NetworkManager - en to nl translation catalogue (562 entries)

en: Enable or disable system networking
nl: Systeem-networking in of uitschakelen

en: System policy prevents enabling or disabling system networking
nl: Systeeminstellingen verbieden het in- of uitschakelen van systeem-networking

en: Put NetworkManager to sleep or wake it up (should only be used by system power management)
nl: Zet NetworkManager in slaapstand of hervat het (zou alleen door energiebeheer van het systeem gebruikt moeten worden)

en: System policy prevents putting NetworkManager to sleep or waking it up
nl: Systeeminstellingen verbieden het in slaapstand zetten of hervatten van NetworkManager

en: Enable or disable mobile broadband devices
nl: Mobiele breedbandapparaten in- of uitschakelen

en: System policy prevents enabling or disabling mobile broadband devices
nl: Systeeminstellingen verbieden het in- of uitschakelen van mobiele breedbandapparaten

en: Allow control of network connections
nl: Sta beheer van netwerkverbindingen toe

en: System policy prevents control of network connections
nl: Systeeminstellingen verbieden het beheer van netwerkverbindingen

en: Modify persistent system hostname
nl: Permanente systeemhostnaam aanpassen

en: System policy prevents modification of the persistent system hostname
nl: Systeembeleid verhindert het wijzigen van de permanente systeemhostnaam

en: ADSL connection
nl: ADSL-verbinding

en: %s Network
nl: %s-netwerk

en: PAN connection
nl: PAN-verbinding

en: GSM connection
nl: GSM-verbinding

en: CDMA connection
nl: CDMA-verbinding

en: 6LOWPAN connection
nl: 6LOWPAN-verbinding

en: Bridge connection
nl: Bridgeverbinding

en: Dummy connection
nl: Dummyverbinding

en: Wired connection %d
nl: Bekabelde verbinding %d

en: Veth connection
nl: Veth-verbinding

en: PPPoE connection
nl: PPPoE-verbinding

en: Wired connection
nl: Bekabelde verbinding

en: InfiniBand connection
nl: InfiniBand-verbinding

en: IP tunnel connection
nl: IP-tunnelverbinding

en: MACVLAN connection
nl: MACVLAN-verbinding

en: TUN connection
nl: TUN-verbinding

en: VLAN connection
nl: VLAN-verbinding

en: VRF connection
nl: VRF-verbinding

en: VXLAN connection
nl: VXLAN-verbinding

en: WPAN connection
nl: WPAN-verbinding

en: Team connection
nl: Teamverbinding

en: # Created by NetworkManager
nl: # Aangemaakt door NetworkManager

en: # Merged from %s
nl: # Samengevoegd vanuit %s

en: Opening %s failed: %s
nl: Openen van %s is mislukt: %s

en: Writing to %s failed: %s
nl: Schrijven naar %s is mislukt: %s

en: Closing %s failed: %s
nl: Sluiten van %s is mislukt %s

en: Cannot create '%s': %s
nl: Kan ‘%s’ niet aanmaken: %s

en: %s is already running (pid %ld)
nl: %s wordt al uitgevoerd (pid %ld)

en: %s.  Please use --help to see a list of valid options.
nl: %s. Gebruik --help om een lijst van geldige opties weer te geven.

en: Don't become a daemon
nl: Geen daemon worden

en: Log level: one of [%s]
nl: Logniveau: één van [%s]

en: '%s' is not valid
nl: ‘%s’ is niet geldig

en: Config file location
nl: Locatie van configuratiebestand

en: Config directory location
nl: Locatie van configuratiemap

en: System config directory location
nl: Locatie van systeemconfiguratiemap

en: Internal config file location
nl: Locatie van interne configuratie

en: NetworkManager options
nl: NetworkManager-opties

en: Show NetworkManager options
nl: NetworkManager-opties tonen

en: VPN connection
nl: VPN-verbinding

en: invalid json
nl: ongeldige JSON

en: The connection was not a bridge connection.
nl: De verbinding was geen bridge-verbinding.

en: The connection was not a dummy connection.
nl: De verbinding was geen dummyverbinding.

en: The connection was not a generic connection.
nl: De verbinding was geen generieke verbinding.

en: The connection was not a modem connection.
nl: De verbinding was geen modemverbinding.

en: The connection was not a team connection.
nl: De verbinding was geen teamverbinding.

en: Wi-Fi
nl: WiFi

en: Mobile Broadband
nl: Mobiel breedband

en: IPTunnel
nl: IP-tunnel

note: TRANSLATORS: Unknown reason for a device state change (NMDeviceStateReason) TRANSLATORS: Unknown reason for a connection state change (NMActiveConnectionStateReason)
en: Unknown
nl: Onbekend

en: Wired
nl: Kabel

en: The connection was not valid: %s
nl: De verbinding was ongeldig: %s

en: registration failed
nl: registratie mislukt

en: unknown setting name
nl: onbekende instellingsnaam

en: setting not found
nl: instelling niet gevonden

en: property is missing
nl: eigenschap ontbreekt

en: IP Tunnel
nl: IP-tunnel

en: invalid setting: %s
nl: ongeldige instelling %s

en: invalid qdisc: %s
nl: ongeldige qdisc: %s

en: invalid tfilter: %s
nl: ongeldige tfilter: %s

en: error loading setting value: %s
nl: fout bij laden van instellingswaarde: %s

en: invalid setting name '%s'
nl: ongeldige instellingsnaam ‘%s’

