NetworkManager - en to et translation catalogue (24 entries)

en: # Created by NetworkManager
et: # Loodud NetworkManager'i poolt

en: # Merged from %s
et: # Liidetud allikast %s

en: Failed to initialize the crypto engine.
et: Šifreerimismootori lähtestamine nurjus.

en: Error initializing certificate data: %s
et: Sertifikaadi andmete lähtestamine nurjus: %s

en: Couldn't decode certificate: %s
et: Sertifikaati ei saa dešifreerida: %s

en: Failed to initialize the crypto engine: %d.
et: Šifrimootori lähtestamine nurjus: %d.

en: Failed to initialize the decryption cipher slot.
et: Šifripesa lähtestamine nurjus.

en: Failed to set symmetric key for decryption.
et: Sümmeetrilise võtme määramine dešifreerimiseks nurjus.

en: Failed to set IV for decryption.
et: IV määramine dešifreerimiseks nurjus.

en: Failed to initialize the decryption context.
et: Dešifreerimise konteksti lähtestamine nurjus.

en: Failed to decrypt the private key: %d.
et: Privaatvõtme dešifreerimine nurjus: %d.

en: Failed to finalize decryption of the private key: %d.
et: Privaatvõtme dešifreerimise lõpetamine nurjus: %d.

en: Couldn't decode certificate: %d
et: Sertifikaati ei suudetud dekodeerida: %d

en: PEM key file had no end tag '%s'.
et: PEM võtmefaili lõpus ei olnud '%s'.

en: Malformed PEM file: Proc-Type was not first tag.
et: Vigane PEM fail: Proc-Type ei olnud esimene silt.

en: Malformed PEM file: unknown Proc-Type tag '%s'.
et: Vigane PEM fail: tundmatu Proc-Type silt '%s'.

en: Malformed PEM file: DEK-Info was not the second tag.
et: Vigane PEM fail: DEK-info ei olnud teine silt.

en: Malformed PEM file: no IV found in DEK-Info tag.
et: Vigane PEM fail: IV ei leitud DEK-Info sildis.

en: Malformed PEM file: invalid format of IV in DEK-Info tag.
et: Vigane PEM fail: IV vigane vorming DEK-Info sildis.

en: Malformed PEM file: unknown private key cipher '%s'.
et: Vigane PEM fail: tunmatu privaatvõtme šiffer '%s'.

en: Could not decode private key.
et: Privaatvõtit ei saa dešifreerida.

en: IV must be an even number of bytes in length.
et: IV pikkus baitides peab olema paarisarv.

en: IV contains non-hexadecimal digits.
et: IV sisaldab mitte-oktaalarvu.

en: Failed to decode certificate.
et: Sertifikaadi dešifreerimine nurjus.
