newsbeuter 0.9 - en to uk translation catalogue (291 entries)

en: `%s' is not a valid color
uk: `%s' недійсний колір

en: `%s' is not a valid attribute
uk: атрибут `%s' не доступний.

en: `%s' is not a valid configuration element
uk: `%s' недійсний елемент конфігурації

en: newsbeuter: finished reload, %f unread feeds (%n unread articles total)
uk: newsbeuter: завантаження завершено, %f непрочитаних тем (%n всього непрочитаних статей)

en: %N %V - Your feeds (%u unread, %t total)%?T? - tag `%T'&?
uk: %N %V - Ваші новини (%u непрочитано, всього %t)%?T? - мітка `%T'&?

en: %N %V - Articles in feed '%T' (%u unread, %t total) - %U
uk: %N %V - '%T' Статей у темі (%u непрочитано, всього %t) - %U

en: %N %V - Search result (%u unread, %t total)
uk: %N %V - Результат пошуку (%u непрочитано, всього %t)

en: %N %V - %?O?Open File&Save File? - %f
uk: %N %V - %?O?Відкрити Файл&Зберегти Файл? - %f

en: %N %V - Help
uk: %N %V - Довідка

en: %N %V - Select Tag
uk: %N %V - Вибрати Мітку

en: %N %V - Select Filter
uk: %N %V - Вибрати Фільтер

en: %N %V - Dialogs
uk: %N %V - Діалоги

en: expected boolean value, found `%s' instead
uk: потрібно вказати boolean тип, натомість `%s'

en: expected integer value, found `%s' instead
uk: потрібно вказати integer тип, натомість `%s'

en: invalid configuration value `%s'
uk: невірне значення налаштунку %s

en: Error while processing command `%s' (%s line %u): %s
uk: Помилка при виконанні команди `%s' (%s рядок %u): %s

en: unknown command `%s'
uk: невідома команда `%s'

en: Fatal error: couldn't determine home directory!
uk: Критична помилка: неможливо визначити домашню директорію!

en: Please set the HOME environment variable or add a valid user for UID %u!
uk: Будь-ласка налашуйте змінну HOME, або додайте користувача, що відповідає UID %u!

en: %s: unknown option - %c
uk: %s: невідомий параметр - %c

en: Starting %s %s...
uk: Запускаю %s %s...

en: Error: an instance of %s is already running (PID: %u)
uk: Помилка: вже працює копія %s (PID: %u)

en: Loading configuration...
uk: Завантаження налаштувань...

en: done.
uk: готово.

en: Opening cache...
uk: Відкриваю кеш...

en: Error: opening the cache file `%s' failed: %s
uk: Помилка: при відкритті файлу кеша `%s' виникла %s

en: Loading URLs from local cache...
uk: Завантажую URLs з локального кешу...

en: Loading URLs from %s...
uk: Завантажую URLs з %s...

en: Error: no URLs configured. Please fill the file %s with RSS feed URLs or import an OPML file.
uk: Помилка: не вказано URLs. Будь-ласка, додайте RSS URLs у файл %s чиімпортуйте файл OPML.

en: It looks like the OPML feed you subscribed contains no feeds. Please fill it with feeds, and try again.
uk: Схоже на те, що OPML тема, на яку ви підписалися не містить тем. Будь-ласка, заповніть її темами, та спробуйте знову.

en: Loading articles from cache...
uk: Завантаження статей з кешу...

en: Cleaning up cache thoroughly...
uk: Ретельне очищення кешу...

en: Error while loading feeds from database:
uk: Помилка при завантаженні тем з бази даних:

en: Error while loading feed '%s': %s
uk: Помилка при завантаженні теми `%s': %s

en: Prepopulating query feeds...
uk: Поновлюю дані теми...

en: Importing list of read articles...
uk: Імпортую список прочитаних статей...

en: Exporting list of read articles...
uk: Зберігаю список прочитаних статей...

en: Cleaning up cache...
uk: Очищення кешу...

en: failed:
uk: невдало:

en: Error: couldn't mark all feeds read: %s
uk: Помилка: не можу позначити всі теми як прочитані: %s

en: %sLoading %s...
uk: %sЗавантаження %s...

en: Error while retrieving %s: %s
uk: Помилка при стягненні %s: %s

en: Error: invalid feed!
uk: Помилка: непрацездатна тема!

