NetworkManager - en to cs translation catalogue (401 entries)

en: Enable or disable system networking
cs: Povolit nebo zakázat systémovou síť

en: System policy prevents enabling or disabling system networking
cs: Systémová zásada zamezuje povolit nebo zakázat systémovou síť

en: Reload NetworkManager configuration
cs: Znovu načíst konfiguraci NetworkManageru

en: System policy prevents reloading NetworkManager
cs: Systémová zásada zamezuje opětovnému načtení NetworkManageru

en: Put NetworkManager to sleep or wake it up (should only be used by system power management)
cs: Uspat Network Manager nebo jej probudit (mělo by být používáno pouze systémovou správou napájení)

en: System policy prevents putting NetworkManager to sleep or waking it up
cs: Systémová zásada zamezuje NetworkManager uspat nebo probudit

en: Enable or disable Wi-Fi devices
cs: Povolit nebo zakázat zařízení Wi-Fi

en: System policy prevents enabling or disabling Wi-Fi devices
cs: Systémová zásada zamezuje povolit nebo zakázat zařízení Wi-Fi

en: Enable or disable mobile broadband devices
cs: Povolit nebo zakázat mobilní širokopásmová zařízení

en: System policy prevents enabling or disabling mobile broadband devices
cs: Systémová zásada zamezuje povolení nebo zakázání mobilních širokopásmových zařízení

en: Enable or disable WiMAX mobile broadband devices
cs: Povolit nebo zakázat mobilní širokopásmová zařízení WiMAX

en: System policy prevents enabling or disabling WiMAX mobile broadband devices
cs: Systémová zásada zamezuje povolení nebo zakázání mobilních širokopásmových zařízení WiMAX

en: Allow control of network connections
cs: Povolit ovládání síťových připojení

en: System policy prevents control of network connections
cs: Systémová zásada zamezuje ovládání síťových připojení

en: Connection sharing via a protected Wi-Fi network
cs: Sdílení připojení přes chráněnou síť Wi-Fi

en: System policy prevents sharing connections via a protected Wi-Fi network
cs: Systémová zásada zabránila sdílení připojení přes chráněnou síť Wi-Fi

en: Connection sharing via an open Wi-Fi network
cs: Sdílení připojení přes otevřenou síť Wi-Fi

en: System policy prevents sharing connections via an open Wi-Fi network
cs: Systémová zásada zabránila sdílení připojení přes otevřenou síť Wi-Fi

en: Modify personal network connections
cs: Měnit osobní síťová připojení

en: System policy prevents modification of personal network settings
cs: Systémová zásada zabránila změně osobního síťového nastavení

en: Modify network connections for all users
cs: Měnit síťová připojení pro všechny uživatele

en: System policy prevents modification of network settings for all users
cs: Systémová zásada zabránila změně síťového nastavení pro všechny uživatele

en: Modify persistent system hostname
cs: Měnit trvalý systémový název počítače

en: System policy prevents modification of the persistent system hostname
cs: Systémová zásada zabránila změně trvalého systémového názvu počítače

en: Modify persistent global DNS configuration
cs: Změnit stálou globální DNS konfiguraci

en: Enable or disable device statistics
cs: Povolit nebo zakázat statistiky zařízení

en: System policy prevents enabling or disabling device statistics
cs: Systémová zásada zamezuje povolení nebo zakázání statistik zařízení

en: ADSL connection
cs: ADSL připojení

en: %s Network
cs: Síť %s

en: NAP connection
cs: NAP připojení

en: PAN connection
cs: Připojení PAN

en: GSM connection
cs: GSM připojení

en: CDMA connection
cs: CDMA připojení

en: Unknown/unhandled Bluetooth connection type
cs: Neznámý typ připojení Bluetooth

en: connection does not match device
cs: připojení se neshoduje se zařízením

en: 6LOWPAN connection
cs: 6LOWPAN připojení

en: Bond connection
cs: Připojení Bond

en: Bridge connection
cs: Připojení Most

en: Dummy connection
cs: Prázdné připojení

en: Wired connection %d
cs: Drátové připojení %d

en: Veth connection
cs: Veth připojení

en: PPPoE connection
cs: PPPoE připojení

en: Wired connection
cs: Drátové připojení

en: InfiniBand connection
cs: InfiniBand připojení

en: IP tunnel connection
cs: IP tunel připojení

en: Loopback connection
cs: Loopback připojení

en: MACVLAN connection
cs: MACVLAN připojení

en: TUN connection
cs: TUN připojení

en: VLAN connection
cs: VLAN připojení

en: VRF connection
cs: VRF připojení

en: VXLAN connection
cs: VXLAN připojení

en: WPAN connection
cs: WPAN připojení

en: Team connection
cs: Team připojení

en: %s is incompatible with static WEP keys
cs: %s není kompatibilní se statickými klíči WEP

