newsboat 2.11 - en to uk translation catalogue (421 entries)

en: %s %s
    usage: %s [-i <file>|-e] [-u <urlfile>] [-c <cachefile>] [-x <command> ...] [-h]
uk: %s %s
    використання: %s [-i <файл>|-e] [-u <файлпосилання>] [-c <файлкешу>] [-x <команда> ...] [-h]

en: export OPML feed to stdout
uk: експорт теми OPML до стандартного виводу

en: export OPML 2.0 feed including tags to stdout
uk: експорт теми OPML 2.0 до стандартного виводу

en: refresh feeds on start
uk: оновити теми при старті

en: <file>
uk: <файл>

en: import OPML file
uk: імпортувати файл OPML

en: <urlfile>
uk: <файлпосилання>

en: read RSS feed URLs from <urlfile>
uk: читати посилання на RSS теми з <файлпосилання>

en: <cachefile>
uk: <файлкешу>

en: use <cachefile> as cache file
uk: використайте <файлкешу> як файл кешу

en: <configfile>
uk: <файлналаштування>

en: read configuration from <configfile>
uk: читати налаштування з <файлналаштування>

en: compact the cache
uk: стиснути кеш

en: <command>...
uk: <команда>...

en: execute list of commands
uk: виконати список команд

en: quiet startup
uk: мовчазний запуск

en: get version information
uk: отримати інформацію про версію

en: <loglevel>
uk: <рівеньлогу>

en: write a log with a certain log level (valid values: 1 to 6, for user error, critical, error, warning, info, and debug respectively)
uk: записувати лог з визначеним рівнем (дійсні значення: від 1 до 6, для користувацьких помилок, критичних, звичайних помилок, попереджень, інформаційних повідомлень та налагоджувальної інформації відповідно)

en: <logfile>
uk: <файллогу>

en: use <logfile> as output log file
uk: використовуйте <файллогу> як вихідний файл логу

en: export list of read articles to <file>
uk: експортувати список прочитаних статей у <файл>

en: import list of read articles from <file>
uk: імпортувати список прочитаних статей з <файл>

en: this help
uk: ця довідка

en: remove unreferenced items from cache
uk: видалити з кешу статті, що більше не потрібні

en: Files:
uk: Файли:

note: i18n: This is printed out by --help before the path to the config file
en: configuration
uk: налаштування

note: i18n This is printed out by --help before the path to the urls file
en: feed URLs
uk: адреси тем

note: i18n This is printed out by --help before the path to the cache file
en: cache
uk: кеш

en: Support at #newsboat at https://libera.chat or on our mailing list https://groups.google.com/g/newsboat
uk: Підтримку шукайте на #newsboat у https://libera.chat чи у нашому списку розсилки https://groups.google.com/g/newsboat

en: For more information, check out https://newsboat.org/
uk: За додатковою інформацією див. https://newsboat.org/

en: Newsboat is free software licensed under the MIT License. (Type `%s -vv' to see the full text.)
uk: Newsboat є вільним програмним забезпеченням за ліцензією MIT. (Наберіть `%s -vv', щоб переглянути повний текст).

en: It bundles:
uk: Програма включає в себе:

en: - JSON for Modern C++ library, licensed under the MIT License: https://github.com/nlohmann/json
uk: - бібліотеку «JSON for Modern C++» за ліцензією MIT: https://github.com/nlohmann/json

en: - optional-lite library, licensed under the Boost Software License: https://github.com/martinmoene/optional-lite
uk: - бібліотеку «optional-lite» за ліцензією Boost Software License: https://github.com/martinmoene/optional-lite

en: - expected-lite library, licensed under the Boost Software License: https://github.com/martinmoene/expected-lite
uk: - бібліотеку «expected-lite» за ліцензією Boost Software License: https://github.com/martinmoene/expected-lite

en: Caught newsboat::DbException with message: %s
uk: Впіймали newsboat::DbException із повідомленням: %s

en: Caught newsboat::MatcherException with message: %s
uk: Впіймали newsboat::MatcherException із повідомленням: %s

en: Caught newsboat::Exception with message: %s
uk: Впіймали newsboat::Exception із повідомленням: %s

en: `%s' is not a valid color
uk: `%s' недійсний колір

en: `%s' is not a valid attribute
uk: атрибут `%s' не доступний

en: `%s' is not a valid configuration element
uk: `%s' недійсний елемент конфігурації

en: Newsboat: finished reload, %f unread feeds (%n unread articles total)
uk: Newsboat: завантаження завершено, %f непрочитаних тем (%n всього непрочитаних статей)

en: %N %V - Articles in feed '%T' (%u unread, %t total)%?F? matching filter '%F'&? - %U
uk: %N %V - Статті у темі '%T' (%u непрочитано, всього %t)%?F? що відповідають фільтру '%F'&? - %U

en: %N %V - Dialogs
uk: %N %V - Діалоги

en: %N %V - %?F?Feeds&Your feeds? (%u unread, %t total)%?F? matching filter '%F'&?%?T? - tag '%T'&?
uk: %N %V - %?F?Новини&Ваші новини? (%u непрочитано, всього %t)%?F? що відповідають фільтру '%F'&?%?T? - мітка '%T'&?