en: invalid feed index (bug)
uk: непрацездатний індекс теми (помилка)

en: newsbeuter is free software and licensed under the MIT/X Consortium License.
uk: newsbeuter - це вільне програмне забезпечення, що ліцензоване під MIT/X Consortium License.

en: Type `%s -vv' for more information.
uk: Тип `%s -vv' для додаткової інформації.

en: %s %s
    usage: %s [-i <file>|-e] [-u <urlfile>] [-c <cachefile>] [-x <command> ...] [-h]
uk: %s %s
    використання: %s [-i <файл>|-e] [-u <файлпосилання>] [-c <файлкешу>] [-x <команда> ...] [-h]

en: export OPML feed to stdout
uk: експорт теми OPML до стандартного виводу

en: refresh feeds on start
uk: оновити теми при старті

en: <file>
uk: <файл>

en: import OPML file
uk: імпортувати файл OPML

en: <urlfile>
uk: <файлпосилання>

en: read RSS feed URLs from <urlfile>
uk: читати посилання на RSS теми з <файлпосилання>

en: <cachefile>
uk: <файлкешу>

en: use <cachefile> as cache file
uk: використайте <файлкешу> як файл кешу

en: <configfile>
uk: <файлналаштування>

en: read configuration from <configfile>
uk: читати налаштування з <файлналаштування>

en: clean up cache thoroughly
uk: ретельно очищистити кеш

en: <command>...
uk: <команда>...

en: execute list of commands
uk: виконати список команд

en: get version information
uk: отримати інформацію про версію

en: <loglevel>
uk: <рівеньлогу>

en: write a log with a certain loglevel (valid values: 1 to 6)
uk: записувати лог з визначеним рівнем (дійсні значення: від 1 до 6)

en: <logfile>
uk: <файллогу>

en: use <logfile> as output log file
uk: використовуйте <файллогу> як вихідний файл логу

en: export list of read articles to <file>
uk: експортувати список прочитаних статей у <файл>

en: import list of read articles from <file>
uk: імпортувати список прочитаних статей з <файл>

en: this help
uk: ця довідка

en: An error occurred while parsing %s.
uk: Виникла помилка при парсуванні %s

en: Import of %s finished.
uk: Імпорт %s завершено.

en: bookmarking support is not configured. Please set the configuration variable `bookmark-cmd' accordingly.
uk: підтримка закладок не налаштована. Будь-ласка встановіть змінну `bookmark-cmd' відповідно.

en: %u unread articles
uk: %u непрочитаних статей

en: Title:
uk: Назва:

en: Author:
uk: Автор:

en: Date:
uk: Дата:

en: Link:
uk: Посилання:

en: Podcast Download URL:
uk: Посилання на завантаження Podcast:

en: Error: couldn't open configuration file `%s'!
uk: Помилка: не можу відкрити файл конфігурації `%s'!

en: Close
uk: Закрити

en: Goto Dialog
uk: Йти до Діалогу

en: Close Dialog
uk: Закрити Діалог

en: No item selected!
uk: Не вибрано нічого!

en: Error: you can't remove the feed list!
uk: Помилка: ви не можете видаляти список тем

en: Invalid position!
uk: Непрацездатна позиція!

en: queued
uk: у черзі

en: downloading
uk: завантажую

en: cancelled
uk: відмінено

en: deleted
uk: видалено

en: finished
uk: закінчено

en: failed
uk: невдало

en: incomplete
uk: незавершено

en: played
uk: програно

en: unknown (bug).
uk: невідомо (помилка).

en: attribute `%s' is not available.
uk: атрибут `%s' не доступний.

en: regular expression '%s' is invalid: %s
uk: вживаний вираз '%s' неправильний %s

en: invalid parameters.
uk: Параметри невірні.

en: too few parameters.
uk: замало параметрів

en: unknown command (bug).
uk: невідома команда (помилка).

en: file couldn't be opened.
uk: файл неможливо відкрити.

en: unknown error (bug).
uk: невідома помилка (помилка).

en: No feed selected!
uk: Не вибрано тем!

en: Sort by (f)irsttag/(t)itle/(a)rticlecount/(u)nreadarticlecount/(n)one?
uk: Сортувати за (f)першимТаґом/(t)назвою/(a)кількістьСтатей/(u)кількістьНепрочитанихСтатей/(n)ніяк?

en: Reverse Sort by (f)irsttag/(t)itle/(a)rticlecount/(u)nreadarticlecount/(n)one?
uk: Сортувати реверсно за (f)першимТаґом/(t)назвою/(a)кількістьСтатей/(u)кількістьНепрочитанихСтатей/(n)ніяк?

