nfoview - en to br translation catalogue (28 entries)

en: Viewer for NFO files
br: Gweler evit ar restroù NFO

en: About NFO Viewer
br: Diwar-benn NFO Gweler

en: Export Image
br: Ezporzhiañ ar skeudenn

en: _Cancel
br: _Nullañ

en: _Save
br: _Enrollañ

en: Open
br: Digeriñ

en: _Open
br: _Digeriñ

en: All files
br: An holl restroù

en: NFO files (*.nfo)
br: Restroù NFO (*.nfo)

en: Preferences
br: Arventennoù

en: Black on white
br: Du pe wenn

en: Custom
br: Personelaat

en: Dark grey on light grey
br: Gris teñval pe gris sklaer

en: System theme
br: Tem ar sistem

en: Grey on black
br: Gris war du

en: Light grey on dark grey
br: Gris sklaer war gris teñval

en: White on black
br: Gwenn war du

en: _Open…
br: _Digeriñ...

en: _Export Image…
br: _Ezporzhiañ ar skeudenn...

en: _Wrap Lines
br:  _Bevenniñ hirder al linennoù

en: _Preferences
br: _Arventennoù

en: _About
br: _Diwar-benn

en: _Close
br: _Serriñ

en: _Quit
br: _Kuitaat

en: NFO Viewer is a simple viewer for NFO files, which are "ASCII" art in the CP437 codepage. The advantages of using NFO Viewer instead of a text editor are preset font and encoding settings, automatic window size and clickable hyperlinks.
br: NFO Viewer a zo ur welerezh eeun evit ar restroù NFO hag a zo an arz « ASCII » graet en ur ober gant ar bajenn god 437. Spletustoù NFO Viewer e-lerc'h un embanner testennoù a zo an enkodiñ arventennoù hag ar polisoù skrivañ raktermenet, an em-ventañ prinistri hag al liammoù klikus.

en: Main window
br: Prenestr pennañ

en: View NFO files
br: Gwelet ar restroù NFO

note: TRANSLATORS: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: information;
br: titouroù;