en: invalid key '%s.%s'
nl: ongeldige sleutel ‘%s.%s’

en: peer '%s' is invalid: %s
nl: peer ‘%s’ is ongeldig: %s

en: property is not specified
nl: eigenschap is niet opgegeven

en: '%s' value doesn't match '%s=%s'
nl: Waarde van ‘%s’ komt niet overeen met ‘%s=%s’

en: '%s' is neither an UUID nor an interface name
nl: ‘%s’ is geen UUID noch een interfacenaam

en: binary data missing
nl: ontbrekende binaire gegevens

en: URI is empty
nl: URI is leeg

en: URI is not valid UTF-8
nl: URI is geen geldige UTF-8

en: data missing
nl: ontbrekende gegevens

en: property is empty
nl: eigenschap is leeg

en: property is invalid
nl: eigenschap is ongeldig

en: missing setting
nl: instelling ontbreekt

en: '%s' option is empty
nl: optie ‘%s’ is leeg

en: invalid option '%s'
nl: ongeldige optie ‘%s’

en: mandatory option '%s' is missing
nl: verplichte optie ‘%s’ ontbreekt

en: is not a valid MAC address
nl: is geen geldig MAC-adres

en: '%s' is not a valid UUID
nl: ‘%s’ is geen geldige UUID

en: value %d is not valid
nl: waarde %d is ongeldig

en: DHCP option cannot be longer than 255 characters
nl: DHCP-optie kan niet langer zijn dan 255 tekens

en: MUD URL is not a valid URL
nl: MUD-URL is geen geldige URL

en: element invalid
nl: element ongeldig

en: sum not 100%
nl: som niet 100%

en: property invalid
nl: eigenschap ongeldig

en: '%s' is not a number
nl: ‘%s’ is geen getal

en: property must contain only digits
nl: eigenschap mag alleen cijfers bevatten

en: Missing IPv4 address
nl: IPv4-adres ontbreekt

en: Missing IPv6 address
nl: IPv6-adres ontbreekt

en: Invalid IPv4 address '%s'
nl: Ongeldig IPv4-adres ‘%s’

en: Invalid IPv6 address '%s'
nl: Ongeldig IPv6-adres ‘%s’

en: Invalid IPv4 address prefix '%u'
nl: Ongeldig IPv4-adresvoorvoegsel ‘%u’

en: Invalid IPv6 address prefix '%u'
nl: Ongeldig IPv6-adresvoorvoegsel ‘%u’

en: unknown attribute
nl: onbekend attribuut

en: invalid attribute type '%s'
nl: ongeldig attribuuttype ‘%s’

en: attribute is not valid for a IPv4 route
nl: attribuut is niet geldig voor een IPv4-route

en: attribute is not valid for a IPv6 route
nl: attribuut is niet geldig voor een IPv6-route

en: '%s' is not a valid IPv4 address
nl: ‘%s’ is geen geldig IPv4-adres

en: '%s' is not a valid IPv6 address
nl: ‘%s’ is geen geldig IPv6-adres

en: invalid prefix %s
nl: ongeldig voorvoegsel %s

en: missing priority
nl: prioriteit ontbreekt

en: missing table
nl: tabel ontbreekt

en: invalid action type
nl: ongeldig actietype

en: gateway is invalid
nl: gateway is ongeldig

en: invalid DUID
nl: ongeldige DUID

en: the key is empty
nl: de sleutel is leeg

en: is empty
nl: is leeg

en: missing key
nl: ontbrekende sleutel

en: key is too long
nl: sleutel is te lang

en: value is missing
nl: waarde ontbreekt

en: value is too large
nl: waarde is te groot

en: value is not valid UTF8
nl: waarde is geen geldige UTF8

en: the script is too large
nl: het script is te groot

en: not a secret property
nl: geen geheime eigenschap

en: non-existing peer '%s'
nl: onbestaande peer ‘%s’

en: unknown property
nl: onbekende eigenschap

en: secret not found
nl: geheime niet gevonden

en: value out or range
nl: waarde buiten bereik

en: action name missing.
nl: actienaam ontbreekt.

en: not a file (%s)
nl: geen bestand (%s)

en: path is not absolute (%s)
nl: pad is niet absoluut (%s)

en: not valid utf-8
nl: geen geldige UTF-8

en: is not a JSON object
nl: is geen JSON-object

en: value is NULL
nl: waarde is NULL

en: value is empty
nl: waarde is leeg

en: missing filename
nl: bestandsnaam ontbreekt

en: filename must be an absolute path (%s)
nl: bestandsnaam moet een absoluut pad zijn (%s)

en: Failed to initialize the crypto engine.
nl: Het is niet gelukt om het cryptografie-systeem te initialiseren.

en: Failed to decrypt the private key: unexpected padding length.
nl: Fout tijdens ontcijferen van privé-sleutel: onverwachtse lengte van opvulling.

