NetworkManager - en to uk translation catalogue (2249 entries)

en: Enable or disable system networking
uk: Увімкнути або вимкнути системну роботу у мережі

en: System policy prevents enabling or disabling system networking
uk: Правила системи забороняють вмикання або вимикання з'єднань з мережею на системному рівні

en: Reload NetworkManager configuration
uk: Перезавантажити налаштування NetworkManager

en: System policy prevents reloading NetworkManager
uk: Правила системи запобігають перезавантаженню NetworkManager

en: Put NetworkManager to sleep or wake it up (should only be used by system power management)
uk: Призупинити або поновити роботу NetworkManager (має використовуватися лише інструментами керування живленням системи)

en: System policy prevents putting NetworkManager to sleep or waking it up
uk: Правила системи забороняють присипляння та поновлення роботи NetworkManager

en: Enable or disable Wi-Fi devices
uk: Увімкнути або вимкнути пристрої Wi-Fi

en: System policy prevents enabling or disabling Wi-Fi devices
uk: Правила системи забороняють вмикання або вимикання пристроїв Wi-Fi

en: Enable or disable mobile broadband devices
uk: Увімкнути або вимкнути пристрої широкосмугових мобільних мереж

en: System policy prevents enabling or disabling mobile broadband devices
uk: Правила системи забороняють вмикання або вимикання пристроїв широкосмугових мобільних мереж

en: Enable or disable WiMAX mobile broadband devices
uk: Увімкнути або вимкнути пристрої широкосмугових мобільних мереж WiMAX

en: System policy prevents enabling or disabling WiMAX mobile broadband devices
uk: Правила системи забороняють вмикання або вимикання пристроїв широкосмугових мобільних мереж WiMAX

en: Allow control of network connections
uk: Дозволити керування з'єднаннями мережею

en: System policy prevents control of network connections
uk: Правила системи забороняють керування з'єднаннями

en: Allow control of Wi-Fi scans
uk: Дозволити керування скануваннями Wi-Fi

en: System policy prevents Wi-Fi scans
uk: Правила системи забороняють сканування Wi-Fi

en: Connection sharing via a protected Wi-Fi network
uk: Спільне використання з'єднання на основі захищеної мережі Wi-Fi

en: System policy prevents sharing connections via a protected Wi-Fi network
uk: Правила системи забороняють спільне використання з'єднань за допомогою захищеної мережі Wi-Fi

en: Connection sharing via an open Wi-Fi network
uk: Спільне використання з'єднання на основі відкритої мережі Wi-Fi

en: System policy prevents sharing connections via an open Wi-Fi network
uk: Правила системи забороняють спільне використання з'єднань за допомогою відкритої мережі Wi-Fi

en: Modify personal network connections
uk: Змінити параметри особистих з'єднань з мережею

en: System policy prevents modification of personal network settings
uk: Правила системи забороняють внесення змін до особистих параметрів мережі

en: Modify network connections for all users
uk: Внести зміни до мережевих з'єднань всіх користувачів

en: System policy prevents modification of network settings for all users
uk: Правила системи забороняють внесення змін до параметрів мережі для всіх користувачів

en: Modify persistent system hostname
uk: Змінити постійну назву вузла у мережі

en: System policy prevents modification of the persistent system hostname
uk: Правила системи забороняють внесення змін до постійної назви вузла у мережі

en: Modify persistent global DNS configuration
uk: Змінити постійні загальні налаштування DNS

en: System policy prevents modification of the persistent global DNS configuration
uk: Правила системи забороняють внесення змін до постійних загальних налаштувань DNS

en: Perform a checkpoint or rollback of interfaces configuration
uk: Виконати перевірку або повернення до попередніх налаштувань інтерфейсу

en: System policy prevents the creation of a checkpoint or its rollback
uk: Правила системи забороняють створення точки перевірки або повернення до стану такої точки

en: Enable or disable device statistics
uk: Увімкнути або вимкнути обчислення статистичних даних пристрою

en: System policy prevents enabling or disabling device statistics
uk: Правила системи забороняють вмикання або вимикання збирання статистичних даних пристрою

en: Enable or disable connectivity checking
uk: Увімкнути або вимкнути перевірку придатності до з'єднання

en: System policy prevents enabling or disabling connectivity checking
uk: Правила системи забороняють вмикання або вимикання перевірки придатності до з'єднання

en: ADSL connection
uk: З'єднання ADSL

en: %s Network
uk: Мережа %s

en: NAP requested, but Bluetooth device does not support NAP
uk: Надіслано запит щодо NAP, але у пристрої Bluetooth не передбачено підтримки NAP

en: NAP connection
uk: З'єднання NAP

en: PAN requested, but Bluetooth device does not support NAP
uk: Надіслано запит щодо PAN, але у пристрої Bluetooth не передбачено підтримки NAP

en: PAN connections cannot specify GSM, CDMA, or serial settings
uk: Записи з'єднання PAN не можуть вказувати параметрів GSM, CDMA або послідовного пристрою

en: PAN connection
uk: З'єднання PAN

en: DUN requested, but Bluetooth device does not support DUN
uk: Надіслано запит щодо DUN, але у пристрої Bluetooth не передбачено підтримки DUN

en: DUN connection must include a GSM or CDMA setting
uk: З'єднання DUN має включати параметр GSM або CDMA

en: GSM connection
uk: З'єднання GSM

en: CDMA connection
uk: З'єднання CDMA

en: Unknown/unhandled Bluetooth connection type
uk: Невідомий або непридатний тип з'єднання Bluetooth

en: connection does not match device
uk: з'єднання не відповідає пристрою

en: 6LOWPAN connection
uk: З'єднання 6LOWPAN

en: Bond connection
uk: Прив'язане з'єднання

en: Bridge connection
uk: З'єднання містка

en: Dummy connection
uk: Фіктивне з'єднання

en: Wired connection %d
uk: Дротове з'єднання %d

en: Veth connection
uk: З'єднання veth

en: PPPoE connection
uk: З'єднання PPPoE

en: Wired connection
uk: Дротове з'єднання

en: InfiniBand connection
uk: З'єднання InfiniBand

en: IP tunnel connection
uk: З'єднання IP-тунель

en: Loopback connection
uk: Петльове з'єднання

en: MACVLAN connection
uk: З'єднання MACVLAN

en: TUN connection
uk: З'єднання TUN

en: VLAN connection
uk: З'єднання VLAN

en: VRF connection
uk: З'єднання VRF

en: VXLAN connection
uk: З'єднання VXLAN

en: WPAN connection
uk: З'єднання WPAN

en: Team connection
uk: Командне з'єднання

en: Mesh
uk: Сітка

en: %s is incompatible with static WEP keys
uk: %s є несумісним зі статичними ключами WEP

en: LEAP authentication requires a LEAP username
uk: Для розпізнавання LEAP потрібне ім'я користувача LEAP

en: LEAP username requires 'leap' authentication
uk: Ім'я користувача LEAP потребує розпізнавання «leap»

en: LEAP authentication requires IEEE 802.1x key management
uk: Розпізнавання LEAP потребує керування ключами IEEE 802.1x

en: LEAP authentication is incompatible with Ad-Hoc mode
uk: Розпізнавання LEAP є несумісним зі спеціальним (Ad-Hoc) режимом

en: LEAP authentication is incompatible with 802.1x setting
uk: Розпізнавання LEAP є несумісним із встановленням 802.1x

en: a connection using '%s' authentication cannot use WPA key management
uk: з'єднання, де використовується розпізнавання «%s», не може використовувати керування ключами WPA

en: a connection using '%s' authentication cannot specify WPA protocols
uk: з'єднання, де використовується розпізнавання «%s», не може використовувати специфічні протоколи WPA

en: a connection using '%s' authentication cannot specify WPA ciphers
uk: з'єднання, де використовується розпізнавання «%s», не може використовувати специфічні шифри WPA

en: a connection using '%s' authentication cannot specify a WPA password
uk: з'єднання, де використовується розпізнавання «%s», не може використовувати специфічний пароль WPA

en: Dynamic WEP requires an 802.1x setting
uk: Динамічний WEP потребує встановлення параметра 802.1x

en: Dynamic WEP requires 'open' authentication
uk: Динамічний WEP потребує розпізнавання «open»

en: Dynamic WEP requires 'ieee8021x' key management
uk: Динамічний WEP потребує керування ключами «ieee8021x»

en: WPA-PSK authentication is incompatible with 802.1x
uk: Розпізнавання за допомогою WPA-PSK є несумісним з 802.1x

en: WPA-PSK requires 'open' authentication
uk: WPA-PSK потребує розпізнавання «open»

en: Access point does not support PSK but setting requires it
uk: У точці доступу не передбачено підтримки PSK, але параметром передбачено таку підтримку

en: WPA Ad-Hoc authentication requires 'rsn' protocol
uk: Розпізнавання за спеціальним WPA потребує протоколу «rsn»

en: WPA Ad-Hoc authentication requires 'ccmp' pairwise cipher
uk: Розпізнавання за спеціальним WPA потребує парного шифру «ccmp»

en: WPA Ad-Hoc requires 'ccmp' group cipher
uk: Спеціальний (Ad-Hoc) режим WPA потребує групового шифрування «ccmp»

en: WPA-EAP authentication requires an 802.1x setting
uk: Розпізнавання WPA-EAP потребує параметра 802.1x

en: WPA-EAP requires 'open' authentication
uk: WPA-EAP потребує розпізнавання «open»

en: 802.1x setting requires 'wpa-eap' key management
uk: Параметр 802.1x потребує керування ключами «wpa-eap»

en: Access point does not support 802.1x but setting requires it
uk: У точці доступу не передбачено підтримки 802.1x, але параметром передбачено таку підтримку

en: Ad-Hoc mode requires 'none' or 'wpa-psk' key management
uk: Для ситуативного режиму слід використовувати керування ключами «none» або «wpa-psk»

en: Ad-Hoc mode is incompatible with 802.1x security
uk: Спеціальний (Ad-Hoc) режим є несумісним із захистом 802.1x

en: Ad-Hoc mode is incompatible with LEAP security
uk: Спеціальний (Ad-Hoc) режим є несумісним із захистом LEAP

en: Ad-Hoc mode requires 'open' authentication
uk: Для спеціального (Ad-Hoc) режиму потрібне розпізнавання «open»

en: connection does not match access point
uk: з'єднання не відповідає точці доступу

en: connection does not match mesh point
uk: з'єднання не відповідає точці сітки

en: Access point is unencrypted but setting specifies security
uk: Обмін даними із точкою доступу є незашифрованим, але запис вказує за захищене з'єднання

en: WPA authentication is incompatible with non-EAP (original) LEAP or Dynamic WEP
uk: Розпізнавання за допомогою WPA є несумісним з LEAP без EAP (оригінальним) або динамічним WEP

en: WPA authentication is incompatible with Shared Key authentication
uk: Розпізнавання за допомогою WPA є несумісним із розпізнаванням за допомогою розповсюдженого ключа

en: Failed to determine AP security information
uk: Не вдалося визначити дані щодо захисту точки доступу

en: # Created by NetworkManager
uk: # Створено за допомогою NetworkManager

en: # Merged from %s
uk: # Об'єднано з %s

en: Writing to %s failed: %s
uk: Помилка під час спроби запису даних до %s: %s

en: Cannot create '%s': %s
uk: Не вдалося створити «%s»: %s

en: %s is already running (pid %
uk: %s вже працює (pid %

en: %s.  Please use --help to see a list of valid options.
uk: %s. Щоб ознайомитися зі списком параметрів, скористайтеся параметром --help.

en: Failed to read configuration: %s
uk: Не вдалося прочитати налаштування: %s

en: Print NetworkManager version and exit
uk: Вивести дані щодо версії NetworkManager і завершити роботу

en: Don't become a daemon
uk: Не переходити у стан фонової служби

en: Log level: one of [%s]
uk: Рівень докладності журналу: одне з таких значень: [%s]

en: Log domains separated by ',': any combination of [%s]
uk: Список доменів для ведення журналу, відокремлених символом «,»: будь-яка комбінація з [%s]

en: Make all warnings fatal
uk: Вважати всі попередження помилками

en: Specify the location of a PID file
uk: Вказати розташування файла ідентифікатора процесу (PID)

en: Print NetworkManager configuration and exit
uk: Вивести дані щодо налаштувань NetworkManager і завершити роботу

en: NetworkManager monitors all network connections and automatically
    chooses the best connection to use.  It also allows the user to
    specify wireless access points which wireless cards in the computer
    should associate with.
uk: NetworkManager виконує стеження за всіма з'єднаннями і автоматично
    вибирає з них найкраще для використання. Крім того, програма
    надає користувачеві змогу вказати точки бездротового доступу,
    з якими слід пов'язувати картки бездротового доступу на вашому
    комп'ютері.

en: Could not daemonize: %s [error %u]
uk: Не вдалося створити фонову службу: %s [помилка %u]

en: '%s' is not valid
uk: «%s» не є коректним

en: Bad '%s' option:
uk: Помилковий параметр «%s»:

en: Config file location
uk: Розташування файла налаштувань

en: Config directory location
uk: Розташування каталогу налаштувань

en: System config directory location
uk: Розташування загальносистемного каталогу налаштувань

en: Internal config file location
uk: Розташування внутрішнього файла налаштувань

en: State file location
uk: Розташування файла стану

en: State file for no-auto-default devices
uk: Файл станів для пристроїв без автоматичних типових параметрів (no-auto-default)

en: List of plugins separated by ','
uk: Список додатків, відокремлених комами («,»)

en: Quit after initial configuration
uk: Вийти після початкового налаштовування

en: Don't become a daemon, and log to stderr
uk: Не переходити у стан фонової служби і записувати повідомлення журналу до stderr

en: An http(s) address for checking internet connectivity
uk: Адреса http(s) для спроб перевірки можливості встановлення з'єднання

en: The interval between connectivity checks (in seconds)
uk: Інтервал між перевірками можливості з'єднання (у секундах)

en: The expected start of the response
uk: Очікуваний початок відповіді

en: NetworkManager options
uk: Параметри NetworkManager

en: Show NetworkManager options
uk: Показати параметри NetworkManager

en: VPN connection
uk: З'єднання VPN

en: Bond
uk: Прив'язка

en: Team
uk: Команда

en: Bridge
uk: Місток

en: invalid json
uk: некоректний код JSON

en: request succeeded with %s but object is in an unsuitable state
uk: запит успішно виконано (%s), але об'єкт перебуває у непридатному стані

en: operation succeeded but object %s does not exist
uk: дію успішно виконано, але об'єкта %s не існує

en: Invalid peer starting at %s:%zu: %s
uk: Некоректний вузол, що починається з %s:%zu: %s

en: The name of the WireGuard config must be a valid interface name followed by ".conf"
uk: Назва файла налаштувань WireGuard повинна бути коректною назвою: назва файла має збігатися із назвою інтерфейсу, до неї має бути додано «.conf»

en: unrecognized line at %s:%zu
uk: нерозпізнаний рядок у %s:%zu

en: invalid value for '%s' at %s:%zu
uk: некоректне значення для «%s» у %s:%zu

en: invalid secret '%s' at %s:%zu
uk: некоректні реєстраційні дані «%s» у %s:%zu

en: Failed to create WireGuard connection: %s
uk: Не вдалося створити з'єднання WireGuard: %s

en: The connection was not an ADSL connection.
uk: З'єднання не є з'єднанням ADSL.

en: The connection was not a bond connection.
uk: З'єднання не є з'єднанням зв'язку.

en: The connection was not a bridge connection.
uk: З'єднання не є з'єднанням містка.

en: The connection was not a Bluetooth connection.
uk: З'єднання не є з'єднанням Bluetooth.

en: The connection is of Bluetooth NAP type.
uk: З'єднання належить до типу NAP Bluetooth.

en: Invalid device Bluetooth address.
uk: Некоректна адреса Bluetooth пристрою.

en: The Bluetooth addresses of the device and the connection didn't match.
uk: Адреси Bluetooth пристрою і з'єднання не збігаються.

en: The device is lacking Bluetooth capabilities required by the connection.
uk: У пристрою немає можливостей Bluetooth, потрібних з'єднанню.

en: The connection was not a dummy connection.
uk: З'єднання не є фіктивним з'єднанням.

en: The connection did not specify an interface name.
uk: У записі з'єднання не вказано назви інтерфейсу.

en: The connection was not an Ethernet or PPPoE connection.
uk: З'єднання не є з'єднанням Ethernet або PPPoE.

en: The connection and device differ in S390 subchannels.
uk: У підканалах S390 виявлено відмінність з'єднання і пристрою.

en: Invalid device MAC address %s.
uk: Некоректна MAC-адреса пристрою, %s.

en: The MACs of the device and the connection do not match.
uk: Адреси MAC пристрою і з'єднання не збігаються.

en: Invalid MAC in the blacklist: %s.
uk: Некоректний запис MAC у «чорному» списку: %s.

en: Device MAC (%s) is blacklisted by the connection.
uk: MAC пристрою (%s) додано до «чорного» списку з'єднання.

en: The connection was not a generic connection.
uk: З'єднання не є загальним з'єднанням.

en: The connection was not an InfiniBand connection.
uk: З'єднання не є з'єднанням InfiniBand.

en: Invalid device MAC address.
uk: Некоректна MAC-адреса пристрою.

en: The MACs of the device and the connection didn't match.
uk: Адреси MAC пристрою і з'єднання не збігаються.

en: The connection was not an IP tunnel connection.
uk: З'єднання не є тунельованим IP-з'єднанням.

en: The connection was not a loopback connection.
uk: З'єднання не належить до петльового типу.

en: The connection was not a MAC-VLAN connection.
uk: З'єднання не є з'єднанням MAC-VLAN.

en: The connection was not a modem connection.
uk: З'єднання не є модемним з'єднанням.

en: The connection was not a valid modem connection.
uk: З'єднання не є коректним модемним з'єднанням.

en: The device is lacking capabilities required by the connection.
uk: У пристрою немає можливостей, потрібних з'єднанню.

en: The connection was not an OLPC Mesh connection.
uk: З'єднання не є з'єднанням OLPC Mesh.

en: The connection was not a ovs_bridge connection.
uk: З'єднання не було з'єднанням ovs_bridge.

en: The connection was not a ovs_interface connection.
uk: З'єднання не було з'єднанням ovs_interface.

en: The connection was not a ovs_port connection.
uk: З'єднання не є з'єднанням ovs_port.

en: The connection was not a team connection.
uk: З'єднання не є командним з'єднанням.

en: The connection was not a tun connection.
uk: З'єднання не належить до типу tun.

en: The mode of the device and the connection didn't match
uk: Режими роботи пристрою і з'єднання не збігаються

en: The connection was not a VLAN connection.
uk: З'єднання не є з'єднанням VLAN.

en: The VLAN identifiers of the device and the connection didn't match.
uk: Ідентифікатори VLAN пристрою і з'єднання не збігаються.

en: The hardware address of the device and the connection didn't match.
uk: Апаратні адреси пристрою і з'єднання не збігаються.

en: The connection was not a VRF connection.
uk: З'єднання не є з'єднанням VRF.

en: The VRF table of the device and the connection didn't match.
uk: Таблиці VRF пристрою і з'єднання не збігаються

en: The connection was not a VXLAN connection.
uk: З'єднання не є з'єднанням VXLAN.

en: The VXLAN identifiers of the device and the connection didn't match.
uk: Ідентифікатори VXLAN пристрою і з'єднання не збігаються.

en: The connection was not a Wi-Fi P2P connection.
uk: З'єднання не є з'єднанням P2P Wi-Fi.

en: The connection was not a Wi-Fi connection.
uk: З'єднання не є з'єднанням Wi-Fi.

en: The device is lacking WPA capabilities required by the connection.
uk: У пристрою немає можливостей WPA, потрібних з'єднанню.

en: The device is lacking WPA2/RSN capabilities required by the connection.
uk: У пристрою немає можливостей WPA2/RSN, потрібних з'єднанню.

en: The connection was not a wpan connection.
uk: З'єднання не належить до типу wpan.

en: OLPC Mesh
uk: Сітка OLPC

en: Open vSwitch Interface
uk: Інтерфейс Open vSwitch

en: Open vSwitch Port
uk: Порт Open vSwitch

en: Open vSwitch Bridge
uk: Місток Open vSwitch

en: Mobile Broadband
uk: Мобільна радіомережа

en: Tun
uk: TUN

en: Dummy
uk: Фіктивний

en: Wi-Fi P2P
uk: P2P Wi-Fi

en: Loopback
uk: Петля

note: TRANSLATORS: Unknown reason for a device state change (NMDeviceStateReason) TRANSLATORS: Unknown reason for a connection state change (NMActiveConnectionStateReason)
en: Unknown
uk: Невідомо

en: Wired
uk: Дротове

en: The connection was not valid: %s
uk: З'єднання не є коректним: %s

en: The interface names of the device and the connection didn't match
uk: Назви інтерфейсу пристрою і з'єднання не збігаються.

en: registration failed
uk: не вдалося пройти реєстрацію

en: No service name specified
uk: Не вказано назви служби

en: '%s' is not valid: properties should be specified as 'key=value'
uk: «%s» є некоректним: властивості має бути вказано у форматі «ключ=значення»

en: '%s' is not a valid key
uk: «%s» не є коректним ключем

en: duplicate key '%s'
uk: дублікат ключа «%s»

en: number for '%s' is out of range
uk: число для «%s» лежить поза припустимим діапазоном

en: value for '%s' must be a number
uk: значення «%s» має бути числом

en: value for '%s' must be a boolean
uk: значення «%s» має бути булевим

en: missing 'name' attribute
uk: пропущено атрибут «name»

en: invalid 'name' "%s"
uk: некоректне значення «name» — «%s»

en: attribute '%s' is invalid for "%s"
uk: атрибут «%s» є некоректним для «%s»

en: property cannot be an empty string
uk: властивість не може бути порожнім рядком

en: property cannot be longer than 255 bytes
uk: значення властивості не може бути довшим за 255 байтів

en: property cannot contain any nul bytes
uk: значення властивості не може містити нульових байтів

en: missing key
uk: не вказано ключ

en: key is too long
uk: ключ є надто довгим

en: key must be UTF8
uk: ключ має зберігатися у кодуванні UTF8

en: key contains invalid characters
uk: ключ містить некоректний символ

en: value is missing
uk: не вказано значення

en: value is too large
uk: значення є надто великим

en: value is not valid UTF8
uk: значення не записано у коректному кодуванні UTF8

en: wrong type; should be a list of strings.
uk: помилковий тип; має бути список рядків.

en: unknown setting name
uk: невідома назва параметра

en: duplicate setting name
uk: дублювання назви параметра

en: has an invalid UUID
uk: містить некоректний UUID

en: has a UUID that requires normalization
uk: містить UUID, який потребує нормалізації

en: has duplicate UUIDs
uk: містить дублікати UUID

en: setting not found
uk: параметра не знайдено

en: setting is required for non-slave connections
uk: для непідлеглих з'єднань потрібен параметр

en: setting not allowed in slave connection
uk: параметр не можна використовувати у підлеглому з'єднанні

en: Unexpected failure to normalize the connection
uk: Неочікувана помилка під час спроби нормалізувати з'єднання

en: Unexpected failure to verify the connection
uk: Неочікувана помилка під час спроби перевірити з'єднання

en: unexpected uuid %s instead of %s
uk: неочікуваний UUID %s замість %s

en: property is missing
uk: не вказано властивості

en: IP Tunnel
uk: IP-тунель

en: Value cannot be interpreted as a list of numbers.
uk: Значення не може бути оброблено як список чисел.

en: value is not an integer in range [%lld, %lld]
uk: значення не є цілим числом у діапазоні [%lld, %lld]

en: ignoring missing number
uk: ігноруємо пропущене число

en: ignoring invalid number '%s'
uk: ігноруємо некоректне число «%s»

en: ignoring invalid %s address: %s
uk: ігноруємо некоректну адресу %s: %s

en: ignoring invalid gateway '%s' for %s route
uk: ігноруємо некоректний шлюз «%s» для маршруту %s

en: ignoring invalid %s route: %s
uk: ігноруємо некоректний маршрут %s: %s

en: unexpected character '%c' for address %s: '%s' (position %td)
uk: неочікуваний символ «%c» для адреси %s: «%s» (позиція %td)

en: unexpected character '%c' for %s: '%s' (position %td)
uk: неочікуваний символ «%c» для %s: «%s» (позиція %td)

en: unexpected character '%c' in prefix length for %s: '%s' (position %td)
uk: неочікуваний символ «%c» у префіксі довжини для %s: «%s» (позиція %td)

en: garbage at the end of value %s: '%s'
uk: зайві дані наприкінці значення %s: «%s»

en: deprecated semicolon at the end of value %s: '%s'
uk: застаріла крапка з комою наприкінці значення %s: «%s»

en: invalid prefix length for %s '%s', defaulting to %d
uk: некоректний префікс довжини для %s «%s», повертаємося до типового, %d

en: missing prefix length for %s '%s', defaulting to %d
uk: пропущено префікс довжини для %s «%s», повертаємося до типового, %d

en: invalid value for "%s": %s
uk: некоректне значення для «%s»: %s

en: ignoring invalid DNS server IPv%c address '%s'
uk: ігноруємо некоректну адресу IPv%c сервера DNS «%s»

en: invalid option '%s', use one of [%s]
uk: некоректний параметр «%s», скористайтеся одним із таких параметрів [%s]

en: ignoring invalid MAC address
uk: ігноруємо некоректну MAC-адресу

en: ignoring invalid bond option %s%s%s = %s%s%s: %s
uk: ігноруємо некоректний параметр bond %s%s%s = %s%s%s: %s

en: ignoring invalid SSID
uk: ігноруємо некоректний SSID

en: ignoring invalid raw password
uk: ігноруємо некоректний необроблений пароль

en: invalid key/cert value
uk: некоректне значення ключа/сертифіката

en: invalid key/cert value path "%s"
uk: некоректний шлях до ключа/сертифіката, «%s»

en: certificate or key file '%s' does not exist
uk: файла сертифіката або ключа «%s» не існує

en: invalid PKCS#11 URI "%s"
uk: некоректна адреса PKCS#11 «%s»

en: invalid key/cert value data:;base64, is not base64
uk: некоректні дані значення ключа/сертифіката data:;base64, не є base64

en: invalid key/cert value data:;base64,file://
uk: некоректне значення ключа/сертифіката data:;base64,file://

en: invalid key/cert value is not a valid blob
uk: некоректне значення ключа/сертифіката, не є коректним значення «%s» не є коректним великим бінарним об'єктом

en: invalid parity value '%s'
uk: некоректне значення парності, «%s»

en: invalid setting: %s
uk: некоректний параметр: %s

en: ignoring invalid team configuration: %s
uk: ігноруємо некоректне налаштування команди: %s

en: invalid qdisc: %s
uk: некоректний qdisc: %s

en: invalid tfilter: %s
uk: некоректний tfilter: %s

en: error loading setting value: %s
uk: помилка під час завантаження значення параметра: %s

en: value cannot be interpreted as integer
uk: значення не може бути оброблено як ціле число

en: ignoring invalid byte element '%u' (not between 0 and 255 inclusive)
uk: ігноруємо некоректний байтовий елемент «%u» (не у діапазоні від 0 до 255, включно)

en: invalid setting name '%s'
uk: некоректна назва параметра, «%s»

en: invalid key '%s.%s'
uk: некоректний ключ «%s.%s»

en: key '%s.%s' is not boolean
uk: ключ «%s.%s» не є булевим значенням

en: key '%s.%s' is not a uint32
uk: ключ «%s.%s» не є значенням uint32

en: invalid peer public key in section '%s'
uk: некоректний відкритий ключ вузла у розділі «%s»

en: key '%s.%s' is not a valid 256 bit key in base64 encoding
uk: ключ «%s.%s» не є коректним 256-бітовим ключем у кодуванні base64

en: key '%s.%s' is not a valid secret flag
uk: ключ «%s.%s» не є коректним прапорцем реєстраційних даних

en: key '%s.%s' is not a integer in range 0 to 2^32
uk: ключ «%s.%s» не є цілими числом у діапазоні від 0 до 2^32

en: key '%s.%s' is not a valid endpoint
uk: ключ «%s.%s» не є коректною кінцевою точкою

en: key '%s.%s' has invalid allowed-ips
uk: для ключа «%s.%s» вказано некоректне значення allowed-ips

en: peer '%s' is invalid: %s
uk: вузол «%s» є некоректним: %s

en: unsupported option "%s.%s" of variant type %s
uk: непідтримуваний параметр «%s.%s» типу варіанта %s

en: property is not specified
uk: властивість не вказано

en: '%s' value doesn't match '%s=%s'
uk: значення «%s» не відповідає «%s=%s»

en: '%s' is neither an UUID nor an interface name
uk: «%s» не є ні UUID, ні назвою інтерфейсу

en: binary data missing
uk: не вистачає двійкових даних

en: URI not NUL terminated
uk: Адресу не завершено символом NUL

en: URI is empty
uk: Адреса є порожньою

en: URI is not valid UTF-8
uk: Адресу не є коректним рядком у кодуванні UTF-8

en: data missing
uk: пропущено дані

en: certificate is invalid: %s
uk: некоректний сертифікат: %s

en: certificate detected as invalid scheme
uk: сертифікат виявлено як некоректні дані

en: CA certificate must be in X.509 format
uk: Форматом сертифіката CA має бути X.509

en: invalid certificate format
uk: некоректний формат сертифіката

en: password is not supported when certificate is not on a PKCS#11 token
uk: підтримки паролів не передбачено, якщо сертифікат не міститься у ключі PKCS#11

en: property is empty
uk: властивість є порожньою

en: has to match '%s' property for PKCS#12
uk: має відповідати властивості «%s» для PKCS#12

en: exactly one property must be set
uk: має бути встановлено точно одну властивість

en: can be enabled only on Ethernet connections
uk: можна вмикати лише для з'єднань Ethernet

en: property is invalid
uk: властивість є некоректною

en: '%s' is not a valid value for the property
uk: «%s» не є коректним значенням властивості

en: invalid auth flags: '%d' contains unknown flags
uk: некоректні прапорці розпізнавання: «%d» містить невідомі прапорці

en: invalid auth flags: both enable and disable are set for the same TLS version
uk: некоректні прапорці розпізнавання: одночасно встановлено enable і disable для тієї самої версії TLS

en: '%s' connection requires '%s' or '%s' setting
uk: з'єднання «%s» потребує параметра «%s» або «%s»

en: '%s' connection requires '%s' setting
uk: з'єднання «%s» потребує параметра «%s»

en: missing setting
uk: пропущено параметр

en: A connection with a '%s' setting must have the slave-type set to '%s'. Instead it is '%s'
uk: Для з'єднання з параметром «%s» має бути встановлено тип підлеглості «%s». Замість цього маємо «%s».

en: '%s' option is empty
uk: параметр «%s» є порожнім

en: '%s' is not a valid %s address for '%s' option
uk: «%s» не є припустимою адресою %s для параметра «%s»

en: missing option name
uk: не вказано назви параметра

en: invalid option '%s'
uk: некоректний параметр «%s»

en: invalid value '%s' for option '%s'
uk: некоректне значення «%s» для параметра «%s»

en: mandatory option '%s' is missing
uk: пропущено обов'язковий параметр «%s»

en: '%s' is not a valid value for '%s'
uk: «%s» не є коректним значенням «%s»

en: '%s=%s' is incompatible with '%s > 0'
uk: «%s=%s» є несумісним з «%s > 0»

en: '%s' is not valid for the '%s' option: %s
uk: «%s» є некоректним для параметра «%s»: %s

en: '%s' option is only valid for '%s=%s'
uk: параметр «%s» можна використовувати, лише якщо «%s=%s»

en: '%s=%s' is not a valid configuration for '%s'
uk: «%s=%s» не є коректним налаштуванням для «%s»

en: '%s' option requires '%s' option to be enabled
uk: використання параметра «%s» вимагає вмикання параметра «%s»

en: '%s' option needs to be a value multiple of '%s' value
uk: значенням параметр «%s» має бути значення, кратне до значення «%s»

en: '%s' option requires '%s' or '%s'option to be set
uk: використання параметра «%s» вимагає встановлення параметра «%s» або «%s»

en: '%s' option requires '%s' option to be set
uk: використання параметра «%s» вимагає встановлення параметра «%s»

en: '%s' option is only valid with mode '%s'
uk: параметр «%s» є коректним лише у режимі «%s»

en: '%s' and '%s' cannot have different values
uk: Значення «%s» і «%s» не можуть бути різними

en: %s requires bond mode "%s"
uk: %s потребує режиму прив'язки «%s»

en: %s requires xmit_hash_policy "vlan+srcmac"
uk: %s потребує xmit_hash_policy "vlan+srcmac"

en: '%s' option should be string
uk: параметр «%s» має бути рядком

en: '%s' option is not valid with mode '%s'
uk: параметр «%s» є коректним з режимом «%s»

en: value '%d' is out of range <%d-%d>
uk: значення «%d» лежить поза діапазоном <%d-%d>

en: is not a valid MAC address
uk: не є коректною MAC-адресою

en: the mask can't contain bits 0 (STP), 1 (MAC) or 2 (LACP)
uk: маска не може містити біти 0 (STP), 1 (MAC) і 2 (LACP)

en: is not a valid link local MAC address
uk: не є коректною MAC-адресою для локальних з'єднань

en: is not a valid VLAN filtering protocol
uk: не є коректним протоколом фільтрування VLAN

en: is not a valid option
uk: не є коректним параметром

en: '%s' option must be a power of 2
uk: Значенням параметра «%s» має бути степінь 2

en: bridge connection should have a ethernet setting as well
uk: з'єднання містка має супроводжуватися параметром ethernet

en: setting required for connection of type '%s'
uk: для з'єднання типу «%s» потрібен параметр

en: Unknown slave type '%s'
uk: Невідомий тип підлеглого «%s»

en: Slave connections need a valid '%s' property
uk: Для підлеглих з'єднань потрібна коректна властивість «%s»

en: Cannot set '%s' without '%s'
uk: Не можна встановити «%s» без «%s»

en: '%s' is not a valid UUID
uk: «%s» не є коректним UUID

en: connection type '%s' is not valid
uk: тип з'єднання «%s» є некоректним

en: '%s' connections must be enslaved to '%s', not '%s'
uk: з'єднання «%s» мають підпорядковуватися «%s», а не «%s»

en: metered value %d is not valid
uk: лічильне значення %d є некоректним

en: value %d is not valid
uk: значення %d є некоректним

en: "disabled" flag cannot be combined with other MPTCP flags
uk: прапорець «disabled» не можна поєднувати із іншими прапорцями MPTCP

en: cannot set both "signal" and "fullmesh" MPTCP flags
uk: не можна одночасно встановлювати прапорці MPTCP «signal» та «fullmesh»

en: value %u is not a valid combination of MPTCP flags
uk: значення %u не є коректним поєднанням прапорців MPTCP

en: DHCP option cannot be longer than 255 characters
uk: Довжина параметра DHCP не може перевищувати 255 символів

en: MUD URL is not a valid URL
uk: Адреса MUD не є коректною адресою

en: invalid permissions not in format "user:$UNAME[:]"
uk: некоректний запис прав доступу, не у форматі «користувач:$UNAME[:]»

en: property type should be set to '%s'
uk: тип властивості має бути встановлено у значення «%s»

en: slave-type '%s' requires a '%s' setting in the connection
uk: тип підлеглого з'єднання «%s» потребує параметра «%s» у з'єднанні

en: Detect a slave connection with '%s' set and a port type '%s'. '%s' should be set to '%s'
uk: Визначити підлегле з'єднання зі встановленим «%s» і типом порту «%s». «%s» слід встановити у значення «%s»

en: A slave connection with '%s' set to '%s' cannot have a '%s' setting
uk: Підлегле з'єднання з «%s», переведене у режим «%s», не може мати параметра «%s»

en: UUID needs normalization
uk: UUID потребує нормалізації

en: read-only is deprecated and not settable for the user
uk: read-only є застарілою і її не може бути встановлено користувачем

en: flags invalid
uk: некоректні прапорці

en: flags invalid - disabled
uk: некоректні прапорці — вимкнено

en: property invalid (not enabled)
uk: властивість є некоректною (не увімкнено)

en: element invalid
uk: некоректний елемент

en: sum not 100%
uk: сума не дорівнює 100%

en: property invalid
uk: некоректна властивість

en: unsupported ethtool setting
uk: непідтримуваний параметр ethtool

en: setting has invalid variant type
uk: для параметра вказано некоректний тип варіанта

en: coalesce option must be either 0 or 1
uk: значенням параметра coalesce має бути 0 або 1

en: pause-autoneg cannot be enabled when setting rx/tx options
uk: pause-autoneg не можна вмикати, якщо встановлено значення параметрів отримання/надсилання

en: unknown ethtool option '%s'
uk: невідомий параметр ethtool «%s»

en: property value is empty
uk: значення властивості є порожнім

en: property value is too long (>64)
uk: значення властивості є надто довгим (>64)

en: '%s' contains invalid char(s) (use [A-Za-z._-])
uk: «%s» містить некоректні символи (слід використовувати [A-Za-z._-])

en: '%s' length is invalid (should be 5 or 6 digits)
uk: довжина «%s» є некоректною (має бути 5 або 6 цифр)

en: '%s' is not a number
uk: «%s» не є числом

en: property is empty or wrong size
uk: властивість є порожньою або має помилковий розмір

en: property must contain only digits
uk: властивість має містити лише цифри

en: can't be enabled when manual configuration is present
uk: не можна вмикати, якщо є налаштування вручну

en: Must specify a P_Key if specifying parent
uk: Якщо вказано параметр parent, слід вказати і P_Key

en: InfiniBand P_Key connection did not specify parent interface name
uk: У записі з'єднання закритого ключа InfiniBand не вказано назви батьківського інтерфейсу

en: the values 0 and 0x8000 are not allowed
uk: не можна використовувати значення 0 і 0x8000

en: interface name of software infiniband device must be '%s' or unset (instead it is '%s')
uk: назвою інтерфейсу програмного пристрою infiniband має бути «%s» або назву має бути не встановлено (замість неї має бути «%s»)

en: interface name of software infiniband device with MAC address must be unset (instead it is '%s')
uk: назву інтерфейсу програмного пристрою infiniband з MAC-адресою має бути не встановлено (замість неї має бути «%s»)

en: mtu can be at most %u but it is %u
uk: mtu не може перевищувати %u, але маємо %u

en: Missing IPv4 address
uk: Не вказано адреси IPv4

en: Missing IPv6 address
uk: Не вказано адреси IPv6

en: Invalid IPv4 address '%s'
uk: Некоректна адреса IPv4, «%s»

en: Invalid IPv6 address '%s'
uk: Некоректна адреса IPv6, «%s»

en: Invalid IPv4 address prefix '%u'
uk: Некоректний префікс адреси IPv4, «%u»

en: Invalid IPv6 address prefix '%u'
uk: Некоректний префікс адреси IPv6, «%u»

en: Invalid routing metric '%s'
uk: Некоректна метрика маршрутизації, «%s»

en: unknown attribute
uk: невідомий атрибут

en: invalid attribute type '%s'
uk: некоректний тип атрибута «%s»

en: attribute is not valid for a IPv4 route
uk: атрибут не є коректним для маршрутизації IPv4

en: attribute is not valid for a IPv6 route
uk: атрибут не є коректним для маршрутизації IPv6

en: '%s' is not a valid IPv4 address
uk: «%s» не є коректною адресою IPv4

en: '%s' is not a valid IPv6 address
uk: «%s» не є коректною адресою IPv6

en: invalid prefix %s
uk: некоректний префікс %s

en: %s is not a valid route type
uk: %s не є коректним типом маршруту

en: route weight cannot be larger than 256
uk: вага маршруту не може бути більшою за 256

en: route scope is invalid for local route
uk: область маршрутів є некоректною для локального маршруту

en: a %s route cannot have a next-hop
uk: маршрут %s не може мати наступного переходу

en: a %s route cannot have a ECMP multi-hop "weight"
uk: маршрут %s не може включати мати ECMP «weight» з декількома переходами

en: missing priority
uk: пропущено пріоритетність

en: missing table
uk: не вказано таблиці

en: invalid action type
uk: некоректний тип дії

en: has from/src but the prefix-length is zero
uk: містить from/src, але значення довжини префікса (prefix-length) є нульовим

en: missing from/src for a non zero prefix-length
uk: пропущено from/src для ненульового значення довжини префікса

en: invalid from/src
uk: некоректне значення from/src

en: invalid prefix length for from/src
uk: некоректна довжина префікса для from/src

en: has to/dst but the prefix-length is zero
uk: містить to/dst, але значення довжини префікса (prefix-length) є нульовим

en: missing to/dst for a non zero prefix-length
uk: пропущено to/dst для ненульового значення довжини префікса

en: invalid to/dst
uk: некоректне значення to/dst

en: invalid prefix length for to/dst
uk: некоректна довжина префікса для to/dst

en: invalid iifname
uk: некоректна назва інтерфейсу

en: invalid oifname
uk: некоректна назва інтерфейсу (oifname)

en: invalid source port range
uk: некоректний діапазон номерів порту джерела

en: invalid destination port range
uk: некоректний діапазон номерів порту призначення

en: suppress_prefixlength out of range
uk: suppress_prefixlength поза припустимим діапазоном

en: suppress_prefixlength is only allowed with the to-table action
uk: suppress_prefixlength можна використовувати лише разом із дією to-table

en: invalid key "%s"
uk: некоректний ключ «%s»

en: duplicate key %s
uk: дублікат ключа %s

en: invalid variant type '%s' for "%s"
uk: некоректний тип варіанта «%s» для «%s»

en: missing "family"
uk: пропущено "family"

en: invalid "family"
uk: некоректне значення "family"

en: "uid-range-start" is greater than "uid-range-end"
uk: "uid-range-start" є більшим за "uid-range-end"

en: Unsupported to-string-flags argument
uk: Непідтримуваний аргумент to-string-flags

en: Unsupported extra-argument
uk: Непідтримуваний додатковий аргумент

en: unsupported key "%s"
uk: непідтримуваний ключ «%s»

en: duplicate key "%s"
uk: дублікат ключа «%s»

en: invalid value for "%s"
uk: некоректне значення «%s»

en: empty text does not describe a rule
uk: порожній текст не описує правило

en: missing argument for "%s"
uk: пропущено аргумент «%s»

en: invalid "from" part
uk: некоректна частина «from»

en: invalid "to" part
uk: некоректна частина «to»

en: cannot detect address family for rule
uk: не вдалося визначити сімейство адрес для правила

en: rule is invalid: %s
uk: правило є некоректним: %s

en: invalid address family
uk: некоректне сімейство адрес

en: rule #%u is invalid: %s
uk: правило %u є некоректним: %s

en: %u. DNS server address is invalid
uk: %u. Адреса сервера DNS є некоректною.

en: %d. IP address is invalid
uk: %d. IP-адреса є некоректною.

en: %d. IP address has 'label' property with invalid type
uk: %d. IP-адреса має властивість «label» некоректного типу

en: %d. IP address has invalid label '%s'
uk: %d. IP-адреса має некоректну мітку, «%s»

en: gateway cannot be set if there are no addresses configured
uk: шлюз не може бути встановлено, якщо не налаштовано адрес

en: gateway is invalid
uk: шлюз є некоректним

en: %d. route is invalid
uk: %d. Некоректний маршрут

en: invalid attribute: %s
uk: некоректний атрибут: %s

en: %u. rule has wrong address-family
uk: %u. у правилі вказано помилкове сімейство адрес

en: %u. rule is invalid: %s
uk: %u. правило є некоректним: %s

en: '%s' is not a valid IAID
uk: «%s» не є коректним IAID

en: the property cannot be set when '%s' is disabled
uk: властивість не можна встановлювати, якщо вимкнено «%s»

en: the property is currently supported only for DHCPv4
uk: у поточній версії підтримку властивості передбачено лише для DHCPv4

en: '%s' is not a valid IP or subnet
uk: «%s» є некоректною IP-адресою або підмережею

en: a gateway is incompatible with '%s'
uk: шлюз є несумісним з «%s»

en: '%d' is not a valid tunnel mode
uk: «%d» не є коректним режимом тунелювання

en: '%s' is not a valid IPv%c address
uk: «%s» не є коректною адресою у форматі IPv%c

en: tunnel keys can only be specified for GRE and VTI tunnels
uk: ключі тунелювання можна задавати лише для тунелів GRE та VTI

en: '%s' is not a valid tunnel key
uk: «%s» не є коректним ключем тунелю

en: a fixed TTL is allowed only when path MTU discovery is enabled
uk: фіксований TTL можна використовувати, лише якщо увімкнено виявлення MTU шляхів

en: some flags are invalid for the select mode: %s
uk: деякі з прапорців для режиму вибору є некоректними: %s

en: can be set only on VTI tunnels
uk: можна встановити лише для тунелів VTI

en: wired setting not allowed for mode %s
uk: встановлення параметрів дротового зв'язку для режиму %s неможливе

en: this property cannot be empty for '%s=%s'
uk: ця властивість не може бути порожньою, якщо «%s=%s»

en: this property is not allowed for '%s=%s'
uk: цю властивість не можна застосовувати до «%s=%s»

en: cannot enable ipv4.link-local with ipv4.method=disabled
uk: не можна увімкнути ipv4.link-local з ipv4.method=disabled

en: cannot disable ipv4.link-local with ipv4.method=link-local
uk: не можна вимкнути ipv4.link-local з ipv4.method=link-local

en: '%s' is not a valid FQDN
uk: «%s» не є коректною повною назвою вузла (FQDN)

en: property cannot be set when dhcp-hostname is also set
uk: властивість не можна задавати, якщо встановлено dhcp-hostname

en: FQDN flags requires a FQDN set
uk: для прапорців FQDN потрібен набір FQDN

en: multiple addresses are not allowed for '%s=%s'
uk: не можна вказувати декілька адрес у «%s=%s»

en: property should be TRUE when method is set to disabled
uk: властивість повинна мати значення TRUE, якщо встановлено метод «disabled»

en: value is not a valid token
uk: значення не є коректним жетоном

en: only makes sense with EUI64 address generation mode
uk: має сенс лише з режимом створення адрес EUI64

en: invalid DUID
uk: некоректний DUID

en: must be a valid IPv6 address with prefix
uk: має бути коректною адресою IPv6 з префіксом

en: token is not in canonical form
uk: жетон вказано не у канонічній формі

en: property should be TRUE when method is set to ignore or disabled
uk: властивість повинна мати значення TRUE, якщо встановлено метод «ignore» або «disabled»

en: ipv4 method "%s" is not supported for loopback
uk: підтримки методу ipv4 «%s» для петльового інтерфейсу не передбачено

en: ipv4.link-local cannot be enabled for loopback
uk: ipv4.link-local не можна вмикати для петльового інтерфейсу

en: ipv6 method "%s" is not supported for loopback
uk: підтримки методу ipv6 «%s» для петльового інтерфейсу не передбачено

en: a loopback profile cannot be a port
uk: профіль петлі не може бути портом

en: the key is empty
uk: ключ є порожнім

en: the key must be %d characters
uk: ключ має складатися з %d символів

en: the key must have an even number of characters between 2 and 64
uk: у ключі має бути парна кількість символів, від 2 до 64

en: the key contains non-hexadecimal characters
uk: ключ містить нешістнадцяткові цифри

en: property is not specified and neither is '%s:%s'
uk: властивість не вказано і не визначено «%s:%s»

en: EAP key management requires '%s' setting presence
uk: Керування ключами за допомогою EAP потребує додавання параметра «%s»

en: must be either psk (0) or eap (1)
uk: має бути або psk (0), або eap (1)

en: only valid for psk mode
uk: можна використовувати лише у режимі psk

en: non promiscuous operation is allowed only in passthru mode
uk: розбірливі дії можливі лише у режимі передавання (passthru)

en: is empty
uk: є порожнім

en: SSID length is out of range <1-32> bytes
uk: Довжина SSID лежить поза діапазоном у <1-32> байтів

en: '%d' is not a valid channel
uk: «%d» не є коректним каналом

en: A connection with a '%s' setting must not have a master.
uk: З'єднання з параметром «%s» не повинне мати основне.

en: '%s' is not allowed in fail_mode
uk: «%s» не можна використовувати у режимі fail_mode

en: must be a power of two
uk: має бути степенем 2

en: key cannot start with "NM."
uk: запис ключа не починається з «NM.»

en: OVS %s can only be added to a profile of type OVS bridge/port/interface or to OVS system interface
uk: %s OVS можна додавати лише до профілів типу місток, порт або інтерфейс OVS або до загальносистемного інтерфейсу OVS

en: invalid key "%s": %s
uk: некоректний ключ «%s»: %s

en: maximum number of entries reached (%u instead of %u)
uk: досягнуто максимальної кількості записів (%u замість %u)

en: '%s' is not a valid interface type
uk: «%s» не є коректним типом інтерфейсу

en: A connection with a '%s' setting needs connection.type explicitly set
uk: Для з'єднання з параметром «%s» слід явно вказати connection.type

en: A connection of type '%s' cannot have ovs-interface.type "system"
uk: З'єднання типу «%s» не може мати значення «system» для параметра ovs-interface.type

en: A connection of type '%s' cannot have an ovs-interface.type "%s"
uk: З'єднання типу «%s» не може мати значення «%s» для параметра ovs-interface.type

en: A connection can not have both '%s' and '%s' settings at the same time
uk: Для з'єднання не може бути одночасно встановлено «%s» і «%s»

en: A connection with '%s' setting must be of connection.type "ovs-interface" but is "%s"
uk: З'єднання з параметром «%s» має належати до типу «ovs-interface»; втім, воно належить до типу «%s»

en: A connection with '%s' setting needs to be of '%s' interface type, not '%s'
uk: З'єднання з параметром «%s» повинне мати тип інтерфейсу «%s», а не «%s»

en: A connection with ovs-interface.type '%s' setting a 'ovs-patch' setting
uk: З'єднання з типом «%s» ovs-interface.type встановлює параметр «ovs-patch»

en: Missing ovs interface setting
uk: Пропущено параметр інтерфейсу ovs

en: Missing ovs interface type
uk: Не вказано тип інтерфейсу ovs

en: A connection with a '%s' setting must have a master.
uk: З'єднання з параметром «%s» повинне мати основне.

en: VLANs must be between 0 and 4095
uk: VLAN має належати діапазону від 0 до 4095

en: duplicate VLAN %u
uk: дублювання VLAN %u

en: VLANs %u and %u are not sorted in ascending order
uk: VLAN %u та %u не упорядковано за зростанням

en: '%s' is not allowed in vlan_mode
uk: «%s» не можна використовувати у режимі vlan_mode

en: the tag id must be in range 0-4094 but is %u
uk: ідентифікатором tag має бути число у діапазоні від 0 до 4094, втім, маємо %u

en: '%s' is not allowed in lacp
uk: «%s» не можна використовувати у lacp

en: '%s' is not allowed in bond_mode
uk: «%s» не можна використовувати у режимі bond_mode

en: '%d' is out of valid range <128-16384>
uk: «%d» не належить до коректного діапазону <128-16384>

en: setting this property requires non-zero '%s' property
uk: встановлення цієї властивості вимагає ненульового значення властивості «%s»

en: invalid proxy method
uk: некоректний метод проксіювання

en: this property is not allowed for method none
uk: цю властивість не можна використовувати для методу none

en: the script is too large
uk: скрипт є надто великим

en: the script is not valid utf8
uk: скрипт не є коректним текстом у кодуванні utf8

en: the script lacks FindProxyForURL function
uk: скрипт не містить функції FindProxyForURL

en: '%s' is not a valid MAC address
uk: %s не є припустимою MAC-адресою

en: VF with index %u, but the total number of VFs is %u
uk: маємо VF з індексом %u, але загальна кількість VF дорівнює %u

en: invalid VF %u: %s
uk: некоректна VF %u: %s

en: duplicate VF index %u
uk: дублювання індексу VF %u

en: VFs %d and %d are not sorted by ascending index
uk: VF %d і %d не упорядковано за зростанням

en: kind is missing
uk: пропущено тип

en: '%s' is not a valid kind
uk: «%s» не є коректним типом

en: parent handle missing
uk: не вказано батьківського дескриптора

en: there are duplicate TC qdiscs
uk: маємо дублювання q-дисків TC

en: there are duplicate TC filters
uk: маємо дублювання фільтрів TC

en: %s is out of range [0, %d]
uk: %s не належить до діапазону [0, %d]

en: Missing target-host in nsna_ping link watcher
uk: Пропущено вузол призначення у налаштуваннях засобу спостереження за зв'язком nsna_ping

en: target-host '%s' contains invalid characters
uk: назва вузла призначення, «%s», містить некоректні символи

en: Missing %s in arp_ping link watcher
uk: Не вказано %s у налаштуваннях засобу спостереження за зв'язком arp_ping

en: source-host '%s' contains invalid characters
uk: назва вузла джерела, «%s», містить некоректні символи

en: vlanid is out of range [-1, 4094]
uk: vlanid не належить до діапазону [-1, 4094]

en: '%u': invalid mode
uk: «%u»: некоректний режим

en: '%s': invalid user ID
uk: «%s»: некоректний ідентифікатор користувача

en: '%s': invalid group ID
uk: «%s»: некоректний ідентифікатор групи

en: key requires a '.' for a namespace
uk: для визначення простору назв у ключі має бути «.»

en: key cannot contain ".."
uk: у записі ключа не може міститися «..»

en: maximum number of user data entries reached
uk: досягнуто максимальної кількості записів даних користувача

en: maximum number of user data entries reached (%u instead of %u)
uk: досягнуто максимальної кількості записів даних користувача (%u замість %u)

en: '%s' is not a valid interface name
uk: «%s» не є коректною назвою інтерфейсу

en: the vlan id must be in range 0-4094 but is %u
uk: ідентифікатором vlan має бути число у діапазоні від 0 до 4094, втім, маємо %u

en: flags are invalid
uk: прапорці є некоректними

en: invalid VLAN protocol %s: must be '802.1Q' or '802.1ad'
uk: некоректний протокол VLAN %s: має бути «802.1Q» або «802.1ad»

en: vlan setting should have a ethernet setting as well
uk: параметр vlan має супроводжуватися параметром ethernet

en: cannot set connection.multi-connect for VPN setting
uk: не можна встановлювати connection.multi-connect для VPN

en: setting contained a secret with an empty name
uk: параметри містив пароль з порожньою назвою

en: not a secret property
uk: не є властивістю пароля

en: secret is not of correct type
uk: пароль не належить до коректного типу

en: secret name cannot be empty
uk: назва реєстраційного запису не може бути порожньою

en: secret flags property not found
uk: властивість прапорців паролів не знайдено

en: table cannot be zero
uk: таблиця не може бути нульовою

en: '%s' is not a valid IP%s address
uk: «%s» є некоректною IP-адресою у форматі IP%s

en: %d is greater than local port max %d
uk: %d перевищує максимальний припустимий номер локального порту, %d

en: '%s' is not a valid Ethernet port value
uk: «%s» не є коректним значенням номера порту Ethernet

en: '%s' is not a valid duplex value
uk: «%s» не є коректним значенням дуплексного режиму

en: invalid key '%s'
uk: некоректний ключ «%s»

en: invalid value for key '%s'
uk: некоректне значення ключа «%s»

en: Wake-on-LAN mode 'default' and 'ignore' are exclusive flags
uk: Прапорці режиму Wake-on-LAN «default» і «ignore» не можна використовувати одночасно

en: Wake-on-LAN password can only be used with magic packet mode
uk: Пароль до Wake-on-LAN можна використовувати лише у режимі магічних пакетів

en: both speed and duplex should have a valid value or both should be unset
uk: параметри швидкості і двобічного режиму повинні обидва мати коректні значення або обидва параметри має бути не встановлено

en: both speed and duplex are required for static link configuration
uk: для статичного налаштування зв'язку слід вказати speed і duplex

en: missing public-key for peer
uk: пропущено відкритий ключ для вузла

en: invalid public-key for peer
uk: некоректний відкритий ключ для вузла

en: invalid preshared-key for peer
uk: некоректне значення preshared-key для вузла

en: invalid endpoint for peer
uk: некоректна кінцева точка для вузла

en: invalid IP address "%s" for allowed-ip of peer
uk: некоректна IP-адреса «%s» для allowed-ip вузла

en: invalid preshared-key-flags for peer
uk: некоректне значення preshared-key-flags для вузла

en: peer #%u has no public-key
uk: для вузла %u не вказано відкритого ключа

en: peer #%u has invalid public-key
uk: вузол %u має некоректний відкритий ключ

en: peer #%u has invalid endpoint
uk: вузол %u має некоректну кінцеву точку

en: peer #%u has invalid allowed-ips setting
uk: для вузла %u визначено некоректний параметр allowed-ips

en: peer #%u is invalid: %s
uk: вузол %u є некоректним: %s

en: method "%s" is not supported for WireGuard
uk: підтримки методу «%s» для WireGuard не передбачено

en: key must be 32 bytes base64 encoded
uk: ключ має складатися з 32 байтів у кодуванні base64

en: invalid peer secrets
uk: некоректні реєстраційні дані до вузла

en: peer #%u lacks public-key
uk: для вузла %u не вказано відкритого ключа

en: non-existing peer '%s'
uk: вузол «%s», якого не існує

en: '%s' is not a valid value for '%s' mode connections
uk: «%s» не є коректним значенням режиму з'єднань «%s»

en: '%s' security requires '%s=%s'
uk: для захисту «%s» слід вказати «%s=%s»

en: '%s' security requires '%s' setting presence
uk: захист «%s» вимагає використання параметра «%s»

en: '%s' can only be used with '%s=%s' (WEP)
uk: «%s» можна використовувати лише з «%s=%s» (WEP)

en: '%s' can only be used with 'owe', 'wpa-psk', 'sae', 'wpa-eap' or 'wpa-eap-suite-b-192' key management
uk: «%s» можна використовувати лише з керуванням ключами «owe», «wpa-psk», «sae», «wpa-eap» або «wpa-eap-suite-b-192»

en: pmf can only be 'default' or 'required' when using 'owe', 'sae' or 'wpa-eap-suite-b-192' key management
uk: pmf може бути «default» або «required», якщо використано керування ключами «owe», «sae» або «wpa-eap-suite-b-192»

en: '%s' is not a valid Wi-Fi mode
uk: «%s» не є коректним режимом Wi-Fi

en: '%s' is not a valid band
uk: «%s» не є коректним значенням смуги

en: '%s' requires setting '%s' property
uk: «%s» потребує встановлення властивості «%s»

en: '%s' requires '%s' and '%s' property
uk: «%s» потребує «%s» і властивості «%s»

en: invalid value
uk: некоректне значення

en: Wake-on-WLAN mode 'default' and 'ignore' are exclusive flags
uk: Прапорці режиму Wake-on-WLAN «default» і «ignore» не можна використовувати одночасно

en: Wake-on-WLAN trying to set unknown flag
uk: Wake-on-WLAN намагається встановити невідомий прапорець

en: AP isolation can be set only in AP mode
uk: Ізоляцію точки доступу можна встановлювати лише у режимі точки доступу

en: conflicting value of mac-address-randomization and cloned-mac-address
uk: конфлікт значень mac-address-randomization і cloned-mac-address

en: property is deprecated and not implemented
uk: властивість є застарілою, її не реалізовано

en: page must be defined along with a channel
uk: сторінку слід вказувати разом із каналом

en: page must be between %d and %d
uk: сторінку має бути вказано числом від %d до %d

en: channel must not be between %d and %d
uk: канал має бути вказано числом від %d до %d

en: can't set property of type '%s' from value of type '%s'
uk: не вдалося встановити властивість типу «%s» зі значення типу «%s»

en: value of type '%s' is invalid or out of range for property '%s'
uk: значення типу «%s» є некоректним для властивості «%s» або не належить до припустимого діапазону значень

en: can not set property: %s
uk: не вдалося встановити значення властивості: %s

en: duplicate property
uk: дублювання властивості

en: unknown property
uk: невідома властивість

en: failed to set property: %s
uk: не вдалося встановити значення властивості: %s

en: secret not found
uk: не знайдено ключа

en: invalid D-Bus property "%s"
uk: некоректна властивість D-Bus «%s»

en: duplicate D-Bus property "%s"
uk: дублювання властивості D-Bus «%s»

en: invalid D-Bus property "%s" for "%s"
uk: некоректна властивість D-Bus «%s» для «%s»

en: unknown link-watcher name "%s"
uk: некоректна назва засобу спостереження за зв'язком, «%s»

en: value out or range
uk: значення поза припустимим діапазоном

en: invalid runner-tx-hash
uk: некоректне значення runner-tx-hash

en: %s is only allowed for runner %s
uk: %s можна використовувати лише для засобу запуску %s

en: %s is only allowed for runners %s
uk: %s можна використовувати лише для засобів запуску %s

en: cannot set parameters for lacp and activebackup runners together
uk: не можна встановлювати параметри для засобів запуску lacp і activebackup одночасно

en: missing link watcher
uk: не вказано засобу спостереження за зв'язком

en: team config exceeds size limit
uk: налаштування команди порушують обмеження щодо розміру

en: team config is not valid UTF-8
uk: файл налаштувань team не є коректними даними у кодуванні UTF-8

en: invalid D-Bus type "%s"
uk: некоректний тип D-Bus «%s»

en: invalid link-watchers: %s
uk: некоректне значення link-watchers: %s

en: '%s' is not a valid handle.
uk: «%s» не є коректним дескриптором.

