.
lt: Ryšys "%s" (%s) sėkmingai ištrintas.

en: Error: No connection specified.
lt: Klaida: nenurodytas ryšys.

en: Error: '%s' is not an active connection.
lt: Klaida: "%s" nėra aktyvus ryšys.

en: Error: not all active connections found.
lt: Klaida: rasti ne visi aktyvūs ryšiai.

en: Error: invalid property '%s': %s.
lt: Klaida: netinkama savybė „%s“: %s.

en: Error: invalid connection type; %s.
lt: Klaida: netinkamas ryšio tipas; %s.

en: Error: <setting>.<property> argument is missing.
lt: Klaida: trūksta <nustatymo>.<savybės> argumento.

en: Error: invalid or not allowed setting '%s': %s.
lt: Klaida: netinkamas arba neleidžiamas nustatymas „%s“: %s.

en: Error: invalid <setting>.<property> '%s'.
lt: Klaida: netinkamas <nustatymas>.<savybė> „%s“.

note: We print here human readable text, but as scripts might parse this output * (with LANG=C), this is important to not change in the future. At least * not unless called with a new command line flag, that requests a different output. * * That means, be very careful if you change this message, it might 
en: Connection '%s' (%s) successfully added.
lt: Ryšys „%s“ (%s) sėkmingai pridėtas.

en: Error: value for '%s' argument is required.
lt: Klaida: „%s“ argumentui būtina vertė.

en: ['%s' setting values]
lt: [„%s“ nustatomos vertės]

en: describe [<setting>.<prop>]  :: describe property
    
    Shows property description. You can consult nm-settings(5) manual page to see all NM settings and properties.
lt: describe [<nustatymas>.<savybė>]  :: apibūdinti savybę
    
    Parodo savybės aprašymą. Visus NM nustatymus ir savybes rasite nm-settings(5) vadove.

en: print [all]  :: print setting or connection values
    
    Shows current property or the whole connection.
    
    Example: nmcli ipv4> print all
lt: print [all]  :: atspausdinti nustatymo ar ryšio vertes
    
    Parodo dabartinę savybę ar visą ryšį.
    
    Pavyzdys: nmcli ipv4> print all

en: back  :: go to upper menu level
lt: back  :: pereiti į aukštesnį meniu lygmenį

en: help/? [<command>]  :: help for the nmcli commands
lt: help/? [<komanda>]  :: nmcli komandų pagalba

en: quit  :: exit nmcli
    
    This command exits nmcli. When the connection being edited is not saved, the user is asked to confirm the action.
lt: quit  :: išeiti iš nmcli
    
    Ši komanda išeina iš nmcli. Kai redaguojamas ryšys nėra įrašytas, naudotojo prašoma patvirtinti veiksmą.

en: Unknown command: '%s'
lt: Nežinoma komanda: „%s“

note: TRANSLATORS: do not translate command names and keywords before :: *              However, you should translate terms enclosed in <>.
en: ---[ Property menu ]---
    set      [<value>]               :: set new value
    add      [<value>]               :: add new option to the property
    change                           :: change current value
    remove   [<index> | <option>]    :: delete the value
    describe                         :: describe property
    print    [setting | connection]  :: print property (setting/connection) value(s)
    back                             :: go to upper level
    help/?   [<command>]             :: print this help or command description
    quit                             :: exit nmcli
lt: ---[ Savybių meniu ]---
    set      [<vertė>]               :: nustatyti naują vertę
    add      [<vertė>]               :: pridėti naują parametrą ar savybę
    change                           :: keisti dabartinę vertę
    remove   [<indeksas> | <param>]  :: ištrinti vertę
    describe                         :: apibūdinti savybę
    print    [nustatymas | ryšys]    :: atspausdinti savybės (nustatymo/ryšio) vertę(es)
    back                             :: pereiti į aukštesnį lygį
    help/?   [<komanda>]             :: atspausdinti šią pagalbą arba komandos aprašymą
    quit                             :: išeiti iš nmcli

en: set [<value>]  :: set new value
    
    This command sets provided <value> to this property
lt: set [<vertė>]  :: nustatyti naują vertę
    
    Ši komanda šiai savybei nustato pateiktą <vertę>

en: change  :: change current value
    
    Displays current value and allows editing it.
lt: change  :: pakeisti dabartinę vertę
    
    Parodo dabartinę vertę ir leidžia ją redaguoti.

en: describe  :: describe property
    
    Shows property description. You can consult nm-settings(5) manual page to see all NM settings and properties.
lt: describe  :: apibūdinti savybę
    
    Parodo savybės aprašymą. Visus NM nustatymus ir savybes rasite nm-settings(5) žinyne.

en: print [property|setting|connection]  :: print property (setting, connection) value(s)
    
