Neverball - en to sk translation catalogue (260 entries)

en: Ready?
sk: Pripraviť sa!

en: Set?
sk: Pozor!

en: GO!
sk: ŠTART!

en: Replay Name
sk: Názov záznamu

en: Save
sk: Uložiť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Overwrite?
sk: Prepísať?

en: Overwrite
sk: Prepísať

en: Back
sk: Späť

en: Challenge
sk: Výzva

en: Unlocked
sk: Odomknutý

en: Locked
sk: Zamknutý

en: Goal State in Completed Levels
sk: Stav cieľa v dokončených úrovniach

en: Options
sk: Možnosti

en: Graphics
sk: Grafika

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Mouse Sensitivity
sk: Citlivosť myši

en: Sound Volume
sk: Hlasitosť zvuku

en: Music Volume
sk: Hlasitosť hudby

en: Player Name
sk: Meno hráča

en: Ball Model
sk: Model lopty

en: Language
sk: Jazyk

en: Default
sk: Predvolený

en: New Set Record
sk: Nový rekord v skupine

en: Set Complete
sk: Skupina dokončená

en: Select Level
sk: Vyberte úroveň

en: Challenge Mode
sk: Režim výzvy

en: Normal Mode
sk: Normálny režim

en: Normal
sk: Normálny

en: Standalone Mode
sk: Samostatný režim

en: Standalone
sk: Samostatný

en: Unknown Mode
sk: Neznámy režim

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Fall-out!
sk: Pád von!

en: Time's Up!
sk: Čas vypršal!

en: Exit
sk: Ukončiť

en: Next Level
sk: Ďalšia úroveň

en: Retry Level
sk: Opakovať úroveň

en: Save Replay
sk: Uložiť záznam

en: Time
sk: Čas

en: Coins
sk: Mince

en: Status
sk: Stav

en: Replay
sk: Záznam

en: Player
sk: Hráč

en: Date
sk: Dátum

en: Select Replay
sk: Vyberte záznam

en: No Replays
sk: Žiadne záznamy

en: Replay Paused
sk: Záznam pozastavený

en: Replay Ends
sk: Koniec záznamu

en: Quit
sk: Ukončiť

en: Keep
sk: Ponechať

en: Delete
sk: Vymazať

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Repeat
sk: Opakovať

en: Delete Replay?
sk: Zmazať záznam?

en: Warning!
sk: Upozornenie

en: The current replay was recorded with a\different (or unknown) version of this level.\Be prepared to encounter visual errors.\
sk: Aktuálny záznam bol vytvorený\s inou (alebo neznámou) verziou tejto úrovne.\Môžu sa vyskytnúť vizuálne chyby.

en: Tricks
sk: Triky

en: Modes
sk: Režimy

en: Controls
sk: Ovládanie

en: Rules
sk: Pravidlá

en: Move the mouse or joystick\or use keyboard arrows to\tilt the floor causing the\ball to roll.\
sk: Pohybom myši alebo joysticku,\či stlačením klávesov so šípkami\môžete nakloniť podlahu,\čo spôsobí kotúľanie lopty.

en: Roll over coins to collect\them.  Collect coins to\unlock the goal and finish\the level.\
sk: Mince zoberiete tak, že cez ne\prekotúľate loptu.  Ak pozbierate dostatok\ mincí, odomkne sa cieľ a úroveň\ budete môcť dokončiť.

en: Left and right mouse buttons rotate the view.\Hold Shift for faster view rotation.
sk: Ľavé a pravé tlačidlá myši otáčajú pohľad.\Podržaním klávesu Shift ho môžete otáčať rýchlejšie.

en: Exit / Pause
sk: Ukončiť / Pozastaviť

en: Chase Camera
sk: Prenasledujúca kamera

en: Lazy Camera
sk: Lenivá kamera

en: Manual Camera
sk: Manuálna kamera

en: Screenshot
sk: Snímka obrazovky

en: Finish a level before the time runs out.\You need to collect coins in order to open the goal.
sk: Dokončte úroveň skôr, ako sa minie čas.\Cieľ otvoríte zbieraním mincí.

