Neverball - en to lv translation catalogue (110 entries)

en: Ready?
lv: Uzmanību!

en: Set?
lv: Gatavību!

en: GO!
lv: AIZIET!

en: Replay Name
lv: Ieraksta nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Overwrite?
lv: Pārrakstīt?

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Challenge
lv: Spēku pārbaude

en: Options
lv: Opcijas

en: Sound Volume
lv: Skaņu skaļums

en: Music Volume
lv: Mūzikas skaļums

en: Player Name
lv: Spēlētāja vārds

en: Language
lv: Valoda

en: New Set Record
lv: Jauns komplekta rekords

en: Set Complete
lv: Komplekts pabeigts

en: Select Level
lv: Izvēlies līmeni

en: Challenge Mode
lv: Spēku pārbaude

en: Normal Mode
lv: Normālais režīms

en: Normal
lv: Normālais

en: Unknown Mode
lv: Nezināms režīms

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Fall-out!
lv: Kritiens!

en: Time's Up!
lv: Laiks cauri!

en: Exit
lv: Iziet

en: Next Level
lv: Nākošais līmenis

en: Retry Level
lv: Mēģināt vēlreiz

en: Save Replay
lv: Saglabāt ierakstu

en: OK
lv: Labi

en: Time
lv: Laiks

en: Coins
lv: Monētas

en: Status
lv: Iznākums

en: Replay
lv: Ieraksts

en: Player
lv: Spēlētājs

en: Date
lv: Datums

en: Select Replay
lv: Izvēlies ierakstu

en: No Replays
lv: Nav ierakstu

en: Replay Paused
lv: Ieraksta pauze

en: Replay Ends
lv: Ieraksta beigas

en: Quit
lv: Iziet

en: Keep
lv: Paturēt

en: Delete
lv: Izdzēst

en: Continue
lv: Turpināt

en: Repeat
lv: Atkārtot

en: Delete Replay?
lv: Dzēst ierakstu?

en: Modes
lv: Režīmi

en: Controls
lv: Vadība

en: Rules
lv: Noteikumi

en: Move the mouse or joystick\or use keyboard arrows to\tilt the floor causing the\ball to roll.\
lv: Kustini peli vai vadības sviru,\vai izmanto bultiņas uz\taustiņdēļa, lai liektu grīdu,\liekot bumbai ripot.\

en: Roll over coins to collect\them.  Collect coins to\unlock the goal and finish\the level.\
lv: Ripo pāri monētām, lai tās\savāktu. Vāc monētas,\lai atslēgtu mērķi un\pabeigtu līmeni.\

en: Screenshot
lv: Ekrāna attēls

en: Finish a level before the time runs out.\You need to collect coins in order to open the goal.
lv: Pabeidz līmeni pirms beidzas laiks.\Vāc monētas, lai atslēgtu mērķi.

en: Start playing from the first level of the set.\You start with only three balls, do not lose them.\Earn an extra ball for each 100 coins collected.
lv: Sāc spēli no pirmā līmeņa komplektā.\Tev dotas tikai trīs bumbas, tādēļ nepazaudē tās.\Iegūsti papildu bumbu par\katrām 100 savāktajām monētām.

en: Corners can be used to jump.\Get rolling and take aim\at the angle. You may be able\to reach new places.\
lv: Stūrus var izmantot lēkāšanai.\Sāc ripot, mērķējot uz stūra\malu. Iespējams, ka sasniegsi\kādu jaunu vietu.\

en: Watch demo
lv: Skatīties piemēru

en: Aborted
lv: Pārtraukts

en: Time-out
lv: Laiks cauri

en: Success
lv: Veiksmīgs

en: Fall-out
lv: Kritiens

en: Paused
lv: Pauze

en: Restart
lv: Sākt vēlreiz

en: Goal
lv: Mērķis

en: Balls
lv: Bumbas

en: Score
lv: Rezultāts

en: New Record
lv: Jauns rekords

en: GOAL
lv: MĒRĶIS

en: Finish
lv: Beigt

en: Level Set
lv: Līmeņu komplekts

en: Bonus Level %s
lv: Bonusa līmenis %s

en: Level %s
lv: Līmenis %s

en: Hard
lv: Grūti

en: Medium
lv: Vidēji

en: Easy
lv: Viegli

en: Most Coins
lv: Visvairāk monētu

en: Best Times
lv: Labākie laiki

en: Change Name
lv: Mainīt vārdu

en: caps
lv: lielie

en: GAME OVER
lv: SPĒLE GALĀ

en: menu^Cheat
lv: Krāpties

en: menu^Play
lv: Spēlēt

en: menu^Replay
lv: Skatīties

en: menu^Help
lv: Palīdzība

en: menu^Options
lv: Opcijas

en: menu^Exit
lv: Iziet

en: Off
lv: Bez

en: Fullscreen
lv: Pilns ekrāns

en: On
lv: Ar

en: Resolution
lv: Izšķirtspēja

en: Reflection
lv: Atspulgs

en: Background
lv: Fons

en: Shadow
lv: Ēna

en: P1
lv: S1

en: P2
lv: S2

en: P3
lv: S3

en: P4
lv: S4

en: Select Course
lv: Izvēlies apli

en: Players?
lv: Spēlētāji?

en: Hole %02d
lv: Bedrīte %02d

en: It's In!
lv: Ir!

en: 1 Stroke Penalty
lv: 1 sitiena sods

en: Scores
lv: Rezultāti

en: Final Scores
lv: Gala rezultāti

en: Neverball Easy
lv: Neverball: Viegli

en: Difficulty: Beginner through Intermediate\\25 levels with a smooth learning curve.\Read level introductions for gameplay tips.\ \
lv: Grūtības pakāpe: no vieglas līdz vidējai\\25 līmeņi ar pakāpeniski pieaugošu grūtības pakāpi.\Lasi līmeņu aprakstus, lai saņemtu spēles padomus.\ \

en: Neverball Medium
lv: Neverball: Vidēji

en: Neverball Hard
lv: Neverball: Grūti

en: Neverball Misc
lv: Neverball: Dažādi

en: Unsorted levels\For testing purposes\\\\
lv: Nesakārtoti līmeņi\Testēšanai\\\\

note: Translators, Listed here are the Neverball materials (relative to the data directory) that can be localised.  Each material <mtrl> has a corresponding JPG or PNG texture.  To localise a material, create a localised texture for it (copy the original texture <mtrl>.<ext> to <mtrl>-<lang-code>.<ext> an
en: mtrl/words
lv: mtrl/words-lv

note: Translators, These coin materials may be translated to the same texture path.
en: item/coin/coin
lv: item/coin/euro_coin