en: '%s' unexpected: parent already specified.
uk: Неочікуване «%s»: батьківський запис вже вказано.

en: invalid handle: '%s'
uk: некоректний дескриптор: «%s»

en: parent not specified.
uk: не вказано батьківський запис.

en: unsupported qdisc option: '%s'.
uk: непідтримуваний параметр qdisc: «%s».

en: action name missing.
uk: не вказано назви дії.

en: unsupported action option: '%s'.
uk: непідтримуваний параметр дії: «%s».

en: invalid action:
uk: некоректна дія:

en: unsupported tfilter option: '%s'.
uk: непідтримуваний параметр tfilter: «%s».

en: failed stat file %s: %s
uk: не вдалося отримати статистичні дані щодо файла %s: %s

en: not a file (%s)
uk: не є файлом (%s)

en: invalid file owner %d for %s
uk: некоректний власник файла, %d, %s

en: file permissions for %s
uk: файлові права доступу до %s

en: reject %s
uk: відмовити %s

en: path is not absolute (%s)
uk: шлях не є абсолютним (%s)

en: Plugin file does not exist (%s)
uk: Файла додатка не існує (%s)

en: Plugin is not a valid file (%s)
uk: Додаток не є коректним файлом (%s)

en: libtool archives are not supported (%s)
uk: Підтримки архівів libtool не передбачено (%s)

en: Could not find "%s" binary
uk: Не вдалося знайти виконуваний файл «%s»

en: unknown secret flags
uk: невідомі прапорці реєстраційних даних

en: conflicting secret flags
uk: конфлікт прапорців реєстраційних даних

en: secret flags must not be "not-required"
uk: прапорці реєстраційних даних не можуть бути «not-required»

en: unsupported secret flags
uk: непідтримувані прапорці реєстраційних даних

en: can't be simultaneously disabled and enabled
uk: не може бути одночасно вимкнено і увімкнено

en: WPS is required
uk: Потрібна WPS

en: not a valid ethernet MAC address for mask at position %lld
uk: некоректна адреса MAC ethernet для маски у позиції %lld

en: not a valid ethernet MAC address #%u at position %lld
uk: некоректна адреса MAC ethernet #%u у позиції %lld

en: not valid utf-8
uk: некоректні дані UTF-8

en: is not a JSON object
uk: не є об'єктом JSON

en: value is NULL
uk: значенням є NULL

en: value is empty
uk: порожнє значення

en: invalid JSON at position %d (%s)
uk: некоректний код JSON на позиції %d (%s)

en: unterminated escape sequence
uk: незавершена екранована послідовність

en: unknown attribute '%s'
uk: невідомий атрибут «%s»

en: missing key-value separator '%c' after '%s'
uk: пропущено роздільник пар ключ-значення «%c» після «%s»

en: invalid uint32 value '%s' for attribute '%s'
uk: некоректне значення uint32 «%s» атрибута «%s»

en: invalid int32 value '%s' for attribute '%s'
uk: некоректне значення int32 «%s» атрибута «%s»

en: invalid uint64 value '%s' for attribute '%s'
uk: некоректне значення uint64 «%s» атрибута «%s»

en: invalid uint8 value '%s' for attribute '%s'
uk: некоректне значення uint8 «%s» атрибута «%s»

en: invalid boolean value '%s' for attribute '%s'
uk: некоректне булеве значення «%s» атрибута «%s»

en: unsupported attribute '%s' of type '%s'
uk: непідтримуваний атрибут «%s» типу «%s»

en: Bridge VLANs %d and %d are not sorted by ascending vid
uk: VLAN містка %d і %d не упорядковано за зростанням vid

en: duplicate bridge VLAN vid %u
uk: дублікат містка vid VLAN %u

en: only one VLAN can be the PVID
uk: лише одна з VLAN може бути PVID

en: unknown flags 0x%x
uk: невідомі прапорці 0x%x

en: 'fqdn-no-update' and 'fqdn-serv-update' flags cannot be set at the same time
uk: не можна одночасно встановлювати прапорці «fqdn-no-update» і «fqdn-serv-update»

en: 'fqdn-clear-flags' flag is incompatible with other FQDN flags
uk: прапорець «fqdn-clear-flags» є несумісним із іншими прапорцями FQDN

en: DHCPv6 does not support the E (encoded) FQDN flag
uk: у DHCPv6 не передбачено підтримки прапорця E (закодовано) FQDN

en: cannot load plugin "%s": %s
uk: не вдалося завантажити додаток «%s»: %s

en: failed to load nm_vpn_editor_plugin_factory() from %s (%s)
uk: не вдалося завантажити nm_vpn_editor_plugin_factory() з %s (%s)

en: unknown error initializing plugin %s
uk: невідома помилка під час спроби ініціалізації додатка %s

en: cannot load VPN plugin in '%s': missing plugin name
uk: не вдалося завантажити додаток VPN у «%s»: не вказано назви додатка

en: cannot load VPN plugin in '%s': invalid service name
uk: не вдалося завантажити додаток VPN у «%s»: некоректна назва служби

en: the plugin does not support import capability
uk: у додатку не передбачено можливостей імпортування

en: the plugin does not support export capability
uk: у додатку не передбачено можливостей експортування

en: missing filename
uk: не вказано назви файла

en: filename must be an absolute path (%s)
uk: назву файла має бути вказано у форматі абсолютного шляху (%s)

en: filename has invalid format (%s)
uk: назву файла вказано у некоректному форматі (%s)

en: there exists a conflicting plugin (%s) that has the same %s.%s value
uk: виявлено конфліктний додаток (%s), який має те саме значення %s.%s

en: there exists a conflicting plugin with the same name (%s)
uk: виявлено конфліктний додаток із тією самою назвою (%s)

en: missing "plugin" setting
uk: не вказано параметр «plugin»

en: %s: don't retry loading plugin which already failed previously
uk: %s: не намагатися повторно завантажити додаток, спроба завантаження якого вже завершилася помилкою

en: missing filename to load VPN plugin info
uk: не вказано назви файла для завантаження даних щодо додатка VPN

en: missing name for VPN plugin info
uk: не вказано назви для даних щодо додатка VPN

en: missing service for VPN plugin info
uk: не вказано служби для даних щодо додатка VPN

en: Failed to initialize the crypto engine.
uk: Не вдалося ініціалізувати рушій шифрування.

en: Unsupported key cipher for decryption
uk: Непідтримуване шифрування ключем для розшифровування

en: Invalid IV length (must be at least %u).
uk: Некоректна довжина ВІ (має бути принаймні %u).

en: Failed to initialize the decryption cipher context: %s (%s)
uk: Не вдалося ініціалізувати контекст шифру декодування: %s (%s).

en: Failed to decrypt the private key: %s (%s)
uk: Не вдалося розшифрувати закритий ключ: %s (%s).

en: Failed to decrypt the private key: unexpected padding length.
uk: Не вдалося розшифрувати закритий ключ: неочікувана довжина доповнення.

en: Failed to decrypt the private key.
uk: Не вдалося розшифрувати закритий ключ.

en: Unsupported key cipher for encryption
uk: Непідтримуване шифрування ключем для шифрування

en: Failed to initialize the encryption cipher context: %s (%s)
uk: Не вдалося ініціалізувати контекст шифру кодування: %s (%s).

en: Failed to encrypt the data: %s (%s)
uk: Не вдалося зашифрувати дані: %s (%s).

en: Error initializing certificate data: %s
uk: Помилка під час спроби ініціалізації даних сертифіката: %s

en: Couldn't decode certificate: %s
uk: Не вдалося декодувати сертифікат: %s

en: Couldn't initialize PKCS#12 decoder: %s
uk: Не вдалося ініціалізувати інструмент розшифрування PKCS#12: %s

en: Couldn't decode PKCS#12 file: %s
uk: Не вдалося розшифрувати файл PKCS#12: %s

en: Couldn't verify PKCS#12 file: %s
uk: Не вдалося перевірити файл PKCS#12: %s

en: Couldn't initialize PKCS#8 decoder: %s
uk: Не вдалося ініціалізувати інструмент розшифрування PKCS#8: %s

en: Couldn't decode PKCS#8 file: %s
uk: Не вдалося розшифрувати файл PKCS#8: %s

en: Failed to initialize the crypto engine: %d.
uk: Не вдалося ініціалізувати рушій шифрування: %d.

en: Failed to initialize the decryption cipher slot.
uk: Не вдалося ініціалізувати слот шифру декодування.

en: Failed to set symmetric key for decryption.
uk: Не вдалося встановити симетричний ключ для розшифрування.

en: Failed to set IV for decryption.
uk: Не вдалося встановити ВІ для розшифрування.

en: Failed to initialize the decryption context.
uk: Не вдалося ініціалізувати контекст розшифрування.

en: Failed to decrypt the private key: %d.
uk: Не вдалося розшифрувати закритий ключ: %d.

en: Failed to decrypt the private key: decrypted data too large.
uk: Не вдалося розшифрувати закритий ключ: розшифровані дані є занадто об'ємними.

en: Failed to finalize decryption of the private key: %d.
uk: Не вдалося завершити розшифрування закритого ключа: %d.

en: Failed to initialize the encryption cipher slot.
uk: Не вдалося ініціалізувати слот шифру розкодування.

en: Failed to set symmetric key for encryption.
uk: Не вдалося встановити симетричний ключ для шифрування.

en: Failed to set IV for encryption.
uk: Не вдалося встановити вектор ініціалізації для шифрування.

en: Failed to initialize the encryption context.
uk: Не вдалося ініціалізувати контекст шифрування.

en: Failed to encrypt: %d.
uk: Не вдалося зашифрувати: %d.

en: Unexpected amount of data after encrypting.
uk: Неочікуваний об'єм даних після шифрування.

en: Couldn't decode certificate: %d
uk: Не вдалося розшифрувати сертифікат: %d

en: Password must be UTF-8
uk: Пароль має бути вказано у кодуванні UTF-8

en: Couldn't initialize slot
uk: Не вдалося ініціалізувати слот

en: Couldn't initialize PKCS#12 decoder: %d
uk: Не вдалося ініціалізувати інструмент розшифрування PKCS#12: %d

en: Couldn't decode PKCS#12 file: %d
uk: Не вдалося розшифрувати файл PKCS#12: %d

en: Couldn't verify PKCS#12 file: %d
uk: Не вдалося перевірити файл PKCS#12: %d

en: Could not generate random data.
uk: Не вдалося створити псевдовипадкові дані.

en: Compiled without crypto support.
uk: Зібрано без підтримки шифрування.

en: PEM key file had no start tag
uk: У файлі ключа PEM не міститься початкового теґу

en: PEM key file had no end tag '%s'.
uk: У файлі ключа PEM не міститься завершального теґу «%s».

en: Malformed PEM file: Proc-Type was not first tag.
uk: Помилкове форматування PEM: Proc-Type не є першим теґом.

en: Malformed PEM file: unknown Proc-Type tag '%s'.
uk: Помилкове форматування PEM: невідомий теґ Proc-Type «%s».

en: Malformed PEM file: DEK-Info was not the second tag.
uk: Помилкове форматування PEM: DEK-Info не є другим теґом.

en: Malformed PEM file: no IV found in DEK-Info tag.
uk: Помилкове форматування файла PEM: не знайдено теґу DEK-Info у ВІ.

en: Malformed PEM file: invalid format of IV in DEK-Info tag.
uk: Помилкове форматування файла PEM: некоректне форматування ВІ у тезі DEK-Info.

en: Malformed PEM file: unknown private key cipher '%s'.
uk: Помилкове форматування файла PEM: невідоме шифрування закритого ключа «%s».

en: Could not decode private key.
uk: Не вдалося декодувати закритий ключ.

en: Failed to find expected PKCS#8 start tag.
uk: Не вдалося знайти очікуваний початковий теґ PKCS#8.

en: Failed to find expected PKCS#8 end tag '%s'.
uk: Не вдалося знайти очікуваний завершальний теґ PKCS#8 «%s».

en: Failed to decode PKCS#8 private key.
uk: Не вдалося декодувати закритий ключ PKCS#8.

en: Failed to find expected TSS start tag.
uk: Не вдалося знайти очікуваний початковий теґ TSS.

en: Failed to find expected TSS end tag '%s'.
uk: Не вдалося знайти очікуваний завершальний теґ TSS «%s».

en: IV must be an even number of bytes in length.
uk: Довжина ВІ має дорівнювати парній кількості байтів.

en: IV contains non-hexadecimal digits.
uk: ВІ містить не шістнадцяткові цифри.

en: IV must contain at least 8 characters
uk: IV має складатися із принаймні 8 символів

en: Unable to determine private key type.
uk: Не вдалося визначити тип закритого ключа.

en: Password provided, but key was not encrypted.
uk: Надано пароль, але ключ не зашифровано.

en: PEM certificate had no start tag '%s'.
uk: Сертифікат PEM не містить початкового теґу «%s».

en: PEM certificate had no end tag '%s'.
uk: Сертифікат PEM не містить завершального теґу «%s».

en: Failed to decode certificate.
uk: Не вдалося декодувати сертифікат.

en: Certificate file is empty
uk: Файл сертифіката є порожнім

en: Failed to recognize certificate
uk: Не вдалося розпізнати сертифікат

en: not a valid private key
uk: не є коректним закритим ключем

en: Method returned type '%s', but expected '%s'
uk: Методом повернуто тип «%s», хоча мав бути «%s»

en: object class '%s' has no property named '%s'
uk: у класі об'єктів «%s» немає властивості із назвою «%s»

en: property '%s' of object class '%s' is not writable
uk: властивість «%s» класу об'єктів «%s» є непридатною до запису

en: construct property "%s" for object '%s' can't be set after construction
uk: властивість construct «%s» об'єкта «%s» не можна встановлювати після побудови

en: '%s::%s' is not a valid property name; '%s' is not a GObject subtype
uk: «%s::%s» не є коректною назвою властивості; «%s» не є підтипом GObject

en: unable to set property '%s' of type '%s' from value of type '%s'
uk: не вдалося встановити значення властивості «%s» типу «%s» на основі значення типу «%s»

en: value "%s" of type '%s' is invalid or out of range for property '%s' of type '%s'
uk: значення «%s» типу «%s» є некоректним для властивості «%s» типу «%s» або не належить до припустимого діапазону значень

en: interface name is missing
uk: пропущено назву інтерфейсу

en: interface name is too short
uk: назва інтерфейсу є надто короткою

en: interface name is reserved
uk: таку назву інтерфейсу зарезервовано

en: interface name contains an invalid character
uk: назва інтерфейсу містить некоректний символ

en: interface name is longer than 15 characters
uk: назва інтерфейсу є довшою за 15 символів

en: '%%' is not allowed in interface names
uk: «%%» не можна використовувати у назвах інтерфейсів

en: '%s' is not allowed as interface name
uk: «%s» не можна використовувати як назву інтерфейсу

en: interface name must be alphanumerical with no forward or backward slashes
uk: назва інтерфейсу має складатися з літер і цифр без початкового і завершального символів похилої риски

en: interface name must not be empty
uk: назва інтерфейсу не може бути порожньою

en: interface name must be UTF-8 encoded
uk: назва інтерфейсу має бути набором символів у кодуванні UTF-8

en: Unknown log level '%s'
uk: Невідомий рівень ведення журналу, «%s»

en: Unknown log domain '%s'
uk: Невідомий домен ведення журналу, «%s»

note: TRANSLATORS: the first %s is the partial value entered by * the user, the second %s a list of compatible values.
en: '%s' is ambiguous (%s)
uk: «%s» є неоднозначним (%s)

en: '%s' is not valid; use [%s] or [%s]
uk: «%s» не є коректним значенням; мало бути [%s] або [%s]

en: '%s' is not valid; use [%s], [%s] or [%s]
uk: «%s» не є коректним значенням; мало бути [%s], [%s] або [%s]

en: '%s' is ambiguous: %s
uk: «%s» є неоднозначним: %s

en: missing name, try one of [%s]
uk: пропущено назву, спробуйте одну з таких назв: [%s]

en: '%s' not among [%s]
uk: «%s» немає серед [%s]

en: unknown
uk: невідомо

en: unmanaged
uk: некерований

en: unavailable
uk: недоступний

en: disconnected
uk: роз'єднано

en: connecting (prepare)
uk: з'єднання (приготування)

en: connecting (configuring)
uk: з'єднання (налаштовування)

en: connecting (need authentication)
uk: з'єднання (потрібне розпізнавання)

en: connecting (getting IP configuration)
uk: з'єднання (отримання налаштувань IP)

en: connecting (checking IP connectivity)
uk: з'єднання (перевірка можливості з'єднання)

en: connecting (starting secondary connections)
uk: з'єднання (встановлення другорядних з'єднань)

en: connected
uk: з'єднано

en: deactivating
uk: деактивація

en: connection failed
uk: невдала спроба з'єднання

en: connecting (externally)
uk: з'єднання (ззовні)

en: connected (externally)
uk: з'єднано (ззовні)

en: deactivating (externally)
uk: деактивація (ззовні)

en: yes
uk: так

en: no
uk: ні

en: yes (guessed)
uk: так (вгадано)

en: no (guessed)
uk: ні (вгадано)

en: No reason given
uk: Причину не вказано

note: We should not really come here
en: Unknown error
uk: Невідома помилка

en: Device is now managed
uk: Тепер пристрій є керованим

en: Device is now unmanaged
uk: Тепер пристрій є некерованим

en: The device could not be readied for configuration
uk: Пристрій не може бути приготовано до налаштовування

en: IP configuration could not be reserved (no available address, timeout, etc.)
uk: Не вдалося зарезервувати налаштування IP (немає доступної адреси, часу очікування тощо)

en: The IP configuration is no longer valid
uk: Налаштування IP вже не є коректними

en: Secrets were required, but not provided
uk: Потрібні були реєстраційні дані, яких не було надано

en: 802.1X supplicant disconnected
uk: Допоміжну програму 802.1X від'єднано

en: 802.1X supplicant configuration failed
uk: Спроба налаштувати допоміжну програму 802.1X завершилася невдало

en: 802.1X supplicant failed
uk: Помилка допоміжної програми 802.1X

en: 802.1X supplicant took too long to authenticate
uk: Розпізнавання за допомогою допоміжної програми 802.1X триває занадто довго

en: PPP service failed to start
uk: Не вдалося запустити службу PPP

en: PPP service disconnected
uk: Службу PPP від'єднано

en: PPP failed
uk: помилка PPP

en: DHCP client failed to start
uk: Не вдалося запустити клієнтську програму DHCP

en: DHCP client error
uk: помилка клієнтської програми DHCP

en: DHCP client failed
uk: критична помилка клієнтської програми DHCP

en: Shared connection service failed to start
uk: Не вдалося запустити службу спільного використання з'єднання

en: Shared connection service failed
uk: Критична помилка служби спільного використання з'єднання

en: AutoIP service failed to start
uk: Не вдалося запустити службу AutoIP

en: AutoIP service error
uk: Помилка служби AutoIP

en: AutoIP service failed
uk: Помилка служби AutoIP

en: The line is busy
uk: Лінію зайнято

en: No dial tone
uk: Немає гудка

en: No carrier could be established
uk: Не вдалося визначити носій сигналу

en: The dialing request timed out
uk: Перевищено час очікування на підтвердження запиту щодо набору номера

en: The dialing attempt failed
uk: Спроба набирання номера завершилася невдало

en: Modem initialization failed
uk: Не вдалося ініціалізувати модем

en: Failed to select the specified APN
uk: Не вдалося вибрати вказаний APN

en: Not searching for networks
uk: Пошук мереж не виконується

en: Network registration denied
uk: Реєстрацію у мережі заборонено

en: Network registration timed out
uk: Перевищено час очікування на реєстрацію у мережі

en: Failed to register with the requested network
uk: Не вдалося зареєструватися у потрібній мережі

en: PIN check failed
uk: Помилка під час спроби перевірити PIN-код

en: Necessary firmware for the device may be missing
uk: Можливо, не вистачає потрібної для роботи пристрою мікропрограми

en: The device was removed
uk: Пристрій вилучено

en: NetworkManager went to sleep
uk: NetworkManager переведено у режим сну

en: The device's active connection disappeared
uk: Активне з'єднання з пристроєм зникло

en: Device disconnected by user or client
uk: Пристрій роз'єднано з боку користувача або клієнтської програми

en: Carrier/link changed
uk: Змінено носій або зв'язок

en: The device's existing connection was assumed
uk: Зроблено припущення щодо використання вже встановленого з'єднання з пристроєм

en: The supplicant is now available
uk: Відкрито доступ до допоміжної програми

en: The modem could not be found
uk: Не вдалося виявити модем

en: The Bluetooth connection failed or timed out
uk: Помилка з'єднання Bluetooth або перевищення часу очікування на передавання даних з'єднанням

en: GSM Modem's SIM card not inserted
uk: До модема GSM не вставлено SIM-картки

en: GSM Modem's SIM PIN required
uk: Слід вказати PIN-код SIM-картки у модемі GSM

en: GSM Modem's SIM PUK required
uk: Слід вказати код розпізнавання (PUK) SIM-картки у модемі GSM

en: GSM Modem's SIM wrong
uk: Помилкова SIM-картка у модемі GSM

en: InfiniBand device does not support connected mode
uk: У пристрої InfiniBand не передбачено режиму з'єднання

en: A dependency of the connection failed
uk: Не вдалося використати залежність з'єднання

en: A problem with the RFC 2684 Ethernet over ADSL bridge
uk: Проблема з містком Ethernet на основі ADSL відповідно до RFC 2684

en: ModemManager is unavailable
uk: ModemManager недоступний

en: The Wi-Fi network could not be found
uk: Не вдалося виявити мережу Wi-Fi

en: A secondary connection of the base connection failed
uk: Не вдалося встановити вторинне щодо основного з'єднання

en: DCB or FCoE setup failed
uk: Не вдалося налаштувати DCB або FCoE

en: teamd control failed
uk: помилка керування teamd

en: Modem failed or no longer available
uk: Помилка модема або модем недоступний

en: Modem now ready and available
uk: Модем готовий до роботи і доступний

en: SIM PIN was incorrect
uk: PIN-код SIM-картки є некоректним

en: New connection activation was enqueued
uk: Дію з активації нового з'єднання додано до черги

en: The device's parent changed
uk: Змінено батьківський каталог пристрою

en: The device parent's management changed
uk: Змінено керування батьківським каталогом пристрою

en: Open vSwitch database connection failed
uk: Не вдалося встановити з'єднання із базою даних vSwitch

en: A duplicate IP address was detected
uk: Виявлено дублювання IP-адреси

en: The selected IP method is not supported
uk: Підтримки вибраного методу IP не передбачено

en: Failed to configure SR-IOV parameters
uk: Не вдалося налаштувати параметри SR-IOV

en: The Wi-Fi P2P peer could not be found
uk: Не вдалося знайти вузол P2P Wi-Fi

en: Unknown reason
uk: Невідома причина

en: The connection was disconnected
uk: З'єднання розірвано

en: Disconnected by user
uk: Від'єднано користувачем

en: The base network connection was interrupted
uk: Основне з'єднання з мережею розірвано

en: The VPN service stopped unexpectedly
uk: Служба VPN неочікувано завершила роботу

en: The VPN service returned invalid configuration
uk: Службою VPN повернуто неприпустимі налаштування

en: The connection attempt timed out
uk: Перевищено час очікування на встановлення з'єднання

en: The VPN service did not start in time
uk: Службу VPN не було вчасно запущено

en: The VPN service failed to start
uk: Не вдалося запустити службу VPN

en: No valid secrets
uk: Немає коректних реєстраційних даних

en: Invalid secrets
uk: Некоректні реєстраційні дані

en: The connection was removed
uk: З'єднання було вилучено

en: Master connection failed
uk: Не вдалося встановити основне з'єднання

en: Could not create a software link
uk: Не вдалося створити програмне посилання

en: The device disappeared
uk: Пристрій зник

en: missing colon for "<setting>.<property>:<secret>" format
uk: пропущено двокрапку у форматуванні «<параметр>.<властивість>:<ключ>»

en: missing dot for "<setting>.<property>:<secret>" format
uk: пропущено крапку у форматуванні «<параметр>.<властивість>:<ключ>»

en: missing setting for "<setting>.<property>:<secret>" format
uk: пропущено параметр у форматуванні «<параметр>.<властивість>:<ключ>»

en: missing property for "<setting>.<property>:<secret>" format
uk: пропущено властивість у форматуванні «<параметр>.<властивість>:<ключ>»

en: invalid setting name
uk: некоректна назва параметра

en: property name is not UTF-8
uk: назву властивості записано не у кодуванні UTF-8

en: secret is not UTF-8
uk: ключ записано не у кодуванні UTF-8

en: Could not find any session id for uid %d
uk: Не вдалося знайти жодного ідентифікатора сеансу для uid %d

en: Could not retrieve session id: %s
uk: Не вдалося отримати ідентифікатор сеансу: %s

en: Preshared-key for %s
uk: Попередньо поширений ключ для %s

en: Username
uk: Користувач

en: Password
uk: Пароль

en: Identity
uk: Профіль

en: Private key password
uk: Пароль закритого ключа

en: Key
uk: Ключ

en: Service
uk: Служба

en: WireGuard private-key
uk: Закритий ключ WireGuard

en: Secrets are required to connect WireGuard VPN '%s'
uk: Для з'єднання із VPN WireGuard «%s» потрібні реєстраційні дані

en: A password is required to connect to '%s'.
uk: Для встановлення з'єднання з «%s» слід вказати пароль.

en: Authentication required by wireless network
uk: Для доступу до бездротової мережі слід пройти розпізнавання

en: Passwords or encryption keys are required to access the wireless network '%s'.
uk: Для отримання доступу до бездротової мережі потрібні паролі або ключі шифрування «%s».

en: Wired 802.1X authentication
uk: Розпізнавання дротової мережі 802.1X

en: Secrets are required to access the wired network '%s'
uk: Для доступу до дротової мережі «%s» потрібні реєстраційні дані

en: DSL authentication
uk: Розпізнавання DSL

en: Secrets are required for the DSL connection '%s'
uk: Для встановлення з'єднання DSL «%s» потрібні реєстраційні дані

en: PIN code required
uk: Потрібен PIN-код

en: PIN code is needed for the mobile broadband device
uk: Для користування пристроєм мобільної широкосмугової мережі слід вказати PIN-код

en: Mobile broadband network password
uk: Пароль до мобільної широкосмугової мережі

en: Secrets are required to access the MACsec network '%s'
uk: Для доступу до мережі MACsec «%s» потрібні реєстраційні дані

en: MACsec PSK authentication
uk: Розпізнавання у MACsec за PSK

en: MACsec EAP authentication
uk: Розпізнавання у MACsec за EAP

en: WireGuard VPN secret
uk: Реєстраційні дані VPN WireGuard

en: VPN password required
uk: Потрібен пароль до VPN

en: unknown VPN plugin "%s"
uk: невідомий додаток VPN «%s»

en: cannot load legacy-only VPN plugin "%s" for "%s"
uk: не вдалося завантажити застарілий додаток VPN «%s» для «%s»

en: cannot load VPN plugin "%s" due to missing "%s". Missing client plugin?
uk: не вдалося завантажити додаток VPN «%s» через нестачу «%s». Не встановлено клієнтський додаток?

en: failed to load VPN plugin "%s": %s
uk: не вдалося завантажити додаток VPN «%s»: %s

en: Certificate password
uk: Пароль сертифіката

en: HTTP proxy password
uk: Пароль для розпізнавання за HTTP

en: Group password
uk: Пароль групи

en: Gateway URL
uk: Адреса шлюзу

en: Cookie
uk: Кука

en: Gateway certificate hash
uk: Хеш сертифіката шлюзу

en: Gateway DNS resolution ('host:IP')
uk: Визначення DNS шлюзу («вузол:IP»)

en: no gateway configured
uk: не налаштовано жодного шлюзу

en: exited with status %d
uk: роботу завершено зі станом %d

en: exited on signal %d
uk: вихід за сигналом %d

en: insufficent secrets returned
uk: повернуто недостатні реєстраційні дані

en: field '%s' has to be alone
uk: поле «%s» має бути єдиним

en: invalid field '%s%s%s%s%s'; %s%s%s
uk: некоректне поле «%s%s%s%s%s»; %s%s%s

en: invalid prefix '%s'; <0-%d> allowed
uk: некоректний префікс, «%s»; можна використовувати префікси лише у діапазоні <0-%d>

en: invalid IP address: %s
uk: некоректна адреса IP: %s

en: The valid syntax is: 'ip[/prefix] [next-hop] [metric] [attribute=val]... [,ip[/prefix] ...]'
uk: Коректна синтаксична конструкція: «ip[/префікс] [наступний_перехід] [метрика] [атрибут=значення]... [,ip[/префікс] ...]»

en: the next hop ('%s') must be first
uk: наступний перехід («%s») має бути першим

en: the metric ('%s') must be before attributes
uk: метрику («%s») слід вказувати перед атрибутами

en: invalid route: %s. %s
uk: некоректний маршрут: %s. %s

en: cannot read pac-script from file '%s'
uk: не вдалося прочитати скрипт pac з файла «%s»

en: file '%s' contains non-valid utf-8
uk: файл «%s» містить некоректний код utf-8

en: '%s' does not contain a valid PAC Script
uk: «%s» не містить коректного скрипту PAC

en: Not a valid PAC Script
uk: Не є коректним скриптом PAC

en: cannot read team config from file '%s'
uk: не вдалося прочитати налаштування команди з файла «%s»

en: team config file '%s' contains non-valid utf-8
uk: файл налаштувань команди «%s» містить некоректний код utf-8

en: auto
uk: авто

en: '%s' is out of range [%
uk: «%s» поза діапазоном [%

en: '%s' is not a valid number
uk: «%s» не є коректним числом

en: '%s' is out of range [0, %u]
uk: «%s» поза діапазоном [0, %u]

en: '%s' is not a valid Ethernet MAC
uk: «%s» не є коректним значенням MAC-адреси Ethernet

en: invalid option '%s', use a combination of [%s]
uk: некоректний параметр «%s», скористайтеся комбінацією [%s]

en: %d (key)
uk: %d (ключ)

en: %d (passphrase)
uk: %d (пароль)

en: %d (unknown)
uk: %d (невідомо)

en: 0 (NONE)
uk: 0 (НЕМАЄ)

en: REORDER_HEADERS,
uk: ПЕРЕВПОРЯДКОВУВАННЯ_ЗАГОЛОВКІВ,

en: LOOSE_BINDING,
uk: ШИРОКЕ_ПРИВ'ЯЗУВАННЯ,

en: 0 (none)
uk: 0 (немає)

en: agent-owned,
uk: , власником є агент,

en: not saved,
uk: не збережено,

en: not required,
uk: не є обов'язковим,

en: '%s' is not valid; use <option>=<value>
uk: Запис «%s» є некоректним; слід використовувати формат <параметр>=<значення>

en: cannot set empty "%s" option
uk: не можна встановлювати порожнє значення параметра «%s»

en: '%u' flags are not valid; use combination of %s
uk: прапорці «%u» не є коректними; скористайтеся комбінацією з %s

en: '%s' is not a valid number (or out of range)
uk: «%s» не є коректним значенням номер (або лежить поза діапазоном припустимих номерів)

en: invalid IPv4 or subnet "%s"
uk: некоректна адреса IPv4 або підмережа «%s»

en: not a valid hex-string
uk: не є коректним шістнадцятковим рядком

en: '%s' is not a valid hex character
uk: «%s» не є коректним шістнадцятковим символом

en: too many arguments. Please only specify a private key file and optionally a password
uk: забагато аргументів. Будь ласка, вкажіть файл закритого ключа і, необов'язково, пароль

en: failed to set bond option "%s"
uk: не вдалося встановити параметр bond «%s»

en: Enter a list of bonding options formatted as:
      option = <value>, option = <value>,... 
    Valid options are: %s
    'mode' can be provided as a name or a number:
    balance-rr    = 0
    active-backup = 1
    balance-xor   = 2
    broadcast     = 3
    802.3ad       = 4
    balance-tlb   = 5
    balance-alb   = 6
    
    Example: mode=2,miimon=120
uk: Вкажіть список параметрів прив'язування у такому форматі:
      параметр = <значення>, параметр = <значення>,... 
    Можливі параметри: %s
    «режим» слід вказувати у форматі назви режиму або числа:
    balance-rr    = 0
    active-backup = 1
    balance-xor   = 2
    broadcast     = 3
    802.3ad       = 4
    balance-tlb   = 5
    balance-alb   = 6
    
    Приклад: mode=2,miimon=120

en: Can not change the connection type
uk: Не вдалося змінити тип з'єднання

en: invalid permission "%s"
uk: некоректні права доступу «%s»

en: the value '%s' is not a valid UUID
uk: значення «%s» не є коректним UUID

en: 0 (disabled)
uk: 0 (вимкнено)

en: enabled,
uk: увімкнено,

en: advertise,
uk: оголошення,

en: willing,
uk: надання,

en: '%s' is not a valid DCB flag
uk: «%s» не є коректним прапорцем DCB

en: must contain 8 comma-separated numbers
uk: має містити 8 чисел, відокремлених комами

en: '%s' not a number between 0 and %u (inclusive) or %u
uk: «%s» не є числом у діапазоні від 0 до %u (включно) або %u

en: '%s' not a number between 0 and %u (inclusive)
uk: «%s» не є числом у діапазоні від 0 до %u (включно)

en: changes will have no effect until '%s' includes 1 (enabled)
uk: зміни не буде задіяно, доки «%s» не включатиме 1 (увімкнено)

en: bandwidth percentages must total 100%%
uk: сума частин каналу у відсотках має складати 100%%

en: SIM operator ID must be a 5 or 6 number MCCMNC code
uk: Ідентифікатор оператора SIM має бути п'яти- або шестицифровим кодом MCCMNC

en: '%s' is not a valid IBoIP P_Key
uk: «%s» не є коректним закритим ключем IBoIP

en: default
uk: типовий

en: invalid gateway address '%s'
uk: некоректна адреса шлюзу, «%s»

en: '%s' is not a valid channel; use <1-13>
uk: «%s» не є коректним каналом; канал має належати діапазону <1-13>

en: The valid syntax is: vf [attribute=value]... [,vf [attribute=value]...]
uk: Коректна синтаксична конструкція: vf [атрибут=значення]... [,vf [атрибут=значення]...]

en: The valid syntax is: '[root | parent <handle>] [handle <handle>] <kind>'
uk: Коректний синтаксис: '[root | parent <дескриптор>] [handle <дескриптор>] <тип>'

en: The valid syntax is: '<value>' or '<start>-<end>
uk: Коректна синтаксична конструкція: «<значення>» або «<початок>-<кінець>»

en: The valid syntax is: '<vid>[-<vid>] [pvid] [untagged]'
uk: Коректний синтаксис: '<vid>[-<vid>] [pvid] [untagged]'

en: invalid priority map '%s'
uk: некоректне відображення пріоритетності, «%s»

en: '%s' is not valid; 2 or 3 strings should be provided
uk: «%s» не є коректним значенням; слід вказати 2 або 3 рядки

en: Enter a list of S/390 options formatted as:
      option = <value>, option = <value>,...
    Valid options are: %s
uk: Вкажіть список параметрів S/390 у такому форматуванні:
      параметр = <значення>, параметр = <значення>,...
    Коректні значення параметрів: %s

en: '%s' is not a valid channel
uk: «%s» не є коректним каналом

en: '%ld' is not a valid channel
uk: «%ld» не є коректним каналом

en: '%s' not compatible with %s '%s', please change the key or set the right %s first.
uk: «%s» є несумісним з %s «%s», будь ласка, спочатку змініть ключ або встановіть правильне значення %s.

en: WEP key is guessed to be of %s
uk: Припускаємо, що ключем WEP є %s

en: WEP key index set to '%d'
uk: індекс ключа WEP встановлено у значення «%d»

en: '%s' is not compatible with '%s' type, please change or delete the key.
uk: «%s» несумісний з типом «%s». Будь ласка, змініть або вилучіть ключ.

en: on
uk: увімкн.

en: off
uk: вимкн.

en: '%s' is not valid; use 'on', 'off', or 'ignore'
uk: «%s» не є коректним значенням; можна використовувати лише значення «on», «off» або «ignore»

en: Bonding primary interface
uk: Основний інтерфейс прив'язування

note: this is a virtual property, only needed during "ask" mode.
en: Bonding monitoring mode
uk: Режим спостереження за зв'язком

en: Bonding miimon
uk: Частота спостереження MII прив'язування

en: Bonding downdelay
uk: downdelay прив'язування

en: Bonding updelay
uk: updelay прив'язування

en: Bonding arp-interval
uk: arp-interval прив'язування

en: Bonding arp-ip-target
uk: arp-ip-target прив'язування

en: LACP rate (slow/fast)
uk: Швидкість LACP (slow або fast)

note: macro that returns @func as const (guint32(*)(NMSetting*)) type, but checks * that the actual type is (guint32(*)(type *)).
en: nmcli can accepts both direct JSON configuration data and a file name containing the configuration. In the latter case the file is read and the contents is put into this property.
    
    Examples: set team.config { "device": "team0", "runner": {"name": "roundrobin"}, "ports": {"eth1": {}, "eth2": {}} }
              set team.config /etc/my-team.conf
uk: nmcli може працювати як з даними налаштувань JSON, завантаженими безпосередньо, так і з вказаним за назвою файлом налаштувань. У останньому випадку, файл буде прочитано, а дані з нього завантажено до цієї властивості.
    
    Приклади: set team.config { "device": "team0", "runner": {"name": "roundrobin"}, "ports": {"eth1": {}, "eth2": {}} }
              set team.config /etc/my-team.conf

en: Enter a list of link watchers formatted as dictionaries where the keys are teamd properties. Dictionary pairs are in the form: key=value and pairs are separated by ' '. Dictionaries are separated with ','.
    The keys allowed/required in the dictionary change on the basis of the link watcher type, while the only property common to all the link watchers is  'name'*, which defines the link watcher to be specified.
    
    Properties available for the 'ethtool' link watcher:
      'delay-up', 'delay-down'
    
    Properties available for the 'nsna_ping' link watcher:
      'init-wait', 'interval', 'missed-max', 'target-host'*
    
    Properties available for the 'arp_ping' include all the ones for 'nsna_ping' and:
      'source-host'*, 'validate-active', 'validate-inactive', 'send-always'.
    
    Properties flagged with a '*' are mandatory.
    
    Example:
       name=arp_ping source-host=172.16.1.1 target-host=172.16.1.254, name=ethtool delay-up=3
uk: Введіть список засобів спостереження за зв'язком у форматі словників, де записи є властивостями teamd. Словникові пари слід вказувати у такому форматі: ключ=значення. Пари слід відокремлювати пробілами (« »). Словники слід відокремлювати комами («,»).
    Дозволені і обов'язкові ключі у словнику залежать від типу засобу спостереження. Єдиною спільною властивістю для усіх засобів спостереження є «name»*, яка визначає назву засобу спостереження.
    
    Властивості, доступні для засобу спостереження «ethtool»:
      'delay-up', 'delay-down'
    
    Властивості, доступні для засобу спостереження «nsna_ping»:
      'init-wait', 'interval', 'missed-max', 'target-host'*
    
    Властивості, доступні для засобу спостереження «arp_ping», є тими самими, що і для «nsna_ping» із додаванням таких властивостей:
      'source-host'*, 'validate-active', 'validate-inactive', 'send-always'.
    
    Властивості, які позначено зірочкою («*») є обов'язковими.
    
    Приклад:
       name=arp_ping source-host=172.16.1.1 target-host=172.16.1.254, name=ethtool delay-up=3

en: IEEE 802.15.4 (WPAN) parent device or connection UUID
uk: Батьківський пристрій або UUID з'єднання IEEE 802.15.4 (WPAN)

en: Enter file path to CA certificate (optionally prefixed with file://).
      [file://]<file path>
    Note that nmcli does not support specifying certificates as raw blob data.
    Example: /home/cimrman/cacert.crt
uk: Вкажіть шлях до файла сертифіката CA (з необов'язковим префіксом file://).
      [file://]<шлях до файла>
    Зауважте, що у nmcli не передбачено підтримки визначення сертифікатів у форматі простого масиву даних.
    Приклад: /home/cimrman/cacert.crt

en: Enter file path to client certificate (optionally prefixed with file://).
      [file://]<file path>
    Note that nmcli does not support specifying certificates as raw blob data.
    Example: /home/cimrman/jara.crt
uk: Вкажіть шлях до файла клієнтського сертифіката (з необов'язковим префіксом file://)
      [file://]<шлях до файла>
    Зауважте, що у nmcli не передбачено підтримки визначення сертифікатів у форматі простого масиву даних.
    Приклад: /home/cimrman/jara.crt

en: Enter file path to CA certificate for inner authentication (optionally prefixed
    with file://).
      [file://]<file path>
    Note that nmcli does not support specifying certificates as raw blob data.
    Example: /home/cimrman/ca-zweite-phase.crt
uk: Вкажіть шлях до файла сертифіката CA для внутрішнього розпізнавання (з необов'язковим префіксом file://)
      [file://]<шлях до файла>
    Зауважте, що у nmcli не передбачено підтримки визначення сертифікатів у форматі простого масиву даних.
    Приклад: /home/cimrman/ca-zweite-phase.crt

en: Enter file path to client certificate for inner authentication (optionally prefixed
    with file://).
      [file://]<file path>
    Note that nmcli does not support specifying certificates as raw blob data.
    Example: /home/cimrman/jara-zweite-phase.crt
uk: Вкажіть шлях до файла клієнтського сертифіката для внутрішнього розпізнавання (з необов'язковим префіксом file://)
      [file://]<шлях до файла>
    Зауважте, що у nmcli не передбачено підтримки визначення сертифікатів у форматі простого масиву даних.
    Приклад: /home/cimrman/jara-zweite-phase.crt

en: Enter bytes as a list of hexadecimal values.
    Two formats are accepted:
    (a) a string of hexadecimal digits, where each two digits represent one byte
    (b) space-separated list of bytes written as hexadecimal digits (with optional 0x/0X prefix, and optional leading 0).
    
    Examples: ab0455a6ea3a74C2
              ab 4 55 0xa6 ea 3a 74 C2
uk: Вкажіть байти у форматі списку шістнадцяткових значень.
    Передбачено два форматування:
    а) рядок з шістнадцяткових цифр, де кожна пара цифр відповідає одному байту:
    б) відокремлений пробілами список байтів у форматі шістнадцяткових цифр (з необов'язковим префіксом 0x/0X або початковим 0).
    
    Приклади: ab0455a6ea3a74C2
              ab 4 55 0xa6 ea 3a 74 C2

en: Enter path to a private key and the key password (if not set yet):
      [file://]<file path> [<password>]
    Note that nmcli does not support specifying private key as raw blob data.
    Example: /home/cimrman/jara-priv-key Dardanely
uk: Вкажіть шлях до закритого ключа і пароль до ключа (якщо його ще не встановлено):
      [file://]<шлях до ключа> [<пароль>]
    Зауважте, що у nmcli не передбачено підтримки задання закритого ключа у форматі простого масиву даних.
    Приклад: /home/cimrman/jara-priv-key Dardanely

en: Password [none]
uk: Пароль [типово немає]

en: Bluetooth device address
uk: Адреса пристрою Bluetooth

en: Queue ID
uk: Ідентифікатор черги

en: Port Priority
uk: Пріоритетність порту

en: MAC [none]
uk: MAC [типово немає]

en: Enable STP
uk: Увімкнути STP

en: STP priority
uk: Пріоритет STP

en: Forward delay
uk: Затримка переспрямування

en: Hello time
uk: Час на вітання

en: Max age
uk: Макс. вік

en: MAC address ageing time
uk: Час застарівання MAC-адреси

en: Group forward mask
uk: Маска групового переспрямовування

en: Enable IGMP snooping
uk: Увімкнути підглядання IGMP

en: Bridge port priority
uk: Пріоритетний порт містка

en: Bridge port STP path cost
uk: Вартість маршруту STP порту містка

en: Hairpin
uk: Початкова зона

en: Username [none]
uk: Користувач [типово немає]

en: Enter a list of user permissions. This is a list of user names formatted as:
      [user:]<user name 1>, [user:]<user name 2>,...
    The items can be separated by commas or spaces.
    
    Example: alice bob charlie
uk: Вкажіть список користувачів. Форматування має бути таким:
      [користувач:]<ім'я користувача 1>, [користувач:]<ім'я користувача 2>,...
    Записи можна відокремлювати комами або пробілами.
    
    Приклад: alice bob charlie

en: Enter secondary connections that should be activated when this connection is
    activated. Connections can be specified either by UUID or ID (name). nmcli
    transparently translates names to UUIDs. Note that NetworkManager only supports
    VPNs as secondary connections at the moment.
    The items can be separated by commas or spaces.
    
    Example: private-openvpn, fe6ba5d8-c2fc-4aae-b2e3-97efddd8d9a7
uk: Вкажіть вторинні з'єднання, які слід задіяти, якщо задіяно це з'єднання.
    З'єднання можна вказати за допомогою UUID або ідентифікатора (назви).
    nmcli виконує прозору трансляцію назви до UUID. Зауважте, що у NetworkManager
    поточної версії передбачено лише підтримку вторинних з'єднань VPN.
    Декілька записів можна відокремити між собою комами або пробілами.
    
    Приклад: private-openvpn, fe6ba5d8-c2fc-4aae-b2e3-97efddd8d9a7

en: Enter a value which indicates whether the connection is subject to a data
    quota, usage costs or other limitations. Accepted options are:
    'true','yes','on' to set the connection as metered
    'false','no','off' to set the connection as not metered
    'unknown' to let NetworkManager choose a value using some heuristics
uk: Вкажіть значення, яке визначатиме, чи є з'єднання об'єктом
    квотування даних, вартості використання та інших обмежень.
    Прийнятними параметрами є такі:
    «true», «yes», «on» — встановити з'єднання як вимірюване
    «false», «no», «off» — встановити з'єднання як невимірюване
    «unknown» — дозволити NetworkManager вибирати значення за допомогою евристики

en: P_KEY [none]
uk: P_KEY [типово немає]

en: Parent interface [none]
uk: Батьківський інтерфейс [типово немає]

en: Enter a list of IPv4 addresses of DNS servers.
    
    Example: 8.8.8.8, 8.8.4.4
uk: Вкажіть список адрес IPv4 серверів DNS.
    
    Приклад: 8.8.8.8, 8.8.4.4

en: IPv4 address (IP[/plen]) [none]
uk: Адреса IPv4 (IP[/plen]) [немає]

en: Enter a list of IPv4 addresses formatted as:
      ip[/prefix], ip[/prefix],...
    Missing prefix is regarded as prefix of 32.
    
    Example: 192.168.1.5/24, 10.0.0.11/24
uk: Вкажіть список адрес IPv4 у такому форматуванні:
      ip[/префікс], ip[/префікс]...
    Якщо префікс не буде вказано, використовуватиметься значення 32.
    
    Приклад: 192.168.1.5/24, 10.0.0.11/24

en: IPv4 gateway [none]
uk: Шлюз IPv4 [немає]

en: Enter a list of IPv4 routes formatted as:
      ip[/prefix] [next-hop] [metric],...
    
    Missing prefix is regarded as a prefix of 32.
    Missing next-hop is regarded as 0.0.0.0.
    Missing metric means default (NM/kernel will set a default value).
    
    Examples: 192.168.2.0/24 192.168.2.1 3, 10.1.0.0/16 10.0.0.254
              10.1.2.0/24
uk: Вкажіть список маршрутів IPv4 у такому форматуванні:
      ip/[префікс] [наступний_перехід] [метрика],...
    
    Якщо префікс не вказано, буде використано значення 32.
    Якщо не вказано наступний перехід, використовується 0.0.0.0.
    Якщо метрику не вказано, використовувати типову метрику (типове значення буде визначено NM або ядром).
    
    Приклади: 192.168.2.0/24 192.168.2.1 3, 10.1.0.0/16 10.0.0.254
              10.1.2.0/24

en: Enter a list of IPv4 routing rules formatted as:
      priority [prio] [from [src]] [to [dst]], ,...
uk: Вкажіть список правил маршрутизації IPv4 у такому форматуванні:
      priority [пріоритетність] [from [джерело]] [to [призначення]], ,...

en: Enter a list of IPv6 addresses of DNS servers.  If the IPv6 configuration method is 'auto' these DNS servers are appended to those (if any) returned by automatic configuration.  DNS servers cannot be used with the 'shared' or 'link-local' IPv6 configuration methods, as there is no upstream network. In all other IPv6 configuration methods, these DNS servers are used as the only DNS servers for this connection.
    
    Example: 2607:f0d0:1002:51::4, 2607:f0d0:1002:51::1
uk: Вкажіть список адрес IPv6 серверів DNS. Якщо вказано метод налаштовування IPv6 «auto», адреси цих серверів DNS буде дописано до повернутих засобом автоматичного налаштовування записів (якщо такі буде отримано). Сервери DNS не можна використовувати, якщо визначено методи налаштовування IPv6 «shared» або «link-local», оскільки у них не передбачено мережі вищого рівня. Для всіх інших методів налаштовування IPv6, ці сервери DNS буде використано як єдиний набір серверів DNS для цього з'єднання.
    
    Приклад: 2607:f0d0:1002:51::4, 2607:f0d0:1002:51::1

en: IPv6 address (IP[/plen]) [none]
uk: Адреса IPv6 (IP[/plen]) [немає]

en: Enter a list of IPv6 addresses formatted as:
      ip[/prefix], ip[/prefix],...
    Missing prefix is regarded as prefix of 128.
    
    Example: 2607:f0d0:1002:51::4/64, 1050:0:0:0:5:600:300c:326b
uk: Вкажіть список адрес IPv6 у такому форматуванні:
      ip[/префікс], ip[/префікс]...
    Якщо префікс не буде вказано, використовуватиметься значення 128.
    
    Приклад: 2607:f0d0:1002:51::4/64, 1050:0:0:0:5:600:300c:326b

en: IPv6 gateway [none]
uk: Шлюз IPv6 [типово немає]

en: Enter a list of IPv6 routes formatted as:
      ip[/prefix] [next-hop] [metric],...
    
    Missing prefix is regarded as a prefix of 128.
    Missing next-hop is regarded as "::".
    Missing metric means default (NM/kernel will set a default value).
    
    Examples: 2001:db8:beef:2::/64 2001:db8:beef::2, 2001:db8:beef:3::/64 2001:db8:beef::3 2
              abbe::/64 55
uk: Вкажіть список маршрутів IPv6 у такому форматуванні:
      ip/[префікс] [наступний_перехід] [метрика],...
    
    Якщо префікс не вказано, буде використано значення 128.
    Якщо не вказано наступний перехід, використовується "::".
    Якщо метрику не вказано, використовувати типову метрику (типове значення буде визначено NM або ядром).
    
    Приклади: 2001:db8:beef:2::/64 2001:db8:beef::2, 2001:db8:beef:3::/64 2001:db8:beef::3 2
              abbe::/64 55

en: Enter a list of IPv6 routing rules formatted as:
      priority [prio] [from [src]] [to [dst]], ,...
uk: Вкажіть список правил маршрутизації IPv6 у такому форматуванні:
      priority [пріоритетність] [from [джерело]] [to [призначення]], ,...

en: Parent device [none]
uk: Батьківський пристрій [типово немає]

en: Local endpoint [none]
uk: Локальна кінцева точка [типово немає]

en: Remote
uk: Віддалений

en: MACsec parent device or connection UUID
uk: Батьківський пристрій MACsec або UUID з'єднання

en: Enable encryption
uk: Увімкнути шифрування

en: SCI port
uk: Порт SCI

en: MACVLAN parent device or connection UUID
uk: Батьківський пристрій MACVLAN або UUID з'єднання

en: OLPC Mesh channel
uk: Канал OLPC Mesh

en: DHCP anycast MAC address [none]
uk: MAC-адреса довільного надсилання (anycast) DHCP [типово немає]

en: PPPoE parent device
uk: Батьківський пристрій PPPoE

en: Service [none]
uk: Служба [типово немає]

en: PPPoE username
uk: Користувач PPPoE

en: Browser only
uk: Лише навігатор

en: PAC URL
uk: Адреса PAC

en: PAC script
uk: Скрипт PAC

en: Team JSON configuration [none]
uk: Налаштування JSON команди [немає]

en: User ID [none]
uk: Ідентифікатор користувача [типово немає]

en: Group ID [none]
uk: Ідентифікатор групи [типово немає]

en: Enable PI
uk: Увімкнути PI

en: Enable VNET header
uk: Увімкнути заголовок VNET

en: Enable multi queue
uk: Увімкнути декілька черг

en: veth peer
uk: вузол veth

en: VLAN parent device or connection UUID
uk: Батьківський пристрій VLAN або UUID з'єднання

en: VLAN ID (<0-4094>)
uk: Ід. VLAN (<0-4094>)

en: VLAN flags (<0-7>) [none]
uk: Прапорці VLAN (<0-7>) [типово немає]

en: Ingress priority maps [none]
uk: Відображення пріоритетності вхідного доступу [типово немає]

en: Egress priority maps [none]
uk: Відображення пріоритетності вихідного доступу [типово немає]

en: Table
uk: Таблиця

en: VXLAN ID
uk: Ід. VXLAN

en: Local address [none]
uk: Локальна адреса [типово немає]

en: Minimum source port
uk: Мінімальний порт джерела

en: Maximum source port
uk: Максимальний порт джерела

en: Destination port
uk: Порт призначення

en: Peer
uk: Вузол

en: WiMAX NSP name
uk: Назва NSP WiMAX

en: Cloned MAC [none]
uk: Клонований MAC [типово немає]

en: Enter a list of subchannels (comma or space separated).
    
    Example: 0.0.0e20 0.0.0e21 0.0.0e22
uk: Вкажіть список підканалів (записи слід відокремлювати комою або пробілом).
    
