Neutron VPNaaS Dashboard Release Notes - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Bug Fixes
ja: バグ修正

en: Current Series Release Notes
ja: 開発中バージョンのリリースノート

en: New Features
ja: 新機能

en: Pike Series Release Notes
ja: Pike バージョンのリリースノート

en: Prelude
ja: 前置