en: Failed to decrypt the private key.
nl: Het is niet gelukt om de privésleutel te ontcijferen.

en: Error initializing certificate data: %s
nl: Fout bij het initialiseren van certificaatdata: %s

en: Couldn't decode certificate: %s
nl: Kon het certificaat niet decoderen: %s

en: Couldn't initialize PKCS#12 decoder: %s
nl: Kon PKCS#12-decoder niet initialiseren: %s

en: Couldn't decode PKCS#12 file: %s
nl: Kon PKCS#12-bestand niet ontcijferen: %s

en: Couldn't verify PKCS#12 file: %s
nl: Kon het PKCS#12-bestand niet verifiëren: %s

en: Failed to initialize the crypto engine: %d.
nl: Fout tijdens initialisatie van het encryptie-mechanisme: %d.

en: Failed to initialize the decryption cipher slot.
nl: Fout tijdens initialisatie van het ontcijferings-algoritme slot.

en: Failed to set symmetric key for decryption.
nl: Fout tijdens instellen van symmetrische sleutel voor ontcijfering.

en: Failed to set IV for decryption.
nl: Fout tijdens instellen van IV voor ontcijfering.

en: Failed to initialize the decryption context.
nl: Fout tijdens initialisatie van ontcijferingscontext.

en: Failed to decrypt the private key: %d.
nl: Het is niet gelukt de privésleutel te ontcijferen: %d.

en: Failed to decrypt the private key: decrypted data too large.
nl: Fout tijdens ontcijferen van privésleutel: ontcijferde data te groot.

en: Failed to finalize decryption of the private key: %d.
nl: Fout tijdens voltooien van ontcijfering van de privésleutel: %d.

en: Failed to initialize the encryption cipher slot.
nl: Fout tijdens initialisatie van versleutelings-algoritme slot.

en: Failed to set symmetric key for encryption.
nl: Fout tijdens instellen van symmetrische sleutel voor versleuteling.

en: Failed to set IV for encryption.
nl: Fout tijdens instellen van IV voor versleuteling.

en: Failed to initialize the encryption context.
nl: Fout tijdens initialisatie van versleutelingscontext.

en: Failed to encrypt: %d.
nl: Fout tijdens versleutelen: %d.

en: Unexpected amount of data after encrypting.
nl: Onverwachte hoeveelheid gegevens na versleuteling.

en: Couldn't decode certificate: %d
nl: Kon certificaat: %d niet decoderen

en: Couldn't initialize PKCS#12 decoder: %d
nl: Kon de PKCS#12-decoder niet initialiseren: %d

en: Couldn't decode PKCS#12 file: %d
nl: Kon PKCS#12-bestand niet ontcijferen: %d

en: Couldn't verify PKCS#12 file: %d
nl: Kon PKCS#12-bestand niet verifiëren: %d

en: Could not generate random data.
nl: Kon geen random data aanmaken.

en: PEM key file had no end tag '%s'.
nl: PEM-sleutelbestand bevat geen sluiting ‘%s’.

en: Malformed PEM file: Proc-Type was not first tag.
nl: Fout in PEM-bestand: Proc-Type was niet de eerste tag.

en: Malformed PEM file: unknown Proc-Type tag '%s'.
nl: Fout in PEM-bestand: onbekend Proc-Type tag ‘%s’.

en: Malformed PEM file: DEK-Info was not the second tag.
nl: Fout in PEM-bestand: DEK-Info was niet de tweede tag.

en: Malformed PEM file: no IV found in DEK-Info tag.
nl: Fout in PEM-bestand: geen IV gevonden in DEK-Info tag.

en: Malformed PEM file: invalid format of IV in DEK-Info tag.
nl: Fout in PEM-bestand: ongeldig format van IV in DEK-Info tag.

en: Malformed PEM file: unknown private key cipher '%s'.
nl: Fout in PEM-bestand: onbekende cryptografische privésleutel ‘%s’.

en: Could not decode private key.
nl: Kon privésleutel niet decoderen.

en: IV must be an even number of bytes in length.
nl: IV moet een even aantal bytes in lengte zijn.

en: IV contains non-hexadecimal digits.
nl: IV bevat niet-hexadecimale cijfers.

en: Unable to determine private key type.
nl: Niet in staat om het type van de privésleutel te bepalen.

en: Failed to decode certificate.
nl: Kon certificaat niet decoderen.

en: interface name is too short
nl: interfacenaam is te kort

en: interface name is reserved
nl: interfacenaam is gereserveerd

en: Unknown log level '%s'
nl: Onbekend log-niveau '%s'

en: Unknown log domain '%s'
nl: Onbekend log-domein '%s'

note: TRANSLATORS: the first %s is the partial value entered by * the user, the second %s a list of compatible values.
en: '%s' is ambiguous (%s)
nl: ‘%s’ is ambigu (%s)

en: '%s' not among [%s]
nl: ‘%s’ niet onder [%s]

en: unknown
nl: onbekend

en: unmanaged
nl: onbeheerd

en: unavailable
nl: niet beschikbaar

en: disconnected
nl: niet verbonden

en: connecting (prepare)
nl: verbinden (voorbereiden)

en: connecting (configuring)
nl: verbinden (configureren)