    Приклад: 0.0.0e20 0.0.0e21 0.0.0e22

en: Enter the type of WEP keys. The accepted values are: 0 or unknown, 1 or key, and 2 or passphrase.
uk: Вкажіть тип ключів WEP. Можливі значення: 0 або unknown (невідомо), 1 або key (ключ) та 2 або passphrase (пароль).

en: Short address (<0x0000-0xffff>)
uk: Коротка адреса (<0x0000-0xffff>)

en: PAN Identifier (<0x0000-0xffff>)
uk: Ідентифікатор PAN (<0x0000-0xffff>)

en: Page (<default|0-31>)
uk: Сторінка (<default|0-31>)

en: Channel (<default|0-26>)
uk: Канал (<default|0-26>)

note: ***************************************************************************
en: 6LOWPAN settings
uk: Параметри 6LOWPAN

en: 802-1x settings
uk: Параметри 802-1x

en: bluetooth connection
uk: з'єднання bluetooth

en: Bond device
uk: Пристрій Bond

en: Bond port
uk: Пори прив'язки

en: Bridge device
uk: Пристрій містка

en: Bridge port
uk: Порт містка

en: CDMA mobile broadband connection
uk: мобільне широкосмугове з'єднання CDMA

en: General settings
uk: Загальні параметри

en: DCB settings
uk: Параметри DCB

en: Dummy settings
uk: Фіктивні параметри

en: Ethtool settings
uk: Параметри Ethtool

en: Generic settings
uk: Загальні параметри

en: GSM mobile broadband connection
uk: мобільне широкосмугове з'єднання GSM

en: Hostname settings
uk: Параметри назви вузла

en: IPv4 protocol
uk: Протокол IPv4

en: IPv6 protocol
uk: Протокол IPv6

en: IP-tunnel settings
uk: Параметри IP-тунелювання

en: Link settings
uk: Параметри прив'язки

en: Loopback settings
uk: Параметри петлі

en: MACsec connection
uk: З'єднання MACsec

en: macvlan connection
uk: З'єднання MACVLAN

en: Match
uk: Відповідність

en: OLPC Mesh connection
uk: З'єднання OLPC Mesh

en: Open vSwitch bridge settings
uk: Параметри містка Open vSwitch

en: Open vSwitch DPDK interface settings
uk: Параметри інтерфейсу Open vSwitch DPDK

en: OVS Other Config
uk: Інші налаштування OVS

en: OVS External IDs
uk: Зовнішні ідентифікатори OVS

en: Open vSwitch interface settings
uk: Параметри інтерфейсу Open vSwitch

en: Open vSwitch patch interface settings
uk: Параметри інтерфейсу латок Open vSwitch

en: Open vSwitch port settings
uk: Параметри портів Open vSwitch

en: PPP settings
uk: Параметри PPP

en: Proxy
uk: Проксі

en: Serial settings
uk: Параметри послідовного з'єднання

en: SR-IOV settings
uk: Параметри SR-IOV

en: Traffic controls
uk: Засоби керування обміном даними

en: Team device
uk: Пристрій Team

en: Team port
uk: Порт Team

en: Tun device
uk: Пристрій TUN

en: User settings
uk: Параметри користувача

en: Wi-Fi P2P connection
uk: З'єднання P2P Wi-Fi

en: WiMAX connection
uk: З'єднання WiMAX

en: Wired Ethernet
uk: Дротовий Ethernet

en: WireGuard VPN settings
uk: Параметри VPN WireGuard

en: Wi-Fi connection
uk: З'єднання Wi-Fi

en: Wi-Fi security settings
uk: Параметри захисту Wi-Fi

en: WPAN settings
uk: Параметри WPAN

en: name
uk: назва

note: Generated file. Do not edit.
en: The number of retries for the authentication. Zero means to try indefinitely; -1 means to use a global default. If the global default is not set, the authentication retries for 3 times before failing the connection. Currently, this only applies to 802-1x authentication.
uk: Кількість повторних спроб розпізнавання. Нульове значення означає, що спроби продовжуватиметься нескінченно довго; -1 означає використання загального типового значення. Якщо загальне типове значення не встановлено, виконуватиметься 3 спроби пройти розпізнавання, перш ніж буде визнано неможливість встановлення з'єднання. У поточній версії стосується лише до розпізнавання за протоколом 802-1x.

en: Whether or not the connection should be automatically connected by NetworkManager when the resources for the connection are available. TRUE to automatically activate the connection, FALSE to require manual intervention to activate the connection. Autoconnect happens when the circumstances are suitable. That means for example that the device is currently managed and not active. Autoconnect thus never replaces or competes with an already active profile. Note that autoconnect is not implemented for VPN profiles. See "secondaries" as an alternative to automatically connect VPN profiles. If multiple profiles are ready to autoconnect on the same device, the one with the better "connection.autoconnect-priority" is chosen. If the priorities are equal, then the most recently connected profile is activated. If the profiles were not connected earlier or their "connection.timestamp" is identical, the choice is undefined. Depending on "connection.multi-connect", a profile can (auto)connect only once at a time or multiple times.
uk: Визначає, чи слід автоматично встановлювати з'єднання за допомогою NetworkManager, якщо доступні ресурси для з'єднання. Значення TRUE призводить до автоматичної активації з'єднання, а значення FALSE означатиме, що для активації з'єднання потрібне буде втручання вручну. Якщо обставини складаються вдало, буде виконано автоматичне з'єднання. Це означає, наприклад, що у поточний момент пристій є керованим і неактивним. Таким чином, автоматичне з'єднання ніколи не замінює собою і не конфліктує із вже активним профілем. Зауважте, що автоматичне з'єднання не реалізовано для профілів VPN. Див. "secondaries", якщо потрібна альтернатива для автоматичного встановлення з'єднань для профілів VPN. Якщо на одному пристрої готовими до автоматичного з'єднання є декілька профілів, буде вибрано той з них, у якого краща «connection.autoconnect-priority». Якщо пріоритетності є рівними, буде активовано профіль, з'єднання за яким відбувалося останнім. Якщо з'єднання за профілями ще не відбувалося або їхні значення «connection.timestamp» є однаковими, вибір не є визначеним. Залежно від «connection.multi-connect», за профілем може бути встановлено (авто)з'єднання одного разу або декілька разів.

en: The autoconnect priority in range -999 to 999. If the connection is set to autoconnect, connections with higher priority will be preferred. The higher number means higher priority. Defaults to 0. Note that this property only matters if there are more than one candidate profile to select for autoconnect. In case of equal priority, the profile used most recently is chosen.
uk: Пріоритетність автоматичного з'єднання у діапазоні від -999 до 999. Якщо для з'єднання встановлено автоматичний режим, бажаними вважатимуться з'єднання із вищою пріоритетністю. Більше число означає вищу пріоритетність. Типовим значенням є 0. Зауважте, що ця властивість має значення, лише якщо для автоматичного з'єднання можна вибрати один з декількох профілів. Якщо пріоритетність для двох профілів буде однаковою, буде вибрано той з них, який було використано останнім.

en: The number of times a connection should be tried when autoactivating before giving up. Zero means forever, -1 means the global default (4 times if not overridden). Setting this to 1 means to try activation only once before blocking autoconnect. Note that after a timeout, NetworkManager will try to autoconnect again.
uk: Кількість спроб встановлення з'єднання під час автоматичної активації, перш ніж спроби буде припинено. Нуль означає «не припиняти спроби», -1 — загальне типове значення (4 спроби, якщо не перевизначено). Встановлення значення 1 означає, що перед блокуванням автоматичного з'єднання спроба виконуватиметься лише один раз. Зауважте, що по завершенню часу очікування NetworkManager знову спробує встановити з'єднання у автоматичному режимі.

en: Whether or not slaves of this connection should be automatically brought up when NetworkManager activates this connection. This only has a real effect for master connections. The properties "autoconnect", "autoconnect-priority" and "autoconnect-retries" are unrelated to this setting. The permitted values are: 0: leave slave connections untouched, 1: activate all the slave connections with this connection, -1: default. If -1 (default) is set, global connection.autoconnect-slaves is read to determine the real value. If it is default as well, this fallbacks to 0.
uk: Визначає, чи слід встановлювати з'єднання автоматично для підлеглих з'єднань, коли NetworkManager активує це з'єднання. По-справжньому впливає лише на основні з'єднання. Властивості "autoconnect", "autoconnect-priority" і "autoconnect-retries" не пов'язано із цим параметром. Дозволені значення: 0: не впливати на підлеглі з'єднання, 1: активувати усі підлеглі з'єднання разом із цим з'єднанням, -1: типова поведінка. Якщо встановлено значення -1 (типова поведінка), для визначення справжнього значення виконується читання загального параметра connection.autoconnect-slaves. Якщо і для нього встановлено типове значення, використовується значення 0.

en: Whether DNSOverTls (dns-over-tls) is enabled for the connection. DNSOverTls is a technology which uses TLS to encrypt dns traffic. The permitted values are: "yes" (2) use DNSOverTls and disabled fallback, "opportunistic" (1) use DNSOverTls but allow fallback to unencrypted resolution, "no" (0) don't ever use DNSOverTls. If unspecified "default" depends on the plugin used. Systemd-resolved uses global setting. This feature requires a plugin which supports DNSOverTls. Otherwise, the setting has no effect. One such plugin is dns-systemd-resolved.
uk: Визначає, чи увімкнено DNSOverTls (dns-over-tls) для з'єднання. DNSOverTls — технологія, у якій використано TLS для шифрування обміну даними dns. Дозволені значення: «yes» (2): використати DNSOverTls і вимкнути резервні варіанти, «opportunistic» (1): використати DNSOverTls, але дозволити резервне нешифроване вирішення, «no» (0): ніколи не використовувати DNSOverTls. Якщо не вказано, типове значення залежить від використаного додатка. У systemd-resolved використано загальне значення параметра. Для реалізації цієї можливості потрібен додаток із підтримкою DNSOverTls. Якщо такого додатка не буде, значення параметра ні на що не впливатиме. Одним з таких додатків є dns-systemd-resolved.

en: If greater than zero, delay success of IP addressing until either the timeout is reached, or an IP gateway replies to a ping.
uk: Якщо має значення більше за нуль, затримати повідомлення щодо успішного встановлення адреси IP, доки або не буде вичерпано час очікування або шлюз IP відповість на надісланий йому сигнал.

en: A human readable unique identifier for the connection, like "Work Wi-Fi" or "T-Mobile 3G".
uk: Зручний для читання ідентифікатор для цього з'єднання, наприклад «Робочий Wi-Fi» або «T-Mobile 3G».

en: The name of the network interface this connection is bound to. If not set, then the connection can be attached to any interface of the appropriate type (subject to restrictions imposed by other settings). For software devices this specifies the name of the created device. For connection types where interface names cannot easily be made persistent (e.g. mobile broadband or USB Ethernet), this property should not be used. Setting this property restricts the interfaces a connection can be used with, and if interface names change or are reordered the connection may be applied to the wrong interface.
uk: Назва інтерфейсу мережі, з яким пов'язано це з'єднання. Якщо не встановлено, з'єднання може бути пов'язано із будь-яким інтерфейсом відповідного типу (із врахуванням обмежень, які накладаються іншими параметрами). Для програмних пристроїв значення цієї властивості визначає назву створеного пристрою. Для типів з'єднань, назви яких не можна зробити сталими у простий спосіб (наприклад мобільних широкосмугових з'єднань або Ethernet на основі USB), цю властивість не слід використовувати. Встановлення значення для цієї властивості обмежує перелік інтерфейсів, з якими можна використовувати з'єднання. Якщо змінюється назва інтерфейсу або перевпорядковується список з'єднань, з'єднання може бути застосовано до помилкового інтерфейсу.

en: Whether LLDP is enabled for the connection.
uk: Визначає, чи увімкнено LLDP для з'єднання.

en: Whether Link-Local Multicast Name Resolution (LLMNR) is enabled for the connection. LLMNR is a protocol based on the Domain Name System (DNS) packet format that allows both IPv4 and IPv6 hosts to perform name resolution for hosts on the same local link. The permitted values are: "yes" (2) register hostname and resolving for the connection, "no" (0) disable LLMNR for the interface, "resolve" (1) do not register hostname but allow resolving of LLMNR host names If unspecified, "default" ultimately depends on the DNS plugin (which for systemd-resolved currently means "yes"). This feature requires a plugin which supports LLMNR. Otherwise, the setting has no effect. One such plugin is dns-systemd-resolved.
uk: Визначає, чи увімкнено Link-Local Multicast Name Resolution (LLMNR) для з'єднання. LLMNR — протокол, який засновано та форматі пакетів Domain Name System (DNS) і який надає змогу вузлам мереж IPv4 та IPv6 визначати назви вузлів на одному локальному каналі зв'язку. Дозволені значення: «yes» (2): зареєструвати назву вузла і визначення адрес для з'єднання, «no» (0): вимкнути LLMNR для інтерфейсу, «resolve» (1): не реєструвати назви вузла, але дозволити визначення адрес за назвами вузлів у LLMNR. Якщо це значення не вказано, робота «default» повністю залежить від роботи додатка DNS (що для визначення за допомогою systemd у поточній версії означає «yes»). Для роботи цієї можливості потрібен додаток із підтримкою LLMNR. Якщо його не буде, параметр ні на що не впливатиме. Одним з таких додатків є dns-systemd-resolved.

en: Interface name of the master device or UUID of the master connection.
uk: Назва інтерфейсу основного пристрою або UUID основного з'єднання.

en: Whether mDNS is enabled for the connection. The permitted values are: "yes" (2) register hostname and resolving for the connection, "no" (0) disable mDNS for the interface, "resolve" (1) do not register hostname but allow resolving of mDNS host names and "default" (-1) to allow lookup of a global default in NetworkManager.conf. If unspecified, "default" ultimately depends on the DNS plugin (which for systemd-resolved currently means "no"). This feature requires a plugin which supports mDNS. Otherwise, the setting has no effect. One such plugin is dns-systemd-resolved.
uk: Визначає, чи увімкнено mDNS для з'єднання. Дозволені значення: «yes» (2): зареєструвати назву вузла і визначення адрес для з'єднання, «no» (0): вимкнути mDNS для інтерфейсу, «resolve» (1): не реєструвати назви вузла, але дозволити визначення адрес за назвами вузлів у mDNS і «default» (-1): уможливити пошук загального типового значення у NetworkManager.conf. Якщо це значення не вказано, робота «default» повністю залежить від роботи додатка DNS (що для визначення за допомогою systemd у поточній версії означає «no»). Для роботи цієї можливості потрібен додаток із підтримкою mDNS. Якщо його не буде, параметр ні на що не впливатиме. Одним з таких додатків є dns-systemd-resolved.

en: Whether the connection is metered. When updating this property on a currently activated connection, the change takes effect immediately.
uk: Визначає, чи слід контролювати параметри з'єднання. Якщо оновити цю властивість для поточного активованого з'єднання, зміни набудуть чинності негайно.

en: Whether to configure MPTCP endpoints and the address flags. If MPTCP is enabled in NetworkManager, it will configure the addresses of the interface as MPTCP endpoints. Note that IPv4 loopback addresses (127.0.0.0/8), IPv4 link local addresses (169.254.0.0/16), the IPv6 loopback address (::1), IPv6 link local addresses (fe80::/10), IPv6 unique local addresses (ULA, fc00::/7) and IPv6 privacy extension addresses (rfc3041, ipv6.ip6-privacy) will be excluded from being configured as endpoints. If "disabled" (0x1), MPTCP handling for the interface is disabled and no endpoints are registered. The "enabled" (0x2) flag means that MPTCP handling is enabled. This flag can also be implied from the presence of other flags. Even when enabled, MPTCP handling will by default still be disabled unless "/proc/sys/net/mptcp/enabled" sysctl is on. NetworkManager does not change the sysctl and this is up to the administrator or distribution. To configure endpoints even if the sysctl is disabled, "also-without-sysctl" (0x4) flag can be used. In that case, NetworkManager doesn't look at the sysctl and configures endpoints regardless. Even when enabled, NetworkManager will only configure MPTCP endpoints for a certain address family, if there is a unicast default route (0.0.0.0/0 or ::/0) in the main routing table. The flag "also-without-default-route" (0x8) can override that. When MPTCP handling is enabled then endpoints are configured with the specified address flags "signal" (0x10), "subflow" (0x20), "backup" (0x40), "fullmesh" (0x80). See ip-mptcp(8) manual for additional information about the flags. If the flags are zero (0x0), the global connection default from NetworkManager.conf is honored. If still unspecified, the fallback is "enabled,subflow". Note that this means that MPTCP is by default done depending on the "/proc/sys/net/mptcp/enabled" sysctl. NetworkManager does not change the MPTCP limits nor enable MPTCP via "/proc/sys/net/mptcp/enabled". That is a host configuration which the admin can change via sysctl and ip-mptcp. Strict reverse path filtering (rp_filter) breaks many MPTCP use cases, so when MPTCP handling for IPv4 addresses on the interface is enabled, NetworkManager would loosen the strict reverse path filtering (1) to the loose setting (2).
uk: Визначає, чи слід налаштовувати кінцеві вузли MPTCP та прапорці адреси. Якщо MPTCP увімкнено у NetworkManager, програма налаштує адреси інтерфейсу як кінцеві вузли MPTCP. Зауважте, що адреси зворотної петлі IPv4 (127.0.0.0/8), адреси локального зв'язку IPv4 (169.254.0.0/16), адреси зворотної петлі IPv6 (::1), адреси локального зв'язку IPv6 (fe80::/10), унікальні локальні адреси IPv6 (ULA, fc00::/7) і адреси конфіденційних розширень IPv6 (rfc3041, ipv6.ip6-privacy) буде виключено з налаштовування як кінцевих вузлів. Якщо має значення "disabled" (0x1), обробку MPTCP для інтерфейсу буде вимкнено, а кінцеві вузли не буде зареєстровано. Прапорець "enabled" (0x2) означає, що обробку MPTCP буде увімкнено. Цей прапорець може бути встановлено неявним чином за наявністю інших прапорців. Навіть якщо її увімкнено, обробку MPTCP буде типово вимкнено, якщо не увімкнено sysctl "/proc/sys/net/mptcp/enabled". NetworkManager не змінює sysctl, лишаючи це завдання на адміністратора або розробників дистрибутива. Щоб налаштувати кінцеві вузли, навіть якщо sysctl вимкнено, можна скористатися прапорцем "also-without-sysctl" (0x4). У випадку використання цього прапорця NetworkManager не зважатиме на sysctl і налаштує кінцеві вузли незалежно. Навіть якщо прапорець увімкнено, NetworkManager налаштовуватиме кінцеві вузли MPTCP лише для певного сімейства адрес, якщо в основній таблиці маршрутизації налаштовано типовий маршрут трансляції (0.0.0.0/0 або ::/0). Це може бути перевизначено прапорцем "also-without-default-route" (0x8). Якщо увімкнено обробку MPTCP, кінцеві вузли буде налаштовано за допомогою вказаних прапорців адреси "signal" (0x10), "subflow" (0x20), "backup" (0x40), "fullmesh" (0x80). Див. підручник з ip-mptcp(8), щоб дізнатися більше про ці прапорці. Якщо прапорці мають нульове значення (0x0), буде враховано загальні типові параметри з'єднання з NetworkManager.conf. Якщо ці параметри не вказано, буде використано резервне значення "enabled,subflow". Зауважте, що це означає, що типово MPTCP буде виконано залежно від sysctl "/proc/sys/net/mptcp/enabled". NetworkManager не змінює обмеження MPTCP і не вмикає MPTCP за допомогою "/proc/sys/net/mptcp/enabled". Це покладається на налаштування вузла, які адміністратор може змінити за допомогою sysctl і ip-mptcp. Строге фільтрування зворотних шляхів (rp_filter) перешкоджає роботі MPTCP у багатьох випадках, тому якщо на інтерфейсі увімкнено обробку MPTCP для адрес IPv4, NetworkManager має спростити строге фільтрування зворотних шляхів (1) до варіанта loose (2).

en: If configured, set to a Manufacturer Usage Description (MUD) URL that points to manufacturer-recommended network policies for IoT devices. It is transmitted as a DHCPv4 or DHCPv6 option. The value must be a valid URL starting with "https://". The special value "none" is allowed to indicate that no MUD URL is used. If the per-profile value is unspecified (the default), a global connection default gets consulted. If still unspecified, the ultimate default is "none".
uk: Якщо налаштовано, встановлює значення адреси опису використання виробника (MUD), яка вказує на рекомендовані виробником правила роботи у мережі для пристрої інтернету речей. Передається як параметр DHCPv4 або DHCPv6. Значення має бути коректною адресою, що починається з «https://». Можна використовувати особливе значення «none» для позначення того, що адреса MUD не використовується. Якщо значення для окремих профілів не вказано (типовий варіант), значення буде взято із типових параметрів загального з'єднання. Якщо встановити значення за типовими параметрами не вдасться, остаточним типовим варіантом буде вибрано «none».

en: Specifies whether the profile can be active multiple times at a particular moment. The value is of type NMConnectionMultiConnect.
uk: Визначає, чи може бути профіль активним для декількох з'єднань одночасно. Значення належить до типу NMConnectionMultiConnect.

en: An array of strings defining what access a given user has to this connection.  If this is NULL or empty, all users are allowed to access this connection; otherwise users are allowed if and only if they are in this list.  When this is not empty, the connection can be active only when one of the specified users is logged into an active session.  Each entry is of the form "[type]:[id]:[reserved]"; for example, "user:dcbw:blah". At this time only the "user" [type] is allowed.  Any other values are ignored and reserved for future use.  [id] is the username that this permission refers to, which may not contain the ":" character. Any [reserved] information present must be ignored and is reserved for future use.  All of [type], [id], and [reserved] must be valid UTF-8.
uk: Масив рядків, який визначає, який доступ має вказаний користувач до цього з'єднання. Якщо ця властивість має значення NULL або має порожнє значення, доступ до цього з'єднання матимуть усі користувачі. Якщо ж це не так, користувач матиме доступ до з'єднання тоді і лише тоді, коли його згадано у списку. Якщо список є непорожнім, з'єднання може бути активним, лише якщо у активному сеансі працює один із вказаних у масиві користувачів. Кожен запис списку має бути вказано у форматі «[тип]:[ідентифікатор]:[зарезервоване значення]». Приклад: «user:dcbw:blah». У поточній версії передбачено лише рядок «user» для значення [тип]. Усі інші значення буде проігноровано. Зарезервовані значення, можливо, буде використано у майбутньому. Значенням [ідентифікатор] є ім'я користувача, якого стосуються ці права доступу. У цьому значенні не повинно міститися символу «:». Усі дані із рядка [зарезервоване значення] має бути проігноровано, їх, можливо, буде використано у майбутньому. Усі значення, [тип], [ідентифікатор] і [зарезервоване значення], мають бути коректними рядками UTF-8.

en: This property is deprecated and has no meaning.
uk: Ця властивість вважається застарілою і не працює.

en: List of connection UUIDs that should be activated when the base connection itself is activated. Currently, only VPN connections are supported.
uk: Список UUID з'єднань, які має бути активовано, якщо активовано базове з'єднання. У поточній версії передбачено підтримку лише з'єднань VPN.

en: Setting name of the device type of this slave's master connection (eg, "bond"), or NULL if this connection is not a slave.
uk: Встановлює назву типу пристрою для основного з'єднання цього підлеглого з'єднання (наприклад «bond») або NULL, якщо це з'єднання не є підлеглим.

en: This represents the identity of the connection used for various purposes. It allows to configure multiple profiles to share the identity. Also, the stable-id can contain placeholders that are substituted dynamically and deterministically depending on the context. The stable-id is used for generating IPv6 stable private addresses with ipv6.addr-gen-mode=stable-privacy. It is also used to seed the generated cloned MAC address for ethernet.cloned-mac-address=stable and wifi.cloned-mac-address=stable. It is also used to derive the DHCP client identifier with ipv4.dhcp-client-id=stable, the DHCPv6 DUID with ipv6.dhcp-duid=stable-[llt,ll,uuid] and the DHCP IAID with ipv4.iaid=stable and ipv6.iaid=stable. Note that depending on the context where it is used, other parameters are also seeded into the generation algorithm. For example, a per-host key is commonly also included, so that different systems end up generating different IDs. Or with ipv6.addr-gen-mode=stable-privacy, also the device's name is included, so that different interfaces yield different addresses. The per-host key is the identity of your machine and stored in /var/lib/NetworkManager/secret_key. See NetworkManager(8) manual about the secret-key and the host identity. The '$' character is treated special to perform dynamic substitutions at activation time. Currently, supported are "${CONNECTION}", "${DEVICE}", "${MAC}", "${NETWORK_SSID}", "${BOOT}", "${RANDOM}".  These effectively create unique IDs per-connection, per-device, per-SSID, per-boot, or every time.  The "${CONNECTION}" uses the profile's connection.uuid, the "${DEVICE}" uses the interface name of the device and "${MAC}" the permanent MAC address of the device. "${NETWORK_SSID}" uses the SSID for Wi-Fi networks and falls back to "${CONNECTION}" on other networks. Any unrecognized patterns following '$' are treated verbatim, however are reserved for future use. You are thus advised to avoid '$' or escape it as "$$".  For example, set it to "${CONNECTION}-${BOOT}-${DEVICE}" to create a unique id for this connection that changes with every reboot and differs depending on the interface where the profile activates. If the value is unset, a global connection default is consulted. If the value is still unset, the default is "default${CONNECTION}" go generate an ID unique per connection profile.
uk: Відповідає ідентифікатору з'єднання, який використовується з різною метою. Він надає змогу налаштовувати декілька профілів для спільного використання ідентифікатора. Крім того, стабільний ідентифікатор може містити символи-замінники, вміст яких визначається у динамічному режимі і визначеним чином залежить від контексту. Стабільні ідентифікатори використовуються для створення стабільних у IPv6 приватних адрес за допомогою ipv6.addr-gen-mode=stable-privacy. Його також використовують як початкове значення для створення клонованих MAC-адрес для ethernet.cloned-mac-address=stable і wifi.cloned-mac-address=stable. Його також використовують для визначення ідентифікатора клієнта DHCP з ipv4.dhcp-client-id=stable, DUID DHCPv6 з ipv6.dhcp-duid=stable-[llt,ll,uuid] та IAID DHCP з ipv4.iaid=stable і ipv6.iaid=stable. Зауважте, що, залежно від контексту, де його використано, до алгоритму визначення ідентифікатора може бути включено інші параметри. Наприклад, часто використовується окремий ключ вузла, щоб у різних систем були різні ідентифікатори. Якщо вказано ipv6.addr-gen-mode=stable-privacy, до обчислення буде включено назву пристрою, щоб різні інтерфейси мали різні адреси. Ключем вузла є профіль вашого комп'ютера. Ключ зберігається у /var/lib/NetworkManager/secret_key. Дані щодо закритого ключа та профілю вузла можна знайти у підручнику з NetworkManager(8). Символ «$» є спеціальним символом для визначення динамічного підставляння під час активації. У поточній версії передбачено підтримку ідентифікаторів «${CONNECTION}», «${DEVICE}», «${MAC}», «${NETWORK_SSID}», «${BOOT}», «${RANDOM}». Використання цих ідентифікаторів призводить, відповідно, до створення унікальних ідентифікаторів для кожного з'єднання, для кожного пристрою, для кожного SSID, для кожного завантаження системи і для будь-яких умов. Запис «${CONNECTION}» призводить до використання UUID з'єднання профілю, запис «${DEVICE}» призводить до використання назви інтерфейсу пристрою. Запис «${NETWORK_SSID}» призводить до використання SSID для мереж Wi-Fi і резервного варіанта «${CONNECTION}» в інших мережах. Запис «${MAC}» — сталій MAC-адресі пристрою. Усі невизначені рядки після «$» сприйматимуться програмою буквально. Втім, можливо, у майбутніх версіях буде додано ще якісь ідентифікатори. Отже, не варто використовувати у ваших нетипових ідентифікаторах символ «$» або слід додати екранування до цього символу: «$$». Приклад: встановіть значення «${CONNECTION}-${BOOT}-${DEVICE}» для створення унікального ідентифікатора для цього з'єднання, який змінюватиметься після кожного перезавантаження системи і залежатиме від інтерфейсу, на якому активовано профіль. Якщо значення не встановлено, буде використано типові параметри загального з'єднання. Якщо значення не вдасться визначити і після врахування цих параметрів, буде використано алгоритм визначення значення, подібний до алгоритму для «${CONNECTION}» для створення унікального ідентифікатора для кожного профілю з'єднання.

en: The time, in seconds since the Unix Epoch, that the connection was last _successfully_ fully activated. NetworkManager updates the connection timestamp periodically when the connection is active to ensure that an active connection has the latest timestamp. The property is only meant for reading (changes to this property will not be preserved).
uk: Час, у секундах, з початку епохи UNIX, коли з'єднання було востаннє _успішно_ повністю активовано. NetworkManager періодично оновлює часову позначку з'єднання, якщо з'єднання є активним, для забезпечення наявності у активного з'єднання найсвіжішої часової позначки. Властивість можна лише читати (зміни до цієї властивості не зберігатимуться).

en: Base type of the connection. For hardware-dependent connections, should contain the setting name of the hardware-type specific setting (ie, "802-3-ethernet" or "802-11-wireless" or "bluetooth", etc), and for non-hardware dependent connections like VPN or otherwise, should contain the setting name of that setting type (ie, "vpn" or "bridge", etc).
uk: Базовий тип з'єднання. Для апаратно залежних з'єднань має містити назву специфічного для апаратного типу параметра (тобто «802-3-ethernet», «802-11-wireless» або «bluetooth» тощо), а для неапаратно залежних з'єднань, зокрема з'єднань VPN та інших має містити назву параметра відповідного типу параметрів (тобто «vpn» або «bridge» тощо).

en: The connection.uuid is the real identifier of a profile. It cannot change and it must be unique. It is therefore often best to refer to a profile by UUID, for example with `nmcli connection up uuid $UUID`. The UUID cannot be changed, except in offline mode. In that case, the special values "new", "generate" and "" are allowed to generate a new random UUID.
uk: Значення connection.uuid є справжнім ідентифікатором профілю. Його не можна змінювати, воно має бути унікальним. Тому часто найкращим варіантом посилання на профіль є UUID, наприклад, за допомогою «nmcli connection up uuid $UUID». UUID не можна змінювати у будь-яких режимах, окрім режиму поза мережею. У режимі поза мережею можна використовувати особливі значення "new", "generate" та "", які призначено для створення випадкового UUID.

en: Time in milliseconds to wait for connection to be considered activated. The wait will start after the pre-up dispatcher event. The value 0 means no wait time. The default value is -1, which currently has the same meaning as no wait time.
uk: Час очікування у мілісекундах на визначення з'єднання як активного. Відлік розпочинатиметься після реєстрації події диспетчера щодо попереднього встановлення з'єднання. Значення 0 означає «не очікувати». Типовим значенням є -1, що у поточній версії теж означає «не очікувати».

en: Timeout in milliseconds to wait for device at startup. During boot, devices may take a while to be detected by the driver. This property will cause to delay NetworkManager-wait-online.service and nm-online to give the device a chance to appear. This works by waiting for the given timeout until a compatible device for the profile is available and managed. The value 0 means no wait time. The default value is -1, which currently has the same meaning as no wait time.
uk: Час очікування на запуск пристрою у мілісекундах. Під час завантаження пристроям може знадобитися певний час для виявлення їх драйвером. Встановлення цієї властивості призводить до затримки у роботі NetworkManager-wait-online.service та nm-online, яка надає змогу пристрою з'явитися у списку пристроїв. Це реалізується очікуванням протягом вказаного періоду часу, аж доки стане доступним і керованим сумісний із профілем пристрій. Значення 0 означає, що очікування не буде. Типовим значенням є -1, що у поточній версії означає, що очікування на запуск пристрою не буде.

en: The trust level of a the connection.  Free form case-insensitive string (for example "Home", "Work", "Public").  NULL or unspecified zone means the connection will be placed in the default zone as defined by the firewall. When updating this property on a currently activated connection, the change takes effect immediately.
uk: Рівень довіри до з'єднання. Рядок довільної форми без врахування регістру символів (наприклад «Home», «Work», «Public»). NULL або невказана зона означає, що з'єднання буде розташовано у типовій зоні, як це визначено брандмауером. Якщо ця властивість оновлюється для поточного активованого з'єднання, зміни набудуть чинності негайно.

en: If given, specifies the parent interface name or parent connection UUID from which this 6LowPAN interface should be created.
uk: Якщо задано, визначає назву батьківського інтерфейсу або UUID батьківського з'єднання, на основі якого має бути створено цей інтерфейс 6LowPAN.

en: List of strings to be matched against the altSubjectName of the certificate presented by the authentication server. If the list is empty, no verification of the server certificate's altSubjectName is performed.
uk: Список рядків, з якими слід порівнювати altSubjectName сертифіката, який надано сервером розпізнавання. Якщо список порожній, перевірка значення altSubjectName сертифіката сервера не здійснюватиметься.

en: Anonymous identity string for EAP authentication methods.  Used as the unencrypted identity with EAP types that support different tunneled identity like EAP-TTLS.
uk: Рядок анонімного профілю для способів розпізнавання EAP. Буде використано як шифрований профіль з типами EAP, які підтримують тунелювання іншого профілю, наприклад, EAP-TTLS.

en: A timeout for the authentication. Zero means the global default; if the global default is not set, the authentication timeout is 25 seconds.
uk: Час очікування на розпізнавання. Нульове значення означає загальний типовий час очікування. Якщо загальне типове значення не встановлено, час очікування на розпізнавання складатиме 25 секунд.

en: Contains the CA certificate if used by the EAP method specified in the "eap" property. Certificate data is specified using a "scheme"; three are currently supported: blob, path and pkcs#11 URL. When using the blob scheme this property should be set to the certificate's DER encoded data. When using the path scheme, this property should be set to the full UTF-8 encoded path of the certificate, prefixed with the string "file://" and ending with a terminating NUL byte. This property can be unset even if the EAP method supports CA certificates, but this allows man-in-the-middle attacks and is NOT recommended. Note that enabling NMSetting8021x:system-ca-certs will override this setting to use the built-in path, if the built-in path is not a directory.
uk: Містить сертифікат служби сертифікації, якщо використано способом EAP, вказаним у властивості «eap». Дані сертифіката визначаються за допомогою «схеми». У поточній версії передбачено три варіанти: blob, path і адреса pkcs#11. Якщо використовується схема blob, значенням цієї властивості мають бути дані сертифіката у кодуванні DER. Якщо використовується схема path, для цієї властивості слід встановити повний шлях у кодуванні UTF-8 до сертифіката із рядком-префіксом «file://» та завершальним байтом NUL. Встановлення цієї властивості можна скасувати, навіть якщо у способі EAP передбачено підтримку сертифікатів служб сертифікації, але це уможливлює втручання сторонніх осіб у ланцюжки передавання даних, тому ми наполегливо не рекомендуємо це робити. Зауважте, що вмикання NMSetting8021x:system-ca-certs перевизначить цей параметр на використання вбудованого шляху, якщо вбудований шлях не є каталогом.

en: The password used to access the CA certificate stored in "ca-cert" property. Only makes sense if the certificate is stored on a PKCS#11 token that requires a login.
uk: Пароль, який використовується для доступу до сертифіката служби сертифікації, який зберігається у властивості «ca-cert». Має значення, лише якщо сертифікат зберігається на ключі PKCS#11, для доступу до якого слід пройти розпізнавання.

en: Flags indicating how to handle the "ca-cert-password" property.
uk: Прапорці, які позначають, як обробляти властивість «ca-cert-password».

en: UTF-8 encoded path to a directory containing PEM or DER formatted certificates to be added to the verification chain in addition to the certificate specified in the "ca-cert" property. If NMSetting8021x:system-ca-certs is enabled and the built-in CA path is an existing directory, then this setting is ignored.
uk: Шлях у кодуванні UTF-8 до каталогу, де зберігаються сертифікати у форматуванні PEM або DER, які слід додати до ланцюжка перевірки на додачу до сертифікатів, вказаних за допомогою властивості «ca-cert». Якщо увімкнено NMSetting8021x:system-ca-certs і вбудований шлях до CA є наявним каталогом, цей параметр буде проігноровано.

en: Contains the client certificate if used by the EAP method specified in the "eap" property. Certificate data is specified using a "scheme"; two are currently supported: blob and path. When using the blob scheme (which is backwards compatible with NM 0.7.x) this property should be set to the certificate's DER encoded data. When using the path scheme, this property should be set to the full UTF-8 encoded path of the certificate, prefixed with the string "file://" and ending with a terminating NUL byte.
uk: Містить сертифікат клієнта, якщо використано способом EAP, вказаним у властивості «eap». Дані сертифіката визначаються за допомогою «схеми». У поточній версії передбачено два варіанти: blob і path. Якщо використовується схема blob (яка зворотно сумісна із NM 0.7.x), значенням цієї властивості мають бути дані сертифіката у кодуванні DER. Якщо використовується схема path, для цієї властивості слід встановити повний шлях у кодуванні UTF-8 до сертифіката із рядком-префіксом «file://» та завершальним байтом NUL.

en: The password used to access the client certificate stored in "client-cert" property. Only makes sense if the certificate is stored on a PKCS#11 token that requires a login.
uk: Пароль, який використовується для доступу до клієнтського сертифіката, який зберігається у властивості «client-cert». Має значення, лише якщо сертифікат зберігається на ключі PKCS#11, для доступу до якого слід пройти розпізнавання.

en: Flags indicating how to handle the "client-cert-password" property.
uk: Прапорці, які позначають, як обробляти властивість «client-cert-password».

en: Constraint for server domain name. If set, this list of FQDNs is used as a match requirement for dNSName element(s) of the certificate presented by the authentication server.  If a matching dNSName is found, this constraint is met.  If no dNSName values are present, this constraint is matched against SubjectName CN using the same comparison. Multiple valid FQDNs can be passed as a ";" delimited list.
uk: Обмеження для назви домену сервера. Якщо встановлено, цей список повних назв доменів (FQDN)буде використано для встановлення відповідності елементів dNSName сертифіката, який надається сервером розпізнавання. Якщо буде знайдено відповідне значення dNSName, фільтр обмеження вважатиметься пройденим. Якщо значень dNSName не буде виявлено, обмеження застосовуватиметься до CN SubjectName з використанням тих самих правил порівняння. Починаючи з версії 1.24, можна передавати декілька чинних FQDN з використанням «;» для відокремлення окремих записів у списку.

en: Constraint for server domain name. If set, this FQDN is used as a suffix match requirement for dNSName element(s) of the certificate presented by the authentication server.  If a matching dNSName is found, this constraint is met.  If no dNSName values are present, this constraint is matched against SubjectName CN using same suffix match comparison. Since version 1.24, multiple valid FQDNs can be passed as a ";" delimited list.
uk: Обмеження для назви домену сервера. Якщо встановлено, цю повну назву домену буде використано як суфікс для встановлення відповідності елементів dNSName сертифіката, який надається сервером розпізнавання. Якщо буде знайдено відповідне значення dNSName, фільтр обмеження вважатиметься пройденим. Якщо значень dNSName не буде виявлено, обмеження застосовуватиметься до CN SubjectName з використанням тих самих правил порівняння за суфіксом. Починаючи з версії 1.24, можна передавати декілька чинних FQDN з використанням «;» для відокремлення окремих записів у списку.

en: The allowed EAP method to be used when authenticating to the network with 802.1x.  Valid methods are: "leap", "md5", "tls", "peap", "ttls", "pwd", and "fast".  Each method requires different configuration using the properties of this setting; refer to wpa_supplicant documentation for the allowed combinations.
uk: Дозволений метод EAP, який буде використано при розпізнаванні у мережі з 802.1x. Коректні методи: «leap», «md5», «tls», «peap», «ttls», «pwd» і «fast». Кожен з методів потребує окремого налаштовування за допомогою властивостей цього параметра; можливі комбінації параметрів наведено у документації з wpa_supplicant.

en: Identity string for EAP authentication methods.  Often the user's user or login name.
uk: Рядок профілю для способів розпізнавання EAP. Часто ім'я користувача або назва облікового запису.

en: Whether the 802.1X authentication is optional. If TRUE, the activation will continue even after a timeout or an authentication failure. Setting the property to TRUE is currently allowed only for Ethernet connections. If set to FALSE, the activation can continue only after a successful authentication.
uk: Визначає, чи є розпізнавання за 802.1X необов'язковим. Якщо має значення TRUE, активацію буде продовжено, навіть коли сплине час очікування або не вдасться пройти розпізнавання. Встановлення для властивості значення TRUE у поточній версії можливе лише для з'єднань Ethernet. Якщо встановлено значення FALSE, активацію буде продовжено, лише після успішного проходження розпізнавання.

en: UTF-8 encoded file path containing PAC for EAP-FAST.
uk: Шлях у кодуванні UTF-8 до файла, який містить PAC для EAP-FAST.

en: UTF-8 encoded password used for EAP authentication methods. If both the "password" property and the "password-raw" property are specified, "password" is preferred.
uk: Пароль у кодуванні UTF-8, який використовуватиметься для способів розпізнавання EAP. Якщо вказано обидві властивості, «password» і «password-raw», пріоритет матиме властивість «password».

en: Flags indicating how to handle the "password" property.
uk: Прапорці, які позначають, як обробляти властивість «password».

en: Password used for EAP authentication methods, given as a byte array to allow passwords in other encodings than UTF-8 to be used. If both the "password" property and the "password-raw" property are specified, "password" is preferred.
uk: Пароль, який використовуватиметься для способів розпізнавання EAP, поданий у форматі масиву байтів, що уможливлює використання паролів у кодуваннях, відмінних від UTF-8. Якщо вказано обидві властивості, «password» і «password-raw», пріоритет матиме властивість «password».

en: Flags indicating how to handle the "password-raw" property.
uk: Прапорці, які позначають, як обробляти властивість «password-raw».

en: Specifies authentication flags to use in "phase 1" outer authentication using NMSetting8021xAuthFlags options. The individual TLS versions can be explicitly disabled. TLS time checks can be also disabled. If a certain TLS disable flag is not set, it is up to the supplicant to allow or forbid it. The TLS options map to tls_disable_tlsv1_x and tls_disable_time_checks settings. See the wpa_supplicant documentation for more details.
uk: Визначає прапорці розпізнавання, якими слід користуватися під час «фази 1» зовнішнього розпізнавання з використанням параметрів NMSetting8021xAuthFlags. Окремі версії TLS може бути вимкнено явним чином. Також може бути вимкнено перевірки часу TLS. Якщо певний прапорець вимикання TLS не встановлено, дозвіл або заборону версії виконає допоміжна програма. Параметри TLS пов'язано із параметрами tls_disable_tlsv1_x і tls_disable_time_checks. Докладнішу інформацію можна знайти у документації до wpa_supplicant.

en: Enables or disables in-line provisioning of EAP-FAST credentials when FAST is specified as the EAP method in the "eap" property. Recognized values are "0" (disabled), "1" (allow unauthenticated provisioning), "2" (allow authenticated provisioning), and "3" (allow both authenticated and unauthenticated provisioning).  See the wpa_supplicant documentation for more details.
uk: Вмикає або вимикає вбудовану ініціалізацію на основі реєстраційних даних EAP-FAST, якщо як метод EAP у властивості «eap» вказано FAST. Розпізнавані значення: «0» (вимкнено), «1» (дозволити ініціалізацію без розпізнавання), «2» (дозволити ініціалізацію з розпізнаванням) та «3» (дозволити обидва режими ініціалізації — з розпізнаванням і без нього). Див. документацію до wpa_supplicant, щоб дізнатися більше.

en: Forces use of the new PEAP label during key derivation.  Some RADIUS servers may require forcing the new PEAP label to interoperate with PEAPv1.  Set to "1" to force use of the new PEAP label.  See the wpa_supplicant documentation for more details.
uk: Наказує примусово використовувати нову мітку PEAP під час утворення ключів. Для деяких серверів RADIUS потрібне примусове встановлення нової мітки PEAP для взаємодії з PEAPv1. Встановіть значення «1», щоб наказати примусово використовувати нову мітку PEAP. Див. документацію до wpa_supplicant, щоб дізнатися більше.

en: Forces which PEAP version is used when PEAP is set as the EAP method in the "eap" property.  When unset, the version reported by the server will be used.  Sometimes when using older RADIUS servers, it is necessary to force the client to use a particular PEAP version.  To do so, this property may be set to "0" or "1" to force that specific PEAP version.
uk: Примусово встановлює версію PEAP, яку слід використовувати, якщо у властивості «eap» встановлено PEAP як спосіб EAP. Якщо не встановлено, використовуватиметься версія, яку повідомлено сервером. Іноді під час використання разом із застарілими серверами RADIUS потрібно примусово встановлювати для клієнта використання певної версії PEAP. Для цього використовується встановлення для цієї властивості значення «0» або «1», яке примусово визначає певну версію PEAP.

en: List of strings to be matched against the altSubjectName of the certificate presented by the authentication server during the inner "phase 2" authentication. If the list is empty, no verification of the server certificate's altSubjectName is performed.
uk: Список рядків, з якими слід порівнювати altSubjectName сертифіката, який надано сервером розпізнавання під час внутрішнього розпізнавання «phase 2». Якщо список порожній, перевірка значення altSubjectName сертифіката сервера не здійснюватиметься.

en: Specifies the allowed "phase 2" inner authentication method when an EAP method that uses an inner TLS tunnel is specified in the "eap" property.  For TTLS this property selects one of the supported non-EAP inner methods: "pap", "chap", "mschap", "mschapv2" while "phase2-autheap" selects an EAP inner method.  For PEAP this selects an inner EAP method, one of: "gtc", "otp", "md5" and "tls". Each "phase 2" inner method requires specific parameters for successful authentication; see the wpa_supplicant documentation for more details. Both "phase2-auth" and "phase2-autheap" cannot be specified.
uk: Визначає дозволені способи внутрішнього розпізнавання, якщо у властивості «eap» вказано спосіб EAP, який використовує внутрішній тунель TLS. Для TLS ця властивість вибирає один із не пов'язаних із EAP методів «phase 2» є «pap», «chap», «mschap», «mschapv2», а «phase2-autheap» вибирає внутрішній метод EAP. Для PEAP цей параметр вибирає внутрішній метод EAP, один із таких варіантів: «gtc», «otp», «md5» і «tls». Для успішного розпізнавання для кожного з внутрішніх способів «phase 2» слід вказати специфічні параметри. Докладніший опис параметрів можна знайти у документації з wpa_supplicant. Не можна одночасно вказувати «phase2-auth» і «phase2-autheap».

en: Specifies the allowed "phase 2" inner EAP-based authentication method when TTLS is specified in the "eap" property.  Recognized EAP-based "phase 2" methods are "md5", "mschapv2", "otp", "gtc", and "tls". Each "phase 2" inner method requires specific parameters for successful authentication; see the wpa_supplicant documentation for more details.
uk: Визначає дозволені способи внутрішнього розпізнавання на основі EAP, якщо у властивості «eap» вказано TTLS. Відомими програмі способами «phase 2» на основі EAP є «md5», «mschapv2», «otp», «gtc» і «tls». Для успішного розпізнавання для кожного з внутрішніх способів «phase 2» слід вказати специфічні параметри. Докладніший опис параметрів можна знайти у документації з wpa_supplicant.

en: Contains the "phase 2" CA certificate if used by the EAP method specified in the "phase2-auth" or "phase2-autheap" properties. Certificate data is specified using a "scheme"; three are currently supported: blob, path and pkcs#11 URL. When using the blob scheme this property should be set to the certificate's DER encoded data. When using the path scheme, this property should be set to the full UTF-8 encoded path of the certificate, prefixed with the string "file://" and ending with a terminating NUL byte. This property can be unset even if the EAP method supports CA certificates, but this allows man-in-the-middle attacks and is NOT recommended. Note that enabling NMSetting8021x:system-ca-certs will override this setting to use the built-in path, if the built-in path is not a directory.
uk: Містить сертифікат служби сертифікації «phase 2», якщо використано способом EAP, вказаним у властивості «phase2-auth» або «phase2-autheap». Дані сертифіката визначаються за допомогою «схеми». У поточній версії передбачено три варіанти: blob, path і адреса pkcs#11. Якщо використовується схема blob, значенням цієї властивості мають бути дані сертифіката у кодуванні DER. Якщо використовується схема path, для цієї властивості слід встановити повний шлях у кодуванні UTF-8 до сертифіката із рядком-префіксом «file://» та завершальним байтом NUL. Встановлення цієї властивості можна скасувати, навіть якщо у способі EAP передбачено підтримку сертифікатів служб сертифікації, але це уможливлює втручання сторонніх осіб у ланцюжки передавання даних, тому ми наполегливо не рекомендуємо це робити. Зауважте, що вмикання NMSetting8021x:system-ca-certs перевизначить цей параметр на використання вбудованого шляху, якщо вбудований шлях не є каталогом.

en: The password used to access the "phase2" CA certificate stored in "phase2-ca-cert" property. Only makes sense if the certificate is stored on a PKCS#11 token that requires a login.
uk: Пароль, який використовується для доступу до сертифіката служби сертифікації «phase2», який зберігається у властивості «phase2-ca-cert». Має значення, лише якщо сертифікат зберігається на ключі PKCS#11, для доступу до якого слід пройти розпізнавання.

en: Flags indicating how to handle the "phase2-ca-cert-password" property.
uk: Прапорці, які позначають, як обробляти властивість «phase2-ca-cert-password».

en: UTF-8 encoded path to a directory containing PEM or DER formatted certificates to be added to the verification chain in addition to the certificate specified in the "phase2-ca-cert" property. If NMSetting8021x:system-ca-certs is enabled and the built-in CA path is an existing directory, then this setting is ignored.
uk: Шлях у кодуванні UTF-8 до каталогу, де зберігаються сертифікати у форматуванні PEM або DER, які слід додати до ланцюжка перевірки на додачу до сертифікатів, вказаних за допомогою властивості «phase2-ca-cert». Якщо увімкнено NMSetting8021x:system-ca-certs і вбудований шлях до CA є наявним каталогом, цей параметр буде проігноровано.

en: Contains the "phase 2" client certificate if used by the EAP method specified in the "phase2-auth" or "phase2-autheap" properties. Certificate data is specified using a "scheme"; two are currently supported: blob and path. When using the blob scheme (which is backwards compatible with NM 0.7.x) this property should be set to the certificate's DER encoded data. When using the path scheme, this property should be set to the full UTF-8 encoded path of the certificate, prefixed with the string "file://" and ending with a terminating NUL byte. This property can be unset even if the EAP method supports CA certificates, but this allows man-in-the-middle attacks and is NOT recommended.
uk: Містить клієнтський сертифікат «phase 2», якщо використано способом EAP, вказаним у властивості «phase2-auth» або «phase2-autheap». Дані сертифіката визначаються за допомогою «схеми». У поточній версії передбачено два варіанти: blob і path. Якщо використовується схема blob (яка зворотно сумісна із NM 0.7.x), значенням цієї властивості мають бути дані сертифіката у кодуванні DER. Якщо використовується схема path, для цієї властивості слід встановити повний шлях у кодуванні UTF-8 до сертифіката із рядком-префіксом «file://» та завершальним байтом NUL. Встановлення цієї властивості можна скасувати, навіть якщо у способі EAP передбачено підтримку сертифікатів служб сертифікації, але це уможливлює втручання сторонніх осіб у ланцюжки передавання даних, тому ми наполегливо не рекомендуємо це робити.

en: The password used to access the "phase2" client certificate stored in "phase2-client-cert" property. Only makes sense if the certificate is stored on a PKCS#11 token that requires a login.
uk: Пароль, який використовується для доступу до клієнтського сертифіката «phase2», який зберігається у властивості «phase2-client-cert». Має значення, лише якщо сертифікат зберігається на ключі PKCS#11, для доступу до якого слід пройти розпізнавання.

en: Flags indicating how to handle the "phase2-client-cert-password" property.
uk: Прапорці, які позначають, як обробляти властивість «phase2-client-cert-password».

en: Constraint for server domain name. If set, this list of FQDNs is used as a match requirement for dNSName element(s) of the certificate presented by the authentication server during the inner "phase 2" authentication. If a matching dNSName is found, this constraint is met.  If no dNSName values are present, this constraint is matched against SubjectName CN using the same comparison. Multiple valid FQDNs can be passed as a ";" delimited list.
uk: Обмеження для назви домену сервера. Якщо встановлено, цей список повних назв доменів (FQDN)буде використано для встановлення відповідності елементів dNSName сертифіката, який надається сервером розпізнавання під час внутрішнього розпізнавання «phase 2». Якщо буде знайдено відповідне значення dNSName, фільтр обмеження вважатиметься пройденим. Якщо значень dNSName не буде виявлено, обмеження застосовуватиметься до CN SubjectName з використанням тих самих правил порівняння. Можна передавати декілька чинних FQDN з використанням «;» для відокремлення окремих записів у списку.

en: Constraint for server domain name. If set, this FQDN is used as a suffix match requirement for dNSName element(s) of the certificate presented by the authentication server during the inner "phase 2" authentication.  If a matching dNSName is found, this constraint is met.  If no dNSName values are present, this constraint is matched against SubjectName CN using same suffix match comparison. Since version 1.24, multiple valid FQDNs can be passed as a ";" delimited list.
uk: Обмеження для назви домену сервера Якщо встановлено, цю повну назву домену буде використано як суфікс для встановлення відповідності елементів dNSName сертифіката, який надається сервером розпізнавання під час внутрішнього розпізнавання «phase 2». Якщо буде знайдено відповідне значення dNSName, фільтр обмеження вважатиметься пройденим. Якщо значень dNSName не буде виявлено, обмеження застосовуватиметься до CN SubjectName з використанням тих самих правил порівняння за суфіксом. Починаючи з версії 1.24, можна передавати декілька чинних FQDN з використанням «;» для відокремлення окремих записів у списку.

en: Contains the "phase 2" inner private key when the "phase2-auth" or "phase2-autheap" property is set to "tls". Key data is specified using a "scheme"; two are currently supported: blob and path. When using the blob scheme and private keys, this property should be set to the key's encrypted PEM encoded data. When using private keys with the path scheme, this property should be set to the full UTF-8 encoded path of the key, prefixed with the string "file://" and ending with a terminating NUL byte. When using PKCS#12 format private keys and the blob scheme, this property should be set to the PKCS#12 data and the "phase2-private-key-password" property must be set to password used to decrypt the PKCS#12 certificate and key. When using PKCS#12 files and the path scheme, this property should be set to the full UTF-8 encoded path of the key, prefixed with the string "file://" and ending with a terminating NUL byte, and as with the blob scheme the "phase2-private-key-password" property must be set to the password used to decode the PKCS#12 private key and certificate.
uk: Містить внутрішній закритий ключ «phase 2», якщо для властивості «phase2-auth» або «phase2-autheap» встановлено значення «tls». Дані ключа задаються за допомогою «схеми»; у поточній версії передбачено дві такі схеми: двійковий об'єкт або шлях. Якщо буде використано схему із двійковим об'єктом (blob) і закриті ключі, для цієї властивості слід встановити значення зашифрованих PEM даних ключа. Якщо буде використано закриті ключі зі схемою зі шляхом (path), для цієї властивості слід вказати повний шлях до ключа у кодуванні UTF-8, з префіксом рядка «file://» і завершенням байтом NUL. Якщо використовуються закриті ключі у форматі PKCS#12 і схема двійкового об'єкта, для цієї властивості має бути встановлено значення даних PKCS#12, а для властивості «phase2-private-key-password» має бути встановлено значення пароля, який використовується для дешифрування сертифіката і ключа PKCS#12. Якщо використовуються файли PKCS#12 і схема зі шляхом, для цієї властивості слід встановити значення повного шляху до ключа у кодуванні UTF-8 із префіксом «file://» і завершенням байтом NUL, і, як і у схемі із двійковим об'єктом, для властивості «phase2-private-key-password» слід встановити значення пароля, який використовується для розшифрування закритого ключа і сертифіката PKCS#12.

en: The password used to decrypt the "phase 2" private key specified in the "phase2-private-key" property when the private key either uses the path scheme, or is a PKCS#12 format key.
uk: Пароль, що використовується для розшифрування закритого ключа «phase 2», вказаного за допомогою властивості «phase2-private-key», коли для закритого ключа або використовується схема path, або це ключ у форматі PKCS#12.

en: Flags indicating how to handle the "phase2-private-key-password" property.
uk: Прапорці, які позначають, як обробляти властивість «phase2-private-key-password».

en: Substring to be matched against the subject of the certificate presented by the authentication server during the inner "phase 2" authentication. When unset, no verification of the authentication server certificate's subject is performed. This property provides little security, if any, and should not be used.
uk: Підрядок, із яким слід порівнювати призначення сертифіката, яке надається сервером розпізнавання під час внутрішнього розпізнавання «phase 2». Якщо не встановлено, перевірка призначення сертифіката сервера розпізнавання не виконуватиметься. Використання цієї властивості незначно поліпшує захист, якщо взагалі його поліпшує, тому не варто нею користуватися.

en: PIN used for EAP authentication methods.
uk: PIN, який використовується для методів розпізнавання EAP.

en: Flags indicating how to handle the "pin" property.
uk: Прапорці, які позначають, як обробляти властивість «pin».