en: Start playing from the first level of the set.\You start with only three balls, do not lose them.\Earn an extra ball for each 100 coins collected.
sk: Začínate hrať od prvej úrovne v skupine.\Máte len tri lopty, takže si dávajte pozor, aby ste ich nestratili.\Za každých 100 pozbieraných mincí dostanete loptu navyše.

en: Corners can be used to jump.\Get rolling and take aim\at the angle. You may be able\to reach new places.\
sk: Rohy možno použiť na skákanie.\Rozkotúľajte sa a namierte\na roh. Takto môžete\dosiahnuť nové miesta.\

en: Tilting in 2 directions increases\the slope. Use the manual camera\and turn the camera by 45\degrees for best results.\
sk: Nakláňanie v 2 smeroch zvyšuje\strmosť. Najlepšie výsledky dosiahnete\použitím manuálnej kamery\a otočením kamery o 45 stupňov.\

en: Watch demo
sk: Pozrieť ukážku

en: Aborted
sk: Prerušené

en: Time-out
sk: Čas vypršal

en: Success
sk: Úspech

en: Fall-out
sk: Pád von

en: Camera %d
sk: Kamera %d

en: Paused
sk: Pauza

en: Restart
sk: Reštartovať

en: Goal
sk: Cieľ

en: Balls
sk: Lopty

en: Score
sk: Skóre

en: New Record
sk: Nový rekord

en: GOAL
sk: CIEĽ

en: Finish
sk: Dokončiť

en: Level Set
sk: Skupina úrovní

en: Bonus Level %s
sk: Bonusová úroveň %s

en: Level %s
sk: Úroveň %s

en: Standalone level
sk: Samostatná úroveň

en: A replay file could not be opened for writing.\This game will not be recorded.\
sk: Súbor so záznamom sa nepodarilo otvoriť na zápis.\Táto hra nebude zaznamenávaná.\

en: Hard
sk: Ťažké

en: Medium
sk: Stredné

en: Easy
sk: Ľahké

en: Unavailable
sk: Nie je k dispozícii

en: Most Coins
sk: Najviac mincí

en: Best Times
sk: Najlepšie časy

en: Fast Unlock
sk: Rýchle odomknutie

en: Change Name
sk: Zmeniť meno

en: caps
sk: veľké

en: GAME OVER
sk: KONIEC HRY

en: menu^Cheat
sk: Podvody

en: menu^Play
sk: Hrať

en: menu^Replay
sk: Záznamy

en: menu^Help
sk: Pomoc

en: menu^Options
sk: Možnosti

en: menu^Exit
sk: Ukončiť

en: Off
sk: Vyp.

en: Unknown Display
sk: Neznámy displej

en: Display
sk: Displej

en: Fullscreen
sk: Celá obrazovka

en: On
sk: Zap.

en: Resolution
sk: Rozlíšenie

en: Reflection
sk: Odrazy

en: Background
sk: Pozadie

en: Shadow
sk: Tiene

en: Select
sk: Vybrať

en: P1
sk: H1

en: P2
sk: H2

en: P3
sk: H3

en: P4
sk: H4

en: Tot
sk: Sp.

en: Select Course
sk: Vyberte ihrisko

en: Players?
sk: Počet hráčov?

en: Hole %02d
sk: Jamka %02d

en: It's In!
sk: Je dnu!

en: 1 Stroke Penalty
sk: 1 trestný úder

en: Scores
sk: Skóre

en: Final Scores
sk: Výsledné skóre

en: Neverball Easy
sk: Neverball – ľahké

en: Difficulty: Beginner through Intermediate\\25 levels with a smooth learning curve.\Read level introductions for gameplay tips.\ \
sk: Náročnosť: začiatočnícka až stredná\\25 úrovní s plynulou krivkou učenia.\Tipy ako hrať sú napísané v úvodných popisoch úrovní.