en: connecting (need authentication)
nl: verbinden (authenticatie vereist)

en: connecting (getting IP configuration)
nl: verbinden (IP-configuratie ophalen)

en: connecting (checking IP connectivity)
nl: verbinden (IP-verbinding controleren)

en: connecting (starting secondary connections)
nl: verbinden (starten van secundaire verbindingen)

en: connected
nl: verbonden

en: deactivating
nl: deactiveren

en: connection failed
nl: verbinden mislukt

en: yes
nl: ja

en: no
nl: nee

en: yes (guessed)
nl: ja (verondersteld)

en: no (guessed)
nl: nee (verondersteld)

en: No reason given
nl: Geen reden opgegeven

note: We should not really come here
en: Unknown error
nl: Onbekende fout

en: Device is now managed
nl: Apparaat wordt nu beheerd

en: Device is now unmanaged
nl: Apparaat wordt nu niet beheerd

en: The device could not be readied for configuration
nl: Klaarmaken van apparaat voor configuratie is mislukt

en: IP configuration could not be reserved (no available address, timeout, etc.)
nl: Reserveren van de IP-configuratie is mislukt (geen beschikbare adressen, time-out, enz.)

en: The IP configuration is no longer valid
nl: De IP-configuratie is niet langer geldig

en: Secrets were required, but not provided
nl: Geheimen werden vereist, maar niet verstrekt

en: 802.1X supplicant disconnected
nl: Niet verbonden met 802.1X supplicant

en: 802.1X supplicant configuration failed
nl: Configuratie 802.1X supplicant mislukt

en: 802.1X supplicant failed
nl: 802.1X supplicant mislukt

en: 802.1X supplicant took too long to authenticate
nl: 802.1X supplicant authenticatie duurde te lang

en: PPP service failed to start
nl: Starten van PPP-dienst mislukt

en: PPP service disconnected
nl: Niet verbonden met PPP-dienst

en: PPP failed
nl: PPP mislukt

en: DHCP client failed to start
nl: Starten van DHCP-client mislukt

en: DHCP client error
nl: Fout DHCP-client

en: DHCP client failed
nl: DHCP-client mislukt

en: Shared connection service failed to start
nl: Starten van gedeelde verbinding-dienst mislukt

en: Shared connection service failed
nl: Gedeelde verbinding-dienst mislukt

en: AutoIP service failed to start
nl: Starten van AutoIP-dienst mislukt

en: AutoIP service error
nl: Fout AutoIP-dienst

en: AutoIP service failed
nl: AutoIP-dienst mislukt

en: The line is busy
nl: Lijn bezet

en: No dial tone
nl: Geen kiestoon

en: No carrier could be established
nl: Er kon geen carrier worden vastgesteld

en: The dialing request timed out
nl: Tijdslimiet bel-aanvraag overschreden

en: The dialing attempt failed
nl: Belpoging mislukt

en: Modem initialization failed
nl: Initialisatie van modem mislukt

en: Failed to select the specified APN
nl: Selecteren van opgegeven APN mislukt

en: Not searching for networks
nl: Er wordt niet naar netwerken gezocht

en: Network registration denied
nl: Netwerkregistratie geweigerd

en: Network registration timed out
nl: Tijdslimiet netwerkregistratie verlopen

en: Failed to register with the requested network
nl: Registreren bij het gevraagde netwerk mislukt

en: PIN check failed
nl: PIN-controle mislukt

en: Necessary firmware for the device may be missing
nl: Mogelijk ontbreekt de firmware voor het apparaat

en: The device was removed
nl: Het apparaat is verwijderd

en: NetworkManager went to sleep
nl: NetworkManager is in slaapstand gegaan

en: The device's active connection disappeared
nl: De actieve verbinding van het apparaat is verdwenen

en: Device disconnected by user or client
nl: Verbinding van apparaat is verbroken door de gebruiker of client

en: Carrier/link changed
nl: Carrier/link gewijzigd

en: The device's existing connection was assumed
nl: Er werd uitgegaan van de bestaande verbinding

en: The supplicant is now available
nl: De aanvrager is nu beschikbaar

en: The modem could not be found
nl: De modem kon niet gevonden worden

en: The Bluetooth connection failed or timed out
nl: Bluetooth-verbinding mislukt of verlopen

en: GSM Modem's SIM card not inserted
nl: SIM-kaart van GSM-modem niet ingebracht

en: GSM Modem's SIM PIN required
nl: SIM-pin van GSM-modem vereist

en: GSM Modem's SIM PUK required
nl: SIM-PUK van GSM-modem vereist

en: GSM Modem's SIM wrong
nl: Verkeerde SIM van GSM-modem

en: InfiniBand device does not support connected mode
nl: InfiniBand-apparaat ondersteunt de verbonden modus niet

en: A dependency of the connection failed
nl: Een afhankelijkheid van de verbinding is mislukt

en: A problem with the RFC 2684 Ethernet over ADSL bridge
nl: Probleem met de RFC 2684 Ethernet over ADSL-bridge

en: ModemManager is unavailable
nl: ModemManager is niet beschikbaar

en: The Wi-Fi network could not be found
nl: Het WiFi-netwerk kon niet gevonden worden