en: Contains the private key when the "eap" property is set to "tls". Key data is specified using a "scheme"; two are currently supported: blob and path. When using the blob scheme and private keys, this property should be set to the key's encrypted PEM encoded data. When using private keys with the path scheme, this property should be set to the full UTF-8 encoded path of the key, prefixed with the string "file://" and ending with a terminating NUL byte. When using PKCS#12 format private keys and the blob scheme, this property should be set to the PKCS#12 data and the "private-key-password" property must be set to password used to decrypt the PKCS#12 certificate and key. When using PKCS#12 files and the path scheme, this property should be set to the full UTF-8 encoded path of the key, prefixed with the string "file://" and ending with a terminating NUL byte, and as with the blob scheme the "private-key-password" property must be set to the password used to decode the PKCS#12 private key and certificate. WARNING: "private-key" is not a "secret" property, and thus unencrypted private key data using the BLOB scheme may be readable by unprivileged users.  Private keys should always be encrypted with a private key password to prevent unauthorized access to unencrypted private key data.
uk: Містить закритий ключ, якщо для властивості «eap» встановлено значення «tls». Дані ключа задаються за допомогою «схеми»; у поточній версії передбачено дві такі схеми: двійковий об'єкт або шлях. Якщо буде використано схему двійкового об'єкта (blob) і закриті ключі, для цієї властивості слід встановити значення зашифрованих PEM даних ключа. Якщо буде використано закриті ключі зі схемою шляху (path), для цієї властивості слід вказати повний шлях до ключа у кодуванні UTF-8, з префіксом рядка «file://» і завершенням байтом NUL. Якщо використовуються закриті ключі у форматі PKCS#12 і схема двійкового об'єкта, для цієї властивості має бути встановлено значення даних PKCS#12, а для властивості «private-key-password» має бути встановлено значення пароля, який використовується для дешифрування сертифіката і ключа PKCS#12. Якщо використовуються файли PKCS#12 і схема зі шляхом, для цієї властивості слід встановити значення повного шляху до ключа у кодуванні UTF-8 із префіксом «file://» і завершенням байтом NUL, і, як і у схемі із двійковим об'єктом, для властивості «private-key-password» слід встановити значення пароля, який використовується для розшифрування закритого ключа і сертифіката PKCS#12. ПОПЕРЕДЖЕННЯ: властивість «private-key» не є «секретною» властивістю, отже дані закритого ключа із використанням схеми із двійковим об'єктом може бути прочитано непривілейованими користувачами. Закриті ключі слід завжди шифрувати за допомогою пароля для закритих ключів, щоб запобігти доступу сторонніх осіб до незашифрованих даних закритого ключа.

en: The password used to decrypt the private key specified in the "private-key" property when the private key either uses the path scheme, or if the private key is a PKCS#12 format key.
uk: Пароль, що використовується для розшифрування закритого ключа, вказаного за допомогою властивості «private-key», коли для закритого ключа або використовується схема path, або якщо закрити ключ є ключем у форматі PKCS#12.

en: Flags indicating how to handle the "private-key-password" property.
uk: Прапорці, які позначають, як обробляти властивість «private-key-password».

en: Substring to be matched against the subject of the certificate presented by the authentication server. When unset, no verification of the authentication server certificate's subject is performed. This property provides little security, if any, and should not be used.
uk: Підрядок, із яким слід порівнювати призначення сертифіката, яке надається сервером розпізнавання. Якщо не встановлено, перевірка призначення сертифіката сервера розпізнавання не виконуватиметься. Використання цієї властивості незначно поліпшує захист, якщо взагалі його поліпшує, тому не варто нею користуватися.

en: When TRUE, overrides the "ca-path" and "phase2-ca-path" properties using the system CA directory specified at configure time with the --system-ca-path switch.  The certificates in this directory are added to the verification chain in addition to any certificates specified by the "ca-cert" and "phase2-ca-cert" properties. If the path provided with --system-ca-path is rather a file name (bundle of trusted CA certificates), it overrides "ca-cert" and "phase2-ca-cert" properties instead (sets ca_cert/ca_cert2 options for wpa_supplicant).
uk: Якщо має значення TRUE, перевизначає властивості «ca-path» і «phase2-ca-path» з використанням каталогу CA, вказано під час налаштовування за допомогою перемикача --system-ca-path. Сертифікати у цьому каталозі буде додано до ланцюжка перевірки на додачу до будь-яких сертифікатів, вказаних за допомогою властивостей «ca-cert» і «phase2-ca-cert». Якщо шляхом, вказаним за допомогою --system-ca-path, є назва файла (пакунка довірених сертифікатів CA), властивість перевизначить значення, задані властивостями «ca-cert» і «phase2-ca-cert» (встановлює параметри ca_cert/ca_cert2 для wpa_supplicant).

en: Encapsulation of ADSL connection.  Can be "vcmux" or "llc".
uk: Вкладеність з'єднання ADSL. Може мати значення «vcmux» або «llc».

en: Password used to authenticate with the ADSL service.
uk: Пароль, який використовуватиметься для розпізнавання на службі ADSL.

en: ADSL connection protocol.  Can be "pppoa", "pppoe" or "ipoatm".
uk: Протокол з'єднання ADSL. Може мати значення «pppoa», «pppoe» та «ipoatm».

en: Username used to authenticate with the ADSL service.
uk: Ім'я користувача, яке використовуватиметься для розпізнавання на службі ADSL.

en: VCI of ADSL connection
uk: VCI з'єднання ADSL

en: VPI of ADSL connection
uk: VPI з'єднання ADSL

en: The Bluetooth address of the device.
uk: Адреса Bluetooth пристрою.

en: Either "dun" for Dial-Up Networking connections or "panu" for Personal Area Networking connections to devices supporting the NAP profile.
uk: Або «dun» для з'єднань із комутованим зв'язком, або «panu» для з'єднань особистої області мережі із пристроями, для яких передбачено підтримку профілю NAP.

en: Dictionary of key/value pairs of bonding options.  Both keys and values must be strings. Option names must contain only alphanumeric characters (ie, [a-zA-Z0-9]).
uk: Словник з пар ключ-значення для параметрів прив'язування. І ключі, і значення мають бути рядками. Параметр names має містити лише літери латинської абетки та цифри (тобто [a-zA-Z0-9]).

en: The Ethernet MAC address aging time, in seconds.
uk: Час застарівання MAC-адреси Ethernet, у секундах.

en: The Spanning Tree Protocol (STP) forwarding delay, in seconds.
uk: Затримка переспрямовування за протоколом STP, у секундах.

en: If specified, The MAC address of the multicast group this bridge uses for STP. The address must be a link-local address in standard Ethernet MAC address format, ie an address of the form 01:80:C2:00:00:0X, with X in [0, 4..F]. If not specified the default value is 01:80:C2:00:00:00.
uk: Якщо вказано, MAC-адреса універсальної трансляції, яку цей місток використовує для STP. Адреса має бути адресою локального зв'язку (link-local) у стандартному форматі адрес MAC Ethernet, тобто адресою у форматі 01:80:C2:00:00:0X, де X має належати множині [0, 4..F]. Якщо не вказано, типовим значенням є 01:80:C2:00:00:00.

en: A mask of group addresses to forward. Usually, group addresses in the range from 01:80:C2:00:00:00 to 01:80:C2:00:00:0F are not forwarded according to standards. This property is a mask of 16 bits, each corresponding to a group address in that range that must be forwarded. The mask can't have bits 0, 1 or 2 set because they are used for STP, MAC pause frames and LACP.
uk: Маска групових адрес для переспрямовування. Зазвичай, групові адреси у діапазоні від 01:80:C2:00:00:00 до 01:80:C2:00:00:0F за стандартом не переспрямовуються. Значенням цієї властивості є маска з 16 бітів, кожен відповідає груповій адресі у відповідному діапазоні, яку слід переспрямовувати. У масці не повинно бути одинарних значень у бітах 0, 1 і 2, оскільки ці біти використовуються для кадрів призупинення STP, MAC та LACP.

en: The Spanning Tree Protocol (STP) hello time, in seconds.
uk: Тривалість вітання за протоколом STP, у секундах.

en: If specified, the MAC address of bridge. When creating a new bridge, this MAC address will be set. If this field is left unspecified, the "ethernet.cloned-mac-address" is referred instead to generate the initial MAC address. Note that setting "ethernet.cloned-mac-address" anyway overwrites the MAC address of the bridge later while activating the bridge.
uk: Якщо вказано, MAC-адреса містка. Під час створення містка слід встановити і цю MAC-адресу. Якщо це поле залишиться невизначеним, для створення початкової MAC-адреси буде використано «ethernet.cloned-mac-address». Зауважте, що встановлення «ethernet.cloned-mac-address» завжди перевизначає MAC-адресу містка під час активації.

en: The Spanning Tree Protocol (STP) maximum message age, in seconds.
uk: Максимальний вік повідомлення за протоколом STP, у секундах.

en: Set maximum size of multicast hash table (value must be a power of 2).
uk: Встановити максимальний розмір таблиці хешів універсальної трансляції (значення має бути степенем 2).

en: Set the number of queries the bridge will send before stopping forwarding a multicast group after a "leave" message has been received.
uk: Встановити кількість запитів, які місток надсилатиме, перш ніж припинити переспрямовування групи універсальної трансляції після отримання повідомлення «leave».

en: Set interval (in deciseconds) between queries to find remaining members of a group, after a "leave" message is received.
uk: Встановити інтервал (у децисекундах) між запитами для пошуку решти учасників групи після отримання повідомлення «leave».

en: Set delay (in deciseconds) after which the bridge will leave a group, if no membership reports for this group are received.
uk: Встановити затримку (у децисекундах), після якої місток полишить групу, якщо не буде отримано звітів щодо членства для цієї групи.

en: Enable or disable sending of multicast queries by the bridge. If not specified the option is disabled.
uk: Увімкнути або вимкнути надсилання запитів універсальної трансляції містком. Якщо не вказано, вважається вимкненим.

en: If no queries are seen after this delay (in deciseconds) has passed, the bridge will start to send its own queries.
uk: Якщо протягом цього часу затримки (у децисекундах) не буде передано жодного запиту, місток почне надсилати власні запити.

en: Interval (in deciseconds) between queries sent by the bridge after the end of the startup phase.
uk: Інтервал (у децисекундах) між запитами, які буде надіслано містком після завершення початкової фази.

en: Set the Max Response Time/Max Response Delay (in deciseconds) for IGMP/MLD queries sent by the bridge.
uk: Встановити максимальний час на відповідь та максимальну затримку відповіді (у децисекундах) для запитів IGMP/MLD, які буде надіслано містком.

en: If enabled the bridge's own IP address is used as the source address for IGMP queries otherwise the default of 0.0.0.0 is used.
uk: Якщо увімкнено, як адресу джерела для запитів IGMP буде використано власну IP-адресу містка. Якщо вимкнено, буде використано типову адресу 0.0.0.0.

en: Sets bridge's multicast router. Multicast-snooping must be enabled for this option to work. Supported values are: 'auto', 'disabled', 'enabled' to which kernel assigns the numbers 1, 0, and 2, respectively. If not specified the default value is 'auto' (1).
uk: Встановлює маршрутизатор універсальної трансляції містка. Щоб цей параметр спрацював, має бути увімкнено multicast-snooping. Підтримувані значення: «auto», «disabled», «enabled», з якими ядро пов'язує числа 1, 0 і 2, відповідно. Якщо не вказано, типовим значенням є «auto» (1).

en: Controls whether IGMP snooping is enabled for this bridge. Note that if snooping was automatically disabled due to hash collisions, the system may refuse to enable the feature until the collisions are resolved.
uk: Керує тим, чи увімкнено стеження за IGMP для цього містка. Зауважте, що якщо стеження було автоматично вимкнено через конфлікти хешування, система може відмовити у вмиканні цієї можливості, аж доки конфлікти не буде усунено.

en: Set the number of IGMP queries to send during startup phase.
uk: Встановити кількість запитів IGMP, які слід надіслати під час початкової фази.

en: Sets the time (in deciseconds) between queries sent out at startup to determine membership information.
uk: Встановити час (у децисекундах) між надсиланнями запитів під час запуску для визначення інформації щодо членства.

en: Sets the Spanning Tree Protocol (STP) priority for this bridge.  Lower values are "better"; the lowest priority bridge will be elected the root bridge.
uk: Встановлює пріоритетність STP для цього містка. Менші значення є пріоритетнішими; місток із найменшим значенням пріоритетності буде вибрано як кореневий місток.

en: Controls whether Spanning Tree Protocol (STP) is enabled for this bridge.
uk: Керує тим, чи увімкнено протокол пересування ієрархією (STP) для цього містка.

en: The default PVID for the ports of the bridge, that is the VLAN id assigned to incoming untagged frames.
uk: Типовий PVID для портів містка. Це ідентифікатор VLAN, який пов'язано із вхідними кадрами без міток.

en: Control whether VLAN filtering is enabled on the bridge.
uk: Керування тим, чи увімкнено фільтрування VLAN на містку.

en: If specified, the protocol used for VLAN filtering. Supported values are: '802.1Q', '802.1ad'. If not specified the default value is '802.1Q'.
uk: Якщо вказано, протокол, який буде використано для фільтрування VLAN. Підтримувані значення: «802.1Q», «802.1ad». Якщо не вказано, типовим значенням буде «802.1Q».

en: Controls whether per-VLAN stats accounting is enabled.
uk: Керує тим, чи увімкнено облік статистичних даних для окремих VLAN.

en: Array of bridge VLAN objects. In addition to the VLANs specified here, the bridge will also have the default-pvid VLAN configured  by the bridge.vlan-default-pvid property. In nmcli the VLAN list can be specified with the following syntax: $vid [pvid] [untagged] [, $vid [pvid] [untagged]]... where $vid is either a single id between 1 and 4094 or a range, represented as a couple of ids separated by a dash.
uk: Масив об'єктів містків VLAN. Окрім VLAN, які тут вказано, у запису містка також мітиться VLAN default-pvid, яке налаштовано властивістю bridge.vlan-default-pvid. У nmcli список VLAN можна вказати за допомогою такої синтаксичної конструкції: $vid [pvid] [untagged] [, $vid [pvid] [untagged]]..., де значенням $vid є або окремий ідентифікатор у діапазоні від 1 до 4094, або діапазон, який визначається парою ідентифікаторів, які відокремлено дефісом.

en: Enables or disables "hairpin mode" for the port, which allows frames to be sent back out through the port the frame was received on.
uk: Вмикає або вимикає «режим початкової зони» для порту, що уможливлює зворотне надсилання кадрів крізь порт, з якого було отримано кадр.

en: The Spanning Tree Protocol (STP) port cost for destinations via this port.
uk: Вартість порту у протоколі пересування ієрархією (STP) для призначень, що маршрутизуються через цей порт.

en: The Spanning Tree Protocol (STP) priority of this bridge port.
uk: Пріоритетність протоколу пересування ієрархією (STP) цього порту містка.

en: Array of bridge VLAN objects. In addition to the VLANs specified here, the port will also have the default-pvid VLAN configured on the bridge by the bridge.vlan-default-pvid property. In nmcli the VLAN list can be specified with the following syntax: $vid [pvid] [untagged] [, $vid [pvid] [untagged]]... where $vid is either a single id between 1 and 4094 or a range, represented as a couple of ids separated by a dash.
uk: Масив об'єктів містків VLAN. Окрім VLAN, які тут вказано, у запису порту також мітиться VLAN default-pvid, яке налаштовано на містку властивістю bridge.vlan-default-pvid. У nmcli список VLAN можна вказати за допомогою такої синтаксичної конструкції: $vid [pvid] [untagged] [, $vid [pvid] [untagged]]..., де значенням $vid є або окремий ідентифікатор у діапазоні від 1 до 4094, або діапазон, який визначається парою ідентифікаторів, які відокремлено дефісом.

en: If non-zero, only transmit packets of the specified size or smaller, breaking larger packets up into multiple frames.
uk: Якщо має ненульове значення, передавати пакети лише вказаного або меншого розміру, розбиваючи великі пакети на декілька кадрів.

en: The number to dial to establish the connection to the CDMA-based mobile broadband network, if any.  If not specified, the default number (#777) is used when required.
uk: Номер, який слід набрати, щоб встановити з'єднання із мобільною широкосмуговою мережею на основі CDMA, якщо такий передбачено. Якщо не вказано, буде використано типовий номер (#777).

en: The password used to authenticate with the network, if required.  Many providers do not require a password, or accept any password.  But if a password is required, it is specified here.
uk: Пароль, який використовується для розпізнавання у мережі, якщо потрібно. Багато надавачів послуг не вимагають надання пароля або приймають будь-який пароль. Втім, якщо пароль потрібен, його слід вказати тут.

en: The username used to authenticate with the network, if required.  Many providers do not require a username, or accept any username.  But if a username is required, it is specified here.
uk: Ім'я користувача, яке використовується для розпізнавання у мережі, якщо потрібно. Багато надавачів послуг не вимагають надання імені користувача або приймають будь-яке ім'я користувача. Втім, якщо ім'я користувача потрібне, його слід вказати тут.

en: Specifies the NMSettingDcbFlags for the DCB FCoE application.  Flags may be any combination of "enable" (0x1), "advertise" (0x2), and "willing" (0x4).
uk: Визначає NMSettingDcbFlags для застосування FCoE DCB. Прапорцями може бути будь-яка комбінація «enable» (0x1), «advertise» (0x2) і «willing» (0x4).

en: The FCoE controller mode; either "fabric" or "vn2vn". Since 1.34, NULL is the default and means "fabric". Before 1.34, NULL was rejected as invalid and the default was "fabric".
uk: Режим контролера FCoE — «fabric» або «vn2vn». Починаючи з версії 1.34,типовим значенням є NULL, що означає «fabric». До версії 1.34 NULL відкидався як некоректний, а типовим значенням було «fabric».

en: The highest User Priority (0 - 7) which FCoE frames should use, or -1 for default priority.  Only used when the "app-fcoe-flags" property includes the "enable" (0x1) flag.
uk: Найвища пріоритетність для користувача (0 - 7), яку мають використовувати кадри FCoE, або -1, якщо пріоритетність має бути типовою. Використовується, лише якщо до властивості «app-fcoe-flags» включає прапорець «enable» (0x1).

en: Specifies the NMSettingDcbFlags for the DCB FIP application.  Flags may be any combination of "enable" (0x1), "advertise" (0x2), and "willing" (0x4).
uk: Визначає NMSettingDcbFlags для застосування FIP DCB. Прапорці можуть бути будь-якою комбінацією «enable» (0x1), «advertise» (0x2) і «willing» (0x4).

en: The highest User Priority (0 - 7) which FIP frames should use, or -1 for default priority.  Only used when the "app-fip-flags" property includes the "enable" (0x1) flag.
uk: Найвища пріоритетність для користувача (0 - 7), яку мають використовувати кадри FIP, або -1, якщо пріоритетність має бути типовою. Використовується, лише якщо до властивості «app-fip-flags» включає прапорець «enable» (0x1).

en: Specifies the NMSettingDcbFlags for the DCB iSCSI application.  Flags may be any combination of "enable" (0x1), "advertise" (0x2), and "willing" (0x4).
uk: Визначає NMSettingDcbFlags для застосування iSCSI DCB. Прапорці можуть бути будь-якою комбінацією «enable» (0x1), «advertise» (0x2) і «willing» (0x4).

en: The highest User Priority (0 - 7) which iSCSI frames should use, or -1 for default priority. Only used when the "app-iscsi-flags" property includes the "enable" (0x1) flag.
uk: Найвища пріоритетність для користувача (0 - 7), яку мають використовувати кадри iSCSI, або -1, якщо пріоритетність має бути типовою. Використовується, лише якщо до властивості «app-iscsi-flags» включає прапорець «enable» (0x1).

en: An array of 8 uint values, where the array index corresponds to the User Priority (0 - 7) and the value indicates the percentage of bandwidth of the priority's assigned group that the priority may use.  The sum of all percentages for priorities which belong to the same group must total 100 percents.
uk: Масив із 8 значень uint, де індекс масиву відповідає ідентифікатору групи пріоритетності (від 0 до 7), а значення відповідає відсотковій частці ширини каналу з'єднання відповідної групи пріоритетності, яку ця пріоритетність може використовувати. Сума усіх значень у межах однієї групи має складати 100 відсотків.

en: An array of 8 boolean values, where the array index corresponds to the User Priority (0 - 7) and the value indicates whether or not the corresponding priority should transmit priority pause.
uk: Масив із 8 булевих значень, де індекс масиву відповідає пріоритетності користувача (від 0 до 7), а значення відповідає за те, чи має відповідна пріоритетність передавати паузу пріоритетності.

en: Specifies the NMSettingDcbFlags for DCB Priority Flow Control (PFC). Flags may be any combination of "enable" (0x1), "advertise" (0x2), and "willing" (0x4).
uk: Визначає NMSettingDcbFlags для керування пріоритетністю потоків (PFC) DCB. Прапорці можуть бути будь-якою комбінацією «enable» (0x1), «advertise» (0x2) і «willing» (0x4).

en: An array of 8 uint values, where the array index corresponds to the Priority Group ID (0 - 7) and the value indicates the percentage of link bandwidth allocated to that group.  Allowed values are 0 - 100, and the sum of all values must total 100 percents.
uk: Масив із 8 значень uint, де індекс масиву відповідає ідентифікатору групи пріоритетності (від 0 до 7), а значення відповідає відсотковій частці ширини каналу з'єднання, яку пов'язано із відповідною групою. Допустимими є значення від 0 до 100. Сума усіх значень має складати 100 відсотків.

en: Specifies the NMSettingDcbFlags for DCB Priority Groups.  Flags may be any combination of "enable" (0x1), "advertise" (0x2), and "willing" (0x4).
uk: Визначає NMSettingDcbFlags для груп пріоритетності DCB. Прапорці можуть бути будь-якою комбінацією «enable» (0x1), «advertise» (0x2) і «willing» (0x4).

en: An array of 8 uint values, where the array index corresponds to the User Priority (0 - 7) and the value indicates the Priority Group ID.  Allowed Priority Group ID values are 0 - 7 or 15 for the unrestricted group.
uk: Масив із 8 значень uint, де індекс масиву відповідає пріоритетності користувача (0 - 7), а значення відповідає ідентифікатору групи пріоритетності. Дозволеними значенням ідентифікатора групи пріоритетності є значення від 0 до 7 або 15 для групи без обмежень.

en: An array of 8 boolean values, where the array index corresponds to the User Priority (0 - 7) and the value indicates whether or not the priority may use all of the bandwidth allocated to its assigned group.
uk: Масив із 8 булевих значень, де індекс масиву відповідає пріоритетності користувача (від 0 до 7), а значення відповідає за те, чи може відповідна пріоритетність використовувати усю ширину каналу, пов'язаного із відповідною групою.

en: An array of 8 uint values, where the array index corresponds to the User Priority (0 - 7) and the value indicates the traffic class (0 - 7) to which the priority is mapped.
uk: Масив із 8 значень uint, де індекс масиву відповідає пріоритетності користувача (0 - 7), а значення відповідає за клас передавання даних (від 0 до 7), із яким пов'язано пріоритетність.

en: The GPRS Access Point Name specifying the APN used when establishing a data session with the GSM-based network.  The APN often determines how the user will be billed for their network usage and whether the user has access to the Internet or just a provider-specific walled-garden, so it is important to use the correct APN for the user's mobile broadband plan. The APN may only be composed of the characters a-z, 0-9, ., and - per GSM 03.60 Section 14.9.
uk: Назва точки доступу GPRS визначає APN, яку буде використано для встановлення сеансу обміну даними із мережею на основі GSM. APN часто визначає, як виконуватиметься тарифікація для користувача за використання мережі, і те, матиме користувач доступ до справжнього інтернету чи до обмеженого оператором середовища. Тому для тарифного плану мобільного зв'язку користувача важливо використовувати належну APN. Назва APN може складатися лише із символів a-z, 0-9, . та - за стандартом GSM 03.60, розділ 14.9.

en: When TRUE, the settings such as APN, username, or password will default to values that match the network the modem will register to in the Mobile Broadband Provider database.
uk: Якщо має значення TRUE, параметри, зокрема APN, ім'я користувача та пароль, буде повернуто до типових значень, які відповідають мережі, у якій зареєстровано модем у бази даних надавачів послуг мобільного широкосмугового доступу до інтернету.

en: The device unique identifier (as given by the WWAN management service) which this connection applies to.  If given, the connection will only apply to the specified device.
uk: Унікальний ідентифікатор пристрою (який надається службою обслуговування WWAN), до якого застосовується це з'єднання. Якщо вказано, з'єднання застосовуватиметься лише для вказаного пристрою.

en: When TRUE, only connections to the home network will be allowed. Connections to roaming networks will not be made.
uk: Якщо має значення TRUE, буде дозволено лише з'єднання із домашньою мережею. З'єднання із мережами роумінґу не виконуватимуться.

en: For LTE modems, this sets the APN for the initial EPS bearer that is set up when attaching to the network.  Setting this parameter implies initial-eps-bearer-configure to be TRUE.
uk: Для модемів LTE встановлює APN для початкового носія EPS, який буде налаштовано при долученні до мережі. Встановлення цього параметра неявним чином встановлює значення TRUE для initial-eps-bearer-configure.

en: For LTE modems, this setting determines whether the initial EPS bearer shall be configured when bringing up the connection.  It is inferred TRUE if initial-eps-bearer-apn is set.
uk: Для модемів LTE це значення визначає, чи буде налаштовано початковий носій EPS при піднятті з'єднання. Матиме значення TRUE, якщо встановлено initial-eps-bearer-apn.

en: The Network ID (GSM LAI format, ie MCC-MNC) to force specific network registration.  If the Network ID is specified, NetworkManager will attempt to force the device to register only on the specified network. This can be used to ensure that the device does not roam when direct roaming control of the device is not otherwise possible.
uk: Ідентифікатор мережі (у форматі LAI GSM, тобто MCC-MNC) для примусової реєстрації у певній мережі. Якщо вказано ідентифікатор мережі, NetworkManager намагатиметься змусити пристій реєструватися лише у вказаній мережі. Цим можна скористатися для унеможливлення з'єднання пристрою із роумінґовою мережею, якщо керування роумінґом пристрою у інший спосіб неможливе.

en: Legacy setting that used to help establishing PPP data sessions for GSM-based modems.
uk: Застарілий параметр, який використовувався для полегшення встановлення сеансів обміну даними PPP для модемів на основі технології GSM.

en: If the SIM is locked with a PIN it must be unlocked before any other operations are requested.  Specify the PIN here to allow operation of the device.
uk: Якщо SIM-картку заблоковано PIN-кодом, її слід розблокувати, перш ніж виконувати будь-які інші дії. Тут слід вказати PIN-код, який відкриває доступ до дій із пристроєм.

en: The SIM card unique identifier (as given by the WWAN management service) which this connection applies to.  If given, the connection will apply to any device also allowed by "device-id" which contains a SIM card matching the given identifier.
uk: Унікальний ідентифікатор SIM-картки (наданий службою керування WWAN), до якої застосовується це з'єднання. Якщо вказано, з'єднання застосовуватиметься до будь-якого пристрою, який також дозволено «device-id», де міститься значення відповідності SIM-картки вказаному ідентифікатору.

en: A MCC/MNC string like "310260" or "21601" identifying the specific mobile network operator which this connection applies to.  If given, the connection will apply to any device also allowed by "device-id" and "sim-id" which contains a SIM card provisioned by the given operator.
uk: Рядок MCC/MNC, подібний до «310260» або «21601», який визначає певного оператора мобільної мережі, до якого застосовне це з'єднання. Якщо вказано, з'єднання буде застосовано до будь-якого пристрою, який також дозволено властивостями «device-id» і «sim-id» і який містить SIM-картку, яку випущено вказаним оператором.

en: If specified, this connection will only apply to the IPoIB device whose permanent MAC address matches. This property does not change the MAC address of the device (i.e. MAC spoofing).
uk: Якщо вказано, це з'єднання застосовуватиметься лише до пристрою IPoIB із відповідною сталою адресою MAC. Ця властивість не змінює MAC-адреси пристрою (таку зміну називають підміною MAC).

en: The InfiniBand p-key to use for this device. A value of -1 means to use the default p-key (aka "the p-key at index 0"). Otherwise, it is a 16-bit unsigned integer, whose high bit 0x8000 is set if it is a "full membership" p-key. The values 0 and 0x8000 are not allowed. With the p-key set, the interface name is always "$parent.$p_key". Setting "connection.interface-name" to another name is not supported. Note that kernel will internally always set the full membership bit, although the interface name does not reflect that. Usually the user would want to configure a full membership p-key with 0x8000 flag set.
uk: p-ключ InfiniBand, яким слід скористатися для цього пристрою. Значення -1 означає «використовувати типовий p-ключ» (або «p-ключ із індексом 0»). Якщо не вказано, це 16-бітове ціле число без знаку, найстарші біти якого встановлено у значення 0x8000, якщо це p-ключ «повного членства». Значення 0 і 0x8000 не можна використовувати. Якщо встановлено p-ключ, назвою інтерфейсу завжди буде «$parent.$p_key». Підтримки встановлення для «connection.interface-name» іншого значення не передбачено. Зауважте, що ядро на внутрішньому рівні завжди встановлює біт повного членства, хоча це не відбивається на назві інтерфейсу. Зазвичай, для користувача має бути налаштовано p-ключ повного членства із встановленим прапорцем 0x8000.

en: The interface name of the parent device of this device. Normally NULL, but if the "p_key" property is set, then you must specify the base device by setting either this property or "mac-address".
uk: Назва інтерфейсу батьківського пристрою для цього пристрою. Зазвичай, має значення NULL, але якщо встановлено значення властивості «p_key», вам слід вказати базовий пристрій або встановленням значення для цієї властивості, або встановленням значення для властивості «mac-address».

en: The IP-over-InfiniBand transport mode. Either "datagram" or "connected".
uk: Режим передавання IP-over-InfiniBand. Можливі значення: «datagram» або «connected».

en: A list of IPv4 addresses and their prefix length. Multiple addresses can be separated by comma. For example "192.168.1.5/24, 10.1.0.5/24". The addresses are listed in decreasing priority, meaning the first address will be the primary address.
uk: Список адрес IPv4 та їхніх довжин префікса. Декілька адрес можна відокремлювати комами. Приклад: "192.168.1.5/24, 10.1.0.5/24". Список адрес складається за зменшенням пріоритетності, тобто перша адреса буде основною.

en: VPN connections will default to add the route automatically unless this setting is set to FALSE. For other connection types, adding such an automatic route is currently not supported and setting this to TRUE has no effect.
uk: Типово, для з'єднань VPN маршрут додаватиметься автоматично, якщо для цього параметра не встановлено значення FALSE. Для інших типів з'єднань підтримки додавання такого автоматичного маршруту у поточній версії не передбачено і встановлення для цього параметра значення TRUE ні на що не вплине.

en: Maximum timeout in milliseconds used to check for the presence of duplicate IP addresses on the network.  If an address conflict is detected, the activation will fail. The property is currently implemented only for IPv4. A zero value means that no duplicate address detection is performed, -1 means the default value (either the value configured globally in NetworkManger.conf or zero).  A value greater than zero is a timeout in milliseconds.  Note that the time intervals are subject to randomization as per RFC 5227 and so the actual duration can be between half and the full time specified in this property.
uk: Максимальний час очікування у мілісекундах, який використовуватиметься для перевірки наявності дублікатів IP-адрес у мережі. Якщо буде виявлено конфлікт адрес, спроба активації вважатиметься невдалою. Властивість у поточній версії реалізовано лише для IPv4. Нульове значення означає, що спроба виявити дублювання адрес не виконуватиметься, -1 означає типове значення (або значення, яке налаштовано на загальному рівні у NetworkManger.conf, або нуль). Значення, яке перевищує нуль, вважатиметься часом очікування у мілісекундах. Зауважте, що інтервали часу є предметом застосування випадкових значень за RFC 5227, тому справжня тривалість може бути від половини до повного часу, який вказано у цій властивості.

en: A string sent to the DHCP server to identify the local machine which the DHCP server may use to customize the DHCP lease and options. When the property is a hex string ('aa:bb:cc') it is interpreted as a binary client ID, in which case the first byte is assumed to be the 'type' field as per RFC 2132 section 9.14 and the remaining bytes may be an hardware address (e.g. '01:xx:xx:xx:xx:xx:xx' where 1 is the Ethernet ARP type and the rest is a MAC address). If the property is not a hex string it is considered as a non-hardware-address client ID and the 'type' field is set to 0. The special values "mac" and "perm-mac" are supported, which use the current or permanent MAC address of the device to generate a client identifier with type ethernet (01). Currently, these options only work for ethernet type of links. The special value "ipv6-duid" uses the DUID from "ipv6.dhcp-duid" property as an RFC4361-compliant client identifier. As IAID it uses "ipv4.dhcp-iaid" and falls back to "ipv6.dhcp-iaid" if unset. The special value "duid" generates a RFC4361-compliant client identifier based on "ipv4.dhcp-iaid" and uses a DUID generated by hashing /etc/machine-id. The special value "stable" is supported to generate a type 0 client identifier based on the stable-id (see connection.stable-id) and a per-host key. If you set the stable-id, you may want to include the "${DEVICE}" or "${MAC}" specifier to get a per-device key. The special value "none" prevents any client identifier from being sent. Note that this is normally not recommended. If unset, a globally configured default from NetworkManager.conf is used. If still unset, the default depends on the DHCP plugin. The internal dhcp client will default to "mac" and the dhclient plugin will try to use one from its config file if present, or won't sent any client-id otherwise.
uk: Рядок, надісланий до сервера DHCP для ідентифікації локального комп'ютера, який сервер DHCP може використовувати для налаштовування надання послуг і параметрів DHCP. Якщо властивість є шістнадцятковим рядком («aa:bb:cc»), його буде оброблено як двійковий ідентифікатор клієнта, а перший байт вважається значенням поля «type», відповідно до RFC 2132, розділ 9.14, а інші байти можуть бути апаратною адресою (наприклад, «01:xx:xx:xx:xx:xx:xx», де 1 є типом ARP Ethernet, а решта є MAC-адресою). Якщо властивість не є шістнадцятковим рядком, він вважається ідентифікатором клієнта без апаратної адреси, а для поля «type» встановлюється значення 0. Передбачено підтримку особливих значень «mac» та «perm-mac», використання яких призводить до використання поточної або сталої адреси MAC пристрою для створення ідентифікатора клієнта із типом ethernet (01). Якщо буде використано спеціальне значення «ipv6-duid», як сумісний із RFC4361 ідентифікатор клієнта буде використано DUID з властивості «ipv6.dhcp-duid». Як IAID буде використано «ipv4.dhcp-iaid». Якщо це значення не встановлено, буде використано резервне значення «ipv6.dhcp-iaid». Якщо буде використано спеціальне значення «duid», буде створено сумісний із RFC4361 ідентифікатор клієнта на основі «ipv4.dhcp-iaid» і використано DUID, який створено хешуванням /etc/machine-id. Передбачено підтримку спеціального значення «stable» для створення ідентифікатора клієнта типу 0 на основі stable-id (див. connection.stable-id) та власного ключа вузла. Якщо ви встановили stable-id, ймовірно, варто включити специфікатор «${DEVICE}» або «${MAC}» для отримання власного ключа пристрою. Спеціальне значення «none» запобігає надсиланню будь-якого ідентифікатора клієнта. Зауважте, що така поведінка за звичайний умов не є рекомендованою. Якщо значення не встановлено, буде використано загальне типове налаштоване значення з NetworkManager.conf. Якщо і це значення не налаштовано, типове значення залежатиме від додатка DHCP. Типовим для внутрішнього клієнта dhcp є значення «mac», а додаток dhclient намагатиметься скористатися одним зі значень з файла налаштувань, якщо такі вказано, або не надсилатиме ніяких ідентифікаторів клієнтів, якщо їх не вказано.

en: If the "dhcp-send-hostname" property is TRUE, then the specified FQDN will be sent to the DHCP server when acquiring a lease. This property and "dhcp-hostname" are mutually exclusive and cannot be set at the same time.
uk: Якщо властивість «dhcp-send-hostname» має значення TRUE, під час запиту щодо адреси до сервера DHCP буде надіслано вказану FDQN. Цю властивість не можна використовувати разом із властивістю «dhcp-hostname».

en: If the "dhcp-send-hostname" property is TRUE, then the specified name will be sent to the DHCP server when acquiring a lease. This property and "dhcp-fqdn" are mutually exclusive and cannot be set at the same time.
uk: Якщо властивість «dhcp-send-hostname» має значення TRUE, під час запиту щодо адреси до сервера DHCP буде надіслано вказану назву. Цю властивість не можна використовувати разом із властивістю «dhcp-fqdn».

en: Flags for the DHCP hostname and FQDN. Currently, this property only includes flags to control the FQDN flags set in the DHCP FQDN option. Supported FQDN flags are "fqdn-serv-update" (0x1), "fqdn-encoded" (0x2) and "fqdn-no-update" (0x4).  When no FQDN flag is set and "fqdn-clear-flags" (0x8) is set, the DHCP FQDN option will contain no flag. Otherwise, if no FQDN flag is set and "fqdn-clear-flags" (0x8) is not set, the standard FQDN flags are set in the request: "fqdn-serv-update" (0x1), "fqdn-encoded" (0x2) for IPv4 and "fqdn-serv-update" (0x1) for IPv6. When this property is set to the default value "none" (0x0), a global default is looked up in NetworkManager configuration. If that value is unset or also "none" (0x0), then the standard FQDN flags described above are sent in the DHCP requests.
uk: Прапорці для назви вузла DHCP і FQDN. У поточній версії ця властивість включає лише прапорці для керування набором прапорців FQDN у параметрі FQDN DHCP. Підтримуваними прапорцями FQDN є «fqdn-serv-update» (0x1), «fqdn-encoded» (0x2) і «fqdn-no-update» (0x4). Якщо не встановлено жодного з прапорців FQDN і встановлено «fqdn-clear-flags» (0x8), параметр FQDN DHCP не міститиме жодного прапорця. Якщо встановлено якийсь прапорець, якщо прапорець FQDN не встановлено і не встановлено «fqdn-clear-flags» (0x8), стандартні прапорці FQDN встановлюються на запит: «fqdn-serv-update» (0x1), «fqdn-encoded» (0x2) для IPv4 і «fqdn-serv-update» (0x1) для IPv6. Якщо для цієї властивості встановлено типове значення «none» (0x0), буде виконано пошук загального типового значення у налаштуваннях NetworkManager. Якщо це значення не встановлено або «none» (0x0), у запитах DHCP надсилатимуться стандартні прапорці FQDN, описані вище.

en: A string containing the "Identity Association Identifier" (IAID) used by the DHCP client. The string can be a 32-bit number (either decimal, hexadecimal or as colon separated hexadecimal numbers). Alternatively it can be set to the special values "mac", "perm-mac", "ifname" or "stable". When set to "mac" (or "perm-mac"), the last 4 bytes of the current (or permanent) MAC address are used as IAID. When set to "ifname", the IAID is computed by hashing the interface name. The special value "stable" can be used to generate an IAID based on the stable-id (see connection.stable-id), a per-host key and the interface name. When the property is unset, the value from global configuration is used; if no global default is set then the IAID is assumed to be "ifname". For DHCPv4, the IAID is only used with "ipv4.dhcp-client-id" values "duid" and "ipv6-duid" to generate the client-id. For DHCPv6, note that at the moment this property is only supported by the "internal" DHCPv6 plugin. The "dhclient" DHCPv6 plugin always derives the IAID from the MAC address. The actually used DHCPv6 IAID for a currently activated interface is exposed in the lease information of the device.
uk: Рядок, що містить «Ідентифікатор прив'язки профілю» («Identity Association Identifier» або IAID), який використовується клієнтом DHCP. Рядок може бути 32-бітовим числом (десятковим, шістнадцятковим або відокремленими двокрапкою шістнадцятковими числами). Крім того, можна вказати спеціалізовані значення — «mac», «perm-mac», «ifname» або «stable». Якщо встановлено значення «mac» (або «perm-mac»), як IAID буде використано останні 4 байти поточної (або сталої) MAC-адреси. Якщо встановлено значення «ifname», IAID буде обчислено як хеш-суму назви інтерфейсу. Спеціальним значенням «stable» можна скористатися для створення IAID на основі stable-id (див. connection.stable-id), унікального ключа вузла та назви інтерфейсу. Якщо значення цієї властивості не встановлено, буде використано значення із загальних налаштувань. Якщо не встановлено загального типового значення, значенням IAID буде встановлено для варіанта «ifname». Для DHCPv4 IAID використовують лише зі значеннями «ipv4.dhcp-client-id» «duid» і «ipv6-duid» для створення ідентифікатора клієнта. Для DHCPv6 слід зауважити, що у поточній версії для цієї властивості передбачено підтримку лише у додатку DHCPv6 «internal». Додаток DHCPv6 «dhclient» завжди визначає IAID за MAC-адресою. Справжній використаний IAID DHCPv6 для поточного активованого інтерфейсу відкривається у наданих пристроєм відомостях.

en: Array of servers from which DHCP offers must be rejected. This property is useful to avoid getting a lease from misconfigured or rogue servers. For DHCPv4, each element must be an IPv4 address, optionally followed by a slash and a prefix length (e.g. "192.168.122.0/24"). This property is currently not implemented for DHCPv6.
uk: Масив серверів, пропозиції DHCP з яких слід відкидати. Ця властивість корисна для уникнення отримання даних з помилково налаштованих або ворожих серверів. Для DHCPv4 елементи мають бути адресами IPv4, до яких можна дописувати символ похилої риски із довжиною префікса (наприклад, "192.168.122.0/24"). У поточній версії цю властивість не реалізовано для DHCPv6.

en: If TRUE, a hostname is sent to the DHCP server when acquiring a lease. Some DHCP servers use this hostname to update DNS databases, essentially providing a static hostname for the computer.  If the "dhcp-hostname" property is NULL and this property is TRUE, the current persistent hostname of the computer is sent.
uk: Якщо має значення TRUE, разом із проханням про надання адреси на сервер DHCP буде надіслано назву вузла. Деякі сервери DHCP використовують цю назву вузла для оновлення баз даних DNS, по суті надаючи статичну назву вузла для комп'ютера. Якщо властивість «dhcp-hostname» має значення NULL і для цієї властивості вказано значення TRUE, буде надіслано поточну стану назву вузла комп'ютера.

en: A timeout for a DHCP transaction in seconds. If zero (the default), a globally configured default is used. If still unspecified, a device specific timeout is used (usually 45 seconds). Set to 2147483647 (MAXINT32) for infinity.
uk: Час очікування на виконання операції DHCP у секундах. Якщо має нульове значення (типовий варіант), буде використано типове значення, яке налаштовано на загальному рівні. Якщо таке значення не налаштовано, буде використано час очікування, який є специфічним для пристрою (зазвичай, 45 секунд). Встановіть значення 2147483647 (MAXINT32), якщо час очікування має бути необмеженим.

en: The Vendor Class Identifier DHCP option (60). Special characters in the data string may be escaped using C-style escapes, nevertheless this property cannot contain nul bytes. If the per-profile value is unspecified (the default), a global connection default gets consulted. If still unspecified, the DHCP option is not sent to the server.
uk: Параметр ідентифікатора класу виробника DHCP (60). У рядку даних спеціальні символи може бути екрановано у стилі C. Крім того, значення цієї властивості не може містити нульових байтів. Якщо значення для профілю не вказано (типова поведінка), програма спробує визначити параметри за типовими значення зі параметрів загального з'єднання. Якщо і це не дасть змоги визначити значення властивості, цей параметр DHCP не буде надіслано на сервер.

en: Array of IP addresses of DNS servers. For DoT (DNS over TLS), the SNI server name can be specified by appending "#example.com" to the IP address of the DNS server. This currently only has effect when using systemd-resolved.
uk: Масив IP-адрес серверів DNS. Для DoT (DNS over TLS) може бути вказано назву сервера SNI дописуванням «#example.com» до IP-адреси сервера DNS. У поточній версії це працює лише при використанні systemd-resolved.

en: DNS options for /etc/resolv.conf as described in resolv.conf(5) manual. The currently supported options are "attempts", "debug", "edns0", "ndots", "no-aaaa", "no-check-names", "no-reload", "no-tld-query", "rotate", "single-request", "single-request-reopen", "timeout", "trust-ad", "use-vc". See the resolv.conf(5) manual. Note that there is a distinction between an unset (default) list and an empty list. In nmcli, to unset the list set the value to "". To set an empty list, set it to " ". Currently, an unset list has the same meaning as an empty list. That might change in the future. The "trust-ad" setting is only honored if the profile contributes name servers to resolv.conf, and if all contributing profiles have "trust-ad" enabled. When using a caching DNS plugin (dnsmasq or systemd-resolved in NetworkManager.conf) then "edns0" and "trust-ad" are automatically added. The valid "ipv4.dns-options" and "ipv6.dns-options" get merged together.
uk: Параметри DNS для /etc/resolv.conf, які описано на сторінці підручника resolv.conf(5). У поточній версії передбачено підтримку варіантів значень «attempts», «debug», «edns0», «ndots», «no-aaaa», «no-check-names», «no-reload», «no-tld-query», «rotate», «single-request», «single-request-reopen», «timeout», «trust-ad», «use-vc». Див. підручник з resolv.conf(5). Зауважте, що є відмінність між невстановленим (типовим) списком і порожнім списком. У nmcli для скасування встановлення списку встановіть значення "". Щоб встановити порожній список, встановіть значення " ". У поточній версії невстановлений список працює так само, як порожній список. Це може бути змінено у майбутньому. Варіант «trust-ad» буде взято до уваги, лише якщо профіль вказує сервери назв у resolv.conf і для всіх відповідних профілів увімкнено «trust-ad». Якщо використано додаток DNS із кешуванням (dnsmasq або systemd-resolved у NetworkManager.conf), «edns0» і «trust-ad» буде додано автоматично. Коректні значення «ipv4.dns-options» і «ipv6.dns-options» буде об'єднано.

en: DNS servers priority. The relative priority for DNS servers specified by this setting.  A lower numerical value is better (higher priority). Negative values have the special effect of excluding other configurations with a greater numerical priority value; so in presence of at least one negative priority, only DNS servers from connections with the lowest priority value will be used. To avoid all DNS leaks, set the priority of the profile that should be used to the most negative value of all active connections profiles. Zero selects a globally configured default value. If the latter is missing or zero too, it defaults to 50 for VPNs (including WireGuard) and 100 for other connections. Note that the priority is to order DNS settings for multiple active connections.  It does not disambiguate multiple DNS servers within the same connection profile. When multiple devices have configurations with the same priority, VPNs will be considered first, then devices with the best (lowest metric) default route and then all other devices. When using dns=default, servers with higher priority will be on top of resolv.conf. To prioritize a given server over another one within the same connection, just specify them in the desired order. Note that commonly the resolver tries name servers in /etc/resolv.conf in the order listed, proceeding with the next server in the list on failure. See for example the "rotate" option of the dns-options setting. If there are any negative DNS priorities, then only name servers from the devices with that lowest priority will be considered. When using a DNS resolver that supports Conditional Forwarding or Split DNS (with dns=dnsmasq or dns=systemd-resolved settings), each connection is used to query domains in its search list. The search domains determine which name servers to ask, and the DNS priority is used to prioritize name servers based on the domain.  Queries for domains not present in any search list are routed through connections having the '~.' special wildcard domain, which is added automatically to connections with the default route (or can be added manually).  When multiple connections specify the same domain, the one with the best priority (lowest numerical value) wins.  If a sub domain is configured on another interface it will be accepted regardless the priority, unless parent domain on the other interface has a negative priority, which causes the sub domain to be shadowed. With Split DNS one can avoid undesired DNS leaks by properly configuring DNS priorities and the search domains, so that only name servers of the desired interface are configured.
uk: Пріоритетність серверів DNS. Цим параметром визначається відносна пріоритетність серверів DNS. Менше значення означає вищу пріоритетність. Від'ємні значення — особливі: вони виключають інші конфігурації із більшим числовим значенням пріоритетності. Тому, якщо є принаймні одне від'ємне значення пріоритетності, буде використано лише сервери DNS зі з'єднань із найнижчим значенням пріоритетності. Щоб уникнути усіх витоків DNS, встановіть пріоритетність профілю, який слід використовувати, у найбільше за модулем від'ємне значення з усіх активних профілів з'єднань. Нульове значення відповідає налаштованому на загальному рівні типовому значенню. Якщо такого значення немає або воно є теж нульовим, типовим значенням вважатиметься 50 для VPN (включно із WireGuard) і 100 для інших з'єднань. Зауважте, що пріоритетність призначено для упорядковування параметрів DNS для ситуації із декількома активними з'єднаннями. Вона не призводить до двозначності при виборі із декількох серверів DNS у межах одного профілю з'єднання. Якщо однакову пріоритетність налаштовано для декількох пристроїв, спочатку буде взято до уваги VPN, потім пристрої із найкращим типовим маршрутом (маршрутом із найнижчою метрикою), а потім усі інші пристрої. Якщо використано dns=default, сервери з вищою пріоритетністю будуть у верхній частині списку resolv.conf. Для визначення пріоритетності у межах одного профілю просто вкажіть сервери DNS у бажаному порядку використання. Зауважте, що часто засіб розв'язання намагається використати сервери назв з /etc/resolv.conf за порядком зі списку, переходячи до наступного сервера у списку, якщо трапиться помилка. Див., наприклад, варіант «rotate» для параметра dns-options. Якщо від'ємних пріоритетностей DNS немає, буде розглянуто лише сервери назв із пристроїв із найнижчою пріоритетністю. При використанні розв'язувача DNS, у якому передбачено підтримку умовного переспрямовування або поділу DNS (із параметрами dns=dnsmasq або dns=systemd-resolved), для опитування доменів у його списку пошуку кожне з'єднання використовується. Домени пошуку визначають, які з серверів назв опитувати, а пріоритетність DNS використовується для встановлення пріоритетності серверів назв на основі домену. Запити для доменів, яких немає у жодному зі списків пошуку переспрямовуються через з'єднання, які мають особливих домен-замінник «~.», який додається автоматично до з'єднання із типовим маршрутом (або може бути доданий вручну). Якщо декілька з'єднань визначають один домен, використовуватиметься домен із вищим значенням пріоритетності (меншим числовим значенням). Якщо підлеглий домен налаштовано на інший інтерфейс, його буде прийнято незалежно від пріоритетності, якщо на батьківському домені не іншому інтерфейсі не встановлено від'ємної пріоритетності, яка спричиняє затінення підлеглого домену. З поділом DNS можна уникнути небажаних витоків DNS належним налаштовування пріоритетностей DNS та доменів пошуку, так, щоб було налаштовано лише сервери назв бажаного інтерфейсу.

en: List of DNS search domains. Domains starting with a tilde ('~') are considered 'routing' domains and are used only to decide the interface over which a query must be forwarded; they are not used to complete unqualified host names. When using a DNS plugin that supports Conditional Forwarding or Split DNS, then the search domains specify which name servers to query. This makes the behavior different from running with plain /etc/resolv.conf. For more information see also the dns-priority setting. When set on a profile that also enabled DHCP, the DNS search list received automatically (option 119 for DHCPv4 and option 24 for DHCPv6) gets merged with the manual list. This can be prevented by setting "ignore-auto-dns". Note that if no DNS searches are configured, the fallback will be derived from the domain from DHCP (option 15).
uk: Список доменів пошуку DNS. Записи доменів, які починаються з тильди («~») вважатимуться записами «маршрутних» доменів і використовуватимуться для визначення інтерфейсу, крізь який слід спрямовувати запит; такі записи не використовуватимуться для доповнення неповних назв вузлів. При використанні додатка DNS, у якому передбачено умовне переспрямовування або поділ DNS домени пошуку вказують, які сервери назв слід опитувати. Це робить поведінку відмінною від запуску зі звичайним /etc/resolv.conf. Щоб дізнатися більше, ознайомтеся із довідкою до параметра dns-priority. Якщо встановлено для профілю, де також увімкнено DHCP, отриманий автоматично список пошуку DNS (варіант 119 для DHCPv4 і варіант 24 для DHCPv6) буде об'єднано зі списком, який вказано вручну. Запобігти цьому можна встановленням значення «ignore-auto-dns». Зауважте, що якщо не налаштовано пошуки DNS, резервне значення буде похідним від домену з DHCP (варіант 15).

en: The gateway associated with this configuration. This is only meaningful if "addresses" is also set. Setting the gateway causes NetworkManager to configure a standard default route with the gateway as next hop. This is ignored if "never-default" is set. An alternative is to configure the default route explicitly with a manual route and /0 as prefix length. Note that the gateway usually conflicts with routing that NetworkManager configures for WireGuard interfaces, so usually it should not be set in that case. See "ip4-auto-default-route".
uk: Шлюз, який пов'язано із цими налаштуваннями. Має значення, лише якщо вказано «addresses». Встановлення шлюзу призводить до того, що NetworkManager налаштовує стандартний типовий маршрут із шлюзом, як наступним переходом. Буде проігноровано, якщо встановлено "never-default". Альтернативою є налаштовування типового маршруту явно із вказаним вручну маршрутом і /0, як довжиною префікса. Зауважте, що цей шлюз, зазвичай, конфліктує із маршрутизацією, яку NetworkManager налаштовує для інтерфейсів WireGuard, тому, зазвичай, її не слід встановлювати у цьому випадку. Див. «ip4-auto-default-route».

en: When "method" is set to "auto" and this property to TRUE, automatically configured name servers and search domains are ignored and only name servers and search domains specified in the "dns" and "dns-search" properties, if any, are used.
uk: Якщо для властивості «method» встановлено значення «auto», а для цієї властивості — значення TRUE, автоматично налаштовані сервери назв та домени пошуку буде проігноровано — використовуватимуться лише сервери назв і домени пошуку, вказані за допомогою властивостей «dns» і «dns-search», якщо буде вказано якісь записи серверів і доменів для цих властивостей.

en: When "method" is set to "auto" and this property to TRUE, automatically configured routes are ignored and only routes specified in the "routes" property, if any, are used.
uk: Якщо для властивості «method» встановлено значення «auto», а для цієї властивості — TRUE, автоматично налаштовані маршрути буде проігноровано — використовуватимуться лише маршрути, вказані за допомогою властивості «routes», якщо такі існують.

en: Enable and disable the IPv4 link-local configuration independently of the ipv4.method configuration. This allows a link-local address (169.254.x.y/16) to be obtained in addition to other addresses, such as those manually configured or obtained from a DHCP server. When set to "auto", the value is dependent on "ipv4.method". When set to "default", it honors the global connection default, before falling back to "auto". Note that if "ipv4.method" is "disabled", then link local addressing is always disabled too. The default is "default".
uk: Увімкнути або вимкнути налаштування link-local IPv4 незалежно від налаштувань ipv4.method. Це уможливлює отримання адреси link-local (169.254.x.y/16) на додачу до інших адрес, зокрема тих, які налаштовано вручну або отримано з сервера DHCP. Якщо встановити значення «auto», значення залежатиме від «ipv4.method». Якщо встановити значення «default», буде враховано типові параметри загального з'єднання із резервним варіантом «auto». Зауважте, що якщо значенням «ipv4.method» є «disabled», також буде вимкнено адресування link-local. Типовим значенням є «default».

en: If TRUE, allow overall network configuration to proceed even if the configuration specified by this property times out.  Note that at least one IP configuration must succeed or overall network configuration will still fail.  For example, in IPv6-only networks, setting this property to TRUE on the NMSettingIP4Config allows the overall network configuration to succeed if IPv4 configuration fails but IPv6 configuration completes successfully.
uk: Якщо має значення TRUE, дозволити загальне налаштовування мережі, навіть якщо налаштовування, вказані за допомогою цієї властивості не буде виконано вчасно. Зауважте, що має бути успішно виконано налаштовування хоча б одного IP, щоб загальне налаштовування мережі було успішним. Наприклад, у мережах, де працює лише IPv6, встановлення для цієї властивості значення TRUE на NMSettingIP4Config уможливлює успішне налаштовування усієї мережі, якщо не вдається налаштувати IPv4, але IPv6 налаштовано успішно.

en: The IPv4 connection method.
uk: Метод встановлення з'єднання IPv4.

en: If TRUE, this connection will never be the default connection for this IP type, meaning it will never be assigned the default route by NetworkManager.
uk: Якщо має значення TRUE, це з'єднання ніколи не буде типовим для цього типу IP, що означає, що його ніколи не буде пов'язано із типовим маршрутом у NetworkManager.

en: Connections will default to keep the autogenerated priority 0 local rule unless this setting is set to TRUE.
uk: З'єднання типово зберігатимуть автоматично створене локальне правило пріоритетності 0, якщо для цього параметра не встановлено значення TRUE.

en: The minimum time interval in milliseconds for which dynamic IP configuration should be tried before the connection succeeds. This property is useful for example if both IPv4 and IPv6 are enabled and are allowed to fail. Normally the connection succeeds as soon as one of the two address families completes; by setting a required timeout for e.g. IPv4, one can ensure that even if IP6 succeeds earlier than IPv4, NetworkManager waits some time for IPv4 before the connection becomes active. Note that if "may-fail" is FALSE for the same address family, this property has no effect as NetworkManager needs to wait for the full DHCP timeout. A zero value means that no required timeout is present, -1 means the default value (either configuration ipvx.required-timeout override or zero).
uk: Мінімальний інтервал часу у мілісекундах, протягом якого слід пробувати динамічні налаштування IP, перш ніж буде успішно встановлено з'єднання. Ця властивість є корисною, наприклад, якщо увімкнено одразу IPv4 і IPv6 і дозволено невдалі спроби. Зазвичай, з'єднання вважається успішним, якщо встановлено з'єднання для одного з сімейств адрес. Встановленням обов'язкового часу очікування, наприклад, для IPv4, можна забезпечити, що навіть якщо з'єднання IP6 буде встановлено раніше за з'єднання IPv4, NetworkManager чекатиме певний час на встановлення з'єднання IPv4, перш ніж активувати з'єднання. Зауважте, що якщо для одного сімейства адрес значенням «may-fail» є FALSE, ця властивість ні на що не впливатиме, оскільки NetworkManager доведеться чекати протягом повного періоду часу очікування на DHCP. Нульове значення означає, що обов'язкового очікування не буде, -1 означає типове значення (або пріоритетне значення налаштування ipvx.required-timeout, або нуль).