en: Neverball Medium
sk: Neverball – stredné

en: Difficulty: Beginner through Expert\\25 levels which provide a balanced\challenge for players. Try to claim\some of the records provided.\
sk: Náročnosť: začiatočnícka až veľmi ťažká\\25 úrovní, ktoré pre hráčov ponúkajú\vyvážený stupeň náročnosti. Pokúste sa\prekonať niektoré z uvedených rekordov.\

en: Neverball Hard
sk: Neverball – ťažké

en: Tones Levels
sk: Tonesove úrovne

en: Difficulty: Moderate to Difficult.\\Author: Ian Walker\\
sk: Náročnosť: stredná až ťažká.\\Autor: Ian Walker\\

en: Neverball Misc
sk: Neverball – rôzne

en: Unsorted levels\For testing purposes\\\\
sk: Nezaradené úrovne\Slúžia na testovacie účely\\\\

en: The original 18-hole Neverputt course.\With a gentle learning curve.\ \Difficulty: Easy to Medium\Author: rlk\
sk: Pôvodné 18-jamkové ihrisko hry Neverputt\s jemnou krivkou učenia.\ \Náročnosť: ľahká až stredná\Autor: rlk\

en: Another 18-hole course\ \ \Difficulty: Medium\Author: paxed\
sk: Ďalšie 18-jamkové ihrisko\ \ \Náročnosť: stredná\Autor: paxed\

en: Yet Another 18-hole course\ \ \Difficulty: Medium\Author: paxed\
sk: Ešte ďalšie 18-jamkové ihrisko\ \ \Náročnosť: stredná\Autor: paxed\

en: Even More Holes\ \ \Difficulty: Medium\Author: paxed\
sk: Ešte ďalšie jamky\ \ \Náročnosť: stredná\Autor: paxed\

en: A 26-hole course\following the alphabet\\Difficulty: Hard\Author: paxed\
sk: Ihrisko s 26 jamkami\napodobňujúcich abecedu\\Náročnosť: ťažká\Author: paxed\

en: Crazy Golf\ \\Difficulty: Easy to Medium\Author: slippifishi\
sk: Šialený golf\ \\Náročnosť: ľahká až stredná\Autor: slippifishi\

en: Tricky Golf\\An 18-hole course with many challenges\Difficulty: Expert Through Insane\Author: Byron James Johnson
sk: Zradný golf\\18-jamkové ihrisko s množstvom výziev\Náročnosť: pre expertov až šialená\Autor: Byron James Johnson

en: Golf Jambalaya\\Vidski's infamous course.\Difficulty: Medium to hard.\Author: vidski\
sk: Golfová jambalaya\\Vidskiho neslávne známe ihrisko.\Náročnosť: stredná až ťažká.\Autor: vidski\

en: Try to avoid being hit by moving objects.\One bump can throw the ball\completely out of control.\
sk: Snažte sa vyhýbať pohybujúcim sa objektom.\Jediný náraz stačí na to, aby ste\úplne stratili kontrolu nad loptou.\

en: Learn to control a bouncing ball.\Look at the shadow to know where the\ball will land.  If you're feeling confident in\your mastery of bouncing, take a risk\for a big payoff.\
sk: Naučte sa ovládať skákajúcu loptu.\Lopta dopadne tam, kde vrhá tieň.\Ak si veríte, že dokonale ovládate skoky,\zariskujte a možno sa to vyplatí.\

en: This time you must get 50 coins to unlock the goal.\Red coins are worth 5, blue coins are worth 10.\Get to the goal before time expires!\\Click to begin.\
sk: Na odomknutie cieľa musíte tentoraz získať 50 mincí.\Červené mince majú hodnotu 5, modré 10.\Dostaňte sa do cieľa skôr, ako vyprší čas!\\Začnite kliknutím.\

en: Move the mouse to tilt the floor.\Collect 10 coins to unlock the goal.\Guide the ball to the goal to\finish the level.\\Click to begin.\
sk: Podlahu nakloníte pohybom myši.\Po získaní 10 mincí sa odomkne cieľ.\Ak chcete dokončiť úroveň,\dostaňte loptu do cieľa.\\Začnete kliknutím.\

en: Half-pipes can be fun,\but they make it easy to fall out.\Don't over accelerate and you will\be able to stay in control.
sk: U-rampy sú síce zábavné,\ale môžu ľahko spôsobiť,\že vypadnete z hracieho priestoru.\Ak si chcete udržať kontrolu nad loptou,\príliš nezrýchľujte.

