notification-daemon master - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Exceeded maximum number of notifications
bn: সর্বোচ্চ সংখ্যক বিজ্ঞপ্তির সংখ্যা পেরিয়ে গেছে

en: Invalid notification identifier
bn: অকার্যকর ঘোষণা আইডেন্টিফায়ার

en: Clear all notifications
bn: সব ঘোষণা মুছে ফেলা

en: Notifications
bn: ঘোষণা

en: Notification
bn: ঘোষণা

en: Display notifications
bn: ঘোষণা প্রদর্শনী

en: Notification Daemon
bn: ঘোষণা ডেমন
