Neutron VPNaaS Dashboard Release Notes - en to pt_BR translation catalogue (5 entries)

en: Bug Fixes
pt_BR: Correção de erros

en: Current Series Release Notes
pt_BR: Atual - Séries de Notas de Versão

en: New Features
pt_BR: Novos recursos

en: Pike Series Release Notes
pt_BR: Pike - Série de Notas de Versão

en: Prelude
pt_BR: Prelúdio
