notification-daemon master - en to ca-XV translation catalogue (7 entries)

en: Exceeded maximum number of notifications
ca-XV: S'ha excedit el nombre màxim de notificacions

en: Invalid notification identifier
ca-XV: L'identificador de notificació no és vàlid

en: Clear all notifications
ca-XV: Neteja totes les notificacions

en: Notifications
ca-XV: Notificacions

en: Notification
ca-XV: Notificació

en: Notification Daemon
ca-XV: Dimoni de notificació

en: Display notifications
ca-XV: Mostra les notificacions