en: %N %V - %?O?Open File&Save File? - %f
uk: %N %V - %?O?Відкрити Файл&Зберегти Файл? - %f

en: %N %V - %?O?Open Directory&Save File? - %f
uk: %N %V - %?O?Відкрити директорію&Зберегти файл? - %f

en: %N %V - Help
uk: %N %V - Довідка

en: %N %V - Article '%T' (%u unread, %t total)
uk: %N %V - Стаття '%T' (%u непрочитано, всього %t)

en: %N %V - Search results for '%s' (%u unread, %t total)%?F? matching filter '%F'&?
uk: %N %V - Результати пошуку '%s' (%u непрочитано, всього %t)%?F?, що відповідають фільтру '%F'&?

en: %N %V - Select Filter
uk: %N %V - Вибрати Фільтер

en: %N %V - Select Tag
uk: %N %V - Вибрати Мітку

en: expected boolean value, found `%s' instead
uk: потрібно вказати boolean тип, натомість `%s'

en: expected integer value, found `%s' instead
uk: потрібно вказати integer тип, натомість `%s'

en: invalid configuration value `%s'
uk: невірне значення налаштунку %s

en: invalid parameters.
uk: параметри невірні.

en: too few parameters.
uk: замало параметрів.

en: too many parameters.
uk: забагато параметрів.

en: unknown command (bug).
uk: невідома команда (помилка).

en: file couldn't be opened.
uk: файл неможливо відкрити.

en: %s line %u
uk: %s рядок %u

en: unknown command `%s'
uk: невідома команда `%s'

en: Error while processing command `%s' (%s): %s
uk: Помилка при виконанні команди `%s' (%s): %s

en: Starting %s %s...
uk: Запускаю %s %s...

en: Loading configuration...
uk: Завантаження налаштувань...

en: done.
uk: готово.

en: Error: an instance of %s is already running (PID: %s)
uk: Помилка: вже працює копія %s (PID: %s)

en: Error:
uk: Помилка:

en: Opening cache...
uk: Відкриваю кеш...

en: Error: opening the cache file `%s' failed: %s
uk: Помилка: при відкритті файлу кеша `%s' виникла %s

en: ERROR: You must set `cookie-cache` to use NewsBlur.
uk: Помилка: для використання NewsBlur потрібно налаштувати `cookie-cache`.

en: %s is inaccessible and can't be created
uk: %s недоступний і не може бути створеним

en: ERROR: You must set `freshrss-url` to use FreshRSS
uk: Помилка: для використання FreshRSS потрібно налаштувати `freshrss-url`

en: ERROR: You must set `freshrss-login` and one of `freshrss-password`, `freshrss-passwordfile` or `freshrss-passwordeval` to use FreshRSS
uk: Помилка: для використання FreshRSS потрібно задати `freshrss-login` та одне із: `freshrss-password`, `freshrss-passwordfile` чи `freshrss-passwordeval`

en: ERROR: You must set `miniflux-url` to use Miniflux
uk: Помилка: для використання Miniflux потрібно налаштувати `miniflux-url`

en: ERROR: You must provide an API token or a login/password pair to use Miniflux. Please set the appropriate miniflux-* settings
uk: Помилка: для використання Miniflux потрібно налаштувати токен API або пару логін-пароль. Будь ласка, налаштуйте miniflux-*

en: ERROR: You must set *both* `inoreader-app-id` and `inoreader-app-key` to use Inoreader.
uk: Помилка: для використання Inoreader потрібно задати `inoreader-app-id` та `inoreader-app-key`.

en: ERROR: Unknown urls-source `%s'
uk: Помилка: невідоме джерело адрес: `%s'

en: Loading URLs from %s...
uk: Завантажую URLs з %s...

en: Error: no URLs configured. Please fill the file %s with RSS feed URLs or import an OPML file.
uk: Помилка: не вказано URLs. Будь ласка, додайте RSS URLs у файл %s чи імпортуйте файл OPML.

