nfoview - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: Viewer for NFO files
bg: Програма за преглед на NFO файлове

en: About NFO Viewer
bg: Относно NFO Viewer

en: Open
bg: Отваряне

en: All files
bg: Всички файлове

en: NFO files (*.nfo)
bg: NFO файлове (*.nfo)

en: Preferences
bg: Предпочитания

en: Black on white
bg: Черно на бяло

en: Custom
bg: Потребителска

en: Dark grey on light grey
bg: Тъмно сиво на светло сиво

en: System theme
bg: Системна тема

en: Grey on black
bg: Сиво на черно

en: Light grey on dark grey
bg: Светло сиво на тъмно сиво

en: White on black
bg: Бяло на черно

en: _Open…
bg: _Отваряне…

en: _Wrap Lines
bg: _Пренасяне на редове

en: _Preferences
bg: _Предпочитания

en: _About
bg: _Относно

en: _Close
bg: _Затваряне

en: _Quit
bg: _Изход

en: View NFO files
bg: Преглеждане на NFO файлове
