notification-daemon 0.3.7 - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Exceeded maximum number of notifications
ar: تُخطِّيَ العدد الأقصى للتنبيهات

en: Invalid notification identifier
ar: معرّف تنبيه غير سليم

en: Clear all notifications
ar: امسح كل التنبيهات

en: Notifications
ar: التنبيهات

en: Notification
ar: تنبيه

en: Display notifications
ar: اعرض التنبيهات

en: Notification Daemon
ar: عفريت التنبيهات
