notification-daemon - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Exceeded maximum number of notifications
bs: Pređen maksimalni broj obavijesti

en: Invalid notification identifier
bs: Pogrešan identifikator obavještenja

en: Clear all notifications
bs: Obriši sva obavještenja

en: Notifications
bs: Obavještenja

en: Notification
bs: Obavijest

en: Notification Daemon
bs: Demon za obavještenja

en: Display notifications
bs: Prikaži obavještenja