en: The default metric for routes that don't explicitly specify a metric. The default value -1 means that the metric is chosen automatically based on the device type. The metric applies to dynamic routes, manual (static) routes that don't have an explicit metric setting, address prefix routes, and the default route. Note that for IPv6, the kernel accepts zero (0) but coerces it to 1024 (user default). Hence, setting this property to zero effectively mean setting it to 1024. For IPv4, zero is a regular value for the metric.
uk: Типова метрика для маршрутів, які не визначають метрику явним чином. Типове значення -1 означає, що метрику буде вибрано автоматично на основі типу пристрою. Метрика стосується динамічних маршрутів, статичних маршрутів (які задаються вручну), які не мають явно встановленого параметра метрики, маршрутів префіксів адрес та типового маршруту. Зауважте, що для IPv6 ядро приймає нуль (0), але перетворює його на 1024 (типове для користувача значення). Отже, встановлення для цієї властивості нульового значення насправді означає, що встановлено значення 1024. Для IPv4 нуль є звичайним значенням для метрики.

en: Enable policy routing (source routing) and set the routing table used when adding routes. This affects all routes, including device-routes, IPv4LL, DHCP, SLAAC, default-routes and static routes. But note that static routes can individually overwrite the setting by explicitly specifying a non-zero routing table. If the table setting is left at zero, it is eligible to be overwritten via global configuration. If the property is zero even after applying the global configuration value, policy routing is disabled for the address family of this connection. Policy routing disabled means that NetworkManager will add all routes to the main table (except static routes that explicitly configure a different table). Additionally, NetworkManager will not delete any extraneous routes from tables except the main table. This is to preserve backward compatibility for users who manage routing tables outside of NetworkManager.
uk: Увімкнути маршрутизацію правил (маршрутизацію джерел) і встановити таблицю маршрутизації, яка використовуватиметься для додавання маршрутів. Це стосується усіх маршрутів, зокрема маршрутів пристроїв, IPv4LL, DHCP, SLAAC, типових маршрутів та статичних маршрутів. Втім, слід мати на увазі, що статичні маршрути можуть у індивідуальному порядку перезаписувати цей параметр шляхом явного визначення непорожньої таблиці маршрутизації. Якщо параметр таблиці має нульове значення, його можна перезаписати за допомогою загальних налаштувань. Якщо значення властивості лишиться нульовим навіть після застосування значення із загальних налаштувань, маршрутизацію для сімейства адрес цього з'єднання буде вимкнено. Вимикання означає, що NetworkManager додаватиме усі маршрути до основної таблиці (окрім статичних маршрутів, для яких явно визначено іншу таблицю). Крім того, NetworkManager не вилучатиме будь-яких додаткових маршрутів з таблиць, окрім головної таблиці. Так зроблено, щоб зберегти зворотну сумісність для користувачів, які змінюють таблиці маршрутизації з-поза меж NetworkManager.

en: A list of IPv4 destination addresses, prefix length, optional IPv4 next hop addresses, optional route metric, optional attribute. The valid syntax is: "ip[/prefix] [next-hop] [metric] [attribute=val]...[,ip[/prefix]...]". For example "192.0.2.0/24 10.1.1.1 77, 198.51.100.0/24".
uk: Список адрес призначення IPv4, довжин префіксів, додаткових адрес IPv4 наступного переходу, додаткових даних метрики маршруту, додаткових атрибутів. Коректний синтаксис: "ip[/префікс] [наступний-перехід] [метрика] [атрибут=значення]...[,ip[/префікс]...]". Приклад: "192.0.2.0/24 10.1.1.1 77, 198.51.100.0/24".

en: A comma separated list of routing rules for policy routing.
uk: Список відокремлених комами правил маршрутизації для розподілу правил.

en: Configure method for creating the IPv6 interface identifier of addresses with RFC4862 IPv6 Stateless Address Autoconfiguration and Link Local addresses. The permitted values are: "eui64" (0), "stable-privacy" (1), "default" (3) or "default-or-eui64" (2). If the property is set to "eui64", the addresses will be generated using the interface token derived from hardware address. This makes the host part of the address to stay constant, making it possible to track the host's presence when it changes networks. The address changes when the interface hardware is replaced. If a duplicate address is detected, there is also no fallback to generate another address. When configured, the "ipv6.token" is used instead of the MAC address to generate addresses for stateless autoconfiguration. If the property is set to "stable-privacy", the interface identifier is generated as specified by RFC7217. This works by hashing a host specific key (see NetworkManager(8) manual), the interface name, the connection's "connection.stable-id" property and the address prefix.  This improves privacy by making it harder to use the address to track the host's presence and the address is stable when the network interface hardware is replaced. The special values "default" and "default-or-eui64" will fallback to the global connection default as documented in the NetworkManager.conf(5) manual. If the global default is not specified, the fallback value is "stable-privacy" or "eui64", respectively. If not specified, when creating a new profile the default is "default". Note that this setting is distinct from the Privacy Extensions as configured by "ip6-privacy" property and it does not affect the temporary addresses configured with this option.
uk: Спосіб налаштовування для створення ідентифікатора інтерфейсу IPv6 адрес для використання з автоналаштовуванням адрес IPv6 без врахування стану за RFC4862 і адрес Link Local. Дозволені значення: «eui64» (0), «stable-privacy» (1), «default» (3) або «default-or-eui64» (2). Якщо для властивості встановлено значення «eui64», адреси буде створено за допомогою жетону інтерфейсу, що походять із апаратної адреси. Це зробить частину адреси, пов'язану із вузлом, сталою і уможливить стеження за наявністю вузла при зміні мереж. Адресу буде змінено, якщо буде замінено апаратну частину інтерфейсу. Якщо буде виявлено дублювання адрес, немає резервного варіанта для створення іншої адреси. Якщо налаштовано, буде використано «ipv6.token» замість адреси MAC для створення адрес для автоматичного налаштовування без станів. Якщо для властивості встановлено значення «stable-privacy», ідентифікатор інтерфейсу буде створено за вказівками з RFC7217. Результат буде досягнуто хешуванням специфічного для вузла ключа (див. підручник з NetworkManager(8)), назви інтерфейсу, властивості «connection.stable-id» та префікса адреси. Це удосконалює конфіденційність, ускладнюючи використання адресного стеження за наявністю вузла і робить адресу незмінною, якщо замінюється апаратна частина інтерфейсу. Спеціальні значення «default» і «default-or-eui64» призведуть до повернення загальних типових параметрів з'єднання до типових значень, які описано у підручнику з NetworkManager.conf(5). Якщо загальні типові значення не вказано, резервним значенням буде «stable-privacy» або «eui64», відповідно. Якщо не вказано, при створенні профілю типовим варіантом є «default». Зауважте, що цей параметр відрізняється від розширень конфіденційності, які налаштовуються властивістю «ip6-privacy», і не впливає на тимчасові адреси, які налаштовано за допомогою відповідної властивості.

en: A list of IPv6 addresses and their prefix length. Multiple addresses can be separated by comma. For example "2001:db8:85a3::8a2e:370:7334/64, 2001:db8:85a3::5/64". The addresses are listed in decreasing priority, meaning the first address will be the primary address. This can make a difference with IPv6 source address selection (RFC 6724, section 5).
uk: Список адрес IPv6 та їхніх довжин префікса. Декілька адрес можна відокремлювати комами. Приклад: "2001:db8:85a3::8a2e:370:7334/64, 2001:db8:85a3::5/64". Список адрес складається за зменшенням пріоритетності, тобто перша адреса буде основною. Це може вплинути на вибір початкової адреси при використанні IPv6 (RFC 6724, розділ 5).

en: A string containing the DHCPv6 Unique Identifier (DUID) used by the dhcp client to identify itself to DHCPv6 servers (RFC 3315). The DUID is carried in the Client Identifier option. If the property is a hex string ('aa:bb:cc') it is interpreted as a binary DUID and filled as an opaque value in the Client Identifier option. The special value "lease" will retrieve the DUID previously used from the lease file belonging to the connection. If no DUID is found and "dhclient" is the configured dhcp client, the DUID is searched in the system-wide dhclient lease file. If still no DUID is found, or another dhcp client is used, a global and permanent DUID-UUID (RFC 6355) will be generated based on the machine-id. The special values "llt" and "ll" will generate a DUID of type LLT or LL (see RFC 3315) based on the current MAC address of the device. In order to try providing a stable DUID-LLT, the time field will contain a constant timestamp that is used globally (for all profiles) and persisted to disk. The special values "stable-llt", "stable-ll" and "stable-uuid" will generate a DUID of the corresponding type, derived from the connection's stable-id and a per-host unique key. You may want to include the "${DEVICE}" or "${MAC}" specifier in the stable-id, in case this profile gets activated on multiple devices. So, the link-layer address of "stable-ll" and "stable-llt" will be a generated address derived from the stable id. The DUID-LLT time value in the "stable-llt" option will be picked among a static timespan of three years (the upper bound of the interval is the same constant timestamp used in "llt"). When the property is unset, the global value provided for "ipv6.dhcp-duid" is used. If no global value is provided, the default "lease" value is assumed.
uk: Рядок, який містить унікальний ідентифікатор DHCPv6 (DUID) і використовується клієнтом dhcp для самоідентифікації на серверах DHCPv6 (RFC 3315). DUID вводиться у параметрів ідентифікатора клієнта. Якщо властивість встановлено у значення шістнадцяткового рядка («aa:bb:cc»), вона обробляється як двійковий DUID і заповнюється як непрозоре значення у параметрів ідентифікатора клієнта. Якщо вказано особливе значення «lease», значення ідентифікатора буде отримано з раніше використаного DUID з файла надання адреси, який належить з'єднанню. Якщо у файлі не буде знайдено DUID, а налаштованим клієнтом DHCP є «dhclient», буде виконано пошук DUID у загальносистемному файлі надання адреси dhclient. Якщо DUID не буде знайдено і після цього або використано інший клієнт DHCP, загальне і остаточне значення DUID-UUID (RFC 6355) буде створено на основі ідентифікатора машини (machine-id). Використання особливих значень «llt» і «ll» призведе до створення DUID типу LLT або LL (див. RFC 3315) на основі поточної MAC-адреси пристрою. З метою забезпечення стабільного визначення DUID-LLT, поле часу міститиме сталу позначку часу, яка використовуватиметься на загальному рівні (для усіх профілів) і зберігатиметься на диску. Використання особливих значень «stable-llt», «stable-ll» і «stable-uuid» призведе до створення DUID відповідного типу, похідного від стабільного ідентифікатора з'єднання і унікального ключа вузла. Ймовірно, вам варто включити специфікатори «${DEVICE}» або «${MAC}» до stable-id, якщо цей профіль активуватиметься на декількох пристроях. Це уможливить створення адрес шару посилань «stable-ll» і «stable-llt» на основі стабільного ідентифікатора. Значення часу DUID-LLT у параметрі «stable-llt» буде вибрано зі статичного періоду у три роки (верхньою межею інтервалу є те саме стале значення часової позначки, яке використовується у «llt»). Якщо значення властивості не встановлено, буде використано загальне значення для «ipv6.dhcp-duid». Якщо загальне значення не вказано, буде використано типове значення «lease».

en: A IPv6 address followed by a slash and a prefix length. If set, the value is sent to the DHCPv6 server as hint indicating the prefix delegation (IA_PD) we want to receive. To only hint a prefix length without prefix, set the address part to the zero address (for example "::/60").
uk: Адреса IPv6 з наступним символом похилої риски і довжиною префікса. Якщо встановлено, значення буде надіслано на сервер DHCPv6 як підказку, яка вказує на делегування префікса (IA_PD), яке ми хочемо отримати. Щоб надати підказку щодо довжини префікса без префікса, встановіть для частини адреси нульову адресу (приклад: «::/60»).

en: DNS options for /etc/resolv.conf as described in resolv.conf(5) manual. The currently supported options are "attempts", "debug", "edns0", "ndots", "no-aaaa", "no-check-names", "no-reload", "no-tld-query", "rotate", "single-request", "single-request-reopen", "timeout", "trust-ad", "use-vc" and "inet6", "ip6-bytestring", "ip6-dotint", "no-ip6-dotint". See the resolv.conf(5) manual. Note that there is a distinction between an unset (default) list and an empty list. In nmcli, to unset the list set the value to "". To set an empty list, set it to " ". Currently, an unset list has the same meaning as an empty list. That might change in the future. The "trust-ad" setting is only honored if the profile contributes name servers to resolv.conf, and if all contributing profiles have "trust-ad" enabled. When using a caching DNS plugin (dnsmasq or systemd-resolved in NetworkManager.conf) then "edns0" and "trust-ad" are automatically added. The valid "ipv4.dns-options" and "ipv6.dns-options" get merged together.
uk: Параметри DNS для /etc/resolv.conf, які описано на сторінці підручника resolv.conf(5). У поточній версії передбачено підтримку варіантів значень «attempts», «debug», «edns0», «ndots», «no-aaaa», «no-check-names», «no-reload», «no-tld-query», «rotate», «single-request», «single-request-reopen», «timeout», «trust-ad», «use-vc» і «inet6», «ip6-bytestring», «ip6-dotint», «no-ip6-dotint». Див. підручник з resolv.conf(5). Зауважте, що є відмінність між невстановленим (типовим) списком і порожнім списком. У nmcli для скасування встановлення списку встановіть значення "". Щоб встановити порожній список, встановіть значення " ". У поточній версії невстановлений список працює так само, як порожній список. Це може бути змінено у майбутньому. Варіант «trust-ad» буде взято до уваги, лише якщо профіль вказує сервери назв у resolv.conf і для всіх відповідних профілів увімкнено «trust-ad». Якщо використано додаток DNS із кешуванням (dnsmasq або systemd-resolved у NetworkManager.conf), «edns0» і «trust-ad» буде додано автоматично. Коректні значення «ipv4.dns-options» і «ipv6.dns-options» буде об'єднано.

en: Configure IPv6 Privacy Extensions for SLAAC, described in RFC4941.  If enabled, it makes the kernel generate a temporary IPv6 address in addition to the public one generated from MAC address via modified EUI-64.  This enhances privacy, but could cause problems in some applications, on the other hand.  The permitted values are: -1: unknown, 0: disabled, 1: enabled (prefer public address), 2: enabled (prefer temporary addresses). Having a per-connection setting set to "-1" (unknown) means fallback to global configuration "ipv6.ip6-privacy". If also global configuration is unspecified or set to "-1", fallback to read "/proc/sys/net/ipv6/conf/default/use_tempaddr". Note that this setting is distinct from the Stable Privacy addresses that can be enabled with the "addr-gen-mode" property's "stable-privacy" setting as another way of avoiding host tracking with IPv6 addresses.
uk: Налаштувати розширення конфіденційності IPv6 для SLAAC, як це описано у RFC4941. Якщо увімкнено, наказує ядру створити тимчасову адресу IPv6 на додачу до загальнодоступної адреси, яку створено на основі MAC-адреси за допомогою зміненого EUI-64. Це робить зв'язок конфіденційнішим, але може спричинити проблеми у роботі деяких програм. Дозволено використання таких значень: -1: невідомо, 0: вимкнено, 1: увімкнено (перевага загальнодоступної адреси), 2: увімкнено (перевага тимчасових адрес). Встановлення для окремого з'єднання параметра «-1» (невідомо) означає використання резервних налаштувань «ipv6.ip6-privacy». Якщо і загальні налаштування не визначено або встановлено значення «-1», адресу буде прочитано з «/proc/sys/net/ipv6/conf/default/use_tempaddr». Зауважте, що ця можливість відрізняється від можливості використання адрес стабільної конфіденційності, яку може бути увімкнено за допомогою параметра «stable-privacy» властивості «addr-gen-mode», як інший спосіб уникнути стеження за вузлом за допомогою адрес IPv6.

en: The IPv6 connection method.
uk: Метод встановлення з'єднання IPv6.

en: Maximum transmission unit size, in bytes. If zero (the default), the MTU is set automatically from router advertisements or is left equal to the link-layer MTU. If greater than the link-layer MTU, or greater than zero but less than the minimum IPv6 MTU of 1280, this value has no effect.
uk: Максимальний розмір модуля передавання у байтах. Якщо має нульове значення (типовий варіант), MTU буде встановлено автоматично на основі даних маршрутизатора або залишено значення MTU шару зв'язку. Якщо значення перевищує значення MTU шару зв'язку або є більшим за нуль, але меншим за мінімальний MTU IPv6, 1280, це значення враховано не буде.

en: A timeout for waiting Router Advertisements in seconds. If zero (the default), a globally configured default is used. If still unspecified, the timeout depends on the sysctl settings of the device. Set to 2147483647 (MAXINT32) for infinity.
uk: Час очікування на оголошення маршрутизатора у секундах. Якщо має нульове значення (типовий варіант), буде використано типове значення, яке налаштовано на загальному рівні. Якщо таке значення не налаштовано, час залежатиме від параметрів sysctl пристрою. Встановіть значення 2147483647 (MAXINT32), якщо час очікування має бути необмеженим.

en: Array of IP routes.
uk: Масив IP-маршрутів.

en: Configure the token for draft-chown-6man-tokenised-ipv6-identifiers-02 IPv6 tokenized interface identifiers. Useful with eui64 addr-gen-mode. When set, the token is used as IPv6 interface identifier instead of the hardware address. This only applies to addresses from stateless autoconfiguration, not to IPv6 link local addresses.
uk: Налаштувати жетон для жетонізованих ідентифікаторів інтерфейсу IPv6 draft-chown-6man-tokenised-ipv6-identifiers-02. Корисно у поєднанні з addr-gen-mode eui64. Якщо встановлено, жетон буде використано як ідентифікатор інтерфейсу IPv6 замість апаратної адреси. Застосовується лише до адрес із автоматичних налаштувань без стану, а не до адрес локального зв'язку IPv6.

en: How many additional levels of encapsulation are permitted to be prepended to packets. This property applies only to IPv6 tunnels. To disable this option, add 0x1 (ip6-ign-encap-limit) to ip-tunnel flags.
uk: Кількість додаткових рівнів вкладеності, які дозволено дописувати до пакетів. Цю властивість стосується лише тунелів IPv6. Щоб вимкнути цю можливість, додайте 0x1 (ip6-ign-encap-limit) до прапорців ip-tunnel.

en: Tunnel flags. Currently, the following values are supported: 0x1 (ip6-ign-encap-limit), 0x2 (ip6-use-orig-tclass), 0x4 (ip6-use-orig-flowlabel), 0x8 (ip6-mip6-dev), 0x10 (ip6-rcv-dscp-copy) and 0x20 (ip6-use-orig-fwmark). They are valid only for IPv6 tunnels.
uk: Прапорці тунелювання. У поточній версії передбачено підтримку таких значень: 0x1 (ip6-ign-encap-limit), 0x2 (ip6-use-orig-tclass), 0x4 (ip6-use-orig-flowlabel), 0x8 (ip6-mip6-dev), 0x10 (ip6-rcv-dscp-copy) та 0x20 (ip6-use-orig-fwmark). Значення є коректними лише для тунелів IPv6.

en: The flow label to assign to tunnel packets. This property applies only to IPv6 tunnels.
uk: Мітка потоку для пакетів тунелю. Ця властивість стосується лише тунелів IPv6.

en: The fwmark value to assign to tunnel packets. This property can be set to a non zero value only on VTI and VTI6 tunnels.
uk: Значення fwmark для прив'язки до пакетів тунелю. Для цієї властивості можна встановлювати ненульове значення лише для тунелів VTI та VTI6.

en: The key used for tunnel input packets; the property is valid only for certain tunnel modes (GRE, IP6GRE). If empty, no key is used.
uk: Ключ, який використовується для вхідних пакетів тунелю; властивість є чинною лише для певних режимів роботи тунелю (GRE, IP6GRE). Якщо порожній, ключ не використовується.

en: The local endpoint of the tunnel; the value can be empty, otherwise it must contain an IPv4 or IPv6 address.
uk: Локальна кінцева точка тунелю; значення може бути порожнім або має містити адресу IPv4 або IPv6.

en: The tunneling mode. Valid values: ipip (1), gre (2), sit (3), isatap (4), vti (5), ip6ip6 (6), ipip6 (7), ip6gre (8), vti6 (9), gretap (10) and ip6gretap (11)
uk: Режим тунелювання. Коректні значення: ipip (1), gre (2), sit (3), isatap (4), vti (5), ip6ip6 (6), ipip6 (7), ip6gre (8), vti6 (9), gretap (10) і ip6gretap (11)

en: If non-zero, only transmit packets of the specified size or smaller, breaking larger packets up into multiple fragments.
uk: Якщо має ненульове значення, передавати пакети лише вказаного або меншого розміру, розбиваючи великі пакети на декілька фрагментів.

en: The key used for tunnel output packets; the property is valid only for certain tunnel modes (GRE, IP6GRE). If empty, no key is used.
uk: Ключ, який використовується для вихідних пакетів тунелю; властивість є чинною лише для певних режимів роботи тунелю (GRE, IP6GRE). Якщо порожній, ключ не використовується.

en: If given, specifies the parent interface name or parent connection UUID the new device will be bound to so that tunneled packets will only be routed via that interface.
uk: Якщо задано, визначає назву батьківського інтерфейсу або UUID батьківського з'єднання, до якого буде прив'язано новий пристрій так, що тунельовані пакети маршрутизуватимуться лише крізь цей інтерфейс.

en: Whether to enable Path MTU Discovery on this tunnel.
uk: Визначає, чи слід вмикати Path MTU Discovery для цього тунелю.

en: The remote endpoint of the tunnel; the value must contain an IPv4 or IPv6 address.
uk: Віддалена кінцева точка тунелю; значення має містити адресу IPv4 або IPv6.

en: The type of service (IPv4) or traffic class (IPv6) field to be set on tunneled packets.
uk: Поле типу служби (IPv4) або класу передавання даних (IPv6), яке слід встановити для тунельованих пакетів.

en: The TTL to assign to tunneled packets. 0 is a special value meaning that packets inherit the TTL value.
uk: Значення TTL, яке слід призначити для тунельованих пакетів. 0 — спеціальне значення, яке означає, що пакети успадковують значення TTL.

en: Whether the transmitted traffic must be encrypted.
uk: Визначає, чи слід шифрувати дані, які передаються.

en: The pre-shared CAK (Connectivity Association Key) for MACsec Key Agreement. Must be a string of 32 hexadecimal characters.
uk: Попереднього поширений CAK (ключ прив'язки з'єднань) для узгодження ключів MACsec. Має бути рядком з 32 шістнадцяткових цифр.

en: Flags indicating how to handle the "mka-cak" property.
uk: Прапорці, які позначають, як обробляти властивість «mka-cak».

en: The pre-shared CKN (Connectivity-association Key Name) for MACsec Key Agreement. Must be a string of hexadecimal characters with a even length between 2 and 64.
uk: Попереднього поширена CKN (назва ключа ключ прив'язки з'єднань) для узгодження ключів MACsec. Має бути рядком з шістнадцяткових цифр парної довжини від 2 до 64 символів.

en: Specifies how the CAK (Connectivity Association Key) for MKA (MACsec Key Agreement) is obtained.
uk: Визначає спосіб отримання CAK (ключа прив'язки з'єднань) для MKA (узгодження ключів MACsec).

en: If given, specifies the parent interface name or parent connection UUID from which this MACSEC interface should be created.  If this property is not specified, the connection must contain an "802-3-ethernet" setting with a "mac-address" property.
uk: Якщо вказано, задає назву батьківського інтерфейсу або UUID батьківського з'єднання, на основі якого має бути створено цей інтерфейс MACSEC. Якщо значення для цієї властивості не вказано, запис з'єднання має містити параметр «802-3-ethernet» із властивістю «mac-address».

en: The port component of the SCI (Secure Channel Identifier), between 1 and 65534.
uk: Компонент порту SCI (ідентифікатора безпечного каналу), значення від 1 до 65534.

en: Specifies whether the SCI (Secure Channel Identifier) is included in every packet.
uk: Вказує, чи включено SCI (Secure Channel Identifier) до кожного пакета.

en: Specifies the validation mode for incoming frames.
uk: Визначає режим перевірки для вхідних кадрів.

en: The macvlan mode, which specifies the communication mechanism between multiple macvlans on the same lower device.
uk: Режим macvlan, який визначає механізм обміну даними між декількома macvlan на одному пристрої нижнього рівня.

en: If given, specifies the parent interface name or parent connection UUID from which this MAC-VLAN interface should be created.  If this property is not specified, the connection must contain an "802-3-ethernet" setting with a "mac-address" property.
uk: Якщо вказано, задає назву батьківського інтерфейсу або UUID батьківського з'єднання, на основі якого має бути створено цей інтерфейс MAC-VLAN. Якщо значення для цієї властивості не вказано, запис з'єднання має містити параметр «802-3-ethernet» із властивістю «mac-address».

en: Whether the interface should be put in promiscuous mode.
uk: Визначає, чи слід переводити інтерфейс у нерозбірливий режим.

en: Whether the interface should be a MACVTAP.
uk: Визначає, чи має бути інтерфейс інтерфейсом MACVTAP.

en: A list of driver names to match. Each element is a shell wildcard pattern. See NMSettingMatch:interface-name for how special characters '|', '&', '!' and '\' are used for optional and mandatory matches and inverting the pattern.
uk: Список назв драйверів для встановлення відповідності. Кожен із елементів є взірцем із символами-замінниками командної оболонки. Див. NMSettingMatch:назва-інтерфейсу, щоб дізнатися більше про те, які скористатися спеціальними символами — «|», «&», «!» та «\» — для визначення необов'язкових і обов'язкових відповідностей та інвертування взірців.

en: A list of interface names to match. Each element is a shell wildcard pattern. An element can be prefixed with a pipe symbol (|) or an ampersand (&). The former means that the element is optional and the latter means that it is mandatory. If there are any optional elements, than the match evaluates to true if at least one of the optional element matches (logical OR). If there are any mandatory elements, then they all must match (logical AND). By default, an element is optional. This means that an element "foo" behaves the same as "|foo". An element can also be inverted with exclamation mark (!) between the pipe symbol (or the ampersand) and before the pattern. Note that "!foo" is a shortcut for the mandatory match "&!foo". Finally, a backslash can be used at the beginning of the element (after the optional special characters) to escape the start of the pattern. For example, "&\!a" is an mandatory match for literally "!a".
uk: Список назв інтерфейсів для встановлення відповідності. Кожен із елементів є взірцем із символами-замінниками командної оболонки. До елемента можна дописати префікс-вертикальну риску (|) або амперсанд (&). Перший означає, що елемент є необов'язковим, а другий — що елемент є обов'язковим. Якщо є якісь необов'язкові елемент, відповідність встановлюватиметься, якщо відповідним є принаймні один із необов'язкових елементів (логічне «АБО»). Якщо є якісь обов'язкові елементи, відповідними мають бути всі ці елементи (логічне «І»). Типово, елементи вважаються необов'язковими. Це означає, що запис «щось» має те саме значення, що і запис «|щось». Крім того, елементу можна надати протилежного значення за допомогою знаку оклику (!) між вертикальною рискою (або амперсандом) та перед взірцем. Зауважте, що «!щось» є тим самим, що і «&!щось». Нарешті, можна скористатися зворотною похилою рискою на початку запису елемента (після необов'язкових спеціальних символів) для екранування початку взірця. Наприклад, «&\!a» є обов'язковою умовою для встановлення відповідності рядку «!a».

en: A list of kernel command line arguments to match. This may be used to check whether a specific kernel command line option is set (or unset, if prefixed with the exclamation mark). The argument must either be a single word, or an assignment (i.e. two words, joined by "="). In the former case the kernel command line is searched for the word appearing as is, or as left hand side of an assignment. In the latter case, the exact assignment is looked for with right and left hand side matching. Wildcard patterns are not supported. See NMSettingMatch:interface-name for how special characters '|', '&', '!' and '\' are used for optional and mandatory matches and inverting the match.
uk: Список аргументів командного рядка ядра для встановлення відповідності. Цим параметром можна скористатися для перевірки того, чи встановлено певний аргумент командного рядка ядра (або, якщо додано знак оклику, чи не встановлено певний аргумент). Аргументом має бути або окреме слово, або рівняння (тобто два слова, які з'єднано «=»). У першому випадку буде виконано пошук у командному рядку слова-параметра або лівої частини запису визначення значення параметра. У другому випадку буде виконано пошук усього рівняння зі встановленням відповідності правої і лівої його частин. Символи замінники використовувати не можна. Див. NMSettingMatch:назва-інтерфейсу, щоб дізнатися більше про те, які скористатися спеціальними символами — «|», «&», «!» та «\» — для визначення необов'язкових і обов'язкових відповідностей та інвертування взірців.

en: A list of paths to match against the ID_PATH udev property of devices. ID_PATH represents the topological persistent path of a device. It typically contains a subsystem string (pci, usb, platform, etc.) and a subsystem-specific identifier. For PCI devices the path has the form "pci-$domain:$bus:$device.$function", where each variable is an hexadecimal value; for example "pci-0000:0a:00.0". The path of a device can be obtained with "udevadm info /sys/class/net/$dev | grep ID_PATH=" or by looking at the "path" property exported by NetworkManager ("nmcli -f general.path device show $dev"). Each element of the list is a shell wildcard pattern. See NMSettingMatch:interface-name for how special characters '|', '&', '!' and '\' are used for optional and mandatory matches and inverting the pattern.
uk: Список шляхів для порівняння із властивістю udev ID_PATH пристроїв. ID_PATH є топологічно сталим шляхом пристрою. У ньому, типово, міститься рядок підсистеми (pci, usb, platform тощо) і специфічний для підсистеми ідентифікатор. Для пристроїв PCI шлях має формат «pci-$домен:$шина:$пристрій.$функція», де кожна зі змінних є шістнадцятковим значенням. Приклад: «pci-0000:0a:00.0». Шлях пристрою можна отримати за допомогою команди «udevadm info /sys/class/net/$dev | grep ID_PATH=» або за рядком властивості «path» у експортованих NetworkManager даних («nmcli -f general.path device show $dev»). Кожен із елементів списку є взірцем командної оболонки із символами-замінниками.  Див. NMSettingMatch:назва-інтерфейсу, щоб дізнатися більше про те, які скористатися спеціальними символами — «|», «&», «!» та «\» — для визначення необов'язкових і обов'язкових відповідностей та інвертування взірців.

en: Channel on which the mesh network to join is located.
uk: Канал, на якому розташовано мережу mesh, до якої слід долучитися.

en: Anycast DHCP MAC address used when requesting an IP address via DHCP. The specific anycast address used determines which DHCP server class answers the request. This is currently only implemented by dhclient DHCP plugin.
uk: MAC-адреса довільного надсилання (anycast) DHCP, яка використовується під час надсилання запитів щодо визначення IP-адреси за допомогою DHCP. Вказана адреса довільного надсилання визначає, який із класів сервера DHCP відповідатиме на запит. У поточній версії реалізовано лише у додатку DHCP до dhclient.

en: SSID of the mesh network to join.
uk: SSID мережі mesh, до якої слід долучитися.

en: The data path type. One of "system", "netdev" or empty.
uk: Тип шляху до даних. Одне з таких значень: «system», «netdev» або порожнє значення.

en: The bridge failure mode. One of "secure", "standalone" or empty.
uk: Режим відмови містка. Одне з таких значень: «secure», «standalone» або порожнє значення.

en: Enable or disable multicast snooping.
uk: Увімкнути або вимкнути переставляння універсальної трансляції.

en: Enable or disable RSTP.
uk: Увімкнути або вимкнути RSTP.

en: Enable or disable STP.
uk: Увімкнути або вимкнути STP.

en: Open vSwitch DPDK device arguments.
uk: Параметри пристрою Open vSwitch DPDK.

en: Open vSwitch DPDK number of rx queues. Defaults to zero which means to leave the parameter in OVS unspecified and effectively configures one queue.
uk: Відкрити визначену DPDK vSwitch кількість вхідних черг. Типовим є нульове значення, що означає «лишити цей параметр в OVS невизначеним і, власне, налаштувати одну чергу».

en: The rx queue size (number of rx descriptors) for DPDK ports. Must be zero or a power of 2 between 1 and 4096, and supported by the hardware. Defaults to zero which means to leave the parameter in OVS unspecified and effectively configures 2048 descriptors.
uk: Розмір черги приймання (кількість rx-дескрипторів) для портів DPDK. Має бути нульовим або степенем 2 від 1 до 4096 і підтримуваним обладнанням. Типовим є нульове значення, що означає «лишити цей параметр в OVS невизначеним і, власне, налаштувати 2048 дескрипторів».

en: The tx queue size (number of tx descriptors) for DPDK ports. Must be zero or a power of 2 between 1 and 4096, and supported by the hardware. Defaults to zero which means to leave the parameter in OVS unspecified and effectively configures 2048 descriptors.
uk: Розмір черги передавання (кількість tx-дескрипторів) для портів DPDK. Має бути нульовим або степенем 2 від 1 до 4096 і підтримуваним обладнанням. Типовим є нульове значення, що означає «лишити цей параметр в OVS невизначеним і, власне, налаштувати 2048 дескрипторів».

en: Open vSwitch openflow port number. Defaults to zero which means that port number will not be specified and it will be chosen randomly by ovs. OpenFlow ports are the network interfaces for passing packets between OpenFlow processing and the rest of the network. OpenFlow switches connect logically to each other via their OpenFlow ports.
uk: Відкрити порт openflow vSwitch із вказаним номером. Типовим є нульовий номер порту, що означає, що номер порту не буде вказано — його буде вибрано випадковим чином ovs. Порти OpenFlow є мережевими інтерфейсами для передавання пакетів між засобами обробки OpenFlow і рештою мережі. Комутатори OpenFlow встановлюють з'єднання між собою за допомогою власних портів OpenFlow.

en: The interface type. Either "internal", "system", "patch", "dpdk", or empty.
uk: Тип інтерфейсу. Рядок «internal», «system», «patch», «dpdk» або порожній рядок.

en: Specifies the name of the interface for the other side of the patch. The patch on the other side must also set this interface as peer.
uk: Вказує назву інтерфейсу для іншого боку тимчасового з'єднання. Тимчасове з'єднання на іншому боці також має встановлювати цей інтерфейс як однорівневий вузол.

en: The time port must be inactive in order to be considered down.
uk: Щоб вважатися вимкненим, порт часу має бути неактивним.

en: Bonding mode. One of "active-backup", "balance-slb", or "balance-tcp".
uk: Режим прив'язування. Одне з таких значень: «active-backup», «balance-slb» або «balance-tcp».

en: The time port must be active before it starts forwarding traffic.
uk: Щоб почати переспрямовувати дані, слід активувати порт часу.

en: LACP mode. One of "active", "off", or "passive".
uk: Режим LACP. Одне з таких значень: «active», «off» або «passive».

en: The VLAN tag in the range 0-4095.
uk: Теґ VLAN у діапазоні від 0 до 4095.

en: A list of VLAN ranges that this port trunks. The property is valid only for ports with mode "trunk", "native-tagged", or "native-untagged port". If it is empty, the port trunks all VLANs.
uk: Список діапазонів VLAN, які цей порт вважає «trunk». Властивість є чинною лише для портів із режимом «trunk», «native-tagged» або «native-untagged port». Якщо значення властивості є порожнім, порт вважатиме «trunk» усі VLAN.

en: The VLAN mode. One of "access", "native-tagged", "native-untagged", "trunk", "dot1q-tunnel" or unset.
uk: Режим VLAN. Одне з таких значень: «access», «native-tagged», «native-untagged», «trunk», «dot1q-tunnel» або порожнє значення.

en: If non-zero, instruct pppd to set the serial port to the specified baudrate.  This value should normally be left as 0 to automatically choose the speed.
uk: Якщо має ненульове значення, наказує pppd встановити для послідовного порту вказану швидкість передавання даних у бодах. Зазвичай, для цієї властивості слід залишити нульове значення, щоб швидкість було вибрано автоматично.

en: If TRUE, specify that pppd should set the serial port to use hardware flow control with RTS and CTS signals.  This value should normally be set to FALSE.
uk: Якщо TRUE, визначає, що pppd має встановлювати послідовний порт для керування потоком апаратних даних за допомогою сигналів RTS і CTS. За звичних умов, для цієї властивості має бути встановлено значення FALSE.

en: If non-zero, instruct pppd to presume the connection to the peer has failed if the specified number of LCP echo-requests go unanswered by the peer.  The "lcp-echo-interval" property must also be set to a non-zero value if this property is used.
uk: Якщо встановлено ненульове значення, наказати pppd вважати з'єднання з вузлом розірваним, якщо вузлом не було надіслано відповіді на вказану кількість луна-запитів LCP. Якщо використовується ця властивість, для властивості «lcp-echo-interval» слід встановити ненульове значення.

en: If non-zero, instruct pppd to send an LCP echo-request frame to the peer every n seconds (where n is the specified value).  Note that some PPP peers will respond to echo requests and some will not, and it is not possible to autodetect this.
uk: Якщо має ненульове значення, змушує pppd надсилати кадр луна-запиту LCP до вузла кожні n секунд (де n — вказане значення). Зауважте, що деякі вузли PPP відповідатимуть на луна-запити, а деякі — ні. Визначити, чи відповідатиме певний вузол, у автоматичному режимі неможливо.

en: If TRUE, stateful MPPE is used.  See pppd documentation for more information on stateful MPPE.
uk: Якщо TRUE, використовуватиметься режим MPPE зі станами (stateful). Докладніший опис режиму MPPE зі станами наведено у документації із pppd.

en: If non-zero, instruct pppd to request that the peer send packets no larger than the specified size.  If non-zero, the MRU should be between 128 and 16384.
uk: Якщо має ненульове значення, наказує pppd надсилати до вузла зв'язку запит щодо того, щоб він надсилав пакети, не більші за вказаний розмір. Якщо має ненульове значення, MRU має бути від 128 до 16384.

en: If non-zero, instruct pppd to send packets no larger than the specified size.
uk: Якщо має ненульове значення, наказує pppd надсилати пакети, не більші за вказаний розмір.

en: If TRUE, Van Jacobsen TCP header compression will not be requested.
uk: Якщо має значення TRUE, запит щодо стискання заголовків TCP ван Якобсена не надсилатиметься.

en: If TRUE, do not require the other side (usually the PPP server) to authenticate itself to the client.  If FALSE, require authentication from the remote side.  In almost all cases, this should be TRUE.
uk: Якщо має значення TRUE, не вимагати від іншої сторони з'єднання (зазвичай сервера PPP) проходити розпізнавання з боку клієнта. Якщо має значення FALSE, вимагати проходження розпізнавання з боку віддаленого вузла. У більшості випадків слід використовувати значення TRUE.

en: If TRUE, BSD compression will not be requested.
uk: Якщо TRUE, стискання BSD не вимагатиметься.

en: If TRUE, "deflate" compression will not be requested.
uk: Якщо TRUE, стискання «deflate» не вимагатиметься.

en: If TRUE, the CHAP authentication method will not be used.
uk: Якщо TRUE, спосіб розпізнавання CHAP не використовуватиметься.

en: If TRUE, the EAP authentication method will not be used.
uk: Якщо TRUE, спосіб розпізнавання EAP не використовуватиметься.

en: If TRUE, the MSCHAP authentication method will not be used.
uk: Якщо TRUE, спосіб розпізнавання MSCHAP не використовуватиметься.

en: If TRUE, the MSCHAPv2 authentication method will not be used.
uk: Якщо TRUE, спосіб розпізнавання MSCHAPv2 не використовуватиметься.

en: If TRUE, the PAP authentication method will not be used.
uk: Якщо TRUE, спосіб розпізнавання PAP не використовуватиметься.

en: If TRUE, MPPE (Microsoft Point-to-Point Encryption) will be required for the PPP session.  If either 64-bit or 128-bit MPPE is not available the session will fail.  Note that MPPE is not used on mobile broadband connections.
uk: Якщо має значення TRUE, для сеансу PPP потрібне буде MPPE (Microsoft Point-to-Point Encryption або міжвузлове шифрування Microsoft). Якщо 64-бітове або 128-бітове MPPE виявиться недоступним, сеанс не буде створено. Зауважте, що MPPE не використовується для мобільних широкосмугових з'єднань.

en: If TRUE, 128-bit MPPE (Microsoft Point-to-Point Encryption) will be required for the PPP session, and the "require-mppe" property must also be set to TRUE.  If 128-bit MPPE is not available the session will fail.
uk: Якщо має значення TRUE, для сеансу PPP потрібне буде 128-бітове MPPE (Microsoft Point-to-Point Encryption або міжвузлове шифрування Microsoft) і для властивості «require-mppe» також має бути встановлено TRUE. Якщо 128-бітове MPPE виявиться недоступним, сеанс не буде створено.

en: If given, specifies the parent interface name on which this PPPoE connection should be created.  If this property is not specified, the connection is activated on the interface specified in "interface-name" of NMSettingConnection.
uk: Якщо вказано, визначає назву батьківського інтерфейсу, на якому має бути створено це з'єднання PPPoE. Якщо значення цієї властивості не вказано, з'єднання буде активовано на інтерфейсі, який вказано за допомогою параметра «interface-name» NMSettingConnection.

en: Password used to authenticate with the PPPoE service.
uk: Пароль, який використовуватиметься для розпізнавання на службі PPPoE.

en: If specified, instruct PPPoE to only initiate sessions with access concentrators that provide the specified service.  For most providers, this should be left blank.  It is only required if there are multiple access concentrators or a specific service is known to be required.
uk: Якщо вказано, наказати PPPoE ініціалізувати сеанси лише з доступом до концентраторів, які надають відповідні послуги. Для більшості надавачів послуг зв'язку це поле слід залишити порожнім. Заповнювати його слід, лише якщо ви маєте справу із концентраторами із декількома способами доступу або відомо, що вказана служба є необхідною.

en: Username used to authenticate with the PPPoE service.
uk: Ім'я користувача, яке використовуватиметься для розпізнавання на службі PPPoE.

en: Whether the proxy configuration is for browser only.
uk: Визначає, чи використовуються налаштування проксі лише для програм для перегляду інтернету.

en: Method for proxy configuration, Default is "none" (0)
uk: Спосіб налаштовування проксі. Типовим є «none» (0)

en: The PAC script. In the profile this must be an UTF-8 encoded javascript code that defines a FindProxyForURL() function. When setting the property in nmcli, a filename is accepted too. In that case, nmcli will read the content of the file and set the script. The prefixes "file://" and "js://" are supported to explicitly differentiate between the two.
uk: Скрипт PAC. У профілі це має бути код JavaScript у кодуванні UTF-8, який визначає функцію FindProxyForURL(). При встановленні властивості у nmcli приймається і назва файла. Якщо вказано назву файла, nmcli прочитає вміст файла і встановить скрипт. Для явного розмежування двох можливих випадків передбачено підтримку префіксів «file://» і «js://».

en: PAC URL for obtaining PAC file.
uk: Адреса PAC для отримання файла PAC.

en: Speed to use for communication over the serial port.  Note that this value usually has no effect for mobile broadband modems as they generally ignore speed settings and use the highest available speed.
uk: Швидкість обміну даними послідовним портом. Зауважте, що це значення, зазвичай, не враховується для мобільних широкосмугових модемів, оскільки, загалом, для них параметри швидкості ігноруються — просто використовується найвища доступна швидкість.

en: Byte-width of the serial communication. The 8 in "8n1" for example.
uk: Байтова ширина послідовного обміну даними. Наприклад, 8 у «8n1».

en: Parity setting of the serial port.
uk: Параметр парності послідовного порту.

en: Time to delay between each byte sent to the modem, in microseconds.
uk: Затримка у часі між надсиланнями одного байта на модем, у мікросекундах.

en: Number of stop bits for communication on the serial port.  Either 1 or 2. The 1 in "8n1" for example.
uk: Кількість бітів зупинки для обміну даними на послідовному порту. Може мати значення 1 або 2. Наприклад, 1 у «8n1».

en: Whether to autoprobe virtual functions by a compatible driver. If set to "true" (1), the kernel will try to bind VFs to a compatible driver and if this succeeds a new network interface will be instantiated for each VF. If set to "false" (0), VFs will not be claimed and no network interfaces will be created for them. When set to "default" (-1), the global default is used; in case the global default is unspecified it is assumed to be "true" (1).
uk: Визначає чи слід виконувати автоматичне зондування віртуальних функцій сумісним драйвером. Якщо встановлено значення «true» (1), ядро намагатиметься пов'язати віртуальні функції із сумісним драйвером і, якщо це вдасться, буде створено новий екземпляр інтерфейсу мережі для кожної віртуальної функції. Якщо встановлено значення «false» (0), обробка віртуальних функцій не виконуватиметься і для них не створюватимуться інтерфейси мережі. Якщо встановлено значення «default» (-1), використовуватимуться загальні типові параметри. Якщо загальні типові параметри не вказано, припускатиметься варіант «true» (1).

en: The total number of virtual functions to create. Note that when the sriov setting is present NetworkManager enforces the number of virtual functions on the interface (also when it is zero) during activation and resets it upon deactivation. To prevent any changes to SR-IOV parameters don't add a sriov setting to the connection.
uk: Загальна кількість віртуальних функцій, які слід створити. Зауважте, що якщо вказано параметр sriov, NetworkManager примусово встановлює кількість віртуальних функцій на інтерфейсі (і у випадку, якщо значенням параметра є нуль) під час активації та скидає його під час деактивації. Щоб запобігти внесенню будь-яких змін до параметрів SR-IOV, не додавайте параметр sriov до параметрів з'єднання.

en: Array of virtual function descriptors. Each VF descriptor is a dictionary mapping attribute names to GVariant values. The 'index' entry is mandatory for each VF. When represented as string a VF is in the form: "INDEX [ATTR=VALUE[ ATTR=VALUE]...]". for example: "2 mac=00:11:22:33:44:55 spoof-check=true". Multiple VFs can be specified using a comma as separator. Currently, the following attributes are supported: mac, spoof-check, trust, min-tx-rate, max-tx-rate, vlans. The "vlans" attribute is represented as a semicolon-separated list of VLAN descriptors, where each descriptor has the form "ID[.PRIORITY[.PROTO]]". PROTO can be either 'q' for 802.1Q (the default) or 'ad' for 802.1ad.
uk: Масив дескрипторів віртуальних функцій. Кожен дескриптор віртуальної функції є словником, який пов'язує назви атрибутів зі значеннями GVariant. Для кожного запису віртуальної функції є обов'язковим запис «index». Якщо подавати запис віртуальної функції у форматі рядка, він матиме такий вигляд: «ІНДЕКС [АТРИБУТ=ЗНАЧЕННЯ[ АТРИБУТ=ЗНАЧЕННЯ]...]». Приклад: «2 mac=00:11:22:33:44:55 spoof-check=true». Декілька віртуальних функцій можна вказати, відокремивши записи функцій комами. У поточній версії передбачено підтримку таких атрибутів: mac, spoof-check, trust, min-tx-rate, max-tx-rate, vlans. Значенням атрибута «vlans» є список значень дескрипторів VLAN, відокремлених крапками з комами. Кожен запис такого дескриптора має таку форму: «ІДЕНТИФІКАТОР[.ПРІОРИТЕТНІСТЬ[.ПРОТОКОЛ]]». Значенням ПРОТОКОЛ може бути або «q» для 802.1Q (типовий варіант) або «ad» для 802.1ad.

en: Array of TC queueing disciplines. When the "tc" setting is present, qdiscs from this property are applied upon activation. If the property is empty, all qdiscs are removed and the device will only have the default qdisc assigned by kernel according to the "net.core.default_qdisc" sysctl. If the "tc" setting is not present, NetworkManager doesn't touch the qdiscs present on the interface.
uk: Масив планування черги TC. Якщо вказано параметр «tc», при активації буде застосовано планування черги з цієї властивості. Якщо значення властивості є порожнім, усі планування черги буде вилучено, і пристрій матиме лише типове планування черги, як призначено ядром відповідно до загальносистемного параметра «net.core.default_qdisc». Якщо параметр «tc» не вказано, NetworkManager не втручатиметься у наявні планування черги інтерфейсу.

en: Array of TC traffic filters. When the "tc" setting is present, filters from this property are applied upon activation. If the property is empty, NetworkManager removes all the filters. If the "tc" setting is not present, NetworkManager doesn't touch the filters present on the interface.
uk: Масив фільтрів обміну даними TC. Якщо вказано параметр «tc», при активації застосовуються фільтри з цієї властивості. Якщо значення властивості є порожнім, NetworkManager вилучає усі фільтри. Якщо параметр «tc» не встановлено, NetworkManager не втручатиметься у поточні фільтри інтерфейсу.

en: The JSON configuration for the team network interface.  The property should contain raw JSON configuration data suitable for teamd, because the value is passed directly to teamd. If not specified, the default configuration is used.  See man teamd.conf for the format details.
uk: Налаштування JSON для мережевого інтерфейсу team. Властивість має містити прості текстові дані налаштувань JSON, придатні до використання у teamd, оскільки це значення передається безпосередньо teamd. Якщо не вказано, використовуватимуться типові налаштування. Щоб дізнатися більше про форматування даних, ознайомитеся із підручником (man) з teamd.conf.

en: Link watchers configuration for the connection: each link watcher is defined by a dictionary, whose keys depend upon the selected link watcher. Available link watchers are 'ethtool', 'nsna_ping' and 'arp_ping' and it is specified in the dictionary with the key 'name'. Available keys are:   ethtool: 'delay-up', 'delay-down', 'init-wait'; nsna_ping: 'init-wait', 'interval', 'missed-max', 'target-host'; arp_ping: all the ones in nsna_ping and 'source-host', 'validate-active', 'validate-inactive', 'send-always'. See teamd.conf man for more details.
uk: Налаштовування засобів спостереження за зв'язком для з'єднання: кожен засіб спостереження за зв'язком визначається словником, записи якого залежать від вибраного засобу спостереження. Доступними засобами спостереження є такі: «ethtool», «nsna_ping» та «arp_ping». Засіб спостереження визначається у словнику із записом «name». Доступні записи: ethtool: «delay-up», «delay-down», «init-wait»; nsna_ping: «init-wait», «interval», «missed-max», «target-host»; arp_ping: усі у nsna_ping і «source-host», «validate-active», «validate-inactive», «send-always». Докладніше про це на сторінці підручника (man) щодо teamd.conf.

en: Corresponds to the teamd mcast_rejoin.count.
uk: Відповідає mcast_rejoin.count у teamd.

en: Corresponds to the teamd mcast_rejoin.interval.
uk: Відповідає mcast_rejoin.interval у teamd.

en: Corresponds to the teamd notify_peers.count.
uk: Відповідає notify_peers.count у teamd.

en: Corresponds to the teamd notify_peers.interval.
uk: Відповідає notify_peers.interval у teamd.

en: Corresponds to the teamd runner.name. Permitted values are: "roundrobin", "broadcast", "activebackup", "loadbalance", "lacp", "random".
uk: Відповідає runner.name у teamd. Можливі такі значення: «roundrobin», «broadcast», «activebackup», «loadbalance», «lacp», «random».

en: Corresponds to the teamd runner.active.
uk: Відповідає runner.active у teamd.

en: Corresponds to the teamd runner.agg_select_policy.
uk: Відповідає runner.agg_select_policy у teamd.

en: Corresponds to the teamd runner.fast_rate.
uk: Відповідає runner.fast_rate у teamd.

en: Corresponds to the teamd runner.hwaddr_policy.
uk: Відповідає runner.hwaddr_policy у teamd.

en: Corresponds to the teamd runner.min_ports.
uk: Відповідає runner.min_ports у teamd.

en: Corresponds to the teamd runner.sys_prio.
uk: Відповідає runner.sys_prio у teamd.

en: Corresponds to the teamd runner.tx_balancer.name.
uk: Відповідає runner.tx_balancer.name у teamd.

en: Corresponds to the teamd runner.tx_balancer.interval.
uk: Відповідає runner.tx_balancer.interval у teamd.

en: Corresponds to the teamd runner.tx_hash.
uk: Відповідає runner.tx_hash у teamd.

en: The JSON configuration for the team port. The property should contain raw JSON configuration data suitable for teamd, because the value is passed directly to teamd. If not specified, the default configuration is used. See man teamd.conf for the format details.
uk: Налаштування JSON для порту team. Властивість має містити прості текстові дані налаштувань JSON, придатні до використання у teamd, оскільки це значення передається безпосередньо teamd. Якщо не вказано, використовуватимуться типові налаштування. Щоб дізнатися більше про форматування даних, ознайомитеся із підручником (man) з teamd.conf.

en: Corresponds to the teamd ports.PORTIFNAME.lacp_key.
uk: Відповідає ports.PORTIFNAME.lacp_key у teamd.

en: Corresponds to the teamd ports.PORTIFNAME.lacp_prio.
uk: Відповідає ports.PORTIFNAME.lacp_prio у teamd.

en: Corresponds to the teamd ports.PORTIFNAME.prio.
uk: Відповідає ports.PORTIFNAME.prio у teamd.

en: Corresponds to the teamd ports.PORTIFNAME.queue_id. When set to -1 means the parameter is skipped from the json config.
uk: Відповідає ports.PORTIFNAME.queue_id у teamd. Значення -1 означає, що параметр пропускається у налаштуваннях json.

en: Corresponds to the teamd ports.PORTIFNAME.sticky.
uk: Відповідає ports.PORTIFNAME.sticky у teamd.

en: The group ID which will own the device. If set to NULL everyone will be able to use the device.
uk: Ідентифікатор групи-власника пристрою. Якщо встановлено значення NULL, пристроєм зможе користуватися будь-хто.

en: The operating mode of the virtual device. Allowed values are "tun" (1) to create a layer 3 device and "tap" (2) to create an Ethernet-like layer 2 one.
uk: Режим роботи віртуального пристрою. Дозволені значення: «tun» (1) для створення пристрою шару 3 і «tap» (2) для створення пристрою Ethernet-подібного шару 2.

en: If the property is set to TRUE, the interface will support multiple file descriptors (queues) to parallelize packet sending or receiving. Otherwise, the interface will only support a single queue.
uk: Якщо для цієї властивості встановлено значення TRUE, інтерфейс підтримуватиме декілька дескрипторів файлів (черги) для паралельного надсилання або отримування пакетів. Якщо ж встановлено значення FALSE, інтерфейсом підтримуватиметься лише одна черга.

en: The user ID which will own the device. If set to NULL everyone will be able to use the device.
uk: Ідентифікатор користувача-власника пристрою. Якщо встановлено значення NULL, пристроєм зможе користуватися будь-хто.

en: If TRUE the interface will prepend a 4 byte header describing the physical interface to the packets.
uk: Якщо TRUE, інтерфейс дописуватиме на початку пакетів заголовок у 4 байти із описом фізичного інтерфейсу.

en: If TRUE the IFF_VNET_HDR the tunnel packets will include a virtio network header.
uk: Якщо IFF_VNET_HDR має значення TRUE, тунельовані пакети включатимуть заголовок мережі virtio.

en: A dictionary of key/value pairs with user data. This data is ignored by NetworkManager and can be used at the users discretion. The keys only support a strict ascii format, but the values can be arbitrary UTF8 strings up to a certain length.
uk: Словник з пар ключ-значення для даних користувачів. Ці дані буде проігноровано NetworkManager, але ними можна буде скористатися для відокремлення записів користувачів. Для ключів передбачено підтримку лише формату ASCII, але значення можуть бути довільними рядками UTF8, довжина яких не перевищує певного значення.

en: For outgoing packets, a list of mappings from Linux SKB priorities to 802.1p priorities.  The mapping is given in the format "from:to" where both "from" and "to" are unsigned integers, ie "7:3".
uk: Для вихідних пакетів список прив'язок з пріоритетів SKB Linux до пріоритетів 802.1p. Прив'язка визначається у форматі «з:до», де обидва значення, «з» і «до» є цілими додатними числами, наприклад «7:3».

en: One or more flags which control the behavior and features of the VLAN interface.  Flags include "reorder-headers" (0x1) (reordering of output packet headers), "gvrp" (0x2) (use of the GVRP protocol), and "loose-binding" (0x4) (loose binding of the interface to its master device's operating state). "mvrp" (0x8) (use of the MVRP protocol). The default value of this property is NM_VLAN_FLAG_REORDER_HEADERS, but it used to be 0. To preserve backward compatibility, the default-value in the D-Bus API continues to be 0 and a missing property on D-Bus is still considered as 0.
uk: Один або декілька прапорців, які керують поведінкою і можливостями інтерфейсу VLAN. Серед прапорців — «reorder-headers» (0x1) (переупорядковування заголовків вхідних пакетів), «gvrp» (0x2) (використання протоколу GVRP), «loose-binding» (0x4) (довільне прив'язування інтерфейсу до стану роботи його основного пристрою) і «mvrp» (0x8) (використання протоколу MVRP). Типовим значенням цієї властивості є NM_VLAN_FLAG_REORDER_HEADERS, але зазвичай є 0. Щоб зберегти зворотну сумісність, типовим значенням у програмному інтерфейсі D-Bus лишається 0, а нестача властивості у D-Bus також розглядається як 0.

en: The VLAN identifier that the interface created by this connection should be assigned. The valid range is from 0 to 4094, without the reserved id 4095.
uk: Ідентифікатор VLAN, який має бути призначено для інтерфейсу, створеного цим з'єднанням. Коректним діапазоном є діапазон від 0 до 4094, без зарезервованого ідентифікатора 4095.

en: For incoming packets, a list of mappings from 802.1p priorities to Linux SKB priorities.  The mapping is given in the format "from:to" where both "from" and "to" are unsigned integers, ie "7:3".
uk: Для вхідних пакетів список прив'язок з пріоритетів 802.1p до пріоритетів SKB Linux. Прив'язка визначається у форматі «з:до», де обидва значення, «з» і «до» є цілими додатними числами, наприклад «7:3».

en: If given, specifies the parent interface name or parent connection UUID from which this VLAN interface should be created.  If this property is not specified, the connection must contain an "802-3-ethernet" setting with a "mac-address" property.
uk: Якщо вказано, задає назву батьківського інтерфейсу або UUID батьківського з'єднання, на основі якого має бути створено цей інтерфейс VLAN. Якщо значення для цієї властивості не вказано, запис з'єднання має містити параметр «802-3-ethernet» із властивістю «mac-address».