en: It looks like the OPML feed you subscribed contains no feeds. Please fill it with feeds, and try again.
uk: Схоже на те, що OPML тема, на яку ви підписалися не містить тем. Будь ласка, заповніть її темами та спробуйте знову.

en: It looks like you haven't configured any feeds in your The Old Reader account. Please do so, and try again.
uk: Схоже не те, що ви не налаштували ні одної теми у аккаунті The Old Reader.Будь ласка, зробіть це і спробуйте знову.

en: It looks like you haven't configured any feeds in your Tiny Tiny RSS account. Please do so, and try again.
uk: Схоже не те, що ви не налаштували ні одної теми у аккаунті Tiny Tiny RSS.Будь ласка, зробіть це і спробуйте знову.

en: It looks like you haven't configured any feeds in your NewsBlur account. Please do so, and try again.
uk: Схоже не те, що ви не налаштували ні одної теми у аккаунті NewsBlur.Будь ласка, зробіть це і спробуйте знову.

en: It looks like you haven't configured any feeds in your Inoreader account. Please do so, and try again.
uk: Схоже не те, що ви не налаштували ні одної теми у аккаунті Inoreader.Будь ласка, зробіть це і спробуйте знову.

en: It looks like you haven't configured any feeds in your Miniflux account. Please do so, and try again.
uk: Схоже не те, що ви не налаштували ні одної теми у аккаунті Miniflux.Будь ласка, зробіть це і спробуйте знову.

en: It looks like you haven't configured any feeds in your Owncloud/Nextcloud account. Please do so, and try again.
uk: Схоже не те, що ви не налаштували ні одної теми у аккаунті Owncloud/Nextcloud. Будь ласка, зробіть це і спробуйте знову.

en: Cleaning up cache thoroughly...
uk: Ретельне очищення кешу...

en: Loading articles from cache...
uk: Завантаження статей з кешу...

en: Error while loading feeds from database:
uk: Помилка при завантаженні тем з бази даних:

en: Error while loading feed '%s': %s
uk: Помилка при завантаженні теми `%s': %s

en: Cleaning up cache...
uk: Очищення кешу...

en: Prepopulating query feeds...
uk: Підготовлюю динамічні теми...

en: Importing list of read articles...
uk: Імпортую список прочитаних статей...

en: Exporting list of read articles...
uk: Зберігаю список прочитаних статей...

en: %<PRIu64> unreachable feeds found. See `cleanup-on-quit` in newsboat(1) for details.
uk: Знайдено %<PRIu64> недосяжних тем. За деталями див. `cleanup` у newsboat(1).

en: failed:
uk: невдало:

en: Error: couldn't mark all feeds read: %s
uk: Помилка: не вдалось позначити всі теми як прочитані: %s

en: Generated filename (%s) is used already.
uk: Сгенероване і'мя (%s) вже використовується.

en: Failed to open queue file: %s.
uk: Не вдалося відкрити файл черги: %s.

en: Error importing OPML to urls file %s: %s
uk: Не вдалося імпортувати OPML у файл urls %s: %s

en: An error occurred while parsing %s: %s
uk: При розборі %s виникла помилка: %s

en: Import of %s finished.
uk: Імпорт %s завершено.

en: %u unread articles
uk: %u непрочитаних статей

en: %s: %s: unknown command
uk: %s: %s: невідома команда

en: Error: couldn't open configuration file `%s'!
uk: Помилка: не можу відкрити файл конфігурації `%s'!

en: Close
uk: Закрити

en: Goto Dialog
uk: Перейти до Діалогу

en: Close Dialog
uk: Закрити Діалог

en: Error: you can't remove the feed list!
uk: Помилка: не можна видаляти список тем!

en: Invalid position!
uk: Непрацездатна позиція!

en: Directory:
uk: Директорія:

en: Cancel
uk: Відміна

en: Save
uk: Зберегти

en: Save Files - %s
uk: Зберегти файли - %s

en: queued
uk: у черзі

en: downloading
uk: завантажую

en: cancelled
uk: відмінено

en: deleted
uk: видалено

en: finished
uk: закінчено

en: failed
uk: невдало

en: incomplete
uk: незавершено

en: ready
uk: готово

en: played
uk: програно

en: rename failed
uk: не вдалося перейменувати

en: unknown (bug).
uk: невідомо (помилка).

en: People you follow
uk: Люди, котрих ви читаєте

en: Starred items
uk: Відмічені статті

en: Shared items
uk: Розшарені статті

en: No feed selected!
uk: Не вибрано тем!

en: Sort by (f)irsttag/(t)itle/(a)rticlecount/(u)nreadarticlecount/(l)astupdated/(n)one?
uk: Сортувати за (f)першимТаґом/(t)назвою/(a)кількістьСтатей/(u)кількістьНепрочитанихСтатей/(l)останнімОновленням/(n)ніяк?