en: ''Flat'' is relative.\Learn to hold the floor at an angle\so that a slope remains level.\This way, you maintain full control of the ball.\Use momentum to get up to the big coins.\
sk: „Plochý“ je relatívny pojem.\Naučte sa udržať podlahu pod takým uhlom,\že svah ostane rovný.\Takto si môžete zachovať plnú kontrolu nad loptou.\Na to, aby ste dosiahli vyššie položené\mince, najprv potrebujete rozbeh.\

en: There are 100 coins here.\This one shouldn't be too difficult,\if you don't accidentally make a goal first.\
sk: Nachádza sa tu 100 mincí.\Nemalo by to byť nič zložité,\teda ak omylom nenarazíte na cieľ.\

en: Tilt the floor as little as possible.\Less tilt means lower speed.\Lower speed means better control.\Watch the clock and use the time wisely.\
sk: Podlahu nakláňajte čo najmenej.\Menší sklon znamená menšiu rýchlosť.\Menšia rýchlosť znamená lepšiu kontrolu.\Sledujte zostávajúci čas a využite ho rozumne.\

en: Each bridge is narrower than the one before.\But each pays better than the last as well!\You get to decide how far you go on this one.\
sk: Každý mostík je uzší ako ten predošlý.\Tiež však ponúka viac ako ten predošlý!\Záleží na vás, ako ďaleko sa chcete dostať.\

en: Getting to the goal\shouldn't be a problem,\but getting all of the coins will\require some planning.\\Hint: often it is faster to avoid\a hole instead of falling into it.
sk: Dostať sa k cieľu\by nemal byť problém,\ale pozbierať všetky mince\si vyžaduje určité plánovanie.\\Rada: ak sa vyhnete jamám,\často ušetríte čas.

en: Stay away from the edges!\When approaching a drop, begin slowing down\early. You need just as much room to slow\down as you did to speed up.\
sk: Držte sa od okrajov!\Ak sa budete približovať k priepasti,\začnite včasne spomaľovať.\Spomalenie si vyžaduje rovnako veľa priestoru,\ako ste potrebovali na zrýchlenie.

en: Follow the yellow lick road!\\The blue coins are especially challenging,\but with some experimentation and practice,\you'll be able to collect them all.
sk: Nasledujte žltú cestičku na lízanke!\\Získať modré mince je veľká výzva,\no s trochu skúšania a cviku\to hravo zvládnete.

en: Mouse buttons rotate the view.\Press Escape to pause or quit.\\\\Click to begin.\
sk: Tlačidlá myši otáčajú pohľad.\Stlačením klávesu Escape môžete\ pozastaviť alebo ukončiť hru.\\\\Začnite kliknutím.\

en: There is only one path to reach the goal,\but lots of paths for collecting coins.\Make sure you collect enough\to unlock the goal.
sk: K cieľu vedie len jedna cesta,\k minciam však množstvo.\Cieľ sa odomkne,\ak ich pozbierate dostatok.

en: Follow the trail of coins to reach the goal.\If you hit a post while moving quickly,\you will bounce far off course.
sk: Dostaňte sa k cieľu na konci cestičky z mincí.\Ak vo vysokej rýchlosti narazíte do stĺpu,\odrazíte sa mimo trasy.

en: Hills require more speed to get over.\Be careful not to go too fast!
sk: Na prekonanie kopcov potrebujete väčšiu rýchlosť.\Nechoďte však prirýchlo!

en: When the ball is on a moving platform,\it will be pulled in the direction of movement.\Use the rails to steady yourself,\and collect the coins you need\to open the goal.
sk: Ak sa lopta nachádza na pohyblivej plošine,\bude priťahovaná v smere pohybu.\Pomocou tyčí môžete naspäť získať rovnováhu\ a pozbierať mince potrebné na otvorenie cieľa.

en: Grab all the coins...\but don't get bullied!
sk: Poberte všetky mince...,\ale nenechajte sa šikanovať!

en: Here's another coin grab.\Perhaps you already know a good route.\Teleportation might come in handy.\
sk: Ďalšia honba za mincami.\Možno už máte premyslenú vhodnú cestu.\Teleportácia sa môže zísť.\

en: =Atrium=\Remove the coins from their columns.
sk: =Átrium=\Pozbierajte mince zo stĺpov.

en: =Buoys=\He who controls the timers, controls the gates.
sk: =Bóje=\Kto ovláda časovače, ovláda aj brány.

