notification-daemon master - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Exceeded maximum number of notifications
bg: Максималният брой уведомления е превишен

en: Invalid notification identifier
bg: Неправилен идентификатор на уведомления

en: Clear all notifications
bg: Изчистване на всички уведомления

en: Notifications
bg: Уведомления

en: Notification
bg: Уведомление

en: Display notifications
bg: Показване на уведомленията

en: Notification Daemon
bg: Демон за уведомления