en: LEAP authentication requires a LEAP username
cs: LEAP autentizace potřebuje LEAP přihlašovací jméno

en: LEAP username requires 'leap' authentication
cs: LEAP přihlašovací jméno potřebuje „leap“ autentizaci

en: LEAP authentication requires IEEE 802.1x key management
cs: LEAP autentizace potřebuje IEEE 802.1x správce klíčů

en: LEAP authentication is incompatible with Ad-Hoc mode
cs: LEAP autentizace je nekompatibilní s Ad-Hoc módem

en: LEAP authentication is incompatible with 802.1x setting
cs: LEAP autentizace je nekompatibilní s 802.1x nastavením

en: a connection using '%s' authentication cannot use WPA key management
cs: spojení používající „%s“ autentizaci nemůže používat správu klíčů WPA

en: a connection using '%s' authentication cannot specify WPA protocols
cs: spojení, používající „%s“ autentizaci nemůže specifikovat WPA protokoly

en: a connection using '%s' authentication cannot specify WPA ciphers
cs: spojení používající „%s“ autentizaci nemůže specifikovat WPA šifry

en: a connection using '%s' authentication cannot specify a WPA password
cs: spojení používající „%s“ autentizaci nemůže specifikovat WPA heslo

en: Dynamic WEP requires an 802.1x setting
cs: Dynamické WEP potřebuje 802.1x nastavení

en: Dynamic WEP requires 'open' authentication
cs: Dynamické WEP potřebuje „otevřenou“ autentizaci

en: Dynamic WEP requires 'ieee8021x' key management
cs: Dynamické WEP potřebuje správu klíčů „ieee8021x“

en: WPA-PSK authentication is incompatible with 802.1x
cs: WPA-PSK autentizace je nekompatibilní s 802.1x

en: WPA-PSK requires 'open' authentication
cs: WPA-PSK potřebuje „otevřenou“ autentizaci

en: Failed to determine AP security information
cs: Selhalo nastavení symetrického klíče pro dešifrování

en: # Created by NetworkManager
cs: # Vytvořeno NetworkManagerem

en: # Merged from %s
cs: # Sloučeno z %s

en: %s.  Please use --help to see a list of valid options.
cs: %s. Pomocí --help si prosím zobrazte seznam platných přepínačů.

en: Failed to read configuration: %s
cs: Selhalo čtení konfigurace: %s

en: Print NetworkManager version and exit
cs: Vypsat verzi NetworkManageru a skončit

en: '%s' is not valid
cs: Chyba: příkaz „%s“ není pro „nm“ platný

en: VPN connection
cs: VPN připojení

en: Bond
cs: Svazek

en: Bridge
cs: Most

en: The name of the WireGuard config must be a valid interface name followed by ".conf"
cs: Název konfigurace WireGuard musí být platný název rozhraní následovaný „.conf“

en: Failed to create WireGuard connection: %s
cs: Nepodařilo se vytvořit připojení WireGuard: %s

en: The connection was not an ADSL connection.
cs: Připojuje se (spouští se sekundární připojení)

en: The connection was not a bond connection.
cs: Připojuje se (spouští se sekundární připojení)

en: The connection was not a bridge connection.
cs: Připojuje se (spouští se sekundární připojení)

en: The connection was not a Bluetooth connection.
cs: Připojuje se (spouští se sekundární připojení)

en: The connection is of Bluetooth NAP type.
cs: Připojuje se (spouští se sekundární připojení)

en: Ethernet
cs: Drátové připojení

en: Mobile Broadband
cs: Mobilní širokopásmová síť

en: Dummy
cs: Prázdné

note: TRANSLATORS: Unknown reason for a device state change (NMDeviceStateReason) TRANSLATORS: Unknown reason for a connection state change (NMActiveConnectionStateReason)
en: Unknown
cs: Neznámý

en: Wired
cs: Drátové

en: The connection was not valid: %s
cs: Připojení nebylo platné: %s

en: registration failed
cs: registrace selhala

en: No service name specified
cs: Nebyl určen název služby

en: IP Tunnel
cs: IP tunel

en: method "%s" is not supported for WireGuard
cs: metoda „%s“ není pro WireGuard podporována

en: Failed to initialize the crypto engine.
cs: Selhala inicializace šifrovacího programu.