en: Marking feed read...
uk: Позначаю теми як прочитані...

en: Error: couldn't mark feed read: %s
uk: Помилка: не можу позначити тему: %s як прочитану

en: No feeds with unread items.
uk: Немає тем з непрочитаними статтями.

en: Marking all feeds read...
uk: Позначаю всі теми як прочитані...

en: No tags defined.
uk: Не визначено жодної мітки.

en: Error: couldn't parse filter command `%s': %s
uk: Помилка: неможливо парсувати команду фільтра `%s': %s

en: No filters defined.
uk: Не визначено фільтри.

en: Search for:
uk: Шукати:

en: Filter:
uk: Фільтр:

en: Do you really want to quit (y:Yes n:No)?
uk: Ви впевнені, що хочете вийти (y:Так n:Ні)?

en: Quit
uk: Вихід

en: Open
uk: Відкрити

en: Next Unread
uk: Наступна непрочитана

en: Reload
uk: Перезавантажити

en: Reload All
uk: Перезавантажити усі

en: Mark Read
uk: Позначити як прочитано

en: Catchup All
uk: Підхватити усі

en: Search
uk: Пошук

en: Help
uk: Довідка

en: Error: couldn't parse filter command!
uk: Помилка: неможливо розібрати помилку фільтра!

en: Searching...
uk: Шукаю...

en: Error while searching for `%s': %s
uk: Помилка при пошуку `%s': %s

en: No results.
uk: Безрезультатно.

en: Position not visible!
uk: Не видно позицію!

en: Feed List - %u unread, %u total
uk: Список Тем - %u непрочитано, загалом - %u

en: Do you really want to overwrite `%s' (y:Yes n:No)?
uk: Ви впевнені, що хочете перезаписати `%s' (y:Так n:Ні)?

en: File:
uk: Файл:

en: %s %s - Save File - %s
uk: %s %s - Зберегти файл - %s

en: Cancel
uk: Відміна

en: Save
uk: Зберегти

en: Save File - %s
uk: Зберегти Файл - %s

en: couldn't parse filter expression `%s': %s
uk: неможливо парсувати вираз фільра `%s': %s

en: usage: set <variable>[=<value>]
uk: використання: set <змінна>[=<значення>]

en: usage: source <file> [...]
uk: використання: <файл> [...]

en: usage: dumpconfig <file>
uk: використання: конфігурація дампу <файл>

en: Saved configuration to %s
uk: Конфігурацію збережено у %s

en: Not a command: %s
uk: Не є командою: `%s'

en: Saving bookmark...
uk: Зберігаю закладки...

en: Saved bookmark.
uk: Збережені закладки.

en: Error while saving bookmark:
uk: Помилка при зберіганні закладок:

en: Description:
uk: Опис:

en: Generic bindings:
uk: Загальні клавіші

en: Unbound functions:
uk: Незастосовані функції

en: Clear
uk: Очистити

en: embedded flash:
uk: вбудований флеш:

en: image
uk: зображення

en: Links:
uk: Посилання:

en: link
uk: посилання

en: embedded flash
uk: вбудований флеш

en: unknown (bug)
uk: невідомо (помилка)

en: Toggling read flag for article...
uk: Переключення флагу прочитано для статей...

en: Error while toggling read flag: %s
uk: Помилка при переключенні флагу прочитано: %s

en: URL list empty.
uk: Список URL пустий.

en: Flags:
uk: Флаги:

en: Error: no item selected!
uk: Помилка: нічого не вибрано!

en: Error: you can't reload search results.
uk: Помилка: ви не можете перезавантажувати результати пошуку

en: No unread items.
uk: Немає непрочитаних статей.

en: No unread feeds.
uk: Немає непрочитаних тем.

en: Pipe article to command:
uk: Пайпувати статтю до каманди:

en: Sort by (d)ate/(t)itle/(f)lags/(a)uthor/(l)ink/(g)uid?
uk: Сортувати за (d)датою/(t)назвою/(f)флагами/(a)автором/(l)посиланням/(g)uid?

en: Reverse Sort by (d)ate/(t)itle/(f)lags/(a)uthor/(l)ink/(g)uid?
uk: Сортувати реверсно за (d)датою/(t)назвою/(f)флагами/(a)автором/(l)посиланням/(g)uid?

en: Flags updated.
uk: Флаги поновлено.

