Neverball - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Ready?
ar: حماسة

en: Set?
ar: إستعداد

en: GO!
ar: إنطلاق

en: GAME OVER
ar: إنتهت اللعبة

en: Background
ar: الخلفيات

en: Select Course
ar: يرجى إختيار مضمار

en: Players?
ar: عدد اللاعبون

en: A 26-hole course\following the alphabet\\Difficulty: Hard\Author: paxed\
ar: مضمار ذو 26 مستوى\كُلُ مستوى منهم يُمَثِل إحدى حروف الأبجدية الإنجليزية\\الصعوبة: عالية\المؤلف: باكسيد "paxed"