en: Failed to decrypt the private key: unexpected padding length.
cs: Selhalo dešifrování soukromého klíče: neočekávané zarovnání délky.

en: Failed to decrypt the private key.
cs: Selhalo dešifrování soukromého klíče.

en: Error initializing certificate data: %s
cs: Chyba při inicializaci dat certifikátu: %s

en: Couldn't decode certificate: %s
cs: Nelze dekódovat certifikát: %s

en: Couldn't initialize PKCS#12 decoder: %s
cs: Nelze inicializovat dekodér PKCS#12: %s

en: Couldn't decode PKCS#12 file: %s
cs: Nelze dekódovat soubor PKCS#12: %s

en: Couldn't verify PKCS#12 file: %s
cs: Nelze ověřit soubor PKCS#12: %s

en: Couldn't initialize PKCS#8 decoder: %s
cs: Nelze inicializovat dekodér PKCS#8: %s

en: Couldn't decode PKCS#8 file: %s
cs: Nelze dekódovat soubor PKCS#8: %s

en: Failed to initialize the crypto engine: %d.
cs: Selhala inicializace šifrovacího programu: %d.

en: Failed to initialize the decryption cipher slot.
cs: Selhala inicializace slotu dešifrovací šifry.

en: Failed to set symmetric key for decryption.
cs: Selhalo nastavení symetrického klíče pro dešifrování.

en: Failed to set IV for decryption.
cs: Selhalo nastavení IV pro dešifrování.

en: Failed to initialize the decryption context.
cs: Selhala inicializace dešifrovacího kontextu.

en: Failed to decrypt the private key: %d.
cs: Selhalo dešifrování soukromého klíče: %d.

en: Failed to decrypt the private key: decrypted data too large.
cs: Selhalo dešifrování soukromého klíče: dešifrovaná data jsou příliš velká.

en: Failed to finalize decryption of the private key: %d.
cs: Selhalo dokončení dešifrování soukromého klíče: %d.

en: Failed to initialize the encryption cipher slot.
cs: Selhala inicializace slotu šifrovací šifry.

en: Failed to set symmetric key for encryption.
cs: Selhalo nastavení symetrického klíče pro šifrování.

en: Failed to set IV for encryption.
cs: Selhalo nastavení IV pro šifrování.

en: Failed to initialize the encryption context.
cs: Selhala inicializace kontextu šifrování.

en: Failed to encrypt: %d.
cs: Selhalo šifrování: %d.

en: Unexpected amount of data after encrypting.
cs: Neočekávané množství dat po zašifrování.

en: Couldn't decode certificate: %d
cs: Nelze dekódovat certifikát: %d

en: Couldn't initialize PKCS#12 decoder: %d
cs: Nelze inicializovat dekodér PKCS#12: %d

en: Couldn't decode PKCS#12 file: %d
cs: Nelze dekódovat soubor PKCS#12: %d

en: Couldn't verify PKCS#12 file: %d
cs: Nelze ověřit soubor PKCS#12: %d

en: Could not generate random data.
cs: Nelze vygenerovat náhodná data.

en: PEM key file had no end tag '%s'.
cs: Soubor klíče PEM neměl koncovou značku „%s“.

en: Malformed PEM file: Proc-Type was not first tag.
cs: Vadný soubor PEM: značka Proc-Type nebyla první značkou.

en: Malformed PEM file: unknown Proc-Type tag '%s'.
cs: Vadný soubor PEM: neznámá značka Proc-Type „%s“.

en: Malformed PEM file: DEK-Info was not the second tag.
cs: Vadný soubor PEM: značka DEK-Info nebyla druhou značkou.

en: Malformed PEM file: no IV found in DEK-Info tag.
cs: Vadný soubor PEM: nebyl nalezen IV ve značce DEK-Info.

en: Malformed PEM file: invalid format of IV in DEK-Info tag.
cs: Vadný soubor PEM: neplatný formát IV ve značce DEK-Info.