en: A secondary connection of the base connection failed
nl: Een secundaire verbinding van de basisverbinding is mislukt

en: DCB or FCoE setup failed
nl: Instellen van DCB of FCoE is mislukt

en: teamd control failed
nl: teamd-besturing mislukt

en: Modem failed or no longer available
nl: Modem faalde of is niet langer beschikbaar

en: Modem now ready and available
nl: Modem is nu gereed en beschikbaar

en: SIM PIN was incorrect
nl: SIM-pin was onjuist

en: New connection activation was enqueued
nl: Activeren van nieuwe verbinding werd in wachtrij geplaatst

en: The device's parent changed
nl: Ouder van apparaat is gewijzigd

en: The device parent's management changed
nl: Beheer van ouder van apparaat is gewijzigd

en: The selected IP method is not supported
nl: De geselecteerde IP-methode wordt niet ondersteund

en: No valid secrets
nl: Geen geldige geheimen

en: Invalid secrets
nl: Ongeldige geheimen

en: The connection was removed
nl: De verbinding is verwijderd

en: invalid setting name
nl: ongeldige instellingsnaam

en: Preshared-key for %s
nl: Voorafgedeelde sleutel voor %s

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Identity
nl: Identiteit

en: Private key password
nl: Wachtwoord van privésleutel

en: Key
nl: Sleutel

en: Service
nl: Dienst

en: Authentication required by wireless network
nl: Authenticatie nodig voor draadloos netwerk

en: Wired 802.1X authentication
nl: Bekabelde 802.1X-aanmeldingscontrole

en: DSL authentication
nl: DLS-aanmeldingscontrole

en: PIN code required
nl: Pincode vereist

en: PIN
nl: Pincode

en: WireGuard VPN secret
nl: WireGuard-VPN-geheim

en: VPN password required
nl: VPN-wachtwoord vereist

en: Certificate password
nl: Certificaatwachtwoord

en: HTTP proxy password
nl: Wachtwoord voor HTTP-proxy

en: Group password
nl: Groepswachtwoord

en: Gateway certificate hash
nl: Gatewaycertificaathash

en: field '%s' has to be alone
nl: veld '%s' moet alleen voorkomen

en: invalid IP address: %s
nl: ongeldig IP-adres: %s

en: invalid route: %s. %s
nl: ongeldige route: %s. %s

en: Not a valid PAC Script
nl: Geen geldig PAC-script

en: auto
nl: automatisch

en: %d (key)
nl: %d (sleutel)

en: %d (passphrase)
nl: %d (wachtwoord)

en: %d (unknown)
nl: %d (onbekend)

en: 0 (none)
nl: 0 (geen)

en: not saved,
nl: niet opgeslagen,

en: 0 (disabled)
nl: 0 (uitgeschakeld)

en: enabled,
nl: ingeschakeld,

en: default
nl: standaard

en: invalid priority map '%s'
nl: ongeldig prioriteitenplan '%s'

en: on
nl: aan

en: off
nl: uit

en: Queue ID
nl: Wachtrij-ID

en: MAC [none]
nl: MAC [geen]

en: Username [none]
nl: Gebruikersnaam [geen]

en: P_KEY [none]
nl: P_KEY [geen]

en: Service [none]
nl: Dienst [geen]

en: PAC URL
nl: PAC-URL

en: PAC script
nl: PAC-script

en: VXLAN ID
nl: VXLAN-ID

en: 802-1x settings
nl: 802-1x-instellingen

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Dummy settings
nl: Dummy-instellingen

en: Generic settings
nl: Generische instellingen

en: IPv4 protocol
nl: IPv4-protocol

en: IPv6 protocol
nl: IPv6-protocol

en: IP-tunnel settings
nl: IP-tunnelinstellingen

en: MACsec connection
nl: MACsec-verbinding

en: macvlan connection
nl: macvlan-verbinding

en: OLPC Mesh connection
nl: OLPC-meshverbinding

en: PPP settings
nl: PPP-instellingen

en: Serial settings
nl: Serieelinstellingen

en: Team device
nl: Teamapparaat

en: Team port
nl: Teampoort

en: Tun device
nl: Tunapparaat

en: User settings
nl: Gebruikersinstellingen

en: WiMAX connection
nl: WiMAX-verbinding

en: Wired Ethernet
nl: Bekabeld ethernet

en: Wi-Fi connection
nl: Wifi-verbinding

en: Wi-Fi security settings
nl: Wifi-beveiligingsinstellingen

en: name
nl: naam

en: VCI of ADSL connection
nl: VCI van ADSL-verbinding

en: VPI of ADSL connection
nl: VPI van ADSL-verbinding

en: The Bluetooth address of the device.
nl: Het Bluetoothadres van het apparaat.

en: OK
nl: Oké

en: Error: secret agent initialization failed
nl: Fout: initialisatie van secret agent is mislukt

en: nmcli successfully registered as a polkit agent.
nl: nmcli is met succes geregistreerd als een polkit agent.