en: Reverse Sort by (f)irsttag/(t)itle/(a)rticlecount/(u)nreadarticlecount/(l)astupdated/(n)one?
uk: Сортувати реверсно за (f)першимТаґом/(t)назвою/(a)кількістьСтатей/(u)кількістьНепрочитанихСтатей/(l)останнімОновленням/(n)ніяк?

en: Failed to spawn browser
uk: Не вдалося запустити браузер

en: Browser returned error code %i
uk: Браузер повернув код помилки %i

en: Do you really want to mark this feed as read (y:Yes n:No)?
uk: Ви впевнені, що хочете відмітити цю тему як прочитану (y:Так n:Ні)?

en: Marking feed read...
uk: Позначаю теми як прочитані...

en: Error: couldn't mark feed read: %s
uk: Помилка: не можу позначити тему: %s як прочитану

en: No feeds with unread items.
uk: Немає тем з непрочитаними статтями.

en: Already on last feed.
uk: Вже на останній темі.

en: Already on first feed.
uk: Вже на першій темі.

en: Do you really want to mark all feeds as read (y:Yes n:No)?
uk: Ви впевнені, що хочете відмітити усі теми як прочитані (y:Так n:Ні)?

en: Marking all feeds read...
uk: Позначаю всі теми як прочитані...

en: No filter found with name `%s'.
uk: Фільтр `%s' не знайдено.

en: No filters defined.
uk: Не визначено фільтри.

en: Search for:
uk: Шукати:

en: Title:
uk: Назва:

en: Filter:
uk: Фільтр:

en: Do you really want to quit (y:Yes n:No)?
uk: Ви впевнені, що хочете вийти (y:Так n:Ні)?

en: Cannot open query feeds in the browser!
uk: Динамічні теми не можна відкрити у браузері!

en: Quit
uk: Вихід

en: Open
uk: Відкрити

en: Next Unread
uk: Наступна непрочитана

en: Reload
uk: Перезавантажити

en: Reload All
uk: Перезавантажити усі

en: Mark Read
uk: Позначити як прочитано

en: Mark All Read
uk: Позначити всі як прочитані

en: Search
uk: Пошук

en: Help
uk: Довідка

en: Searching...
uk: Шукаю...

en: Error while searching for `%s': %s
uk: Помилка при пошуку `%s': %s

en: No results.
uk: Результатів немає.

en: Position not visible!
uk: Не видно позицію!

en: Feed List - %u unread, %u total
uk: Список Тем - %u непрочитано, загалом - %u

en: Error: couldn't parse filter expression `%s': %s
uk: Помилка: неможливо розібрати вираз фільтра `%s': %s

en: Do you really want to overwrite `%s' (y:Yes n:No)?
uk: Ви впевнені, що хочете перезаписати `%s' (y:Так n:Ні)?

en: File:
uk: Файл:

en: Save File - %s
uk: Зберегти Файл - %s

en: Error: failed to open file "%s": %s
uk: Помилка: не вдалося відкрити файл "%s": %s

en: couldn't parse filter expression `%s': %s
uk: неможливо парсувати вираз фільра `%s': %s

en: usage: set <config-option> <value>
uk: використання: set <налаштування> <значення>

en: usage: set <variable>[=<value>]
uk: використання: set <змінна>[=<значення>]

en: usage: source <file> [...]
uk: використання: <файл> [...]

en: usage: dumpconfig <file>
uk: використання: конфігурація дампу <файл>

en: Saved configuration to %s
uk: Конфігурацію збережено у %s

en: usage: exec <operation>
uk: використання: exec <операція>

en: Operation not found
uk: Операцію не знайдено

en: Not a command: %s
uk: Не є командою: `%s'

en: Saving bookmark...
uk: Зберігаю закладки...

en: Saved bookmark.
uk: Збережені закладки.

en: Error while saving bookmark:
uk: Помилка при зберіганні закладок:

en: Description:
uk: Опис:

en: Feed title:
uk: Назва теми:

en: Saving bookmark on autopilot...
uk: Зберігаю закладку на автоматі...

en: bookmarking support is not configured. Please set the configuration variable `bookmark-cmd' accordingly.
uk: підтримка закладок не налаштована. Будь ласка, встановіть змінну `bookmark-cmd' відповідно.

