nfoview - en to sr translation catalogue (21 entries)

en: Viewer for NFO files
sr: Прегледач НФО датотека

en: About NFO Viewer
sr: О програму

note: TRANSLATORS: The application name "NFO Viewer" has been intentionally marked as translatable. If you manage to translate the name in a fluent manner, without changing the meaning, you may use that translation at your discretion.
en: NFO Viewer
sr: НФО Прегледач

en: Open
sr: Отвори

en: All files
sr: Све датотеке

en: NFO files (*.nfo)
sr: НФО датотеке (*.nfo)

en: Preferences
sr: Подешавања

en: Black on white
sr: Црно на белом

en: Custom
sr: Прилагођено

en: Dark grey on light grey
sr: Тамно-сиво на светло-сивом

en: System theme
sr: Тема система

en: Grey on black
sr: Сиво на црном

en: Light grey on dark grey
sr: Светло-сиво на тамно-сивом

en: White on black
sr: Бело на црном

en: _Open…
sr: _Отвори…

en: _Wrap Lines
sr: О_бмотај линије

en: _Preferences
sr: _Подешавања

en: _About
sr: _О програму

en: _Close
sr: _Затвори

en: _Quit
sr: _Изађи

en: View NFO files
sr: Прегледај НФО датотеке
