notification-daemon master - en to an translation catalogue (7 entries)

en: Exceeded maximum number of notifications
an: S'ha plegau a lo maximo numero de notificacions

en: Invalid notification identifier
an: Identificador de notificacion no valido

en: Clear all notifications
an: Escoscar todas as notificacions

en: Notifications
an: Notificacions

en: Notification
an: Notificacion

en: Display notifications
an: Amostrar notificacions

en: Notification Daemon
an: Demonio de notificacion