en: Generic bindings:
uk: Загальні клавіші:

en: Unbound functions:
uk: Незастосовані функції:

en: Macros:
uk: Макроси:

en: Clear
uk: Очистити

en: embedded flash:
uk: вбудований флеш:

en: Links:
uk: Посилання:

en: link
uk: посилання

en: image
uk: зображення

en: embedded flash
uk: вбудований флеш

en: video
uk: відео

en: audio
uk: аудіо

en: unknown (bug)
uk: невідомо (помилка)

en: Broadcast items
uk: Розіслані статті

en: Liked items
uk: Вподобані статті

en: Saved web pages
uk: Збережені веб-сторінки

en: No item selected!
uk: Не вибрано нічого!

en: Do you really want to delete all articles (y:Yes n:No)?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити всі статті (y:Так n:Ні)?

en: Toggling read flag for article...
uk: Переключення флагу прочитано для статей...

en: Error while toggling read flag: %s
uk: Помилка при переключенні флагу прочитано: %s

en: URL list empty.
uk: Список URL пустий.

en: Flags:
uk: Флаги:

en: Error: no item selected!
uk: Помилка: нічого не вибрано!

en: No unread items.
uk: Немає непрочитаних статей.

en: Already on last item.
uk: Вже на останній статті.

en: Already on first item.
uk: Вже на першій статті.

en: No unread feeds.
uk: Немає непрочитаних тем.

en: Marking all above as read...
uk: Позначаю все, що вище, як прочитані...

en: Pipe article to command:
uk: Пайпувати статтю до каманди:

en: Sort by (d)ate/(t)itle/(f)lags/(a)uthor/(l)ink/(g)uid/(r)andom?
uk: Сортувати за (d)датою/(t)назвою/(f)флагами/(a)автором/(l)посиланням/(g)uid/(r)випадково?

en: Reverse Sort by (d)ate/(t)itle/(f)lags/(a)uthor/(l)ink/(g)uid/(r)andom?
uk: Сортувати реверсно за (d)датою/(t)назвою/(f)флагами/(a)автором/(l)посиланням/(g)uid/(r)випадково?

en: Flags updated.
uk: Флаги поновлено.

en: Error: applying the filter failed: %s
uk: Помилка: примінення фільтру невдале: %s

en: 1 day ago | %u days ago
uk[0]: %u день тому
uk[1]: %u дні тому
uk[2]: %u днів тому

en: Aborted saving.
uk: Збереження перервано.

en: Saved article to %s
uk: Стаття збережена у %s

en: Error: couldn't save article to %s
uk: Помилка: не можу зберегти у %s

en: Error: no filename provided
uk: Помилка: не вказано імені файлу

en: Query Feed - %s
uk: Динамічна тема - %s

en: Article List - %s
uk: Список Статей - %s

en: Overwrite `%s' in `%s'? There are %d more conflicts like this (y:Yes a:Yes to all n:No q:No to all)
uk: Перезаписати `%s' в `%s'? Залишилось таких конфліктів: %d (y:Так a:Перезаписати усі n:Ні q:Не перезаписувати нічого)

en: Overwrite `%s' in `%s'? (y:Yes n:No)
uk: Перезаписати `%s' в `%s'? (y:Так n:Ні)

en: Feed:
uk: Тема:

en: Author:
uk: Автор:

en: Date:
uk: Дата:

en: Link:
uk: Посилання:

en: Podcast Download URL:
uk: Посилання на завантаження Podcast:

en: type:
uk: тип:

en: Item has no enclosures.
uk: У статті немає додатків.

en: Item's enclosure has non-http link: '%s'
uk: Посилання додатку статті не HTTP: '%s'

en: Added %s to download queue.
uk: Додано %s до черги завантаження.

en: %s is already queued.
uk: %s вже у черзі.

en: Top
uk: Вершина

en: Bottom
uk: Низ

en: Error while marking article as read: %s
uk: Помилка при позначенні статті як прочитано: %s

en: Saved article to %s.
uk: Збережено статтю у %s.

en: Error: couldn't write article to file %s
uk: Помилка: не можу записати статтю у файл %s

en: Error while marking article as unread: %s
uk: Помилка при позначенні статті як непрочитано: %s

en: Goto URL #
uk: Перейти за посиланням №

en: Open in Browser
uk: Відкрити у браузері

en: Enqueue
uk: Поставити у чергу

en: Article - %s
uk: Стаття - %s

en: Error: invalid regular expression!
uk: Помилка: неправильний вираз!

