notification-daemon master - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Exceeded maximum number of notifications
af: Maksimum aantal kennisgewings is oorskry

en: Invalid notification identifier
af: Ongeldige kennisgewingidentifiseerder

en: Clear all notifications
af: Verwyder alle kennisgewings

en: Notifications
af: Kennisgewings

en: Notification
af: Kennisgewing

en: Display notifications
af: Wys kennisgewings