en: Specifies the VLAN protocol to use for encapsulation. Supported values are: '802.1Q', '802.1ad'. If not specified the default value is '802.1Q'.
uk: Вказує протокол VLAN, яким слід скористатися для інкапсуляції. Підтримувані значення: «802.1Q», «802.1ad». Якщо не вказано, типовим значенням буде «802.1Q».

en: Dictionary of key/value pairs of VPN plugin specific data.  Both keys and values must be strings.
uk: Словник із пар ключ-значення для специфічних даних додатка VPN. Величинами ключа і значення можуть бути лише текстові рядки.

en: If the VPN service supports persistence, and this property is TRUE, the VPN will attempt to stay connected across link changes and outages, until explicitly disconnected.
uk: Якщо для служби VPN передбачено підтримку встановлення сталих адрес і ця властивість має значення TRUE, VPN намагатиметься не переривати з'єднання на час зміни параметрів зв'язку або неможливості обміну даними, аж доки з'єднання не буде розірвано явним чином.

en: Dictionary of key/value pairs of VPN plugin specific secrets like passwords or private keys.  Both keys and values must be strings.
uk: Словник із пар ключ-значення для специфічних реєстраційних даних додатка VPN, зокрема паролів або закритих ключів. Величинами ключа і значення можуть бути лише текстові рядки.

en: D-Bus service name of the VPN plugin that this setting uses to connect to its network.  i.e. org.freedesktop.NetworkManager.vpnc for the vpnc plugin.
uk: Назва служби D-Bus додатка VPN, яка використовується для з'єднання цього додатка з його мережею. Приклад: org.freedesktop.NetworkManager.vpnc для додатка vpnc.

en: Timeout for the VPN service to establish the connection. Some services may take quite a long time to connect. Value of 0 means a default timeout, which is 60 seconds (unless overridden by vpn.timeout in configuration file). Values greater than zero mean timeout in seconds.
uk: Час очікування на встановлення з'єднання службою VPN. Для встановлення з'єднання у деяких службах потрібно доволі багато часу. Значення 0 означає типовий час очікування, тобто 60 секунд (якщо його не було перевизначено за допомогою параметра vpn.timeout у файлі налаштувань). Значення, які перевищують нуль, визначають час очікування у секундах.

en: If the VPN connection requires a user name for authentication, that name should be provided here.  If the connection is available to more than one user, and the VPN requires each user to supply a different name, then leave this property empty.  If this property is empty, NetworkManager will automatically supply the username of the user which requested the VPN connection.
uk: Якщо для розпізнавання під час з'єднання VPN потрібне ім'я користувача, його слід вказати за допомогою цієї властивості. Якщо з'єднання доступне декільком користувачам і для VPN у кожного користувача має бути власне ім'я, залиште для цієї властивості порожнє значення. Якщо значення властивості порожнє, NetworkManager автоматично використає ім'я користувача, який надіслав запит щодо встановлення з'єднання VPN.

en: The routing table for this VRF.
uk: Таблиця маршрутизації для цього VRF.

en: Specifies the lifetime in seconds of FDB entries learnt by the kernel.
uk: Визначає час життя у секундах записів FDB, вивчених ядром.

en: Specifies the UDP destination port to communicate to the remote VXLAN tunnel endpoint.
uk: Визначає порт призначення UDP для обміну даними із віддаленою кінцевою точкою тунелю VXLAN.

en: Specifies the VXLAN Network Identifier (or VXLAN Segment Identifier) to use.
uk: Визначає ідентифікатор мережі VXLAN (або ідентифікатор сегмента VXLAN), яким слід скористатися.

en: Specifies whether netlink LL ADDR miss notifications are generated.
uk: Визначає, чи будуть створюватися сповіщення netlink LL ADDR miss.

en: Specifies whether netlink IP ADDR miss notifications are generated.
uk: Визначає, чи будуть створюватися сповіщення netlink IP ADDR miss.

en: Specifies whether unknown source link layer addresses and IP addresses are entered into the VXLAN device forwarding database.
uk: Вказує, чи вводяться невідомі адреси шару посилань та IP-адреси до бази даних переспрямовування пристроїв VXLAN.

en: Specifies the maximum number of FDB entries. A value of zero means that the kernel will store unlimited entries.
uk: Вказує максимальну кількість записів FDB. Нульове значення означає, що ядро зберігатиме необмежену кількість записів.

en: If given, specifies the source IP address to use in outgoing packets.
uk: Якщо задано, визначає початкову IP-адресу, якою слід скористатися для вихідних пакетів.

en: If given, specifies the parent interface name or parent connection UUID.
uk: Якщо задано, визначає назву батьківського інтерфейсу або UUID батьківського з'єднання.

en: Specifies whether ARP proxy is turned on.
uk: Визначає, чи увімкнено ARP-проксі.

en: Specifies the unicast destination IP address to use in outgoing packets when the destination link layer address is not known in the VXLAN device forwarding database, or the multicast IP address to join.
uk: Визначає IP-адресу односпрямованої трансляції, якою слід скористатися у вихідних пакетах, якщо адреса шару зв'язку призначення є невідомою з бази переспрямовування пристроїв VXLAN, або IP-адреса універсальної трансляції, з якою слід встановити зв'язок.

en: Specifies whether route short circuit is turned on.
uk: Визначає, чи увімкнено коротке замикання маршруту.

en: Specifies the maximum UDP source port to communicate to the remote VXLAN tunnel endpoint.
uk: Визначає максимальний початковий порт UDP для обміну даними із віддаленою кінцевою точкою тунелю VXLAN.

en: Specifies the minimum UDP source port to communicate to the remote VXLAN tunnel endpoint.
uk: Визначає мінімальний початковий порт UDP для обміну даними із віддаленою кінцевою точкою тунелю VXLAN.

en: Specifies the TOS value to use in outgoing packets.
uk: Визначає значення TOS, яке слід використовувати для вихідних пакетів.

en: Specifies the time-to-live value to use in outgoing packets.
uk: Визначає значення часу життя, яке слід використовувати для вихідних пакетів.

en: The P2P device that should be connected to. Currently, this is the only way to create or join a group.
uk: Пристрій P2P, з яким слід встановити з'єднання. У поточній версії це єдиний спосіб створення групи або долучення до неї.

en: The Wi-Fi Display (WFD) Information Elements (IEs) to set. Wi-Fi Display requires a protocol specific information element to be set in certain Wi-Fi frames. These can be specified here for the purpose of establishing a connection. This setting is only useful when implementing a Wi-Fi Display client.
uk: Інформаційні елементи (Information Elements або IEs) дисплея Wi-Fi (Wi-Fi Display або WFD), які слід встановити. Дисплей Wi-Fi потребує встановлення специфічного для протоколу інформаційного елемента у певних кадрах Wi-Fi. Вказати ці елементи з метою встановлення з'єднання можна тут. Цей параметр є корисним лише для реалізації клієнта дисплея Wi-Fi.

en: Flags indicating which mode of WPS is to be used. There's little point in changing the default setting as NetworkManager will automatically determine the best method to use.
uk: Прапорці, що позначають, який режим WPS слід використовувати. Змінювати типове значення не варто, оскільки NetworkManager автоматично визначає найкращий режим.

en: If specified, this connection will only apply to the WiMAX device whose MAC address matches. This property does not change the MAC address of the device (known as MAC spoofing).
uk: Якщо вказано, це з'єднання застосовуватиметься лише до пристрою WiMAX із відповідною адресою MAC. Ця властивість не змінює MAC-адреси пристрою (таку зміну називають підміною MAC).

en: Network Service Provider (NSP) name of the WiMAX network this connection should use.
uk: Назва надавача мережевих послуг (NSP) для мережі WiMAX, яку має використовувати це з'єднання.

en: When TRUE, setup the interface to accept packets for all MAC addresses. This is enabling the kernel interface flag IFF_PROMISC. When FALSE, the interface will only accept the packets with the interface destination mac address or broadcast.
uk: Якщо має значення TRUE, налаштувати інтерфейс на прийняття пакетів для усіх MAC-адрес. Це означає вмикання прапорця IFF_PROMISC інтерфейсу ядра. Якщо має значення FALSE, інтерфейс прийматиме лише пакети із MAC-адресою призначення інтерфейсу або трансляції.

en: When TRUE, enforce auto-negotiation of speed and duplex mode. If "speed" and "duplex" properties are both specified, only that single mode will be advertised and accepted during the link auto-negotiation process: this works only for BASE-T 802.3 specifications and is useful for enforcing gigabits modes, as in these cases link negotiation is mandatory. When FALSE, "speed" and "duplex" properties should be both set or link configuration will be skipped.
uk: Якщо має значення TRUE, наказує автоматично узгоджувати швидкість і двобічний режим роботи порту. Якщо одразу вказано властивості «speed» і «duplex», пропонуватиметься і прийматиметься під час процедури автоматичного узгодження зв'язку лише одинарний режим: це працює лише для специфікацій BASE-T 802.3 і корисне для примусового встановлення гігабітових режимів, оскільки у цих випадках узгодження зв'язку є обов'язковим. Якщо має значення FALSE, має бути вручну встановлено значення властивостей «speed» і «duplex», інакше налаштування зв'язку буде пропущено.

en: If specified, request that the device use this MAC address instead. This is known as MAC cloning or spoofing. Beside explicitly specifying a MAC address, the special values "preserve", "permanent", "random" and "stable" are supported. "preserve" means not to touch the MAC address on activation. "permanent" means to use the permanent hardware address if the device has one (otherwise this is treated as "preserve"). "random" creates a random MAC address on each connect. "stable" creates a hashed MAC address based on connection.stable-id and a machine dependent key. If unspecified, the value can be overwritten via global defaults, see manual of NetworkManager.conf. If still unspecified, it defaults to "preserve" (older versions of NetworkManager may use a different default value). On D-Bus, this field is expressed as "assigned-mac-address" or the deprecated "cloned-mac-address".
uk: Якщо вказано, надсилати запит щодо використання пристроєм саме цієї адреси MAC. Така процедура відома як клонування або підміна MAC. Окрім явного визначення MAC- адреси, передбачено спеціальні значення «preserve», «permanent», «random» та «stable». «preserve» означає «не чіпати MAC-адресу» при активації. «permanent» означає «використовувати сталу апаратну адресу пристрою, якщо така існує» (якщо адреси не існує, збігається з варіантом «preserve»). «random» створює випадкову MAC-адресу під час кожного встановлення з'єднання. «stable» створює хешовану MAC-адресу на основі connection.stable-id та залежного від комп'ютера ключа. Якщо не вказано, значення буде перевизначено за допомогою загальних типових значень, див. підручник з NetworkManager.conf. Якщо і після використання загальних типових значень значення залишатиметься невизначним, типово буде використано спеціальне значення «preserve» (у застарілих версіях NetworkManager може використовуватися інше типове значення). У D-Bus це поле позначається як «assigned-mac-address», а у застарілих версіях, як «cloned-mac-address».

en: When a value is set, either "half" or "full", configures the device to use the specified duplex mode. If "auto-negotiate" is "yes" the specified duplex mode will be the only one advertised during link negotiation: this works only for BASE-T 802.3 specifications and is useful for enforcing gigabits modes, as in these cases link negotiation is mandatory. If the value is unset (the default), the link configuration will be either skipped (if "auto-negotiate" is "no", the default) or will be auto-negotiated (if "auto-negotiate" is "yes") and the local device will advertise all the supported duplex modes. Must be set together with the "speed" property if specified. Before specifying a duplex mode be sure your device supports it.
uk: Якщо встановлено значення, «half» або «full», налаштовує пристрій на використання вказаного двобічного режиму. Якщо «auto-negotiate» має значення «yes», вказаний двобічний режим буде єдиним, який пропонуватиметься під час узгодження зв'язку: це працює лише для специфікацій BASE-T 802.3 і корисне для примусового встановлення гігабітових режимів, оскільки у цих випадках узгодження зв'язку є обов'язковим. Якщо значення не встановлено (типовий стан), налаштування зв'язку буде або пропущено (якщо «auto-negotiate» має значення «no», типове) або автоматично узгоджено (якщо «auto-negotiate» має значення «yes»), а локальний пристрій пропонуватиме усі підтримувані ним двобічні режими. Має бути вказано із властивістю «speed», якщо визначається. Перш ніж вказувати двобічний режим, переконайтеся, що у пристрої передбачено його підтримку.

en: With "cloned-mac-address" setting "random" or "stable", by default all bits of the MAC address are scrambled and a locally-administered, unicast MAC address is created. This property allows to specify that certain bits are fixed. Note that the least significant bit of the first MAC address will always be unset to create a unicast MAC address. If the property is NULL, it is eligible to be overwritten by a default connection setting. If the value is still NULL or an empty string, the default is to create a locally-administered, unicast MAC address. If the value contains one MAC address, this address is used as mask. The set bits of the mask are to be filled with the current MAC address of the device, while the unset bits are subject to randomization. Setting "FE:FF:FF:00:00:00" means to preserve the OUI of the current MAC address and only randomize the lower 3 bytes using the "random" or "stable" algorithm. If the value contains one additional MAC address after the mask, this address is used instead of the current MAC address to fill the bits that shall not be randomized. For example, a value of "FE:FF:FF:00:00:00 68:F7:28:00:00:00" will set the OUI of the MAC address to 68:F7:28, while the lower bits are randomized. A value of "02:00:00:00:00:00 00:00:00:00:00:00" will create a fully scrambled globally-administered, burned-in MAC address. If the value contains more than one additional MAC addresses, one of them is chosen randomly. For example, "02:00:00:00:00:00 00:00:00:00:00:00 02:00:00:00:00:00" will create a fully scrambled MAC address, randomly locally or globally administered.
uk: Якщо для параметра «cloned-mac-address» встановлено значення «random» або «stable», типово, усі біти MAC-адреси буде перемішано і локально адміністровано, буде створено адресу MAC односпрямованої трансляції. За допомогою цієї властивості можна вказати певні фіксовані біти. Зауважте, що найменший значний біт першої MAC-адреси для встановлення адреси універсальної трансляції буде завжди не встановлено. Якщо властивість має значення NULL, її може бути перевизначено параметром типового з'єднання. Якщо і після цього значенням властивості буде NULL або порожній рядок, типово буде створено локально адміністровану MAC-адресу універсальної трансляції. Якщо у значенні міститься одна MAC-адреса, цю адресу буде використано як маску. Встановлені біти маски буде заповнено за поточною MAC-адресою пристрою, а невстановлені біти вибиратимуться випадковим чином. Встановлення значення «FE:FF:FF:00:00:00» означає, що слід зберегти OUI поточної MAC-адреси і випадковим чином встановити останні 3 байти за допомогою алгоритму «random» або «stable». Якщо значення містить одну додаткову MAC-адресу після маски, цю адресу буде використано замість поточної MAC-адреси для заповнення бітів, які не повинні встановлюватися випадковим чином. Наприклад, якщо маємо значення «FE:FF:FF:00:00:00 68:F7:28:00:00:00», для OUI MAC-адреси буде визначено 68:F7:28, а останні біти адреси буде визначено випадковим чином. Значення «02:00:00:00:00:00 00:00:00:00:00:00» призведе до створення повністю перемішаної, загальним чином адміністрованої, фіксованої MAC-адреси. Якщо значення містить декілька додаткових MAC-адрес, одну з них буде вибрано випадковим чином. Наприклад, якщо значенням є «02:00:00:00:00:00 00:00:00:00:00:00 02:00:00:00:00:00» буде створено повністю перемішану MAC-адресу із випадковим локальним або глобальним адмініструванням.

en: If specified, this connection will only apply to the Ethernet device whose permanent MAC address matches. This property does not change the MAC address of the device (i.e. MAC spoofing).
uk: Якщо вказано, це з'єднання застосовуватиметься лише до пристрою Ethernet із відповідною сталою адресою MAC. Ця властивість не змінює MAC-адреси пристрою (таку зміну називають підміною MAC).

en: If specified, this connection will never apply to the Ethernet device whose permanent MAC address matches an address in the list.  Each MAC address is in the standard hex-digits-and-colons notation (00:11:22:33:44:55).
uk: Якщо вказано, це з'єднання ніколи не застосовуватиметься до пристрою Ethernet, чиї сталі MAC-адреси збігаються із адресою у списку. Усі MAC-адреси слід вказувати у стандартному позначенні із шістнадцяткових цифр і двокрапок (00:11:22:33:44:55).

en: If non-zero, only transmit packets of the specified size or smaller, breaking larger packets up into multiple Ethernet frames.
uk: Якщо має ненульове значення, передавати пакети лише вказаного або меншого розміру, розбиваючи великі пакети на декілька кадрів Ethernet.

en: Specific port type to use if the device supports multiple attachment methods.  One of "tp" (Twisted Pair), "aui" (Attachment Unit Interface), "bnc" (Thin Ethernet) or "mii" (Media Independent Interface). If the device supports only one port type, this setting is ignored.
uk: Певний тип порту, яким слід скористатися, якщо для пристрою передбачено декілька способів долучення). Одне з таких значень: «tp» (Twisted Pair), «aui» (Attachment Unit Interface), «bnc» (Thin Ethernet) або «mii»" (Media Independent Interface). Якщо для пристрою передбачено підтримку лише одного типу порту, цей параметр буде проігноровано.

en: s390 network device type; one of "qeth", "lcs", or "ctc", representing the different types of virtual network devices available on s390 systems.
uk: Тип мережевого пристрою s390. Одне з таких значень: «qeth», «lcs» або «ctc», відповідно до різних типів пристроїв віртуальної мережі, які доступні на системах s390.

en: Dictionary of key/value pairs of s390-specific device options.  Both keys and values must be strings.  Allowed keys include "portno", "layer2", "portname", "protocol", among others.  Key names must contain only alphanumeric characters (ie, [a-zA-Z0-9]). Currently, NetworkManager itself does nothing with this information. However, s390utils ships a udev rule which parses this information and applies it to the interface.
uk: Словник з пар ключ-значення для параметрів пристрою, специфічних для s390. І ключі, і значення мають бути рядками. Серед інших, дозволеними ключами є «portno», «layer2», «portname», «protocol». Параметр names має містити лише літери латинської абетки та цифри (тобто [a-zA-Z0-9]). У поточній версії, сам NetworkManager ніяк не використовує ці дані. Втім, до складу s390utils включено правило udev, яке обробляє ці дані і застосовує їх до інтерфейсу.

en: Identifies specific subchannels that this network device uses for communication with z/VM or s390 host.  Like the "mac-address" property for non-z/VM devices, this property can be used to ensure this connection only applies to the network device that uses these subchannels.  The list should contain exactly 3 strings, and each string may only be composed of hexadecimal characters and the period (.) character.
uk: Визначає специфічні підканали, які цей мережевий пристрій використовує для обміну даними з вузлом z/VM або s390. Подібна до властивості «mac-address» для пристроїв, відмінних від z/VM. Цією властивістю можна скористатися для того, щоб це з'єднання застосовувалося лише для мережевого пристрою, який використовує вказані підканали. Список має містити точно три рядки, кожен з рядків може складатися лише із шістнадцяткових цифр та символів крапки (.).

en: When a value greater than 0 is set, configures the device to use the specified speed. If "auto-negotiate" is "yes" the specified speed will be the only one advertised during link negotiation: this works only for BASE-T 802.3 specifications and is useful for enforcing gigabit speeds, as in this case link negotiation is mandatory. If the value is unset (0, the default), the link configuration will be either skipped (if "auto-negotiate" is "no", the default) or will be auto-negotiated (if "auto-negotiate" is "yes") and the local device will advertise all the supported speeds. In Mbit/s, ie 100 == 100Mbit/s. Must be set together with the "duplex" property when non-zero. Before specifying a speed value be sure your device supports it.
uk: Якщо встановлено значення, яке є більшим за 0, наказує пристрою використовувати вказану швидкість. Якщо для «auto-negotiate» встановлено значення «yes», вказана швидкість буде єдиною швидкістю, яка пропонуватиметься під час узгодження зв'язку: працює лише для специфікацій BASE-T 802.3 і корисне для примусового встановлення гігабітових швидкостей, оскільки у цьому випадку узгодження є обов'зяковим. Якщо значення не встановлено (0, типове значення), налаштування зв'язку буде або пропущено (якщо «auto-negotiate» має значення «no», типове) або автоматично узгоджено (якщо «auto-negotiate» має значення «yes»), а локальний пристрій пропонуватиме усі підтримувані ним швидкості. Значення слід вказувати у Мбіт/с, тобто 100 == 100 Мбіт/с. Має бути встановлено разом із ненульовим значенням властивості «duplex». Перш ніж встановлювати значення швидкості, переконайтеся, що у вашому пристрої передбачено її підтримку.

en: The NMSettingWiredWakeOnLan options to enable. Not all devices support all options. May be any combination of "phy" (0x2), "unicast" (0x4), "multicast" (0x8), "broadcast" (0x10), "arp" (0x20), "magic" (0x40) or the special values "default" (0x1) (to use global settings) and "ignore" (0x8000) (to disable management of Wake-on-LAN in NetworkManager).
uk: Параметри NMSettingWiredWakeOnLan, які слід увімкнути. Підтримку усіх параметрів передбачено не на усіх пристроях. Може бути будь-якою комбінацією «phy» (0x2), «unicast» (0x4), «multicast» (0x8), «broadcast» (0x10), «arp» (0x20), «magic» (0x40) або спеціальних значень «default» (0x1) (використання загальних параметрів) та «ignore» (0x8000) (вимкнути керування Wake-on-LAN у NetworkManager).

en: If specified, the password used with magic-packet-based Wake-on-LAN, represented as an Ethernet MAC address.  If NULL, no password will be required.
uk: Якщо вказано, пароль, що використовується із Wake-on-LAN, заснованим на магічних пакетах, представлений як MAC-адреса Ethernet. Якщо має значення NULL, пароль не потрібен.

en: The use of fwmark is optional and is by default off. Setting it to 0 disables it. Otherwise, it is a 32-bit fwmark for outgoing packets. Note that "ip4-auto-default-route" or "ip6-auto-default-route" enabled, implies to automatically choose a fwmark.
uk: Використання fwmark є необов'язковим і типово його вимкнено. Встановлення значення 0 вимикає його. Якщо цього не зроблено, буде використано 32-бітову fwmark для вихідних пакетів. Зауважте, що вмикання «ip4-auto-default-route» або «ip6-auto-default-route» неявним чином призводить до вибору fwmark.

en: Whether to enable special handling of the IPv4 default route. If enabled, the IPv4 default route from wireguard.peer-routes will be placed to a dedicated routing-table and two policy routing rules will be added. The fwmark number is also used as routing-table for the default-route, and if fwmark is zero, an unused fwmark/table is chosen automatically. This corresponds to what wg-quick does with Table=auto and what WireGuard calls "Improved Rule-based Routing". Note that for this automatism to work, you usually don't want to set ipv4.gateway, because that will result in a conflicting default route. Leaving this at the default will enable this option automatically if ipv4.never-default is not set and there are any peers that use a default-route as allowed-ips. Since this automatism only makes sense if you also have a peer with an /0 allowed-ips, it is usually not necessary to enable this explicitly. However, you can disable it if you want to configure your own routing and rules.
uk: Визначає, чи слід вмикати особливу обробку типового маршруту IPv4. Якщо увімкнено, типовий маршрут IPv4 з wireguard.peer-routes буде розміщено у спеціальній таблиці маршрутизації, а також буде додано два правила маршрутизації. Також буде використано число fwmark як номер таблиці маршрутизації для типового маршруту. Якщо fwmark дорівнює нулю, буде автоматично вибрано невикористане значення fwmark або таблицю. Це збігається з тим, що wg-quick робить з Table=auto і що у WireGuard називається «Improved Rule-based Routing». Зауважте, що для того, щоб ця автоматизація спрацювала, не варто встановлювати ipv4.gateway, оскільки це призведе до конфлікту для типового маршруту. Якщо не змінювати типове значення цього параметра, його буде увімкнено, якщо не буде встановлено ipv4.never-default і не буде жодного вузла, який використовує типовий маршрут (default-route) у дозволених IP-адресах (allowed-ips). Оскільки ця автоматизація має сенс, лише якщо ви маєте справу із вузлом із дозволеними IP-адресами /0, зазвичай, непотрібно вмикати цей параметр явно. Втім, ви можете вимкнути його, якщо хочете налаштувати власну маршрутизацію та правила.

en: Like ip4-auto-default-route, but for the IPv6 default route.
uk: Те саме, що ip4-auto-default-route, але для типового маршруту IPv6.

en: The listen-port. If listen-port is not specified, the port will be chosen randomly when the interface comes up.
uk: Порт для очікування на дані. Якщо порт для очікування на дані не вказано, номер буде вибрано випадковим чином під час підняття інтерфейсу.

en: If non-zero, only transmit packets of the specified size or smaller, breaking larger packets up into multiple fragments. If zero a default MTU is used. Note that contrary to wg-quick's MTU setting, this does not take into account the current routes at the time of activation.
uk: Якщо має ненульове значення, передавати пакети лише вказаного або меншого розміру, розбиваючи великі пакети на декілька фрагментів. Якщо матиме нульове значення, буде використано типове значення MTU. Зауважте, що на відміну від параметра MTU wg-quick, тут не беруться до уваги поточні маршрути на момент активації.

en: Whether to automatically add routes for the AllowedIPs ranges of the peers. If TRUE (the default), NetworkManager will automatically add routes in the routing tables according to ipv4.route-table and ipv6.route-table. Usually you want this automatism enabled. If FALSE, no such routes are added automatically. In this case, the user may want to configure static routes in ipv4.routes and ipv6.routes, respectively. Note that if the peer's AllowedIPs is "0.0.0.0/0" or "::/0" and the profile's ipv4.never-default or ipv6.never-default setting is enabled, the peer route for this peer won't be added automatically.
uk: Визначає, чи слід автоматично додавати маршрути для діапазонів AllowedIP вузлів. Якщо має значення TRUE (типове значення), NetworkManager автоматично додаватиме маршрути до таблиць маршрутизації відповідно до ipv4.route-table і ipv6.route-table. Зазвичай, не варто вимикати цю автоматизацію. Якщо має значення FALSE, автоматичне додавання маршрутів не виконуватиметься. У цьому випадку користувачеві варто налаштувати статичні маршрути у ipv4.routes та ipv6.routes, відповідно. Зауважте, що якщо AllowedIPs для вузла має значення «0.0.0.0/0» або «::/0», а для профілю увімкнено ipv4.never-default або ipv6.never-default, маршрут вузла для цього вузла не буде додано автоматично.

en: The 256 bit private-key in base64 encoding.
uk: 256-бітовий закритий ключ у кодуванні base64.

en: Flags indicating how to handle the "private-key" property.
uk: Прапорці, які позначають, як обробляти властивість «private-key».

en: Configures AP isolation, which prevents communication between wireless devices connected to this AP. This property can be set to a value different from "default" (-1) only when the interface is configured in AP mode. If set to "true" (1), devices are not able to communicate with each other. This increases security because it protects devices against attacks from other clients in the network. At the same time, it prevents devices to access resources on the same wireless networks as file shares, printers, etc. If set to "false" (0), devices can talk to each other. When set to "default" (-1), the global default is used; in case the global default is unspecified it is assumed to be "false" (0).
uk: Налаштовує ізоляцію точки доступу, яка запобігає обміну даними між бездротовими пристроями, які з'єднано із цією точкою доступу. Для цієї властивості ви можете встановити значення, яке відрізняється від «default» (-1), лише якщо інтерфейс налаштовано у режимі точки доступу. Якщо встановити значення «true» (1), пристрої не зможуть обмінюватися даними один із одним. Це підвищує захист, оскільки запобігає атакам на пристрій з боку інших клієнтів у мережі. Одночасно, це закриває пристроям доступ до ресурсів у цій бездротовій мережі, зокрема закриває доступу до файлів спільного користування, принтерів тощо. Якщо встановити значення «false» (0), пристрої зможуть обмінюватися даними один з одним. Якщо встановити значення «default» (-1), буде використано загальні типові налаштування; якщо загальні типові налаштування не визначено, буде використано значення «false» (0).

en: 802.11 frequency band of the network.  One of "a" for 5GHz 802.11a or "bg" for 2.4GHz 802.11.  This will lock associations to the Wi-Fi network to the specific band, i.e. if "a" is specified, the device will not associate with the same network in the 2.4GHz band even if the network's settings are compatible.  This setting depends on specific driver capability and may not work with all drivers.
uk: Смуга частот 802.11 мережі. Одне з таких значень: «a» для смуги 5 ГГц 802.11a або «bg» для 2,4 ГГц 802.11. Це зафіксує прив'язку мережі Wi-Fi до певної смуги, тобто, якщо вказано «a», пристрій не пов'язуватиметься із тією самою мережею у смузі 2,4 ГГц, навіть якщо параметри мережі будуть сумісними. Використання цього параметра залежить від можливостей певного драйвера і можливе не для усіх драйверів.

en: If specified, directs the device to only associate with the given access point.  This capability is highly driver dependent and not supported by all devices.  Note: this property does not control the BSSID used when creating an Ad-Hoc network and is unlikely to in the future. Locking a client profile to a certain BSSID will prevent roaming and also disable background scanning. That can be useful, if there is only one access point for the SSID.
uk: Якщо вказано, спрямовує пристрій на прив'язування до заданої точки доступу. Використання цієї можливості залежить від драйвера і підтримується не для усіх пристроїв. Зауваження: ця властивість не керує BSSID, який використовується для створення ситуативної мережі, і малоймовірно, що керуватиме ним у майбутньому. Фіксування профілю клієнта на певному BSSID запобігатиме роумінґу, а також вимкне фонове сканування. Це може бути корисним, якщо для SSID визначено лише одну точку доступу.

en: Wireless channel to use for the Wi-Fi connection.  The device will only join (or create for Ad-Hoc networks) a Wi-Fi network on the specified channel.  Because channel numbers overlap between bands, this property also requires the "band" property to be set.
uk: Канал бездротового зв'язку, яким слід скористатися для встановлення з'єднання Wi-Fi. Пристрій долучатиметься до мереж Wi-Fi (або створюватиме ситуативні мережі) лише на вказаному каналі. Оскільки номери каналів у різних смугах перекриваються, для використання цієї властивості має бути також встановлено властивість «band».

en: If specified, request that the device use this MAC address instead. This is known as MAC cloning or spoofing. Beside explicitly specifying a MAC address, the special values "preserve", "permanent", "random", "stable" and "stable-ssid" are supported. "preserve" means not to touch the MAC address on activation. "permanent" means to use the permanent hardware address of the device. "random" creates a random MAC address on each connect. "stable" creates a hashed MAC address based on connection.stable-id and a machine dependent key. "stable-ssid" creates a hashed MAC address based on the SSID, the same as setting the stable-id to "${NETWORK_SSID}". If unspecified, the value can be overwritten via global defaults, see manual of NetworkManager.conf. If still unspecified, it defaults to "preserve" (older versions of NetworkManager may use a different default value). On D-Bus, this field is expressed as "assigned-mac-address" or the deprecated "cloned-mac-address".
uk: Якщо вказано, надсилати запит щодо використання пристроєм саме цієї адреси MAC. Така процедура відома як клонування або підміна MAC. Окрім явного визначення MAC- адреси, передбачено спеціальні значення «preserve», «permanent», «random», «stable» та «stable-ssid». «preserve» означає «не чіпати MAC-адресу» при активації. «permanent» означає «використовувати сталу апаратну адресу пристрою». «random» створює випадкову MAC-адресу під час кожного встановлення з'єднання. «stable» створює хешовану MAC-адресу на основі connection.stable-id та залежного від комп'ютера ключа. «stable-ssid» створює хешовану адресу MAC на основі SSID, те саме, що встановлення для stable-id значення «${NETWORK_SSID}». Якщо не вказано, значення буде перевизначено за допомогою загальних типових значень, див. підручник з NetworkManager.conf. Якщо і після використання загальних типових значень значення залишатиметься невизначним, типово буде використано спеціальне значення «preserve» (у застарілих версіях NetworkManager може використовуватися інше типове значення). У D-Bus це поле позначається як «assigned-mac-address», а у застарілих версіях, як «cloned-mac-address».

en: If TRUE, indicates that the network is a non-broadcasting network that hides its SSID. This works both in infrastructure and AP mode. In infrastructure mode, various workarounds are used for a more reliable discovery of hidden networks, such as probe-scanning the SSID.  However, these workarounds expose inherent insecurities with hidden SSID networks, and thus hidden SSID networks should be used with caution. In AP mode, the created network does not broadcast its SSID. Note that marking the network as hidden may be a privacy issue for you (in infrastructure mode) or client stations (in AP mode), as the explicit probe-scans are distinctly recognizable on the air.
uk: Якщо має значення TRUE, мережа вважається нетрансляційною, такою, яка ховає свій SSID. Це працює як у режимі інфраструктури, так і у режимі точки доступу. У режимі інфраструктури використовуються різноманітні обхідні маневри для надійнішого визначення прихованих мереж, зокрема зондування-сканування SSID. Втім, ці обхідні маневри погіршують захист системи, впроваджуючи можливість мереж із прихованими SSID. Тому не слід зловживати використанням мереж із прихованим SSID. У режимі точки доступу створена мережа не транслюватиме SSID. Зауважте, що позначення мережі як прихованої може стати проблемою конфіденційності для вашого комп'ютера (у режимі інфраструктури) або клієнтських станцій (у режимі точки доступу), оскільки явне зондування можна буде легко виявити в ефірі.

en: If specified, this connection will only apply to the Wi-Fi device whose permanent MAC address matches. This property does not change the MAC address of the device (i.e. MAC spoofing).
uk: Якщо вказано, це з'єднання застосовуватиметься лише до пристрою Wi-Fi із відповідною сталою адресою MAC. Ця властивість не змінює MAC-адреси пристрою (таку зміну називають підміною MAC).

en: A list of permanent MAC addresses of Wi-Fi devices to which this connection should never apply.  Each MAC address should be given in the standard hex-digits-and-colons notation (eg "00:11:22:33:44:55").
uk: Список постійних MAC-адрес пристроїв Wi-Fi, до яких ніколи не повинне звертатися це з'єднання. Кожну MAC-адресу має бути подано у формі стандартного запису із шістнадцяткових цифр із двокрапками (наприклад, «00:11:22:33:44:55»).

en: One of "default" (0) (never randomize unless the user has set a global default to randomize and the supplicant supports randomization),  "never" (1) (never randomize the MAC address), or "always" (2) (always randomize the MAC address).
uk: Одне з таких значень: «default» (0) (ніколи не вибирати випадковим чином, якщо користувачем не встановлено загальних типових налаштувань щодо випадкового вибору і якщо у допоміжній програмі передбачено підтримку випадкових адрес), «never» (1) (ніколи не вибирати MAC-адресу випадковим чином) або «always» (2) (завжди вибирати MAC-адресу випадковим чином).

en: Wi-Fi network mode; one of "infrastructure", "mesh", "adhoc" or "ap".  If blank, infrastructure is assumed.
uk: Режим роботи мережі Wi-Fi. Одне з таких значень: «infrastructure», «mesh», «adhoc» або «ap». Якщо не вказано, використовується режим «infrastructure».

en: One of "disable" (2) (disable Wi-Fi power saving), "enable" (3) (enable Wi-Fi power saving), "ignore" (1) (don't touch currently configure setting) or "default" (0) (use the globally configured value). All other values are reserved.
uk: Одне з таких значень: «disable» (2) (вимкнути заощадження енергії на Wi-Fi), «enable» (3) (увімкнути заощадження енергії на Wi-Fi), «ignore» (1) (не чіпати поточних налаштувань) або «default» (0) (використовувати налаштоване на загальному рівні значення). Усі інші значення поки зарезервовано.

en: This property is not implemented and has no effect.
uk: Цю властивість не реалізовано і вона ні на що не впливає.

en: A list of BSSIDs (each BSSID formatted as a MAC address like "00:11:22:33:44:55") that have been detected as part of the Wi-Fi network.  NetworkManager internally tracks previously seen BSSIDs. The property is only meant for reading and reflects the BSSID list of NetworkManager. The changes you make to this property will not be preserved. This is not a regular property that the user would configure. Instead, NetworkManager automatically sets the seen BSSIDs and tracks them internally in "/var/lib/NetworkManager/seen-bssids" file.
uk: Список BSSID (кожен BSSID форматовано як MAC-адресу, наприклад «00:11:22:33:44:55») які було виявлено як частину мережі Wi-Fi. На внутрішньому рівні NetworkManager стежить за раніше виявленими BSSID. Властивість призначено лише для читання, вона показує список BSSID NetworkManager. Зміни, які буде внесено до значення цієї властивості не зберігатимуться. Це не формальний вираз, який міг би налаштувати користувач. Замість цього, NetworkManager автоматично встановлює видимі BSSID і стежить за ними на внутрішньому рівні у файлі «/var/lib/NetworkManager/seen-bssids».

en: SSID of the Wi-Fi network. Must be specified.
uk: SSID мережі Wi-Fi. Має бути вказано.

en: The NMSettingWirelessWakeOnWLan options to enable. Not all devices support all options. May be any combination of "any" (0x2), "disconnect" (0x4), "magic" (0x8), "gtk-rekey-failure" (0x10), "eap-identity-request" (0x20), "4way-handshake" (0x40), "rfkill-release" (0x80), "tcp" (0x100) or the special values "default" (0x1) (to use global settings) and "ignore" (0x8000) (to disable management of Wake-on-LAN in NetworkManager).
uk: Параметри NMSettingWirelessWakeOnWLan, які слід увімкнути. Підтримку усіх варіантів передбачено не на усіх пристроях. Може бути довільною комбінацією таких значень: "any" (0x2), "disconnect" (0x4), "magic" (0x8), "gtk-rekey-failure" (0x10), "eap-identity-request" (0x20), "4way-handshake" (0x40), "rfkill-release" (0x80), "tcp" (0x100) або спеціальних значень "default" (0x1) (для використання загальних параметрів) та "ignore" (0x8000) (для вимикання керування Wake-on-LAN у NetworkManager).

en: When WEP is used (ie, key-mgmt = "none" or "ieee8021x") indicate the 802.11 authentication algorithm required by the AP here.  One of "open" for Open System, "shared" for Shared Key, or "leap" for Cisco LEAP.  When using Cisco LEAP (ie, key-mgmt = "ieee8021x" and auth-alg = "leap") the "leap-username" and "leap-password" properties must be specified.
uk: Якщо використовується WEP (тобто key-mgmt = "none" або "ieee8021x"), вказує щодо слід використовувати алгоритм розпізнавання 802.11 для отримання доступу до точки доступу. Одне з таких значень: «open» для відкритої системи, «shared» для ключа спільного доступу або «leap» для Cisco LEAP. Якщо використовується Cisco LEAP (тобто key-mgmt = "ieee8021x" і auth-alg = "leap") слід вказати значення для властивостей «leap-username» і «leap-password».

en: Indicates whether Fast Initial Link Setup (802.11ai) must be enabled for the connection.  One of "default" (0) (use global default value), "disable" (1) (disable FILS), "optional" (2) (enable FILS if the supplicant and the access point support it) or "required" (3) (enable FILS and fail if not supported).  When set to "default" (0) and no global default is set, FILS will be optionally enabled.
uk: Позначає, чи слід вмикати для з'єднання швидке налаштовування початкового зв'язку (Fast Initial Link Setup, 802.11ai). Одне з таких значень: «default» (0) (використовувати загальне типове значення), «disable» (1) (вимкнути FILS), «optional» (2) (увімкнути FILS, якщо підтримку передбачено у допоміжній програмі та на точці доступу) або «required» (3) (увімкнути FILS і повідомити про помилку, якщо підтримки не передбачено). Якщо встановлено «default» (0), а загальне типове значення не встановлено, буде, якщо можна, увімкнено FILS.

en: A list of group/broadcast encryption algorithms which prevents connections to Wi-Fi networks that do not utilize one of the algorithms in the list.  For maximum compatibility leave this property empty.  Each list element may be one of "wep40", "wep104", "tkip", or "ccmp".
uk: Список групових або трансляційних парних алгоритмів шифрування, який запобігає встановленню з'єднань із мережами Wi-Fi, які не використовують один з алгоритмів зі списку. Для максимальної сумісності залиште цю властивість порожньою. Кожен з елементів списку може мати одне зі значень, «wep40», «wep104», «tkip» або «ccmp».

en: Key management used for the connection. One of "none" (WEP or no password protection), "ieee8021x" (Dynamic WEP), "owe" (Opportunistic Wireless Encryption), "wpa-psk" (WPA2 + WPA3 personal), "sae" (WPA3 personal only), "wpa-eap" (WPA2 + WPA3 enterprise) or "wpa-eap-suite-b-192" (WPA3 enterprise only). This property must be set for any Wi-Fi connection that uses security.
uk: Спосіб керування ключами, який використовується для з'єднання. Одне з таких значень: «none» (WEP або без захисту паролем), «ieee8021x» (динамічний WEP), «wpa-psk» (особистий WPA2 + WPA3), «sae» (SAE), «owe» (Opportunistic Wireless Encryption), «wpa-eap» (промисловий WPA2 + WPA3) або «wpa-eap-suite-b-192» (лише промисловий WPA3). Значення цієї властивості слід встановити для усіх з'єднань Wi-Fi, для яких використовується захист.

en: The login password for legacy LEAP connections (ie, key-mgmt = "ieee8021x" and auth-alg = "leap").
uk: Пароль для застарілих з'єднань LEAP (тобто для key-mgmt = "ieee8021x" і auth-alg = "leap").

en: Flags indicating how to handle the "leap-password" property.
uk: Прапорці, які позначають, як обробляти властивість «leap-password».

en: The login username for legacy LEAP connections (ie, key-mgmt = "ieee8021x" and auth-alg = "leap").
uk: Ім'я користувача для застарілих з'єднань LEAP (тобто для key-mgmt = "ieee8021x" і auth-alg = "leap").

en: A list of pairwise encryption algorithms which prevents connections to Wi-Fi networks that do not utilize one of the algorithms in the list. For maximum compatibility leave this property empty.  Each list element may be one of "tkip" or "ccmp".
uk: Список парних алгоритмів шифрування, який запобігає встановленню з'єднань із мережами Wi-Fi, які не використовують один з алгоритмів зі списку. Для максимальної сумісності залиште цю властивість порожньою. Кожен з елементів списку може мати одне зі значень, «tkip» або «ccmp».

en: Indicates whether Protected Management Frames (802.11w) must be enabled for the connection.  One of "default" (0) (use global default value), "disable" (1) (disable PMF), "optional" (2) (enable PMF if the supplicant and the access point support it) or "required" (3) (enable PMF and fail if not supported).  When set to "default" (0) and no global default is set, PMF will be optionally enabled.
uk: Позначає, чи має бути увімкнено захищені кадри керування (Protected Management Frames, 802.11w) для з'єднання. Одне з таких значень: «default» (0) (використовувати загальне типове значення), «disable» (1) (вимкнути PMF), «optional» (2) (увімкнути PMF якщо у допоміжній програмі та точці доступу передбачено підтримку) або «required» (3) (увімкнути PMF і видати повідомлення про помилку, якщо підтримки не передбачено). Якщо встановлено значення «default» (0) і немає загального типового значення, додатково буде увімкнено PMF.

en: List of strings specifying the allowed WPA protocol versions to use. Each element may be one "wpa" (allow WPA) or "rsn" (allow WPA2/RSN).  If not specified, both WPA and RSN connections are allowed.
uk: Список рядків, які визначають дозволені до використання версії протоколу WPA. Кожен з елементів може містити одне зі значень: «wpa» (дозволити WPA) або «rsn» (дозволити WPA2/RSN). Якщо не вказано буде дозволено як з'єднання WPA, так і з'єднання RSN.

en: Pre-Shared-Key for WPA networks. For WPA-PSK, it's either an ASCII passphrase of 8 to 63 characters that is (as specified in the 802.11i standard) hashed to derive the actual key, or the key in form of 64 hexadecimal character. The WPA3-Personal networks use a passphrase of any length for SAE authentication.
uk: Попередньо розповсюджений ключ (PSK) для мереж WPA. Для WPA-PSK це або пароль із символів ASCII, довжиною від 8 до 63 символів (як визначається стандартом 802.11i) зашифрований для отримання справжнього ключа, або ключ у форматі 64-розрядного шістнадцяткового числа. У мережах WPA3-Personal для розпізнавання за SAE використовують пароль будь-якої довжини.

en: Flags indicating how to handle the "psk" property.
uk: Прапорці, які позначають, як обробляти властивість «psk».

en: Flags indicating how to handle the "wep-key0", "wep-key1", "wep-key2", and "wep-key3" properties.
uk: Прапорці, які позначають, як обробляти властивості «wep-key0», «wep-key1», «wep-key2» та «wep-key3».

en: Controls the interpretation of WEP keys.  Allowed values are "key" (1), in which case the key is either a 10- or 26-character hexadecimal string, or a 5- or 13-character ASCII password; or "passphrase" (2), in which case the passphrase is provided as a string and will be hashed using the de-facto MD5 method to derive the actual WEP key.
uk: Керує обробкою ключів WEP. Дозволені значення: «key» (1), тобто ключ є 10- або 26-символьним шістнадцятковим рядком чи 5- або 13-символьним паролем ASCII; або «passphrase» (2), тобто пароль вказано як текстовий рядок, який буде хешовано за допомогою фактичного методу MD5 для отримання справжнього ключа WEP.

en: Index 0 WEP key.  This is the WEP key used in most networks.  See the "wep-key-type" property for a description of how this key is interpreted.
uk: Ключ WEP з індексом 0. Це ключ WEP, який використовується у більшості мереж. Опис інтерпретації цього ключа наведено у довідці щодо властивості «wep-key-type».

en: Index 1 WEP key.  This WEP index is not used by most networks.  See the "wep-key-type" property for a description of how this key is interpreted.
uk: Ключ WEP з індексом 1. Цей індекс WEP не використовується у більшості мереж. Опис інтерпретації цього ключа наведено у довідці щодо властивості «wep-key-type».

en: Index 2 WEP key.  This WEP index is not used by most networks.  See the "wep-key-type" property for a description of how this key is interpreted.
uk: Ключ WEP з індексом 2. Цей індекс WEP не використовується у більшості мереж. Опис інтерпретації цього ключа наведено у довідці щодо властивості «wep-key-type».

en: Index 3 WEP key.  This WEP index is not used by most networks.  See the "wep-key-type" property for a description of how this key is interpreted.
uk: Ключ WEP з індексом 3. Цей індекс WEP не використовується у більшості мереж. Опис інтерпретації цього ключа наведено у довідці щодо властивості «wep-key-type».

en: When static WEP is used (ie, key-mgmt = "none") and a non-default WEP key index is used by the AP, put that WEP key index here.  Valid values are 0 (default key) through 3.  Note that some consumer access points (like the Linksys WRT54G) number the keys 1 - 4.
uk: Якщо на точці доступу використано статичний WEP (тобто key-mgmt = "none") і нетиповий індекс ключа WEP, у цьому параметрі слід розмістити індекс ключа WEP. Коректними значенням є значення від 0 (типовий ключ) до 3. Зауважте, що на деяких поширених точках доступу (зокрема Linksys WRT54G) ключі нумеруються у діапазоні 1 - 4.

en: Flags indicating which mode of WPS is to be used if any. There's little point in changing the default setting as NetworkManager will automatically determine whether it's feasible to start WPS enrollment from the Access Point capabilities. WPS can be disabled by setting this property to a value of 1.
uk: Прапорці, що позначають, який режим WPS слід використовувати. Змінювати типове значення не варто, оскільки NetworkManager автоматично визначає, чи можливо запустити засіб надання ролей WPS, на основі можливостей точки доступу. WPS можна вимкнути встановленням для цієї властивості значення 1.

en: IEEE 802.15.4 channel. A positive integer or -1, meaning "do not set, use whatever the device is already set to".
uk: Канал IEEE 802.15.4. Додане ціле значення або -1, що означає «не встановлювати, використовувати той, який вже встановлено пристроєм».

en: If specified, this connection will only apply to the IEEE 802.15.4 (WPAN) MAC layer device whose permanent MAC address matches.
uk: Якщо вказано, це з'єднання застосовуватиметься лише до пристрою шару MAC IEEE 802.15.4 (WPAN) із відповідною сталою адресою MAC.

en: IEEE 802.15.4 channel page. A positive integer or -1, meaning "do not set, use whatever the device is already set to".
uk: Сторінка каналу IEEE 80215.4. Додане ціле значення або -1, що означає «не встановлювати, використовувати ту, яку вже встановлено пристроєм».

en: IEEE 802.15.4 Personal Area Network (PAN) identifier.
uk: Ідентифікатор Personal Area Network (PAN) IEEE 802.15.4.

en: Short IEEE 802.15.4 address to be used within a restricted environment.
uk: Коротка адреса IEEE 802.15.4, яку слід використовувати у обмеженому середовищі.

en: The port priority for bond active port re-selection during failover. A higher number means a higher priority in selection. The primary port has the highest priority. This option is only compatible with active-backup, balance-tlb and balance-alb modes.
uk: Пріоритетність портів для повторного вибору активного порту прив'язування при помилці. Вище значення означає вищу пріоритетність при виборі. Головний порт має найвищу пріоритетність. Цей параметр сумісний лише з режимами active-backup, balance-tlb та balance-alb.

en: The queue ID of this bond port. The maximum value of queue ID is the number of TX queues currently active in device.
uk: Ідентифікатор черги цього порту прив'язки. Максимальним значенням ідентифікатора черги є кількість черг надсилання, які є у поточний момент активними на пристрої.

en: Whether the system hostname can be determined from DHCP on this connection. When set to "default" (-1), the value from global configuration is used. If the property doesn't have a value in the global configuration, NetworkManager assumes the value to be "true" (1).
uk: Визначає, чи може бути визначено назву вузла системи з DHCP у цьому з'єднанні. Якщо встановити «default» (-1), буде використано значення із загальних налаштувань. Якщо властивість не має значення у загальних налаштуваннях, NetworkManager припускає значення «true» (1).

en: Whether the system hostname can be determined from reverse DNS lookup of addresses on this device. When set to "default" (-1), the value from global configuration is used. If the property doesn't have a value in the global configuration, NetworkManager assumes the value to be "true" (1).
uk: Визначає, чи може бути визначено назву вузла системи з оберненого пошуку DNS адрес цього пристрою. Якщо встановити «default» (-1), буде використано значення із загальних налаштувань. Якщо властивість не має значення у загальних налаштуваннях, NetworkManager припускає значення «true» (1).

en: If set to "true" (1), NetworkManager attempts to get the hostname via DHCPv4/DHCPv6 or reverse DNS lookup on this device only when the device has the default route for the given address family (IPv4/IPv6). If set to "false" (0), the hostname can be set from this device even if it doesn't have the default route. When set to "default" (-1), the value from global configuration is used. If the property doesn't have a value in the global configuration, NetworkManager assumes the value to be "false" (0).
uk: Якщо встановити значення «tru» (1), NetworkManager намагатиметься отримати назву вузла за допомогою DHCPv4/DHCPv6 або зворотного пошуку DNS на цьому пристрої, якщо пристрій має типовий маршрут для заданого сімейства адрес (IPv4/IPv6). Якщо встановити значення «false» (0), назву вузла може бути встановлено з цього пристрою, навіть якщо для нього немає типового маршруту. Якщо встановити значення «default» (-1), буде використано значення із загальних налаштувань. Якщо у властивості немає значення у загальних налаштуваннях, NetworkManager припускає значення «false» (0).

en: The relative priority of this connection to determine the system hostname. A lower numerical value is better (higher priority).  A connection with higher priority is considered before connections with lower priority. If the value is zero, it can be overridden by a global value from NetworkManager configuration. If the property doesn't have a value in the global configuration, the value is assumed to be 100. Negative values have the special effect of excluding other connections with a greater numerical priority value; so in presence of at least one negative priority, only connections with the lowest priority value will be used to determine the hostname.
uk: Відносна пріоритетність з'єднання при визначенні назви вузла системи. Чим меншим є числове значення, тим вищою є пріоритетність. З'єднання із вищою пріоритетністю буде розглянуто перед з'єднаннями із меншою пріоритетністю. Якщо значення є нульовим, його може бути перевизначено загальним значенням з налаштувань NetworkManager. Якщо у властивості немає значення у загальних налаштуваннях, буде використано значення 100. Від'ємні значення призводять до особливої поведінки: виключення інших з'єднань із більшим числовим значенням пріоритетності. Отже, якщо існує принаймні один запис із від'ємною пріоритетністю, для визначення назви вузла буде використано лише з'єднання із найнижчим значенням пріоритетності.

en: The maximum size of a packet built by the Generic Receive Offload stack for this device. The value must be between 0 and 4294967295. When set to -1, the existing value is preserved.
uk: Максимальний розмір пакета, який побудовано стеком Generic Receive Offload для цього пристрою. Значення має бути числом від 0 до 4294967295. Якщо встановлено значення -1, наявне значення буде збережено.

en: The maximum segments of a Generic Segment Offload packet the device should accept. The value must be between 0 and 4294967295. When set to -1, the existing value is preserved.
uk: Максимальна кількість сегментів пакета Generic Receive Offload, які має приймати пристрій. Значення має бути числом від 0 до 4294967295. Якщо встановлено значення -1, наявне значення буде збережено.

en: The maximum size of a Generic Segment Offload packet the device should accept. The value must be between 0 and 4294967295. When set to -1, the existing value is preserved.
uk: Максимальний розмір пакета Generic Receive Offload, які має приймати пристрій. Значення має бути числом від 0 до 4294967295. Якщо встановлено значення -1, наявне значення буде збережено.

en: The size of the transmit queue for the device, in number of packets. The value must be between 0 and 4294967295. When set to -1, the existing value is preserved.
uk: Розмір черги передавання для пристрою у кількості пакетів. Значення має бути числом від 0 до 4294967295. Якщо встановлено значення -1, наявне значення буде збережено.

en: A dictionary of key/value pairs with external-ids for OVS.
uk: Словник з пар ключ/значення із зовнішніми ідентифікаторами для OVS.

en: A dictionary of key/value pairs with other_config settings for OVS. See also "other_config" in the "ovs-vswitchd.conf.db" manual for the keys that OVS supports.
uk: Словник пар «ключ/значення із параметрами other_config для OVS. Див. також «other_config» у підручнику з «ovs-vswitchd.conf.db», щоб дізнатися більше про ключі, підтримку яких передбачено у OVS.

en: This property specifies the peer interface name of the veth. This property is mandatory.
uk: Ця властивість визначає назву однорангового інтерфейсу для veth. Значення цієї властивості слід вказати обов'язково.

en: OK
uk: Гаразд

en: Could not create temporary file: %s
uk: Не вдалося створити тимчасовий файл «%s»

en: Editor failed: %s
uk: Помилка редактора: %s

en: Could not re-read file: %s
uk: Не вдалося повторно прочитати файл: %s

en: Connecting
uk: Встановлюється з'єднання

en: Error: timeout creating NMClient object
uk: Помилка: перевищення часу очікування на створення об'єкта NMClient

en: Error: Could not create NMClient object: %s
uk: Помилка: не вдалося створити об'єкт NMClient: %s

en: Don't print anything
uk: Нічого не виводити

en: Wait for NetworkManager startup instead of a connection
uk: Чекати на запуск NetworkManager, а не на з'єднання

en: Time to wait for a connection, in seconds (without the option, default value is 30). Maximum value is 2073600 seconds.
uk: Час очікування на з'єднання, у секундах (без цього параметра типовим значенням є 30). Максимальним є значення у 2073600 секунд.

en: Exit immediately if NetworkManager is not running or connecting
uk: Негайно завершити роботу, якщо NetworkManager не запущено або виконується спроба з'єднання

en: Waits for NetworkManager to finish activating startup network connections.
uk: Очікує на завершення активації NetworkManager з'єднань, які слід активувати під час запуску.

en: Invalid option.  Please use --help to see a list of valid options.
uk: Некоректний параметр. Щоб ознайомитися зі списком параметрів, скористайтеся параметром --help.

en: Usage: nmcli agent { COMMAND | help }
    
    COMMAND := { secret | polkit | all }
uk: Користування: nmcli agent { КОМАНДА | help }
    
    КОМАНДА := { secret | polkit | all }

en: Usage: nmcli agent secret { help }
    
    Runs nmcli as NetworkManager secret agent. When NetworkManager requires
    a password it asks registered agents for it. This command keeps nmcli running
    and if a password is required asks the user for it.
uk: Користування: nmcli agent secret { help }
    
    Запускає nmcli у режимі агента реєстраційних даних NetworkManager. Якщо
    NetworkManager потрібен буде пароль, система проситиме агентів надати
    його. Ця команда підтримуватиме nmcli у запущеному стані і, якщо
    знадобиться пароль, запитуватиме про нього у користувача.

en: Usage: nmcli agent polkit { help }
    
    Registers nmcli as a polkit action for the user session.
    When a polkit daemon requires an authorization, nmcli asks the user and gives
    the response back to polkit.
uk: Користування: nmcli agent polkit { help }
    
    Зареєструвати nmcli як дію polkit для сеансу користувача.
    Коли фоновій службі polkit потрібне буде уповноваження, nmcli надішле користувачеві
    запит і передасть відповідь на нього polkit.

en: Usage: nmcli agent all { help }
    
    Runs nmcli as both NetworkManager secret and a polkit agent.
uk: Користування: nmcli agent all { help }
    
    Запустити nmcli як агент паролів NetworkManager та polkit.

en: nmcli successfully registered as a NetworkManager's secret agent.
uk: nmcli успішно зареєстровано як агент паролів NetworkManager.

en: Error: secret agent initialization failed
uk: Помилка: не вдалося ініціалізувати агент обробки паролів

en: nmcli successfully registered as a polkit agent.
uk: nmcli успішно зареєстровано як агент polkit.

en: Error: polkit agent initialization failed: %s
uk: Помилка: не вдалося ініціалізувати агент polkit: %s

en: GROUP
uk: ГРУПА

en: Error: openconnect failed: %s
uk: Помилка: не вдалося виконати openconnect: %s

en: Warning: password for '%s' not given in 'passwd-file' and nmcli cannot ask without '--ask' option.
uk: Попередження: у «passwd-file» не вказано пароля до «%s», а nmcli не може запитати про пароль без параметра «--ask».

en: Error: Could not create NMClient object: %s.
uk: Помилка: не вдалося створити об'єкт NMClient: %s.

en: Error: command doesn't support --offline mode.
uk: Помилка: у команді не передбачено підтримки режиму --offline.

en: Error: NetworkManager is not running.
uk: Помилка: NetworkManager не працює.

en: Error: argument '%s' not understood. Try passing --help instead.
uk: Помилка: параметр «%s» є невідомим. Спробуйте скористатися параметром --help.

en: Error: missing argument. Try passing --help.
uk: Помилка: пропущено параметр. Спробуйте скористатися параметром --help.

en: access denied
uk: доступ заборонено

en: NetworkManager is not running
uk: NetworkManager не запущено

en: none
uk: немає

en: portal
uk: портал

en: limited
uk: обмежена

en: full
uk: повна

note: define some prompts for connection editor
en: Setting name?
uk: Назва параметра?

en: Property name?
uk: Назва властивості?

en: Enter connection type:
uk: Вкажіть тип з'єднання:

note: define some other prompts
en: Connection (name, UUID, or path):
uk: З'єднання (назва, UUID або шлях):

en: VPN connection (name, UUID, or path):
uk: З'єднання VPN (назва, UUID або шлях):

en: Connection(s) (name, UUID, or path):
uk: З'єднання (назва, UUID або шлях):

en: Connection(s) (name, UUID, path or apath):
uk: З'єднання (назва, UUID, шлях або apath):

en: activating
uk: активація

en: activated
uk: активовано

en: deactivated
uk: вимкнено

en: VPN connecting (prepare)
uk: З'єднання VPN (приготування)

en: VPN connecting (need authentication)
uk: З'єднання VPN (потрібне розпізнавання)

en: VPN connecting
uk: З'єднання VPN

en: VPN connecting (getting IP configuration)
uk: З'єднання VPN (отримання налаштувань IP)

en: VPN connected
uk: VPN з'єднано

en: VPN connection failed
uk: Невдала спроба з'єднання VPN

en: VPN disconnected
uk: VPN роз'єднано

en: Error: Error writing connection: %s
uk: Помилка: помилка під час запису з'єднання: %s

en: WiMax is no longer supported
uk: Підтримку WiMax припинено

en: WEP encryption is known to be insecure
uk: Відомо, що шифрування WEP не є безпечним

en: never
uk: ніколи

en: Usage: nmcli connection { COMMAND | help }
    
    COMMAND := { show | up | down | add | modify | clone | edit | delete | monitor | reload | load | import | export }
    
      show [--active] [--order <order spec>]
      show [--active] [id | uuid | path | apath] <ID> ...
    
      up [[id | uuid | path] <ID>] [ifname <ifname>] [ap <BSSID>] [passwd-file <file with passwords>]
    
      down [id | uuid | path | apath] <ID> ...
    
      add COMMON_OPTIONS TYPE_SPECIFIC_OPTIONS SLAVE_OPTIONS IP_OPTIONS [-- ([+|-]<setting>.<property> <value>)+]
    
      modify [--temporary] [id | uuid | path] <ID> ([+|-]<setting>.<property> <value>)+
    
      clone [--temporary] [id | uuid | path ] <ID> <new name>
    
      edit [id | uuid | path] <ID>
      edit [type <new_con_type>] [con-name <new_con_name>]
    
      delete [id | uuid | path] <ID>
    
      monitor [id | uuid | path] <ID> ...
    
      reload
    
      load <filename> [ <filename>... ]
    
      import [--temporary] type <type> file <file to import>
    
      export [id | uuid | path] <ID> [<output file>]
uk: Користування: nmcli connection { КОМАНДА | help }
    
      КОМАНДА := { show | up | down | add | modify | clone | edit | delete | monitor | reload | load | import | export }
    
      show [--active] [--order <специфікація>]
      show [--active] [[--show-secrets] [id | uuid | path | apath ] <ідентифікатор>] ...
    
      up [[id | uuid | path] <ідентифікатор>] [iface <інтерфейс>] [ap <ідентифікатор BSS>] [nsp <назва>] [passwd-file <файл з паролями>]
    
      down [id | uuid | path | apath] <ідентифікатор> ...
    
      add ЗАГАЛЬНІ_ПАРАМЕТРИ СПЕЦИФІЧНІ_ДЛЯ_ТИПУ_ПАРАМЕТРИ ПАРАМЕТРИ_SLAVE ПАРАМЕТРИ_IP [-- ([+|-]<параметр>.<властивість> <значення>)+]
    
      modify [--temporary] [id | uuid | path] <ідентифікатор> ([+|-]<параметр>.<властивість> <значення>)+
    
      clone [--temporary] [id | uuid | path ] <ідентифікатор> <нова назва>
    
      edit [ id | uuid | path ] <ідентифікатор>
      edit [type <новий_тип_з'єднання>] [con-name <нова_назва_з'єднання>]
    
      delete [ id | uuid | path ] <ідентифікатор>
    
      monitor [id | uuid | path] <ідентифікатор> ...
    
      reload
    
      load <назва файла> [ <назва файла>... ]
    
      import [--temporary] type <тип> file <файл для імпортування>
    
      export [id | uuid | path] <ідентифікатор> [<файл результатів>]

en: Usage: nmcli connection show { ARGUMENTS | help }
    
    ARGUMENTS := [--active] [--order <order spec>]
    
    List in-memory and on-disk connection profiles, some of which may also be
    active if a device is using that connection profile. Without a parameter, all
    profiles are listed. When --active option is specified, only the active
    profiles are shown. --order allows custom connection ordering (see manual page).
    