en: Open feed/article
uk: Відкрити тему/статтю

en: Switch focus between widgets
uk: Перемкнути фокус між віджетами

en: Return to previous dialog/Quit
uk: Повернутись до попереднього діалогу/Вийти

en: Quit program, no confirmation
uk: Вийти з програми без підтвердження

en: Reload currently selected feed
uk: Перезавантажити вибрану тему

en: Reload all feeds
uk: Перезавантажити усі теми

en: Mark feed read
uk: Позначити теми як прочитані

en: Mark all feeds read
uk: Позначити усі теми як прочитані

en: Mark all above as read
uk: Позначити усе, що вище, як прочитані

en: Save article
uk: Зберегти статтю

en: Save articles
uk: Зберегти статті

en: Go to next entry
uk: Перейти до наступного рядка

en: Go to previous entry
uk: Перейти до попереднього рядка

en: Go to next unread article
uk: Перейти до наступної непрочитаної статті

en: Go to previous unread article
uk: Перейти до попередньої непрочитаної статті

en: Go to a random unread article
uk: Перейти до будь-якої непрочитаної статті

en: Open URL of article, or entry in URL view. Mark read
uk: Відкрити URL статті чи рядка у діалозі URL. Позначити прочитаним

en: Open all unread items of selected feed in browser
uk: Відкрити усі непрочитані статті обраної теми в браузері

en: Open all unread items of selected feed in browser and mark read
uk: Відкрити усі непрочитані статті обраної теми в браузері і позначити прочитаними

en: Open URL of article, feed, or entry in URL view
uk: Відкрити URL статті, теми, чи рядка у діалозі URL

en: Open URL of article, feed, or entry in a browser, non-interactively
uk: Відкрити URL статті, теми, чи рядка у неінтерактивному браузері

en: Open help dialog
uk: Відкрити діалог довідки

en: Toggle source view
uk: Переключитись на перегляд сирців

en: Toggle read status for article
uk: Переключити статус прочитано для статті

en: Toggle show read feeds/articles
uk: Переключити перегляд прочитаних тем/статей

en: Show URLs in current article
uk: Показати URLs в поточній статті

en: Clear current tag
uk: Очистити поточну мітку

en: Select tag
uk: Вибрати мітку

en: Open search dialog
uk: Відкрити діалог пошуку

en: Goto item with title
uk: Перейти до статті із заголовком

en: Add download to queue
uk: Додати завантаження у чергу

en: Reload the list of URLs from the configuration
uk: Перезавантажити список URLs з налаштувань

en: Download file
uk: Завантажити файл

en: Cancel download
uk: Відмінити завантаження

en: Mark download as deleted
uk: Позначити завантаження як видалено

en: Purge finished and deleted downloads from queue
uk: Очистити закінчені та видалені завантаження з черги

en: Toggle automatic download on/off
uk: Переключити автоматичне завантаження Ув/В

en: Start player with currently selected download
uk: Запустити програвач з вибраним завантаженням

en: Mark file as finished (not played)
uk: Помітити файл як завершений (не програний)

en: Increase the number of concurrent downloads
uk: Збільшити число одночасних завантажень

en: Decrease the number of concurrent downloads
uk: Зменшити число одночасних завантажень

en: Redraw screen
uk: Поновити екран

en: Open the commandline
uk: Відкрити командний рядок

en: Set a filter
uk: Встановити фільтр

en: Select a predefined filter
uk: Вибрати попередньо визначений фільтр

en: Clear currently set filter
uk: Очистити поточно встановлений фільтр

en: Bookmark current link/article
uk: Додати закладку на посилання/статтю

en: Edit flags
uk: Редагувати флаги

en: Go to next feed
uk: Перейти до наступної теми

en: Go to previous feed
uk: Перейти до попередньої теми

en: Go to next unread feed
uk: Перейти до наступної непрочитаної теми

en: Go to previous unread feed
uk: Перейти до попередньої непрочитаної теми

en: Call a macro
uk: Викликати макрос

en: Delete article
uk: Видалити статтю

en: Delete all articles
uk: Видалити усі статті

en: Purge deleted articles
uk: Очистити видалені статті

en: Edit subscribed URLs
uk: Редагувати підписані URLs

en: Close currently selected dialog
uk: Закрити вибране меню

en: View list of open dialogs
uk: Дивитись список відкритих меню

en: Go to next dialog
uk: Перейти до наступного меню

en: Go to previous dialog
uk: Повернутись до попереднього меню

en: Pipe article to command
uk: Пайпувати статтю до каманди

en: Sort current list
uk: Сортувати поточний список

en: Sort current list (reverse)
uk: Сортувати поточний список (реверсно)

en: Return to previous search results (if any)
uk: Повернутися до результатів попереднього пошуку (якщо вони є)