en: Error: polkit agent initialization failed: %s
nl: Fout: initialisatie van polkit agent is mislukt: %s

en: GROUP
nl: GROEP

en: Warning: password for '%s' not given in 'passwd-file' and nmcli cannot ask without '--ask' option.
nl: Waarschuwing: wachtwoord voor ‘%s’ niet opgegeven in 'passwd-file' en nmcli kan niet vragen zonder de ‘--ask’-optie.

en: Error: NetworkManager is not running.
nl: Fout: Netwerkbeheer draait niet.

en: access denied
nl: toegang geweigerd

en: none
nl: geen

en: portal
nl: portaal

en: limited
nl: beperkt toegankelijk

en: full
nl: volledig

note: define some prompts for connection editor
en: Setting name?
nl: Naam van instelling?

en: Property name?
nl: Eigenschapnaam?

en: Enter connection type:
nl: Voer verbindingstype in:

en: activating
nl: activeren

en: activated
nl: geactiveerd

en: deactivated
nl: gedeactiveerd

en: VPN connecting (prepare)
nl: VPN verbinden (voorbereiden)

en: VPN connecting (need authentication)
nl: VPN verbinden (authenticatie vereist)

en: VPN connecting
nl: VPN verbinden

en: VPN connecting (getting IP configuration)
nl: VPN verbinden (IP-configuratie verkrijgen)

en: VPN connected
nl: VPN verbonden

en: VPN connection failed
nl: VPN-verbinding mislukt

en: VPN disconnected
nl: VPN verbroken

en: never
nl: nooit

en: Error updating secrets for %s: %s
nl: Fout bij het bijwerken van geheimen voor %s: %s

en: Connection profile details
nl: Details verbindingsprofiel

en: Error: 'connection show': %s
nl: Fout: ‘connection show’: %s

en: NAME
nl: NAAM

en: invalid field '%s'; allowed fields: %s and %s, or %s,%s
nl: ongeldig veld '%s'; toegestane velden: %s en %s, of %s,%s

en: '%s' has to be alone
nl: ‘%s’ moet alleen voorkomen

en: No connection specified
nl: Geen verbinding opgegeven

en: %s argument is missing
nl: %s argument ontbreekt

en: unknown connection '%s'
nl: onbekende verbinding: ‘%s’

en: NetworkManager active profiles
nl: Actieve profielen NetworkManager

en: NetworkManager connection profiles
nl: Verbindingsprofielen NetworkManager

en: Error: %s argument is missing.
nl: Fout: %s argument ontbreekt.

en: Error: %s - no such connection profile.
nl: Fout: %s - verbindingsprofiel bestaat niet.

en: Error: %s.
nl: Fout: %s.

en: no active connection on device '%s'
nl: geen actieve verbinding via apparaat '%s'

en: no active connection or device
nl: geen actieve verbinding of actief apparaat

en: device '%s' not compatible with connection '%s'
nl: apparaat '%s' is niet geschikt voor verbinding '%s'

en: no device found for connection '%s'
nl: geen apparaat gevonden voor verbinding '%s'

en: Connection successfully activated (D-Bus active path: %s)
nl: Verbinding is met succes geactiveerd (actief D-Bus-pad: %s)

en: Error: Connection activation failed: %s
nl: Fout: Activeren van verbinding is mislukt: %s

en: unknown device '%s'.
nl: onbekend apparaat ‘%s’.

en: neither a valid connection nor device given
nl: geen geldige verbinding of apparaat opgegeven

en: preparing
nl: voorbereiden

en: Connection '%s' (%s) successfully deleted.
nl: Verbinding ‘%s’ (%s) is met succes verwijderd.

en: Connection '%s' successfully deactivated (D-Bus active path: %s)
nl: Verbinding ‘%s’ is met succes gedeactiveerd (actief D-Bus-pad: %s)

en: Error: No connection specified.
nl: Fout: geen verbinding opgegeven.

en: Error: '%s' is not an active connection.
nl: Fout:‘ %s’ is geen actieve verbinding.

en: Error: not all active connections found.
nl: Fout: niet alle actieve verbindingen gevonden.

en: Error: no active connection provided.
nl: Fout: geen actieve verbinding opgegeven.

en: Warning: master='%s' doesn't refer to any existing profile.
nl: Waarschuwing: master=‘%s’ verwijst niet naar een bestaand profiel.

en: Error: invalid property '%s': %s.
nl: Fout: ongeldige eigenschap: '%s': %s.

en: Error: master is required
nl: Fout: master is vereist

en: Error: '%s' is not a valid monitoring mode; use '%s' or '%s'.
nl: Fout: '%s' is geen geldige bewakingsmodus; gebruik ‘%s’ of ‘%s’.

en: Error: value for '%s' is missing.
nl: Fout: waarde voor '%s' ontbreekt.

en: Error: <setting>.<property> argument is missing.
nl: Fout: <setting>.<property> argument ontbreekt.

en: Error: invalid or not allowed setting '%s': %s.
nl: Fout: ongeldige of niet toegestane instelling '%s': %s.

en: Error: invalid <setting>.<property> '%s'.
nl: Fout: ongeldige <setting>.<property> '%s'.

