nfoview - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Viewer for NFO files
he: מציג לקובצי NFO

en: About NFO Viewer
he: על אודות מציג ה־NFO

note: TRANSLATORS: The application name "NFO Viewer" has been intentionally marked as translatable. If you manage to translate the name in a fluent manner, without changing the meaning, you may use that translation at your discretion.
en: NFO Viewer
he: מציג NFO

en: Open
he: פתיחה

en: All files
he: כל הקבצים

en: NFO files (*.nfo)
he: קובצי NFO‏ (*.nfo)

en: Preferences
he: העדפות

en: Black on white
he: שחור על לבן

en: Custom
he: מותאם אישית

en: Dark grey on light grey
he: אפור כהה על אפור בהיר

en: System theme
he: ערכת המערכת

en: Grey on black
he: אפור על שחור

en: Light grey on dark grey
he: אפור בהיר על אפור כהה

en: White on black
he: לבן על שחור

en: _Open…
he: _פתיחה…

en: _Wrap Lines
he: _גלישת שורות

en: _Preferences
he: הע_דפות

en: _About
he: על _אודות

en: _Close
he: _סגירה

en: _Quit
he: י_ציאה

en: View NFO files
he: צפייה בקובצי NFO