en: Error: applying the filter failed: %s
uk: Помилка: примінення фільтру невдале: %s

en: Mark All Read
uk: Позначити всі як прочитані

en: Aborted saving.
uk: Збереження перервано.

en: Saved article to %s
uk: Стаття збережена у %s

en: Error: couldn't save article to %s
uk: Помилка: не можу зберегти у %s

en: Search Result - '%s'
uk: Результати Пошуку - '%s'

en: Query Feed - %s
uk: Теми у черці - %s

en: Article List - %s
uk: Список Статей - %s

en: Top
uk: Вершина

en: Bottom
uk: Низ

en: Feed:
uk: Тема:

en: type:
uk: тип:

en: Error while marking article as read: %s
uk: Помилка при позначенні статті як прочитано: %s

en: Added %s to download queue.
uk: Додано %s до черги завантаження.

en: Saved article to %s.
uk: Збережено статтю у %s.

en: Error: couldn't write article to file %s
uk: Помилка: не можу записати статтю у файл %s

en: Starting browser...
uk: Запускаю браузер...

en: Error while marking article as unread: %s
uk: Помилка при позначенні статті як непрочитано: %s

en: Open in Browser
uk: Відкрити у браузері

en: Enqueue
uk: Поставити у чергу

en: Article - %s
uk: Стаття - %s

en: Error: invalid regular expression!
uk: Помилка: неправильний вираз!

en: Open feed/article
uk: Відкрити тему/статтю

en: Return to previous dialog/Quit
uk: Повернутись до попереднього діалогу/Вийти

en: Reload currently selected feed
uk: Перезавантажити вибрану тему

en: Reload all feeds
uk: Перезавантажити усі теми

en: Mark feed read
uk: Позначити теми як прочитані

en: Mark all feeds read
uk: Позначити усі теми як прочитані

en: Save article
uk: Зберегти статтю

en: Go to next unread article
uk: Йти до наступної непрочитаної статті

en: Go to previous unread article
uk: Йти до попередньої непрочитаної статті

en: Go to a random unread article
uk: Йти до будь-якої непрочитаної статті

en: Open article in browser
uk: Відкрити статтю у браузері

en: Open help dialog
uk: Відкрити діалог довідки

en: Toggle source view
uk: Переключитись на перегляд сирців

en: Toggle read status for article
uk: Переключити статус прочитано для статті

en: Toggle show read feeds/articles
uk: Переключити перегляд прочитаних тем/статей

en: Show URLs in current article
uk: Показати URLs в поточній статті

en: Clear current tag
uk: Очистити поточну мітку

en: Select tag
uk: Вибрати мітку

en: Open search dialog
uk: Відкрити діалог пошуку

en: Add download to queue
uk: Додати завантаження у чергу

en: Reload the list of URLs from the configuration
uk: Перезавантажити список URLs з налаштувань

en: Download file
uk: Завантажити файл

en: Cancel download
uk: Відмінити завантаження

en: Mark download as deleted
uk: Позначити завантаження як видалено

en: Purge finished and deleted downloads from queue
uk: Очистити закінчені та видалені завантаження з черги

en: Toggle automatic download on/off
uk: Переключити автоматичне завантаження Ув/В

en: Start player with currently selected download
uk: Запустити програвач з вибраним завантаженням

en: Increase the number of concurrent downloads
uk: Збільшити число одночасних завантажень

en: Decrease the number of concurrent downloads
uk: Зменшити число одночасних завантажень

en: Redraw screen
uk: Поновити екран

en: Open the commandline
uk: Відкрити командний рядок

en: Set a filter
uk: Встановити фільтр

en: Select a predefined filter
uk: Вибрати попередньо визначений фільтр

en: Clear currently set filter
uk: Очистити поточно встановлений фільтр

en: Bookmark current link/article
uk: Додати закладку на посилання/статтю

en: Edit flags
uk: Редагувати флаги

en: Go to next unread feed
uk: Йти до наступної непрочитаної теми

en: Go to previous unread feed
uk: Йти до попередньої непрочитаної теми

en: Call a macro
uk: Викликати макрос

en: Delete article
uk: Видалити статтю

en: Purge deleted articles
uk: Очистити видалені статті

en: Edit subscribed URLs
uk: Редагувати підписані URLs

en: Close currently selected dialog
uk: Закрити вибране меню

en: View list of open dialogs
uk: Дивитись список відкритих меню

en: Go to next dialog
uk: Йти до наступного меню

en: Go to previous dialog
uk: Повернутись до попереднього меню

en: Pipe article to command
uk: Пайпувати статтю до каманди

en: Sort current list
uk: Сортувати поточний список

en: Sort current list (reverse)
uk: Сортувати поточний список (реверсно)