en: =Cargo=\Let yourself be carried away.
sk: =Náklad=\Nechajte sa uniesť.

en: =Confetti=\Help! There has got to be a way through this mess.
sk: =Konfety=\Pomoc! Musí existovať cesta von z tohto zmätku.

en: =Discs=\Used correctly, the platforms will take you to the goal.
sk: =Disky=\K cieľu vás privedú plošiny, ak ich správne využijete.

en: =Inferno=\The fire thwomps will try to foil your mission.
sk: =Inferno=\Vašu misiu sa budú snažiť prekaziť ohniví thwompovia.

en: =Ladybirds=\Don't let them bug you.
sk: =Lienky=\Nedovoľte, aby vám liezli na nervy.

en: =Mountains=\Ups and downs are a part of life.
sk: =Hory=\Vzostupy a pády sú súčasťou života.

en: =Museum=\Please do not touch the exhibits.
sk: =Múzeum=\Prosím, nedotýkajte sa vystavených exponátov!

en: =Oddities=\Something is not quite right here...
sk: =Zvláštnosti=\Čosi tu nie je v poriadku...

en: =Rails=\Do not lose your balance.
sk: =Koľajnice=\Nestraťte rovnováhu.

en: =Ramps=\Can you make it to the top?
sk: =Rampy=\Dokážete sa dostať na vrchol?

en: =Rings=\Roll your way through this trap.
sk: =Prstence=\Prekotúľajte sa cez túto pascu.

en: =Slope=\Try not to become a modern-day Sisyphus.
sk: =Svah=\Pokúste sa nestať moderným Sizyfom.

en: =Spacetime=\Not much space, not much time.
sk: =Časopriestor=\Málo času, málo priestoru.

en: =Swarm=\Warning: Trespassers will be thwomped.
sk: =Roj=\Upozornenie: Neoprávnený vstup sa trestá údermi thwompov.

en: =Tree=\Follow the spiral staircase to the goal.
sk: =Strom=\Zdolajte špirálovité schodisko vedúce k cieľu.

en: =UFO=\Ride the spaceship they don't want you to know about.
sk: =UFO=\Zajazdite si na utajenej vesmírnej lodi.

en: 2 switches have to be enabled\to open the path to the goal.
sk: Cesta k cieľu sa otvorí,\ak aktivujete 2 prepínače.

en: Ribbit!\
sk: Kvák!\

en: Yes, the ball does fit quite nicely through\those little holes.\
sk: Áno, lopta sa do týchto dierok zmestí akurát.\

en: Slow and steady.\
sk: Pomaly a pokojne.\

en: So close, yet so very far.\
sk: Tak blízko, a predsa tak strašne ďaleko.\

en: Ride the elevators to the top.\They move quickly,\so don't dally too long.\
sk: Vyjdite na vrchol výťahmi.\Pohybujú sa rýchlo,\preto nemárnite čas.\

en: Have fun picking up those\red and blue coins.\
sk: Veľa zábavy pri zbieraní\červených a modrých mincí.\

en: Don't worry.\The green part isn't going anywhere.\
sk: Žiaden strach.\Zelená časť nikde neujde.\

en: The floor is as flat as you make it.\
sk: Podlaha je taká rovná, akou si ju spravíte.\

en: Stairway to heaven
sk: Schodisko do neba

en: Plenty of coins for the taking.\Can you take them all?
sk: V ponuke je množstvo mincí.\Dokážete ich pozbierať všetky?

en: Use teleporters to go\where you otherwise couldn't.\
sk: Pomocou teleportérov sa dostaňte\tam, kde by ste inak nemohli.\

en: Balance risk versus reward.\
sk: Riziko straty rovnováhy verzus odmena.\

en: Ascend the slope to reach your goal.\(Easier said than done.)
sk: Stúpajte hore svahom a dostaňte sa k cieľu.\(Ľahšie sa to povie ako vykoná.)

en: Catch the train before it leaves the station.\
sk: Nastúpte na vlak skôr, ako vyrazí zo stanice.\

en: Take it slowly.\
sk: Len pomaly.\

en: You can never go home again...
sk: Domov sa už nikdy nedostanete...