    Shows property value. Providing an argument you can also display values for the whole setting or connection.
lt: print [savybė|nustatymas|ryšys]  :: atspausdinti savybės (nustatymo, ryšio) vertę(es)
    
    Parodo savybės vertę. Pateikę argumentą taip pat galite pamatyti viso nustatymo ar ryšio vertes.

en: help/? [<command>]  :: help for nmcli commands
lt: help/? [<komanda>]  :: nmcli komandų pagalba

en: Allowed values for '%s' property: %s
lt: Galimos vertės „%s“ savybei: %s

en: Enter '%s' value:
lt: Įveskite „%s“ vertę:

en: Error: failed to set '%s' property: %s
lt: Klaida: nepavyko nustatyti „%s“ savybės: %s

en: Edit '%s' value:
lt: Klaida „%s“ vertė:

en: Error: %s
lt: Klaida: %s

en: Unknown command argument: '%s'
lt: Nežinomas komandos argumentas: „%s“

en: Available settings: %s
lt: Galimi nustatymai: %s

en: Error: invalid setting name; %s
lt: Klaida: netinkamas nustatymo pavadinimas; %s

en: Available properties: %s
lt: Galimos savybės: %s

en: Error: property %s
lt: Klaida: savybė %s

en: You may edit the following settings: %s
lt: Galite keisti šiuos nustatymus: %s

en: Error: no setting selected; valid are [%s]
lt: Klaida: nepasirinktas nustatymas; galimi yra [%s]

en: use 'goto <setting>' first, or 'set <setting>.<property>'
lt: pirmiausia naudokite „goto <nustatymas>“ arba „set <nustatymas>.<savybė>“

en: Error: invalid setting argument '%s'; valid are [%s]
lt: Klaida: netinkamas nustatymo argumentas „%s“; tinkami yra [%s]

en: Error: missing setting for '%s' property
lt: Klaida: trūksta nustatymo savybei „%s“

en: Error: invalid property: %s
lt: Klaida: netinkama savybė: %s

en: Error: unknown setting '%s'
lt: Klaida: nežinomas nustatymas „%s“

en: You may edit the following properties: %s
lt: Galite keisti šias savybes: %s

en: use 'goto <setting>' first, or 'describe <setting>.<property>'
lt: pirmiausia naudokite „goto <nustatymas>“ arba „descrive <nustatymas>.<savybė>“

en: Error: invalid property: %s, neither a valid setting name.
lt: Klaida: netinkama savybė: %s, nei teisingas nustatymo pavadinimas.

en: Error: unknown setting: '%s'
lt: Klaida: nežinomas nustatymas: %s

en: Error: invalid property: %s%s
lt: Klaida: neteisinga savybė: %s%s

en: Verify setting '%s': %s
lt: Patikrinti nustatymą „%s“: %s

en: Verify connection: %s
lt: Patikrinti ryšį: %s

en: The error cannot be fixed automatically.
lt: Klaida negali būti ištaisyta automatiškai.

en: Error: invalid argument '%s'
lt: Klaida: neteisingas argumentas "%s"

en: Error: Failed to save '%s' (%s) connection: %s
lt: Klaida: Nepavyko įrašyti "%s" (%s) ryšio: %s

en: Connection '%s' (%s) successfully saved.
lt: Ryšys „%s“ (%s) sėkmingai įrašytas.

en: Connection '%s' (%s) successfully updated.
lt: Ryšys "%s" (%s) sėkmingai atnaujintas.

en: Error: connection verification failed: %s
lt: Klaida: ryšio patikrinimas nesėkmingas: %s

en: (unknown error)
lt: (nežinoma klaida)

en: Error: status-line: %s
lt: Klaida: status-line: %s

en: Error: save-confirmation: %s
lt: Klaida: save-confirmation: %s

en: Current nmcli configuration:
lt: Dabartinė nmcli konfigūracija:

en: Invalid configuration option '%s'; allowed [%s]
lt: Netinkamas konfigūracijos parametras „%s“; leidžiami [%s]

en: Error: Unknown connection '%s'.
lt: Klaida: nežinomas ryšys „%s“.

en: Warning: editing existing connection '%s'; 'type' argument is ignored
lt: Įspėjimas: keičiamas esamas ryšys „%s“; „type“ argumento nepaisoma

en: Warning: editing existing connection '%s'; 'con-name' argument is ignored
lt: Įspėjimas: keičiamas esamas ryšys „%s“; „con-name“ argumento nepaisoma

en: Valid connection types: %s
lt: Galimi ryšio tipai: %s

en: Error: invalid connection type; %s
lt: Klaida: nežinomas ryšio tipas; %s

en: ===| nmcli interactive connection editor |===
lt: ===| nmcli interaktyvus ryšių redaktorius |===

en: Editing existing '%s' connection: '%s'
lt: Keičiamas esamas „%s“ ryšys: „%s“

en: Adding a new '%s' connection
lt: Pridedamas naujas „%s“ ryšys

note: TRANSLATORS: do not translate 'help', leave it as it is
en: Type 'help' or '?' for available commands.
lt: Galimoms komandoms gauti rašykite „help“ arba „?“.