en: Unknown command: '%s'
nl: Onbekende opdracht: ‘%s’

en: Error: %s
nl: Fout: %s

en: Error: property %s
nl: Fout: eigenschap %s

en: Error: invalid setting argument '%s'; valid are [%s]
nl: Fout: instellingsargument '%s' is ongeldig; geldig zijn [%s]

en: Error: missing setting for '%s' property
nl: Fout: ontbrekende instelling voor '%s'-eigenschap

en: Error: invalid property: %s
nl: Fout: ongeldige eigenschap: %s

en: Error: unknown setting '%s'
nl: Fout: onbekende instelling ‘%s’

en: New connection name:
nl: Nieuwe verbindingsnaam:

en: Error: %s.
nl: Fout: %s.

en: Error: not all connections found.
nl: Fout: niet alle verbindingen gevonden.

en: Error: No arguments provided.
nl: Fout: geen argumenten opgegeven.

en: (none)
nl: (geen)

en: N/A
nl: N.v.t.

en: Device details
nl: Apparaatdetails

en: Status of devices
nl: Status van de apparaten

en: Error: Timeout %d sec expired.
nl: Fout: Timeout van %d sec verlopen.

en: Error: extra argument not allowed: '%s'.
nl: Fout: extra argument niet toegestaan: '%s'.

en: Error: Device '%s' not found.
nl: Fout: Aparaat '%s' niet gevonden.

en: SSID or BSSID:
nl: SSID of BSSID:

en: Error: SSID or BSSID are missing.
nl: Fout: SSID of BSSID ontbreekt.

en: Error: %s: %s.
nl: Fout: %s: %s.

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Hotspot password: %s
nl: Hotspotwachtwoord: %s

en: Error: ssid is too long.
nl: Fout: ssid is te lang.

en: Security
nl: Beveiliging

en: asleep
nl: slaapstand

en: connecting
nl: verbinden

en: connected (local only)
nl: verbonden (alleen lokaal)

en: connected (site only)
nl: verbonden (alleen site)

en: disconnecting
nl: verbinding verbreken

en: running
nl: actief

en: starting
nl: bezig met starten

en: started
nl: gestart

en: enabled
nl: ingeschakeld

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: NetworkManager status
nl: NetworkManager-status

note: no arguments -> get current state
en: Connectivity
nl: Connectiviteit

en: NetworkManager has started
nl: NetworkManager is gestart

en: NetworkManager has stopped
nl: NetworkManager is gestopt

en: Hostname set to '%s'
nl: Hostnaam ingesteld op ‘%s’

en: Connectivity is now '%s'
nl: Connectiviteit is nu ‘%s’

en: connection available
nl: verbinding beschikbaar

en: connections available
nl: verbindingen beschikbaar

en: plugin missing
nl: plug-in ontbreekt

en: sw disabled
nl: sw uitgeschakeld

en: hw disabled
nl: hw uitgeschakeld

en: %s VPN connection
nl: %s VPN-verbinding

en: Error: missing argument for '%s' option.
nl: Fout: argument voor optie '%s' ontbreekt.

en: Error: Option '--terse' is specified the second time.
nl: Fout: Optie '--terse' wordt de tweede keer opgegeven.

en: Error: Option '--terse' is mutually exclusive with '--pretty'.
nl: Fout: Opties '--terse' en '--pretty' sluiten elkaar uit.

en: Error: Option '--pretty' is specified the second time.
nl: Fout: Optie '--pretty' wordt de tweede keer opgegeven.

en: Error: Option '--pretty' is mutually exclusive with '--terse'.
nl: Fout: Opties '--pretty' en '--terse' sluiten elkaar uit.

en: Error: '%s' is not valid argument for '%s' option.
nl: Fout: '%s' is geen geldig argument voor optie '%s'.

en: nmcli tool, version %s
nl: nmcli tool, versie %s

en: Error: Option '%s' is unknown, try 'nmcli -help'.
nl: Fout: Optie '%s' is onbekend, probeer 'nmcli -help'.

en: Success
nl: Succes

en: Warning: %s
nl: Waarschuwing: %s

en: Error: Unexpected argument '%s'
nl: Fout: onverwacht argument '%s'

en: (unknown)
nl: (onbekend)

en: Ethernet connection %d
nl: Ethernetverbinding %d

en: InfiniBand connection %d
nl: InfiniBand-verbinding %d

en: Bridge connection %d
nl: Bridgeverbinding %d

en: Team connection %d
nl: Team-verbinding %d

en: VLAN connection %d
nl: VLAN-verbinding %d

en: IP tunnel
nl: IP-tunnel

en: IP tunnel connection %d
nl: IP tunnelverbinding %d

en: VPN connection %d
nl: VPN-verbinding %d

en: Select...
nl: Selecteren…

en: Add
nl: Toevoegen

en: Edit...
nl: Bewerken…

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Hide
nl: Verbergen

en: Show
nl: Tonen

en: Edit Connection
nl: Verbinding bewerken

en: Profile name
nl: Profielnaam

en: Ethernet device
nl: Ethernet-apparaat

en: Device
nl: Apparaat

note: And finally the bottom widgets
en: Automatically connect
nl: Automatisch verbinden

en: Available to all users
nl: Beschikbaar voor alle gebruikers

en: Cancel
nl: Annuleren

en: (default)
nl: (standaard)