en: Go to the feed of the article
uk: Перейти до теми, котрій належить стаття

en: Open URL 1
uk: Відкрити URL 1

en: Open URL 2
uk: Відкрити URL 2

en: Open URL 3
uk: Відкрити URL 3

en: Open URL 4
uk: Відкрити URL 4

en: Open URL 5
uk: Відкрити URL 5

en: Open URL 6
uk: Відкрити URL 6

en: Open URL 7
uk: Відкрити URL 7

en: Open URL 8
uk: Відкрити URL 8

en: Open URL 9
uk: Відкрити URL 9

en: Open URL 10
uk: Відкрити URL 10

en: Start cmdline with 1
uk: Почати команду з одиниці

en: Start cmdline with 2
uk: Почати команду з двійки

en: Start cmdline with 3
uk: Почати команду з трійки

en: Start cmdline with 4
uk: Почати команду з четвірки

en: Start cmdline with 5
uk: Почати команду з п'ятірки

en: Start cmdline with 6
uk: Почати команду з шестірки

en: Start cmdline with 7
uk: Почати команду з семірки

en: Start cmdline with 8
uk: Почати команду з вісьмірки

en: Start cmdline with 9
uk: Почати команду з дев'ятки

en: Move to the previous entry
uk: Перейти до попереднього рядка

en: Move to the next entry
uk: Перемістити до наступного рядка

en: Move to the previous page
uk: Перемістити до попередньої сторінки

en: Move to the next page
uk: Перемістити до наступної сторінки

en: Move half page up
uk: Перемістити на півсторінки вгору

en: Move half page down
uk: Перемістити на півсторінки вниз

en: Move to the start of page/list
uk: Перемістити до початку сторінки/списку

en: Move to the end of page/list
uk: Перемістити до кінця сторінки/списку

en: `%s' is not a valid context
uk: `%s' недійсний контекст

en: `%s' is not a valid key command
uk: `%s' недійсна ключова команда

en: failed to parse operation sequence for %s
uk: не вдалося розібрати послідовність операцій для %s

en: `%s' is not a valid operation
uk: `%s' недійсна операція

en: attribute `%s' is not available.
uk: атрибут `%s' не доступний.

en: regular expression '%s' is invalid: %s
uk: вживаний вираз '%s' неправильний %s

en: Error: failed to parse OPML file "%s"
uk: Помилка: не вдалося розібрати OPML-файл "%s"

en: XDG: configuration directory '%s' not accessible, using '%s' instead.
uk: XDG: конфігураційна директорія '%s' недоступна, використовуємо '%s'.

en: Fatal error: couldn't determine home directory!
uk: Критична помилка: неможливо визначити домашню директорію!

en: Please set the HOME environment variable or add a valid user for UID %u!
uk: Будь ласка, налаштуйте змінну HOME, або додайте користувача, що відповідає UID %u!

en: Fatal error: couldn't create configuration directory `%s': (%i) %s
uk: Помилка: не можу створити конфігураційну директорію `%s': (%i) %s

en: %s: %d: invalid loglevel value
uk: %s: %d: неправильний рівень логування

en: Cleaning up queue...
uk: Очищую чергу...

en: %s %s
    usage %s [-C <file>] [-q <file>] [-h]
uk: %s %s
    використання: %s [-C <файл>] [-q <файл>|-e] [-h]

en: <queuefile>
uk: <файл черги>

en: use <queuefile> as queue file
uk: використовувати <файл черги> як файл черги

en: start download on startup
uk: починати завантаження при запуску

en: write a log with a certain loglevel (valid values: 1 to 6)
uk: записувати лог з визначеним рівнем (дійсні значення: від 1 до 6)

en: Queue (%u downloads in progress, %u total) - %.2f %s total
uk: Черга (%u активних завантажень, всього %u) - %.2f %s всього

en:  - %u parallel downloads
uk:  - %u паралельних завантажень

en: Error: can't quit: download(s) in progress.
uk: Помилка: неможливо вийти: активне(і) завантаження.

en: Error: download needs to be finished before the file can be played.
uk: Помилка: для того, щоб програти файл, завантаження повинні бути завершені.

en: Error: unable to perform operation: download(s) in progress.
uk: Помилка: неможливо виконати операцію: активне(і) завантаження.

en: KB/s
uk: Кб/с

en: MB/s
uk: Мб/с

en: GB/s
uk: Гб/с

en: Download
uk: Завантаження

en: Delete
uk: Видалити

en: Purge Finished
uk: Очищення закінчено

en: Toggle Automatic Download
uk: Увімкнути автоматичне завантаження

en: Play
uk: Програти

en: Mark as Finished
uk: Позначити як завершене

en: WARNING: Comment found in %s. The queue file is regenerated when Podboat exits and comments will be deleted. Press Enter to continue or Ctrl+C to abort
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: У %s знайдено коментарі. При завершенні Podboat перезаписує файл черги, стираючи коментарі. Натисніть Enter, щоб продовжити, чи Ctrl+C для відміни

en: `%s' is an invalid dialog type
uk: `%s' недійсний тип діалогу

en: `%s' is not a valid regular expression: %s
uk: `%s' не є правильним регулярним виразом: %s

en: %sLoading %s...
uk: %sЗавантаження %s...