en: Malformed PEM file: unknown private key cipher '%s'.
cs: Vadný soubor PEM: neznámá šifra soukromého klíče „%s“.

en: Could not decode private key.
cs: Nelze dekódovat soukromý klíč.

en: Failed to find expected PKCS#8 start tag.
cs: Selhalo vyhledání očekávané počáteční značky PKCS#8.

en: Failed to find expected PKCS#8 end tag '%s'.
cs: Selhalo vyhledání očekávané koncové značky „%s“ PKCS#8.

en: Failed to decode PKCS#8 private key.
cs: Selhalo dešifrování soukromého klíče PKCS#8.

en: IV must be an even number of bytes in length.
cs: IV musí mít na délku sudý počet bajtů.

en: IV contains non-hexadecimal digits.
cs: IV obsahuje jiné než šestnáctkové číslice.

en: Unable to determine private key type.
cs: Nelze určit typ soukromého klíče.

en: PEM certificate had no start tag '%s'.
cs: Certifikát PEM nemá počáteční značku „%s“.

en: PEM certificate had no end tag '%s'.
cs: Certifikát PEM nemá koncovou značku „%s“.

en: Failed to decode certificate.
cs: Selhalo dekódování certifikátu.

en: Unknown log level '%s'
cs: Neznámá úroveň evidence „%s“

en: Unknown log domain '%s'
cs: Neznámá doména evidence „%s“

en: unknown
cs: neznámé

en: unmanaged
cs: není pod správou

en: unavailable
cs: nedostupné

en: disconnected
cs: odpojeno

en: connecting (prepare)
cs: připojuje se (příprava)

en: connecting (configuring)
cs: připojuje se (nastavování)

en: connecting (need authentication)
cs: připojuje se (požadováno ověření)

en: connecting (getting IP configuration)
cs: připojuje se (získává se nastavení IP)

en: connecting (checking IP connectivity)
cs: připojuje se (kontroluje se kontektivita IP)

en: connecting (starting secondary connections)
cs: připojuje se (spouští se sekundární připojení)

en: connected
cs: připojeno

en: deactivating
cs: deaktivuje se

en: connection failed
cs: připojení se nezdařilo

en: yes
cs: ano

en: no
cs: ne

note: We should not really come here
en: Unknown error
cs: Neznámá chyba

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Password
cs: Heslo

en: Identity
cs: Identita

en: Private key password
cs: Heslo soukromého klíče

en: Key
cs: Klíč

en: Service
cs: Služba

en: WireGuard private-key
cs: Soukromý klíč WireGuard

en: Authentication required by wireless network
cs: K bezdrátové síti je vyžadováno ověření

en: Passwords or encryption keys are required to access the wireless network '%s'.
cs: Pro přístup k bezdrátové síti „%s“ jsou vyžadována hesla nebo šifrovací klíče.

en: Wired 802.1X authentication
cs: Ověření drátového připojení 802.1X

en: DSL authentication
cs: Ověření DSL

en: PIN code required
cs: Požadován PIN kód

en: Mobile broadband network password
cs: Heslo k mobilní širokopásmové síti

en: Gateway
cs: Brána

en: field '%s' has to be alone
cs: pole „%s“ musí být samo

en: auto
cs: automaticky

en: %d (key)
cs: %d (klíč)

en: %d (passphrase)
cs: %d (heslo)

en: %d (unknown)
cs: %d (neznámé)

en: 0 (NONE)
cs: 0 (ŽÁDNÉ)

en: 0 (none)
cs: 0 (žádné)

en: not saved,
cs: neuloženo,

en: 0 (disabled)
cs: 0 (zakázáno)

en: enabled,
cs: povoleno,

en: on
cs: zapnut

en: off
cs: vypnut

en: Password [none]
cs: Heslo [žádné]

en: P_KEY [none]
cs: P_KLÍČ [žádný]

en: Parent interface [none]
cs: Rodičovské rozhraní [žádné]

en: Enter a list of IPv4 addresses of DNS servers.
    
    Example: 8.8.8.8, 8.8.4.4
cs: Vložte seznam IPv4 adres DNS serverů.
    
