NetworkManager - en to nb translation catalogue (9 entries)

en: # Created by NetworkManager
nb: # Laget av NetworkManager

en: # Merged from %s
nb: # Flettet fra %s

en: Failed to initialize the crypto engine.
nb: Klarte ikke å initiere kryptomotor.

en: Couldn't decode certificate: %s
nb: Kunne ikke dekode sertifikat: %s

en: Couldn't decode certificate: %d
nb: Kunne ikke dekode sertifikat: %d

en: PEM key file had no end tag '%s'.
nb: PEM-nøkkelfil hadde ikke avsluttende tagg «%s».

en: Malformed PEM file: Proc-Type was not first tag.
nb: Feilutformet PEM-fil: Proc-Type var ikke første tagg.

en: Could not decode private key.
nb: Kunne ikke dekode privat nøkkel.

en: Failed to decode certificate.
nb: Klarte ikke å dekode sertifikat.