en: Open URL 10
uk: Відкрити URL 10

en: Open URL 1
uk: Відкрити URL 1

en: Open URL 2
uk: Відкрити URL 2

en: Open URL 3
uk: Відкрити URL 3

en: Open URL 4
uk: Відкрити URL 4

en: Open URL 5
uk: Відкрити URL 5

en: Open URL 6
uk: Відкрити URL 6

en: Open URL 7
uk: Відкрити URL 7

en: Open URL 8
uk: Відкрити URL 8

en: Open URL 9
uk: Відкрити URL 9

en: Move to the previous entry
uk: Йти до попереднього рядка

en: Move to the next entry
uk: Перемістити до наступного рядка

en: Move to the previous page
uk: Перемістити до попередньої сторінки

en: Move to the next page
uk: Перемістити до наступної сторінки

en: Move to the start of page/list
uk: Перемістити до початку сторінки/списку

en: Move to the end of page/list
uk: Перемістити до кінця сторінки/списку

en: `%s' is not a valid context
uk: `%s' недійсний контекст

en: `%s' is not a valid key command
uk: `%s' недійсна ключова команда

en: Starred items
uk: Відмічені статті.

en: Shared items
uk: Загальні статті.

en: Cleaning up queue...
uk: Очищую чергу...

en: %s %s
    usage %s [-C <file>] [-q <file>] [-h]
    -C <configfile> read configuration from <configfile>
    -q <queuefile>  use <queuefile> as queue file
    -a              start download on startup
    -h              this help
uk: %s %s
    використання %s [-C <файл>] [-q <файл>] [-h]
    -C <файлналаштувань> читити файл конфігурацію з <файлналаштувань>
    -q <файлчерги>       використати <файлчерги> як файл черги
    -a                   починати завантаження при старті
    -h                   ця довідка

en:  - %u parallel downloads
uk:  - %u паралельних завантажень

en: Queue (%u downloads in progress, %u total) - %.2f kb/s total%s
uk: Черга (%u активних завантажень, всього %u) - %.2f kb/s всього%s

en: Error: can't quit: download(s) in progress.
uk: Помилка: неможливо вийти: активне(і) завантаження

en: Error: download needs to be finished before the file can be played.
uk: Помилка: для того, щоб програти файл, завантаження повинні бути завершені.

en: Error: unable to perform operation: download(s) in progress.
uk: Помилка: неможливо виконати операцію: активне(і) завантаження.

en: Download
uk: Завантаження

en: Delete
uk: Видалити

en: Purge Finished
uk: Очищення закінчено

en: Toggle Automatic Download
uk: Увімкнути автоматичне завантаження

en: Play
uk: Програти

en: `%s' is an invalid dialog type
uk: `%s' недійсний тип діалогу

en: `%s' is not a valid regular expression: %s
uk: `%s' не є правильним регулярним виразом: %s

en: too few arguments
uk: замало параметрів

en: Error: unsupported URL: %s
uk: Помилка: посилання не підтримується: %s

en: Select Tag
uk: Виберіть мітку

en: Select Filter
uk: Виберіть фільтр

en: attribute not found
uk: атрибут не знайдено

en: EOF found while reading XML tag
uk: При читанні мітки з XML був виявлений кінець файлу

en: No link selected!
uk: Не вибрано посилання!

en: Save Bookmark
uk: Зберегти закладку

en: URLs
uk: URLs:

en: Error: feed contains no items!
uk: Помилка: теми не містять елементів!

en: Updating query feed...
uk: Поновлюю дану тему...

en: couldn't initialize libcurl
uk: не можу ініціялізувати libcurl

en: Error: trying to download feed `%s' returned HTTP status code %ld.
uk: Помилка: намагаюсь завантажити тему `%s' оновленого статус коду HTTP %ld

en: could not parse buffer
uk: не можу парсувати буфер

en: could not parse file
uk: не можу парсувати файл

en: no RSS version
uk: нема версії RSS

en: invalid RSS version
uk: недійсна версія RSS

en: invalid Atom version
uk: недійсна версія Atom

en: no Atom version
uk: нема версії Atom

en: unsupported feed format
uk: формат теми не підтримується

en: no RSS channel found
uk: не знайдено каналу RSS