    Například: 8.8.8.8, 8.8.4.4

en: IPv4 address (IP[/plen]) [none]
cs: IPv4 adresa (IP[/plen]) [žádná]

en: IPv4 gateway [none]
cs: IPv4 brána [žádná]

en: IPv6 address (IP[/plen]) [none]
cs: IPv6 adresa (IP[/plen]) [žádná]

en: IPv6 gateway [none]
cs: IPv6 brána [žádná]

en: Remote
cs: Vzdálené

en: Service [none]
cs: Služba [žádná]

en: PPPoE username
cs: Uživatelské jméno PPPoE

en: 802-1x settings
cs: 802-1x nastavení

en: bluetooth connection
cs: bluetooth připojení

en: Bond device
cs: Zařízení Bond

en: Bridge device
cs: Zařízení Most

en: Bridge port
cs: Port Most

en: CDMA mobile broadband connection
cs: Mobilní širokopásmové připojení CDMA

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: DCB settings
cs: DCB nastavení

en: Dummy settings
cs: Prázdné nastavení

en: Generic settings
cs: Generické nastavení

en: GSM mobile broadband connection
cs: Mobilní širokopásmové připojení GSM

en: IPv4 protocol
cs: IPv4 protokol

en: IPv6 protocol
cs: IPv6 protokol

en: IP-tunnel settings
cs: IP-tunel nastavení

en: MACsec connection
cs: MACsec připojení

en: macvlan connection
cs: macvlan připojení

en: OLPC Mesh connection
cs: OLPC Mesh připojení

en: PPP settings
cs: Nastavení PPP

en: Serial settings
cs: Nastavení Serial

en: Team device
cs: Zařízení Team

en: Team port
cs: Port Team

en: Tun device
cs: Zařízení Tun

en: User settings
cs: Uživatelské nastavení

en: WiMAX connection
cs: WiMAX připojení

en: Wired Ethernet
cs: Drátové připojení

en: Wi-Fi connection
cs: Wi-Fi připojení

en: Wi-Fi security settings
cs: Nastavení zabezpečení Wi-Fi

en: name
cs: název

en: Connecting
cs: Připojuje se

en: Error: NetworkManager is not running.
cs: Chyba: NetworkManager neběží.

en: none
cs: žádný

en: activating
cs: aktivuje se

en: activated
cs: aktivováno

en: deactivated
cs: deaktivováno

en: VPN connecting (prepare)
cs: VPN se připojuje (příprava)

en: VPN connecting (need authentication)
cs: VPN se připojuje (požaduje ověření)

en: VPN connecting
cs: VPN se připojuje

en: VPN connecting (getting IP configuration)
cs: VPN se připojuje (získává se nastavení IP)

en: VPN connected
cs: VPN připojena

en: VPN connection failed
cs: VPN se nezdařilo připojit

en: VPN disconnected
cs: VPN odpojena

en: never
cs: nikdy

en: Error: %s argument is missing.
cs: Chyba: schází argument %s.

en: Error: %s.
cs: Chyba: %s.

en: no active connection on device '%s'
cs: žádné aktivní připojení nebo zařízení „%s“

en: no active connection or device
cs: žádné aktivní připojení nebo zařízení

en: device '%s' not compatible with connection '%s'
cs: zařízení „%s“ není kompatibilní s připojením „%s“

en: no device found for connection '%s'
cs: pro připojení „%s“ nebylo nalezeno žádné zařízení

en: Error: Connection activation failed: %s
cs: Chyba: Selhala aktivace připojení: %s

en: Unknown command: '%s'
cs: Neznámý příkaz: „%s“

en: (none)
cs: (nic)

en: Device details
cs: Detaily zařízení

en: Status of devices
cs: Stav zařízení

en: Error: Timeout %d sec expired.
cs: Chyba: Časový limit %d sekund vypršel.

en: Error: '%s' argument is missing.
cs: Chyba: schází argument „%s“.

en: Wi-Fi scan list
cs: Seznam prohledání Wi-Fi

en: Error: Access point with bssid '%s' not found.
cs: Chyba: Přístupový bod s BSSID „%s“ nebyl nalezen.

en: Error: Device '%s' not found.
cs: Chyba: Zařízení „%s“ nebylo nalezeno.

en: Security
cs: Zabezpečení

en: asleep
cs: uspán

en: connecting
cs: připojuje se

en: connected (local only)
cs: připojeno (jen místně)

en: connected (site only)
cs: připojeno (pouze k serveru)

en: disconnecting
cs: odpojuje se

en: running
cs: běží

en: starting
cs: spouští se

en: enabled
cs: povoleno

en: disabled
cs: zakázáno

en: NetworkManager status
cs: Stav správce sítě NetworkManager

note: NetworkManager quit while we were waiting.
en: NetworkManager is not running.
cs: NetworkManager neběží.