en: Neverball\\http://neverball.org\\Created by Robert Kooima\
sk: Neverball\\http://neverball.org\\Vytvoril Robert Kooima\

en: Prisonnier de la boule.\Living in a sphere.\Catching all blue coins is a challenge.
sk: Prisonnier de la boule.\Život v guli.\Pozbierať všetky modré mince dá zabrať.

en: Try to grab all of the blue coins...\it won't be easy!
sk: Skúste pobrať všetky modré mince...\Nebude to ľahké!

en: Follow the blue coins...\and learn to control your bounce!\Hint: Use the 'chase' camera mode.
sk: Nasledujte modré mince...\a naučte sa ovládať svoje obíjanie!\Rada: Aktivujte režim „prenasledujúcej“ kamery.

en: Follow the arrows.
sk: Nasledujte šípky.

en: It's a real game of checkers, but no one wins...\You have to bounce to reach the blue coins.
sk: Je to ozajstná partia dámy, ibaže nikto nemôže vyhrať...\Modré mince dosiahnete výskokmi po odraze.

en: Calm and meditation may bring you to the Nirvana.
sk: Pokoj a meditácia vám možno pomôže dosiahnuť nirvánu.

en: Savoir chuter.\Follow the blue markers.
sk: Savoir chuter.\Nasledujte modré značky.

en: Use the new coins to change ball size!\I hope you like it!\-Dave
sk: Zmeňte veľkosť lopty pomocou nových mincí!\Dúfam, že sa vám to páči!\-Dave

en: There are special coins which can make your\ball larger or smaller.
sk: Sú tu špeciálne mince, ktoré zväčšujú\alebo zmenšujú loptu.

en: Let's go for a swim...\all the coins are fully submerged.\
sk: Poďme si zaplávať...\Všetky mince sú úplne ponorené.\

en: Fall down stairs.\Ough!\It hurts.
sk: Padajte zo schodov.\Och!\To bolí.

en: Just let it happen...\then start to worry!
sk: Nech to príde...\Až potom sa strachujte!

en: Another test for timer accuracy.
sk: Ďalšia skúška presnosti časovačov.

en: Les rampes abruptes.\Control your speed.
sk: Les rampes abruptes.\Ovládajte svoju rýchlosť.

en: L'escalade ardue.\Do you suffer from vertigo?
sk: L'escalade ardue.\Trpíte závratmi?

en: Le cycle éternel.\Avoid teleporters...
sk: Le cycle éternel.\Vyhýbajte sa teleportérom...

en: La ballade tranquille.\What a quiet walk.
sk: La ballade tranquille.\Pokojná prechádzka.

en: La ballade dansante.\Let's dance on the moving platform!\Tip: After activating the last moving platform,\ turn around the Thwomp until the goal is reachable.
sk: La ballade dansante.\Zatancujte si na pohybujúcej sa plošine!\Rada: Po aktivovaní poslednej pohyblivej plošiny\otáčajte sa okolo thwompa, pokým sa nesprístupní cesta k cieľu.

en: La descente infernale.\Easy enough to start?
sk: La descente infernale.\Dosť jednoduchý začiatok?

en: La conduite stressante.\Attention:\The platform under the ball moves forward.
sk: La conduite stressante.\Pozor:\Plošina pod loptou sa pohybuje dopredu.

en: La tour de verre.\Find the way to the exit.
sk: La tour de verre.\Nájdite cestu k východu.

en: La maîtrise de Neverball.\You still think Neverball is too easy?
sk: La maîtrise de Neverball.\Stále si myslíte, že Neverball je príliš jednoduchý?

en: Le chemin dissimulé.\Test your memory.
sk: Le chemin dissimulé.\Otestujte si svoju pamäť.

en: Le labyrinthe fou.\You know the way, you see it,\so why are you taking another one?
sk: Le labyrinthe fou.\Poznáte cestu, vidíte ju,\tak prečo volíte inú?

en: La descente rafraîchissante.\Not so fast, not so fast.
sk: La descente rafraîchissante.\Pomaly, pomaly.

en: Le chemin de la foi.\Self-confidence.
sk: Le chemin de la foi.\Sebaistota.

en: Le sens trigonométrique.\Turn, wait and jump.
sk: Le sens trigonométrique.\Otočte sa, počkajte a napokon skočte.