    ARGUMENTS := [--active] [id | uuid | path | apath] <ID> ...
    
    Show details for specified connections. By default, both static configuration
    and active connection data are displayed. It is possible to filter the output
    using global '--fields' option. Refer to the manual page for more information.
    When --active option is specified, only the active profiles are taken into
    account. Use global --show-secrets option to reveal associated secrets as well.
uk: Користування: nmcli connection show { ПАРАМЕТРИ | help }
    
    ПАРАМЕТРИ := [--active] [--order <специфікація>]
    
    Показати список профілів у пам'яті та на диску. Деякі з профілів можуть
    також бути активними, якщо профіль з'єднання використовується певним
    пристроєм. Без параметрів команда покаже список усіх профілів. Якщо
    вказано параметр --active, буде показано лише активі профілі.
    --order надає змогу визначити нетипове упорядковування з'єднань (див. сторінку man).
    
    ПАРАМЕТРИ := [--active] [id | uuid | path | apath] <ідентифікатор> ...
    
    Показати параметри вказаних з'єднань. Типово, буде показано як дані статичних
    налаштувань, так і дані активних з'єднань. Можливе фільтрування результатів
    за допомогою загального параметра «--fields». Докладніший опис можна знайти на
    сторінці підручника (man).
    Якщо вказано параметр «--active», братимуться до уваги лише активні профілі. Загальний параметр --show-secrets покаже також пов'язані паролі.

en: Usage: nmcli connection up { ARGUMENTS | help }
    
    ARGUMENTS := [id | uuid | path] <ID> [ifname <ifname>] [ap <BSSID>] [nsp <name>] [passwd-file <file with passwords>]
    
    Activate a connection on a device. The profile to activate is identified by its
    name, UUID or D-Bus path.
    
    ARGUMENTS := ifname <ifname> [ap <BSSID>] [nsp <name>] [passwd-file <file with passwords>]
    
    Activate a device with a connection. The connection profile is selected
    automatically by NetworkManager.
    
    ifname      - specifies the device to active the connection on
    ap          - specifies AP to connect to (only valid for Wi-Fi)
    nsp         - specifies NSP to connect to (only valid for WiMAX)
    passwd-file - file with password(s) required to activate the connection
uk: Користування: nmcli connection up { ПАРАМЕТРИ | help }
    
    ПАРАМЕТРИ := [id | uuid | path] <ідентифікатор> [ifname <назва інтерфейсу>] [ap <BSSID>] [nsp <назва>] [passwd-file <файл з паролями>]
    
    Активувати з'єднання на пристрої. Профіль для активації можна визначити за назвою,
    UUID або шляхом D-Bus.
    
    ПАРАМЕТРИ := ifname <назва інтерфейсу> [ap <BSSID>] [nsp <назва>] [passwd-file <файл з паролями>]
    
    Активувати пристрій зі з'єднанням. Профіль з'єднання визначається NetworkManager
    автоматично.
    
    ifname - визначає пристрій, на якому слід активувати з'єднання
    ap     - визначає точку доступу для з'єднання (актуальне лише для Wi-Fi)
    nsp    - визначає службу доступу для з'єднання (актуальне лише для WiMAX)
    passwd-file - файл з паролями, потрібними для активації з'єднання

en: Usage: nmcli connection down { ARGUMENTS | help }
    
    ARGUMENTS := [id | uuid | path | apath] <ID> ...
    
    Deactivate a connection from a device (without preventing the device from
    further auto-activation). The profile to deactivate is identified by its name,
    UUID or D-Bus path.
uk: Користування: nmcli connection down { ПАРАМЕТРИ | help }
    
    ПАРАМЕТРИ := [id | uuid | path | apath] <ідентифікатор> ...
    
    Скасувати активацію з'єднання на пристрої (без заборони пристрою виконувати
    автоматичну активацію). Профіль для скасування активації можна вказати за
    назвою, UUID або шляхом D-Bus.

en: Usage: nmcli connection add { ARGUMENTS | help }
    
    ARGUMENTS := COMMON_OPTIONS TYPE_SPECIFIC_OPTIONS SLAVE_OPTIONS IP_OPTIONS [-- ([+|-]<setting>.<property> <value>)+]
    
      COMMON_OPTIONS:
                      type <type>
                      [ifname <interface name> | "*"]
                      [con-name <connection name>]
                      [autoconnect yes|no]
                      [save yes|no]
                      [master <master (ifname, or connection UUID or name)>]
                      [slave-type <master connection type>]
    
      TYPE_SPECIFIC_OPTIONS:
        ethernet:     [mac <MAC address>]
                      [cloned-mac <cloned MAC address>]
                      [mtu <MTU>]
    
        wifi:         ssid <SSID>
                      [mac <MAC address>]
                      [cloned-mac <cloned MAC address>]
                      [mtu <MTU>]
                      [mode infrastructure|ap|adhoc]
    
        wimax:        [mac <MAC address>]
                      [nsp <NSP>]
    
        pppoe:        username <PPPoE username>
                      [password <PPPoE password>]
                      [service <PPPoE service name>]
                      [mtu <MTU>]
                      [mac <MAC address>]
    
        gsm:          apn <APN>
                      [user <username>]
                      [password <password>]
    
        cdma:         [user <username>]
                      [password <password>]
    
        infiniband:   [mac <MAC address>]
                      [mtu <MTU>]
                      [transport-mode datagram | connected]
                      [parent <ifname>]
                      [p-key <IPoIB P_Key>]
    
        bluetooth:    [addr <bluetooth address>]
                      [bt-type panu|nap|dun-gsm|dun-cdma]
    
        vlan:         dev <parent device (connection UUID, ifname, or MAC)>
                      id <VLAN ID>
                      [flags <VLAN flags>]
                      [ingress <ingress priority mapping>]
                      [egress <egress priority mapping>]
                      [mtu <MTU>]
    
        bond:         [mode balance-rr (0) | active-backup (1) | balance-xor (2) | broadcast (3) |
                            802.3ad    (4) | balance-tlb   (5) | balance-alb (6)]
                      [primary <ifname>]
                      [miimon <num>]
                      [downdelay <num>]
                      [updelay <num>]
                      [arp-interval <num>]
                      [arp-ip-target <num>]
                      [lacp-rate slow (0) | fast (1)]
    
        bond-slave:   master <master (ifname, or connection UUID or name)>
                      [queue-id <0-65535>]
    
        team:         [config <file>|<raw JSON data>]
    
        team-slave:   master <master (ifname, or connection UUID or name)>
                      [config <file>|<raw JSON data>]
    
        bridge:       [stp yes|no]
                      [priority <num>]
                      [forward-delay <2-30>]
                      [hello-time <1-10>]
                      [max-age <6-40>]
                      [ageing-time <0-1000000>]
                      [multicast-snooping yes|no]
                      [mac <MAC address>]
    
        bridge-slave: master <master (ifname, or connection UUID or name)>
                      [priority <0-63>]
                      [path-cost <1-65535>]
                      [hairpin yes|no]
    
        vpn:          vpn-type vpnc|openvpn|pptp|openconnect|openswan|libreswan|ssh|l2tp|iodine|...
                      [user <username>]
    
        olpc-mesh:    ssid <SSID>
                      [channel <1-13>]
                      [dhcp-anycast <MAC address>]
    
        adsl:         username <username>
                      protocol pppoa|pppoe|ipoatm
                      [password <password>]
                      [encapsulation vcmux|llc]
    
        tun:          mode tun|tap
                      [owner <UID>]
                      [group <GID>]
                      [pi yes|no]
                      [vnet-hdr yes|no]
                      [multi-queue yes|no]
    
        ip-tunnel:    mode ipip|gre|sit|isatap|vti|ip6ip6|ipip6|ip6gre|vti6
                      remote <remote endpoint IP>
                      [local <local endpoint IP>]
                      [dev <parent device (ifname or connection UUID)>]
    
        macsec:       dev <parent device (connection UUID, ifname, or MAC)>
                      mode <psk|eap>
                      [cak <key> ckn <key>]
                      [encrypt yes|no]
                      [port 1-65534]
    
    
        macvlan:      dev <parent device (connection UUID, ifname, or MAC)>
                      mode vepa|bridge|private|passthru|source
                      [tap yes|no]
    
        vxlan:        id <VXLAN ID>
                      [remote <IP of multicast group or remote address>]
                      [local <source IP>]
                      [dev <parent device (ifname or connection UUID)>]
                      [source-port-min <0-65535>]
                      [source-port-max <0-65535>]
                      [destination-port <0-65535>]
    
        wpan:         [short-addr <0x0000-0xffff>]
                      [pan-id <0x0000-0xffff>]
                      [page <default|0-31>]
                      [channel <default|0-26>]
                      [mac <MAC address>]
    
        6lowpan:      dev <parent device (connection UUID, ifname, or MAC)>
        dummy:
    
      SLAVE_OPTIONS:
        bridge:       [priority <0-63>]
                      [path-cost <1-65535>]
                      [hairpin yes|no]
    
        team:         [config <file>|<raw JSON data>]
    
        bond:         [queue-id <0-65535>]
    
      IP_OPTIONS:
                      [ip4 <IPv4 address>] [gw4 <IPv4 gateway>]
                      [ip6 <IPv6 address>] [gw6 <IPv6 gateway>]
uk: Користування: nmcli connection add { ПАРАМЕТРИ | help }
      ПАРАМЕТРИ := ЗАГАЛЬНІ_ПАРАМЕТРИ СПЕЦИФІЧНІ_ДЛЯ_ТИПУ_ПАРАМЕТРИ ПАРАМЕТРИ_SLAVE ПАРАМЕТРИ_IP
    
      ЗАГАЛЬНІ_ПАРАМЕТРИ:
                      type <тип>
                      [ifname <назва інтерфейсу> | "*"]
                      [con-name <назва з'єднання>]
                      [autoconnect yes|no]
                      [save yes|no]
                      [master <основний інтерфейс (назва або назва з'єднання чи його UUID)>]
                      [slave-type <master connection type>]
    
      СПЕЦИФІЧНІ_ДЛЯ_ТИПУ_ПАРАМЕТРИ:
        ethernet:     [mac <MAC-адреса>]
                      [cloned-mac <клонована MAC-адреса>]
                      [mtu <MTU>]
    
        wifi:         ssid <SSID>
                      [mac <MAC-адреса>]
                      [cloned-mac <клонована MAC-адреса>]
                      [mtu <MTU>]
                      [mode infrastructure|ap|adhoc]
    
        wimax:        [mac <MAC-адреса>]
                      [nsp <NSP>]
    
        pppoe:        username <користувач PPPoE>
                      [password <пароль PPPoE>]
                      [service <назва служби PPPoE>]
                      [mtu <MTU>]
                      [mac <MAC-адреса>]
    
        gsm:          apn <APN>
                      [user <користувач>]
                      [password <пароль>]
    
        cdma:         [user <користувач>]
                      [password <пароль>]
    
        infiniband:   [mac <MAC-адреса>]
                      [mtu <MTU>]
                      [transport-mode datagram | connected]
                      [parent <назва>]
                      [p-key <IPoIB P_Key>]
    
        bluetooth:    [addr <адреса_bluetooth>]
                      [bt-type panu|nap|dun-gsm|dun-cdma]
    
        vlan:         dev <батьківський пристрій (UUID з'єднання, назва або MAC-адреса)>
                      id <ідентифікатор VLAN>
                      [flags <прапорці VLAN>]
                      [ingress <відображення пріоритетності вхідного доступу>]
                      [egress <відображення пріоритетності вихідного доступу>]
                      [mtu <MTU>]
    
        bond:         [mode balance-rr (0) | active-backup (1) | balance-xor (2) | broadcast (3) |
                            802.3ad    (4) | balance-tlb   (5) | balance-alb (6)]
                      [primary <назва>]
                      [miimon <число>]
                      [downdelay <число>]
                      [updelay <число>]
                      [arp-interval <число>]
                      [arp-ip-target <число>]
                      [lacp-rate slow (0) | fast (1)]
        bond-slave:   master <основний інтерфейс (назва інтерфейсу чи назва або UUID з'єднання)>
                      [queue-id <0-65535>]
    
        team:         [config <файл>|<дані JSON>]
    
        team-slave:   master <основний інтерфейс (назва інтерфейсу чи назва або UUID з'єднання)>
                      [config <файл>|<дані JSON>]
    
        bridge:       [stp yes|no>]
                      [priority <число>]
                      [forward-delay <2-30>]
                      [hello-time <1-10>]
                      [max-age <6-40>]
                      [ageing-time <0-1000000>]
                      [multicast-snooping yes|no]
                      [mac <MAC-адреса>]
    
        bridge-slave: master <основний інтерфейс (назва інтерфейсу чи назва або UUID з'єднання)>
                      [priority <0-63>]
                      [path-cost <1-65535>]
                      [hairpin yes|no]
    
        vpn:          vpn-type vpnc|openvpn|pptp|openconnect|openswan|libreswan|ssh|l2tp|iodine|...
                      [user <користувач>]
    
        olpc-mesh:    ssid <SSID>
                      [channel <1-13>]
                      [dhcp-anycast <MAC-адреса>]
    
        adsl:         username <користувач>
                      protocol pppoa|pppoe|ipoatm
                      [password <пароль>]
                      [encapsulation vcmux|llc]
    
        tun:          mode tun|tap
                      [owner <UID>]
                      [group <GID>]
                      [pi yes|no]
                      [vnet-hdr yes|no]
                      [multi-queue yes|no]
    
        ip-tunnel:    mode ipip|gre|sit|isatap|vti|ip6ip6|ipip6|ip6gre|vti6
                      remote <IP віддаленої кінцевої точки>
                      [local <IP локальної кінцевої точки>]
                      [dev <батьківський пристрій (назва інтерфейсу або UUID з'єднання)>]
    
    
        macsec:       dev <батьківський пристрій (UUID з'єднання, інтерфейс або MAC)>
                      mode <psk|eap>
                      [cak <ключ> ckn <ключ>]
                      [encrypt yes|no]
                      [port 1-65534]
    
    
        macvlan:      dev <батьківський пристрій (назва інтерфейсу, MAC або UUID з'єднання)>
                      mode vepa|bridge|private|passthru|source
                      [tap yes|no]
    
        vxlan:        id <ідентифікатор VXLAN>
                      [remote <IP групи трансляції або віддалена адреса>]
                      [local <IP джерела>]
                      [dev <батьківський пристрій (назва інтерфейсу або UUID з'єднання)>]
                      [source-port-min <0-65535>]
                      [source-port-max <0-65535>]
                      [destination-port <0-65535>]
    
        wpan:         [short-addr <0x0000-0xffff>]
                      [pan-id <0x0000-0xffff>]
                      [page <default|0-31>]
                      [channel <default|0-26>]
                      [mac <MAC-адреса>]
    
        6lowpan:      dev <батьківський пристрій (UUID з'єднання, назва інтерфейсу або MAC)>
        dummy:
    
      ПАРАМЕТРИ_SLAVE:
        bridge:       [priority <0-63>]
                      [path-cost <1-65535>]
                      [hairpin yes|no]
    
        team:         [config <файл>|<необроблені дані JSON>]
    
        bond:         [queue-id <0-65535>]
    
      ПАРАМЕТРИ_IP:
                      [ip4 <адреса IPv4>] [gw4 <шлюз IPv4>]
                      [ip6 <адреса IPv6>] [gw6 <шлюз IPv6>]

en: Usage: nmcli connection modify { ARGUMENTS | help }
    
    ARGUMENTS := [id | uuid | path] <ID> ([+|-]<setting>.<property> <value>)+
    
    Modify one or more properties of the connection profile.
    The profile is identified by its name, UUID or D-Bus path. For multi-valued
    properties you can use optional '+' or '-' prefix to the property name.
    The '+' sign allows appending items instead of overwriting the whole value.
    The '-' sign allows removing selected items instead of the whole value.
    
    ARGUMENTS := remove <setting>
    
    Remove a setting from the connection profile.
    
    Examples:
    nmcli con mod home-wifi wifi.ssid rakosnicek
    nmcli con mod em1-1 ipv4.method manual ipv4.addr "192.168.1.2/24, 10.10.1.5/8"
    nmcli con mod em1-1 +ipv4.dns 8.8.4.4
    nmcli con mod em1-1 -ipv4.dns 1
    nmcli con mod em1-1 -ipv6.addr "abbe::cafe/56"
    nmcli con mod bond0 +bond.options mii=500
    nmcli con mod bond0 -bond.options downdelay
    nmcli con mod em1-1 remove sriov
uk: Користування: nmcli connection modify { ПАРАМЕТРИ | help }
    
    ПАРАМЕТРИ := [id | uuid | path] <ІДЕНТИФІКАТОР> ([+|-]<параметр>.<властивість> <значення>)+
    
    Змінити одну або декілька властивостей профілю з'єднання.
    Профіль ідентифікується за назвою, UUID або шляхом D-Bus. Для властивостей
    з декількома значеннями ви можете скористатися додатковим префіксом до
    властивості «+» або «-». Знак «+» надає змогу дописувати запис замість
    перезаписування усього значення. За допомогою знаку «-» можна вилучити
    вказані значення, замість усього значення.
    
    ПАРАМЕТРИ := remove <параметр>
    
    Вилучити параметр з профілю з'єднання.
    
    Приклади:
    nmcli con mod home-wifi wifi.ssid rakosnicek
    nmcli con mod em1-1 ipv4.method manual ipv4.addr "192.168.1.2/24, 10.10.1.5/8"
    nmcli con mod em1-1 +ipv4.dns 8.8.4.4
    nmcli con mod em1-1 -ipv4.dns 1
    nmcli con mod em1-1 -ipv6.addr "abbe::cafe/56"
    nmcli con mod bond0 +bond.options mii=500
    nmcli con mod bond0 -bond.options downdelay
    nmcli con mod em1-1 remove sriov

en: Usage: nmcli connection clone { ARGUMENTS | help }
    
    ARGUMENTS := [--temporary] [id | uuid | path] <ID> <new name>
    
    Clone an existing connection profile. The newly created connection will be
    the exact copy of the <ID>, except the uuid property (will be generated) and
    id (provided as <new name> argument).
uk: Користування: nmcli connection clone { ПАРАМЕТРИ | help }
    
    ПАРАМЕТРИ := [--temporary] [id | uuid | path] <ідентифікатор> <нова назва>
    
    Клонувати наявний профіль з'єднання. Новостворене з'єднання буде точною
    копією з'єднання <ідентифікатор>, окрім властивості uuid (її буде створено) і
    ідентифікатора (задається параметром <нова назва>).

en: Usage: nmcli connection edit { ARGUMENTS | help }
    
    ARGUMENTS := [id | uuid | path] <ID>
    
    Edit an existing connection profile in an interactive editor.
    The profile is identified by its name, UUID or D-Bus path
    
    ARGUMENTS := [type <new connection type>] [con-name <new connection name>]
    
    Add a new connection profile in an interactive editor.
uk: Користування: nmcli connection edit { ПАРАМЕТРИ | help }
    
    ПАРАМЕТРИ := [id | uuid | path] <ідентифікатор>
    
    Редагувати наявний профіль з'єднання у інтерактивному редакторі.
    Профіль можна вказати за допомогою назви UUID або шляху D-Bus
    
    ПАРАМЕТРИ := [type <тип нового з'єднання>] [con-name <назва нового з'єднання>]
    
    Додати новий профіль з'єднання за допомогою інтерактивного редактора.

en: Usage: nmcli connection delete { ARGUMENTS | help }
    
    ARGUMENTS := [id | uuid | path] <ID>, ...
    
    Delete connection profiles.
    The profiles are identified by their name, UUID or D-Bus path.
uk: Користування: nmcli connection delete { ПАРАМЕТРИ | help }
    
    ПАРАМЕТРИ := [id | uuid | path] <ідентифікатор>
    
    Вилучити профілі з'єднання.
    Профілі можна вказати за допомогою назв, UUID або шляху D-Bus.

en: Usage: nmcli connection monitor { ARGUMENTS | help }
    
    ARGUMENTS := [id | uuid | path] <ID> ...
    
    Monitor connection profile activity.
    This command prints a line whenever the specified connection changes.
    Monitors all connection profiles in case none is specified.
uk: Користування: nmcli connection monitor { ПАРАМЕТРИ | help }
    
    ПАРАМЕТРИ := [id | uuid | path] <ідентифікатор> ...
    
    Спостерігати за діями із профілем з'єднання.
    За допомогою цієї команди можна наказати програмі виводити рядок повідомлення при змінах вказаного з'єднання.
    Стежить за усіма профілями з'єднань, якщо конкретний профіль не вказано.

en: Usage: nmcli connection reload { help }
    
    Reload all connection files from disk.
uk: Користування: nmcli connection reload { help }
    
    Перезавантажити усіх файли з'єднань з диска.

en: Usage: nmcli connection load { ARGUMENTS | help }
    
    ARGUMENTS := <filename> [<filename>...]
    
    Load/reload one or more connection files from disk. Use this after manually
    editing a connection file to ensure that NetworkManager is aware of its latest
    state.
uk: Користування: nmcli connection load { ПАРАМЕТРИ | help }
    
    ПАРАМЕТРИ := <назва файла> [<назва файла>...]
    
    Завантажити або перезавантажити один або декілька файлів з'єднань з диска.
    Командою можна скористатися після внесення змін до файла з'єднання вручну, для
    того, щоб завантажити до NetworkManager найсвіжіші налаштування.

en: Usage: nmcli connection import { ARGUMENTS | help }
    
    ARGUMENTS := [--temporary] type <type> file <file to import>
    
    Import an external/foreign configuration as a NetworkManager connection profile.
    The type of the input file is specified by type option.
    Only VPN configurations are supported at the moment. The configuration
    is imported by NetworkManager VPN plugins.
uk: Користування: nmcli connection import { ПАРАМЕТРИ | help }
    
    ПАРАМЕТРИ := [--temporary] type <тип> file <файл для імпортування>
    
    Імпортувати зовнішні або сторонні налаштування як профіль з'єднання NetworkManager.
    Тип файла вхідних даних задається параметром <тип>.
    У поточній версії передбачено підтримку лише налаштувань VPN. Налаштування
    імпортуються додатками VPN NetworkManager.

en: Usage: nmcli connection export { ARGUMENTS | help }
    
    ARGUMENTS := [id | uuid | path] <ID> [<output file>]
    
    Export a connection. Only VPN connections are supported at the moment.
    The data are directed to standard output or to a file if a name is given.
uk: Користування: nmcli connection export { ПАРАМЕТРИ | help }
    
    ПАРАМЕТРИ := [id | uuid | path] <ідентифікатор> [<файл результатів>]
    
    Експортувати профіль з'єднання. У поточній версії передбачено підтримку лише з'єднань VPN.
    Дані спрямовуватимуться до стандартного виведення або до вказаного файла.

en: Usage: nmcli connection migrate { ARGUMENTS | help }
    
    ARGUMENTS := [--plugin <plugin>] [id | uuid | path] <ID>, ...
    
    Migrate connection profiles to a different settings plugin,
    such as "keyfile" (default) or "ifcfg-rh".
uk: Користування: nmcli connection migrate { АРГУМЕНТИ | help }
    
    АРГУМЕНТИ := [--plugin <додаток>] [id | uuid | path] <ідентифікатор>, ...
    
    Перенести профілі з'єднання на інший додаток параметрів,
    зокрема «keyfile» (типовий) або «ifcfg-rh».

en: Error updating secrets for %s: %s
uk: Помилка під час проби оновлення паролів для %s: %s

en: Connection profile details
uk: Параметри профілю з'єднання

en: Error: 'connection show': %s
uk: Помилка: «connection show»: %s

en: Active connection details
uk: Активувати параметри з'єднання

en: NAME
uk: НАЗВА

en: invalid field '%s'; allowed fields: %s and %s, or %s,%s
uk: некоректне поле «%s»; дозволені поля: %s і %s або %s,%s

en: '%s' has to be alone
uk: «%s» має бути єдиним

en: incorrect string '%s' of '--order' option
uk: помилковий рядок «%s» у параметрі «--order»

en: incorrect item '%s' in '--order' option
uk: помилковий пункт «%s» у параметрі «--order»

en: No connection specified
uk: Не вказано з'єднання

en: %s argument is missing
uk: пропущено аргумент %s

en: unknown connection '%s'
uk: невідоме з'єднання «%s»

en: '--order' argument is missing
uk: пропущено аргумент «--order»

en: NetworkManager active profiles
uk: Активні профілі NetworkManager

en: NetworkManager connection profiles
uk: Профілі з'єднань NetworkManager

en: Error: %s argument is missing.
uk: Помилка: пропущено аргумент %s.

en: Error: %s - no such connection profile.
uk: Помилка: профілю з'єднання %s не існує.

en: Error: %s.
uk: Помилка: %s.

en: no active connection on device '%s'
uk: на пристрої «%s» немає активних з'єднань

en: no active connection or device
uk: немає активних з'єднань або пристроїв

en: device '%s' not compatible with connection '%s':
uk: пристрій «%s» несумісний зі з'єднанням «%s»:

en: device '%s' not compatible with connection '%s'
uk: пристрій «%s» несумісний зі з'єднанням «%s»

en: device '%s' not found for connection '%s'
uk: не знайдено пристрою «%s» для з'єднання «%s»

en: no device found for connection '%s'
uk: не виявлено пристрою для з'єднання «%s»

en: Hint: use '%s' to get more details.
uk: Підказка: скористайтеся «%s», щоб ознайомитися із подробицями.

en: Connection successfully activated (%s) (D-Bus active path: %s)
uk: З'єднання успішно задіяно (%s) (активний шлях D-Bus: %s)

en: Connection successfully activated (D-Bus active path: %s)
uk: З'єднання успішно задіяно (активний шлях D-Bus: %s)

en: Error: Connection activation failed: %s
uk: Помилка: не вдалося активувати з'єднання: %s

en: Error: Timeout expired (%d seconds)
uk: Помилка: перевищено час очікування (%d секунд).

en: unknown device '%s'.
uk: невідомий пристрій, «%s».

en: neither a valid connection nor device given
uk: не вказано ні коректного з'єднання, ні пристрою

en: invalid passwd-file '%s' at line %zd: %s
uk: некоректний файл passwd «%s» у рядку %zd: %s

en: invalid passwd-file '%s': %s
uk: некоректний файл passwd «%s»: %s

en: Error: invalid extra argument '%s'.
uk: Помилка: некоректний додатковий аргумент, «%s».

en: preparing
uk: приготування

en: Connection '%s' (%s) successfully deleted.
uk: Запис з'єднання «%s» (%s) успішно вилучено.

en: Connection '%s' successfully deactivated (D-Bus active path: %s)
uk: З'єднання «%s» успішно вимкнено (активний шлях D-Bus: %s)

en: Error: No connection specified.
uk: Помилка: не вказано з'єднання.

en: Error: '%s' is not an active connection.
uk: Помилка: «%s» не є активним з'єднанням.

en: Error: not all active connections found.
uk: Помилка: не усі активні з'єднання знайдено.

en: Error: no active connection provided.
uk: Помилка: не надано активного з'єднання.

en: Connection '%s' deactivation failed: %s
uk: Невдала спроба вимкнути з'єднання «%s»: %s

en: Warning: master='%s' doesn't refer to any existing profile.
uk: Попередження: master='%s' не посилається ні на один з наявних профілів.

en: Error: invalid property '%s': %s.
uk: Помилка: некоректна властивість, «%s»: %s.

en: Error: failed to modify %s.%s: %s.
uk: Помилка: не вдалося змінити %s.%s: %s.

en: Error: failed to remove a value from %s.%s: %s.
uk: Помилка: не вдалося вилучити значення з %s.%s: %s.

en: Error: invalid slave type; %s.
uk: Помилка: некоректний тип підлеглого; %s.

en: Error: invalid connection type; %s.
uk: Помилка: некоректний тип з'єднання; %s.

en: Error: bad connection type: %s
uk: Помилка: помилковий тип з'єднання: %s

en: Error: master is required
uk: Помилка: слід вказати значення параметра «master»

en: Error: '%s' is not a valid monitoring mode; use '%s' or '%s'.
uk: Помилка: «%s» не є коректним режимом спостереження; скористайтеся «%s» або «%s».

en: Error: 'bt-type': '%s' not valid; use [%s, %s, %s (%s), %s].
uk: Помилка: «bt-type»: «%s» є некоректним; скористайтеся значенням з переліку [%s, %s, %s (%s), %s].

en: Error: setting '%s' is mandatory and cannot be removed.
uk: Помилка: параметр «%s» є обов'язковим, його не можна вилучати.

en: Error: value for '%s' is missing.
uk: Помилка: не вказано значення «%s».

en: Error: <setting>.<property> argument is missing.
uk: Помилка: пропущено аргумент <параметр>.<властивість>.

en: Error: missing setting.
uk: Помилка: пропущено параметр.

en: Error: invalid setting argument '%s'.
uk: Помилка: некоректний аргумент параметра, «%s».

en: Error: invalid or not allowed setting '%s': %s.
uk: Помилка: некоректний або заборонений параметр, «%s»: %s.

en: Error: '%s' is ambiguous (%s.%s or %s.%s).
uk: Помилка: «%s» є неоднозначним (%s.%s або %s.%s).

en: Error: invalid <setting>.<property> '%s'.
uk: Помилка: некоректний аргумент <параметр>.<властивість>, «%s».

en: Warning: %s.
uk: Попередження: %s.

en: Warning: There is another connection with the name '%1$s'. Reference the connection by its uuid '%2$s'
     | Warning: There are %3$u other connections with the name '%1$s'. Reference the connection by its uuid '%2$s'
uk[0]: Попередження: існує %3$u інше з'єднання з назвою «%1$s». Посилайтеся на з'єднання за його UUID, «%2$s»
uk[1]: Попередження: існує %3$u інших з'єднання з назвою «%1$s». Посилайтеся на з'єднання за його UUID, «%2$s»
uk[2]: Попередження: існує %3$u інших з'єднань з назвою «%1$s». Посилайтеся на з'єднання за його UUID, «%2$s»
uk[3]: Попередження: існує інше з'єднання з назвою «%1$s». Посилайтеся на з'єднання за його UUID, «%2$s»

en: Error: Failed to add '%s' connection: %s
uk: Помилка: не вдалося додати з'єднання «%s»: %s

note: We print here human readable text, but as scripts might parse this output * (with LANG=C), this is important to not change in the future. At least * not unless called with a new command line flag, that requests a different output. * * That means, be very careful if you change this message, it might 
en: Connection '%s' (%s) successfully added.
uk: Запис з'єднання «%s» (%s) успішно додано.

en: You can specify this option more than once. Press <Enter> when you're done.
uk: Цей параметр можна використовувати декілька разів. Натисніть <Enter>, коли завершите.

note: Ask for optional arguments.
en: There are %d optional settings for %s.
uk: Для з'єднань типу «%2$s» передбачено %1$d додаткових аргументів.

en: Do you want to provide them? %s
uk: Хочете вказати їх? %s

en: Error: value for '%s' argument is required.
uk: Помилка: слід вказати значення «%s» аргументу.

en: Error: 'save': %s.
uk: Помилка: «save»: %s.

en: Error: '%s' argument is required.
uk: Помилка: слід вказати параметр «%s».

en: ['%s' setting values]
uk: ['%s' значення параметра]

note: TRANSLATORS: do not translate command names and keywords before :: *              However, you should translate terms enclosed in <>.
en: ---[ Main menu ]---
    goto     [<setting> | <prop>]        :: go to a setting or property
    remove   <setting>[.<prop>] | <prop> :: remove setting or reset property value
    set      [<setting>.<prop> <value>]  :: set property value
    describe [<setting>.<prop>]          :: describe property
    print    [all | <setting>[.<prop>]]  :: print the connection
    verify   [all | fix]                 :: verify the connection
    save     [persistent|temporary]      :: save the connection
    activate [<ifname>] [/<ap>|<nsp>]    :: activate the connection
    back                                 :: go one level up (back)
    help/?   [<command>]                 :: print this help
    nmcli    <conf-option> <value>       :: nmcli configuration
    quit                                 :: exit nmcli
uk: ---[ Головне меню ]---
    goto     [<параметр> | <властивість>] :: перейти до параметра або властивості
    remove   <парам.>[.<власт.>] | <власт.> :: вилучити параметр або відновити початкове значення властивості
    set      [<парам.>.<власт.> <знач.>]  :: встановити значення властивості
    describe [<парам.>.<власт.>]          :: показати опис властивості
    print    [all | <парам.>.<власт.>]    :: вивести дані з'єднання
    verify   [all | fix]                        :: перевірити з'єднання
    save     [persistent|temporary]       :: зберегти з'єднання
    activate [<інтерфейс>] [/<ap>|<nsp>]  :: задіяти з'єднання
    back                                  :: перейти на рівень вище (назад)
    help/?   [<команда>]                  :: вивести це довідкове повідомлення
    nmcli    <параметр-налашт.> <знач.>   :: налаштовування nmcli
    quit                                  :: завершити роботу nmcli

en: goto <setting>[.<prop>] | <prop>  :: enter setting/property for editing
    
    This command enters into a setting or property for editing it.
    
    Examples: nmcli> goto connection
              nmcli connection> goto secondaries
              nmcli> goto ipv4.addresses
uk: goto <параметр>[.<властивість>] | <властивість>  :: відкрити параметр/властивість для редагування
    
    За допомогою цієї команди можна відкрити параметр або властивість для редагування.
    
    Приклади: nmcli> goto connection
              nmcli connection> goto secondaries
              nmcli> goto ipv4.addresses

en: remove <setting>[.<prop>]  :: remove setting or reset property value
    
    This command removes an entire setting from the connection, or if a property
    is given, resets that property to the default value.
    
    Examples: nmcli> remove wifi-sec
              nmcli> remove eth.mtu
uk: remove <параметр>[.<властивість>]  :: вилучити параметр або відновити початкове значення властивості
    
    За допомогою цієї команди можна вилучити параметр з'єднання або, якщо вказано властивість,
    відновити типове значення властивості.
    
    Приклади: nmcli> remove wifi-sec
              nmcli> remove eth.mtu

en: set [<setting>.<prop> <value>]  :: set property value
    
    This command sets property value.
    
    Example: nmcli> set con.id My connection
uk: set [<параметр>.<властивість> <значення>]  :: встановити значення властивості
    
    За допомогою цієї команди можна встановити значення властивості.
    
    Приклад: nmcli> s con.id My connection

en: add [<setting>.<prop> <value>]  :: add property value
    
    This command appends property value.
    
    Example: nmcli> add ipv4.addresses 192.168.1.1/24
uk: add [<параметр>.<властивість> <значення>]  :: додати значення властивості
    
    Ця команда дописує до властивості значення.
    
    Приклад: nmcli> add ipv4.addresses 192.168.1.1/24

en: describe [<setting>.<prop>]  :: describe property
    
    Shows property description. You can consult nm-settings(5) manual page to see all NM settings and properties.
uk: describe [<параметр>.<властивість>]  :: показати опис властивості
    
    Показує опис властивості. Список усіх параметрів і властивостей NM можна знайти на сторінці довідника (man) nm-settings(5).

en: print [all]  :: print setting or connection values
    
    Shows current property or the whole connection.
    
    Example: nmcli ipv4> print all
uk: print [all]  :: вивести значення параметра або параметрів з'єднання
    
    Показати значення поточної властивості або усіх параметрів з'єднання.
    
    Приклад: nmcli ipv4> print all

en: verify [all | fix]  :: verify setting or connection validity
    
    Verifies whether the setting or connection is valid and can be saved later.
    It indicates invalid values on error. Some errors may be fixed automatically
    by 'fix' option.
    
    Examples: nmcli> verify
              nmcli> verify fix
              nmcli bond> verify
uk: verify [all | fix]  :: перевірити чинність параметра або запису з'єднання
    
    Перевіряє, чи є коректним запис параметра або з'єднання і чи можна його 
    згодом зберегти. Показує список некоректних значень, якщо було виявлено 
    помилку. Деякі помилки може бути виправлено автоматично за допомогою 
    параметра «fix».
    
    Приклади: nmcli> verify
              nmcli> verify fix
              nmcli bond> verify

en: save [persistent|temporary]  :: save the connection
    
    Sends the connection profile to NetworkManager that either will save it
    persistently, or will only keep it in memory. 'save' without an argument
    means 'save persistent'.
    Note that once you save the profile persistently those settings are saved
    across reboot or restart. Subsequent changes can also be temporary or
    persistent, but any temporary changes will not persist across reboot or
    restart. If you want to fully remove the persistent connection, the connection
    profile must be deleted.
uk: save [persistent|temporary]  :: зберегти з'єднання
    
    Надсилає профіль з'єднання до NetworkManager, який або збереже список
    остаточно або лише триматиме його у пам'яті. «save» без аргументів означає
    «save persistent».
    Зауважте, що після остаточного зберігання профілю параметри будуть
    відновлюватися після перезавантаження системи і перезапуску програми.
    Зауважте, що наступні зміни також будуть тимчасовими або постійними,
    а тимчасові зміни не зберігатимуться після перезавантаження. Якщо вам потрібно
    повністю вилучити постійне з'єднання, вам доведеться вилучити його профіль.

en: activate [<ifname>] [/<ap>|<nsp>]  :: activate the connection
    
    Activates the connection.
    
    Available options:
    <ifname>    - device the connection will be activated on
    /<ap>|<nsp> - AP (Wi-Fi) or NSP (WiMAX) (prepend with / when <ifname> is not specified)
uk: activate [<інтерфейс>] [/<ap>|<nsp>]  :: задіяти з'єднання
    
    Активує з'єднання.
    
    Можливі параметри:
    <інтерфейс> - пристрій, для якого буде задіяно з'єднання
    /<ap>|<nsp> - AP (Wi-Fi) або NSP (WiMAX) (додайте на початку «/», якщо не вказано <інтерфейс>)

en: back  :: go to upper menu level
uk: back  :: піднятися у меню на один рівень

en: help/? [<command>]  :: help for the nmcli commands
uk: help/? [<команда>]  :: довідка з команди nmcli

en: nmcli [<conf-option> <value>]  :: nmcli configuration
    
    Configures nmcli. The following options are available:
    status-line yes | no          [default: no]
    save-confirmation yes | no    [default: yes]
    show-secrets yes | no         [default: no]
    prompt-color <color> | <0-8>  [default: 0]
    %s
    Examples: nmcli> nmcli status-line yes
              nmcli> nmcli save-confirmation no
              nmcli> nmcli prompt-color 3
uk: nmcli [<параметр налаштування> <значення>]  :: налаштовування nmcli
    
    Налаштовування nmcli. Можна керувати такими параметрами:
    status-line yes | no         [типово: no]
    save-confirmation yes | no   [типово: yes]
    show-secrets yes | no        [типово: no]
    prompt-color <колір> | <0-8> [типово: 0]
    %s
    Приклади: nmcli> nmcli status-line yes
              nmcli> nmcli save-confirmation no
              nmcli> nmcli prompt-color 3

en: quit  :: exit nmcli
    
    This command exits nmcli. When the connection being edited is not saved, the user is asked to confirm the action.
uk: quit  :: завершити роботу nmcli
    
    За допомогою цієї команди можна завершити роботу nmcli. Якщо редагований запис з'єднання не було збережено, користувачеві буде запропоновано підтвердити дію з виходу з програми.

en: Unknown command: '%s'
uk: Невідома команда «%s».

note: TRANSLATORS: do not translate command names and keywords before :: *              However, you should translate terms enclosed in <>.
en: ---[ Property menu ]---
    set      [<value>]               :: set new value
    add      [<value>]               :: add new option to the property
    change                           :: change current value
    remove   [<index> | <option>]    :: delete the value
    describe                         :: describe property
    print    [setting | connection]  :: print property (setting/connection) value(s)
    back                             :: go to upper level
    help/?   [<command>]             :: print this help or command description
    quit                             :: exit nmcli
uk: ---[ Меню властивостей ]---
    set      [<значення>]            :: встановити нове значення
    add      [<значення>]            :: додати новий параметр до властивості
    change                           :: змінити поточне значення
    remove   [<індекс> | <параметр>] :: вилучити значення
    describe                         :: показати опис властивості
    print    [параметр | з'єднання]  :: вивести значення властивості (параметра/з'єднання)
    back                             :: перейти на рівень вище
    help/?   [<команда>]             :: вивести цю довідку або опис команди
    quit                             :: вийти з nmcli

en: set [<value>]  :: set new value
    
    This command sets provided <value> to this property
uk: set [<значення>]  :: встановити нове значення
    
    За допомогою цієї команди можна змінити значення властивості на вказане <значення>

en: add [<value>]  :: append new value to the property
    
    This command adds provided <value> to this property, if the property is of a container type. For single-valued properties the property value is replaced (same as 'set').
uk: add [<значення>]  :: дописати нове значення до властивості
    
    За допомогою цієї команди можна додати вказане <значення> до властивості, якщо властивість належить до типу контейнерів. Якщо властивість складається лише з одного значення, це значення буде замінено (те саме, що і «set»).

en: change  :: change current value
    
    Displays current value and allows editing it.
uk: change  :: змінити поточне значення
    
    Показує поточне значення і надає змогу його редагувати.

en: remove [<value>|<index>|<option name>]  :: delete the value
    
    Removes the property value. For single-valued properties, this sets the
    property back to its default value. For container-type properties, this removes
    all the values of that property or you can specify an argument to remove just
    a single item or option. The argument is either a value or index of the item to
    remove, or an option name (for properties with named options).
    
    Examples: nmcli ipv4.dns> remove 8.8.8.8
              nmcli ipv4.dns> remove 2
              nmcli bond.options> remove downdelay
uk: remove [<значення>|<індекс>|<назва параметра>]  :: вилучити значення
    
    Вилучає значення властивості. Для властивостей з одним значенням,
    встановлює типове значення властивості. Для властивостей типу контейнера,
    вилучає усі значення властивості. Ви також можете вказати аргумент для
    вилучення окремого запису або параметра. Аргументом може бути значення або
    індекс запису, який слід вилучити, або назва параметра (для властивостей
    з іменованими параметрами).
    
    Приклади: nmcli ipv4.dns> remove 8.8.8.8
              nmcli ipv4.dns> remove 2
              nmcli bond.options> remove downdelay

en: describe  :: describe property
    
    Shows property description. You can consult nm-settings(5) manual page to see all NM settings and properties.
uk: describe  :: показати опис властивості
    
    Показує опис властивості. Список усіх параметрів і властивостей NM можна знайти на сторінці довідника (man) nm-settings(5).

en: print [property|setting|connection]  :: print property (setting, connection) value(s)
    
    Shows property value. Providing an argument you can also display values for the whole setting or connection.
uk: print [властивість|параметр|з'єднання]  :: вивести значення властивості, параметра або з'єднання
    
    Виводить значення властивості. За допомогою аргументу команди ви можете виводити значення усього параметра або усього запису з'єднання.

en: help/? [<command>]  :: help for nmcli commands
uk: help/? [<команда>]  :: довідка з команди nmcli

en: Error: Connection activation failed.
uk: Помилка: невдала спроба активації з'єднання.

note: TRANSLATORS: status line in nmcli connection editor
en: [ Type: %s | Name: %s | UUID: %s | Dirty: %s | Temp: %s ]
uk: [ Тип: %s | Назва: %s | UUID: %s | Не збережено: %s | Тимч.: %s ]

en: The connection is not saved. Do you really want to quit? %s
uk: З'єднання не збережено. Ви справді хочете завершити роботу програми? %s

en: The connection profile has been removed from another client. You may type 'save' in the main menu to restore it.
uk: Профіль з'єднання було вилучено з іншого клієнта. Ви можете ввести «save» у головному меню, щоб відновити його.

en: Allowed values for '%s' property: %s
uk: Можливі значення властивості «%s»: %s

en: Enter '%s' value:
uk: Введіть значення «%s»:

en: Error: failed to set '%s' property: %s
uk: Помилка: не вдалося встановити значення властивості «%s»: %s

en: Edit '%s' value:
uk: Редагування значення «%s»:

en: Error: %s
uk: Помилка: %s

en: Unknown command argument: '%s'
uk: Невідомий аргумент команди: «%s»

en: Available settings: %s
uk: Доступні параметри: %s

en: Error: invalid setting name; %s
uk: Помилка: некоректна назва параметра; %s

en: Available properties: %s
uk: Доступні властивості: %s

en: Error: property %s
uk: Помилка: властивість %s

en: Saving the connection with 'autoconnect=yes'. That might result in an immediate activation of the connection.
    Do you still want to save? %s
uk: Збереження запису з'єднання з «autoconnect=yes». Використання такого значення параметра може призвести до негайного задіяння з'єднання.
    Хочете зберегти запис? %s

en: You may edit the following settings: %s
uk: Можна редагувати такі параметри: %s

en: The connection profile has been removed from another client. You may type 'save' to restore it.
uk: Профіль з'єднання було вилучено з іншого клієнта. Ви можете ввести «save», щоб відновити його.

en: Error: no setting selected; valid are [%s]
uk: Помилка: не вибрано значення параметра; коректними значеннями є такі: [%s]

en: use 'goto <setting>' first, or 'set <setting>.<property>'
uk: спочатку скористайтеся командою «goto <параметр>» або командою «set <параметр>.<властивість>»

en: Error: invalid setting argument '%s'; valid are [%s]
uk: Помилка: некоректний аргумент параметра, «%s»; коректними є такі ПАРАМЕТРИ: [%s]

en: Error: missing setting for '%s' property
uk: Помилка: не вказано параметра для властивості «%s»

en: Error: invalid property: %s
uk: Помилка: некоректна властивість: %s

en: Error: unknown setting '%s'
uk: Помилка: невідоме значення «%s»

en: You may edit the following properties: %s
uk: Можна редагувати значення таких властивостей: %s

en: Error: failed to remove value of '%s': %s
uk: Помилка: не вдалося вилучити значення «%s»: %s

en: Error: no argument given; valid are [%s]
uk: Помилка: не вказано аргументу; коректними аргументами є такі: [%s]

en: Setting '%s' is not present in the connection.
uk: У з'єднання немає параметра «%s».

en: Error: %s properties, nor it is a setting name.
uk: Помилка: властивості %s і не є назвою параметра.

en: use 'goto <setting>' first, or 'describe <setting>.<property>'
uk: скористайтеся спочатку командою «goto <параметр> або командою «describe <параметр>.<властивість>»

en: Error: invalid property: %s, neither a valid setting name.
uk: Помилка: некоректна властивість: %s і не є коректною назвою параметра.

en: Error: unknown setting: '%s'
uk: Помилка: невідомий параметр: «%s»

en: Error: '%s' setting not present in the connection
uk: Помилка: у з'єднання немає параметра «%s».

en: Error: invalid property: %s%s
uk: Помилка: некоректна властивість: %s%s

en: , neither a valid setting name
uk: , і не є коректною назвою параметра

en: Invalid verify option: %s
uk: Некоректний параметр verify: %s

en: Verify setting '%s': %s
uk: Перевірка параметра «%s»: %s

en: Verify connection: %s
uk: Перевірка з'єднання: %s

en: The error cannot be fixed automatically.
uk: Помилку не можна виправити у автоматичному режимі.

en: Error: invalid argument '%s'
uk: Помилка: некоректний аргумент «%s»

en: Error: Failed to save '%s' (%s) connection: %s
uk: Помилка: не вдалося додати з'єднання «%s» (%s): %s

en: Error: Timeout saving '%s' (%s) connection
uk: Помилка: перевищення часу очікування на збереження з'єднання «%s» (%s)

en: Connection '%s' (%s) successfully saved.
uk: Запис з'єднання «%s» (%s) успішно збережено.

en: Connection '%s' (%s) successfully updated.
uk: Запис з'єднання «%s» (%s) успішно оновлено.

en: Error: connection verification failed: %s
uk: Помилка: з'єднання не пройшло перевірки: %s

en: (unknown error)
uk: (невідома помилка)

en: You may try running 'verify fix' to fix errors.
uk: Ви можете спробувати запустити «verify fix» для виправлення помилок.

note: TRANSLATORS: do not translate 'save', leave it as it is
en: Error: connection is not saved. Type 'save' first.
uk: Помилка: з'єднання не збережено. Спочатку введіть «save».

en: Error: connection is not valid: %s
uk: Помилка: некоректне з'єднання: %s

en: Error: Cannot activate connection: %s.
uk: Помилка: не вдалося задіяти з'єднання: %s.

en: Error: Failed to activate '%s' (%s) connection: %s
uk: Помилка: не вдалося задіяти з'єднання «%s» (%s): %s

en: Monitoring connection activation (press any key to continue)
uk: Спостерігаємо за активацією з'єднання (натисніть будь-яку клавішу, щоб продовжити)

en: Error: status-line: %s
uk: Помилка: рядок стану: %s

en: Error: save-confirmation: %s
uk: Помилка: save-confirmation: %s

en: Error: show-secrets: %s
uk: Помилка: show-secrets: %s

en: Current nmcli configuration:
uk: Поточне налаштування nmcli:

en: Invalid configuration option '%s'; allowed [%s]
uk: Некоректний параметр налаштування, «%s»; можна використовувати лише такі: [%s]

en: Error: only one of 'id', 'filename', uuid, or 'path' can be provided.
uk: Помилка: можна вказувати лише один з параметрів «id», «filename», uuid або «path».

en: Error: Unknown connection '%s'.
uk: Помилка: невідоме з'єднання, «%s».

en: Warning: editing existing connection '%s'; 'type' argument is ignored
uk: Попередження: редагування вже створеного запису з'єднання «%s»; аргумент «type» проігноровано

en: Warning: editing existing connection '%s'; 'con-name' argument is ignored
uk: Попередження: редагування вже створеного запису з'єднання «%s»; аргумент «con-name» проігноровано

en: Valid connection types: %s
uk: Коректні типи з'єднань: %s

en: Error: invalid connection type; %s
uk: Помилка: некоректний тип з'єднання; %s

en: ===| nmcli interactive connection editor |===
uk: ===| Інтерактивний редактор з'єднань nmcli |===

en: Editing existing '%s' connection: '%s'
uk: Редагування наявного з'єднання «%s»: «%s»

en: Adding a new '%s' connection
uk: Додавання нового з'єднання «%s»

note: TRANSLATORS: do not translate 'help', leave it as it is
en: Type 'help' or '?' for available commands.
uk: Введіть «help» або «?», щоб ознайомитися зі списком доступних команд.

note: TRANSLATORS: do not translate 'print', leave it as it is
en: Type 'print' to show all the connection properties.
uk: Введіть «print», щоб побачити усі властивості з'єднання.

note: TRANSLATORS: do not translate 'describe', leave it as it is
en: Type 'describe [<setting>.<prop>]' for detailed property description.
uk: Щоб ознайомитися з докладним описом властивості, скористайтеся командою «describe [<параметр>.<властивість>].

en: Error: Failed to modify connection '%s': %s
uk: Помилка: не вдалося внести зміни до запису з'єднання «%s»: %s

en: Connection '%s' (%s) successfully modified.
uk: Зміни до з'єднання «%s» (%s) успішно внесено.

en: %s (%s) cloned as %s (%s).
uk: %s (%s) клоновано як %s (%s).

en: New connection name:
uk: Нова назва з'єднання:

en: Error: <new name> argument is missing.
uk: Помилка: не вказано параметр <нова назва>.

en: Error: unknown extra argument: '%s'.
uk: Помилка: невідомий зайвий параметр: «%s».

en: Error: not all connections deleted.
uk: Помилка: вилучено не усі з'єднання.

en: Error: Connection deletion failed: %s
uk: Помилка: не вдалося вилучити з'єднання: %s

en: Error: %s.
uk: Помилка: %s.

en: Error: not all connections found.
uk: Помилка: знайдено не усі з'єднання.

en: Error: cannot delete unknown connection(s): %s.
uk: Помилка: не можна вилучати невідомі з'єднання: %s.

en: %s: connection profile changed
uk: %s: змінено профіль з'єднання

en: %s: connection profile created
uk: %s: створено профіль з'єднання

en: %s: connection profile removed
uk: %s: вилучено профіль з'єднання

en: Error: failed to reload connections: %s.
uk: Помилка: не вдалося перезавантажити з'єднання: %s.

en: Error: failed to load connection: %s.
uk: Помилка: не вдалося завантажити з'єднання: %s.

en: Could not load file '%s'
uk: Не вдалося завантажити файл «%s»

en: File to import:
uk: Файл для імпортування:

en: Error: No arguments provided.
uk: Помилка: не надано аргументів.

en: Error: 'type' argument is required.
uk: Помилка: слід вказати значення «type».

en: Error: 'file' argument is required.
uk: Помилка: слід вказати значення «file».

en: Error: failed to find VPN plugin for %s.
uk: Помилка: не вдалося знайти додаток VPN для %s.

en: Error: failed to load VPN plugin: %s.
uk: Помилка: не вдалося завантажити додаток VPN: %s.

en: Error: failed to import '%s': %s.
uk: Помилка: не вдалося імпортувати «%s»: %s.

en: Output file name:
uk: Назва файла результатів:

en: Error: the connection is not VPN.
uk: Помилка: з'єднання не належить до типу VPN.

en: Error: failed to create temporary file %s.
uk: Помилка: не вдалося створити тимчасовий файл %s.

en: Error: failed to export '%s': %s.
uk: Помилка: не вдалося експортувати «%s»: %s.

en: Error: failed to read temporary file '%s': %s.
uk: Помилка: не вдалося прочитати тимчасовий файл «%s»: %s.

en: Error: not all connections migrated.
uk: Помилка: перенесено не усі з'єднання.

en: Error: Connection migration failed: %s
uk: Помилка: не вдалося перенести з'єднання: %s

en: Connection '%s' (%s) successfully migrated.
uk: Запис з'єднання «%s» (%s) успішно перенесено.

en: '--plugin' argument is missing
uk: пропущено аргумент до --plugin

en: Error: cannot migrate unknown connection(s): %s.
uk: Помилка: не вдалося перенести невідомі з'єднання: %s.

note: define some prompts
en: Interface:
uk: Інтерфейс:

en: Interface(s):
uk: Інтерфейси:

en: (none)
uk: (немає)

en: <invisible> | %s
uk: <невидимий> | %s

en: <invisible>
uk: <невидимий>

en: %u Mb/s
uk: %u Мб/с

en: Usage: nmcli device { COMMAND | help }
    
    COMMAND := { status | show | set | connect | reapply | modify | disconnect | delete | monitor | wifi | lldp }
    
      status
    
      show [<ifname>]
    
      set [ifname] <ifname> [autoconnect yes|no] [managed yes|no]
    
      connect <ifname>
    
      reapply <ifname>
    
      modify <ifname> ([+|-]<setting>.<property> <value>)+
    
      disconnect <ifname> ...
    
      delete <ifname> ...
    
      monitor <ifname> ...
    
      wifi [list [ifname <ifname>] [bssid <BSSID>] [--rescan yes|no|auto]]
    
      wifi connect <(B)SSID> [password <password>] [wep-key-type key|phrase] [ifname <ifname>]
                             [bssid <BSSID>] [name <name>] [private yes|no] [hidden yes|no]
    
      wifi hotspot [ifname <ifname>] [con-name <name>] [ssid <SSID>] [band a|bg] [channel <channel>] [password <password>]
    
      wifi rescan [ifname <ifname>] [[ssid <SSID to scan>] ...]
    
      wifi show-password [ifname <ifname>]
    
      lldp [list [ifname <ifname>]]
uk: Користування: nmcli пристрій { КОМАНДА | help }
    
    КОМАНДА := { status | show | set | connect | reapply | modify | disconnect | delete | monitor | wifi | lldp }
    
      status
    
      show [ <інтерфейс>]
    
      set [ifname] <назва_інтерфейсу> [autoconnect yes|no] [managed yes|no]
    
      connect <інтерфейс>
    
      reapply <інтерфейс> ...
    
      modify <інтерфейс> ([+|-]<параметр>.<властивість> <значення>)+
    
      disconnect <інтерфейс>...
    
      delete <інтерфейс>...
    
      monitor <інтерфейс> ...
    
      wifi [list [iface <інтерфейс>] [bssid <BSSID>]] [--rescan yes|no|auto]]
    
      wifi connect <(B)SSID> [password <пароль>] [wep-key-type key|phrase] [ifname <інтерфейс>]
                     [bssid <BSSID>] [name <назва>] [private yes|no]
    
      wifi hotspot [ifname <інтерфейс>] [con-name <назва>] [ssid <SSID>] [band a|bg] [channel <канал>] [password <пароль>]
    
      wifi rescan [[ifname] <інтерфейс>] [[ssid <SSID для сканування>] ...]
    
      wifi show-password [ifname <інтерфейс>]
    
      lldp [list [ifname <інтерфейс>]]

en: Usage: nmcli device status { help }
    
    Show status for all devices.
    By default, the following columns are shown:
     DEVICE     - interface name
     TYPE       - device type
     STATE      - device state
     CONNECTION - connection activated on device (if any)
    Displayed columns can be changed using '--fields' global option. 'status' is
    the default command, which means 'nmcli device' calls 'nmcli device status'.
uk: Користування: nmcli пристрій status { help }
    
    Показати стан для усіх пристроїв.
    Типово, буде показано такі стовпчики даних:
     ПРИСТРІЙ   - назва інтерфейсу
     ТИП        - тип пристрою
     СТАН       - стан пристрою
     З'ЄДНАННЯ  - активоване на пристрої з'єднання (якщо є)
    Перелік показаних стовпчиків можна змінити за допомогою загального параметра «--fields».
    «status» є типовою командою. Отже, «nmcli device» — це те саме, що «nmcli device status».

en: Usage: nmcli device show { ARGUMENTS | help }
    
    ARGUMENTS := [<ifname>]
    
    Show details of device(s).
    The command lists details for all devices, or for a given device.
uk: Користування: nmcli пристрій show { ПАРАМЕТРИ | help }
    
    ПАРАМЕТРИ := [<назва інтерфейсу>]
    
    Показати дані щодо пристроїв.
    Буде виведено дані щодо усіх пристроїв або лише вказаного за допомогою аргументу пристрою.

en: Usage: nmcli device connect { ARGUMENTS | help }
    
    ARGUMENTS := <ifname>
    
    Connect the device.
    NetworkManager will try to find a suitable connection that will be activated.
    It will also consider connections that are not set to auto-connect.
uk: Користування: nmcli пристрій connect { ПАРАМЕТРИ | help }
    
    ПАРАМЕТРИ := <ifname>
    
    З'єднати пристрій.
    NetworkManager намагатиметься знайти відповідне з'єднання, яке буде активовано.
    Програма братиме до уваги з'єднання, для яких не увімкнено автоматичне з'єднання.

en: Usage: nmcli device reapply { ARGUMENTS | help }
    
    ARGUMENTS := <ifname>
    
    Attempts to update device with changes to the currently active connection
    made since it was last applied.
uk: Користування: nmcli пристрій reapply { АРГУМЕНТИ | help }
    
    АРГУМЕНТИ := <інтерфейс>
    
    Виконує спробу оновити з'єднання пристрою відповідно до змін, які було
    внесено до поточного активного з'єднання з часу його застосування.

en: Usage: nmcli device modify { ARGUMENTS | help }
    
    ARGUMENTS := <ifname> ([+|-]<setting>.<property> <value>)+
    
    Modify one or more properties that are currently active on the device without modifying
    the connection profile. The changes have immediate effect. For multi-valued
    properties you can use optional '+' or '-' prefix to the property name.
    The '+' sign allows appending items instead of overwriting the whole value.
    The '-' sign allows removing selected items instead of the whole value.
    