en: fw missing
cs: fw chybí

en: ip4 default
cs: ip4 výchozí

en: ip6 default
cs: ip6 výchozí

en: %s VPN connection
cs: %s VPN připojení

en: Error: missing argument for '%s' option.
cs: Chyba: Chybí argument pro přepínač „%s“.

en: Error: Option '--terse' is specified the second time.
cs: Chyba: Přepínač „--terse“ je specifikován dvakrát.

en: Error: Option '--terse' is mutually exclusive with '--pretty'.
cs: Chyba: Přepínač „--terse“ je vzájemně neslučitelný s „--pretty“.

en: Error: Option '--pretty' is specified the second time.
cs: Chyba: Přepínač „--pretty“ je specifikován dvakrát.

en: Error: Option '--pretty' is mutually exclusive with '--terse'.
cs: Chyba: Přepínač „--pretty“ je vzájemně neslučitelný s „--terse“.

en: Error: '%s' is not valid argument for '%s' option.
cs: Chyba: „%s“ je neplatný argument pro přepínač „%s“.

en: nmcli tool, version %s
cs: nástroj nmcli, verze %s

en: Error: Option '%s' is unknown, try 'nmcli -help'.
cs: Chyba: Přepínač „%s“ je neznámý, zkuste „nmcli -help“.

en: Success
cs: Úspěch

en: (unknown)
cs: (neznámo)

en: Ethernet connection %d
cs: Drátové připojení %d

en: Veth connection %d
cs: Veth připojení %d

en: Wi-Fi connection %d
cs: Wi-Fi připojení %d

en: InfiniBand connection %d
cs: InfiniBand připojení %d

en: Mobile broadband connection %d
cs: Mobilní širokopásmové připojení %d

en: DSL connection %d
cs: DSL připojení %d

en: Bond connection %d
cs: Připojení Bond %d

en: Bridge connection %d
cs: Připojení Most %d

en: Team connection %d
cs: Team připojení %d

en: VLAN connection %d
cs: VLAN připojení %d

en: IP tunnel
cs: IP tunel

en: IP tunnel connection %d
cs: IP tunel připojení %d

en: MACsec connection %d
cs: MACsec připojení %d

en: VPN connection %d
cs: VPN připojení %d

en: WireGuard connection %d
cs: WireGuard připojení %d

en: Domain
cs: Doména

en: User cert
cs: Certifikát uživatele

en: User private key
cs: Soukromý klíč uživatele

en: MSCHAPv2 (no EAP)
cs: MSCHAPv2 (bez EAP)

en: Anonymous identity
cs: Anonymní identita

en: PEAP version
cs: PEAP verze

en: Select...
cs: Vybrat...

en: Add
cs: Přidat

en: Edit...
cs: Upravit...

en: Delete
cs: Odstranit

en: Hide
cs: Skrýt

en: Show
cs: Zobrazit

en: Edit Connection
cs: Upravit připojení

en: Unable to save connection: %s
cs: Nelze uložit připojení: %s

en: Unable to add new connection: %s
cs: Nelze přidat nové připojení: %s

en: Profile name
cs: Název profilu

en: Ethernet device
cs: Zařízení Ethernet

en: Device
cs: Zařízení

note: And finally the bottom widgets
en: Automatically connect
cs: Automaticky připojit

en: Available to all users
cs: Dostupné pro všechny uživatele

en: Cancel
cs: Zrušit

en: (default)
cs: (výchozí)

en: bytes
cs: bajtů

en: BRIDGE
cs: MOST

en: Connected
cs: Připojeno

en: Parent
cs: Rodič

en: Local IP
cs: Lokální IP

en: Remote IP
cs: Vzdálená IP

en: Input key
cs: Vstupní klíč

en: Output key
cs: Výstupní klíč

en: Disabled
cs: Zakázáno

en: Manual
cs: Ruční

en: Shared
cs: Sdílené

en: IPv4 CONFIGURATION
cs: IPv4 KONFIGURACE

en: Addresses
cs: Adresy

en: DNS servers
cs: DNS servery

en: Routing
cs: Směrování

en: Require IPv4 addressing for this connection
cs: Požadovat adresování IPv4 pro toto připojení