en: L'ascension pressée.\Only one piece of advice: don't stop!
sk: L'ascension pressée.\Jedna rada: nezastavujte!

en: Un va-et-vient frustrant.\Remember the activation order.
sk: Un va-et-vient frustrant.\Zapamätajte si poradie aktivácie.

en: Street Neverball\Choose your party and score 3 points.
sk: Uličný Neverball\Vyberte si stranu a získajte 3 body.

en: La machine à circonvolutions.\Easy, the goal is just above you.
sk: La machine à circonvolutions.\Hračka. Cieľ je hneď nad vami.

en: Le grand cône.\Living in a cone.
sk: Le grand cône.\Život v kuželi.

en: Les flammes ardentes.\Does this remind you of something?
sk: Les flammes ardentes.\Pripomína vám to niečo?

en: Les sauts du célèbre plombier.\Follow the coins.
sk: Les sauts du célèbre plombier.\Nasledujte mince.

en: This level is full of challenges:\understand the level's functioning,\learn to fly and to survive,\grab half of all coins to open the goal,\find and reach the goal,\and more...
sk: Táto úroveň je plná výziev:\porozumejte jej fungovaniu,\naučte sa lietať a aj prežiť,\poberte polovicu všetkých mincí, aby ste otvorili cieľ,\nájdite cieľ a cestu k nemu\a ďalšie...

en: Plus dur que la difficulté.\Good luck.
sk: Plus dur que la difficulté.\Veľa šťastia.

en: Le passage éphémère.\Trust the coins.
sk: Le passage éphémère.\Dôverujte minciam.

en: Hé, on pousse pas !\Not too fast, not too slow.
sk: Hé, on pousse pas !\Nie príliš rýchlo, ani príliš pomaly.

en: Le rodéo de Neverball.\You'll fall quickly.
sk: Le rodéo de Neverball.\Spadnete rýchlo.

en: Préparez un petit sac.\The stomach-tester.
sk: Préparez un petit sac.\Skúška žalúdka.

en: Un petit échauffement.\Welcome to Mehdi's new set!
sk: Un petit échauffement.\Vitajte v Mehdiho novej skupine!

en: Plus vite que la vitesse.\The definition of speed.
sk: Plus vite que la vitesse.\Definícia rýchlosti.

en: La danse asiatique\Trust the arrows.
sk: La danse asiatique\Dôverujte šípkam.

en: Suis le mouvement.\Warning, the road is moving.
sk: Suis le mouvement.\Pozor, cesta je v pohybe.

en: Les toiles attirantes.\Get out of the webs.
sk: Les toiles attirantes.\Vyviaznite zo sietí.

en: You might have to get wet\if you want all the coins.
sk: Ak chcete všetky mince,\budete musieť prejsť cez vodu.

en: Work your way to the top.
sk: Dopracujte sa až na vrchol.

en: Collect 45 coins to unlock the goal.\You can use the teleporter to gain enough speed\for the jump.
sk: Cieľ sa odomkne, keď pozbierate 45 mincí.\Rýchlosť potrebnú na skok možno nabrať\za pomoci teleportéra.

en: Let's start with an easy warm-up.\Build speed and leap to the goal.
sk: Začnime s jednoduchou rozcvičkou.\Naberte rýchlosť a skočte do cieľa.

en: Mind your footing!
sk: Pozor, kam stúpate!

en: Watch your footing...
sk: Pozor, kam stúpate...

en: Timing is everything.
sk: Všetko záleží na správnom načasovaní.

en: Afraid of heights?\Try not to get dizzy.
sk: Bojíte sa výšok?\Pokúste sa vyhnúť závratom.

en: Surf's Up !!
sk: Hor sa na vlny!

note: Desktop entry comment
en: A 3D arcade game with a ball
sk: 3D arkáda s loptou

note: Desktop entry comment
en: A 3D mini golf game
sk: 3D minigolfová hra

note: Translators, Listed here are the Neverball materials (relative to the data directory) that can be localised.  Each material <mtrl> has a corresponding JPG or PNG texture.  To localise a material, create a localised texture for it (copy the original texture <mtrl>.<ext> to <mtrl>-<lang-code>.<ext> an
en: mtrl/words
sk: mtrl/words-sk

en: item/coin/coin
sk: item/coin/euro_coin