en: Connection '%s' (%s) successfully modified.
lt: Ryšys „%s“ (%s) sėkmingai pakeistas.

en: New connection name:
lt: Naujas ryšio pavadinimas:

en: Error: unknown extra argument: '%s'.
lt: Klaida: nežinomas papildomas argumentas: "%s".

en: Error: %s.
lt: Klaida: %s.

en: Error: cannot delete unknown connection(s): %s.
lt: Klaida: negalima ištrinti nežinomo ryšio(-ių): %s.

en: Error: failed to reload connections: %s.
lt: Klaida: nepavyko iš naujo įkelti ryšius: %s.

en: Error: failed to load connection: %s.
lt: Klaida: nepavyko įkelti ryšio: %s.

en: Could not load file '%s'
lt: Nepavyko įkelti failą "%s"

en: Error: No arguments provided.
lt: Klaida: nepateikta argumentų.

en: Error: 'type' argument is required.
lt: Klaida: būtinas argumentas „type“.

en: Error: failed to import '%s': %s.
lt: Klaida: nepavyko importuoti "%s": %s.

en: Output file name:
lt: Išvesties failo pavadinimas:

en: Error: the connection is not VPN.
lt: Klaida: ryšys nėra VPN.

en: Error: failed to create temporary file %s.
lt: Klaida: nepavyko sukurti laikinojo failo %s.

en: Error: failed to export '%s': %s.
lt: Klaida: nepavyko eksportuoti "%s": %s.

en: Error: failed to read temporary file '%s': %s.
lt: Klaida: nepavyko perskaityti laikinojo failo "%s": %s.

note: define some prompts
en: Interface:
lt: Sąsaja:

en: Interface(s):
lt: Sąsaja(-os):

en: (none)
lt: (jokios)

en: Error: No interface specified.
lt: Klaida: nenurodyta sąsaja.

en: Error: Device '%s' not found.
lt: Klaida: Įrenginys "%s" nerastas.

en: Device '%s' not found
lt: Įrenginys "%s" nerastas

en: N/A
lt: Neprieinama

en: Device details
lt: Įrenginio informacija

en: Error: 'device show': %s
lt: Klaida: „device show“: %s

en: Status of devices
lt: Įrenginių būsena

en: Error: 'device status': %s
lt: Klaida: „device status“: %s

en: Error: Timeout %d sec expired.
lt: Klaida: baigėsi %d sek. laikas.

en: Error: extra argument not allowed: '%s'.
lt: Klaida: papildomas argumentas neleidžiamas: „%s“.

en: Error: '%s' argument is missing.
lt: Klaida: trūksta argumento „%s“.

en: Error: 'autoconnect': %s.
lt: Klaida: „autoconnect“: %s.

en: Wi-Fi scan list
lt: Wi-Fi skenavimo sąrašas

en: Error: Access point with bssid '%s' not found.
lt: Klaida: prieigos taškas su bssid „%s“ nerastas

en: Error: 'device wifi': %s
lt: Klaida: „device wifi“: %s

en: Error: Device '%s' not found.
lt: Klaida: nerastas įrenginys „%s“.

en: Error: Device '%s' is not a Wi-Fi device.
lt: Klaida: „%s“ nėra Wi-Fi įrenginys.

en: SSID or BSSID:
lt: SSID arba BSSID:

en: Error: SSID or BSSID are missing.
lt: Klaida: trūksta SSID arba BSSID.

en: Error: bssid argument value '%s' is not a valid BSSID.
lt: Klaida: bssid argumento reikšmė „%s“ nėra tinkamas BSSID.

en: Error: wep-key-type argument value '%s' is invalid, use 'key' or 'phrase'.
lt: Klaida: wep-key-type argumento vertė „%s“ netinkama, naudokite „key“ arba „phrase“.

en: Error: %s: %s.
lt: Klaida: %s: %s.

en: Error: BSSID to connect to (%s) differs from bssid argument (%s).
lt: Klaida: BSSID prisijungimui (%s) skiriasi nuo bssid argumento (%s).

en: Error: Parameter '%s' is neither SSID nor BSSID.
lt: Klaida: parametras „%s“ nėra nei SSID, nei BSSID.

en: Error: No Wi-Fi device found.
lt: Klaida: nerastas Wi-Fi įrenginys.