en: Active Backup
nl: Actieve back-up

en: Adaptive Load Balancing (alb)
nl: Adaptieve loadbalancing (alb)

note: NB: the ordering/numbering here corresponds to NmtPageBondMonitoringMode
en: MII (recommended)
nl: MII (aanbevolen)

en: Primary
nl: Primair

en: Cloned MAC address
nl: Gekloond MAC-adres

en: Priority
nl: Prioriteit

en: seconds
nl: seconden

en: Connected
nl: Verbonden

en: Transport mode
nl: Transportmodus

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Local IP
nl: Lokaal IP-adres

en: Remote IP
nl: Extern IP-adres

en: Input key
nl: Invoersleutel

en: Output key
nl: Uitvoersleutel

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Manual
nl: Handmatig

en: Shared
nl: Gedeeld

en: (No custom routes)
nl: (Geen aangepaste routes)

en: One custom route | %d custom routes
nl[0]: Één aangepaste route
nl[1]: %d aangepaste routes

en: IPv4 CONFIGURATION
nl: IPv4-CONFIGURATIE

en: Addresses
nl: Adressen

en: DNS servers
nl: DNS-servers

en: Ignore
nl: Negeren

en: Automatic (DHCP-only)
nl: Automatisch (alleen DHCP)

en: IPv6 CONFIGURATION
nl: IPv6-CONFIGURATIE

en: PPP CONFIGURATION
nl: PPP-CONFIGURATIE

en: Allowed authentication methods:
nl: Ondersteunde aanmeldingsmethodes:

en: Use point-to-point encryption (MPPE)
nl: Point-to-pointversleuteling gebruiken (MPPE)

en: Require 128-bit encryption
nl: 128-bit versleuteling vereisen

en: Use stateful MPPE
nl: Stateful MPPE gebruiken

en: Allow BSD data compression
nl: BSD-datacompressie toestaan

en: Allow Deflate data compression
nl: Deflate-datacompressie toestaan

en: Use TCP header compression
nl: TCP-headercompressie toepassen

en: Send PPP echo packets
nl: PPP-echopakketten versturen

en: TEAM PORT
nl: TEAMPOORT

en: JSON configuration
nl: JSON-configuratie

en: VLAN id
nl: VLAN-id

[ctx: Wi-Fi]
en: Client
nl: Cliënt

en: Ad-Hoc Network
nl: Ad-hocnetwerk

[ctx: Wi-Fi]
en: Automatic
nl: Automatisch

[ctx: Wi-Fi security]
en: None
nl: Uitgeschakeld

en: WPA & WPA2 Personal
nl: WPA & WPA2 persoonlijk

en: WPA3 Personal
nl: WPA3 persoonlijk

en: WPA & WPA2 Enterprise
nl: WPA & WPA2 zakelijk

en: WEP 40/128-bit Key (Hex or ASCII)
nl: WEP 40/128-bit sleutel (Hex of ASCII)

en: WEP 128-bit Passphrase
nl: WEP 128-bits wachtwoord

en: Dynamic WEP (802.1x)
nl: Dynamische WEP (802.1x)

[ctx: WEP key index]
en: 1 (Default)
nl: 1 (Standaard)

en: Shared Key
nl: Gedeelde sleutel

en: WI-FI
nl: Wifi

en: Channel
nl: Kanaal

note: "wpa-enterprise" FIXME
en: (No support for wpa-enterprise yet...)
nl: (Nog geen ondersteuning voor wpa-enterprise…)

en: WEP index
nl: WEP-index

en: Authentication
nl: Aanmeldingscontrole

note: "dynamic-wep" FIXME
en: (No support for dynamic-wep yet...)
nl: (Nog geen ondersteuning voor dynamic-wep…)

en: Private key
nl: Privésleutel

en: Add peer routes
nl: Peerroutes toevoegen

en: Ask for this password every time
nl: Elke keer naar dit wachtwoord vragen

en: Show password
nl: Wachtwoord tonen

en: Destination
nl: Bestemming

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Next Hop
nl: Volgende hop

en: Metric
nl: Metrisch

en: No custom routes are defined.
nl: Er zijn geen aangepaste routes ingesteld.

en: Add...
nl: Toevoegen…

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Public key
nl: Publieke sleutel

en: Allowed IPs
nl: Toegestane IP-adressen

en: Endpoint
nl: Eindpunt

en: Preshared key
nl: Voorafgedeelde sleutel

[ctx: seconds]
en: seconds
nl: seconden

en: Activate
nl: Activeren

en: Deactivate
nl: Deactiveren

en: Quit
nl: Afsluiten

en: Back
nl: Terug

en: Create
nl: Aanmaken

en: New Connection
nl: Nieuwe verbinding

en: Set Hostname
nl: Hostnaam instellen

en: Hostname
nl: Hostnaam

note: TRANSLATORS: this indicates the result. ie, "I have set the hostname to ..."
en: Set hostname to '%s'
nl: Hostnaam instellen op ‘%s’

en: connection
nl: verbinding

en: new hostname
nl: nieuwe hostnaam

en: Please select an option
nl: Selecteer een optie

en: Usage
nl: Gebruik

en: Could not parse arguments
nl: Argumenten ontleden is mislukt