en: Error while retrieving %s: %s
uk: Помилка при стягненні %s: %s

en: Error: invalid feed!
uk: Помилка: непрацездатна тема!

en: too few arguments
uk: замало параметрів

en: Error: unsupported URL: %s
uk: Помилка: посилання не підтримується: %s

en: Prev search results
uk: Результати попереднього пошуку

en: Already in first search result.
uk: Вже на перших результатах пошуку.

en: Search Result - '%s'
uk: Результати Пошуку - '%s'

en: Select Tag
uk: Виберіть мітку

en: Select Filter
uk: Виберіть фільтр

en: No links available!
uk: Немає посилань!

en: Save Bookmark
uk: Зберегти закладку

en: Failed to open file: %s
uk: Не вдалося відкрити файл: %s

en: Failed to read line %u: %s
uk: Не вдалося прочитати рядок %u: %s

en: Error: failed to execute startup commands
uk: Помилка: не вдалося виконати стартові команди

en: Operation ignored in modal dialog
uk: В модальних діалогах операція ігнорується

en: Running browser: %s
uk: Запускаю браузер: %s

en: Error: feed contains no items!
uk: Помилка: теми не містять елементів!

en: No tags defined.
uk: Не визначено жодної мітки.

en: Updating query feed...
uk: Оновлюю динамічну тему...

en: Error: couldn't prepare query feed: %s
uk: Помилка: не вдалося підготувати динамічну тему: %s

en: could not parse buffer
uk: не можу парсувати буфер

en: could not parse file
uk: не можу парсувати файл

en: no RSS version
uk: нема версії RSS

en: invalid RSS version
uk: недійсна версія RSS

en: invalid Atom version
uk: недійсна версія Atom

en: no Atom version
uk: нема версії Atom

en: no RSS channel found
uk: не знайдено каналу RSS

en: unsupported feed format
uk: формат теми не підтримується

en: %s: %s: invalid loglevel value
uk: %s: %s: неправильний рівень логування

en: Fatal error: couldn't determine home directory!
    Please set the HOME environment variable or add a valid user for UID %u!
uk: Фатальна помилка: не вдалося визначити домашню директорію!
    Будь ласка, налаштуйте змінну HOME, або додайте користувача, що відповідає UID %u!

en: Migrating configs and data from Newsbeuter's XDG dirs...
uk: Переношу конфіги і дані з XDG-директорій Newsbeuter...

en: Migrating configs and data from ~/.newsbeuter/...
uk: Переношу конфіги і дані з ~/.newsbeuter/...

en: Aborting migration because mkdir on `%s' failed: %s
uk: Міграція відмінена: mkdir для `%s' повернув помилку: %s

en: attribute name
uk: ім'я атрибуту

note: Don't translate "between" -- it's a keyword, not an English word.
en: one of: =~, ==, =, !~, !=, <=, >=, <, >, between, #, !#
uk: одне із: =~, ==, =, !~, !=, <=, >=, <, >, between, #, !#

note: The options ("quoted string" etc.) are not keywords, so please translate them.
en: one of: quoted string, range, number
uk: одне із: рядок у лапках, інтервал, число

note: The first %s is an integer offset at which trailing characters start, the second %s is the tail itself.
en: Parse error: trailing characters after position %s: %s
uk: Помилка парсеру: зайві символи після позиції %s: %s

note: The first %s is a zero-based offset into the string, the second %s is the description of what the program expected at that point.
en: Parse error at position %s: expected %s
uk: Помилка парсеру на позиції %s: очікувалося %s

en: Internal parse error
uk: Внутрішня помилка парсеру

en: Failed to open lock file '%s': %s
uk: Не вдалося відкрити блокуючий файл '%s': %s

en: <filename containing invalid UTF-8 codepoint>
uk: <ім'я файлу з некоректним UTF-8>

en: Failed to write PID to lock file '%s': %s
uk: Не вдалося записати PID у блокуючий файл '%s': %s

en: Failed to lock '%s', already locked by process with PID %s
uk: Не вдалося заблокувати файл '%s', котрий вже заблокований процесом із PID %s

en: regcomp returned code %i
uk: regcomp повернула код помилки %i

en: regexec returned code %i
uk: regexec повернула код помилки %i