en: Error: No network with SSID '%s' found.
lt: Klaida: nerastas tinklas su SSID „%s“.

en: Error: No access point with BSSID '%s' found.
lt: Klaida: nerastas prieigos taškas su BSSID „%s“.

en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: asleep
lt: miegantis

en: connecting
lt: jungiamasi

en: connected (local only)
lt: prisijungta (vietinis)

en: connected (site only)
lt: prisijungta (tik puslapyje)

en: disconnecting
lt: atsijungiama

en: running
lt: veikia

en: enabled
lt: įjungta

en: disabled
lt: išjungta

en: NetworkManager status
lt: NetworkManager būsena

en: NetworkManager permissions
lt: NetworkManager leidimai

en: Error: 'general permissions': %s
lt: Klaida: „general permissions“: %s

en: NetworkManager logging
lt: NetworkManager žurnalai

en: Error: 'general logging': %s
lt: Klaida: „general logging“: %s

en: Error: invalid '%s' argument: '%s' (use on/off).
lt: Klaida: netinkamas „%s“ argumentas: „%s“ (naudokite on/off).

en: Error: 'networking' command '%s' is not valid.
lt: Klaida: netinkama „networking“ komanda „%s“.

en: Networking
lt: Tinklai

note: no argument, show all radio switches
en: Radio switches
lt: Radijo jungikliai

note: no argument, show current Wi-Fi state
en: Wi-Fi radio switch
lt: Wi-Fi radijo jungiklis

note: no argument, show current WWAN (mobile broadband) state
en: WWAN radio switch
lt: WWAN radijo jungiklis

en: NetworkManager has started
lt: NetworkManager paleista

en: NetworkManager has stopped
lt: NetworkManager sustabdyta

en: Networkmanager is now in the '%s' state
lt: Networkmanager dabar yra '%s' būsenoje

en: Error: missing argument for '%s' option.
lt: Klaida: trūksta argumento parinkčiai „%s“.

en: Error: Option '--terse' is specified the second time.
lt: Klaida: parinktis „--terse“ nurodyta antrą kartą.

en: Error: Option '--terse' is mutually exclusive with '--pretty'.
lt: Klaida: parinktis „--terse“ yra tarpusavyje nesuderinama su „--pretty“.

en: Error: Option '--pretty' is specified the second time.
lt: Klaida: parinktis „--pretty“ nurodyta antrą kartą.

en: Error: Option '--pretty' is mutually exclusive with '--terse'.
lt: Klaida: parinktis „--pretty“ yra tarpusavyje nesuderinama su „--terse“.

en: Error: '%s' is not valid argument for '%s' option.
lt: Klaida: „%s“ yra netinkamas argumentas parinkčiai „%s“.

en: nmcli tool, version %s
lt: nmcli įrankis, versija %s

en: Error: Option '%s' is unknown, try 'nmcli -help'.
lt: Klaida: nežinoma parinktis „%s“, bandykite „nmcli -help“.

en: Success
lt: Pavyko

en: Do you also want to set '%s' to '%s'? [yes]:
lt: Ar norite taip pat nustatyti „%s“ į „%s“? [yes]:

en: Do you also want to clear '%s'? [yes]:
lt: Ar norite taip pat išvalyti „%s“? [yes]:

en: don't know how to get the property value
lt: nežinoma, kaip gauti savybės vertę

en: the property can't be changed
lt: savybės negalima keisti

en: [NM property description]
lt: [NM savybės aprašymas]

en: [nmcli specific description]
lt: [nmcli specifinis aprašymas]

en: Error: Argument '%s' was expected, but '%s' provided.
lt: Klaida: tikėtasi argumento „%s“, bet pateiktas „%s“.

en: Error: Unexpected argument '%s'
lt: Klaida: netikėtas argumentas „%s“

en: (unknown)
lt: (nežinoma)

en: InfiniBand connection %d
lt: InfiniBand ryšys %d

en: Bond connection %d
lt: Susieti ryšį %d

en: Bridge connection %d
lt: Susieti ryšį %d

en: Team connection %d
lt: Komandinis ryšys %d

en: VLAN connection %d
lt: VLAN ryšys %d

en: VPN connection %d
lt: VPN ryšys %d

en: Add
lt: Pridėti

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Hide
lt: Slėpti

en: Show
lt: Rodyti

en: Ethernet device
lt: Laidinio tinklo įrenginys

en: Device
lt: Įrenginys

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Mode
lt: Veiksena

en: Addresses
lt: Adresai

en: DNS servers
lt: DNS serveriai

[ctx: Wi-Fi security]
en: None
lt: Nėra

en: Ask for this password every time
lt: Kas kartą klausti šio slaptažodžio

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Remove
lt: Šalinti