    Examples:
    nmcli dev mod em1 ipv4.method manual ipv4.addr "192.168.1.2/24, 10.10.1.5/8"
    nmcli dev mod em1 +ipv4.dns 8.8.4.4
    nmcli dev mod em1 -ipv4.dns 1
    nmcli dev mod em1 -ipv6.addr "abbe::cafe/56"
uk: Користування: nmcli пристрій modify { ПАРАМЕТРИ | help }
    
    ПАРАМЕТРИ := <інтерфейс> ([+|-]<параметр>.<властивість> <значення>)+
    
    Змінити одну або декілька властивостей профілю для пристрою без
    внесення змін до профілю з'єднання. Зміни буде застосовано негайно.
    Для властивостей з декількома значеннями ви можете скористатися
    додатковим префіксом до властивості, «+» або «-». Знак «+» надає
    змогу дописувати запис замість перезаписування усього значення. За
    допомогою знаку «-» можна вилучити вказані значення, замість усього
    значення.
    
    Приклади:
    nmcli dev mod em1 ipv4.method manual ipv4.addr "192.168.1.2/24, 10.10.1.5/8"
    nmcli dev mod em1 +ipv4.dns 8.8.4.4
    nmcli dev mod em1 -ipv4.dns 1
    nmcli dev mod em1 -ipv6.addr "abbe::cafe/56"

en: Usage: nmcli device disconnect { ARGUMENTS | help }
    
    ARGUMENTS := <ifname> ...
    
    Disconnect devices.
    The command disconnects the device and prevents it from auto-activating
    further connections without user/manual intervention.
uk: Користування: nmcli пристрій disconnect { ПАРАМЕТРИ | help }
    
    ПАРАМЕТРИ := <назва інтерфейсу>...
    
    Від'єднати пристрої.
    За допомогою цієї команди можна від'єднати пристрій і заборонити його
    повторну активацію для подальших з'єднань без ручного втручання.

en: Usage: nmcli device delete { ARGUMENTS | help }
    
    ARGUMENTS := <ifname> ...
    
    Delete the software devices.
    The command removes the interfaces. It only works for software devices
    (like bonds, bridges, etc.). Hardware devices cannot be deleted by the
    command.
uk: Користування: nmcli пристрій delete { ПАРАМЕТРИ | help }
    
    ПАРАМЕТРИ := <інтерфейс>...
    
    Вилучити програмні пристрої.
    Команда вилучає інтерфейси. Працює лише для програмних пристроїв
    (зокрема зв'язків, містків тощо). Апаратні пристрої не можна вилучати
    за допомогою цієї команди.

en: Usage: nmcli device set { ARGUMENTS | help }
    
    ARGUMENTS := DEVICE { PROPERTY [ PROPERTY ... ] }
    DEVICE    := [ifname] <ifname> 
    PROPERTY  := { autoconnect { yes | no } |
                 { managed { yes | no }
    
    Modify device properties.
uk: Користування: nmcli пристрій set { ПАРАМЕТРИ | help }
    
    ПАРАМЕТРИ   := ПРИСТРІЙ { ВЛАСТИВІСТЬ [ ВЛАСТИВІСТЬ ... ] }
    ПРИСТРІЙ    := [ifname] <назва_інтерфейсу> 
    ВЛАСТИВІСТЬ := { autoconnect { yes | no } |
                 { managed { yes | no }
    
    Змінити властивості пристрою.

en: Usage: nmcli device monitor { ARGUMENTS | help }
    
    ARGUMENTS := [<ifname>] ...
    
    Monitor device activity.
    This command prints a line whenever the specified devices change state.
    Monitors all devices in case no interface is specified.
uk: Користування: nmcli пристрій monitor { ПАРАМЕТРИ | help }
    
    ARGUMENTS := [<інтерфейс>] ...
    
    Стежити за діями з пристроєм.
    Ця команда виводитиме рядок повідомлення кожного разу, коли змінюватиметься стан пристрою.
    Стежить за усіма пристроями, якщо не вказано інтерфейс.

en: Usage: nmcli device wifi { ARGUMENTS | help }
    
    Perform operation on Wi-Fi devices.
    
    ARGUMENTS := [list [ifname <ifname>] [bssid <BSSID>] [--rescan yes|no|auto]]
    
    List available Wi-Fi access points. The 'ifname' and 'bssid' options can be
    used to list APs for a particular interface, or with a specific BSSID. The
    --rescan flag tells whether a new Wi-Fi scan should be triggered.
    
    ARGUMENTS := connect <(B)SSID> [password <password>] [wep-key-type key|phrase] [ifname <ifname>]
                         [bssid <BSSID>] [name <name>] [private yes|no] [hidden yes|no]
    
    Connect to a Wi-Fi network specified by SSID or BSSID. The command finds a
    matching connection or creates one and then activates it on a device. This
    is a command-line counterpart of clicking an SSID in a GUI client. If a
    connection for the network already exists, it is possible to bring up the
    existing profile as follows: nmcli con up id <name>. Note that only open,
    WEP and WPA-PSK networks are supported if no previous connection exists.
    It is also assumed that IP configuration is obtained via DHCP.
    
    ARGUMENTS := hotspot [ifname <ifname>] [con-name <name>] [ssid <SSID>]
                         [band a|bg] [channel <channel>] [password <password>]
    
    Create a Wi-Fi hotspot. Use 'connection down' or 'device disconnect'
    to stop the hotspot.
    Parameters of the hotspot can be influenced by the optional parameters:
    ifname - Wi-Fi device to use
    con-name - name of the created hotspot connection profile
    ssid - SSID of the hotspot
    band - Wi-Fi band to use
    channel - Wi-Fi channel to use
    password - password to use for the hotspot
    
    ARGUMENTS := rescan [ifname <ifname>] [[ssid <SSID to scan>] ...]
    
    Request that NetworkManager immediately re-scan for available access points.
    NetworkManager scans Wi-Fi networks periodically, but in some cases it might
    be useful to start scanning manually. 'ssid' allows scanning for a specific
    SSID, which is useful for APs with hidden SSIDs. More 'ssid' parameters can be
    given. Note that this command does not show the APs,
    use 'nmcli device wifi list' for that.
uk: Користування: nmcli пристрій wifi { ПАРАМЕТРИ | help }
    
    Виконати дію над пристроями Wi-Fi.
    
    ПАРАМЕТРИ := [list [ifname <назва інтерфейсу>] [bssid <BSSID>]] [--rescan yes|no|auto]]
    
    Показати список доступних точок доступу Wi-Fi. Параметрами «ifname» та
    «bssid» можна скористатися для отримання списку точок доступу для певного
    інтерфейсу або BSSID.
    
    ПАРАМЕТРИ := connect <(B)SSID> [password <пароль>] [wep-key-type key|phrase] [ifname <назва інтерфейсу>]
                        [bssid <BSSID>] [name <назва>] [private yes|no]
    
    Встановити з'єднання з мережею Wi-Fi, вказаною за допомогою SSID або BSSID.
    Програма шукає відповідне з'єднання або створює таке, а потім активує його на
    пристрої. Це аналог клацання на пункті SSID у графічному клієнті. Якщо з'єднання
    для мережі вже існує, можна підняти наявний профіль так: nmcli con up id <назва>
    краще викликати наявний профіль у такий спосіб: nmcli con up id <назва>.
    Зауважте, що у поточній версії передбачено підтримку лише відкритих мереж
    та мереж WEP і WPA-PSK, якщо попередніх з'єднань не існувало. Також
    припускається, що налаштування IP отримуються за допомогою DHCP.
    
    ПАРАМЕТРИ := hotspot [ifname <інтерфейс>] [con-name <назва>] [ssid <SSID>]
                              [band a|bg] [channel <канал>] [password <пароль>]
    
    Створити точку доступу Wi-Fi. Для зупинення роботи точки доступу
    скористайтеся командою «connection down» або «device disconnect».
    Параметри точки доступу можна змінити за допомогою додаткових параметрів:
    ifname — пристрій Wi-Fi, яким слід скористатися
    con-name — назва створеного профілю з'єднання із точкою доступу
    ssid — SSID точки доступу
    band — смуга Wi-Fi, якою слід скористатися
    channel — канал Wi-Fi, яким слід скористатися
    password — пароль для доступу до точки доступу
    --show-password — наказати nmcli виводити пароль до stdout
    
    ПАРАМЕТРИ := rescan [[ifname] <назва інтерфейсу>]
    
    Наказати NetworkManager негайно виконати повторний пошук усіх точок доступу.
    NetworkManager виконує періодичний пошук мереж Wi-Fi автоматично, але іноді
    може виникнути потреба у ініціюванні пошуку мереж вручну. Зауважте, що
    ця команда не виводить списку точок доступу. Для отримання списку слід
    скористатися командою «nmcli device wifi list».

en: Usage: nmcli device lldp { ARGUMENTS | help }
    
    ARGUMENTS := [list [ifname <ifname>]]
    
    List neighboring devices discovered through LLDP. The 'ifname' option can be
    used to list neighbors for a particular interface.
uk: Користування: nmcli пристрій lldp { ПАРАМЕТРИ | help }
    
    ПАРАМЕТРИ := [list [ifname <інтерфейс>]]
    
    Показати список доступних служб надання послуг LLDP. Параметром
    «ifname» можна скористатися для отримання списку сусідів
    певного інтерфейсу.

en: Usage: nmcli device checkpoint { ARGUMENTS | help }
    
    ARGUMENTS := [--timeout <seconds>] -- COMMAND...
    
    Runs the command with a configuration checkpoint taken and asks for a
    confirmation when finished. When the confirmation is not given, the
    checkpoint is automatically restored after timeout.
uk: Користування: nmcli пристрій checkpoint { АРГУМЕНТИ | help }
    
    АРГУМЕНТИ := [--timeout <секунди>] -- КОМАНДА...
    
    Запускає команду із врахуванням контрольної точки налаштувань і просить
    підтвердження при завершенні. Якщо підтвердження не надійде,
    контрольну точку буде автоматично відновлено по завершенню часу очікування.

en: Error: No interface specified.
uk: Помилка: мало бути вказано інтерфейс.

en: Warning: argument '%s' is duplicated.
uk: Попередження: аргумент «%s» дубльовано.

en: Error: Device '%s' not found.
uk: Помилка: не знайдено пристрій «%s».

en: Error: not all devices found.
uk: Помилка: знайдено не усі пристрої.

en: No interface specified
uk: Не вказано інтерфейс

en: Device '%s' not found
uk: Не знайдено пристрою «%s»

en: %u MHz
uk: %u МГц

en: %u Mbit/s
uk: %u МБ/с

en: Infra
uk: Інфраструктура

en: N/A
uk: н/д

en: Device details
uk: Дані щодо пристрою

en: Error: 'device show': %s
uk: Помилка: «device show»: %s

en: Status of devices
uk: Стан пристрою

en: Error: 'device status': %s
uk: Помилка: «device status»: %s

en: Error: Timeout %d sec expired.
uk: Помилка: перевищено час очікування у %d с.

en: Device '%s' successfully activated with '%s'.
uk: Пристрій «%s» успішно активовано з «%s».

en: Hint: "nmcli dev wifi show-password" shows the Wi-Fi name and password.
uk: Підказка: за допомогою команди «nmcli dev wifi show-password» можна переглянути ім'я користувача Wi-Fi і пароль.

en: Error: Connection activation failed: %s.
uk: Помилка: не вдалося активувати з'єднання: %s.

en: Error: Failed to setup a Wi-Fi hotspot: %s
uk: Помилка: не вдалося налаштувати точку доступу Wi-Fi: %s

en: Error: Failed to add/activate new connection: %s
uk: Помилка: не вдалося додати або задіяти нове з'єднання: %s

en: Error: Failed to activate connection: %s
uk: Помилка: не вдалося задіяти з'єднання: %s

en: Error: Device activation failed: %s
uk: Помилка: не вдалося активувати пристрій: %s

en: Error: extra argument not allowed: '%s'.
uk: Помилка: некоректний додатковий аргумент, «%s».

en: Device '%s' successfully disconnected.
uk: Пристрій «%s» успішно від'єднано.

en: Device '%s' successfully removed.
uk: Пристрій «%s» успішно вилучено.

en: Error: Reapplying connection to device '%s' (%s) failed: %s
uk: Помилка: не вдалося повторно застосувати з'єднання із пристроєм «%s» (%s): %s

en: Connection successfully reapplied to device '%s'.
uk: З'єднання успішно повторно застосовано до пристрою «%s».

en: Error: Reading applied connection from device '%s' (%s) failed: %s
uk: Помилка: спроба читання застосованого з'єднання з пристрою «%s» (%s) зазнала невдачі: %s

en: Error: not all devices disconnected.
uk: Помилка: не усі пристрої від'єднано.

en: Error: Device '%s' (%s) disconnecting failed: %s
uk: Помилка: невдала спроба від'єднання «%s» (%s): %s

en: Error: not all devices deleted.
uk: Помилка: вилучено не усі пристрої.

en: Error: Device '%s' (%s) deletion failed: %s
uk: Помилка: помилка під час спроби вилучення пристрою «%s» (%s): %s

en: Error: No property specified.
uk: Помилка: не вказано властивості.

en: Error: '%s' argument is missing.
uk: Помилка: пропущено параметр %s.

en: Error: 'managed': %s.
uk: Помилка: «managed»: %s.

en: Error: 'autoconnect': %s.
uk: Помилка: «autoconnect»: %s.

en: Error: property '%s' is not known.
uk: Помилка: властивість «%s» є невідомою.

en: %s: using connection '%s'
uk: %s: використовуємо з'єднання «%s»

en: %s: device created
uk: %s: створено запис пристрою

en: %s: device removed
uk: %s: пристрій вилучено

en: Wi-Fi scan list
uk: Список сканування Wi-Fi

en: Error: Access point with bssid '%s' not found.
uk: Помилка: не знайдено точки доступу з bssid «%s».

en: Error: 'device wifi': %s
uk: Помилка: «device wifi»: %s

en: Error: invalid rescan argument: '%s' not among [auto, no, yes]
uk: Помилка: некоректний аргумент rescan: «%s» не належить до набору [auto, no, yes]

en: Error: Device '%s' not found.
uk: Помилка: не знайдено пристрій «%s».

en: Error: Device '%s' was not recognized as a Wi-Fi device, check NetworkManager Wi-Fi plugin.
uk: Помилка: пристрій «%s» не розпізнано як пристрій Wi-Fi, перевірте, чи працює додаток Wi-Fi NetworkManager.

en: Error: Device '%s' is not a Wi-Fi device.
uk: Помилка: пристрій «%s» не є пристроєм Wi-Fi.

en: SSID or BSSID:
uk: SSID або BSSID:

en: Error: SSID or BSSID are missing.
uk: Помилка: не вистачає SSID або BSSID.

en: Error: bssid argument value '%s' is not a valid BSSID.
uk: Помилка: значення параметра bssid, «%s», не є коректним BSSID.

en: Error: wep-key-type argument value '%s' is invalid, use 'key' or 'phrase'.
uk: Помилка: значення параметра wep-key-type, «%s», є некоректним, слід використовувати «key» або «phrase».

en: Error: %s: %s.
uk: Помилка: %s: %s.

en: Error: BSSID to connect to (%s) differs from bssid argument (%s).
uk: Помилка: BSSID для з'єднання з (%s) відрізняється від параметра bssid (%s).

en: Error: Parameter '%s' is neither SSID nor BSSID.
uk: Помилка: параметр «%s» не дорівнює ні SSID, ні BSSID.

en: Error: No Wi-Fi device found.
uk: Помилка: не знайдено жодного пристрою Wi-Fi.

en: Error: Failed to scan hidden SSID: %s.
uk: Помилка: неможливо виконати сканування прихованого SSID: %s.

en: Error: No network with SSID '%s' found.
uk: Помилка: не знайдено мережі з SSID «%s».

en: Error: No access point with BSSID '%s' found.
uk: Помилка: не знайдено точки доступу з BSSID «%s».

en: Error: Connection '%s' exists but properties don't match.
uk: Помилка: існує з'єднання «%s», але його властивості є невідповідними.

en: Warning: '%s' should be SSID for hidden APs; but it looks like a BSSID.
uk: Попередження: «%s» має бути SSID для прихованих точок доступу; втім, здається, маємо BSSID.

en: Password:
uk: Пароль:

en: '%s' is not valid WPA PSK
uk: «%s» не є коректним PSK WPA

en: '%s' is not valid WEP key (it should be 5 or 13 ASCII chars)
uk: «%s» не є коректним ключем WEP (коректний ключ має складатися з 5 або 13 символів ASCII)

en: Hotspot password: %s
uk: Пароль до точки доступу: %s

en: Error: ssid is too long.
uk: Помилка: SSID є надто довгим.

en: Error: band argument value '%s' is invalid; use 'a' or 'bg'.
uk: Помилка: значення аргументу «band» «%s» є некоректним; має бути «a» або «bg».

en: Error: channel requires band too.
uk: Помилка: разом із каналом слід вказати смугу.

en: Error: channel '%s' not valid for band '%s'.
uk: Помилка: не можна використовувати канал «%s» для смуги «%s».

en: Error: Device '%s' supports neither AP nor Ad-Hoc mode.
uk: Помилка: для пристрою «%s» не передбачено ні режиму точки доступу, ні режиму Ad-Hoc.

en: Error: Invalid 'password': %s.
uk: Помилка: некоректне значення «password»: %s.

en: Error: '%s' cannot repeat.
uk: Помилка: не можна повторювати «%s».

en: Security
uk: Захист

en: None
uk: Немає

note: Main header name
en: Device LLDP neighbors
uk: LLDP-сусіди пристрою

en: Error: 'device lldp list': %s
uk: Помилка: «device lldp list»: %s

en: Checkpoint was removed.
uk: Контрольну точку було вилучено.

note: The command is done, we're in the confirmation prompt.
en: No
uk: Ні

en: Error: Destroying a checkpoint failed: %s
uk: Помилка: не вдалося знищити контрольну точку: %s

en: Yes
uk: Так

en: Error: Creating a checkpoint failed: %s
uk: Помилка: не вдалося створити контрольну точку: %s

en: Error: %s
uk: Помилка: %s

en: Error: '%s' is not a valid timeout.
uk: Помилка: «%s» не є коректним часом очікування.

en: Error: Expected a command to run after '--'
uk: Помилка: після «--» мало бути вказано команду, яку слід запустити

en: asleep
uk: приспаний

en: connecting
uk: з'єднується

en: connected (local only)
uk: з'єднується (локально)

en: connected (site only)
uk: з'єднано (на вузлі)

en: disconnecting
uk: роз'єднується

en: auth
uk: розпізн

en: running
uk: виконується

en: starting
uk: запуск

en: started
uk: запущено

en: missing
uk: пропущено

en: enabled
uk: увімкнено

en: disabled
uk: вимкнено

en: Usage: nmcli general { COMMAND | help }
    
    COMMAND := { status | hostname | permissions | logging | reload }
    
      status
    
      hostname [<hostname>]
    
      permissions
    
      logging [level <log level>] [domains <log domains>]
    
      reload [<flags>]
uk: Користування: nmcli general { КОМАНДА | help }
    
      КОМАНДА := { status | hostname | permissions | logging | reload }
    
      status
    
      hostname [<назва вузла>]
    
      permissions
    
      logging [level <рівень ведення журналу>] [domains <домени ведення журналу>]
    
      reload [<прапорці>]

en: Usage: nmcli general status { help }
    
    Show overall status of NetworkManager.
    'status' is the default action, which means 'nmcli gen' calls 'nmcli gen status'
uk: Користування: nmcli general status { help }
    
    Показати загальний стан NetworkManager.
    «status» — типова дія. Це означає, що «nmcli gen» еквівалентне до «nmcli gen status»

en: Usage: nmcli general hostname { ARGUMENTS | help }
    
    ARGUMENTS := [<hostname>]
    
    Get or change persistent system hostname.
    With no arguments, this prints currently configured hostname. When you pass
    a hostname, NetworkManager will set it as the new persistent system hostname.
uk: Користування: nmcli general hostname { ПАРАМЕТРИ | help }
    
    ПАРАМЕТРИ := [<назва вузла>]
    
    Отримати або змінити постійну назву вузла системи.
    Без аргументів виводить дані щодо поточної налаштованої назви вузла. Якщо буде
    передано аргумент з назвою вузла, NetworkManager зробить цю назву новою постійною
    назвою вузла системи.

en: Usage: nmcli general permissions { help }
    
    Show caller permissions for authenticated operations.
uk: Користування: nmcli general permissions { help }
    
    Показати права доступу підпрограми виклику до дій, для виконання яких слід пройти розпізнавання.

en: Usage: nmcli general reload { ARGUMENTS | help }
    
    ARGUMENTS := [<flag>[,<flag>...]]
    
    Reload NetworkManager's configuration and perform certain updates, like
    flushing caches or rewriting external state to disk. This is similar to
    sending SIGHUP to NetworkManager but it allows for more fine-grained
    control over what to reload through the flags argument. It also allows
    non-root access via PolicyKit and contrary to signals it is synchronous.
    
    Available flags are:
    
      'conf'        Reload the NetworkManager.conf configuration from
                    disk. Note that this does not include connections, which
                    can be reloaded through 'nmcli connection reload' instead.
    
      'dns-rc'      Update DNS configuration, which usually involves writing
                    /etc/resolv.conf anew. This is equivalent to sending the
                    SIGUSR1 signal to the NetworkManager process.
    
      'dns-full'    Restart the DNS plugin. This is for example useful when
                    using dnsmasq plugin, which uses additional configuration
                    in /etc/NetworkManager/dnsmasq.d. If you edit those files,
                    you can restart the DNS plugin. This action shortly
                    interrupts name resolution.
    
    With no flags, everything that is supported is reloaded, which is
    identical to sending a SIGHUP.
uk: Користування: nmcli general reload { АРГУМЕНТИ | help }
    
    АРГУМЕНТИ := [<прапорець>[,<прапорець>...]]
    
    Перезавантажити налаштування NetworkManager і виконати певні оновлення,
    зокрема спорожнити кеш або перезаписати зовнішній стан на диску. Подібне
    до надсилання сигналу SIGHUP NetworkManager, але забезпечує точніше
    керування перезавантаженням за допомогою прапорців. Також уможливлює
    доступ для користувачів, окрім root, на основі PolicyKit і, на відміну
    від сигналів, є синхронним.
    
    Доступні прапорці:
    
      conf          Перезавантажити налаштування NetworkManager.conf з диска.
                    Зауважте, що це не стосується з'єднань, які може бути
                    перезавантажено командою «nmcli connection reload».
    
      dns-rc        Оновити налаштування DNS, що, зазвичай, означає
                    перезаписування /etc/resolv.conf. Це еквівалент надсилання
                    сигналу SIGUSR1 процесу NetworkManager.
    
      dns-full      Перезапустити додаток DNS. Це, зокрема, корисно при
                    використанні додатка dnsmasq, який використовує додаткове
                    налаштування у /etc/NetworkManager/dnsmasq.d. Якщо вами
                    внесено зміни до цих файлів, ви можете перезапустити
                    додаток DNS. Виконання цієї дії призводить до нетривалої
                    перерви у обслуговуванні запитів щодо визначення назв.
    
    Якщо прапорців не вказано, буде перезавантажено усі підтримувані дані,
    тобто виконано усі дії, які буде виконано, якщо надіслано сигнал SIGHUP.

en: Usage: nmcli general logging { ARGUMENTS | help }
    
    ARGUMENTS := [level <log level>] [domains <log domains>]
    
    Get or change NetworkManager logging level and domains.
    Without any argument current logging level and domains are shown. In order to
    change logging state, provide level and/or domain. Please refer to the man page
    for the list of possible logging domains.
uk: Користування: nmcli general logging { ПАРАМЕТРИ | help }
    
    ПАРАМЕТРИ := [level <рівень журналювання>] [domains <домени журналювання>]
    
    Отримати або змінити рівень і домени журналювання NetworkManager.
    Без параметрів показує дані щодо поточного рівня та доменів журналювання. Якщо потрібно
    змінити стан журналювання, вкажіть рівень і/або домен. Список можливих доменів
    журналювання наведено на сторінці підручника (man).

en: Usage: nmcli networking { COMMAND | help }
    
    COMMAND := { [ on | off | connectivity ] }
    
      on
    
      off
    
      connectivity [check]
uk: Користування: nmcli networking { КОМАНДА | help }
    
      КОМАНДА := { [ on | off | connectivity ] }
    
      on
    
      off
    
      connectivity [перевірити]

en: Usage: nmcli networking on { help }
    
    Switch networking on.
uk: Користування: nmcli networking on { help }
    
    Увімкнути роботу у мережі

en: Usage: nmcli networking off { help }
    
    Switch networking off.
uk: Користування: nmcli networking off { help }
    
    Вимкнути роботу у мережі.

en: Usage: nmcli networking connectivity { ARGUMENTS | help }
    
    ARGUMENTS := [check]
    
    Get network connectivity state.
    The optional 'check' argument makes NetworkManager re-check the connectivity.
uk: Користування: nmcli networking connectivity { ПАРАМЕТРИ | help }
    
    ПАРАМЕТРИ := [check]
    
    Отримати стан придатності до з'єднання мережі.
    За допомогою додаткового аргументу «check» можна наказати NetworkManager виконати повторну перевірку можливості з'єднання.

en: Usage: nmcli radio { COMMAND | help }
    
    COMMAND := { all | wifi | wwan }
    
      all | wifi | wwan [ on | off ]
uk: Користування: nmcli radio { КОМАНДА | help }
    
      КОМАНДА := { all | wifi | wwan }
    
      all | wifi | wwan [ on | off ]

en: Usage: nmcli radio all { ARGUMENTS | help }
    
    ARGUMENTS := [on | off]
    
    Get status of all radio switches, or turn them on/off.
uk: Користування: nmcli radio all { ПАРАМЕТРИ | help }
    
    ПАРАМЕТРИ := [on | off]
    
    Отримати стан усіх перемикачів або перемкнути їх (увімкнути чи вимкнути).

en: Usage: nmcli radio wifi { ARGUMENTS | help }
    
    ARGUMENTS := [on | off]
    
    Get status of Wi-Fi radio switch, or turn it on/off.
uk: Користування: nmcli radio wifi { ПАРАМЕТРИ | help }
    
    ПАРАМЕТРИ := [on | off]
    
    Отримати стан перемикача Wi-Fi або перемкнути його (увімкнути чи вимкнути).

en: Usage: nmcli radio wwan { ARGUMENTS | help }
    
    ARGUMENTS := [on | off]
    
    Get status of mobile broadband radio switch, or turn it on/off.
uk: Користування: nmcli radio wwan { ПАРАМЕТРИ | help }
    
    ПАРАМЕТРИ := [on | off]
    
    Отримати стан перемикача мобільної широкосмугової мережі або перемкнути його (увімкнути чи вимкнути).

en: Usage: nmcli monitor
    
    Monitor NetworkManager changes.
    Prints a line whenever a change occurs in NetworkManager
uk: Користування: nmcli monitor
    
    Стежити за змінами у NetworkManager.
    Виводить рядок повідомлення кожного разу, коли у NetworkManager трапляються зміни

en: NetworkManager status
uk: Стан NetworkManager

en: Error: only these fields are allowed: %s
uk: Помилка: можна використовувати лише такі поля: %s

note: NetworkManager quit while we were waiting.
en: NetworkManager is not running.
uk: NetworkManager не запущено.

en: NetworkManager permissions
uk: Права доступу NetworkManager

en: Error: 'general permissions': %s
uk: Помилка: «general permissions»: %s

en: Error: failed to reload: %s
uk: Помилка: не вдалося перезавантажити: %s

en: Error: invalid reload flag '%s'. Allowed flags are: %s
uk: Помилка: некоректний прапорець перезавантаження «%s». Дозволеними прапорцями є %s

en: Error: extra argument '%s'
uk: Помилка: зайвий аргумент «%s»

en: NetworkManager logging
uk: Ведення журналу NetworkManager

en: Error: 'general logging': %s
uk: Помилка: «general logging»: %s

en: Error: failed to set logging: %s
uk: Помилка: не вдалося встановити параметри ведення журналу: %s

en: Error: failed to set hostname: %s
uk: Помилка: не вдалося встановити назву вузла: %s

en: Error: '--fields' value '%s' is not valid here (allowed field: %s)
uk: Помилка: значення «--fields» «%s» не можна використовувати тут (дозволене поле: %s)

en: Error: invalid '%s' argument: '%s' (use on/off).
uk: Помилка: некоректний аргумент «%s»: «%s» (мало бути on/off).

en: Error: failed to set networking: %s
uk: Помилка: не вдалося встановити параметри роботи у мережі: %s

note: no arguments -> get current state
en: Connectivity
uk: Можливість з'єднання

en: Error: 'networking' command '%s' is not valid.
uk: Помилка: команда «networking» «%s» є некоректною.

en: Networking
uk: Робота у мережі

note: no argument, show all radio switches
en: Radio switches
uk: Радіоперемикачі

en: Error: failed to set Wi-Fi radio: %s
uk: Помилка: не вдалося налаштувати радіозв'язок Wi-Fi: %s

note: no argument, show current Wi-Fi state
en: Wi-Fi radio switch
uk: Перемикач Wi-Fi

note: no argument, show current WWAN (mobile broadband) state
en: WWAN radio switch
uk: Перемикач WWAN

en: NetworkManager is running
uk: NetworkManager запущено

en: NetworkManager is stopped
uk: NetworkManager зупинено

en: Hostname set to '%s'
uk: Встановлено назву вузла «%s»

en: '%s' is now the primary connection
uk: «%s» є тепер основним з'єднанням

en: There's no primary connection
uk: Немає основного з'єднання

en: Connectivity is now '%s'
uk: Значенням можливості з'єднання тепер є «%s»

en: Networkmanager is now in the '%s' state
uk: Networkmanager тепер перебуває у стані «%s»

en: connection available
uk: доступне з'єднання

en: connections available
uk: доступні з'єднання

en: autoconnect
uk: автоз'єднання

en: fw missing
uk: пропущено fw

en: plugin missing
uk: не вказано додатка

en: sw disabled
uk: sw вимкнено

en: hw disabled
uk: hw вимкнено

en: iface
uk: інтерфейс

en: port
uk: порт

en: master
uk: основний

en: ip4 default
uk: типова ip4

en: ip6 default
uk: типова ip6

en: %s VPN connection
uk: З'єднання VPN %s

[ctx: nmcli-overview]
en: %s: %s to %s
uk: %s: %s до %s

en: Use "nmcli device show" to get complete information about known devices and
    "nmcli connection show" to get an overview on active connection profiles.
    
    Consult nmcli(1) and nmcli-examples(7) manual pages for complete usage details.
uk: Скористайтеся командою «nmcli device show», щоб отримати повну інформацію щодо відомих пристроїв,
    та «nmcli connection show», щоб отримати огляд профілів активних з'єднань.
    
    Докладний опис використання програм можна знайти на сторінках підручника (man) nmcli(1) та nmcli-examples(7).

en: Error: 'monitor' command '%s' is not valid.
uk: Помилка: команда «monitor» «%s» є некоректною.

en: Usage: nmcli [OPTIONS] OBJECT { COMMAND | help }
    
    OPTIONS
      -a, --ask                                ask for missing parameters
      -c, --colors auto|yes|no                 whether to use colors in output
      -e, --escape yes|no                      escape columns separators in values
      -f, --fields <field,...>|all|common      specify fields to output
      -g, --get-values <field,...>|all|common  shortcut for -m tabular -t -f
      -h, --help                               print this help
      -m, --mode tabular|multiline             output mode
      -o, --overview                           overview mode
      -p, --pretty                             pretty output
      -s, --show-secrets                       allow displaying passwords
      -t, --terse                              terse output
      -v, --version                            show program version
      -w, --wait <seconds>                     set timeout waiting for finishing operations
    
    OBJECT
      g[eneral]       NetworkManager's general status and operations
      n[etworking]    overall networking control
      r[adio]         NetworkManager radio switches
      c[onnection]    NetworkManager's connections
      d[evice]        devices managed by NetworkManager
      a[gent]         NetworkManager secret agent or polkit agent
      m[onitor]       monitor NetworkManager changes
uk: Користування: nmcli [ПАРАМЕТРИ] ОБ'ЄКТ { КОМАНДА | help }
    
    ПАРАМЕТРИ
      -a, --ask                                просити вказати пропущені параметри
      -c, --colors auto|yes|no                 визначити, чи слід розфарбовувати виведене
      -e, --escape yes|no                      екранувати роздільники стовпчиків у значеннях
      -f, --fields <поле,...>|all|common       вказати поля для виведення
      -g, --get-values <поле,...>|all|common   скорочення для -m tabular -t -f
      -h, --help                               вивести ці довідкові дані
      -m, --mode tabular|multiline             режим виведення
      -o, --overview                           режим огляду
      -p, --pretty                             форматоване виведення
      -s, --show-secrets                       дозволити показ паролів
      -t, --terse                              скорочене виведення
      -v, --version                            вивести версію програми
      -w, --wait <секунди>                     встановити час очікування на завершення дій
    
    ОБ'ЄКТ
      g[eneral]       загальний стан і дії NetworkManager
      n[etworking]    загальне керування мережею
      r[adio]         перемикачі радіозв'язку NetworkManager
      c[onnection]    з'єднання NetworkManager
      d[evice]        пристрої, якими керує NetworkManager
      a[gent]         агент паролів NetworkManager або агент polkit
      m[onitor]       стежити за змінами у NetworkManager

en: Error: missing argument for '%s' option.
uk: Помилка: не вказано аргумент параметра «%s».

en: Unexpected end of file following '%s'
uk: Неочікуваний кінець файла із наступним «%s»

en: Expected whitespace following '%s'
uk: Мав бути пробіл із наступним «%s»

en: Expected a value for '%s'
uk: Мало бути значення для «%s»

en: Expected a line break following '%s'
uk: Мав бути символ розриву рядка із наступним «%s»

en: Error: Option '--terse' is specified the second time.
uk: Помилка: параметр «--terse» вказано двічі.

en: Error: Option '--terse' is mutually exclusive with '--pretty'.
uk: Помилка: параметр «--terse» і «--pretty» не можна використовувати одночасно.

en: Error: Option '--pretty' is specified the second time.
uk: Помилка: параметр «--pretty» вказано двічі.

en: Error: Option '--pretty' is mutually exclusive with '--terse'.
uk: Помилка: параметр «--pretty» і «--terse» не можна використовувати одночасно

en: Error: '%s' is not a valid argument for '%s' option.
uk: Помилка: «%s» не є коректним аргументом «%s».

en: Error: '%s' is not valid argument for '%s' option.
uk: Помилка: «%s» не є коректним аргументом «%s».

en: nmcli tool, version %s
uk: інструмент nmcli, версія %s

en: Error: Option '%s' is unknown, try 'nmcli -help'.
uk: Помилка: невідомий параметр «%s», спробуйте «nmcli -help».

en: Error: nmcli terminated by signal %s (%d)
uk: Помилка: роботу nmcli перервано сигналом %s (%d)

en: Success
uk: Виконано

en: Error: polkit agent failed: %s
uk: Помилка: помилка агента polkit: %s

en: Warning: polkit agent initialization failed: %s
uk: Попередження: не вдалося ініціалізувати агент polkit: %s

en: Do you also want to set '%s' to '%s'? [yes]:
uk: Хочете також встановити для «%s» значення «%s»? [типово yes або так]:

en: Do you also want to clear '%s'? [yes]:
uk: Хочете також спорожнити «%s»? [типово yes — так]:

en: Warning: %s.%s set to '%s', but it might be ignored in infrastructure mode
uk: Попередження: %s.%s встановлено у значення «%s», але це може бути проігноровано у режимі інфраструктури

en: Warning: setting %s.%s requires removing ipv4 and ipv6 settings
uk: Попередження: встановлення %s.%s потребує вилучення параметрів ipv4 та ipv6

en: Do you want to remove them? [yes]
uk: Хочете вилучити їх? [yes — так]

en: Warning: %s is not an UUID of any existing connection profile
uk: Попередження: %s не є UUID жодного з наявних профілів з'єднання.

en: '%s' is not a VPN connection profile
uk: «%s» не є профілем з'єднання VPN

en: '%s' is not a name of any existing profile
uk: «%s» не є назвою жодного з наявних профілів

en: Warning: %s
uk: Попередження: %s

en: Info: %s
uk: Інформація: %s

en: don't know how to get the property value
uk: програмі невідомий спосіб отримання значення властивості

en: the property can't be changed
uk: значення властивості не можна змінювати

en: [NM property description]
uk: [опис властивості NM]

en: [nmcli specific description]
uk: [специфічний для nmcli опис]

en: Error: Argument '%s' was expected, but '%s' provided.
uk: Помилка: мало бути вказано аргумент «%s», втім вказано аргумент «%s».

en: Error: Unexpected argument '%s'
uk: Помилка: неочікуваний аргумент «%s».

en: invalid field '%s%s%s'; no such field
uk: некоректне поле «%s%s%s»; немає такого поля

en: invalid field '%s%s%s'; allowed fields: [%s]
uk: некоректне поле «%s%s%s»; дозволені поля: [%s]

en: failure to select field
uk: не вдалося вибрати поле

en: Failed to create pager pipe: %s
uk: Не вдалося створити конвеєр пейджера: %s

en: Failed to fork pager: %s
uk: Не вдалося створити відгалуження пейджера: %s

en: Failed to duplicate pager pipe: %s
uk: Не вдалося здублювати конвеєр пейджера: %s

en: Warning: nmcli (%s) and NetworkManager (%s) versions don't match. Restarting NetworkManager is advised.
uk: Попередження: невідповідні версії nmcli (%s) і NetworkManager (%s). Радимо перезапустити NetworkManager.

en: (unknown)
uk: (невідомо)

en: %lld - %s
uk: %lld — %s

en: Ethernet connection %d
uk: З'єднання Ethernet %d

en: Veth connection %d
uk: З'єднання veth %d

en: Wi-Fi connection %d
uk: З'єднання Wi-Fi %d

en: InfiniBand connection %d
uk: З'єднання InfiniBand %d

en: Mobile broadband connection %d
uk: З'єднання за допомогою мобільної радіомережі %d

en: DSL connection %d
uk: З'єднання DSL %d

en: Bond connection %d
uk: Прив'язане з'єднання %d

en: Bridge connection %d
uk: З'єднання містка %d

en: Team connection %d
uk: Командне з'єднання %d

en: VLAN connection %d
uk: З'єднання VLAN %d

en: IP tunnel
uk: IP-тунель

en: IP tunnel connection %d
uk: З'єднання з IP-тунелюванням %d

en: MACsec connection %d
uk: З'єднання MACsec %d

en: VPN connection %d
uk: З'єднання VPN %d

en: WireGuard connection %d
uk: З'єднання WireGuard %d

en: Domain
uk: Домен

en: CA cert
uk: Сертифікат CA

en: CA cert password
uk: Пароль сертифіката CA

en: User cert
uk: Сертифікат користувача

en: User cert password
uk: Пароль сертифіката користувача

en: User private key
uk: Закритий ключ користувача

en: User privkey password
uk: Пароль закритого ключа користувача

en: MSCHAPv2 (no EAP)
uk: MSCHAPv2 (без EAP)

en: Anonymous identity
uk: Анонімний профіль

en: Inner authentication
uk: Внутрішнє розпізнавання

en: Automatic
uk: Автоматично

en: Version 0
uk: Версія 0

en: Version 1
uk: Версія 1

en: PEAP version
uk: PEAP-версія

en: Select...
uk: Вибрати…

en: Add
uk: Додати

en: Edit...
uk: Змінити...

en: Delete
uk: Вилучити

en: Hide
uk: Сховати

en: Show
uk: Показати

en: Could not create editor for connection '%s' of type '%s'.
uk: Не вдалося створити редактор для з'єднання «%s» типу «%s».

en: Could not create editor for invalid connection '%s'.
uk: Не вдалося створити редактор для некоректного з'єднання «%s».

en: Edit Connection
uk: Редагувати з'єднання

en: Unable to save connection: %s
uk: Не вдалося зберегти запис з'єднання: %s

en: Unable to add new connection: %s
uk: Не вдалося додати нове з'єднання: %s

en: Profile name
uk: Назва профілю

en: Ethernet device
uk: Пристрій Ethernet

en: Device
uk: Пристрій

note: And finally the bottom widgets
en: Automatically connect
uk: З'єднуватись автоматично

en: Available to all users
uk: Доступне усім користувачам

en: Cancel
uk: Скасувати

en: (default)
uk: (типово)

en: bytes
uk: байтів

en: BOND PORT
uk: ПОРТ ПРИВ'ЯЗКИ

en: Round-robin
uk: Циклічний

en: Active Backup
uk: Активне резервування

en: Broadcast
uk: Трансляція

en: Adaptive Transmit Load Balancing (tlb)
uk: Адаптивне урівноваження навантаження за передаванням (tlb)

en: Adaptive Load Balancing (alb)
uk: Адаптивне урівноваження навантаження (alb)

note: NB: the ordering/numbering here corresponds to NmtPageBondMonitoringMode
en: MII (recommended)
uk: MII (рекомендоване)

en: Slaves
uk: Підлеглі

en: Mode
uk: Режим

en: Primary
uk: Основний

en: Link monitoring
uk: Спостереження за зв'язком

[ctx: milliseconds]
en: ms
uk: мс

en: Monitoring frequency
uk: Частота оновлення

en: Link up delay
uk: Затримка встановлення зв'язку

en: Link down delay
uk: Затримка розірвання зв'язку

en: ARP targets
uk: Цілі ARP

en: Cloned MAC address
uk: Клонована MAC-адреса

en: BRIDGE PORT
uk: ПОРТ МІСТКА

en: Priority
uk: Пріоритет

en: Path cost
uk: Вартість маршруту

en: Hairpin mode
uk: Режим початкової зони (hairpin)

en: BRIDGE
uk: МІСТОК

en: seconds
uk: секунд

en: Aging time
uk: Час застарівання

en: Enable STP (Spanning Tree Protocol)
uk: Увімкнути STP (протокол розподілу за деревом)

en: Enable 802.1X security
uk: Увімкнути захист 802.1X

en: Datagram
uk: Данограма

en: Connected
uk: З'єднано

en: Transport mode
uk: Режим передавання

en: Parent
uk: Батьківський

en: Local IP
uk: Локальна адреса IP

en: Remote IP
uk: Віддалений IP

en: Input key
uk: Вхідний ключ

en: Output key
uk: Вихідний ключ

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Manual
uk: Вручну

en: Shared
uk: Спільний

en: (No custom routes)
uk: (Немає нетипових маршрутів)

en: One custom route | %d custom routes
uk[0]: %d нетипове правило
uk[1]: %d нетипових правила
uk[2]: %d нетипових правил
uk[3]: Одне нетипове правило

en: IPv4 CONFIGURATION
uk: НАЛАШТУВАННЯ IPv4

en: Addresses
uk: Адреси

en: Gateway
uk: Шлюз

en: DNS servers
uk: Сервери DNS

en: Search domains
uk: Домени пошуку

en: Routing
uk: Маршрути

en: Never use this network for default route
uk: Ніколи не використовувати цю мережу для типової маршрутизації

en: Ignore automatically obtained routes
uk: Ігнорувати автоматично отримані маршрути

en: Ignore automatically obtained DNS parameters
uk: Ігнорувати автоматично отримані параметри DNS

en: Require IPv4 addressing for this connection
uk: Для цього з'єднання потрібне адресування IPv4

en: Ignore
uk: Ігнорувати

en: Automatic (DHCP-only)
uk: Автоматично (лише DHCP)

en: IPv6 CONFIGURATION
uk: НАЛАШТУВАННЯ IPv6

en: Require IPv6 addressing for this connection
uk: Для цього з'єднання потрібне адресування IPv6

en: Check
uk: Перевірка

en: Strict
uk: Строго

en: Parent device
uk: Батьківський пристрій

en: Validation
uk: Перевірка

en: Encrypt traffic
uk: Зашифрувати обмін даними

en: PPP CONFIGURATION
uk: НАЛАШТУВАННЯ PPP

en: Allowed authentication methods:
uk: Дозволені методи розпізнавання:

en: Use point-to-point encryption (MPPE)
uk: Використовувати міжточкове шифрування (MPPE)

en: Require 128-bit encryption
uk: Потрібне 128-бітове шифрування

en: Use stateful MPPE
uk: Використовувати MPPE зі збереженням стану

en: Allow BSD data compression
uk: Дозволити стискання даних BSD

en: Allow Deflate data compression
uk: Дозволити стискання даних DEFLATE

en: Use TCP header compression
uk: Використовувати стискання заголовка TCP

en: Send PPP echo packets
uk: Надсилати PPP-луна пакети

en: TEAM PORT
uk: ПОРТ КОМАНДИ

en: JSON configuration
uk: Налаштування JSON

en: TEAM
uk: КОМАНДА

en: VLAN id
uk: Ід. VLAN

[ctx: Wi-Fi]
en: Client
uk: Клієнт

en: Access Point
uk: Точка доступу

en: Ad-Hoc Network
uk: Спеціальна мережа

[ctx: Wi-Fi]
en: Automatic
uk: Автоматично

note: 802.11a Wi-Fi network
en: A (5 GHz)
uk: A (5 ГГц)

note: 802.11b / 802.11g Wi-Fi network
en: B/G (2.4 GHz)
uk: B/G (2,4 ГГц)

[ctx: Wi-Fi security]
en: None
uk: Немає

en: WPA & WPA2 Personal
uk: WPA/WPA2 Personal

en: WPA & WPA2 Enterprise
uk: WPA/WPA2 Enterprise

en: WEP 40/128-bit Key (Hex or ASCII)
uk: 40/128-бітовий ключ WEP (шістнадцятковий або ASCII)

en: WEP 128-bit Passphrase
uk: 128-бітовий пароль WEP

en: Dynamic WEP (802.1x)
uk: Динамічна WEP (802.1x)

[ctx: WEP key index]
en: 1 (Default)
uk: 1 (типово)

en: Open System
uk: Відкрита система

en: Shared Key
uk: Відкритий ключ

en: Channel
uk: Канал

en: WEP index
uk: Індекс WEP

en: Authentication
uk: Розпізнавання

note: "dynamic-wep" FIXME
en: (No support for dynamic-wep yet...)
uk: (Підтримки dynamic-wep ще не передбачено...)

en: Private key
uk: Закритий ключ

en: Listen port
uk: Порт прослуховування

en: Add peer routes
uk: Додати маршрути вузла

en: Peers
uk: Вузли

en: Store password for all users
uk: Зберегти пароль для усіх користувачів

en: Store password only for this user
uk: Зберігати пароль лише для цього користувача

en: Ask password every time
uk: Запитувати пароль щоразу

en: Show password
uk: Показати фразу пароля

en: Destination
uk: Призначення

en: Prefix
uk: Префікс

en: Next Hop
uk: Наступне пересилання

en: Metric
uk: Метрика

en: No custom routes are defined.
uk: Нетипових маршрутів не визначено.

en: Select the type of slave connection you wish to add.
uk: Виберіть тип підлеглого з'єднання, яке ви хочете додати.

en: Add...
uk: Додати…

en: Remove
uk: Вилучити

en: Public key
uk: Відкритий ключ

en: Allowed IPs
uk: Дозволені IP

en: Endpoint
uk: Кінцева точка

en: Preshared key
uk: Попередньо поширений ключ

[ctx: seconds]
en: seconds
uk: секунд

en: Persistent keepalive
uk: Постійна підтримка

en: openconnect will be run to authenticate.
    It will return to nmtui when completed.
uk: Для розпізнавання буде запущено openconnect.
    Після завершення розпізнавання керування буде передано nmtui.

en: Error: openconnect failed: %s
uk: Помилка: не вдалося виконати openconnect: %s

en: Activation failed: %s
uk: Не вдалося активувати: %s

en: Could not deactivate connection: %s
uk: Не вдалося вимкнути з'єднання: %s

en: Connecting...
uk: Встановлення з'єднання...

en: Could not activate connection: %s
uk: Не вдалося задіяти з'єднання: %s

en: Activate
uk: Активізувати

en: Deactivate
uk: Вимкнути

en: Quit
uk: Вийти

en: Back
uk: Назад

en: No such connection '%s'
uk: З'єднання «%s» не існує

en: Connection is already active
uk: З'єднання вже є активним

en: Create
uk: Створити

en: Select the type of connection you wish to create.
uk: Виберіть тип з'єднання, яке слід створити.

en: If you are creating a VPN, and the VPN connection you wish to create does not appear in the list, you may not have the correct VPN plugin installed.
uk: Якщо ви створюєте VPN і пункту з'єднання VPN, яке ви хочете створити, немає у списку, ймовірно, додаток VPN не встановлено або встановлено неналежним чином.

en: New Connection
uk: Нове з'єднання

en: Unable to delete connection: %s
uk: Не вдалося вилучити з'єднання: %s

en: Could not delete connection '%s': %s
uk: Не вдалося вилучити з'єднання «%s»: %s

en: Are you sure you want to delete the connection '%s'?
uk: Ви справді хочете вилучити з'єднання «%s»?

en: Set Hostname
uk: Встановити назву вузла

en: Hostname
uk: Назва вузла

note: TRANSLATORS: this indicates the result. ie, "I have set the hostname to ..."
en: Set hostname to '%s'
uk: Встановити назву вузла «%s»

en: Unable to set hostname: %s
uk: Не вдалося встановити назву вузла: %s

en: Set the radio switches status
uk: Встановити стан перемикачів радіо

en: Hardware:
uk: Апаратне:

en: Missing
uk: Пропущено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Software:
uk: Програмне:

en: connection
uk: з'єднання

en: Edit a connection
uk: Змінити запис з'єднання

en: Activate a connection
uk: Задіяти з'єднання

en: new hostname
uk: нова назва вузла

en: Set system hostname
uk: Встановити назву вузла системи

en: radio
uk: радіо

en: Radio
uk: Радіо

en: NetworkManager TUI
uk: Консольний інтерфейс до NetworkManager

en: Please select an option
uk: Будь ласка, виберіть варіант

en: Usage
uk: Користування

en: Could not parse arguments
uk: Не вдалося обробити ПАРАМЕТРИ

en: Could not contact NetworkManager: %s.
uk: Не вдалося зв'язатися із NetworkManager: %s.