en: Ignore
cs: Ignorovat

en: Automatic (DHCP-only)
cs: Automatické (pouze DHCP)

en: IPv6 CONFIGURATION
cs: IPv6 KONFIGURACE

en: Require IPv6 addressing for this connection
cs: Požadovat adresování IPv6 pro toto připojení

en: Validation
cs: Validace

en: PPP CONFIGURATION
cs: PPP KONFIGURACE

en: Allowed authentication methods:
cs: Povolené metody autentizace:

en: JSON configuration
cs: JSON konfigurace

[ctx: Wi-Fi]
en: Client
cs: Klient

en: Access Point
cs: Přístupový bod

en: Ad-Hoc Network
cs: Ad-Hoc síť

[ctx: Wi-Fi]
en: Automatic
cs: Automaticky

[ctx: Wi-Fi security]
en: None
cs: Žádné

en: WEP 40/128-bit Key (Hex or ASCII)
cs: WEP 40/128-bit klíč (Hex nebo ASCII)

en: WEP 128-bit Passphrase
cs: WEP 128-bit heslo

en: Dynamic WEP (802.1x)
cs: Dynamický WEP (802.1x)

[ctx: WEP key index]
en: 1 (Default)
cs: 1 (Výchozí)

en: Open System
cs: Otevřený systém

en: Shared Key
cs: Sdílený klíč

en: Channel
cs: Kanál

en: Authentication
cs: Autentizace

en: Private key
cs: Soukromý klíč

en: Listen port
cs: Port pro naslouchání

en: Add peer routes
cs: Přidat směrování protějšků

en: Peers
cs: Protějšky

en: Store password for all users
cs: Uložit heslo pro všechny uživatele

en: Store password only for this user
cs: Uložit heslo pouze pro tohoto uživatele

en: Ask password every time
cs: Pokaždé požádat o heslo

en: Show password
cs: Zobrazit heslo

en: Destination
cs: Cíl

en: Prefix
cs: Předčíslí

en: Next Hop
cs: Další skok

en: Metric
cs: Metrika

en: Add...
cs: Přidat...

en: Remove
cs: Odstranit

en: Public key
cs: Veřejný klíč

en: Allowed IPs
cs: Povolené IP adresy

en: Preshared key
cs: Předsdílený klíč

[ctx: seconds]
en: seconds
cs: sekund

en: Activation failed: %s
cs: Aktivace selhala: %s

en: Could not deactivate connection: %s
cs: Nelze deaktivovat připojení: %s

en: Connecting...
cs: Připojuje se...

en: Could not activate connection: %s
cs: Nelze aktivovat připojení: %s

en: Activate
cs: Aktivovat

en: Deactivate
cs: Deaktivovat

en: Quit
cs: Ukončit

en: Back
cs: Zpět

en: No such connection '%s'
cs: Připojení „%s“ neexistuje

en: Connection is already active
cs: Připojení je již aktivní

en: Create
cs: Vytvořit

en: Select the type of connection you wish to create.
cs: Vyberte typ připojení, které chcete vytvořit.

en: New Connection
cs: Nové připojení

en: Unable to delete connection: %s
cs: Nelze odstranit připojení: %s

en: Could not delete connection '%s': %s
cs: Nepodařilo se odstranit připojení „%s“: %s

en: Are you sure you want to delete the connection '%s'?
cs: Opravdu chcete odstranit připojení „%s“?

en: Set Hostname
cs: Nastavit název hostitele

en: Hostname
cs: Název hostitele

note: TRANSLATORS: this indicates the result. ie, "I have set the hostname to ..."
en: Set hostname to '%s'
cs: Nastavit název hostitele na „%s“

en: Unable to set hostname: %s
cs: Nepodařilo se nastavit název hostitele: %s

en: connection
cs: připojení

en: Edit a connection
cs: Upravit připojení

en: Activate a connection
cs: Aktivovat připojení

en: new hostname
cs: nový název počítače

en: Set system hostname
cs: Nastavit systémový název počítače

en: Please select an option
cs: Prosím vyberte možnost

en: Usage
cs: Použití

en: Could not parse arguments
cs: Selhalo zpracování argumentů

en: Could not contact NetworkManager: %s.
cs: Nepodařilo se kontaktovat NetworkManager: %s.
