NetworkManager - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: none
lv: neviens

en: WEP 128-bit Passphrase
lv: WEP 128-bit Parole

en: Open System
lv: Atvērt sistēmu

en: Shared Key
lv: Koplietošanas atslēga

en: Show password
lv: Rādīt paroli
